انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي November 25th, 2008, 18:47   #571
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up تبریک تبریک تبریک

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Gh.Saeadian نمايش نوشته ها
سلام
به نظر من هم هیچ کس از محمد رستمی عزیز و با مرام لایق کسب این مقام نیست.
با آرزوی موفقیت برای ایشون و سایر دوستان شرکت کننده
با تشکر

سلام محمدجان عزیز و محجوب و محبوب و با مرام استقلالی
الحق که تلاش چندساله تو با توجه به تجربیات گرانبهایی که از مسابقات قبلی داشتی بالاخره در این مسابقه نتیجه داد و نشون دادی کسانی که در بحث های تخصصی شرکت نمی کنن دلیل بر کم اطلاعی اونها نیست. انشاله در تمام عرصه های زندگی موفق و مؤید باشی.

هوهو رستمی قهرمان

پ ن1: واقعاً مطلبی که در مورد RR گفتی باید بعنوان تابلوی سردر بازار فارکس ایران نصب بشه تا همه هموطنان عزیز بتونن در این راه به موفقیت دائمی برسن.
پ ن2: مهرداد عزیز ضمن تبریک بمناسبت ازدواجتون ، واقعاً حقت ایستادن روی سکو بود ، انشاله در دورهای بعدی دوستان یه رقیب سرسخت برای مقام اولی دارن.
Gh.Saeadian آفلاين است
6 تشکر کننده از Gh.Saeadian:
قديمي November 25th, 2008, 19:12   #572
soldure117
Senior Member

soldure117's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: بیدخت
تشکر از ايشان: 115 بار در 52 پست
soldure117 (سطح 0)
0

با سلام :
استفاده از اردر معکوس یه نوع استاپ لاسه درست ؟
اما واسه کسی مثل من که تجربه ندارم یکی باید بگه که این در روش شما به جهتی که پوزیشن اول رو طبق اون گرفتی اطمینان داری اما چون زمان هنوز لازم داری تا جهت پیش بینی شده توسط شما نکمیل بشه از یه اردر معکوس استفاده می کنی تا سود این اصلاح رو هم از دست ندی ؟؟
soldure117 آفلاين است
تشکر کننده از soldure117:
قديمي November 25th, 2008, 20:20   #573
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mdavodi نمايش نوشته ها
دوست عزیز منظور بنده هم کلی بود خانم ابراهیمی من و یا هر کس دیگه روش خودشو داره . راستش بچه ها طوری علیه استاپ جبهه گرفتند که انگار هیچ راهی بجز گذاشتن استاپ وجود نداره .
احساس کردم الان تو زمان گالیله هستیم و خانم ابراهیمی هم گالیله هستش که میگه بدون استاپ هم میشه ترید کرد. بچه ها هم میگفتن نه سطح مارکت صافه گرد نیست

خیلی راحته اگه بای کردم مثلا 30 پیپ پایینتر یه سل اردر میزارم. یه چیزی تو همین مایه ها.
حالا آخر شب میام باهات کل کل در مورد قوانین هم یه نظراتی دارم.
با تشکر از mdavodi عزیز

نه بابا یکی پیدا شد برای کل کل
power4400 آفلاين است
قديمي November 25th, 2008, 20:27   #574
mohammad rostami
Senior Member

mohammad rostami's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: یـــزد سیتـــی
تشکر از ايشان: 2,500 بار در 796 پست
mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)
0

سلام

با تشکر از شرکت ایمانی , حساب بنده شارژ شد
قديمي November 25th, 2008, 21:03   #575
amir biz
Senior Member

amir biz's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 4,677 بار در 938 پست
amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)amir biz (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به amir biz
0

آقای رستمی به شما تبریک میگم و امیدوارم همواره موفق باشید . علی یارتون باشه .
قديمي November 25th, 2008, 21:53   #576
HajReza
Senior Member

HajReza's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 2,587 بار در 461 پست
HajReza (سطح 2)HajReza (سطح 2)HajReza (سطح 2)HajReza (سطح 2)HajReza (سطح 2)HajReza (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به HajReza
0

سلام
با تشکر از شرکت ایمانی و مدیریت سایت سرمایه بابت برگزاری مسابقه

موفقیت دوست عزیز و گرامی جناب آقای رستمی رو به ایشون تبریک عرض می کنم و موفقیت روز افزون این دوست عزیز رو از خدا وند متعال خواهانم

همچنین به دوستان عزیز سینا333 و فارکس کاران کسب مقام دوم و سوم رو تبریک عرض می کنم و انشاالله که در کلیه امور زندگی موفق و پیروز باشند
شاد باشید
قديمي November 25th, 2008, 23:27   #577
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

دوستان محترم در شرکت ایمانی لطف کردند و سه جایزه حساب 100 دلاری (علاوه بر جوایز از پیش تعیین شده) به شرکت کنندگان اختصاص دادند که این جوایز به نفرات ذیل تعلق می گیرد:

• جناب madonna_200490 با شماره اکانت 200057 به دلیل DD پایین، سود مناسب، نظم و استفاده از S/L در تمام معاملات
  • سرکار خانم Desire با شماره اکانت 200139 (به نمایندگی از خانم های شرکت کننده در مسابقه) به دلیل تلاش تا انتهای مسابقه و بستن بیش از 90% معاملات با سود
  • جناب hossein_fx با شماره اکانت 200290 به دلیل امتیاز بالا و کسب رتبه چهارم، همچنین استفاده از S/L در تمام معاملات

لطفا این سه دوست عزیز مشخصات حقیقی خود را به همراه یک شماره تلفن از طریق PM برای من ارسال کنند.

با تشکر
رضا
Reza آفلاين است
قديمي November 25th, 2008, 23:39   #578
forexkaran.sign
Member

forexkaran.sign's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 835 بار در 347 پست
forexkaran.sign (سطح 1)forexkaran.sign (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله AIM به forexkaran.sign ارسال پيغام بوسیله Yahoo به forexkaran.sign
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amir biz نمايش نوشته ها
آقای رستمی به شما تبریک میگم و امیدوارم همواره موفق باشید . علی یارتون باشه .
سلام
من هم به به اقای رستمی تبریک میگویم و برای ایشان ارزوی موفقیت میکنم. همچنین همه شرکت کنندگان در این مسابقه .

شاد پیروز سربلند باشید
forexkaran.sign آفلاين است
قديمي November 26th, 2008, 00:47   #579
sina333
Member

sina333's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 20 بار در 11 پست
sina333 (سطح 0)
0

سلام به همه
دوستان نظر بدن
با تشکر
فايل ضميمه
نوع فايل: pdf Det.pdf‏ (70.7 کیلوبایت, 84 نمایش)

آخرین ويرايش توسط sina333 در November 26th, 2008 و ساعت 01:07
sina333 آفلاين است
قديمي November 26th, 2008, 00:58   #580
hossein_fx
Junior Member

تشکر از ايشان: 6 بار در 5 پست
hossein_fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hossein_fx
0

salam khedmate doostan
az agha reza va sherkate emony kamale tashakor ra daram
va az tamame doostani ke danestehaye khodeshon ro dar ekhtyare baghye ghar midan az samime ghalb tashakor mikonam
ensafan man yeki matalebe besiar mofidi ro az tarighe in site va sitehaye dyge yad gereftam
hossein_fx آفلاين است
قديمي November 26th, 2008, 01:10   #581
sina333
Member

sina333's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 20 بار در 11 پست
sina333 (سطح 0)
0

شرکت ایمانی در حق من بسیار لطف کردند و من را شرمنده کردند فقط نپرسید چرا

من فقط می تونم در حق آنها دعا کنم

از همکاری صمیمانه آنها تشکر می کنم
sina333 آفلاين است
قديمي November 26th, 2008, 11:56   #582
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام
باز هم از زحمات آقا رضا تشکر می کنم...
در مورد بحث استاپ لاس، در یک مورد با جناب mdavodi موافقم، اونهم نبودن پای چارت (بدلیل مشغله زندگی) و بدتر از اون لات بالا گرفتن از روی اشتباه بود... اما ...
ببخشید که من کمی نکته بین هستم و کمی هم رک. اما هر کسی روش معاملاتی خودش رو داره و منهم خودم جای خودم فکر می کنم بهترین روش ترید رو دارم. پس وقتی می خوایم در مورد عملکرد دیگری صحبت کنیم کمی نظر قطعی دادن رو از صحبتهامون دور کنیم، مثلا ً من وقتی دیدم یکی از فاکتورهای مسابقه برای نفرات 4 تا 6 گذاشتن استاپ بود کمی ناراحت شدم... اما خوب دیگه... هر کسی روشی داره و ملاک برتری رو چیزهای خاصی می بینه... مثل همین قانون DD که هنوزم نفهمیدم چی بود، ولی به نفع یه سری و به ضرر یه عده دیگه بود... یا قانون 30% سود که به ضرر کسانی بود که پوزیشن های درست درمون می گرفتن و با یه تحلیل درست و بجا سود خوب می گرفتن... خوب اینطوری شاید در حق یک سری اجحاف می شه... شاید از نظر خود بروکر اینطوری نباشه، اما از نظر کسی که روش خاص خودش رو داره اینطوره... البته شاید چاره این کار هم چند تا پوزیشن کوچیک با هم بود... بی خیال...

در جواب دوست عزیزی هم که گفت شما دفعه بعد هم کال می شی عرض کنم که (خانوم ابراهیمی عصبانی می شود) من حاضرم قسم بخورم که دفعه بعد نفر اول می شم! این رو با جرات و جسارت تموم می گم! من دفعه اولم بود مسابقه می دادم، و کسی هم بودم که دفعه اولم بود با متاتریدر کار می کنم و حتی درست حسابی بلد نبودم باهاش کار کنم و از یکی دو تا بچه های فروم پرسیدم این چطوریه و یکی گفت بلد نیستی اول برو عملکردش رو بخون، مسابقه زیاده (من با IFC کار می کنم و اون نرم افزارش جداس و کمی فرق می کنه)... کمی دستم اومد چی به چیه... اما حاضرم ثابت کنم که شما در اشتباه محض به سر می بری و ... اصلا ً اینطور نیست!

(خانوم ابراهیمی آروم می شود) به هر حال امیدوارم همیشه همه راضی و خوشحال باشن و به عملکرد و شیوه تریدشون ایمان داشته باشن. ما هم راضی ایم به رضای خدا و سعی می کنیم زیاد با آقایون فروم درگیر نشیم، از این رو شاید در مسابقه هم شرکت نکنیم، شاید هم حضور داشته باشیم... (چرا فعل هام جمع شد؟)... آره... خیلی حرف زدم، ببخشید.
2 تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي November 26th, 2008, 14:54   #583
Desire
Senior Member

Desire's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 2,170 بار در 665 پست
Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

دوستان محترم در [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] لطف کردند و سه جایزه حساب 100 دلاری (علاوه بر جوایز از پیش تعیین شده) به شرکت کنندگان اختصاص دادند که این جوایز به نفرات ذیل تعلق می گیرد:

• جناب madonna_200490 با شماره اکانت 200057 به دلیل DD پایین، سود مناسب، نظم و استفاده از S/L در تمام معاملات
  • سرکار خانم Desire با شماره اکانت 200139 (به نمایندگی از خانم های شرکت کننده در مسابقه) به دلیل تلاش تا انتهای مسابقه و بستن بیش از 90% معاملات با سود
  • جناب hossein_fx با شماره اکانت 200290 به دلیل امتیاز بالا و کسب رتبه چهارم، همچنین استفاده از S/L در تمام معاملات

لطفا این سه دوست عزیز مشخصات حقیقی خود را به همراه یک شماره تلفن از طریق PM برای من ارسال کنند.

با تشکر
رضا
سلام
از مدیریت محترم شرکت ایمانی و از آقا رضا بابت این لطف مضاعف متشکرم .

موفق و موید باشید .
Desire آفلاين است
قديمي November 26th, 2008, 18:01   #584
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hossein_fx نمايش نوشته ها
salam khedmate doostan
az agha reza va sherkate emony kamale tashakor ra daram
va az tamame doostani ke danestehaye khodeshon ro dar ekhtyare baghye ghar midan az samime ghalb tashakor mikonam
ensafan man yeki matalebe besiar mofidi ro az tarighe in site va sitehaye dyge yad gereftam
سلام hossein_fx عزیز چرا فینگیلیش می نویسین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر وقت می خوام بخونم سردرد می گیرم
حالا از این سر درد بگزریم وقتی مشکل خوندن و نوشتن فارسی به این خوبی حل شده چرا فینگیلیش!!!!!!!!!
power4400 آفلاين است
قديمي November 26th, 2008, 18:30   #585
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
سلام
باز هم از زحمات آقا رضا تشکر می کنم...
در مورد بحث استاپ لاس، در یک مورد با جناب mdavodi موافقم، اونهم نبودن پای چارت (بدلیل مشغله زندگی) و بدتر از اون لات بالا گرفتن از روی اشتباه بود... اما ...
ببخشید که من کمی نکته بین هستم و کمی هم رک. اما هر کسی روش معاملاتی خودش رو داره و منهم خودم جای خودم فکر می کنم بهترین روش ترید رو دارم. پس وقتی می خوایم در مورد عملکرد دیگری صحبت کنیم کمی نظر قطعی دادن رو از صحبتهامون دور کنیم، مثلا ً من وقتی دیدم یکی از فاکتورهای مسابقه برای نفرات 4 تا 6 گذاشتن استاپ بود کمی ناراحت شدم... اما خوب دیگه... هر کسی روشی داره و ملاک برتری رو چیزهای خاصی می بینه... مثل همین قانون DD که هنوزم نفهمیدم چی بود، ولی به نفع یه سری و به ضرر یه عده دیگه بود... یا قانون 30% سود که به ضرر کسانی بود که پوزیشن های درست درمون می گرفتن و با یه تحلیل درست و بجا سود خوب می گرفتن... خوب اینطوری شاید در حق یک سری اجحاف می شه... شاید از نظر خود بروکر اینطوری نباشه، اما از نظر کسی که روش خاص خودش رو داره اینطوره... البته شاید چاره این کار هم چند تا پوزیشن کوچیک با هم بود... بی خیال...

در جواب دوست عزیزی هم که گفت شما دفعه بعد هم کال می شی عرض کنم که (خانوم ابراهیمی عصبانی می شود) من حاضرم قسم بخورم که دفعه بعد نفر اول می شم! این رو با جرات و جسارت تموم می گم! من دفعه اولم بود مسابقه می دادم، و کسی هم بودم که دفعه اولم بود با متاتریدر کار می کنم و حتی درست حسابی بلد نبودم باهاش کار کنم و از یکی دو تا بچه های فروم پرسیدم این چطوریه و یکی گفت بلد نیستی اول برو عملکردش رو بخون، مسابقه زیاده (من با IFC کار می کنم و اون نرم افزارش جداس و کمی فرق می کنه)... کمی دستم اومد چی به چیه... اما حاضرم ثابت کنم که شما در اشتباه محض به سر می بری و ... اصلا ً اینطور نیست!

(خانوم ابراهیمی آروم می شود) به هر حال امیدوارم همیشه همه راضی و خوشحال باشن و به عملکرد و شیوه تریدشون ایمان داشته باشن. ما هم راضی ایم به رضای خدا و سعی می کنیم زیاد با آقایون فروم درگیر نشیم، از این رو شاید در مسابقه هم شرکت نکنیم، شاید هم حضور داشته باشیم... (چرا فعل هام جمع شد؟)... آره... خیلی حرف زدم، ببخشید.

.................................................. .................................................. .............
.................................................. ..........................
.................................................. .................................................. .......
.................................................. .................................
.................................................. ......
..................

از مخالفت نهراسید فقط وقتی بادبادک می تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود. ( چرچیل )
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربران, مسابقه, دمو, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید