انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 14th, 2008, 17:44   #31
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

ضمن عرض سلام و قبولی طاعات شما دوستان عزیزم
نکته ای را میخواستم بعنوان یک پیشنهاد انتقادانه مطرح کنم:

بهتر است در بخشهای زیر نظرسنجی مستقل انجام شود.
1- کاربر فعال در بخشهای تخصصی
2- کاربر فعال در بخشهای عمومی و غیر تخصصی

چقدر خوب می شد که مثلاً اجرای خوب مسابقات بین کاربران سایت ، از تحلیلها و آموزشها و تاپیهای تخصصی دیگر سایت سوا میشد و من کاربر میتوانستم در هر دو مقوله رای به کاربر فعال مدنطرم دهم.

---------------
پ.ن: البته اگر پیشنهاد INDEX عزیز(پست قبلی) محقق شود، همه مشکلات نظرسنجی حل خواهد شد.

ارادتمندم
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي September 14th, 2008, 22:17   #32
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X نمايش نوشته ها
سلام و عرض ادب خدمت دوستان

یک پیشنهاد برای انتخاب کاربر برگزیده :

نظرسنجی را طوری تنظیم کنید که هر نفر بتونه به هر تعداد یوزری که خواست رای بده. به نظر من این بهترین راه هست. دیگه به قرعه کشی و این چیزها هم نیازی نیست. چه اشکالی داره من بتونم به چندتا از کاربرهای مورد علاقه ام رای بدم؟

دوستان نظر خودشون رو در این مورد بگن. به نظر من با این روش دموکراسی به خوبی رعایت میشه. مطمئن هستم دوستان زیادی هستن که دوست داشتن دور قبل به چند نفر رای بدن.

ارادتمند همه دوستان
این پیشنهاد هم قبلا در انتقادات من از نظرسنجی قبلی مطرح شده و راه حلش استفاده از چک باکس بوده که امکان انتخاب چند گزینه رو فراهم میکنه که در ابزارهای نظرسنجی وی بی موجوده
موفق باشی
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي September 15th, 2008, 08:37   #33
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:

نظرسنجی را طوری تنظیم کنید که هر نفر بتونه به هر تعداد یوزری که خواست رای بده. به نظر من این بهترین راه هست. دیگه به قرعه کشی و این چیزها هم نیازی نیست. چه اشکالی داره من بتونم به چندتا از کاربرهای مورد علاقه ام رای بدم؟

دوستان نظر خودشون رو در این مورد بگن. به نظر من با این روش دموکراسی به خوبی رعایت میشه. مطمئن هستم دوستان زیادی هستن که دوست داشتن دور قبل به چند نفر رای بدن.

ارادتمند همه دوستان
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
این پیشنهاد هم قبلا در انتقادات من از نظرسنجی قبلی مطرح شده و راه حلش استفاده از چک باکس بوده که امکان انتخاب چند گزینه رو فراهم میکنه که در ابزارهای نظرسنجی وی بی موجوده
موفق باشی
با سلام

اجرای این پیشنهاد از نظر فنی به راحتی امکان پذیر است. اما سوال نظرسنجی (کاربر برگزیده شهریورماه 87 چه کسی است؟) یک پاسخ می تواند داشته باشد تا هر یک از افراد با در نظر گرفتن تمام جوانب، یک کاربر را بعنوان کاربر برگزیده انتخاب کند.

البته در صورتی که تعداد قابل توجهی از دوستان امکان انتخاب چند گزینه را مناسبتر بدانند، در نظرسنجی آینده از این روش استفاده خواهد شد.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 15th, 2008, 22:23   #34
Mehdi.gpr
Senior Member

Mehdi.gpr's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 3,623 بار در 720 پست
Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

در پست اول این تاپیک مراحل کار شرح داده شده است. در تاریخ ۲۲ مردادماه نظرسنجی انتخاب کاربر برگزیده از میان افراد معرفی شده آغاز خواهد شد و هر کاربر تنها می تواند یکی از افراد را انتخاب کند.

با تشکر

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mehdi.gpr نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر خدمت مدیر محترم سایت ..

میخواستم بگم که چرا فقط به یکنفر .. آیا تعداد نفرات انتخابی از طرف کاربران آزاد باشد بهتر نیست ؟؟

پ.ن: فقط یک پیشنهاد بود به دلیل اینکه فکر میکنم اگه قرار بر این باشد که فقط به یکنفر رای بدیم اون موقع به نظر من در حق بعضی از دوستان که درلیست هستند ظلم میشه و اگه جسارت نباشه فکر میکنم اینطوری بی عدالتی هست
نقل قول:

ارادتمند همه دوستان
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
موفق باشی
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

اجرای این پیشنهاد از نظر فنی به راحتی امکان پذیر است. اما سوال نظرسنجی (کاربر برگزیده شهریورماه 87 چه کسی است؟) یک پاسخ می تواند داشته باشد تا هر یک از افراد با در نظر گرفتن تمام جوانب، یک کاربر را بعنوان کاربر برگزیده انتخاب کند.

البته در صورتی که تعداد قابل توجهی از دوستان امکان انتخاب چند گزینه را مناسبتر بدانند، در نظرسنجی آینده از این روش استفاده خواهد شد.

با تشکر

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت من هم با توجه به اینکه نظر خودم رو در ماه قبلی نظر سنجی عنوان کردم در حال حاضر نیز همچنان با نظر دوستانم موافقم

با تشکر
Mehdi.gpr آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Mehdi.gpr:
قديمي April 17th, 2009, 12:49   #35
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

با سلام خدمت مدیریت سایت و دوستان خوبم
نظرسنجی بهترین کاربر هر ماه، یک اقدام موثر و جالب در سایت سرمایه بود.
که واقعاً دوستان را به فعالیت مفیدتر در سایت تشویق و ترغیب می نمود.
اما طبق فرموده آقا رضا، بدلیل کاهش استقبال اعضاء در نظرسنجی آخر، این تدبیر زیبا، برچیده شد.

بسیاری از اعضاء بخاطر این در نظرسنجی شرکت نکردند، چون نمیتوانستند بین مثلاً دو یا سه کاربر مدنظر خود به اجماع برسند. لذا کلاً در رای دادن پا پیش نمی گذاشتند.

اگر دوستان موافق باشند(با زدن دکمه تشکر این پست)، نظرسنجی بصورت MultiOption (امکان دای دادن به چندین نفر)، برگزار شود تا مجدداً این نظرسنجی مفید، استارتش زده شود.

با تشکر
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 30th, 2009, 18:17   #36
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

با سلام و ارزوي موفقيت
با توجه به صحبت دوستان اگر اين مقوله به دو قسمت كاربر محبوب سايت و كاربر فني سايت تقسيم شود گزيده تر خواهد بود
قديمي May 1st, 2009, 09:51   #37
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

من از روزی که توی این سایت عضو شدم برام این سئوال هست که چرا فقط جناب علیجان کاربر فعال معرفی شدند (حتی الان هم که دیگه ایشون فعالیتی ندارند ولی عنوان کاربر نمونه با ایشون هست) من به اینکه ایشون چرا این عنوان رو دارند و چه جوری بدست آوردند واقعاً کاری ندارم و به من مربوط هم نیست، ولی می خواستم بدونم که چرا دیگه این روند ادامه پیدا نکرد؟ یعنی سایر کاربران به اندازه ایشون فعال نیستند که بتونند این عنوان رو بدست بیاورند؟
قديمي May 1st, 2009, 14:01   #38
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

سلام مجدد

به نظر حقير در اين سايت به جاي 2 دسته سينيور و جونيور اگر از چند دسته استفاده شود بهتر خواهد بود
مثلا كاربر فعال خيلي فعال تازه وارد و ....
موفق باشيد
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربر, پیشنهاد, مورد, ماه, انتقاد, انتخاب, برگزیده, در, روش

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است