انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي December 26th, 2007, 18:35   #1
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
تالار الیوت

0

داشتم تو تاپیک الیوت تو قسمت تحلیل تکنیکال به پست یکی از دوستان جواب میدادم که این فکر به نظرم
با توجه به این که مبحث الیوت روز به روز داغ تر میشه
به نظرم اومد که اگر یه تالار مربوط به الیوت ایجاد بشه که هرکسی در مورد الیوت دوست داشت مطلب بخواد بره اونجا در مورد هر ارز هم یه تاپیک جداگانه ایجاد بشه که تحلیل ها تفکیک بشه هر کسی رو هر ارزی خواست تحلیل مربوط به اون ارز را دنبال کنه

این طوری تحلیل ها تفکیک میشه و راحتر و بهتر هم هست

تا نظر مدیران و علاقه مندان به این موضوع چی باشه ما پیشنهاد را مطرح کردیم بقیه اش با دوستان

ممنون و سپاسگذارم
قديمي December 26th, 2007, 19:52   #2
vahidgh
Senior Member

vahidgh's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: اتاق انتظار
تشکر از ايشان: 662 بار در 309 پست
vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)
0

سلام
من هم مدتی پیش به این فکر افتادم
با این کار (اگر مدیر محترم ، تالار رو ایجاد کنند) امکان آموزش جامع الیوت هم ایجاد میشه
و این امکان وجود داره که تحلیل های افراد تازه کار(اکیدا خودم) توسط افراد با تجربه مورد بررسی قرار بگیره

با تشکر از پیشنهادتون
قديمي December 26th, 2007, 20:02   #3
vahidgh
Senior Member

vahidgh's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saeidhidari نمايش نوشته ها
داشتم تو تاپیک الیوت تو قسمت تحلیل تکنیکال به پست یکی از دوستان جواب میدادم که این فکر به نظرم
با توجه به این که مبحث الیوت روز به روز داغ تر میشه
به نظرم اومد که اگر یه تالار مربوط به الیوت ایجاد بشه که هرکسی در مورد الیوت دوست داشت مطلب بخواد بره اونجا در مورد هر ارز هم یه تاپیک جداگانه ایجاد بشه که تحلیل ها تفکیک بشه هر کسی رو هر ارزی خواست تحلیل مربوط به اون ارز را دنبال کنه

این طوری تحلیل ها تفکیک میشه و راحتر و بهتر هم هست

تا نظر مدیران و علاقه مندان به این موضوع چی باشه ما پیشنهاد را مطرح کردیم بقیه اش با دوستان

ممنون و سپاسگذارم
مدیر تالار هم جناب فرهنگ

نظرتون چیه؟

آخرین ويرايش توسط vahidgh در December 26th, 2007 و ساعت 20:05
vahidgh آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از vahidgh:
قديمي December 26th, 2007, 20:29   #4
vahidgh
Senior Member

vahidgh's Avatar

0

سلام
همین الان در یکی از سایت های همسایه تالاری رو با همین موضوع مشاهده کردم که ظاهرا طرفداران زیادی داره

در اون سایت قسمتی رو برای آموزش و قسمتی رو برای تحلیل ارز های اصلی ، قسمتی برای تحلیل ارز های دیگه و قسمتی رو هم برای تحلیل طلا و نفت گذاشته بودند که فکر می کنم اگر قسمت سهام رو هم ما برای تالار الیوت بذاریم کامل بشه

اساتید محترم چه نظری دارند؟

آخرین ويرايش توسط vahidgh در December 26th, 2007 و ساعت 20:31
vahidgh آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از vahidgh:
قديمي December 26th, 2007, 21:36   #5
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

وحید جان بزار ابتدا با اصل موضوع موافقت بشه بعد بهش شاخ برگ بدیم هنوز هیچ چیز معلوم نیست مدیر تالار هم مشخص کردید
قديمي December 26th, 2007, 21:44   #6
dat_iran
Senior Member

dat_iran's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: F.K
تشکر از ايشان: 3,935 بار در 946 پست
dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)dat_iran (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid_vpshack نمايش نوشته ها
مدیر تالار هم جناب فرهنگ

نظرتون چیه؟
اگه قبول زحمت کنن منت سر تریدرهای تازه کاری مثل من گذاشتن
جناب خاموش هم اطلاعات خوبی در این زمینه دارن
dat_iran آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از dat_iran:
قديمي December 26th, 2007, 22:42   #7
فرهنگ
مدیر تالار "تحلیل الیوت، امواج و سطوح فرکتالی"

فرهنگ's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: UK
تشکر از ايشان: 4,140 بار در 679 پست
فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرهنگ
0

من این موضوع را در صفحه اول سرمایه که باز کردم مشاهده نمودم. آمدم از پیشنهاد سعید عزیز تشکر کنم. چون از نظر من و بسیاری از طرفداران روشهای مبتنی بر الیوت خالص، الیوت نه تحلیل فاندومنتال است و نه تکنیکال. چیزی است بینابین این دو و شاید هم هر دو و شاید هم هیچکدام.

اما تا وارد شدم دیدم مطالبی عنوان شده است که شاید منسوب کردن این مطالب جفایی باشد به افرادی که در این سایت زحماتی به مراتب بیشتر از من کشیده اند.

هدف من از ایجاد تاپیک استراتژیهای الیوت ویو نیز اشاره به موضوعی مشابه بود که برای یک متد تحلیل ممکمن است استراتژیهای زیادی تعریف شود.
و متاسفانه مشکل همیشگی من و فکر کنم کلیه افراد متاهل کمبود وقت باشد. به همین دلیل به یک تاپیک کلی بسنده کردم.
ایجاد تاپیک سیگنالها بر اساس تئوری الیوت نیز بر اساس ایرادی که بصورت گوشه و کنایه بر من وارد میشد ریشه داشت. داستان از این قرار بود که دو سه نفر آن هم با پیغام و پسغام (نمیخواهم نام ببرم) طعنه زده بودند که فلانی که ادعای الیوت دارد نمیتواند از این روش سود بگیرد و یا اصلا ترید بکند.
بقول معروف غیرتی شدم و تاپیک سیگنالها را راه انداختم که امیدوارم آن را در سال جدید ادامه دهم. و تا این لحظه نیز از نتایج آن راضی هستم.

منظور من از همه این روضه ها این بود که دوستان عزیزی که مرا مورد لطف خود قرار دادند. بدانند که بالفرض ایجاد چنین تالار مستقلی چندان روی اینجانب حسابی نباید باز کرد. و همت خود دوستان عزیزی که میبینم به خوبی دارند الیوت را تحلیل میکندد (و امیدوارم به همین خوبی آن را ترید کنند. ) باید ادامه دهنده پنین مسیری باشد.
تنها چند پیشنهاد دارم که در صورتیکه چنین تالاری از سوی مدیران سایت مورد قبول قرار گرفت شاید پیشنهادهای خوبی باشد.
1- کلیه تاپیکهای مرتبط با الیوت یا به این تالار منتقل شود و یا دارای یک لینک در این تالار باشند.
2- تاپیکهای تحلیل ارزهای مهم بصورت جداگانه توسط دوستان فعال بوجود آید.
3- مدیریت این قسمت به یک عضو فعال که الیوت نیز کار میکند بر عهده بگیرد. پیشنهاد من حامد عزیز میباشد.

موفق و پیروز باشید.
قديمي December 28th, 2007, 15:07   #8
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

من هم با ایجاد تالاری برای الیوت موافقم. اما برای ایجاد هر تالار جدید، لازمه:
  • حداقل ۴۰-۵۰ تاپیک مرتبط با تالار مورد نظر موجود باشه
  • هر روز چند پست جدید در این تاپیکها ثبت بشه
زیرا وجود تالارهای غیر فعال با تعداد تاپیک کم اصلا خوب نیست.

اگر یکی از دوستان زحمت بکشه و عنوان تاپیک های موجود به همراه لینک تاپیکها (تاپیکهای مرتبط با الیوت) رو در یک پست مجزا در ادامه این تاپیک درج کنه، بهتر میشه در این مورد تصمیم گرفت.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Reza:
قديمي December 28th, 2007, 15:57   #9
moh3n jamali
Senior Member

moh3n jamali's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 270 بار در 146 پست
moh3n jamali (سطح 1)moh3n jamali (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

اگر یکی از دوستان زحمت بکشه و عنوان تاپیک های موجود به همراه لینک تاپیکها (تاپیکهای مرتبط با الیوت) رو در یک پست مجزا در ادامه این تاپیک درج کنه، بهتر میشه در این مورد تصمیم گرفت.

با تشکر

اگه تعدادی از جفت ارز ها و سهام های مناسب را پیدا کنیم و بازار طلا،نفت،گاز،گندم و... را هماضافه کنیم یه 40-50 تایی میشه.تعدادی از دوستان هم داوطلب میشن و اینها را تحلیل می کنند .اگر هم کسی مشکل یا سوال خاصی داشت در تاپیک مربوطه اعلام میکنه.نظر دوستان چیه؟
moh3n jamali آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از moh3n jamali:
قديمي December 29th, 2007, 00:03   #10
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

با تشکر

یا الله
سلام اقا رضا ممنون هم که به این موضوع توجه دارید و ممنون که از پشنهاد بنده حقیر استقبال کردید

در مورد اون 40 -50 تاپیک هم ابتدا عرض کنم در حدود این چند وقتی که من با سایت سرمایه و سایت همسایه اشنا شدم حدود دوسال نیم است در تمام موارد و روش ها خیلی وقت بود که صحبت می شد اما در مورد الیوت خیلی کم صحبت می شد یا به قولی فقط یه تاپیک بود که اسپیگل تحلیل می کردوتا به حال به صورت جامع کسی الیوت رو بلد نبود

تا وقتی که جناب فرهنک تاپیک الیوت را در این سایت زد به طبع هم حامد و دیگر مشتاقان وارد بحث شدند و استارت الیوت به این صورت خورده شده (تاپیک فوق در تاریخ 11 نوامبر 2006 زده شده است در قسمت سیستم ها و روش های ترید ) خب از استارت این موضوع تقریبا 1سال 2-3 ماه می گذرد من خودم اون اولیل مشتاق به یادگیری بودم اما مشکلات زیادی مانع شد تا من دیر تر به دنبال الیوت برم اما رفتم تا حدودی هم یاد گرفتم حال با توجه به این الیوت در حدود 1 سال هست که به صورت گسترده معرفی شده است و مرجع های خوبی هم برایش معرفی شده دوستان زیادی به سمت الیوت کشیده شده اند در تاپیکی تحلیل الیوت در قسمت تکنیکال از تمام ارزها تحلیل گذاشته می شود اما به صورت درهم است دوستان نمی تواند به صورت مجزا بر روی یه ارز به بحث و گفتگو بپردازن مثال همین هفته من بی سواد و چند تا از دوستان الیوت کار بر روی پوند به ین به بحث پرداختیم اما عده ایی از دوستان هم در اون هنگام تحلیل های از دیگر ارزها قرار می دادن به قولی در هم برهم شده بود بحث ما
با تمام همه این موارد ما از همون تحلیل الیوت می توانیم 30-40 تا تاپیک خوب در بیاریم بر روی ارزها و بازارهای مختلف
مثال :
GBP USD
EUR USD
USD JPY
USD CHF
GBP JPY
EUR JPY
USD CAD
CAD JPY
EUR GBP
GBP CHF
.....
GOLD
SILVER
OIL
....
CFD
....
FUCHER

و خیلی دیگر ارز

سوال و جواب در مورد الیوت
استفاده از نرم افزار داینامیک تریدر
اموزش الیوت
ترجمه کتاب داینامیک تریدر که حامد و حسین زحمتشو کشیدن
سیگنال های الیوتی وو.....

خیلی موارد دیگر که می توانیم در زمینه اموزش و دیگر مسائل تاپیک زد
می توانیم در زمینه الیوت این سایت را در ایران مرجع کنیم (البته الان هم در تمام موارد مرجع هست )
قديمي December 29th, 2007, 00:30   #11
فرهنگ

فرهنگ's Avatar

فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)فرهنگ (سطح 2)
0

سعید جان من نیز فکر میکنم تاپیکهای زیادی میتوان برای این موضوع درنظر گرفت.
از ارزهای مختلف. بازارهای مختلف. سیگنالها با روشهای متفاوت. استراتژیهای مختلف الیوتی
همین الان هم فکر میکنم 6-7 تا تاپیک الیوتی داریم که میشود منتقل نمود.
اما فکر میکنم بیشتر منظور ایشان وجود افرادی است که این تالار را فعال نگه دارند.

فکر میکنم برای اینکه تکلیف مشخص شود. افرادی که علاقه دارند و در این راستا همکاری خواهند کرد همینجا اعلام آمادگی کنند و نحوه فعالیتشون رو هم اشاره کنند.

در اینصورت بهتر میتوان بررسی نمود که آیا افتتاح چنین تالاری معقولانه هست یا خیر.

من شخصا با وجود مشغله زیادی که دارم اما تا جایی که بتوانم در جهت رفع اشکالات. همچنین تاپیک الیوت ویو (استراتژیها) و سیگنالها تلاش خود را خواهم کرد.
همچنین در صورت تشکیل تاپیکهای جداگانه ارزها اگر تحلیلی داشتم در تاپیک مورد نظر اضافه خواهم نمود.

این از من. سایر دوستانی که تمایل دارند به تاسیس چنین تالاری ، بفرمایند نکات خود را ارائه فرمایند. فقط توجه داشته باشید که این نوشته به نوعی نقش ضمانتنامه خواهد داشت و دوستانی که اعلام همکاری خواهند کرد از نظر اخلاقی ملزم به همکاری و ادامه راه میباشند.

موفق باشید
قديمي December 29th, 2007, 00:42   #12
majid fx
Senior Member

majid fx's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 167 بار در 79 پست
majid fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به majid fx
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله فرهنگ نمايش نوشته ها
سعید جان من نیز فکر میکنم تاپیکهای زیادی میتوان برای این موضوع درنظر گرفت.
از ارزهای مختلف. بازارهای مختلف. سیگنالها با روشهای متفاوت. استراتژیهای مختلف الیوتی
همین الان هم فکر میکنم 6-7 تا تاپیک الیوتی داریم که میشود منتقل نمود.
اما فکر میکنم بیشتر منظور ایشان وجود افرادی است که این تالار را فعال نگه دارند.

فکر میکنم برای اینکه تکلیف مشخص شود. افرادی که علاقه دارند و در این راستا همکاری خواهند کرد همینجا اعلام آمادگی کنند و نحوه فعالیتشون رو هم اشاره کنند.

در اینصورت بهتر میتوان بررسی نمود که آیا افتتاح چنین تالاری معقولانه هست یا خیر.

من شخصا با وجود مشغله زیادی که دارم اما تا جایی که بتوانم در جهت رفع اشکالات. همچنین تاپیک الیوت ویو (استراتژیها) و سیگنالها تلاش خود را خواهم کرد.
همچنین در صورت تشکیل تاپیکهای جداگانه ارزها اگر تحلیلی داشتم در تاپیک مورد نظر اضافه خواهم نمود.

این از من. سایر دوستانی که تمایل دارند به تاسیس چنین تالاری ، بفرمایند نکات خود را ارائه فرمایند. فقط توجه داشته باشید که این نوشته به نوعی نقش ضمانتنامه خواهد داشت و دوستانی که اعلام همکاری خواهند کرد از نظر اخلاقی ملزم به همکاری و ادامه راه میباشند.

موفق باشید
سلام خدمت آقاي فرهنگ و بقيه دوستان
من هم با ايجاد اين تالار موافق هستم
تا جايي هم از دستم بر بياد در زمينه تحليل بازار ها در خدمت دوستان هستم
البته اگه دوستان تحليل هاي من رو قابل بدونند.
موفق باشيد
قديمي December 29th, 2007, 00:46   #13
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

0

نظر خوبی دادید جناب فرهنگ
رو تحلیل های الیوتی رو سهام و طلا و چند ارز از فارکس که یه طرفش دلار نباشه من هستم
اینم از ما منتظر بقیه دوستان می شویم

حامد خان هم که فکر کنم همه جوره پایه باشن
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg 12.JPG‏ (5.9 کیلوبایت, 32 نمایش)
قديمي December 29th, 2007, 08:37   #14
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

ابتدا به این دو تاپیک نگاهی بیاندازید:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

در نظرسنجی اول تعداد افراد رای دهنده به روش الیوت 8 نفر و در نظرسنجی دوم 17 نفر به روش ابراز علاقه کرده اند. بیایم نظرسنجی اول رو معتبر ندونیم. در نظرسنجی دوم این افراد به روش رای دادن:

نقل قول:
Aamed, ahwaz85, ashkbose, chaos_of_death, forexfx, FX_STREET, Hamed2420, hossein ahangari, jupiter, King_nader27, lastnight19, nasr, payam303, فرهنگ, vahid_vpshack, worldsat, yoosef8051
خداییش از بین این افراد چند نفر دایماً در سایت در مورد الیوت پست میزنند؟ مثال بارزش خود بنده هستم.

برای گرفتن جواب این سوال کافی است چند صفحه آخر [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] رو ورق بزنید...

این تعداد به تعداد انگشتان دست هم نمیرسه.

قصد فرستادن هیچ گونه موجی منفی ای ندارم و در کل با وجود تالاری مفید به صورت مجزا برای الیوت موافقم اما این حرکت به نظر من بسیار زود هست ولی اگر این کار انجام بشه امیدوارم که بتونم وقتم رو آزاد کنم و توش فعالیت کنم.

موفق باشید
ارادتمند شما
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي December 29th, 2007, 13:46   #15
فرهنگ

فرهنگ's Avatar

0

حرف حامد تلخ است. اما متاسفانه واقعیت است.
واقعیت این است که طیف کمتری از تازه واردین به این دانش (نظریه امواج و تئوری الیوت) جذب میشوند. خداییش هم خود من اگر میدانستم پیمودن این راه چه مرارتها و سختیهایی دارد شاید اصلا واردش نمیشدم
یک تالار الیوت هم واقعا نیاز به کار فراوانی دارد. یعنی واقعا باید افرادی باشند که تحلیلهای الیوت خود را بگذارند و مدام با هم به بحث و مناظره بنشینند (در غیر اینصورت تالار جنبه آموزشی نخواهد داشت).
همچنین افرادی بیایند و رقابتی بگذارند برای سیگنالدهی با الیوت. در اینصورت است که بازار چنین تالاری گرم خواهد شد.
همچنین باید تاپیکهای استراتژیهای مختلف بر اساس این نظریه تدوین شود و هر کدام تا مرحله پخته شدن و بلوغ جلو برود.
خداییش چنین افرادی پیدا نمیشوند و بقول حامد تعدادشان به اندازه انگشتان دست هم شاید نرسد.
البته نمیخوام تعریف زیادی کرده باشم ولی به عنوان کسی که بسیاری از راهها و روشها را پیموده است، تصور من بر الیوت و نظریه امواج این است که یکی از حرفه ای ترین و عمیق ترین مباحث تکنیکال (فرا تکنیکال حتی) همین نظریه امواج میباشد و شاید به همین دلیل کمتر کسی سراغ این روش میاید. این قضیه فقط هم مختص ایران نیست. شما فرومهای مهم خارجی را هم نگاه کنید، حالت مشابهی را آنجا هم مشاهده میکنیم.
بی تعارف یادگیری این نظریه و روش بگونه ای که وارد مرحله تریدهایمان شود کار آسانی نیست. البته وقتی به مرحله ای برسید که روش روتین شما در تحلیل و ترید شود واقعا این روش ساده ترین روش میشود. (من 25 ارز را با همه تایم فریمها در 10 دقیقه تحلیل میکنم)

خیلی ها هم هستند که این روش را یاد میگیرند و بعد بنظرشان میاید که این روش شاید ابزار مناسبی برای تحلیل باشد اما ابزار مناسبی برای ترید نخوهد بود.

و بسیاری نیز در همان مراحل اولیه یادگیری با این توضیح که برای سود گرفتن از این بازار نباید انقدر انرژی گذاشت. از این روش چشم پوشی میکنند.

به هر حال همه اینها هست و همه اینها واقعیت تلخی را میسازد که حامد به آن اشاره کرد.
نمیدانم شاید خیلی زود باشد و شاید هم بدتر از آن : همیشه زود باشد برای چنین تالاری. چون تصور نمیکنم این روند تغییری کند. همیشه اینطور بوده و همیشه نیز همینطور خواهد بود.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
الیوت, تالار

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است