انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 9th, 2009, 09:06   #1561
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جناب اقبالی خودش می دونه که با منظور اون تاپیک رو باز کرد و درست زمانی هم که تاپیک رو باز کرد هنوز امضاش بودو دقیقاً به همین دلیل من امضام رو عوض کردم در جواب امضای ایشون و بقیه دوستان ولی وقتی ایشون دیدند که چه پستهایی زده می شه امضاش رو حذف کرد.

این بحث هم اونقدر ارزشش رو نداره که دیگه بیشتر از این ادامه پیدا کنه خود جناب اقبالی می دونه چه منظوری داشته لازم به توضیح بیشتر و اینهمه بحث نیست.

در مورد جناب کلاید هم من ایشون رو درک می کنم، بعضی از عقایدی که در جامعه وجود داره واقعاً ضرر داره، بعضی ها متاسفانه بازیچه دست دولتمردان شده اند و به ساز اونها در حال رقصیدن هستند، بدون اینکه به آینده رفتارشون و اینکه تا حالا چه بلائی سرشون اومده فکر کنند، هرکس عقیده ای داره و قابل احترام ولی تا وقتی که برای دیگران مزاحمت و دردسری درست نشده، عقیده رای دادن بنظر من و جناب کلاید و بعضی از دیگران مضره، خیلی از اجزای زندگی ما در آینده (همونطور که در گذشته هم بوده) ضربه می زنه، حق بدید که یک نفر هرچند که انسان آرام و با شخصیتی باشه از کوره در بره و عصبانی بشه.

جناب کلاید شما عصبانی نشوید، بالاخره تا بوده خشک تر با هم سوخته اند کاری از دست من و شما برای این جمعیت توهم زده بر نمی یاد.

من امیدوارم که حداقل شما این روزها رو یادتون باشه که 4 سال بعد که دارید سنگ یه نفر دیگه رو به سینه می زنید تصمیم بهتری بگیرید و بتونید بقیه رو هم راهنمائی کنید.

به هر صورت انتخاب با شماست
البرز

پ.ن : جناب وحید سلیمانی شما اگر ندیدید و نخوندید دلیل نمی شه که نیست .
قديمي June 9th, 2009, 09:24   #1562
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
جناب کلاید با سلام
با همه احترامی که به عنوان یک دوست برای شما قایلم و قصد شکستن حرمت کسی رو ندارم اما با دیدن این پست شما سخت در عجبم.نمیخواستم بگم اما شما مجبورم کردی:

شما کسی بودی که من حداقل روزی 2 ساعت باهات صحبت میکردم.خودت میدونی که بعضی روزا بیش از 5 ساعت به طول میانجامید.

شما در سایت سرمایه تنها کسی بودی که هر انچه از تحلیل بنیادین میدانستم به شما اموختم.منت نمیگذارم اما اقرار میکنم که شما رو در اون زمان به عنوان یک دوست خوب پذیرفته بودم و به خاطر دوستی این رو در اون زمان وظیفه خودم میدونستم.

شما کسی بودی که من جزوه های تحلیل بنیادی خودم رو که حتی به حامد خسروی صمیمی ترین دوستم هم ندادم اما برای شما تک تک برگهاشو اسکن کردم ،روی اینترنت اپلود کردم و براش سند کردم.

شما کسی بودی که من هر انجه از اوراق قرضه میدانستم تک تک برای شما شرح دادم.

شما کسی بودی که به عنوان یک انسان صادق میشناختمت.اما باید اقرار کنم که ادم شناس خوبی نیستم.حداقل تجربه بنده بسیار بسیار اندک هست.

شما کسی بودی که به خاطر شما بارها ازت دفاع کردم و حتی رابطه بنده با اقا حامد بر سر موضوع شما به هم خورد.

شما کسی بودی که زمانی که رفتی اونقدر ناراحت شدم که انگیزه ام از فعالیت در سرمایه بسیار اندک شد و نهایتا از مدیریت سرمایه کناره گیری کردم.این تصمیم رو خودم گرفتم چون با رفتن شما که بسیار بهت امید داشتم دیگری نایی برای ادامه کار نداشتم

روزی که رفتی بدون خداحافظی رفتی و حتی جواب یک کامنت من رو ندادی.امروز که برگشتی هم حتی جواب پیام های منو ندادی.دلیلش مشخص بود ،تا زمانی که به کسی احتیاج داشتی چاکرم نوکرم میکردی و دم از رفاقتی عمیق میزدی اما روزی که دیگر احساس کردی که دیگر چیزی ندارم که به شما بگویم رفتی.گرچه حدس میزنم که شما چه شخصی باشی اما فقط امیدوارم که در واقع شما اون شخص نباشی.ولی اگر بودی پیش وجدان خودت قضاوت کن که این کار کار درستی بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و جالب است که امروز اومدی میگی حامد به خاطر ناراحت شدن دوستش پست های تو رو پاک کرده.و جالبتر اینکه تو امروز کاملا در مقابل من قرار گرفتی و حامد که اصلا رابطه بنده با ایشون به هم خورده بود از حرفهای بنده دفاع کردند.همه هدف من رو از اون تاپیک میدونستن.اما شما و اقای البرز با یک برنامه حساب شده شلوغش کردی.من از البرز خان هیچ گله ای ندارم و در پستی همینجا جوابشونو خواهم داد اما از تو به عنوان کسی که عقاید منو میشناخت واقعا در عجبم.

جناب کلاید خواهشا تو یکی دیگه حرف از شرافت نزن که اگر شرافت تو شرافت واقعی است من بی شرف را بر این شرافت ترجیح میدم.
همیشه عمر در این فکر بودم و هستم علت این بیچارگی و عقب موندگی این همه سالیان برای من و جامعه ای که درش بودم چیه؟؟؟...همیشه به این اندیشیدم که چه شد ایران اینطور شد و در پی این اندیشه هی خوندم و خوندم و خوندم و شنیدم و شنیدم و شنیدم و پرسیدم و پرسیدم و بحث کردم.....در اوایل مثل اکثر مردم فکر میکردم که این مشکل از افرادی غیری ایرانی و از بیرون بما تحمیل شده وگرنه ایران الان باید مثل خیلی خیلی وقت پیش ها دراوج شکوفایی و حتی بهتر می بود...با بیشتر شدن تجربم دریافتم که باید علت در خودمون جستجو کنم نه فقط در بیرون...فهمیدم که علت اینها همش خودمم و خودمونیم.....فهمیدم که خودم چیزی رو رعایت نمی کنم و لی انتظار بیش از بیجا دارم تا دیگران رعایت کنند...دیدم که در عین اینکه داد می زنم دموکراسی با این حال در وجودم و در فتارم شخصی بشدت دیکتاتور هستم.....دیدم که هر چه به دیگران خرده می گیرم و بعنوان عیبشون سر پرچم میکنم و نشون بقیه میدم خودم دارم بدتر از طرف مقابل انجامش میدم.

در تمام مدتیکه این رو فهمیدم همیشه سعی کردم این اخلاق رو از خودم دور کنم ،سعی کنم اگر میخوام دیکتاتوری نباشه اول از خودم شروع کنم..... در تمام مدتیکه در سایت فعالیت کردم هم رویه ام همین بوده و همواره سعی کردم با این نوع کژاندیشی رایج مبارزه کنم و این نوع کژاندیشی رو برای همه روشن و اشکار کنم.

در تمام مدت سعیم این بوده و میدونم در طی این مدت و این تلاشم خطا هم بسیار داشتم ولی هر خطایی که داشتم این خطاهاییکه در بالا گفتم و گریبانگر جامعه شده رو مرتکب نشدم.

نه جناب اقبالی......مطمئن باش که من اصلا و عمرا دیگه دم از شرافت نخواهم زد اونم در جاییکه شرافت فقط حرفه و مزاح....اونم در جاییکه شرافت کلمه ایست برای بهره بردای.....من اشتباه کردم این کلمه نا اشنا رو اینجا بکار بردم و به اشتباه خودم اعتراف میکنم.

جناب اقبالی من در پستهایی که زدم و شما ناراحت کرده هیچ وقت و هیچ وقت اصلا و ابدا نه کنایه ای به شخص شما زدم و نه خواستم با شما دشمنی(یا یقول خودتون از در رقابت) وارد بشم.....من اگر در پستم در تاپیک "امار های اقتصادی" حرفی زدم قصدم اعتراض به رویه یک بام دوهوایی بود که توسط مدیران در تصمیم گیری برای عدم بحث سیاسی در سایت ،اتخاذ شده بود......من اگر به اقای البرز گفتم درود بر شرافتت معنی حرفم این نبود که بهزاد اقبالی بی شرفه،بلکه حرفم این بود که می بینم کس دیگه ای هم به این رویه معترضه و در این روند اعتراضش از تهمتا نمی ترسه...من اگر گفتم که کسانی تهمت حق دوستی رو ادا نکردن می زنند منظورم افرادی بود که در اون تاپیک اومدن دقیقا این حرف رو زدند...منظورم دقیقا شخصی بود که اومده در پروفایل شما پیغام گذاشته:

"حیف شما که یکسال وقتت رو اینجا تلف کردی"

منظورم شما نبودی و نمی دونم که چرا بخود گرفتی .....ولی مهم نیست.....مهم می دونی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم اینه که من زاویه ای از شخصیتت برام رو شد که تا حالا مخفی بود ....زاویه ای که اگر کسی حتی قسم میخورد من باورم نمیشد که اینجوری باشی.

جناب اقبالی و بقیه دوستان و افراد حاضر در سایت
من صد در صد اشتباه کردم...من معترفم که طرز تفکرم اشتباهه.....من الان در پیشگاه شما می پذیرم که پست زدنم در اون تاپیک اشتباه بوده ...می پذیرم که دستخوش احساسات و تب انتخابات شدم و بخاطر همین دوستان رو از خوندم رنجوندم....ولی.....ولی......ولی

یکی بیاد بمن بگه ایا در اثبات حرفام(حتی اشتباه) به هرکاری دست زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایا برای اینکه ناراحتیم رو از کسی نشون بدم به هر روش ضد دموکراتیک و غیر انسانی دست زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کسی نمونه ای سراغ داره بیاد بگه و اصلا و ابدا رو در وایسی نکنه....ولی ...ولی ....همزمان هم برید و پست جناب اقبالی رو دوباره بخونید و قضاوت کنید ......دوباره بخونید و ببنید که کسیکه دم از اصلاحات و طرفداری از دموکراسی و انسانیت می زنه به چه روشی داره با یک فردی که بقول خودش دوست قدیمی و محترمی بوده چگونه حسابش رو تصفیه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟....چگونه با روشی که اتفاقا و از قضا چند روز پیش یک فرد در مناظره با رقیبش انجام داد میخواد حقانیت خودش و پس بودن و بی شرف بودن من رو ثابت کنه؟؟؟

اصلا گیریم من لجن...گیریم که من پست...گیریم که من بی شرف ....ولی ایا با این همه صفات من در برخورد با مسایل روش رو کردن مسایل خصوصی دیگران رو در پیش گرفتم؟؟؟؟؟...یا جناب اقبالی؟؟؟؟؟

دیگه اهمیت نداره در موردم چی فکر میکنید....اصلا برام اهمیت نداره که اثبات بشه من در همه موارد اشتباه کردم...اصلا من بدون تلاش شما برا اثبات اینها خودم می پذیرم که اشتباه کردم ...می پذیریم لایق صفاتی هستم که ممکنه بهم بدید...ولی..ولی:

فقط همین موضوعی که گفتم رو قضاوت کنید برام کافیه.....قصاوت کنید که ایا بیان مسایل خصوصی (تاره اونهم به تعبیر خودت و به سود خود بصورت یکطرفه) در مواجهه و مقابله با یک فرد کار درستیه یا نه؟؟؟؟؟

با احترام

کلاید
4 تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي June 9th, 2009, 09:28   #1563
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
شما کسی بودی که به خاطر شما بارها ازت دفاع کردم و حتی رابطه بنده با اقا حامد بر سر موضوع شما به هم خورد.

و جالب است که امروز اومدی میگی حامد به خاطر ناراحت شدن دوستش پست های تو رو پاک کرده.و جالبتر اینکه تو امروز کاملا در مقابل من قرار گرفتی و حامد که اصلا رابطه بنده با ایشون به هم خورده بود از حرفهای بنده دفاع کردند.
جناب اقبالي بزرگوار سلام
چون اسم بنده رو برديد لازم ديدم نكته اي رو عنوان كنم. من هم پست اخير جناب كلايد رو ديدم اما توجه خاصي بهش نكردم...

بنده در اون ماجرا جلوي هر دو نفر ايستادم و به هر دو نفر اخطار دادم. بعد كه ماجرا ادامه پيدا كرد اخطار شديدتري ارسال كردم كه به جناب كلايد برخورد و با آقا وحيد سليماني هم مدتي تماس هايم كم شد و شما اون موارد رو در تالار مديران مطرح كرديد. اما سن و سال ما ديگه به اين چيزا نميخوره كه بخوايم براي هم فيلم بازي كنيم و تا بهمون ميگن بالاي چشمت ابرو، قهر كنيم و نمك رو بخوريم و نمكدون رو بشكنيم...

شكر خدا با آقا وحيد هيچ مشكلي ندارم. با شما هم هيچ مشكلي نداشته و ندارم و مطمئن باشيد كه نخواهم داشت.

در ضمن مرور زمان خيلي از ناگفته ها رو مشخص ميكنه. در جريان اخطاري كه من به كلايد دادم (مانند هميشه در چنين مواقعي يك رونوشت هم به مدير سايت ارسال ميكردم)، آقا رضا از دست بنده ناراحت شدن كه چرا با يك كاربر فعال اينچنين برخورد كردي . بنده توضيح دادم كه ايشون با عدم توجه به اخطار ها در حقيقت دارن به قوانين سايت توهين ميكنن. من شيوه مديريتم اينچنين بود. حتي يكي دوبار به خود شما اخطار دادم. يك بار جناب سهامدار جزء در حاشيه قرار گرفتن كه چنين برخوردي باهاشون كردم. چند بار پست هاي جناب رهجو و ....
پس با كسي تعارف نداشتم.

اين كه كاربر پاي پست هاش بنويسه كه "مدير جون در پاك كردن پست من مختاري " يعني من از قوانين سايت باخبرم و ميدانم كه نوشته ام براي سايت مشكل ساز هست و دوست داشتم اين پست رو ارسال كنم و تو كه بيكاري، پس پست من رو مرتب كن !!!!!! و وظيفه ات رو انجام بده!!!!!

به نظر من اين نوشته يك توهين به كسي است كه چنين مسئوليتي رو پذيرفته. در حقيقت اين مدير بازيچه تعدادي از كاربران سايت قرار گرفته. دقيقاً رفتاري كه در تاپيك "آمار هاي اقتصادي" شاهد هستيم. جناب پيروزي خواهش ميكنن كه كسي پست نزنه و بعد باز هم ارسال پست ها ادامه داره و اين نوشته پاي بعضي از ارسال ها هست.

باز هم تكرار ميكنم، اين سوء تفاهم ها خاصيت فروم و محيط مجازي است. با كمي دقت در شيوه نوشتار و شناخت از طرف مقابل خيلي راحت ميشه جلوي اين سوء تفاهم ها رو گرفت. اما بخاطر نداشتن اندكي صبر مجبوريم كه پاسخي به طرف مقابل بدهيم و اين آغاز كننده مشكلات ماست. خودم رو هم مبري از اين طرز فكر نميبينم. بار ها بنده هم اشتباه كردم.

باز هم از آقاي كلايد معذرت ميخوام. ايشون فكر كردند كه بنده فقط به ايشون اخطار دادم و هواي دوستم رو داشتم. آقا رضا شاهد هست كه بنده چند بار از ايشون خواستم كه جناب وحيد سليماني رو براي مدتي بن كنند. آقا رضا اگر خلاف عرض ميكنم، مطرح بفرماييد.

بنده بخاطر مديريتي كه در سايت داشتم با چند نفر درگير شدم كه همينجا ازشون عذرخواهي ميكنم.

ارادتمند شما
حامد
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي June 9th, 2009, 11:28   #1564
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
. ايشون فكر كردند كه بنده فقط به ايشون اخطار دادم و هواي دوستم رو داشتم. آقا رضا شاهد هست كه بنده چند بار از ايشون خواستم كه جناب وحيد سليماني رو براي مدتي بن كنند. آقا رضا اگر خلاف عرض ميكنم، مطرح بفرماييد.

ارادتمند شما
حامد
سلام

ببینید دوستان این صفت خائن که میگن همینه دیگه

خوشحالم که حامد عزیز بالاخره خودش رو لو داد تا اون بنده خدائی که در گوشه گوشه سایت میومد به حامد تهمت میزد

همینجا از کارش خجالت بکشه.
قديمي June 9th, 2009, 12:40   #1565
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها

من اگر در پستم در تاپیک "امار های اقتصادی" حرفی زدم قصدم اعتراض به رویه یک بام دوهوایی بود که توسط مدیران در تصمیم گیری برای عدم بحث سیاسی در سایت ،اتخاذ شده بود......من اگر به اقای البرز گفتم درود بر شرافتت معنی حرفم این نبود که بهزاد اقبالی بی شرفه،بلکه حرفم این بود که می بینم کس دیگه ای هم به این رویه معترضه و در این روند اعتراضش از تهمتا نمی ترسه...

کلاید
احسنت
همه ی حرف ما هم همینه
همین الان در تاپیک طنز جناب رهجو تصاویری قرار داده اند که آقای احمدی نژاد رو مورد تمسخر قرار داده اند بنده هم تصاویری گذاشتم که آقای موسوی رو ......... اما پست من به سرعت نور پاک شد در حالی که پست جناب رهجو پابر جاست. بفرمایید سایت سرمایه شده کلوپ سیاسی رضا و مدیران . بقیه هم باید کاسه کوزه مون رو جمع کنیم و بریم

آخرین ويرايش توسط hoseintaheri در June 9th, 2009 و ساعت 12:43
hoseintaheri آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از hoseintaheri:
قديمي June 9th, 2009, 13:12   #1566
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
همیشه عمر در این فکر بودم و هستم علت این بیچارگی و عقب موندگی این همه سالیان برای من و جامعه ای که درش بودم چیه؟؟؟...همیشه به این اندیشیدم که چه شد ایران اینطور شد و در پی این اندیشه هی خوندم و خوندم و خوندم و شنیدم و شنیدم و شنیدم و پرسیدم و پرسیدم و بحث کردم.....در اوایل مثل اکثر مردم فکر میکردم که این مشکل از افرادی غیری ایرانی و از بیرون بما تحمیل شده وگرنه ایران الان باید مثل خیلی خیلی وقت پیش ها دراوج شکوفایی و حتی بهتر می بود...با بیشتر شدن تجربم دریافتم که باید علت در خودمون جستجو کنم نه فقط در بیرون...فهمیدم که علت اینها همش خودمم و خودمونیم.....فهمیدم که خودم چیزی رو رعایت نمی کنم و لی انتظار بیش از بیجا دارم تا دیگران رعایت کنند...دیدم که در عین اینکه داد می زنم دموکراسی با این حال در وجودم و در فتارم شخصی بشدت دیکتاتور هستم.....دیدم که هر چه به دیگران خرده می گیرم و بعنوان عیبشون سر پرچم میکنم و نشون بقیه میدم خودم دارم بدتر از طرف مقابل انجامش میدم.

در تمام مدتیکه این رو فهمیدم همیشه سعی کردم این اخلاق رو از خودم دور کنم ،سعی کنم اگر میخوام دیکتاتوری نباشه اول از خودم شروع کنم..... در تمام مدتیکه در سایت فعالیت کردم هم رویه ام همین بوده و همواره سعی کردم با این نوع کژاندیشی رایج مبارزه کنم و این نوع کژاندیشی رو برای همه روشن و اشکار کنم.

در تمام مدت سعیم این بوده و میدونم در طی این مدت و این تلاشم خطا هم بسیار داشتم ولی هر خطایی که داشتم این خطاهاییکه در بالا گفتم و گریبانگر جامعه شده رو مرتکب نشدم.

نه جناب اقبالی......مطمئن باش که من اصلا و عمرا دیگه دم از شرافت نخواهم زد اونم در جاییکه شرافت فقط حرفه و مزاح....اونم در جاییکه شرافت کلمه ایست برای بهره بردای.....من اشتباه کردم این کلمه نا اشنا رو اینجا بکار بردم و به اشتباه خودم اعتراف میکنم.

جناب اقبالی من در پستهایی که زدم و شما ناراحت کرده هیچ وقت و هیچ وقت اصلا و ابدا نه کنایه ای به شخص شما زدم و نه خواستم با شما دشمنی(یا یقول خودتون از در رقابت) وارد بشم.....من اگر در پستم در تاپیک "امار های اقتصادی" حرفی زدم قصدم اعتراض به رویه یک بام دوهوایی بود که توسط مدیران در تصمیم گیری برای عدم بحث سیاسی در سایت ،اتخاذ شده بود......من اگر به اقای البرز گفتم درود بر شرافتت معنی حرفم این نبود که بهزاد اقبالی بی شرفه،بلکه حرفم این بود که می بینم کس دیگه ای هم به این رویه معترضه و در این روند اعتراضش از تهمتا نمی ترسه...من اگر گفتم که کسانی تهمت حق دوستی رو ادا نکردن می زنند منظورم افرادی بود که در اون تاپیک اومدن دقیقا این حرف رو زدند...منظورم دقیقا شخصی بود که اومده در پروفایل شما پیغام گذاشته:

منظورم شما نبودی و نمی دونم که چرا بخود گرفتی .....ولی مهم نیست.....مهم می دونی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم اینه که من زاویه ای از شخصیتت برام رو شد که تا حالا مخفی بود ....زاویه ای که اگر کسی حتی قسم میخورد من باورم نمیشد که اینجوری باشی.

من صد در صد اشتباه کردم...من معترفم که طرز تفکرم اشتباهه.....من الان در پیشگاه شما می پذیرم که پست زدنم در اون تاپیک اشتباه بوده ...می پذیرم که دستخوش احساسات و تب انتخابات شدم و بخاطر همین دوستان رو از خوندم رنجوندم....ولی.....ولی......ولی

ایا برای اینکه ناراحتیم رو از کسی نشون بدم به هر روش ضد دموکراتیک و غیر انسانی دست زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کسی نمونه ای سراغ داره بیاد بگه و اصلا و ابدا رو در وایسی نکنه....ولی ...ولی ....همزمان هم برید و پست جناب اقبالی رو دوباره بخونید و قضاوت کنید ......دوباره بخونید و ببنید که کسیکه دم از اصلاحات و طرفداری از دموکراسی و انسانیت می زنه به چه روشی داره با یک فردی که بقول خودش دوست قدیمی و محترمی بوده چگونه حسابش رو تصفیه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟....چگونه با روشی که اتفاقا و از قضا چند روز پیش یک فرد در مناظره با رقیبش انجام داد میخواد حقانیت خودش و پس بودن و بی شرف بودن من رو ثابت کنه؟؟؟

اصلا گیریم من لجن...گیریم که من پست...گیریم که من بی شرف ....ولی ایا با این همه صفات من در برخورد با مسایل روش رو کردن مسایل خصوصی دیگران رو در پیش گرفتم؟؟؟؟؟...یا جناب اقبالی؟؟؟؟؟

دیگه اهمیت نداره در موردم چی فکر میکنید....اصلا برام اهمیت نداره که اثبات بشه من در همه موارد اشتباه کردم...اصلا من بدون تلاش شما برا اثبات اینها خودم می پذیرم که اشتباه کردم ...می پذیریم لایق صفاتی هستم که ممکنه بهم بدید...ولی..ولی:

فقط همین موضوعی که گفتم رو قضاوت کنید برام کافیه.....قصاوت کنید که ایا بیان مسایل خصوصی (تاره اونهم به تعبیر خودت و به سود خود بصورت یکطرفه) در مواجهه و مقابله با یک فرد کار درستیه یا نه؟؟؟؟؟

با احترام

کلاید
در نوشته های شما جز مظلوم نمایی و سفسطه چیز دیگری نمیبینم.شما اگر صادق بودی و به رفاقت پایدار جواب پست های خصوصی رو میدادی.و بعد از این مدت رفاقت های گذشته یادت نمیرفت.شایدم کلاید پیر شده و گذشته ها یادش نمیاد.ولی قبول کن که کلاید اون کلاید قدیم نیست.اصلا معرفت گذشته رو نداره.

در ثانی یه جوری میگی من از مسایل خصوصی حرف زدم انگار من اومدم از خانواده شما در این تاپیک نوشتم خنده داره. من تنها واقعیت ها رو عنوان کردم ولی شما اصلا معلوم نیست دلیل این رفتارت چیه؟خوب تو هم بگو.نه اینکه بشینی به ریش همه بخندی.اقا من بد ،امیر بابک هم بد بود؟؟؟؟اقای کلاید جواب ندادن به پست های خصوصی دیگران نهایت بی ادبیست.این رو بدون.

شما میفرمایید که منظورتون من نبودم اما دقیقا برداشت من این هست که منظور شما من بوده ام.در جای جای پست هایتون این رو میتونم تشخیص بدم.
شما با قوانین سایت مشکل دارید؟؟؟خوب این به من چه ربطی داره؟؟چرا باید میومدی توی تاپیک من اون جور ننه من غریبم بازی در میاوردی؟؟مگر این سایت بخش پیشنهاد و انتقاد نداشت؟؟

جالب اینجاست که من اصلا نمیدونم چرا شما از در دشمنی با من در اومدی؟؟؟؟
فقط یه کلمه بگو چرا جواب پیام های خصوصی رو نمیدی؟؟؟؟

فرمودی زاویه پنهان من رو شد...خوب خدا رو شکر میکنم که شما بالاخره ما رو شناختی و همه اون چه که در گذشته بود رو فراموش کردی و حالا چسبیدی به این زاویه پنهان که من خودم نمیدونم کجام هست.
ولی من در مورد شما این چنین قضاوتی ندارم.زاویه پنهان هم در شما نمیبینم.ممکن است در این مدت اتفاقی افتاده باشه که من و بقیه از اون بی خبریم.
تو مطالب من رو میزاری به زاویه پنهانم که رو شده.اما نشد برادر یه طرفه به قاضی نرو.امیر بابک هم گفت امیر هم گفت: که تو عوض شدی.حرفایی که من زدم یا امیر زد یا امیر بابک فقط به خاطر اینکه همه در حد کلاید سابق ازت انتظار دارن نه این کلاید.کلاید سابق مهربان بود و صمیمی.برای من سخت هست که ببینم بدون هیچ دلیلی چنین برخوردی رو داری.ببین تمام بچه هایی که من رو از نزدیک دیدم میدونن که همیشه ازت تعریف کردم.یک بار هم پشت سرت بد نگفتم.وقتی هم که ازت گله مند شدم بهت پیام خصوصی زدم ولی تو جواب ندادی.دیگه چه انتظاری داری؟
حداقلش من حرفامو زدم که شما زاویه پنهان ما رو کشف کنی.اما تو هم بیا دلایلت رو بگو تا ما هم حداقلش به اشتباهات خودمون پی ببریم کلاید خان.
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي June 9th, 2009, 13:43   #1567
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:

با احترام

کلاید
خوب چی شد؟؟؟؟؟......کسی دیگه حرفی نداره؟؟؟؟//...جناب امیر بابک،جناب پیروزی،جناب طاهری ،جناب هورزاد،جناب وحید(مدیر جدید) و.....بقیه دوستان و اعضا نظری ندارید؟؟؟؟؟
دیگه اینجا نظراتتون تموم شد؟؟؟؟؟......یا اینکه فکر میکنید این روش درسته؟؟؟؟؟؟؟...یعنی صحه می زارید به این کار؟؟؟؟؟

نگید که حرف خصوصی نبوده...مگه حتما باید از خانوادم حرف میزد تا خصوصی میشد؟؟؟؟....یا اینکه تازگیها کارها و حرفایی که بین 2 نفر رد و بدل شده هم جز موارد عمومی محسوب میشه؟؟؟؟؟؟
مگه اینکه در مورد چه کسی چی گفتم اونم در پیغام خصوصی یک مطلب عمومیه؟؟؟؟؟؟

اگر از خانوادم چیزی می دونست چطور؟؟؟؟؟

پس اگر پیغام کسی رو جواب ندم...اگر یک زمان کسی بهم چیزی یاد داد....اگر حتی حتی حتی بی ادبی کنم جوابش اینه بحثهای خصوصی علنی بشه؟؟؟؟؟

اصلا من بقول اقای اقبالی ادم چاپلوس ...اصلا من عوضی...اصلا من بی ادب....بیمعرفت...نامرد
ولی ایا این روش در مواجهه با من اخلاقیه؟؟؟؟...عین ادبه؟؟؟؟؟...عین معرفته؟؟؟؟؟؟

برای حرفایی ایشون در اون پست زد جواب هست ولی باید خیلی موارد خصوصی رو بشه....ولی مطمئن باشید که من از این روش استفاده نمی کنم
برای جواب ندادن هم دلیل هست نه به اون علتیکه ایشون فرمودند...که چقدر دلم می سوزه که قبلا به ایشون و شاهرودی گفته بودم علت برخی محدودیتهای من چیه...خیلی خیلی دلم می سوزه از این موضوع...ولی مهم نیست....جای دلیلش هم اینجا نیست.

بگذریم.....من مظلوم نمایی کردم یا اینکه علنا پذیرفتم اشتباه و خطا از من و پرسیدم این کار ایشون اسمش چیه؟؟؟؟؟

لطفا دوستان و اعضایی که در سایت هستید و در همه موارد پست میزنید لطف کنید یک جواب اره یا نه بمن بدیدچ

اینکار ایشون در بر خورد با یک ادم پست و بی معرفت ایا خودش بی اخلاقی هست یا نه؟؟؟؟؟

جواب رو فقط و فقط برای فهم خودم میخوام...میخوام بدونم اینهمه عمر دراین مورد ایا اشتباه فکر میکردم یا درست؟؟؟؟.....میخوام بدونم این رویه که در مقابله با یک فرد (هر چند خاطی) با روش افشا کردن موارد خصوصی بین دو طرف ،برخورد میشه،ایا درسته یا نه؟؟؟؟....قصدم هم مظلوم نمایی نیست و همین الان هم اعلام میکنم من ظالمم ولی به سوالم حتما جواب بدید...نه برای اینکه مشخص بشه اقای اقبالی گناهکار یا بیگناه بلکه برای فهم خودم و برای اینکه ببینم یک عمر روی عقیده ای اشتباه بودم یا نه؟؟؟؟؟

با احترام

کلاید
تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي June 9th, 2009, 13:57   #1568
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
Wink

0

نقل قول:

با احترام

کلاید

آقا جسارتا اینجا تسویه درست هست . تصفیه برای آب بکار برده میشه . برای حساب باید بگیم تسویه .

ممنون .

قديمي June 9th, 2009, 14:01   #1569
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
کاسه داغتر از آش

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
احسنت
همه ی حرف ما هم همینه
همین الان در تاپیک طنز جناب رهجو تصاویری قرار داده اند که آقای احمدی نژاد رو مورد تمسخر قرار داده اند بنده هم تصاویری گذاشتم که آقای موسوی رو ......... اما پست من به سرعت نور پاک شد در حالی که پست جناب رهجو پابر جاست. بفرمایید سایت سرمایه شده کلوپ سیاسی رضا و مدیران . بقیه هم باید کاسه کوزه مون رو جمع کنیم و بریم
آقای طاهری از کی تا حالا همه حرفتان را خودتان نمی توانید بزنید؟در بیانش مشکل دارید؟ یا دوست دارید در پشت کسی پنهان شوید؟آقای طاهری این بازی ها خیلی قدیمی شده.........

قبلا می گفتید نگران توقیف سایت سرمایه هستید، حالا نگران حمایت مدیران از جنبش اصلاحات هستید می ترسیم فردا نگران حریم خصوصی افراد هم شوید.دست بردارید هم حزبان ایشان ترکشان کرده اند شما که قصد ندارید کاسه داغتر از آش شوید؟اگر قصد دارید بگویید........
قديمي June 9th, 2009, 14:03   #1570
Ho$ein
Senior Member

Ho$ein's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 909 بار در 214 پست
Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)Ho$ein (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
اين كه كاربر پاي پست هاش بنويسه كه "مدير جون در پاك كردن پست من مختاري " يعني من از قوانين سايت باخبرم و ميدانم كه نوشته ام براي سايت مشكل ساز هست و دوست داشتم اين پست رو ارسال كنم و تو كه بيكاري، پس پست من رو مرتب كن !!!!!! و وظيفه ات رو انجام بده!!!!!
به نظر من اين نوشته يك توهين به كسي است كه چنين مسئوليتي رو پذيرفته. در حقيقت اين مدير بازيچه تعدادي از كاربران سايت قرار گرفته. دقيقاً رفتاري كه در تاپيك "آمار هاي اقتصادي" شاهد هستيم. جناب پيروزي خواهش ميكنن كه كسي پست نزنه و بعد باز هم ارسال پست ها ادامه داره و اين نوشته پاي بعضي از ارسال ها هست.
سلام
منظور اقا حامد [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]بنده هست
الان که فکر میکنم می بینم نظر ایشان در مورد پست بنده کاملا درست است و از این بابت از مدیر محترم تالار فاندامنتال جناب بابا بهزاد عزیز عذر خواهی میکنم و امیدوارم پست بنده رو حمل بر جسارت و توهین بر ایشان ندانند. هر چند قصد بنده زیر سوال بردن مسئولیت ایشان نبوده ولی کوتاهی در خصوص ایجاد سوء برداشتهای دیگر بوده است.
بعد از پست بنده با توجه به تقاضای بابا بهزاد 10 پست دیگر ارسال شد که احتمالا به خاطر پست بنده بوده که ایشان رو نادیده گرفتم.
شاید زمان خوبی برای ارسال اون مطالب بود ولی زمان خوبی برای رد کردن خواهش یک مدیر و مشنج کردن جو موجود نبود. و البته هرگز قصد توهین به بابا بهزاد و مسئولیت مدیریتی ایشان نداشتم.
از همینجا از مدیریت خواهش مکنم در جهت حذف پست بنده اقدام فرمایند.
از حامد عزیز هم بابت اطلاع رسانی و یاداوری موضوع تشکر میکنم.
Ho$ein آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Ho$ein:
قديمي June 9th, 2009, 14:28   #1571
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

آقا پرهام بزرگوار سلام

تشكر ميكنم از اينكه موضوع رو به راحتي هضم و درك كرديد. اين جمله شما براي بنده بسيار پر ارزش بود.

باور كنيد منظور بنده جنابعالي نبوديد و به صورت كلي عرض كردم.

بايد مدير تالار باشيد و اين جمله رو نه يكبار، بلكه صدها بار بشنويد تا كامل درك كنيد كه ...

به هر حال شما هم ميتوانستيد روي جمله بنده زوم كنيد و حق به جانب بگيريد و بحث ديگري شروع كنيد اما واقعاً سپاسگذارم.

ارادتمند شما
حامد
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي June 9th, 2009, 14:42   #1572
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله * Parham نمايش نوشته ها
سلام
منظور اقا حامد [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]بنده هست
الان که فکر میکنم می بینم نظر ایشان در مورد پست بنده کاملا درست است و از این بابت از مدیر محترم تالار فاندامنتال جناب بابا بهزاد عزیز عذر خواهی میکنم و امیدوارم پست بنده رو حمل بر جسارت و توهین بر ایشان ندانند. هر چند قصد بنده زیر سوال بردن مسئولیت ایشان نبوده ولی کوتاهی در خصوص ایجاد سوء برداشتهای دیگر بوده است.
بعد از پست بنده با توجه به تقاضای بابا بهزاد 10 پست دیگر ارسال شد که احتمالا به خاطر پست بنده بوده که ایشان رو نادیده گرفتم.
شاید زمان خوبی برای ارسال اون مطالب بود ولی زمان خوبی برای رد کردن خواهش یک مدیر و مشنج کردن جو موجود نبود. و البته هرگز قصد توهین به بابا بهزاد و مسئولیت مدیریتی ایشان نداشتم.
از همینجا از مدیریت خواهش مکنم در جهت حذف پست بنده اقدام فرمایند.
از حامد عزیز هم بابت اطلاع رسانی و یاداوری موضوع تشکر میکنم.
سلام اقا پرهام
منظور اقا حامد شما نيستيد .بعضي از دوستان يا اين نوشته را پايين پست اضافه ميكنند كه البته منظورشان احترام گذاشتن به مدير مربوطه است ولي نتيجه كار ميشود فرمايش اقا حامد
بعضي ديگر از دوستان هم با اين كه اين نوشته را اضافه نميكنند به خوبي ميدانند كه پست انها بر خلاف قوانين سايت هست و نيمه شب پست خود را ارسال ميكنند .
جناب كلايد بنده در مورد شما و جناب اقبالي دخالتي نكرده ام در جريان كار شما نيستم و نميتوانم قضاوتي كنم
جناي طاهري لطفا پستهايي را كه به نظر شما خلاف قوانين است گزارش كنيد .
جناب فراري بنده در حيطه مسئوليت خودم طرف هيچ دسته اي نه اصلاحات و نه كسان ديگر نيستم
اميدوارم در دور اول اين جريان تمام شود تا همگي با هم نفس راحتي بكشيم
پ ن :جناب طالبي مواظب باش كه كار انتخابات به چنگال نكشه.
با تشكر
قديمي June 9th, 2009, 15:09   #1573
Aamed
Senior Member

Aamed's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,468 بار در 363 پست
Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Aamed
0

نقل قول:
با احترام
کلاید
سلام کلاید عزیز
خوب هستی عزیز دل برادر؟
با بهزاد اقبالی مشکل داری؟ با شیخ مهدی کروبی یا با مدیریت سایت؟ اول تکلیف خودت رو مشخص کن.
اگر با مدیریت مشکل داری چرا در تاپیک بهزاد می نویسی؟ مگر یادت رفته بهزاد چه قدر برای انتقال تجربیاتش به شما وقت گذاشت. هر کسی که نداند من که شاهد بوده ام. مطالبی را که حتی به من به عنوان صمیمی ترین دوستش در این فروم نداد به شما داد. آنروز من به بهزاد انتقاد نکردم چرا مطالب به این با ارزشی را به یک شخصیت مجازی می دهد، چون فکر می کردم شما را کامل می شناسد!!! اما زمان مشخص کرد شما تنها یک شخصیت مجازی هستید که حتی حرمت زحمات دیگران را هم در قبال خود به فراموشی می سپارید. چرا یکبار هویت خود را فاش نکردی؟ چرا به یکباره غیب شدی و با اینکه اعلام کرده بودی با سیاست های اینجا مشکل داری دوباره برگشتی؟ بهزاد چه از شما می دانسته که بازگو کردنش این همه شما را برآشفته کرده؟ کلاید عزیز شرافت نه حرفه و نه مزاح، شرافت یعنی حرمت را نگه داشتن. شرافت یعنی احترام قائل شدن برای نظرات دوست و دشمن. شرافت یعنی نمک خوردن و نمکدون نشکستن. بحث جانبداری از بهزاد نیست، من هم با بهزاد اقبالی دوست هستم و هم با البرز عزیز(Lastnight)؛ اتفاقا بر سر کاندیدای مورد حمایت بهزاد، بارها با هم بحث کرده ایم و به تفاهم نرسیده ایم. اما این دلیل نمی شود که من وی را به عنوان یک دوست صمیمی در یک محیط عمومی زیر سوال ببرم. نظر او برای من محترم است و نظر من برای او. دوستی ما سر جای خودش و رای و نظر انتخاباتیمان هم درجایگاه خودش.
شما که میخوای دیکتاتوری وجود نداشته باشد و اول از خودت شروع می کنی، چرا نمی پذیری که اگر در این انجمن حاضر هستی باید به قوانین انجمن احترام بگذاری و قانون می گوید اگر مخالف پست یا مطلبی هستی تنها اجازه داری آنرا گزارش کنی و مبنای قضاوت و اجرای قانون مدیران سایت می باشند. اگر هم قوانین فروم سرمایه را قبول نداری پس چرا اصلا اینجا حضور داری؟

آرزومند بهترین آرزوهای شما
حامد خسروی
6 تشکر کننده از Aamed:
قديمي June 9th, 2009, 15:17   #1574
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
خوب چی شد؟؟؟؟؟......کسی دیگه حرفی نداره؟؟؟؟//...جناب امیر بابک،جناب پیروزی،جناب طاهری ،جناب هورزاد،جناب وحید(مدیر جدید) و.....بقیه دوستان و اعضا نظری ندارید؟؟؟؟؟
دیگه اینجا نظراتتون تموم شد؟؟؟؟؟......یا اینکه فکر میکنید این روش درسته؟؟؟؟؟؟؟...یعنی صحه می زارید به این کار؟؟؟؟؟

نگید که حرف خصوصی نبوده...مگه حتما باید از خانوادم حرف میزد تا خصوصی میشد؟؟؟؟....یا اینکه تازگیها کارها و حرفایی که بین 2 نفر رد و بدل شده هم جز موارد عمومی محسوب میشه؟؟؟؟؟؟
مگه اینکه در مورد چه کسی چی گفتم اونم در پیغام خصوصی یک مطلب عمومیه؟؟؟؟؟؟

اگر از خانوادم چیزی می دونست چطور؟؟؟؟؟

پس اگر پیغام کسی رو جواب ندم...اگر یک زمان کسی بهم چیزی یاد داد....اگر حتی حتی حتی بی ادبی کنم جوابش اینه بحثهای خصوصی علنی بشه؟؟؟؟؟

اصلا من بقول اقای اقبالی ادم چاپلوس ...اصلا من عوضی...اصلا من بی ادب....بیمعرفت...نامرد
ولی ایا این روش در مواجهه با من اخلاقیه؟؟؟؟...عین ادبه؟؟؟؟؟...عین معرفته؟؟؟؟؟؟

برای حرفایی ایشون در اون پست زد جواب هست ولی باید خیلی موارد خصوصی رو بشه....ولی مطمئن باشید که من از این روش استفاده نمی کنم
برای جواب ندادن هم دلیل هست نه به اون علتیکه ایشون فرمودند...که چقدر دلم می سوزه که قبلا به ایشون و شاهرودی گفته بودم علت برخی محدودیتهای من چیه...خیلی خیلی دلم می سوزه از این موضوع...ولی مهم نیست....جای دلیلش هم اینجا نیست.

بگذریم.....من مظلوم نمایی کردم یا اینکه علنا پذیرفتم اشتباه و خطا از من و پرسیدم این کار ایشون اسمش چیه؟؟؟؟؟

لطفا دوستان و اعضایی که در سایت هستید و در همه موارد پست میزنید لطف کنید یک جواب اره یا نه بمن بدیدچ

اینکار ایشون در بر خورد با یک ادم پست و بی معرفت ایا خودش بی اخلاقی هست یا نه؟؟؟؟؟

جواب رو فقط و فقط برای فهم خودم میخوام...میخوام بدونم اینهمه عمر دراین مورد ایا اشتباه فکر میکردم یا درست؟؟؟؟.....میخوام بدونم این رویه که در مقابله با یک فرد (هر چند خاطی) با روش افشا کردن موارد خصوصی بین دو طرف ،برخورد میشه،ایا درسته یا نه؟؟؟؟....قصدم هم مظلوم نمایی نیست و همین الان هم اعلام میکنم من ظالمم ولی به سوالم حتما جواب بدید...نه برای اینکه مشخص بشه اقای اقبالی گناهکار یا بیگناه بلکه برای فهم خودم و برای اینکه ببینم یک عمر روی عقیده ای اشتباه بودم یا نه؟؟؟؟؟

با احترام

کلاید

با سلام.

هم کلاید هم جناب اقبالی عزیز هر دو از دوستان خوبم هستند .
کلاید عزیز شاید اگر من هم پی در پی به شما که دوستم هستید پیغام می دادم و بدون پاسخ می موندم خیلی خیلی ناراحت می شدم شاید نه ،یقینا ،در این مواقع ابهاماتی در ذهن ادم پیش میاد که واقعا ازار دهنده هست و مخصوصا اگر صمیمیتی به این شکل بوده باشه بیشتر و بیشتر این ابهامات آزار دهنده می شوند .کلاید عزیزم چون برای خودم هم اتفاق افتاده می تونم جناب اقبالی رو درک کنم وقتی می بینم دوستم در سایت هست اما جواب من را نمی دهد این خیلی ناراحت کننده هست باور کن کلاید.چون دقیقا 2 ماه پیش برای خودم اتفاق افتاد و یکی از دوستانم که خیلی هم با هم صمیمی بودیم چنین کاری کرد و همیشه در ذهنم خواهد ماند. کلاید باور کن در این لحظه ها افکاری میاد به ذهن ادم که بعدها که بهش فکر می کنی باورت نمیشه .در این قسمت به بهزاد حق می دهم
اما جناب اقبالی عزیز این که علنا آمدید و مسائلی که بین شما و دوستتان که الان نامهربان شده را گفتید حق نبود.باور کنید من انقدر از این نمونه ها دارم در همین سرمایه که اگر بخواهم بگویم شاید باورتان نشود. به نظرم شما در این مورد به خاطر ناراحتی که از پاسخ ندادن کلاید داشتید زود عمل کردید .

جناب اقبالی در مورد تاپیکتان هم فکر می کنم کلاید از سر دشمنی این کار را نکرده اند نمی دانم شاید اگر من بودم کار کلاید را نمی کردم اما هر کسی اخلاق خاص خود را دارد شاید کلاید هم واقعا فکر نمی کرد که شما چنین برداشتی کنید.
خواهش می کنم هر دو در خصوصی یا در مسنجر باهم صحبت کنید باور بفرمایید خیلی از سوء تفاهم ها حل میشود .

ارادت.
قديمي June 9th, 2009, 15:36   #1575
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب اقبالی خودش می دونه که با منظور اون تاپیک رو باز کرد و درست زمانی هم که تاپیک رو باز کرد هنوز امضاش بودو دقیقاً به همین دلیل من امضام رو عوض کردم در جواب امضای ایشون و بقیه دوستان ولی وقتی ایشون دیدند که چه پستهایی زده می شه امضاش رو حذف کرد.

این بحث هم اونقدر ارزشش رو نداره که دیگه بیشتر از این ادامه پیدا کنه خود جناب اقبالی می دونه چه منظوری داشته لازم به توضیح بیشتر و اینهمه بحث نیست.

در مورد جناب کلاید هم من ایشون رو درک می کنم، بعضی از عقایدی که در جامعه وجود داره واقعاً ضرر داره، بعضی ها متاسفانه بازیچه دست دولتمردان شده اند و به ساز اونها در حال رقصیدن هستند، بدون اینکه به آینده رفتارشون و اینکه تا حالا چه بلائی سرشون اومده فکر کنند، هرکس عقیده ای داره و قابل احترام ولی تا وقتی که برای دیگران مزاحمت و دردسری درست نشده، عقیده رای دادن بنظر من و جناب کلاید و بعضی از دیگران مضره، خیلی از اجزای زندگی ما در آینده (همونطور که در گذشته هم بوده) ضربه می زنه، حق بدید که یک نفر هرچند که انسان آرام و با شخصیتی باشه از کوره در بره و عصبانی بشه.

جناب کلاید شما عصبانی نشوید، بالاخره تا بوده خشک تر با هم سوخته اند کاری از دست من و شما برای این جمعیت توهم زده بر نمی یاد.

من امیدوارم که حداقل شما این روزها رو یادتون باشه که 4 سال بعد که دارید سنگ یه نفر دیگه رو به سینه می زنید تصمیم بهتری بگیرید و بتونید بقیه رو هم راهنمائی کنید.

به هر صورت انتخاب با شماست
البرز

پ.ن : جناب وحید سلیمانی شما اگر ندیدید و نخوندید دلیل نمی شه که نیست .
ناراحتی من الان از اینه که اصلا نمیدونم چی کار کردم و بعد شما اینگونه بر من میتازی؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا نمیدونم چی باید بگم.اگر من اشتباهی رو مرتکب شدم که از شما عذر خواهی میکنم.اگر نشدم باز هم از شما عذر خواهی میکنم.اصلا این قضیه برام ملموس نیست.یه نفر داره حرف میزنه بعد .........

از اقای کلاید هم عذر خواهی میکنم.ایشون حق دارند و بنده اشتباه کردم که بعضی مسایل رو عنوان کردم.به بزرگی خودتون ببخشید اقای کلاید
خدانگهدار

آخرین ويرايش توسط بهزاد اقبالی در June 9th, 2009 و ساعت 16:09
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:00 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.