انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 3rd, 2008, 13:13   #16
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
سیستم اهداء اعتبار و گزینه تشکر

0

با سلام

از آنجایی که برای تشکر و قدردانی در سیستم ویبولتین دو راه یعنی تشکر ()و افزودن اعتبار ()وجود داره و همچنین به نظرم اعتبار دارای ارزش بیشتری هست، پیشنهاد میکنم که بر روی سیستم افزایش و اعطاء اعتبار تبلیغ و کار بشه تا در تالارهای تخصصی بجای تشکر بیشتر از افزایش اعتبار استفاده بشه و در تالارهای غیر تخصصی از یک پست تشکر هم بشه.

به عنوان مثال اگر سیستمی را در تالار سیستم ها ببینم که ارزش زیادی داشته باشه یا ترجمه ای ببینم که فرد بابتش زحمت کشیده، ترجیح میدم که به ایشون اعتبار بدم تا ازشون تشکر کنم. این اعتبار میتونه در تالار غیر تخصصی هم وجود داشته باشه. اما به عنوان مثال یک نفر یک مطلب جالبی در تالار غیر تخصصی میگذاره که شایسته تشکر هست ولی شایسته اهداء اعتبار نیست .....

پس اگر قراره تشکر از جایی حذف بشه، به نظر بنده بهتره از تالار های تخصصی حذف بشه به شرطی که دوستان با سیستم اهدا اعتبار آشنایی لازم رو پیدا کنند.

اگر چنین اتفاقی بیافته، بعدها میشه بر روی سیستم های اعتبار مانور زیادی داد ...

با تشکر
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
10 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي July 3rd, 2008, 14:24   #17
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 2,974 بار در 676 پست
Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alireza Ghane
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Parham A نمايش نوشته ها
سلام
در صورت صلاح دید، من هم با نظر سنجی موافقم
شاد باشید
سلام منهم با نظر سنجی موافقم..
انتخابات ازاد؟!! دموکراسی؟!!!....بهتر نیست؟!!
2 تشکر کننده از Alireza Ghane:
قديمي July 3rd, 2008, 15:12   #18
esitarget
Member

esitarget's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 153 بار در 48 پست
esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)esitarget (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها

وگرنه افزایش تعداد پست در تالارهای تخصصی از آب خوردن هم آسانتر است. ققط کافیست بعد از پستهای اشخاص قبلی، هی بگی به به، هی بگی چه چه، اظهارنظرهای موافق و مخالف و از این دست....!!!
از کجا فهمیدی من همچین هدفی دارم!؟
esitarget آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از esitarget:
قديمي July 3rd, 2008, 15:15   #19
dani1384
Junior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 17 بار در 11 پست
dani1384 (سطح 0)
0

باسلام و خسته نباشيد.من با اين جمله خيلي خيلي موافقم:
برای من اصلا مهم نیست که از من تشکر کنند یا تعداد پست هایم چقدر باشد اما برایم خیلی مهم است که از بعضی مطالب مفید یا نوشته های جالب تشکر کنم فکر می کنم که بهترین و ساده ترین راه تشکر ، زدن کلید تشکر باشد
موفق باشيد.
dani1384 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از dani1384:
قديمي July 3rd, 2008, 15:31   #20
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
راستش بنده تازه متوجه شدم که بیش از30 تشکر در روز نمیتوان کرد.ان هم زمانی که متوجه شدم دکمه تشکر برداشته شده.راستش بنده به عنوان مدیر باید همه پست ها رو بخونم و اظهار نظر کنم.حداقل تعداد تشکرها رو در روز بیشتر کنید چون این دکمه من ساعت 10 صبح نشده خاموش میشه و دیگه نمیتونم از کسی تشکر کنم به همین دلیل ممکنه دوستان فکر کنم به پستهاشون بی توجهی شده.در ضمن جواب دادن و یا پست زدن کتبی برای تشکر کار مشکلیه.

با تشکر از زحماتی که میکشید
5 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي July 3rd, 2008, 17:38   #21
masood22
Member

masood22's Avatar

تشکر از ايشان: 36 بار در 20 پست
masood22 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

پس از مشورت با دوستان و بررسی جوانب مختلف موضوع، تصمیم گرفتیم که پستهای درج شده در تالارهای غیرتخصصی در شمارش تعداد پستهای کاربران محاسبه نشود.
ببخشید من یک سئوال برام پیش اومده. این دوستان شامل مدیرها نمی شود؟ چون می بینم مدیرها در این تاپیک نظر می دهند. اگر مدیرها جزو دوستان نیستند جزو چی هستند؟

آخرین ويرايش توسط masood22 در July 3rd, 2008 و ساعت 17:40
masood22 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از masood22:
قديمي July 3rd, 2008, 22:24   #22
mahdikhani
مسئول تالار منابع

mahdikhani's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 1,402 بار در 427 پست
mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)mahdikhani (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mahdikhani
0

نقل قول:
با سلام

متاسفانه vBulletin چنین امکانی ندارد و این کار از نظر فنی قابل انجام نیست.

با تشکر
سلام و خسته نباشید ...
بعد از تشکر و قدردانی از زحمات جناب رضا مدیریت محترم سایت ، سوالی داشتم که بیشتر جنبه یاد گیری و کسب اطلاعات دارد تا پیشنهاد :
و آن اینکه : آیا میتوان فرضاً از نویسندگان vBulletin یا phpBB یا نماینده آنها در ایران درخواست یک مود سفارشی کرد ؟ یا بطور مثال همین موردی که پیش آمده . ( اینکه در زیر آواتار کاربری تعداد پستهای وی در تالار های تخصصی و غیر تخصصی بصورت جداگانه نمایش داده شود؟ ( که چنین موردی در برنامه نویسی دور از دسترس نیست ) ) .

مورد دیگر اینکه اگر بخواهیم همه پستهای یک کاربر را ( چه در تالار های تخصصی و چه غیر تخصصی ) مشاهده کنیم ، آیا با چنین تصمیمی که اتخاذ شده (عدم شمارش پستهای غیر تخصصی ) آیا میتوان همه پستهای کاربر را در قسمت " یافتن همه نوشته های کاربر " مشاهده کرد یا فقط پستهای تخصصی نمایش داده میشوند ؟

ارادت و تشکر
قديمي July 3rd, 2008, 22:36   #23
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 403 بار در 135 پست
ghafari3 (سطح 1)ghafari3 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghafari3
0

اینجا هم که بحث جیره بندیه که

به نظر شما تاپیکهایی مثل [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] نیاز به گزینه ی تشکر نداره؟

عدم شمارش پستها را قبول دارم ولی جیره بندی و حذف گزینه ی تشکر را اصلاً قبول ندارم. کار جدیدی بود که برای اولین بار در سرمایه دیدم . اگر هدف اینه که در این بخشها پستی داده نشه ، بود و نبودشون تفاوت زیادی نمیکنه.

به نظر من حذف گزینه ی تشکر از بخش آزاد باعث بی میلی کاربران به ارسال پست در این بخشها خواهد شد.

با تشکر.

آخرین ويرايش توسط ghafari3 در July 3rd, 2008 و ساعت 23:05
ghafari3 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از ghafari3:
قديمي July 4th, 2008, 00:43   #24
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام و تشکر از دوستانی که در زمینه تغییرات جدید اظهار نظر کردند

تمام نظرات کاربران و مدیران محترم را با دقت خواندم و روی نکات مطرح شده توسط دوستان فکر کردم.

لطفا چند روز زمان بدهید تا با بررسی فرومهای ایرانی و خارجی و همچنین مطالعه امکانات vBulletin، بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

با احترام
رضا
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 4th, 2008, 02:33   #25
Mehdi.gpr
Senior Member

Mehdi.gpr's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 3,623 بار در 720 پست
Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

از آنجایی که برای تشکر و قدردانی در سیستم ویبولتین دو راه یعنی تشکر ()و افزودن اعتبار ()وجود داره و همچنین به نظرم اعتبار دارای ارزش بیشتری هست، پیشنهاد میکنم که بر روی سیستم افزایش و اعطاء اعتبار تبلیغ و کار بشه تا در تالارهای تخصصی بجای تشکر بیشتر از افزایش اعتبار استفاده بشه و در تالارهای غیر تخصصی از یک پست تشکر هم بشه.

به عنوان مثال اگر سیستمی را در تالار سیستم ها ببینم که ارزش زیادی داشته باشه یا ترجمه ای ببینم که فرد بابتش زحمت کشیده، ترجیح میدم که به ایشون اعتبار بدم تا ازشون تشکر کنم. این اعتبار میتونه در تالار غیر تخصصی هم وجود داشته باشه. اما به عنوان مثال یک نفر یک مطلب جالبی در تالار غیر تخصصی میگذاره که شایسته تشکر هست ولی شایسته اهداء اعتبار نیست .....

پس اگر قراره تشکر از جایی حذف بشه، به نظر بنده بهتره از تالار های تخصصی حذف بشه به شرطی که دوستان با سیستم اهدا اعتبار آشنایی لازم رو پیدا کنند.

اگر چنین اتفاقی بیافته، بعدها میشه بر روی سیستم های اعتبار مانور زیادی داد ...

با تشکر

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mehdi.gpr نمايش نوشته ها
میبخشید یک موردی رو که فراموش کردم بگم ..

این بود که به نظر من یکی از مواردی که دوستان را ترقیب به انجام اعطای اعتبار یا کسر اعتبار از دیگران میکند .. قرار دادن گزینه ای شبیه به تعداد تشکر می باشد .. ذهنیت من اینه که اگر دوستان با موردی مثل این میزان اعتبار کسب شده شما : در زیر تعداد تشکر خود مواجه بشوند و مسلما اولین اقدامی که میکنند این هست که این موضوع چیست و به همان مقداری که برای تشکر کردن ترغیب شده اند مسلما بیشتر بسمت دادن اعتبار تمایل پیدا خواهند کرد .

البته تا نظر دوستان و مدیران محترم چه باشد ؟؟!!

با تشکر

با سلام و تشکر خدمت مدیران انجمن به دلیل توجهتون به مسائل انجمن ..

اگه پست بالا رو محبت کنید بخونید ممنون میشم ..

با تشکر
Mehdi.gpr آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Mehdi.gpr:
قديمي July 4th, 2008, 04:49   #26
masood22
Member

masood22's Avatar

masood22 (سطح 0)
0

آقا رضا لطفا به این پست نگاه کنید:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

می بینید که مدیر محترم ((سهامدار جزء)) زیر این پست تشکر زده.
من چند روز پیش در یک پست دیگر خوانده بودم که اکسپرت را بروکرها مخالف هستند و قبل خواندن این پست همچنان بر این باور بودم. ولی با دیدن تشکر این مدیر خیالم راحت شد که پست مذکور مورد تایید می باشد.

منظورم اینه که (( تشکر )) کارکرهای زیادی دارد که شاید شما در نظر نمی گیرید.

من در نوشته بالا فقط یک کارکرد آن را گفتم.
پس حداقل برای مدیران(و کاربران فعال) تعداد تشکر را محدود نکنید.

میشه ده ها کارکرد برای thank لیست کرد. ( مشابه چراغ زدن راننده ها در رانندگی در جاده ها یا سطح شهر)
مثلا وقتی یکی از اساتید می خواهد موضوعی را شروع کند تعداد thank ها در پست اول به او نشان می دهد چقدر خواننده خواهد داشت این تاپیک و او می فهمد چقدر ارزش وقت گذاشتن دارد برای این موضوع.

من 7 سئوال در این یک ماه پرسیدم در تاپیکهای مختلف که فقط یک سئوال من را جواب داده اند. پس فقط می ماند خواندن تاپیکها که در ساعت صدها پست می خوانم و از تعداد thank ها می فهمم که آن پست چقدر معتبر است.

اگر می خواهید دکمه thank را محدود کنید پس لااقل دکمه تایید بیافزایید تا این کارکردی که در لینک بالا عرض کردم حفظ شود. که می توانید در اختیار مدیرها و کاربران فعال و افراد مورد تایید قرار دهید.

خلاصه اینکه این ابزار مفید را نابود نکنید. یا سنجیده عمل کنید و جایگزینهای آن را مورد بحث قرار دهید و اجرا کنید.
بله من کاربری را دیده ام که thank را مثل رد از خود به جا گذاشته. بالای 20 هزار تشکر کرده حتی زیر سئوالات هم تشکر زده. شاید می خواهد یادش بماند که کدامها را خوانده. اسم نمی برم. ولی تنک های او اصلا برای کسی مزاحم نیست. ولی نبود تشکرهای افراد سرشناس و باسواد معضلی است.

آخرین ويرايش توسط masood22 در July 4th, 2008 و ساعت 05:05
3 تشکر کننده از masood22:
قديمي July 4th, 2008, 11:55   #27
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mehdi.gpr نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر خدمت مدیران انجمن به دلیل توجهتون به مسائل انجمن ..

اگه پست بالا رو محبت کنید بخونید ممنون میشم ..

با تشکر
با سلام

اعتبار هر کاربر بوسیله نقاط سبز رنگ () در زیر نام کاربری نمایش داده می شه.
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي July 4th, 2008, 12:05   #28
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله masood22 نمايش نوشته ها
http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...postcount=1827

من چند روز پیش در یک پست دیگر خوانده بودم که اکسپرت را بروکرها مخالف هستند و قبل خواندن این پست همچنان بر این باور بودم. ولی با دیدن تشکر این مدیر خیالم راحت شد که پست مذکور مورد تایید می باشد.

میشه ده ها کارکرد برای thank لیست کرد. ( مشابه چراغ زدن راننده ها در رانندگی در جاده ها یا سطح شهر)
مثلا وقتی یکی از اساتید می خواهد موضوعی را شروع کند تعداد thank ها در پست اول به او نشان می دهد چقدر خواننده خواهد داشت این تاپیک و او می فهمد چقدر ارزش وقت گذاشتن دارد برای این موضوع.

من 7 سئوال در این یک ماه پرسیدم در تاپیکهای مختلف که فقط یک سئوال من را جواب داده اند. پس فقط می ماند خواندن تاپیکها که در ساعت صدها پست می خوانم و از تعداد thank ها می فهمم که آن پست چقدر معتبر است.

اگر می خواهید دکمه thank را محدود کنید پس لااقل دکمه تایید بیافزایید تا این کارکردی که در لینک بالا عرض کردم حفظ شود. که می توانید در اختیار مدیرها و کاربران فعال و افراد مورد تایید قرار دهید.

خلاصه اینکه این ابزار مفید را نابود نکنید. یا سنجیده عمل کنید و جایگزینهای آن را مورد بحث قرار دهید و اجرا کنید.
بله من کاربری را دیده ام که thank را مثل رد از خود به جا گذاشته. بالای 20 هزار تشکر کرده حتی زیر سئوالات هم تشکر زده. شاید می خواهد یادش بماند که کدامها را خوانده. اسم نمی برم. ولی تنک های او اصلا برای کسی مزاحم نیست. ولی نبود تشکرهای افراد سرشناس و باسواد معضلی است.
با سلام

والا ما هم قصد نداریم چیزی رو نابود کنیم. لطفا دقت کنید:

جناب سهامدار جزء که از اعضای قدیمی سایت سرمایه هستند، در این مدت چند سال ۹۶۲ بار از دکمه تشکر استفاده کرده اند. لذا بسیار بعید است که در مدت یک روز بیش از ۳۰ بار از این دکمه استفاده کنند. لذا این مورد محدودیتی برای هدفی که شما در پست بالا اشاره کردید ایجاد نمی کند، اما استفاده از این دکمه را به سمت هدف اصلی که برای آن طراحی شده هدایت می کند.

فراموش نکنیم دوستانی که درج تشکر آنها در زیر یک پست به آن نوشته ارزش و اعتبار می دهد، از این امکان بطور مداوم استفاده نمی کنند.

با تشکر
قديمي July 4th, 2008, 12:29   #29
Alireza Ghane
Senior Member

Alireza Ghane's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 2,974 بار در 676 پست
Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)Alireza Ghane (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Alireza Ghane
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله masood22 نمايش نوشته ها
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

با سلام
به نظر منهم زدن کلید تشکر باعث دلگرمی و تشویق به ادامه کار ایجاد کننده تاپیک خواهد شد
و تازه این کمترین کاری هست که من میتونم بابت به اشتراک گذاشتن اطلاعاتش انجام بدم
نظر شخصی من اینه که هر مطلبی که به اطلاعاتم اضافه کنه یا از نظر فکری همجهت باشه سزاوار تشکر ناچیز من هست
یک سوال هم دارم که در واقع این موضوع(تشکر یا بنوعی زبان گویا) باعث ضرر کسی میشه؟؟
3 تشکر کننده از Alireza Ghane:
قديمي July 4th, 2008, 16:56   #30
masood22
Member

masood22's Avatar

masood22 (سطح 0)
0

نقل قول:
با سلام

والا ما هم قصد نداریم چیزی رو نابود کنیم. لطفا دقت کنید:

جناب سهامدار جزء که از اعضای قدیمی سایت سرمایه هستند، در این مدت چند سال ۹۶۲ بار از دکمه تشکر استفاده کرده اند. لذا بسیار بعید است که در مدت یک روز بیش از ۳۰ بار از این دکمه استفاده کنند. لذا این مورد محدودیتی برای هدفی که شما در پست بالا اشاره کردید ایجاد نمی کند، اما استفاده از این دکمه را به سمت هدف اصلی که برای آن طراحی شده هدایت می کند.

فراموش نکنیم دوستانی که درج تشکر آنها در زیر یک پست به آن نوشته ارزش و اعتبار می دهد، از این امکان بطور مداوم استفاده نمی کنند.

با تشکر
با تشکر از توجه شما ولی من انتظار داشتم به عرایض بنده بیشتر توجه کنید.
من مثال رانندگی در جاده را زدم. یک راننده ممکنه در سال یک بار با چراغ چیزی را به رانندگان مقابل بفهماند ولی همان یک بار باعث جلوگیری از بروز اتفاقات بد زیادی است.

مسائل را شما می خواهید ببرید در یک قالب ولو با هر خسارتی. یکی از مدیرها در بالا گفته این تعداد تشکر فورا برای من تمام می شود و اینجا شما باز می فرمایید روزی 30 تشکر کافی است.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
راستش بنده تازه متوجه شدم که بیش از30 تشکر در روز نمیتوان کرد.ان هم زمانی که متوجه شدم دکمه تشکر برداشته شده.راستش بنده به عنوان مدیر باید همه پست ها رو بخونم و اظهار نظر کنم.حداقل تعداد تشکرها رو در روز بیشتر کنید چون این دکمه من ساعت 10 صبح نشده خاموش میشه و دیگه نمیتونم از کسی تشکر کنم به همین دلیل ممکنه دوستان فکر کنم به پستهاشون بی توجهی شده.در ضمن جواب دادن و یا پست زدن کتبی برای تشکر کار مشکلیه.

با تشکر از زحماتی که میکشید
توجه کنید زیر همین پست 4-5 تشکر است که نشانه تایید است. یعنی شدت قضیه. شاید بفرمایید 30 تا برای این موارد بسه. و به اثر روانی این سهمیه بندی توجه نمی کنید. مثل سهمیه بندی بنزین که شاید 300 لیتر برای هر اتومبیل کافی بود ولی اثر روانی آن باعث به هم ریختن اقتصاد شد.

بهتر است نخواهید این قانون را برای همه یکسان عمل کنید. کاربران فعال(شامل مدیران) را با کاربران تازه واردی مثل من در یک قانون نگنجانید. این به ضرر ما مبتدی ها هم هست. مثل این است که بگوییم وزیر هم در شطرنج بیش از 4 خانه حرکت نکند. این به معنی موزون کار کردن نیست. موزون بودن یعنی هر مهره بنا به ارزش خود ارزش گذاری شود.

شما اهدافی دارید -برای جلوگیری از ناهنجارهایی.... ولی حذف نامناسب ممکن است خسارت های بیشتری از ناهنجاری های فعلی به بار آورد.

در آخر باز تکرار می کنم کلید thank کاربردهای خیلی زیادی دارد. من در پست قبل نخواستم پست طولانی شود و لیست نکردم به این امید که شما خودتان متوجه اهمیت قضیه بشوید.
یک مثال اینجا اضافه می کنم. فرض کنید کاربری می گوید آقای فلانی شما پستهای خیلی مفیدی دارید و آن کاربر کلا صد پست زده. یعنی جزو اون هزارپسته ها و دو هزار پسته ها نیست که زیاد سرشناس باشد. حالا 4 تا thank زیر این پست بخورد. یا دیدن این 4 تشکر من متوجه می شوم که 4 بار تایید شده که آن کاربر گم نام بسیار با سواد است و می روم همه پستهای او را می خوانم و مثلا سیستم معاملاتی وی که کلا در ده پست عرض شده را می یابم.
تشکرها مثل ردپاهایی هستند که ما(من نوعی) می توانم با ردیابی آنها مثل یک کارآگاه به سوی مطالب مفید تالار هدایت شوم. و با نبود آنها خرمنی از پستهای روی هم ریخته شما برای من باقی می گذارید که در عرض چند سال هم شاید کسی نتواند بخواند.

آخرین ويرايش توسط masood22 در July 4th, 2008 و ساعت 17:05
2 تشکر کننده از masood22:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربران, پستهای, تالارهای, در, شمارش, عدم, غیرتخصصی

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید