انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 12th, 2009, 14:27   #1081
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

آقا وحید حکومتی را که خود شما در پیغام خصوصی مطرح کردید و همانجا هم بنده نقد کردم ولی بقیه حرفهاتون رو قبول دارم و پیشنهاد خودم رو هم دادم.با این وضعیت اگر اون تاپیکها بسته بشه یا حتی کلا حذف بشه به نظرم بهتره.چون وجودشون از این به بعد و با این قوانین تاثیر معکوس پیدا میکنه.

با تشکر از شما
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي May 12th, 2009, 14:35   #1082
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

ببینید آقا رضا همش سیاست همش مذهب ، همش جناح ،چپ و راست شما چی هستید تریدر یا Governor ؟

سرمایه گذار یا حکومت گذار؟

بدون این سیاست لعنتی نمیشه معامله کرد؟

آخرین ويرايش توسط vahidrock در May 12th, 2009 و ساعت 14:39
vahidrock آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از vahidrock:
قديمي May 12th, 2009, 14:39   #1083
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidrock نمايش نوشته ها

قدرت تخصصی سایت سرمایه کم کم زیر سلطه مسائل عمومی در حال به تحلیل رفتن است این یک هشدار است خواه کسی از من برنجد و خواه....

تنها پستي كه ميشد ازش تشكر كرد، همين پست بود.

تاپيك هايي كه در تالار عمومي مفيد هستند:

- قرارهاي عمومي
- اخبار علمي
- كامپيوتر
- موجودات و مناظر زيبا
- گاهي اوقات هم عكس هاي جالب
- موزيك
- تبريكات
- عكسهاي من
- تعاوني
- كوتاه و خواندني
- چند تا تاپيك محدود ديگه كه الان در ذهنم نيست...

فكر كنم با اين چند تاپيك هدف تالار عمومي يعني "منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت " نهايي ميشه و بيش از اين باعث گرفتاري هست كه شاهدش هستيم.

هر كسي هم كه ميخواد اخبار و سياست و ... رو دنبال بكنه يك سرچ در گوگل بكنه و يا پي ام به بنده بده (شوخي كردم ) تا براشون هزاران سايت و وبلاگ اينچنيني ليست كنم.

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 12th, 2009, 14:43   #1084
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
آقا رضا اگر نمونه سایت منظوره که بهترین نمونه میتونه همون تابناک باشه.آمار بازدیدکننده بسیار بالایی داره.همه دستگاهها هم از وجودش مطلع هستند و مطالب اون سایت حدود رو رعایت میکنه.اگر هم منظورتون نمونه سانسور شده هست خود بنده مطلبی رو در مورد حذف نام خلیج فارس به درخواست کشورهای عربی از پوستر بازیهای کشورهای اسلامی درج کردم که هیچ مشکلی هم توی اون مطلب نبود و هیچ توهینی به کسی نشده بود ولی بلافاصله حذف شد به این بهونه که هیچ سایت حکومتی اون خبر رو ننوشته!!

آقا رضا بذارید راحت صحبت کنیم.بعد هم میشه این پستها رو بعد از بحث سریع پاک کرد.تا قبل از مدیریت آقا وحید اون تالار روال خودشو طی میکرد و برای سایت هم مشکلی پیش نیومده بود و پنین احتمالی هم به صفر میل میکرد.بعد یک سری افراد انگشت شماری سر و کلشون پیدا شد توی سایت که دیدند اکثریت مطلق نظرشون باهاشون مخالفه و این قضیه بهشون فشار اورد که چرا اینجا هم سرکوبگری نکنند؟! از طریق پیغام خصوصی یا هر روشی شما رو تهدید کردند.شما هم کسی رو به عنوان مسوول اون تالار انتخاب کردید که حداکثر سانسور رو اعمال کنه تا شاید اون چند نفر معلوم الحال راضی بشند.ولی لین مساله باعث نارضایتی گسترده بچه ها شده.حالا اینجا جمع شدیم که راهکار انتخاب کنیم. دو تا راه داریم:
1- اینکه منطقی باشیم و احساسات رو کنار بگذاریم جام زهر رو سر بکشیم و اگر راهی مثل راههایی که جناب وایپر پیشنهاد دادند قابلیت اجرایی نداره کلا اینجور تاپیکها حذف بشه.چون با این وضعیت اونجا تبدیل میشه به بلنگوی حکومتی !! به جاش سعی کنیم همونطوری که آقا وحید پیشنهاد دادند همه کاری رو بکنیم شبیه کاری که جناب راسپوتین کردند.یعنی توی زمینه ای که اطلاعات داریم یا علاقه داریم یکسری تاپیک ایجاد کنیم تا در کنار کارمون که فارکس هست چیزهای جدیدی هم یاد بگیریم یا به دوستامون یاد بدیم.
2- احساساتی عمل کنیم و ادامه بدیم و بعد اگر سایت ف.ی.ل.تر شد بریزیم سر جاسوس سایت و تا میخوره بزنیمش

من خودم راه اول رو پیشنهاد میکنم.دوستان هم نظری دارند لطفا بدند
كورش جان من خودم از مشتريهاي تابناكم و هر خبري هم ار اون نقل شده تا حالا پاك نشده
خبر خليج فارس شما اپتدا منبع نداشت و بعد از اون يك منبع فيل تر شده قرار داديد اين خبر بسيار پر حاشيه بود و چون همه دوستان ميهن پرست هستند مباحث زيادي ايجاد ميشد كما اينكه در همون مدتي كه بنده از شما در خواست منبع كردم دوستاني به سرعت ناراحت شده و كلي پست در همين رابطه ارسال شد
موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در May 12th, 2009 و ساعت 14:45
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از وحید:
قديمي May 12th, 2009, 15:01   #1085
iran7000
Senior Member

iran7000's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2006
تشکر از ايشان: 1,542 بار در 427 پست
iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)
0

با درود

آقا رضا نمونه خواستند. خدمتشون عرض می کنم که نمونه ایی باقی نمی مونه که بهش اشاره کرد. سریع نابود می شه.

خواهش من این هست اگر می خواهند سانسور کنند حتما دلیل سانسور رو ذکر کنند و اون پست رو نابود نکنند. چون از لحاظ روانی

تاثیر بسیار بدی می گذاره. مثلا دیروز من در تاپیک بروکر ها در مورد یک بروکر اظهار نظر کردم که کل اون پست بدون دلیل نابود شد.

در پایان اگر واقعا درج این اخبار رو بر طبق سیاست کاری خود نمی بینید خیلی ساده و شفاف این امر رو بگید تا دوستان بعد از این

دیگر در ان تاپیک پست نزنند.

با سپاس.
iran7000 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 12th, 2009, 15:06   #1086
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
كورش جان من خودم از مشتريهاي تابناكم و هر خبري هم ار اون نقل شده تا حالا پاك نشده
خبر خليج فارس شما اپتدا منبع نداشت و بعد از اون يك منبع فيل تر شده قرار داديد اين خبر بسيار پر حاشيه بود و چون همه دوستان ميهن پرست هستند مباحث زيادي ايجاد ميشد كما اينكه در همون مدتي كه بنده از شما در خواست منبع كردم دوستاني به سرعت ناراحت شده و كلي پست در همين رابطه ارسال شد
موفق باشيد
وحید جان خبر ابتدا بدون منبع بود که فرمودید باید منبع فیل تر نشده داشته باشد. بنده هم منبع فی. لتر نشده گذاشتم که باز پاک شد.حالا هم سایت موجوده اگر فکر میکنید که اینطور نبوده لینک خبر رو میذارم که همه ببینند منبع فی.لتر نبوده!!
وقتی چنین اتفاقی میفته هر ایرانی که بویی از وطن پرستی برده باشه ناراحت میشه و این طبیعیه!! راهش این نیست که نگذاریم کسی بفهمه چی شده که کسی ناراحت نشه!!

آخرین ويرايش توسط Kourosh007 در May 12th, 2009 و ساعت 15:08
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي May 12th, 2009, 15:16   #1087
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mohsen نمايش نوشته ها
سلام

بعد از قفل شدن تاپيك مورد اشاره ي شما (كه اميدوارم علت آنرا از خاطر نبرده باشيد) برخي پستهايي كه ممكن بود دوستان بخواهند آنها را تحليل كرده و يا درباره ي آنها بحث كنند را به تاپيك زير منتقل كرديم :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

هيچيك از پستهاي تكنيكي از آن تاپيك حذف نشده و تنها با انتقال آنها سعي شد بحث خاتمه نيابد .

موفق باشيد
================================================== ==========
سلام
جناب محسن عزیز ، قبل از قفل شدن تاپیک و حتی قبل از اخطار جناب رهجو ، خود ایشان مطلبی را در صفحه قبل نوشته اند ، همین طور بعضی دیگر از دوستان ایشان ، که جنبه تکنیکی داشته و گواه این مطلب هم اینکه بنده در حرفهایم جناب رهجو یا ... را خطاب قرار داده ام ولی اثری از پست نیست !(صد در صد تکنیکی)
امیدوارم زود قضاوت کرده باشید و این پست را تایپ کرده باشید نه اینکه ... .
ضمنا دلیل قفل شدن تاپیک را نفهمیدم ، اگر منظور پست قبل از اخطار بوده ، که اگر هم مشکل داشت باید حذف می شد یا ویرایش یا ... که پا برجاست و اگر منظور پست آخر بوده که مسابقه بود ممنون می شوم در پیغام خصوصی توضیح دهید .
دلیل ناراحتی من اخطار نبود! دلیل این بود که خود جناب رهجو و گروه مورد نظر تا چند پست قبل از اخطار پست می زدند (دلیلش رو بنده و خودشون می دونند و نیت بحث علمی نبود) ولی بعدش یکهو پیغام دادند که جدیدا شما پست بی خود می زنی !!! اگر اینطوره چرا خود ایشان پست می زد و بحث می کرد !
موضوع بسته شدن تاپیک صد در صد شخصی بود و از تاپیک ازدواج شروع شده بود ، این رو همه می دونند .

پ . ن :
از اونجا که ادامه این مطلب ، ممکنه باعث سوء استفاده از بحث اصلی بشه ، به شخصه دیگه ادامه نمی دم .
تاپیک موجوده و اگر پست ها دوباره اضافه و کم نشه ، همه چیز کاملا گویاست . هر کس می خواد حقیقت رو بدونه کافیه چند صفحه آخر رو یه نگاه بندازه .

آقا رضای عزیز
از اشتباه احمقانه ای که داشتم هم عذرخواهی می کنم ، راستش فکر می کردم اونایی که دنبال مسایل س ک س ی هستند این واژه ها رو search نمی کنند و عقلشون نمی رسه، از طرفی جدیدا کتابهایی با همین موضوع در همین دولت فعلی با عنوان هایی که اگر بنده بخواهم بگویم احتمالا سایت فیلتر می شه !!!!، چاپ شده و اتفاقا رو بورسه و در هر کتاب فروشی ای پیدا می شه .
گویا خود سانسوری ما حتی بیشتر از وزارت ارشاد باید باشه و هر کلمه ای حتی اگر فیلم اش رو دولت بگذاره و کتابش هم چاپ بشه مشکل داره .
ضمنا محض اطلاع دوستان عرض کنم شما در صورتی که مطلبی رو که نرم افزار یا سخت افزار فیلتر بهش حساس هست رو تایپ کنید ، سایت بصورت همیشگی و استاتیک فیلتر نمی شه ، فقط کاربر با کلیک مستقیم از سرچ بهش دسترسی پیدا نمی کنه و می گه فیلتره که برای اون شخص و سایت چه بهتر که زحمت سر زدن به سایت از اون بابا برداشته می شه .
پس نترسید که با یک پست همه چی بره هوا ! اگر هم روزی گردن کلفتی سایت رو فیلتر کرد ، هزار تا راه قانونی برای گرفتن حق هست .

در مورد فرمایشات آقا وحید
دوستمون حق داره ، پشت چهره ها معلوم نیست چیه ، شاید با بروز اولین مشکل ، همین باباخو پا به فرار بگذاره و یک مدت آفتابی نشه ، تجربه اش را در زندگی شخصی همه داشته اند ، ولی حذف صورت مسئله جهت حل مشکل و اینکه سایت تخصصیه و ... به نظرم یعنی هر کسی که تا حالا تاپیک بی ارتباط به موضوع زده یا پست زده یا حتی اومده مطلبی خونده ، همه مقصر و از روی ندونم کاری بوده !
لطفا شما صریحا نظرتون رو در رابطه با این گروه بفرمایید اگر بنده سوء برداشت کرده ام جناب وحید خان .
خیلی وقتها وقتی بحثی پیش می یاد ، حذف اولین جمله ای که می شنویم که آقا بیا صلوات بفرستیم ، بابا بی خیال و ... انگار نه انگار که بابا مخالف و موافق دلش می سوزه .
موضوع رندوم واک چی ؟ اونم سیاسی مذهبیه ؟

البته ما رو چه به این حرفها ،بی خود اعصاب خودم رو خورد می کنم، من از مخالفین عذرخواهی می کنم .
رضا خان حلال کن ما رو . برداشت من از اینکه موضوع فیلترینگ چماقی است بر سر کاربرا اشتباهه و هیچ گونه اشتباه یا ... ای انجام نشده .

من به شخصه دیگه انتقاد نمی کنم . چون جناب وایپر راه حل هم دادند اگر موضوع راه حله !!!

موفق باشید
قديمي May 12th, 2009, 15:24   #1088
وحید

وحید's Avatar

وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
وحید جان خبر ابتدا بدون منبع بود که فرمودید باید منبع فیل تر نشده داشته باشد. بنده هم منبع فی. لتر نشده گذاشتم که باز پاک شد.حالا هم سایت موجوده اگر فکر میکنید که اینطور نبوده لینک خبر رو میذارم که همه ببینند منبع فی.لتر نبوده!!
وقتی چنین اتفاقی میفته هر ایرانی که بویی از وطن پرستی برده باشه ناراحت میشه و این طبیعیه!! راهش این نیست که نگذاریم کسی بفهمه چی شده که کسی ناراحت نشه!!
كورش جان اون سايت براي من في.لتر هست ولي ظاهرا براي بعضي از دوستان مثل شما و جناب پليس نبوده!
اسمش هم 7 تير هست
بعد از مدتي براي شما هم في.لتر خواهد شد
شاد باشيد
قديمي May 12th, 2009, 16:12   #1089
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

محدوديت اينترنتي شامل دو بخش عمده است 1-مسائل سياسي2-مسائل س...ي. مورد دوم رو كه توي اين سايت نداريم فقط مورد اول توي يكي دو تا تاپيك مطرح شده.پس من همون پيشنهادي رو كه توي پيغام خصوصي به آقا وحيد دادم دوباره اينجا مطرح مي كنم.

تاپيك هاي اخبار سياسي تعطيل شود.

ظاهرا اين تنها مشكل ماست.مسؤلين از بابت حذف پست ها راحت ميشن و كابران هم احساس سرخوردگي نمي كنن كه چرا پستهاشون كه مطابق ميلشون هست پاك ميشه و بقيه نه.
قديمي May 12th, 2009, 16:15   #1090
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
[/right]

تنها پستي كه ميشد ازش تشكر كرد، همين پست بود.

تاپيك هايي كه در تالار عمومي مفيد هستند:

- قرارهاي عمومي
- اخبار علمي
- كامپيوتر
- موجودات و مناظر زيبا
- گاهي اوقات هم عكس هاي جالب
- موزيك
- تبريكات
- عكسهاي من
- تعاوني
- كوتاه و خواندني
- چند تا تاپيك محدود ديگه كه الان در ذهنم نيست...

فكر كنم با اين چند تاپيك هدف تالار عمومي يعني "منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت " نهايي ميشه و بيش از اين باعث گرفتاري هست كه شاهدش هستيم.

هر كسي هم كه ميخواد اخبار و سياست و ... رو دنبال بكنه يك سرچ در گوگل بكنه و يا پي ام به بنده بده (شوخي كردم ) تا براشون هزاران سايت و وبلاگ اينچنيني ليست كنم.

ارادتمندم
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aram2006 نمايش نوشته ها
محدوديت اينترنتي شامل دو بخش عمده است 1-مسائل سياسي2-مسائل س...ي. مورد دوم رو كه توي اين سايت نداريم فقط مورد اول توي يكي دو تا تاپيك مطرح شده.پس من همون پيشنهادي رو كه توي پيغام خصوصي به آقا وحيد دادم دوباره اينجا مطرح مي كنم.

تاپيك هاي اخبار سياسي تعطيل شود.

ظاهرا اين تنها مشكل ماست.مسؤلين از بابت حذف پست ها راحت ميشن و كابران هم احساس سرخوردگي نمي كنن كه چرا پستهاشون كه مطابق ميلشون هست پاك ميشه و بقيه نه.
شخصا با پیشنهاد مطرح شده در این دو پست کاملا موافقم. لطفا دوستان اعلام نظر کنند.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 12th, 2009, 16:18   #1091
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام
بنده هم موافقم.بسیاری از حاشیه ها از تاپیک اخبار سیاسی و... ایران و اخبار و حوادث جالب است.
قديمي May 12th, 2009, 16:23   #1092
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

پس خوبه یک نظر سنجی بذارید.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از albertini:
قديمي May 12th, 2009, 16:24   #1093
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله babakhoo نمايش نوشته ها
================================================== ==========
.....

در مورد فرمایشات آقا وحید
دوستمون حق داره ، پشت چهره ها معلوم نیست چیه ، شاید با بروز اولین مشکل ، همین باباخو پا به فرار بگذاره و یک مدت آفتابی نشه ، تجربه اش را در زندگی شخصی همه داشته اند ، ولی حذف صورت مسئله جهت حل مشکل و اینکه سایت تخصصیه و ... به نظرم یعنی هر کسی که تا حالا تاپیک بی ارتباط به موضوع زده یا پست زده یا حتی اومده مطلبی خونده ، همه مقصر و از روی ندونم کاری بوده !
لطفا شما صریحا نظرتون رو در رابطه با این گروه بفرمایید اگر بنده سوء برداشت کرده ام جناب وحید خان .
....
موفق باشید
درود جناب باباخو

مشکلات بزرگ همیشه از پس مسائل کوچک شکل میگیرند... معلوم نیست دوستانی که در یک سایت تخصصی معاملاتی دچار حس وطن پرستی و میهن دوستی میشوند و تصور میکنند که با پرداختن بی دلیل به مسائل سیاسی و مذهبی میتوانند نشان دهند که چقدر آب و خاک این مرز و بوم برایشان اهمیت دارند و اقدام به درج اخبار و کپی کردن آنها در سرمایه میکنند دقیقا چه کسانی هستند...

آیا اینگونه افراد واقعا حس میهن دوستی دارند؟

آیا اینگونه افراد اصولا سرشان برای پرداختن به این مسائل درد میکند؟

آیا این افراد بخاطر چند تشکر که پای پستهایشان زده شود یا اعتبار و مسائلی از این دست چنین کاری میکنند؟

آیا قصد فراهم آوردن محیطی همه کاره و با دسترسی آسان خبرها برای دوستان این کار را میکنند؟

من یا شما چه میدانیم که چه کسی هستند ...

ولی اینرا خوب میدانم که اگر بخاطر حس میهن پرستی حضرات عالی مدتی را بدون دسترسی به این سایت که اگر اینگونه هم پیش برود کم کم شاهد آن خواهیم بود داشته باشیم اولین کسانی که دمشان را روی کولشان میگذارند و میروند در جای دیگری علاقه ملی خود را به نمایش میگذارند همین افراد هستند ...

اما خوب میدانم که در این کشور جای اینگونه احساسات نیست و یک ربات نرم افزاری یا سخت افزاری چیزی از سرمایه و اعضایش متوجه نمیشود آنوقت شما جناب باباخو بروید ببینم از کدام مرجع قانونی میخواهید حقتان را بگیرید....

خوب میدانم که هرگز و هرگز و هرگز گوشت را دست گربه ندهم .....

سری را که درد نمیکند دستمال نمیبندند .....اینهمه وبلاگ و سایت مذهبی در داخل و خارج این کشور فعالیت میکنند بروند آنجا اظهار میهن دوستی کنند پس حتما قصد و نیتی وجود دارد که با وجود اینهمه جنجال هنوز به اینجا چسبیده اند...

باز هم میگویم درد امروز من و شما همین زمانهایی است که برای اینگونه مسائل صرف کرده ایم چه بسا اگر انرژی ، زمان ، و دانش و تحقیقاتمان را برای همین علم صرف میکردیم امروز تمام دنیا رو دزد نمیکردیم که آی ملت بشتابید عامل تمام ضررهای من در این بازار دزدی بروکرهاست...

بشخصه کسی را در این سایت دورادور میشناسم که اگر شغل و سمت و مسوولیت او را ذکر کنم خیلی از این پستهای میهن پرستانه خود به خود زده نمیشوند ولی افسوس که ما همیشه همه چیز را فدای ناچیز کرده ایم.......افسوس

80 درصد تاپیکهای عمومی این سایت فقط برای وقت گذرانیست....

سپاس
قديمي May 12th, 2009, 16:38   #1094
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

لطفا نظر سنجی را بالای این تاپیک اضافه کنید.
قديمي May 12th, 2009, 16:42   #1095
وحید

وحید's Avatar

0

بنده نيز چنانچه از قبل گفته ام تاپيك عمومي محل دوستيها و صميميتهاست . يادگيريها و رساندن خير علمي به ديگران و نه جنگ عقايد و فشار عصبي (هر پستي كه اديت يا ويرايش ميكنم 2 برابر صاحب پست ناراحت ميشم)
محفلي براي سرگرمي سالم در جمع دوستان فرهيخته سرمايه
پس با عدم ارسال اخبار سياسي و هر انچه به سياست مربوط است موافقم (جا براي فعاليت سياسي بسيار فراوان است )
دوستاني كه با اين نظر موافقند زير اين پست تشكر بزنند
موفق باشيد

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 10:55 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.