انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 16th, 2009, 23:21   #46
qwertyui
Senior Member

qwertyui's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 204 بار در 68 پست
qwertyui (سطح 0)
0

دوستان کانکت شدن با برنامه های تغییر آی پی می تواند هکر را سر در گم کند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
qwertyui آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از qwertyui:
قديمي January 16th, 2009, 23:26   #47
Ali_Nouri
Senior Member

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 14,392 بار در 1,892 پست
Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)
0

سلام وحید جان

تو این چند روز اخیر از کسی از طریق مسنجر فایلی دریافت نکردی ؟؟؟

اگه اینکارو کردی احتمالا یه تروجان و کی لاگر تو اون فایل بوده که یوزر پس یاهوی شما و تمام چیزایی که تایپ میکنی و براش سند میکنه .

برای رهایی از این مشکل بهترین کار اینه که ویندوزت و عوض کنی چون به احتمال زیاد این تروجان تو ویندوز شما ملت شده و شما هر بار که اطلاعات یاهو و بقیه چیزا رو تغییر بدی(البته اگه بتونی) به محض لوگین شدن مجدد براش ارسال میشه .

ممکن هم هست که از طریف ایمل یه فایلی و باز کردی که در حقیقت فایل طعمه بهش میگن و بعد طرف آیپی و پورتهای باز تو رو پیدا کرده باشه و با برنامه ای که داره و با استفاده از این آیپی و پورت وارد سیستم شما شده باشه . در این مورد بهترین کار نصب یه فایروال هست .

بعید میدونم که تونسته باشه از طریق متا پسورد شما رو در بیاره و برای خودش سند کنه این هم باز شرایط خاصی داره فکر کن ببین تو این چند روز اکسپرتی رو ران نکردی که نیاز به فایلهای اضافی داشته باشه و شما اونا رو تو قولدری داخل متا کپی کرده باشی اگه هست اون فایلا و اکسپرت و پاک کن .

در نهایت بهترین کار اینه که ویندوز و پاک کنی و با آرامش درخواست تغییرات حساب و از کاببن داخل سایت بروکر بدی تا راحت شی .
در ضمن به این کارها هک نمیگن شما هم نگین هک که طرف جو گیر میشه میگه من هکرم یه برنامه از یه سایت دانلود کرده داره با اون مردم و اذیت میکنه اینا جوجه هکرم نیستن چه برسه به هکر.

اگه کار از دست من برمیاد بفرمایید در خدمتم

موفق و شاد باشید.
Ali_Nouri آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Ali_Nouri:
قديمي January 16th, 2009, 23:26   #48
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

دوستان عزیز م این دو آی دی دیگه دست من نیستن و معتبر نیستن و مسوولیتش بر گردن من نیست ، لطفا یکی آی پی طرف رو در بیاره اینجا بذاره ، حرفه ایها کمک کنید لطفا . [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ][کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
قديمي January 16th, 2009, 23:29   #49
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Oops نمايش نوشته ها
سلام وحید جان

تو این چند روز اخیر از کسی از طریق مسنجر فایلی دریافت نکردی ؟؟؟

اگه اینکارو کردی احتمالا یه تروجان و کی لاگر تو اون فایل بوده که یوزر پس یاهوی شما و تمام چیزایی که تایپ میکنی و براش سند میکنه .

برای رهایی از این مشکل بهترین کار اینه که ویندوزت و عوض کنی چون به احتمال زیاد این تروجان تو ویندوز شما ملت شده و شما هر بار که اطلاعات یاهو و بقیه چیزا رو تغییر بدی(البته اگه بتونی) به محض لوگین شدن مجدد براش ارسال میشه .

ممکن هم هست که از طریف ایمل یه فایلی و باز کردی که در حقیقت فایل طعمه بهش میگن و بعد طرف آیپی و پورتهای باز تو رو پیدا کرده باشه و با برنامه ای که داره و با استفاده از این آیپی و پورت وارد سیستم شما شده باشه . در این مورد بهترین کار نصب یه فایروال هست .

بعید میدونم که تونسته باشه از طریق متا پسورد شما رو در بیاره و برای خودش سند کنه این هم باز شرایط خاصی داره فکر کن ببین تو این چند روز اکسپرتی رو ران نکردی که نیاز به فایلهای اضافی داشته باشه و شما اونا رو تو قولدری داخل متا کپی کرده باشی اگه هست اون فایلا و اکسپرت و پاک کن .

در نهایت بهترین کار اینه که ویندوز و پاک کنی و با آرامش درخواست تغییرات حساب و از کاببن داخل سایت بروکر بدی تا راحت شی .
در ضمن به این کارها هک نمیگن شما هم نگین هک که طرف جو گیر میشه میگه من هکرم یه برنامه از یه سایت دانلود کرده داره با اون مردم و اذیت میکنه اینا جوجه هکرم نیستن چه برسه به هک.

اگه کار از دست من برمیاد بفرمایید در خدمتم

موفق و شاد باشید.
ممنونم ازت ، همه این کارها رو کردم ، ولی امروز دوباره گیر افتادم ، بدون اینکه سوتی داده باشم . شما یه لطف کن با آی دی من که الان دست اونه و مثل اینکه آنلاینه یه جوری آی پیشو در بیار ، ممنونن می شم .
قديمي January 16th, 2009, 23:29   #50
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

جواب من رو نمیده متاسفانه فهمیده من متوجه شدم اینجا هکر پیدا نمیشه؟
جناب آلبرتینی من شاخام درومد وقتی اون حرفو زد جالبه بعد اومد گفت رو متای ریل رئال تریدر جواب میده اونو دارین؟ گفتم نه همون اول گفته بودم که مثلا اف ایکس پرو دارم بعد از چند تا متا آخر گفت ببین راستی با اف ایکس پرو هم کار میکنه
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي January 16th, 2009, 23:29   #51
alirezaxx25
Senior Member

alirezaxx25's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: بندرعباس
تشکر از ايشان: 819 بار در 270 پست
alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به alirezaxx25
اخطار

0

این مشکلات معمولا بعد از موقعی پیش میاد که کسی بیاد استیمنت حساب ریل خودشو بزاره تو سایت اونم استیمنتی که شماره حسابش رو لاک نگرفته باشه

برنامه ای هست ( البته بگم ویروس بهتره ) به نام password sender که وقتی این ویروس وارد سیستم شد از تمام پسوورد هایی که بر روی سیستم شما مورد استفاده قرار میگیره یک کپی به هکر عزیز ارسال میکنه

مطمئنا یکی از این پسورد های ارسالی پسورد حساب شما خواهد بود پسورد ویندوز شما----پسورد مسنجر شما و..... چیزهای دیگه

حالا محید عزیز یادت بیار استیمنت ریل جایی نذاشتی که شماره حسابشو لاک نگرفتی

آخرین ويرايش توسط alirezaxx25 در January 16th, 2009 و ساعت 23:34
alirezaxx25 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از alirezaxx25:
قديمي January 16th, 2009, 23:32   #52
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alirezaxx25 نمايش نوشته ها
این مشکلات معمولا بعد از موقعی پیش میاد که کسی بیاد استیمنت حساب ریل خودشو بزاره تو سایت اونم استیمنتی که شماره حسابش رو لاک نگرفته باشه

برنامه ای هست ( البته بگم ویروس بهتره ) به نام passwoed sender که وقتی این ویروس وارد سیستم شد از تمام پسوورد هایی که بر روی سیستم شما مورد استفاده قرار میگیره یک کپی به هکر عزیز ارسال میکنه

مطمئنا یکی از این پسورد های ارسالی پسورد حساب شما خواهد بود پسورد ویندوز شما----پسورد مسنجر شما و..... چیزهای دیگه

حالا محید عزیز یادت بیار استیمنت ریل جایی نذاشتی که شماره حسابشو لاک نگرفتی
نه ، هیچ وقت .
قديمي January 16th, 2009, 23:38   #53
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

اگه مثلا رو کامپیوتر KEY LOGGER نصب شده باشه که میتونه از ویندوز خودشو مخفی نگه داره میشه با نصب برنامه SECURITY TASK MANAGER همه برنامه هایی رو که در پس زمینه ویندوز فعال هستند رو مشاهده کرد.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 16th, 2009, 23:42   #54
alirezaxx25
Senior Member

alirezaxx25's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: بندرعباس
تشکر از ايشان: 819 بار در 270 پست
alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)alirezaxx25 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به alirezaxx25
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید درزی نمايش نوشته ها
نه ، هیچ وقت .

بی زحمت یه نگاه به فولدر متاتریدر خودتون بندازید در شاخه expert\ libraries اگه فایلی با پسوند dll وجود داره اون رو حذف کنید

بعضی از اکسپرتها وجود دارند که معمولا سازنده و فروشنده آن یه فایل dll همراه اون میزاره که باید کپی کنی در این پوشه

متاسفانه بعد از دست به دست شدن این اکسپرت ها بعضی ها توی این فایل dll دستکاری میکنند و انرا جای dll اصلی در اختیار کاربران دیگر قرار میدهند

جدیدا fabturbo نذاشتی رو حسابت که از جای ناشناخته ای دانلود کرده باشی/ اونم پاک کن

آخرین ويرايش توسط alirezaxx25 در January 16th, 2009 و ساعت 23:52
alirezaxx25 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 16th, 2009, 23:43   #55
Ali_Nouri
Senior Member

Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)Ali_Nouri (سطح 8)
0

این شخص از طریق صفحه یاهو داشت با من چت میکرد نه از طریق مسنجر پس ارسال فایل برای اون و در آوردن آی پی اون مقدور نبود برای اینکه بشه آی پیشو به دست آورد ریسک کردم و آي پی خودمو براش فرستادم تا روش کلیک کنه و بتونم آی پیشو بگیرم ولی اون زرنگ بود و روی آی پی من کلیک نکرد در نهایت هم رفت پایین و الان آن نیست.

یک مساله آی پی اون شخص اگه از طریق دایال آپ بالا اومده باشه به کارت نمیاد چون به محض اینکه این شخص دیسکانکت شه یکی دیگه از همون آی اس پی با آی پی اون بالا میاد و در نهایت جز سر درگمی برای شما چیزی نمیمونه.
اگه ای دی اس ال هم داشته باشه به شرطی آی پی اون به کارت میاد که استاتیک باشه نه داینامیک . در صورتی که داینامیک باشه میشه همون داستان بالا و نمیشه بهش دست یافت .

متاسفم دوست من .
ولی بهترین کار اینه که شما کامپیوترت و ریفرش کنی .

موفق و شاد باشید.
3 تشکر کننده از Ali_Nouri:
قديمي January 16th, 2009, 23:44   #56
Ali_Nouri
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
اگه مثلا رو کامپیوتر KEY LOGGER نصب شده باشه که میتونه از ویندوز خودشو مخفی نگه داره میشه با نصب برنامه SECURITY TASK MANAGER همه برنامه هایی رو که در پس زمینه ویندوز فعال هستند رو مشاهده کرد.
خیلی راحت میشه کاری کرد که برنامه تو تسک منیجر نشون داده نشه .
یا اگر نشون داده میشه با اسم یکی از فایلهای اصلی ویندوز بالا بیاد که نشه END TASK کرد .

نمیدونم ولی فکر میکنم جناب ایندکس خیلی وارد باشن تو این مسایل و شاید بتونید از ایشون کمک بگیرید.

موفق و شاد باشید.
تشکر کننده از Ali_Nouri:
قديمي January 16th, 2009, 23:48   #57
mohamad_oops
Member

تشکر از ايشان: 233 بار در 56 پست
mohamad_oops (سطح 1)mohamad_oops (سطح 1)
0

در صورتی که آی پی رو داشته باشی و ساعت چت کردن می تویند با مراجعه به آی اس پی اون آی پی تلفن ایشون رو در بیارید.
mohamad_oops آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mohamad_oops:
قديمي January 16th, 2009, 23:49   #58
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Lightbulb

0

با تشکر از دوستانی که راهنمائی فرمودند ، بالاخره یه کاریش می کنم . این تاپیک رو هم زدم که هم اطلاع رسانی بشه و هم اینکه به دوستام بگم آی دی های مسنجرم هک شدن و مواظب باشن به حرف طرف گوش نکنن ([کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] ,,,,, [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] ) . از من می شنوین ایگنورش کنین . مدیریت محترم سایت می تونه اقدام به قفل نمودن تاپیک بکنه ولی اگر نیاز هست که دوستان ازش برای راهنمائی دیگران استفاده کنن باز بمونه .

با تشکر و ارادت
قديمي January 16th, 2009, 23:51   #59
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Oops نمايش نوشته ها
این شخص از طریق صفحه یاهو داشت با من چت میکرد نه از طریق مسنجر پس ارسال فایل برای اون و در آوردن آی پی اون مقدور نبود برای اینکه بشه آی پیشو به دست آورد ریسک کردم و آي پی خودمو براش فرستادم تا روش کلیک کنه و بتونم آی پیشو بگیرم ولی اون زرنگ بود و روی آی پی من کلیک نکرد در نهایت هم رفت پایین و الان آن نیست.

یک مساله آی پی اون شخص اگه از طریق دایال آپ بالا اومده باشه به کارت نمیاد چون به محض اینکه این شخص دیسکانکت شه یکی دیگه از همون آی اس پی با آی پی اون بالا میاد و در نهایت جز سر درگمی برای شما چیزی نمیمونه.
اگه ای دی اس ال هم داشته باشه به شرطی آی پی اون به کارت میاد که استاتیک باشه نه داینامیک . در صورتی که داینامیک باشه میشه همون داستان بالا و نمیشه بهش دست یافت .

متاسفم دوست من .
ولی بهترین کار اینه که شما کامپیوترت و ریفرش کنی .

موفق و شاد باشید.
بعید می دونم ادم زرنگی بوده باشه آخه خودش اول پی ام داد و گفت ایدیش هک شده بیچاره شده و ... بعد گفت پسورد حساب ریل در فیبو تو بده گفتم فیبو ندارم گفت تو که فیبو داشتی جالبه من تاحالا با جناب درزی بیشتر از کارهای ماهنامه چت نکرده بودم _این سوتیه دوم_ بعد که هی از این متا به اون متا کرد _سوم_ بعدم برای دلیلش گفت که سیستمی درست کرده که فقط روی حساب ریل خاصی جواب میده جالبه 4 تا متا رو هم گفتم اول گفت نه بعد گفت چرا میشه _چهارم_
بعد من اومدم در سرمایه تاپیک را دیدم و به این آیدی گفتم حسابتون هم هک شده؟ گفت نه _پنجم_
اینجا من سوتی دادم و پست جناب درزی رو براش کپی کردم و ایشون فهمیده برای همین جواب نمیده دیگه اینکه بهتون شک کرده رو پای زرنگیش نزارین.
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي January 16th, 2009, 23:55   #60
Ali_Nouri
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohamad_oops نمايش نوشته ها
در صورتی که آی پی رو داشته باشی و ساعت چت کردن می تویند با مراجعه به آی اس پی اون آی پی تلفن ایشون رو در بیارید.
آی اس پی اطلاعات مشتریهاشو به کسی نمیده مگه با حکم قضایی

نمیشه روش حساب کرد .

بهترین روش به نظر بنده استفاده از ........(بعدا میگم ) است .

موفق و شاد باشید.
4 تشکر کننده از Ali_Nouri:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, کردن, هک, جدید, درآمد, زائی, شیوه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 03:02 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.