انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

نمايش نتيجه نظرسنجي: کاربر برگزیده مهرماه 87 چه کسی است؟
سهامدار جزء 8 6.25%
virangar 3 2.34%
JERJISS 6 4.69%
amirhabibi 0 0%
nirvana 1 0.78%
emilvr 3 2.34%
kakolokia 5 3.91%
Oops 1 0.78%
talebi 4 3.13%
dinamit 2 1.56%
piano11 24 18.75%
clyde_barrow 9 7.03%
Hosein Jun 1 0.78%
bamik 6 4.69%
Hpanahi 0 0%
amirbabak 12 9.38%
مسعود رهجو 8 6.25%
Gh.Saeadian 14 10.94%
Mohsen 8 6.25%
Hesam3737 13 10.16%
تعداد رای دهندگان: 128. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي October 1st, 2008, 13:20   #31
Amin_Forex
Senior Member

Amin_Forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 3,061 بار در 902 پست
Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)
تشکر از یک همکار پر تلاش

0

با سلام حضور دوستان
عزیزانی که آقای سعیدیان زحمت کشیده اند و معرفی کرده اند همگی از بزرگوارانی هستند که سابقه طولانی در ارائه دانسته ها و تجربیات داشته اند ولی آنچه مرا به زدن این پست تشویق کرد یک نکته ویژه در مورد آقای سبوکی است
تمام بزرگواران ، مدتهای طولانی استرس ، ضرر ، فشار ، و بی خوابی و حتی کم شدن مراودات اجتماعی را تحمل کرده اند تا بتوانندسیستمی را ایجاد کنند. و یا بهینه کرده و با بزرگواری تمام آنرا به دوستان خویش عرضه میکنند. و مسلما بی نتیجه نیست و از بطن این کار مسلما اشکالاتی از آن حذف خواهد شد.
بر اساس تئوری بازار کارا ، تغییرات بازار کاملا میتواند بر دو وجه بطئی و جنبی نمود پیدا کند. به نظر من جناب سبوکی با آی دی Piano11 نه تنها به درک این تغییرات کمک کرده اند و با برسی جامع بازار ، دورنما و تغییرات مقطعی سعی در ارئه روندی از بازار نموده اند که جناب اقبالی نیز به این نکته بهتر از من واقف هستند که تاپیک ایشان با کمک اساتید دیگری میتواند از رونق بالاتری جهت یک کارگاه عملی برخوردار شود.که اساتید ویزه ای مثل جناب اقبالی نیز با حضور در این تاپیک میتوانند به باروری بیشتر آن کمک شایانی کنند و فشار را از ایشان بر طرف کنند.
نکته دیگری که در مورد آقای سبوکی دیدم و این وِیژه را در مدیران سایت ها دیدم این بود که ایشان به روانشناسی ترید ها خیلی اهمیت میدهند. اینکه برای عزیزان واقعا وقت میگذارند و واقعا هیچ چشم داشتی هم ندارند.
لذا من پیشنهاد میکنم نه فقط به عنوان کار بر برگزیده که به عنوان یک کاندید برای مدیر افتخاری تالار فاندامنتال در آیندهای نه چندان دور در کنار جناب پیروزی به فعالیت بیشتر مشغول شوند.
از جناب پیروزی نیز مجددا به خاطر زحمات شایانی که میکشند تقدیر میکنم و ایشان را لایق بهترین ها میدانم.

آخرین ويرايش توسط Amin_Forex در October 1st, 2008 و ساعت 13:23
Amin_Forex آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 1st, 2008, 13:52   #32
reza-z-phs
Senior Member

reza-z-phs's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 542 بار در 145 پست
reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Amin_Forex نمايش نوشته ها
با سلام حضور دوستان
عزیزانی که آقای سعیدیان زحمت کشیده اند و معرفی کرده اند همگی از بزرگوارانی هستند که سابقه طولانی در ارائه دانسته ها و تجربیات داشته اند ولی آنچه مرا به زدن این پست تشویق کرد یک نکته ویژه در مورد آقای سبوکی است
تمام بزرگواران ، مدتهای طولانی استرس ، ضرر ، فشار ، و بی خوابی و حتی کم شدن مراودات اجتماعی را تحمل کرده اند تا بتوانندسیستمی را ایجاد کنند. و یا بهینه کرده و با بزرگواری تمام آنرا به دوستان خویش عرضه میکنند. و مسلما بی نتیجه نیست و از بطن این کار مسلما اشکالاتی از آن حذف خواهد شد.
بر اساس تئوری بازار کارا ، تغییرات بازار کاملا میتواند بر دو وجه بطئی و جنبی نمود پیدا کند. به نظر من جناب سبوکی با آی دی Piano11 نه تنها به درک این تغییرات کمک کرده اند و با برسی جامع بازار ، دورنما و تغییرات مقطعی سعی در ارئه روندی از بازار نموده اند که جناب اقبالی نیز به این نکته بهتر از من واقف هستند که تاپیک ایشان با کمک اساتید دیگری میتواند از رونق بالاتری جهت یک کارگاه عملی برخوردار شود.که اساتید ویزه ای مثل جناب اقبالی نیز با حضور در این تاپیک میتوانند به باروری بیشتر آن کمک شایانی کنند و فشار را از ایشان بر طرف کنند.
نکته دیگری که در مورد آقای سبوکی دیدم و این وِیژه را در مدیران سایت ها دیدم این بود که ایشان به روانشناسی ترید ها خیلی اهمیت میدهند. اینکه برای عزیزان واقعا وقت میگذارند و واقعا هیچ چشم داشتی هم ندارند.
لذا من پیشنهاد میکنم نه فقط به عنوان کار بر برگزیده که به عنوان یک کاندید برای مدیر افتخاری تالار فاندامنتال در آیندهای نه چندان دور در کنار جناب پیروزی به فعالیت بیشتر مشغول شوند.
از جناب پیروزی نیز مجددا به خاطر زحمات شایانی که میکشند تقدیر میکنم و ایشان را لایق بهترین ها میدانم.
همانطور که دوست عزیزم امین عزیز فرمودند
امید سبوکیpiano11
قديمي October 1st, 2008, 14:00   #33
reza-z-phs
Senior Member

reza-z-phs's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 542 بار در 145 پست
reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)reza-z-phs (سطح 2)
0

از همین جا میخوام از زحمات بدون منت استاد عزیز آقای حمید زضا حصارکی که برای همه دوستان انجام میدهند تشکر وقدردانی را انجام دهم.

حمید رضا حصارکی kakolokia
قديمي October 1st, 2008, 16:04   #34
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

بنده نیز همچون روال گذشته 2 نفر رو که به واقع موجب تحول تالار بنیادی در ماه های اخیر شده اند معرفی میکنم
دوست موسیقی دان جناب سبوکی با ای دی pianio
clyde barrow عزیز

هر دوی این عزیزان به واقع گوشه ای از کار رو در تالار بنیادی گرفته اند و خوشحالم که تالار بنیادین به جای رسیده که در حال حاضر همیشه افرادی برای بحث ،طرح سوال،پاسخگویی به سوالات،و تحلیل بازار حاضر میباشند.
جا داره از دوست ارجمند جناب بهزاد پیروزی نیز به خاطر زحمات بی پایانی که میکشند کمال تشکر و قدر دانی رو داشته باشم.
ارادتمند همه عزیزان
قديمي October 1st, 2008, 16:05   #35
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

بنده نیز همچون روال گذشته 2 نفر رو که به واقع موجب تحول تالار بنیادی در ماه های اخیر شده اند معرفی میکنم
دوست موسیقی دان جناب سبوکی با ای دی pianio
clyde barrow عزیز

هر دوی این عزیزان به واقع گوشه ای از کار رو در تالار بنیادی گرفته اند و خوشحالم که تالار بنیادین به جای رسیده که در حال حاضر همیشه افرادی برای بحث ،طرح سوال،پاسخگویی به سوالات،و تحلیل بازار حاضر میباشند.
جا داره از دوست ارجمند جناب بهزاد پیروزی نیز به خاطر زحمات بی پایانی که میکشند کمال تشکر و قدر دانی رو داشته باشم.
ارادتمند همه عزیزان
قديمي October 2nd, 2008, 05:12   #36
amirhabibi
Senior Member

amirhabibi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 2,927 بار در 439 پست
amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)amirhabibi (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
کاندید بعدی:
امیر حبیبی AmirHabibi عزیز

جناب سعیدیان ، شما لطف دارید .

استادان بزرگی همچون شما و جناب آقایان رهجو , اقبالی , talebi , amirbabak , dinamit ,virangar که واقعا زحمات بسیاری را در این سایت متحمل شده اند ، لایق برگزیده شدن هستند.
amirhabibi آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از amirhabibi:
قديمي October 2nd, 2008, 05:26   #37
amir biz
Senior Member

amir biz's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 4,677 بار در 938 پست
amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amir biz
0

نقل قول:
کاندید بعدی:
جناب amir biz عزیز

آقای سعیدیان عزیز .ممنون از لطفتون .اما به واقع زحمتی که شما برای برگزاری مسابقه و جدیتی که در تحلیلها دارید ستودنیست.و نکته بعد تشکرهای شما از پستها که به نویسندگان اونها دلگرمی میده .بعید میدونم پست خوبی در سرمایه باشه و تشکر شما توش نباشه.
در نتیجه من به شما رای میدم.
قديمي October 2nd, 2008, 09:24   #38
Hosein Jun
Senior Member

Hosein Jun's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 2,494 بار در 673 پست
Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)Hosein Jun (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hosein Jun
0

با سلام خدمت دوستان و همه اساتید خودم
جناب سعیدیان از لطفی که نسبت به بنده داشتید بسیار سپاسگذارم من وقتی اسم خودم رو در لیست شما دیدم جا خوردم و وقتی لطف دیگر دوستان رو دیدم اینطوری شدم!
تا وقتی دوستان پر تلاش و اساتید با سوادی مثل جناب اقبالی، پیروزی، سبوکی، کلاید عزیز، آقا محسن گل (با پوزیشنهای تکنیکالی!) ، ویرانگر،جناب رهجو و طالبی عزیز ،جناب حبیبی ، علی آقای اوپس! امیر بابک خان، جناب حصارکی و دیگر بزرگان سایت هستند من فقط به خودم اجازه میدم اسمم زیر پستهاشون بعنوان قدر شناسی و شاگردی این عزیزان باشه.
امیدوارم خدا این دوستان بی منت رو برای من و شما و ملت ایران نگه داره( و این سایت خوب رو برای آقا رضا!) تا بتونیم امیدوار باشیم که یه روز رتبه ایران در این کار در صدر لیست جهان باشه.

از دوستانی که با لطفشون عرق خجالت بنده رو در آوردن هم تشکر میکنم و دست تک تک شون رو از همینجا میبوسم

موفق باشید
کوچیک همه
حسین جون!

آخرین ويرايش توسط Hosein Jun در October 2nd, 2008 و ساعت 09:28
Hosein Jun آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از Hosein Jun:
قديمي October 2nd, 2008, 12:22   #39
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من باید کسی بعنوان کاربر نمونه انتخاب بشه که با دیگران فرق داشته باشه، زحمتی که می کشه و کاری که انجام می ده با دیگران متفاوت باشه، مثل جناب piano11 که زحمت می کشند و تمامی خبرهای دنیا رو در قسمت فاندامنتال قرار می دهند، ایشون با بقیه که این کارها رو انجام نمی دن خوب مسلماً فرق می کنند و لیاقت این که بعنوان کاندیدهای کاربر نمونه بشوند رو دارند.

مدیریت محترم سایت آقا رضا هم جزو همین دسته از افراد هستند که کاری که می کنند با بقیه افراد فرق می کنه، درسته که ایشون مدیر هستند ولی در نهایت جزو کاربران سایت قرار می گیرند، من مطمئن هستم که ایشون هم با این نام و یا نام دیگه از مطالب سایت استفاده می کنند (چه موضوعات آزاد یا موضوعات تخصصی) درسته که ایشون مطلبی در رابطه با فارکس نمی نویسند ولی ایشون زحمت نگه داری سایت و اینکه ما در هر زمانی که وارد می شویم سایت بدون قطعی قابل استفاده می باشد، تمامی پست های ما رو چک می فرمایند و تذکرات لازم رو می دهند، ایشون حتی اعتباری که ما افراد مختلف رو می دیم هم چک می کنند و مراقب این موضوع هستند که ما حتی با دادن اعتبار منفی باعث خراب شدن روحیه سایر کاربران نشویم (قبول که کنید که چک کردن این همه کاربرد کار خیلی مشکلیه که از عهده 99% کاربران این سایت خارجه)

بنظر من کاربر نمونه آقا رضا می باشند.

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در October 2nd, 2008 و ساعت 12:25
lastnight19 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 2nd, 2008, 13:02   #40
arman_fxkar
Senior Member

arman_fxkar's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 247 بار در 79 پست
arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)
0

با سلام به همه دوستان

به نظر من دوست خوبمون جناب دبير سياقي ( با آيدي freebird ) كه مدتهاي زيادي جوابگوي سوالات فني دوستان در زمينه

كد نويسي و همچنين كمك به دوستان در زمينه نوشتن انديكاتور ، اكسپرت و اسكريپت قبول زحمت نمودند شايستگي فراواني جهت

كسب عنوان كاربر برگزيده سايت در ماه جاري رو دارند .

كه مطمئنم بقيه دوستان نيز با نظر اينجانب موافق مي باشند

با تشكر
موفق باشيد
arman_fxkar آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از arman_fxkar:
قديمي October 2nd, 2008, 22:07   #41
bamik
Senior Member

bamik's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 2,704 بار در 537 پست
bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)bamik (سطح 3)
0

نقل قول:
کاندید بعدی:
جناب amir biz عزیز
ممنون از جناب سعید یان بابت ابراز لطفشان
ولی حقیقتش اینه که ما هنوز باید توی دسته 2 بازی کنیم و اسامی این عزیزان همه لیگ برتری است .آقای سعیدیان مثل جناب مصطفوی در زمان ریاستش بر فدراسیون فوتبال(به نفع استقلالی ها) پارتی بازی کردند و من را از دسته 2 مستقیم آوردند لیگ برتر.
باز هم از اظهار لطف شما ممنونم
bamik آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از bamik:
قديمي October 2nd, 2008, 22:29   #42
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله bamik نمايش نوشته ها
ممنون از جناب سعید یان بابت ابراز لطفشان
ولی حقیقتش اینه که ما هنوز باید توی دسته 2 بازی کنیم و اسامی این عزیزان همه لیگ برتری است .آقای سعیدیان مثل جناب مصطفوی در زمان ریاستش بر فدراسیون فوتبال(به نفع استقلالی ها) پارتی بازی کردند و من را از دسته 2 مستقیم آوردند لیگ برتر.
باز هم از اظهار لطف شما ممنونم
سلام به کاکوی عزیز
اول خدمت شما عرض کنم که به دلیل تشابه پستهای صفحه 2 شما نقل قول خودتون رو اشتباه زدید البته مهم نیست.
اما قرار نشد این مساله رو به جاهای دیگه ربط بدی چون اون موضوع از اصل اشتباه بود که تیمی از دسته اول مستقیم به دسته سوم بره خب حالا که رفت همونطور هم برمیگرده مهم اینه که اول بشه آخر بشه پایین بره بالا بیاد دوستش داریم
راستی یکی نیست جلوی این عباسی رو بگیره؟! به خودی ها هم رحم نمیکنه

و اما پاسخ شما:
این نظرسنجی مربوط به همین ماه جاری است و ربطی به کسوت کاربران نداره و شما هم با معرفی یک سیستم اندیکاتوری جالب و تلاش در لایو تست اون و ترغیب بسیاری از دوستان به پیگیری تاپیک قطعاً میتونید یکی از منتخبین مهرماه باشید. انشاله موفقیت های روزافزون شما رو شاهد باشیم.
با تشکر
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي October 3rd, 2008, 14:27   #43
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

سلام
من می خواستم جناب حصارکی رو معرفی کنم که قبل من معرفی کردن دوستان، بعد قصدم معرفی جناب پناهی بود که باز هم دوستان پیشدستی کردن! حالا می خوام جناب Nirvana که به نظرم تو ماه اخیر خیلی فعال بودن رو معرفی کنم البته دقیق نمی دونم که ایشون رو کسی معرفی کرده یا نه! به هر حال خیلی سخته آدم بین این همه آدم فعال یک نفر رو انتخاب کنه

در مورد انتخاب خودم توسط جناب سعیدیان، باس بگم ایشون لطف داشتن، اما فکر نمی کنم من شایسته کاندید شدن باشم، دور اول هم به همین دلیل به خودم رای ندادم چون دوستان فعال تر از من ماشالله تو سرمایه کم نیستن. به هر حال امیدوارم کسی که واقعا تو ماه اخیر فعال تر بوده انتخاب بشه تا جواب زحماتش رو یه جورایی بشه جبران کرد!

با سپاس
قديمي October 8th, 2008, 20:07   #44
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

جناب آقای Hesam3737

بخاطر همکاری با جناب بامیک ، در تاپیک "50 پیپ..." (نگارش اکسپرت پیچیده سیستم بامیک)
وجداناً خیلی زود نوشت اکسپرت رو، اصلاً فکرشم نمیکردم.احسنت.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي October 9th, 2008, 10:52   #45
silent_killer
Senior Member

silent_killer's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,067 بار در 640 پست
silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)
0

سلام به همگی . من هم یک نفر مد نظرم بود که معرفی میکنم . اون هم کسی نیست جز آقای ehsantrader
که در تاپیک آقای بامیک دارن زحمت میکشن .

آخرین ويرايش توسط silent_killer در October 9th, 2008 و ساعت 10:54 دليل: عدم خواندن دو پست قبلی
silent_killer آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از silent_killer:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربر, مهرماه, انتخاب, برگزیده, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید