انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 21st, 2009, 19:08   #1471
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kakolokia نمايش نوشته ها
با نام و ياد خدا

آقا رضا لطفا به همون تاپيكي كه ايجاد كرديد يك نظرسنجي با گزينه هاي زير اضافه كنيد تا دوباره كاري نشه :

1- موافق تدوين و بازنگري مجدد قوانين سايت هستم.
2- مخالف تدوين و بازنگري مجدد قوانين سايت هستم.

تا اگر موافقين بيشتر شدند تيم از همون دوستاني كه اعلام آمادگي كردند شروع به كار كنه

موفق باشيد
يا علي

نه اینکار را نکنید جناب حصارکی انگار آقا رضا موافق ما هستند.پیرو مطلب بالا
قديمي May 21st, 2009, 19:11   #1472
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

درود بر شما جناب حصارکی

فکر میکنم دو تا مساله رو از هم جدا کنیم بهتر باشه.شاید اضافه کردن چند بند به قوانین کلی سایت مانند همان قوانین خوبی که شما پیشنهاد کردید مانند عدم توهین به شخصی به دلیل پست کم و غیره بسیار هم خوب است ولی بهتر است این دو مقوله رو با هم قاطی نکنیم.چون بحث دوستان بحث قوانین تالارهای غیرتخصصی است.در این مورد راستش بنده نیز با این دو جمله جناب mehrdad1919 موافقم .
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mehrdad1919 نمايش نوشته ها

- اضافه کردن قانون و تغییر ماده و تبصره مشگل رو حل نمیکنه فقط ابهامات رو اضافه میکنه و مسیر های تفسیر رو بیشتر میکنه
- ساده کردن موضوع هست که میتونه مشگل رو حل کنه که به نظرم مدیر سایت این کار و کرده
ما مجبوریم بر طبق قوانین کشور عمل کنیم که اونها هم واضح و ساده هستند.حالا هر چه سعی کنیم بیشتر مته به خشخاش بذاریم و وارد جزییات بشیم و تبصره بهش اضافه کنیم فقط موجب پیچیدگی موضوع و ابهام هر چه بیشتر میشیم و حتی شاید با طولانی شدن و پیچیده شدن این روند از اصل موضوع منحرف بشیم.
بنده فکر میکنم مقداری از این اختلاف نظر بچه ها با شما ناشی از این باشه که شاید شما از ابتدا در جریان ریشه بوجود اومدن این مشکلات و نارضایتیها نبودید.مشکل فقط با نحوه اجرای قانون بود نه خود قانون.یادم نمیاد که از ابتدای این جریانات حتی یک نفر به خود قانون اعتراضی داشته باشه.برای حل کردن این مشکل هم به نظر بنده بهترین راه همون انتخاب تیمی منتخب از طریق دموکراسی از بین داوطلبینه.راهکارها رو با دلایل خودم نیز به آقا رضا عرض کردم ولی باز همانطوری که فرمودید تصمیم نهایی با ایشان است.

با سپاس
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي May 21st, 2009, 19:17   #1473
xx13x13
Senior Member

xx13x13's Avatar

محل سكونت: پشت دریاها
تشکر از ايشان: 862 بار در 335 پست
xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)
0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

تا اونجا كه من اطلاع دارم آقا رضا به فرايند دموكراتيك تدوين قانون، انتخاب مجريان و ناظريان نظر مثبت نشون دادن

الان هم داريم فرايند اول رو تجربه مي كنيم و بعد به فرايند هاي بعدي هم مي رسيم

يا علي
تا اونجا كه من اطلاع دارم به این فرایندی که اقا رضا در پیش گرفتن فرایند دمکراتیک گفته نمی شه.
قديمي May 21st, 2009, 19:17   #1474
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
درود بر شما جناب حصارکی

فکر میکنم دو تا مساله رو از هم جدا کنیم بهتر باشه.شاید اضافه کردن چند بند به قوانین کلی سایت مانند همان قوانین خوبی که شما پیشنهاد کردید مانند عدم توهین به شخصی به دلیل پست کم و غیره بسیار هم خوب است ولی بهتر است این دو مقوله رو با هم قاطی نکنیم.چون بحث دوستان بحث قوانین تالارهای غیرتخصصی است.در این مورد راستش بنده نیز با این دو جمله جناب mehrdad1919 موافقم .

ما مجبوریم بر طبق قوانین کشور عمل کنیم که اونها هم واضح و ساده هستند.حالا هر چه سعی کنیم بیشتر مته به خشخاش بذاریم و وارد جزییات بشیم و تبصره بهش اضافه کنیم فقط موجب پیچیدگی موضوع و ابهام هر چه بیشتر میشیم و حتی شاید با طولانی شدن و پیچیده شدن این روند از اصل موضوع منحرف بشیم.
بنده فکر میکنم مقداری از این اختلاف نظر بچه ها با شما ناشی از این باشه که شاید شما از ابتدا در جریان ریشه بوجود اومدن این مشکلات و نارضایتیها نبودید.مشکل فقط با نحوه اجرای قانون بود نه خود قانون.یادم نمیاد که از ابتدای این جریانات حتی یک نفر به خود قانون اعتراضی داشته باشه.برای حل کردن این مشکل هم به نظر بنده بهترین راه همون انتخاب تیمی منتخب از طریق دموکراسی از بین داوطلبینه.راهکارها رو با دلایل خودم نیز به آقا رضا عرض کردم ولی باز همانطوری که فرمودید تصمیم نهایی با ایشان است.

با سپاس
در تایید فرمایشات شما همونطور که آقا امید عزیز هم فرمودند با این کار برای پاک کردن هر پستی میتوان به راحتی دلیلی پیدا کرد.
قديمي May 21st, 2009, 19:36   #1475
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
نه اینکار را نکنید جناب حصارکی انگار آقا رضا موافق ما هستند.پیرو مطلب بالا
با نام و ياد خدا

جناب فراري مگه قراره از عروس خانوم بعله بگيريم كه مي گيد سكوت كردند يعني موافقند

شايد الان توي سايت تشريف ندارند، قرار شد نظر جمع رو بدونيم ديگه، آقا رضا هم خودشون يه راي دارند ولي با حيطه اختيارات بيشتر

هنوز يك روز از ايجاد اون تاپيك نگذشته پس بهتره صبر كنيم تا نتيجه معلوم بشه

موفق باشيد
يا علي
2 تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 19:36   #1476
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

من اینجا به نمایندگی از بچه ها از لطف آقا رضا تشکر می کنم که اجازه دادن ما مدیر را خودمان انتخاب کنیم با نظر سنجی و همچنین هیات نظاره را با نظر سنجی که ممنون ایشان هستیم و پایبندی ایشان به نظرات مخالف نشان از بزرگمنشی و روح انسان دوستی می باشد.یکی از دوستان با من همکاری داشته باشد راجع به تاپیک جدید و اعلام یک نماینده از طرف ما.

که همه ز لطف اوست.......
قديمي May 21st, 2009, 19:38   #1477
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xx13x13 نمايش نوشته ها
تا اونجا كه من اطلاع دارم به این فرایندی که اقا رضا در پیش گرفتن فرایند دمکراتیک گفته نمی شه.
با نام و ياد خدا

سلام دوست عزيز

پس لطف بفرمائيد اين فرايند رو از ديدگاه خودتون تعريف كنيد

موفق باشيد
يا علي
قديمي May 21st, 2009, 19:39   #1478
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

جناب فراري مگه قراره از عروس خانوم بعله بگيريم كه مي گيد سكوت كردند يعني موافقند

شايد الان توي سايت تشريف ندارند، قرار شد نظر جمع رو بدونيم ديگه، آقا رضا هم خودشون يه راي دارند ولي با حيطه اختيارات بيشتر

هنوز يك روز از ايجاد اون تاپيك نگذشته پس بهتره صبر كنيم تا نتيجه معلوم بشه

موفق باشيد
يا علي

جناب حصارکی این چه حرفیه ما هیچ وقت چنین جسارتی نمی نماییم بل سکوت ایشان را بسان سکوت یک سردار که به نظر سربازانش بها می دهد نگاه میکنیم.

اینست راز محبوبیت جناب رضا..........
قديمي May 21st, 2009, 20:03   #1479
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

بچه هايي که مي خواهند براي نمايندگي ما اقدام کنند به من خصوصی پيام بدهند آقا امید جناب یونایتد جناب کوروش جناب عرفان جناب مالباخته جناب clyde جناب leprechuan جناب xx13x13 خانم بلو و تمام اون اشخاصی که با نظرات ما موافق هستند لطفا الان که توانستیم بحث را به جایی بکشانیم و به لطف جناب رضا نماینده ای معرفی نماییم کمال همکاری را داشته باشید.در ضمن دوستان زیادی که اسمشان نیست بدلیل حافظه بد بنده است و نه چیز دیگر.

لطفا همکنون یاری کنید
قديمي May 21st, 2009, 20:18   #1480
xx13x13
Senior Member

xx13x13's Avatar

محل سكونت: پشت دریاها
تشکر از ايشان: 862 بار در 335 پست
xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)xx13x13 (سطح 4)
0

نقل قول:
بچه هايي که مي خواهند براي نمايندگي ما اقدام کنند به من خصوصی پيام بدهند آقا امید جناب یونایتد جناب کوروش جناب عرفان جناب مالباخته جناب clyde جناب leprechuan جناب xx13x13 خانم بلو و تمام اون اشخاصی که با نظرات ما موافق هستند لطفا الان که توانستیم بحث را به جایی بکشانیم و به لطف جناب رضا نماینده ای معرفی نماییم کمال همکاری را داشته باشید.در ضمن دوستان زیادی که اسمشان نیست بدلیل حافظه بد بنده است و نه چیز دیگر.

لطفا همکنون یاری کنید
چرا یک تیم به نمایندگی نفرستیم؟ در مورد اعضا میشه نظر خواهی کرد
قديمي May 21st, 2009, 20:22   #1481
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xx13x13 نمايش نوشته ها
چرا یک تیم به نمایندگی نفرستیم؟ در مورد اعضا میشه نظر خواهی کرد
این که عالیه پس شما هم هستید؟ممنونم بچه ها. تا حالا سه نفر برای مدیریت پیام دادن و چند نفر هم برای همکاری باز هم همکاری کنید ممنونم
قديمي May 21st, 2009, 21:56   #1482
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

با توجه به شریطی که این چند روزه حاکم بوده من فکر کردم الان که اون تاپیک رو زدم هر دقیقه حداقل 20 تا پست زده می شه .

دوستان یک مقدار دارید احساساتی و بدون منطق با مسائل برخورد می کنید. من احساس می کنم که گروه معترضین ظاهراً درخواست خاصی ندارند و فقط قضیه رو شلوغ کردید دوستان.

اگر اعتراض شما به وحیدخان بوده که واقعاً باید من رو ببخشید، ایشون براساس قانون عمل کرده و شاید یک یا دو مورد نظرات شخصی که داشته هم اعمال کرده ولی در کل فقط فقط قانون اعمال شده (اگر کسی غیر از این رو می گه پستی که زده رو دوباره همینجا بزنه تا باهم بررسیش کنیم یا پیغام خصوصی بده یا حداقل موضوعش رو بگه).

متاسفانه ما در مملکتی زندگی می کنیم که شرایط زندگی سخته ، قانون های ظالمانه و سختی داریم که در خیلی موارد ما رو ناراحت می کنه، درسته عادلانه نیست ولی خوب چیکار می شه کرد؟ آقا رضا یا آقا وحید این وسط چیکار هستند؟

شما اگر به قانون مملکت و نظام اعتراض دارید، من به شما قول می دم که اینجا هیچ کس نمی تونه این قوانین رو عوض کنه، قوانین همون بود که هست، (حتی اگر آقا رضا هم بگه که می تونید قانون رو عوض کنید اینکار شدنی نیست).

دوستان من از شما یک انتظار دیگه ای داشتم، یعنی واقعاً اعتراض شما فقط اینه که چرا این پستهای خلاف قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی زدید پاک شده؟

آقا رضا من خواهش می کنم حالا که هیچ کس اعتراض جدیدی نداره، همون رویه سابق رو پیش بگیرید و بی خودی هم اینقدر این بحث رو که باعث کدورت بین اعضاء شده کش ندید.

من هم از همه واقعاً عذر می خوام که چنین بحثی رو راه انداختم، مثل اینکه فقط من اینجا مشکل اساسی دارم که اونم از دفعه دیگه توی پیغام خصوصی عنوان می کنم.
قديمي May 21st, 2009, 22:18   #1483
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

کسی فهمید که تو 3-2 ساعت اخیر چه اتفاقی افتاده که همه دوستان با هم و به یکباره نظرشوت عوض شده و اصرار به کاری دقیقا" خلاف اون چیزی دارن که طی چند روز اخیر داشتن و سایت به این حال و روز افتاده؟!!

پستهای پشت هم دوستان رو که طی همین چند ساعت اخیر با هم زده شده ببینید!!:
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
جناب حصارکی این در حالی است که ما به تدوین رای دهیم که بنده خواستار تدوین و دویاره نوشتن نیستم.در مورد تعیین مدیر تالارها فقط با نظر اخلاقی آقا رضا مواجه هستیم نه قوانین.
نقل قول:
جناب حصارکی من به همراه دوستان معترض عنوان نمودیم قانون را کاملا پذیرفته ایم و اگر قرار است چیزی تدوین شود بحث مدیر تالار است و نحوه هیات نظارت نه خود قانون.حالا آن تاپیک چه نکته ای داشت بنده عاجزم از پاسخ دادن!
حالا این پستها که چند روز پیش زده شده رو ببینید :
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
دوستان سختش نکنید .اولین قدم قانون هست که یا باید تغییر کند یا اصلاح شود .برای این اولین قدم باید تیم تشکیل شود .تیم هم از بچه های قدیمی و فرهیخته ی سایت باید انتخاب شود.تا اینجا را به توافق و رای گیری برسیم به مراحل بعد هم می رسیم ان شاءالله.
نقل قول:
به نظر من که احتمالا بی ارزش هم هست اگر می خواهیم بحث را ادامه دهیم

1-از بیان مسایل شخصی و رابطه های خصوصیمان پرهیز کنیم
2-راجع به چگونگی حذف پستها و تاپیک ها و قوانین انها صحبت را ادامه دهیم
3-به دنبال راهی باشیم که در عین اینکه مطلبی می نویسیم از دری وارد شویم که کمترین ریسک را در پاک شدن داشته باشد
4- قوانین مدیریتی تالار عمومی را اصلاح نماییم

قصد جای دیگری بود به کجا رسیدیم قصد یافتن دریچه ای برای سخن گفتن بود نه .......

دوستان عزیز من...شما دنبال چی هستید؟؟ چرا تو چند روز اخیر باید اینقدر جو سایت خراب بشه؟؟
من تو چند روز اخیر هیچ شرکتی تو این بحث نداشتم ولی الان ممنون میشم اگه یکی توضیح بده که پس این همه جاروجنجال و متشنج شدن سایت سر چی بوده؟
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 21st, 2009, 22:25   #1484
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf نمايش نوشته ها
دوستان عزیز من...شما دنبال چی هستید؟؟ چرا تو چند روز اخیر باید اینقدر جو سایت خراب بشه؟؟
من تو چند روز اخیر هیچ شرکتی تو این بحث نداشتم ولی الان ممنون میشم اگه یکی توضیح بده که پس این همه جاروجنجال و متشنج شدن سایت سر چی بوده؟
به خدا می خواستم پست بزنم، هی این دست اون دست کردم که یه وقت اینها باز شاکی نشوند.
خدا خیرت بده حمید جان که زدی تو خال.

خداوکیلی خودشون هم نمی دونند چی می خواهند!

آقا رضا یکی از همین دوستان رو مدیر تالار کنید، همه چی ختم به خیر میشه.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي May 21st, 2009, 22:29   #1485
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

بچه ها ما رسما موضع مان را به آقا رضا گفتیم

1-قوانین سایت که بر اساس قوانین وب جمهوری اسلامی ایران می باشد و در رابطه با آنها پیاده می شود را کاملا قبول داریم

2- هر پستی که مخالف قوانین باشد قابل حذف شدن است

3-بدلیل اینکه تمام معترضین پررنگ شدن قوانین را برابر با استفاده ابزاری از قانون می دانند مخالف تدوین قانون جدید هستند

4-مدیر تالار عمومی توسط اعضا انتخاب گردد

5-هیات نظارتی نیز جهت زیر نظر گرفتن مدیر تالار و بررسی شکواییه ها انتخاب گردد

6-مدیر تالار استقلال خود را از مدیر سایت حفظ نماید

7-مدیر سایت(جناب رضا) حق پاک کردن پست های خلاف قانون را داشته باشند اما با آی دی خود

8-هیات نظارت توان پرسش از مدیریت را برای حذف پست داشته باشد

9-چنانچه پستی را رییس تالار یا مدیر سایت حذف نمود هیات نظارت با اکثریت آرا توان برگرداندان پست محذوف را داشته باشد

10-هر شخصی تعداد پستهای غیرمجازش بیشتر از ده عدد گردید بار اول بن و دفعات دیگر آیدی خود را از دست خواهد داد

این خمیر مایه اولیه می باشد که چون جناب رضا موافق باشند قابل بحث است و تا حدودی قابل تغییر اما اساس کار که حفظ استقلال مدیر تالار و استقلال هیات نظارت می باشد حفظ گردد.نه نیازی به دعوت از متخصصان فن است نه نیازی به بحث های آنچنانی.

گزینه هایی مانند حذف پست توسط جناب رضانگرانی ایشان را نیز در صورت بی توجهی مدیر از بین خواهد برد اما اعضا می توانند پیگیر دلایل حذف باشند که اگر حق با مدیریت باشد اعضا نیز خواهد پذیرفت.

پس علاوه بر اینکه شما جایگاه تان را حفظ می نمایید دموکراسی نیز در سلامت و بدون نگرانی از توقیف شدن سایت به راه خود ادامه خواهد داد و این چیزی نیست جز خواسته شما.

"آموزش دانش ترید در محیطی خرسند و محترمانه با قانونی دو جانبه"

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 06:23 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.