انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 19th, 2006, 01:50   #256
Ahmad-Ali
Senior Member

Ahmad-Ali's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
محل سكونت: Iran-Tabriz
تشکر از ايشان: 562 بار در 315 پست
Ahmad-Ali (سطح 1)Ahmad-Ali (سطح 1)
سلام

0

با درود فراوان بر مدیران محترم سایت.
از اینکه IDمرا به فرم انگلیسی تبدیل کردید بسیار سپاسگزارم.
قديمي September 21st, 2006, 02:47   #257
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

سلام .
با توجه به اینکه گاها چند پنجره از سایت رو بطور همزمان باز دارم ، مواردی پیش میاد که بعد از تایپ و ارسال پست متوجه میشم که پست رو در تاپیک اشتباه نوشتم .

فکر میکنم با توجه به بعضی پستهای ویرایش شده از این قبیل ، این مشکل ( البته گاه گاه) برای سایر دوستان هم پیش میاد .
میخواستم ببینم آیا امکان حذف پست ( حتی در همون یک دقیقه اول ) وجود داره ؟

چون اگه کسی این اشتباه رو بکنه ، بعد از سابمیت و بالا اومدن صفحه بعد بلافاصله متوجه اشتباهش میشه و در صورت نیاز همون موقع اقدام میکنه . بنابراین فکر میکنم یک یا دو دقیقه هم کافی باشه .

از طرفی این مدت زمان کم ، امنیت پستهای ارسال شده رو به خطر نمیندازه .

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .
سپاسگذارم.
ارادتمند - چیپال
قديمي September 21st, 2006, 03:05   #258
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

در کنار این موضوعی که جناب چیپال مطرح کردند، من خودم چند بار به این مشکل برخورد کردم که مثلاً پستی را فرستادم اما متوجه اشتباه در جایی شدم که فرصت 15 دقیقه ای ویرایش از دست رفته، نمیدانم آیا امکان زیاد کردن این زمان وجود داره؟ (البته اگر صلاح میبینید)

ارادتمند شما
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 21st, 2006, 08:52   #259
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Chipal نمايش نوشته ها
میخواستم ببینم آیا امکان حذف پست ( حتی در همون یک دقیقه اول ) وجود داره ؟
با سلام بر جناب Chipal و جناب حامد

اين مورد از نظر فني امکان پذير نيست. يعني در vBulletin اين امکان رو نداره. در صورت نياز به حذف پست، با کليک روي به مديران اعلام کنيد تا انجام بشه.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamed2420 نمايش نوشته ها
در کنار این موضوعی که جناب چیپال مطرح کردند، من خودم چند بار به این مشکل برخورد کردم که مثلاً پستی را فرستادم اما متوجه اشتباه در جایی شدم که فرصت 15 دقیقه ای ویرایش از دست رفته، نمیدانم آیا امکان زیاد کردن این زمان وجود داره؟ (البته اگر صلاح میبینید)
با توجه به اينکه کاربران، تحليل بازار يا سيگنال در سايت قرار مي دهند، امکان ويرايش طولاني مدت مطلوب نيست. حتي بعضي دوستان معتقدند اين زمان بايد کاهش پيدا کنه و به حدود 5 دقيقه برسه. در مجموع فکر مي کنم زمان 15 دقيقه مناسبه. با اين حال اگر دوستان ديگر هم معتقد به افزايش اين زمان هستند، اعلام کنند.

با تشکر از دوستان
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 22nd, 2006, 11:01   #260
#Alireza
Senior Member

#Alireza's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 87 بار در 44 پست
#Alireza (سطح 0)
0

نقل قول:
با توجه به اينکه کاربران، تحليل بازار يا سيگنال در سايت قرار مي دهند، امکان ويرايش طولاني مدت مطلوب نيست. حتي بعضي دوستان معتقدند اين زمان بايد کاهش پيدا کنه و به حدود 5 دقيقه برسه. در مجموع فکر مي کنم زمان 15 دقيقه مناسبه. با اين حال اگر دوستان ديگر هم معتقد به افزايش اين زمان هستند، اعلام کنند.
با سلام خدمت مدیر محترم سایت

به نظر من بهتر است زمان ویرایش را برای تالارهایی که تحلیل، فورکست و سیگنال می دهند در حد 10 تا 15 دقیقه نگه داشت و برای دیگر بخشهای سایت زمان طولانی تری را جهت ویرایش اختصاص داد.

با تشکر
#Alireza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 22nd, 2006, 11:04   #261
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله #Alireza نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیر محترم سایت

به نظر من بهتر است زمان ویرایش را برای تالارهایی که تحلیل، فورکست و سیگنال می دهند در حد 10 تا 15 دقیقه نگه داشت و برای دیگر بخشهای سایت زمان طولانی تری را جهت ویرایش اختصاص داد.

با تشکر
با سلام

این ایده خوبیه. اما متاسفانه در vBulletin این تنظیم برای هر تالار بصورت مجزا وجود نداره و برای کل فروم تنظیم میشه.

با تشکر
قديمي October 5th, 2006, 16:30   #262
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

یک پیشنهادی داشتم

با توجه به باز شدن و یا وجود داشتن چند تاپیک در سایت که به صورت کارگاه هستند، پیشنهاد باز کردن تالار کارگاه در قسمت انجمنهای فارکس را دارم.

تاپیک هایی مثل پترنهای هارمونیک، شاید Live Trading، اسکالپ، Hedge و یا هر تاپیک دیگری که من به ذهنم نمیرسه یا در آینده ای نزدیک باز خواهد شد.

متشکرم
ارادتمند شما
قديمي October 5th, 2006, 21:17   #263
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

یک پیشنهادی داشتم

با توجه به باز شدن و یا وجود داشتن چند تاپیک در سایت که به صورت کارگاه هستند، پیشنهاد باز کردن تالار کارگاه در قسمت انجمنهای فارکس را دارم.

تاپیک هایی مثل پترنهای هارمونیک، شاید Live Trading، اسکالپ، Hedge و یا هر تاپیک دیگری که من به ذهنم نمیرسه یا در آینده ای نزدیک باز خواهد شد.

متشکرم
ارادتمند شما
سلام

اگر در حال حاضر حداقل 30-40 تاپیک کارگاه در فروم وجود داره، میشه روی این موضوع فکر کرد.

اگر قبول زحمت کنید و لینک تمام تاپیکهای کارگاه رو مشخص کنید تا تعداد اونها رو دربیاریم، ممنون میشم.

با تشکر
قديمي October 5th, 2006, 21:49   #264
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

اگر در حال حاضر حداقل 30-40 تاپیک کارگاه در فروم وجود داره، میشه روی این موضوع فکر کرد.

اگر قبول زحمت کنید و لینک تمام تاپیکهای کارگاه رو مشخص کنید تا تعداد اونها رو دربیاریم، ممنون میشم.

با تشکر
با سلام و تشکر از توجه شما

والا آقا رضا شما موضوع رو جوری مطرح کردید که فکر کنم شدنی نباشه

یک سری تاپیک هست که یک یا دو صفحه در مورد سیستم معاملاتی صحبت میشه و بعد به سراغ مطرح کردن انواع معاملات چه به صورت تصویری یا نوشتاری میشه که به نظر من باید تئوری سیستم به صورت منسجم و مسلسل وار وجود داشته باشه و نمونه های معاملاتی باید به صورت جداگانه باشد تا اگر در میانه راه سیستم دچار تغییراتی شد و این تغییرات در سیستم اعمال شد و مثلاً یک نفر به تازگی وارد فروم میشود و یا علاقه مند به سیستم میشود، لازم نباشد برای یک مطلب تئوری صفحات زیاد یک تاپیک را ورق بزند تا لابلای نمونه های معاملاتی دچار سردرگمی شود
. من هر تاپیکی رو که نمونه معامله داخلش گذاشته میشه و روی پوزیشن ها بحث میشه رو کارگاه تلقی میکنم. در نتیجه به نحوی میتوان برای تمام سیستمهای معاملاتی مطرح شده، یک تاپیک کارگاه هم داشت. پس داشتن یک بخش مجزا برای کارگاه دور از ذهن نیست!!

من سیستمهای فعال و نیمه فعالی را که حالت کارگاه را باید داشته باشند یا دارند و من با آنها آشنا هستم رو بیان میکنم و مطمئنم که کارگاه های جدیدی هم در راه خواهد بود.

- Harmonic Trading
- تحلیل الیوت ارزها
- Live Trading
- My Analyse
- پترنهای در حال شکل گیری
- کارگاه رهایی از پیش بینی
- کارگاه اسکالپ
- Mouteky
- کارگاه Hedge
- کارگاه KTS
- روش معامله Next Tip
- تمرین شمعهای ژاپنی
و ....

اگر بحث مشکل جدا کردن مباحث تئوری این سیستمها وجود دارد، بنده حاضرم که تمامی مطالب تئوری هر تاپیک و سیستم را جدا کرده تا بتوانیم انسجام مطالب تئوری و عملی را به صورت جداگانه داشته باشیم.

به هر حال این هم نظری است

موفق باشید
متشکرم
ارادتمند شما
یا علی
قديمي October 6th, 2006, 12:20   #265
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

یکی از مشکلات همین موضوعه که شما هم اشاره کردید آقا حامد. برای خیلی سیستمها قوانین سیستم و مثالهای عملی و کارگاه در یک تاپیک مطرح شده و تفکیک اونها مشکله . . .

شاید بد نباشه قوانین هر سیستم در یک تاپیک مجزا در بخش مقالات نوشته بشه تا به راحتی در دسترس باشه.

خلاصه فکر می کنم باید بیشتر روی این موضوع فکر کنیم و یک راه حل مناسب پیدا کنیم . . .
قديمي October 7th, 2006, 01:10   #266
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

0

با سلام

آقا رضا با این فرموده شما که باید روی این پیشنهاد بیشتر فکر بشه کاملاً موافقم. و از باقی دوستان هم خواهش میکنم که اگر نظر و پیشنهادی در این مورد دارند بیان کنند.

اما با این فرموده شما زیاد موافق نیستم:
نقل قول:
شاید بد نباشه قوانین هر سیستم در یک تاپیک مجزا در بخش مقالات نوشته بشه تا به راحتی در دسترس باشه.
البته این کار باید از ابتدا به صورت اصولی انجام میشده و اما به نظرم بخش مقالات سایت محل مناسبی برای مطرح شدن تئوری سیستمها نباشه.
قوانین و تئوری سیستم باید تو تالار سیستمها و روشهای معامله باشه و بقیه مسائل اون توی کارگاه مربوطه.
اما این سیستم به نظرم باید برای سیستمهایی که جدید مطرح شدن و هنوز تاپیک هاشون سنگین نشده، اعمال بشه که در آینده باعث سر در گمی افراد نشه!
ولی برای سیستم های یک مقدار قدیمی تر، جدا کردن مطالب تئوری و قرار دادن اون در تاپیک دیگر که شما مطرح فرمودید، فکر خوبی است.

خلاصه اینکه بنده برای تفکیک مطالب و آماده سازی آن برای آیندگان، در حد توان (و اجازه دادن وقت)، آماده هستم.

متشکرم
ارادتمند شما

آخرین ويرايش توسط Hamed2420 در October 7th, 2006 و ساعت 01:23
قديمي October 7th, 2006, 13:54   #267
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

آقا حامد، ممنونم که دلسوزانه به فکر بهبود سايت خودتون و کمک به ساير دوستان هستيد.

ايجاد يک تالار جديد کار مشکلي نيست. اما همواره سعي کرديم در صورتي براي يک موضوع تالار ايجاد بشه که از نظر تعداد تاپيک ها و نوشتن مطالب جديد و همچنين علاقه مندي کاربران، به حد قابل قبولي رسيده باشه.

در برخي از فروم هاي داخلي يا خارجي (فروم هاي فارکسي يا غير فارکسي) مي بينيم که تعدادي تالار وجود داره که تعداد تاپيکهاي موجود در آنها از انگشتان يک دست هم کمتره. خوب نيست که اين اتفاق بيفته.

در مورد بخش مقالات: هدف ما از ايجاد اين بخش، اين بوده که مطالبي که در سايت بصورت پراکنده و غير منظم نوشته شده، با کمک دوستان بصورت منظم و جمع بندي شده در اين بخش قرار داده بشه. از نظر من روش بدي نيست.

با اين حال اگر اين روش از نظر شما و ساير دوستان مناسب نيست، بايد به راههاي ديگر فکر کنيم.

بعنوان نمونه در مورد اجراي يکي از اين سه روش چه نظري داريد؟

1- ايجاد يک فروم (يا يک زير فروم در بخش سيستمها) براي درج تئوري سيستمها. بطوري که فقط افراد خاصي که زحمت جمع بندي سيستمها رو بر عهده دارند در اين فروم مطلب بنويسند. سيستم هايي که توسط ساير دوستان نوشته خواهند شد توسط مديران به اين بخش منتقل خواهد شد.
يکي از ايرادات اين کار اينه که در نهايت يک فروم خواهيم داشت که حاوي تعداد کمي پست و تاپيک خواهد بود. (شايد در حدود 20 تاپيک و 40 پست)

2- ايجاد تاپيک هايي بصورت قفل شده در بخش سيستمها، که تئوري هر سيستم در يک تاپيک مجزا شرح داده شده باشه. (براي دسترسي آسان به اين تاپيک ها، مي توان ليستي از اين تاپيک ها را در يک تاپيک مجزا و pin شده به بالاي فروم سيستمها قرار داد.)

3- در يک تاپيک، تئوري هر سيستم در يک پست مجزا شرح داده بشه (مشابه کاري که دوست عزيز جناب محمودخان زحمت کشيدند و در تاپيک دستورالعمل و قوانین جامع سیستمهای مطروحه این تالار انجام دادند)

لطفا شما و همچنين ساير دوستان اعلام نظر کنيد تا به نتيجه خوبي برسيم.

با تشکر
قديمي October 7th, 2006, 15:03   #268
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

0

با سلام و تشکر از پیشنهادات بسیار خوب شما

بنده مد نظرم وجود تاپیک مجزا برای روش تئوری و حالت عملی بود که خوب روش تئوری یک سیستم اصولاً تعداد پست کمتری خواهد داشت و این موضوع از نظر مدیریت یک ایراد است اما خوب به ازای آن بسیار سریع میتوان تمام مطالب را حداکثر در چند صفحه مطالعه کرد.
من این ایده مد نظرم بود که به عنوان مثال اگر سوالی هم در بخش کارگاه در مورد سیستم پرسیده میشد که 100% این اتفاق میافته، مطرح کننده سیستم و صاحب تاپیک یا شخص جواب دهنده به سوال، در حقیقت سوال را با نقل قول به تاپیک تئوری برده و جواب را همانجا مطرح کند تا سلسله وار بودن مطالب به قوت خود باقی بماند و یا اینکه مدیران تالارها این زحمت را بکشند که این هم با توجه به غیبت مدیران تالارها در سایت عملاً غیر ممکن است، مگر اینکه مدیران دوباره فعالیت خود را از سر بگیرند.

اما در کل، مورد سومی که اشاره کرده اید، از همه بهتر است و روند شکل گرفته توسط جناب محمودخان از همه حالات راحتتر و کم درد سر تر به نظر میرسد. اما باز هم اعمال تغییرات در این حالت هم مشکلات خاص خود را دارد.

ممنون از توجه شما
با تشکر
قديمي January 14th, 2007, 22:49   #269
Hamed2420

Hamed2420's Avatar

0

آقا رضا سلام

داشتم مطالب بالا رو میخوندم و کلی از خودم خجالت کشیدم

متاسفانه مشکل وقت آزاد فرصت جداسازی تئوری ها را به من نداد. امیدوارم که بتونم یک زمانی این کار را انجام بدم.

اما سوالی داشتم از خدمتتون، اینکه آیا حذف امکان ضمیمه از تالار "موضوع آزاد" بخاطر برداشتن فشار از روی سرور هست یا اینکه این تالار مشکلی داره؟!

اگر بخاطر موضوع اول هست که بسیار کار خوبی هست و بنده هم با آن موافقم و اگر هم مشکل تنظیماتی است که خواهش میکنم یه چک بفرمایید، چرا که برای بعضی از دوستان من جمله خودم هم این سوال پیش آمده!

ولی در کل حذف این گزینه از این تالار به نظر منطقی می آید.

متشکرم
ارادتمند شما
قديمي January 14th, 2007, 23:14   #270
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
آقا رضا سلام

داشتم مطالب بالا رو میخوندم و کلی از خودم خجالت کشیدم

متاسفانه مشکل وقت آزاد فرصت جداسازی تئوری ها را به من نداد. امیدوارم که بتونم یک زمانی این کار را انجام بدم.

اما سوالی داشتم از خدمتتون، اینکه آیا حذف امکان ضمیمه از تالار "موضوع آزاد" بخاطر برداشتن فشار از روی سرور هست یا اینکه این تالار مشکلی داره؟!

اگر بخاطر موضوع اول هست که بسیار کار خوبی هست و بنده هم با آن موافقم و اگر هم مشکل تنظیماتی است که خواهش میکنم یه چک بفرمایید، چرا که برای بعضی از دوستان من جمله خودم هم این سوال پیش آمده!

ولی در کل حذف این گزینه از این تالار به نظر منطقی می آید.

متشکرم
ارادتمند شما
با سلام

حجم ضمیمه های فروم به سرعت در حال افزایشه و برای این موضوع باید راه حلی پیدا کنیم. با توجه به اینکه اکثر ضمیمه ها در تالار "موضوع آزاد" جنبه تفریحی دارند و احتمالا بعد از مدتی کسی به اونها سر نمی زنه، لذا امکان ضمیمه کردن فایل برای تالار "موضوع آزاد" و "آگهی" رو غیر فعال کردم تا حجم کمتری اشغال بشه.

از دوستان عزیز می خوام فایلها و تصاویر مورد نیاز در انجمنهای "موضوع آزاد" و "آگهی" را در سایتهای هاستینگ مجانی آپلود کنند. اما حتماً فایلها و تصاویر مورد نیاز در سایر انجمنها را به پستها ضمیمه کنند تا برای آینده باقی بمانند.

با تشکر
2 تشکر کننده از Reza:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
فروم, تبديل, سيستم

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 01:39 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.