انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي August 23rd, 2009, 23:39   #301
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mrm2007 نمايش نوشته ها
باسلام

اگه از همین اعتباریهای عادی ایرانسل هم بگیرید , هزینه اتصال به اینترنت کمتر از نصف همراه آخر میباشد (البته سیم کارت پیام رسانش که کمتر هم هست) علتش هم نه تنها قیمت پایینتر ایرانسل بلکه یک هزینه Connection Per Session مخفی در این اپراتور میباشد.
با سلام ,
ظاهرا دیگه نمتونم پست قبلی رو ادیت کنم, فقط گفتم توضیح بدم که اون هزینه در فقط در همراه آخر موجود است
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي August 28th, 2009, 00:10   #302
me.trader
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 664 بار در 275 پست
me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)
0

نقل قول:
باسلام

اگه از همین اعتباریهای عادی ایرانسل هم بگیرید , هزینه اتصال به اینترنت کمتر از نصف همراه آخر میباشد (البته سیم کارت پیام رسانش که کمتر هم هست) علتش هم نه تنها قیمت پایینتر ایرانسل بلکه یک هزینه Connection Per Session مخفی در این اپراتور میباشد.
با سلام
بالاخره یک سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم و ترید با موبایل را تجربه کردم.
ممنون از راهنمایی شما و دیگر دوستان
قديمي August 28th, 2009, 06:33   #303
storyline
Member

storyline's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 123 بار در 30 پست
storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)
Smile touch 3g گوشی حرفه ای برای تریدر

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله jamal.tavasoi نمايش نوشته ها
با درود فراوان.

چقدر برای کانکت شدن به متاتریدر زمان می گیرد؟ من با touch 3G حدود 1 دقیقه .
من هم از این گوشی از بهمن 1388 برای معامله استفاده می کنم. انصافاً عالی است. هم بسیار سبک و هم دارای شفافیت تصویر عالی و کمترین میزان هنگ کردن به خلاف سایر پاکت پی سی هایی است که دیده ام.
سرعت بالایی هم در لود اطلاعات دارد و وایرلسش هم که حرف ندارد.
من برای یک تریدر حتماً این گوشی را توصیه می کنم و واقعاً به پولی برایش دادم راضی ام.

شادزی
قديمي August 28th, 2009, 10:47   #304
kohzadi
Senior Member

kohzadi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 1,392 بار در 391 پست
kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aras194 نمايش نوشته ها
با سلام
من نسخه pda رو نصب کردم اما نمودار افقی رو نشون نمیده. آیا کار خاصی باید انجام داد تا این قابلیت فعال بشه؟
البته گوشی من قابلیت rotate خودکار با چرخش گوشی رو داره اما اینجا عمل نمیکنه (HTC Touch HD هست)
با درود
سلام دوست عزیز

مدتی حجم کارهایم زیاد بود و نتوانستم درست و حسابی به سایت خوب سرمایه سر بزنم این سوال شما را هم همین الان دیدم. اگر با پیغام خصوصی این پست را یادآوری می کردید شرمنده شما نمی شدم.

کار خاصی انجام ندادم فقط صفحه را چرخاندم (rotate) که در امنیا هم به صورت دستی و هم به شکل خودکار انجام می شود اما در مورد گوشی شما اطلاعی ندارم.

موفق باشید
قديمي August 28th, 2009, 14:36   #305
diba
Member

diba's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 125 بار در 62 پست
diba (سطح 1)diba (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به diba
0

با سلام
میخواستم از دوستان بپرسم با لب تاپ دل مدل دی 600 میشه از طریق موبایل و ایرانسل به اینترنت وصل شد؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
قديمي August 28th, 2009, 14:53   #306
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله diba نمايش نوشته ها
با سلام
میخواستم از دوستان بپرسم با لب تاپ دل مدل دی 600 میشه از طریق موبایل و ایرانسل به اینترنت وصل شد؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با سلام

متوجه نشدم : آیا فقط منظورتون استفاده از سیم کارت ایرانسله؟ و یا یک گوشی که سیم کارت ایرنسل داخلشه؟

اگه مورد 1 باشه : که یک کارت GSM/GPRS PCMCIA لازم دارید (برای لپ تاپ) که سیم کارت رو داخل اون بگذارید و ...

اگه مورد 2 باشه : اگه گوشیتون دارای ویندوز موبایل باشه که 3 سوته قابل انجامه. وقتی گوشیتون رو به کا مپیوتر وصل میکنید یک منویی روی گوشی ظاهر میشه که یکی از انتخابهاش Internet Connection Sharing هست. اونو که بزنید بعد از نصب یکی دوتا درایور پیش فرض همه چی درست میشه. اگه گوشیتون ویندوز موبایل نداره مدلش رو بگید تا ببینیم که میشه یا نه (بعضی ازمدلها شبیه این قابلیت رو با نصب یک برنامه جداگانه دارند و یا با نصب برنامه های مربوط به خود گوشی)
3 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي August 28th, 2009, 15:38   #307
diba
Member

diba's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 125 بار در 62 پست
diba (سطح 1)diba (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به diba
0

از راهنماییتون بسیار ممنونم
منظورم این بود که با یک گوشی معمولی مثلا سونی اریکسون کا 510 که سیم کارت ایرانسل روشه اگه اونو با یو اس پی به لب تاب وصل کنم چه جوری میتونم کانکت بشم .
اگر امکانش هست به این سوالاتم هم جواب بدین ممنون:بعد از اینکه با یو اس پی به لب تاپ وصل میشیم روی صفحه موبایل دو تا گزینه میاد درسته؟ 1.فایل ترنسفر 2. فون مد باید کدومشون رو بزنم و اصلا کلا باید چیکار کنم
قديمي August 28th, 2009, 15:56   #308
aras194
Senior Member

aras194's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 553 بار در 134 پست
aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kohzadi نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیز

مدتی حجم کارهایم زیاد بود و نتوانستم درست و حسابی به سایت خوب سرمایه سر بزنم این سوال شما را هم همین الان دیدم. اگر با پیغام خصوصی این پست را یادآوری می کردید شرمنده شما نمی شدم.

کار خاصی انجام ندادم فقط صفحه را چرخاندم (rotate) که در امنیا هم به صورت دستی و هم به شکل خودکار انجام می شود اما در مورد گوشی شما اطلاعی ندارم.

موفق باشید
سلام

خوشبختانه مشکل با نصب یک برنامه کاملا حل شد.

به هرحال ممنون از پاسخ شما

شاد باشید
aras194 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از aras194:
قديمي August 28th, 2009, 19:38   #309
me.trader
Senior Member

me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)
0

با سلام خدمت دوستان
وقتی برنامه متاتریدر را روی htc touch viva اجرا می کنم، بصورت اتومات به اینترنت وصل می شوم. بعد از مشاهده چارت و پوزیشنها، حالا چگونه ارتباط گوشی با اینترنت را قطع کنم که هزینه اضافی برای ارتباط با اینترنت محاسبه نشود؟ (سیم کارت ایرانشل اعتباری است)

آخرین ويرايش توسط me.trader در August 28th, 2009 و ساعت 19:42
me.trader آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از me.trader:
قديمي August 28th, 2009, 23:07   #310
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله me.trader نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان
وقتی برنامه متاتریدر را روی htc touch viva اجرا می کنم، بصورت اتومات به اینترنت وصل می شوم. بعد از مشاهده چارت و پوزیشنها، حالا چگونه ارتباط گوشی با اینترنت را قطع کنم که هزینه اضافی برای ارتباط با اینترنت محاسبه نشود؟ (سیم کارت ایرانشل اعتباری است)
با سلام

به Communication Manager برید

این مسیر : Setting >>> Connections >>>Comm Manager

ویا روی Taskbar بالا روی آیکون G یا E که نشون میده کلیک کنید بعد از متنی که به شما نشون داده میشه Communication manager رو انتخاب کنید

در اونجا میتونید DATA Connection را Off کنید.

(البته من گوشی شما رو ندارم ولی اگر منو ها فرق میکرد بگید تا ببینم چه میشه کرد)

موفق باشید
3 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي August 29th, 2009, 00:08   #311
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله diba نمايش نوشته ها
از راهنماییتون بسیار ممنونم
منظورم این بود که با یک گوشی معمولی مثلا سونی اریکسون کا 510 که سیم کارت ایرانسل روشه اگه اونو با یو اس پی به لب تاب وصل کنم چه جوری میتونم کانکت بشم .
اگر امکانش هست به این سوالاتم هم جواب بدین ممنون:بعد از اینکه با یو اس پی به لب تاپ وصل میشیم روی صفحه موبایل دو تا گزینه میاد درسته؟ 1.فایل ترنسفر 2. فون مد باید کدومشون رو بزنم و اصلا کلا باید چیکار کنم
با سلام

1)اول SonyEricsson PC Suite نصب کنید (روی سی دی همراه گوشیتون باید باشه- ممکنه تا 10-15 دقیقه هم طول بکشه.)

2) گوشی رو در phone mode قرار بدین و به کامپیوتر وصل کنید و صبر کنید تا عملیات نصب گوشی تموم بشه.

3) Sony Ericsson Pc Suite رو اجرا کنید و به ترتیب کارهای زیر رو انجام بدین :

• Mobile Networking Wizard رو انتخاب کنید
  • باید یک صفحه بیاد که دو تا انتخاب داشته باشه . انتخاب اول که Packet Switched Data هست باید استفاده کنید (توی خط توضیح زیرش از GPRS و 3G گفته). اگه این صفحه نیومد یک صفحه دیگه میاد که روی NEW Connection کلیک کنید تا این صفحه ای که گفتم بیاد
  • در صفحه بعد باید از چند تا گزینه یکی رو انتخاب کنید مثلا برای گوشی من که W300i هست این گزینه هست : ُSony Ericsson W300 WMC Data Modem که روبروش COM4 نوشته. مال شما احتملا اینه :Sony Ericsson K510 WMC Data Modem
  • بعدش یک صفحه میاد که به اون کانکشن یک اسم میدین.
  • در صفحه بعدی Automatic Mode رو انتخاب میکنید
  • FINISH و کار تمام است
  • برای اتصال مثل مرحله اول Mobile Networking Wizard رو انتخاب میکنید و داخل اون روی اسم کانکشنی که درست کردید کلیک سمت راست کرده و Connect رو انتخاب میکنید (همون موقع اگه صفخه گوشی روببینید وصل شدن رو هم میبینید) و برای قطع هم disconnect رو انتخاب میکنید.
موفق باشید

آخرین ويرايش توسط mrm2007 در August 29th, 2009 و ساعت 00:20
3 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي August 31st, 2009, 16:48   #312
omid_fx
Senior Member

omid_fx's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2005
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 823 بار در 287 پست
omid_fx (سطح 1)omid_fx (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به omid_fx
0

سلام
روی موبایل من بعضی متاتریدر ها با GPRS کانکت میشه بعضی هاشوون نمیشه
کسی به این مشکل بر خورده؟
قديمي August 31st, 2009, 18:34   #313
kamroon
Senior Member

kamroon's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 603 بار در 187 پست
kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ali kiani نمايش نوشته ها
با سلام

از دوستانی که برای ترید از موبایل استفاده میکنند سوالی داشتم ، میخواستم بدونم با موبایل میشه VPS رو کنترل کرد ؟ میشه اکسپرت فعال رو مدیریت کرد ؟ از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن تقاضای راهنمائی دارم !

با تشکر
نقل قول:
با سلام

1) در مورد کنترل vps : چون vps های ویندوز معمولا از Remote Desktop استفاده میکنن نباید مشکلی باشه, چون ويندوز موبايل هم نسخهremote Desktop برای اتصال به ويندوز داره (اگر روی گوشيتون نبود ميتونيد به راحتی نصب کنيد) و میشه استفاده کرد.

2) در مورد اکسپرت هم باید سایر دوستان جواب بدن (من خودم چون با IFC کار میکنم از متا تریدر استفاده نمیکنم)

موفق باشید
سلام

من قصد خرید گوشی htc touch viva رو دارم لطفا دوست عزیزی که این گوشی رو داره مورد فوق رو چک کنه من

مطمئن شم که می تونم با این مدل گوشی به vps وصل بشم. فقط به این منظور قصد خرید دارم.

سپاس
قديمي September 4th, 2009, 20:24   #314
me.trader
Senior Member

0

با سلام
آیا می توان هنگامی که گوشی (htc touch viva) از طریق ActiveSync به کامپیوتر متصل است، گوشی را با استفاده از اینترنت کامپیوتر (و نه بوسیله GPRS) به شبکه اینترنت وصل کرد؟

آخرین ويرايش توسط me.trader در September 4th, 2009 و ساعت 20:26
me.trader آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 4th, 2009, 21:15   #315
mehrdad_rp
Senior Member

mehrdad_rp's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,192 بار در 362 پست
mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mehrdad_rp
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله me.trader نمايش نوشته ها
با سلام
آیا می توان هنگامی که گوشی (htc touch viva) از طریق ActiveSync به کامپیوتر متصل است، گوشی را با استفاده از اینترنت کامپیوتر (و نه بوسیله GPRS) به شبکه اینترنت وصل کرد؟
بله
این کار امکان پذیره
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
موبایل, اطلاعات, تمام, ترید

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است