انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 11th, 2008, 16:33   #181
mohsen66
Senior Member

mohsen66's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,129 بار در 392 پست
mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)
Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله s.mohammad نمايش نوشته ها
سلام دوستان

پس به نظر شما Omnia ي سامسونگ بهترين انتخابه .
حالا توي بازار ايران اومده يا نه ؟ كسي مي دونه كجا ميشه پيداش كرد ؟ اگر مشهد باشه خيلي بهتره .

يك سوال خيلي مهم ! اين گوشي ظاهرا كيبورد نداره ؟! پس چجوري بايد باهش بازي كنيم ؟

متشكرم
سلام
نظر اکثر پاکت پیسی دار ها که در فروم ها میخوندم این بود [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] البته این گوشی هنوز به صورت عمده وارد بازار نشده و امتحان عملیش رو پس نداده تا بشه نظر قطعی رو داد !( مثل آیفون که هنگام معرفیش سر و صدای زیادی به پا کرد اما عملا خیلی جالب نبود و معایب زیادی داشت (مخصوصا برای ایران)
البته با توجه به سابقه ی سامسونگ و گوشی [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] که پر فروش ترین گوشی در اروپا بوده تا حدودی میشه اعتماد کرد و این گوشی رو خرید ،
آره تو اصفهان که اومده (مشهد رو نمیدونم ) ولی کمتر از 10 تا بود که همش فروش رفت قیمتش هم 840 میگفت ( خ فردوسی )
بزودی دوباره میاره .
خب آی فون ، دیاموند و چند تا گوشی دیگه هم کیبورد ندارن ولی میشه باهاشون بازی کرد ، call of duty مرحله ی 6 هستم انصافا گرافیک خوبی داره !

آخرین ويرايش توسط mohsen66 در September 11th, 2008 و ساعت 16:53
mohsen66 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mohsen66:
قديمي September 11th, 2008, 18:45   #182
majid_k
Senior Member

majid_k's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 1,317 بار در 470 پست
majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)
0

سلام
ایا گوشی ای هست که با وایرلس یا adsl به اینترنت وصل بشه ؟
قديمي September 11th, 2008, 22:42   #183
henriholmz
Senior Member

henriholmz's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: Finland
تشکر از ايشان: 513 بار در 179 پست
henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله majid_k نمايش نوشته ها
سلام
ایا گوشی ای هست که با وایرلس یا adsl به اینترنت وصل بشه ؟
این گوشیها که دوستان در چند تایپک قبلی معرفی کردند این امکانات را دارند.من دایموند دارم و با وایرلس هم idsl به اینترنت وصل میشه . 3G هم داره .7.2 مگا. فقط باطریش اصلا دوام ندارد و فوری خالی میشه.
henriholmz آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از henriholmz:
قديمي September 12th, 2008, 07:16   #184
Farzad_wsr
Senior Member

Farzad_wsr's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 3,400 بار در 662 پست
Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Farzad_wsr
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsen66 نمايش نوشته ها
سلام
نظر اکثر پاکت پیسی دار ها که در فروم ها میخوندم این بود [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] البته این گوشی هنوز به صورت عمده وارد بازار نشده و امتحان عملیش رو پس نداده تا بشه نظر قطعی رو داد !( مثل آیفون که هنگام معرفیش سر و صدای زیادی به پا کرد اما عملا خیلی جالب نبود و معایب زیادی داشت (مخصوصا برای ایران)
البته با توجه به سابقه ی سامسونگ و گوشی [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] که پر فروش ترین گوشی در اروپا بوده تا حدودی میشه اعتماد کرد و این گوشی رو خرید ،
آره تو اصفهان که اومده (مشهد رو نمیدونم ) ولی کمتر از 10 تا بود که همش فروش رفت قیمتش هم 840 میگفت ( خ فردوسی )
بزودی دوباره میاره .
خب آی فون ، دیاموند و چند تا گوشی دیگه هم کیبورد ندارن ولی میشه باهاشون بازی کرد ، call of duty مرحله ی 6 هستم انصافا گرافیک خوبی داره !
محسن خان اینقدر از دیاموند گفتی که دیروز رفتم خریدم اما هنوز وقت نکردم به اینترنت وصلش کنم . در مورد باطری کم دوام دیاموند هم نمایندگیش گفت دارن یک سری باطری جدید میزنن براش تا این نقیصه برطرف شه . راستی گوشی Omnia هم اومده بود ولی یکی دو تا از فروشنده ها میگفتن صفحه نمایشش یک کم ضعیفه توی نور .

آخرین ويرايش توسط Farzad_wsr در September 12th, 2008 و ساعت 07:19
Farzad_wsr آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 12th, 2008, 14:59   #185
Farzad_wsr
Senior Member

Farzad_wsr's Avatar

Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)
0

محسن خان ما دیشب هرچی تلاش کردیم این دیاموند را به اینترنت وصل کنیم نشد که نشد

آقا راهنمایی میکنی در مورد نحوه اتصال ؟

آیا باید فایلی از ایرانسل بگیرم و روی گوشی نصب کنم ؟ یا همون تنظیمات Conection کفایت میکنه ؟

به من مدام پیام میده که :
canot connect for an unknown reason .to check your connection settings and change them if needed ,Tap settings.if the problem continue , reset your mobile device according to your manufacturer's documentation and try again.
قديمي September 12th, 2008, 15:15   #186
mohsen66
Senior Member

mohsen66's Avatar

mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)mohsen66 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Farzad_wsr نمايش نوشته ها
محسن خان اینقدر از دیاموند گفتی که دیروز رفتم خریدم اما هنوز وقت نکردم به اینترنت وصلش کنم . در مورد باطری کم دوام دیاموند هم نمایندگیش گفت دارن یک سری باطری جدید میزنن براش تا این نقیصه برطرف شه . راستی گوشی Omnia هم اومده بود ولی یکی دو تا از فروشنده ها میگفتن صفحه نمایشش یک کم ضعیفه توی نور .
سلام فرزاد جان
مبارک باشه ، آره باطریش زود خالی میشه و برای این گوشی عیب بزرگیه باید برم باطریش رو عوض کنم ، اما یکم گوشی ضخیم تر میشه ...
آره امنیا رو دیدم واقعا گوشی معرکه ایه ، ضعف نمایشش هم توی نور مثل دیامونده
پ.ن : بازی teeter رو داشتی!!؟ تو هیچ گوشی این قابلیت رو ندیدم.

آخرین ويرايش توسط mohsen66 در September 12th, 2008 و ساعت 15:28
تشکر کننده از mohsen66:
قديمي September 12th, 2008, 15:22   #187
mohsen66
Senior Member

mohsen66's Avatar

Thumbs up

0

نقل قول:

آیا باید فایلی از ایرانسل بگیرم و روی گوشی نصب کنم ؟ یا همون تنظیمات Conection کفایت میکنه ؟

canot connect for an unknown reason .to check your connection settings and change them if needed ,Tap settings.if the problem continue , reset your mobile device according to your manufacturer's documentation and try again.
نه چیزی نمیخواد
از توی start برید setting بعد connection بعد connection setup را باز کنید ، بعد country ایران رو انتخاب کنید و operator ایرانسل رو انتخاب کنید و ok کنید بعدشم گوشی باید یه بار ریست بشه و روشن که شد بیاید تو سایت سرمایه دور هم باشیم . ( البته برای نمایش فونت فارسی از توی سی دیش فارسی ساز رو نصب کن )
گاهی اوقات هم مشکل از خود سرویس ایرانسله ولی با تنظیمات فوق باید وصل بشه.

آخرین ويرايش توسط mohsen66 در September 12th, 2008 و ساعت 15:30
3 تشکر کننده از mohsen66:
قديمي September 13th, 2008, 23:49   #188
FaraTejarat
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: jivhk
تشکر از ايشان: 812 بار در 214 پست
FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به FaraTejarat
0

سلام
اگه ممکنه بهم بگید کدوم بروکر ها امکان رسم خطوط عمودی و افقی رو دارند؟ دقت کنید منظورم ترندلاین نیست فقط و فقط خطوط عمودی و افقی
ممنون
قديمي September 14th, 2008, 02:05   #189
mehrdad_rp
Senior Member

mehrdad_rp's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,192 بار در 362 پست
mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mehrdad_rp
0

نقل قول:

اگر به نتیجه نرسیدید به ترتیب زیر عمل کنید :
Go to "Start menu"
• Select "setting"
• On the blue bar (Located in the bottom of the page), select " connections"
• Go to "Connections"
• On "Manage existing connections"
• Go to General tab Enter a name for these setting: "Irancell-internet"
• Go to Modem tab select "new" (Located in the bottom of the page)
• Capture a name and select "Cellular Line (GPRS)" from drop down menu
• Go to Next
• Put "mtnirancell" as a access point name
• Go back to connection on My work network go to "Edit my ***** server"
• Choose the ***** settings from below bar and select" advance"
• Click on "HTTP" capture "10.131.26.138" on ***** server and "8080" as a port
• Click on "WAP" capture "10.131.26.138" on ***** server and"9201" as a port
• Now the setting is complete please go back to start menu and find internet explorer
قديمي September 15th, 2008, 01:09   #190
henriholmz
Senior Member

henriholmz's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: Finland
تشکر از ايشان: 513 بار در 179 پست
henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)
0

آقا محسن من توی سی‌دی‌هاش این فارسی ساز را پیدا نکردم .ایا شما که از ایران گرفتید سی‌دی‌ غیر از دو سی‌دی اورژینال باهاش است؟اگه جواب مثبت است چطور من میتونم این فارسی‌ساز را بگیرم؟متشکر میشم راهنمایی کنید.
henriholmz آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 15th, 2008, 11:56   #191
Farzad_wsr
Senior Member

Farzad_wsr's Avatar

0

با تشكر از دوستاني كه پاسخ دادند ، بايد بگم با انجام راهنمائيهاي شما در حال حاضر پيام خطاي ديگه اي ميده :
Gateway received an invalid response from upstream gateway.

دليل اين پيام چي ميتونه باشه ؟
قديمي September 15th, 2008, 15:46   #192
s.mohammad
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 1,612 بار در 427 پست
s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به s.mohammad
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsen66 نمايش نوشته ها
سلام
بزودی دوباره میاره .

من هر چي توي مشهد گشتم اين omina رو پيدا نكردم . ظاهرا هنوز اينجا نيومده مي گفتن قراره تا عيد فطر بياد

ظاهرا بايد فعلا صبر كنم .... از بچه هاي مشهد كسي اين i900 رو جايي نديده ؟
s.mohammad آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 15th, 2008, 16:44   #193
mohsen66
Senior Member

mohsen66's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله henriholmz نمايش نوشته ها
آقا محسن من توی سی‌دی‌هاش این فارسی ساز را پیدا نکردم .ایا شما که از ایران گرفتید سی‌دی‌ غیر از دو سی‌دی اورژینال باهاش است؟اگه جواب مثبت است چطور من میتونم این فارسی‌ساز را بگیرم؟متشکر میشم راهنمایی کنید.
سلام
بله چون گارانتی یاس جهان هست خود این شرکت CD جداگانه ای که شامل یک سری نرم افزار کاردبردی و نقشه های شهر های ایران برای GPS هست رو در جعبه اش قرار داده . شما میتونید از [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]هر نرم افزاری برای فارسی ساز بخواهید پیدا کنید .البته برای دانلود باید عضو بشید .
یا علی

آخرین ويرايش توسط mohsen66 در September 15th, 2008 و ساعت 16:56
تشکر کننده از mohsen66:
قديمي September 16th, 2008, 00:41   #194
Farzad_wsr
Senior Member

Farzad_wsr's Avatar

0

دوستان من واقعا کلافه شدم یکی یک کمکی به ما بکنه ثواب داره .

من دستورات را انجام دادم اما تا حالا به اینجا رسیدم :

اگر قسمت ***** server را خالی بزارم و تیک نزنم ، در اکسپلورر پیام خطا نمیدهد . آیکون اتصال به شبکه هم در بالای صفحه میاید . اما هنگام باز کردن صفحات مراحل Locating و Connecting را انجام می دهد ، منتها در مرحله Opening ایست می کند و همانطور صفحه باقی میماند !!

کسی نظری داره ما چه خاکی بسرمون بریزیم ؟
قديمي September 16th, 2008, 00:57   #195
FaraTejarat
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: jivhk
تشکر از ايشان: 812 بار در 214 پست
FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)FaraTejarat (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به FaraTejarat
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله FaraTejarat نمايش نوشته ها
سلام
اگه ممکنه بهم بگید کدوم بروکر ها امکان رسم خطوط عمودی و افقی رو دارند؟ دقت کنید منظورم ترندلاین نیست فقط و فقط خطوط عمودی و افقی
ممنون

Bookmarks

برچسب‌ها
موبایل, اطلاعات, تمام, ترید

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است