انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي November 17th, 2008, 13:03   #451
.....
Senior Member

.....'s Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: هر کجا که یک خط adsl مقداری سکوت و مراعات وجود داشته باشد.
تشکر از ايشان: 3,413 بار در 779 پست
..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله MSN به ..... ارسال پيغام بوسیله Yahoo به .....
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hms198007 نمايش نوشته ها
سلام
اين هم با ديتيلز
ممنونم
سلام دوست عزیز استیتمنت هم اگر میتونی بذار.
قديمي November 17th, 2008, 13:04   #452
.....
Senior Member

.....'s Avatar

..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)..... (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kermanforex نمايش نوشته ها
زود به زود کال میشی اینو درک کن !
کل این بازار مدیریت سرمایه و بازی با استاپ و تارگت است .
موفق باشید .
سلام.

منم استاپ نمیذارم ولی دیر به دیر کال میشم ...شایدم اصلا کال نمیشم ..نمیدونم
قديمي November 17th, 2008, 13:45   #453
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
من استاپ نمی ذارم! اینو درک کنین!!!
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ..... نمايش نوشته ها
سلام.

منم استاپ نمیذارم ولی دیر به دیر کال میشم ...شایدم اصلا کال نمیشم ..نمیدونم
سلام دوستان اگر جواب می ده بگید تا ما هم استاپ نزاریم و ...
power4400 آفلاين است
قديمي November 17th, 2008, 13:50   #454
.....
Senior Member

.....'s Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله power4400 نمايش نوشته ها
سلام دوستان اگر جواب می ده بگید تا ما هم استاپ نزاریم و ...
سلام.

همه چیز به نوع پوزیشن گیری شما مربوط میشه و انتخاب نقاط ورود .
بعضی از روشها نیاز به استاپ ندارند ولی بعضی دیگه استاپ جزیی از اونهاست .

ماهیت استاپ نذاشتن به ذات بد نیست . بسیاری از قیمت ها رو نمودار بیش از یک بار لمس میکنه و کسانی که استاپ نمیذارن عموما از این موضوع بهره میبرند . ولی در طرف دیگه نقاطی هم هست که دیگه قیمت اونها رو لمس نمیکنه و در صورت نشستن و رها کردن باعث کال کردن حساب میشه .

من و سایر دوستانی که استاپ نمیذاریم به نوع دیگه ای حساب رو مدیریت میکنیم و در موقعی که مثلا پوزیشن سل داریم و دید ما نسبت به موضوع بای میشه اون موقع پوزیشن رو دستی میبندیم و تا وقتی که احساس میکنیم پوزیشن ما استعداد لازم رو در خود داره اون رو حفظ میکنیم.

امیدوارم توضیحم راه گشا بوده باشد .
موفق باشی
قديمي November 17th, 2008, 14:14   #455
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
سلام.

همه چیز به نوع پوزیشن گیری شما مربوط میشه و انتخاب نقاط ورود .
بعضی از روشها نیاز به استاپ ندارند ولی بعضی دیگه استاپ جزیی از اونهاست .

ماهیت استاپ نذاشتن به ذات بد نیست . بسیاری از قیمت ها رو نمودار بیش از یک بار لمس میکنه و کسانی که استاپ نمیذارن عموما از این موضوع بهره میبرند . ولی در طرف دیگه نقاطی هم هست که دیگه قیمت اونها رو لمس نمیکنه و در صورت نشستن و رها کردن باعث کال کردن حساب میشه .

من و سایر دوستانی که استاپ نمیذاریم به نوع دیگه ای حساب رو مدیریت میکنیم و در موقعی که مثلا پوزیشن سل داریم و دید ما نسبت به موضوع بای میشه اون موقع پوزیشن رو دستی میبندیم و تا وقتی که احساس میکنیم پوزیشن ما استعداد لازم رو در خود داره اون رو حفظ میکنیم.

امیدوارم توضیحم راه گشا بوده باشد .
موفق باشی
سلام ..... عزیز
پس دلیل سقوط ازاد هایی که توی این چند هفته شاهدش بودیم از این نوع استراتژی هست
درسته ؟
و اون سودهای نجومی ؟
مثل سود نجومی خانم anna در مسابقه ادمیرال که ظرف یک هفته 5000 تا رو به 500000 تا رسوندن
power4400 آفلاين است
قديمي November 17th, 2008, 14:23   #456
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سود نجومی هیچ گاه به دلیل رها کردن پوزیشن نیست... این مثل این میمونه که کنکور رو 10-20-30-40 کنی و شانسی رتبه ات عالی بشه... اگه اون شد این هم می شه... پس به کسی تهمت نزنین که شانسی مارجینش رو بالا کشیده...

در مورد سقوط: چون بحث بحث ِ مسابقه اس و زمان محدود، خیلی ها که فاصله شون با دیگران زیاد شد و نه درادانی معلوم بود و نه چیزی، مجبور بودن مدیریت سرمایه رو کنار بگذارن و کمی لات بالا وارد معامله بشن که مسببش این شد که می بینین، وگرنه من استیمنتم از روز اول حالت صعودی به خودش داشت و کم کم داشتم خودمو بالا می کشیدم، اما اون کم کم ها کافی نبود و وسط هفته دوم نفر اول 5000 تا بود و من 900 تا... شما باشی چی کار می کنی؟ پس ربطی به استاپ نداره!

در ضمن، من هم از کسانی هستم که با مدیریت استاپ نمی ذارم!

--------------------
If you think you can, you can
If you think you can't, you're right
pari.ebrahimi آفلاين است
تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي November 17th, 2008, 14:27   #457
.....
Senior Member

.....'s Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله power4400 نمايش نوشته ها
سلام ..... عزیز
پس دلیل سقوط ازاد هایی که توی این چند هفته شاهدش بودیم از این نوع استراتژی هست
درسته ؟
و اون سودهای نجومی ؟
مثل سود نجومی خانم anna در مسابقه ادمیرال که ظرف یک هفته 5000 تا رو به 500000 تا رسوندن
سلام.

خیر دلیل این سقوط آزادها رعایت نکردن مدیریت سرمایه و گرفتن معامله های با حجم فوق العاده بالا یا به عبارتی فول مارجین هست که البته متناسب با ماهیت مسابقات هست.

کسانی که معمولا از استاپ استفاده نمیکنند مدیریت سرمایه رو به دقت مراعات میکنند و اصولا ترند تریدر هستند یعنی تریدر بلند مدت و میانه مدت و برای همین چند پیپ اینور و اونور براشون فرقی نداره .

سود نجومی خانوم آنا هم قطعا به خاطر چند پوزیشن فول مارجین بر روی ارزهای پر نوسان و مقدار زیادی شانس و اقبال بوده...

حالا جالبه به یک نکته که تقریبا توی ترید خانم ها عمومیت داره اشاره کنم و اون بی اهمیتی ترید برای بسیاری از اونهاست . بارها دیدم که در مسابقات خانومی پوزیشنی رو گرفته و ول کرده رفته و احتمالا اصلا یادش رفته بوده که همچین کاری کرده و بعد از دو هفته مثلا برگشته و دیده به به چه سودی بسته و یکی دیگه گرفته و باز رفته

و همینطوری گاهی میبینیم که با کمتر از ده پوزیشن برنده هم شدن ....خانومها بیشتر از اینکه از توان تریدشون بهره ببرن از بخت و اقبال بلندشون بهره مند میشن که این هم خودش یه جورشه

مهم اینه که آدم سود کنه حالا چطوری مهم نیست.شما هم اگر خواستی با روش اونا سود کنی یا باید خانوم بشی که خوب نمیشه یا باید برای خودت یه همسر اختیار کنی و ریش و قیچی رو به ایشون بسپری
امیدوارم موفق باشی.
قديمي November 17th, 2008, 14:36   #458
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
سود نجومی هیچ گاه به دلیل رها کردن پوزیشن نیست... این مثل این میمونه که کنکور رو 10-20-30-40 کنی و شانسی رتبه ات عالی بشه... اگه اون شد این هم می شه... پس به کسی تهمت نزنین که شانسی مارجینش رو بالا کشیده...

در مورد سقوط: چون بحث بحث ِ مسابقه اس و زمان محدود، خیلی ها که فاصله شون با دیگران زیاد شد و نه درادانی معلوم بود و نه چیزی، مجبور بودن مدیریت سرمایه رو کنار بگذارن و کمی لات بالا وارد معامله بشن که مسببش این شد که می بینین، وگرنه من استیمنتم از روز اول حالت صعودی به خودش داشت و کم کم داشتم خودمو بالا می کشیدم، اما اون کم کم ها کافی نبود و وسط هفته دوم نفر اول 5000 تا بود و من 900 تا... شما باشی چی کار می کنی؟ پس ربطی به استاپ نداره!

در ضمن، من هم از کسانی هستم که با مدیریت استاپ نمی ذارم!

--------------------
If you think you can, you can
If you think you can't, you're right
شما تنها که سقوط ازاد نداشتین
من چند تا حساب دارم که روهر کدومشون با یه استراتژی کار می کنم
تا الان اونی که استاپ براش نزاشتم سودش 5 برابر شده ولی همون هم بعضی مواقع شده که سغوط ازاد داشته
ضمنا سود نجومی خانم anna در admiral نگاه کنید ببینید تا کی ادامه داره
power4400 آفلاين است
قديمي November 17th, 2008, 14:46   #459
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

دوستان من عجله دارم باید برم به همین خاطر موضوع رو می زاریم برای شب
البته قبل از همه از دوستان پوزش می طلبم
موفق باشید
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400:
قديمي November 17th, 2008, 15:16   #460
Desire
Senior Member

Desire's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 2,170 بار در 665 پست
Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)Desire (سطح 2)
0

نقل قول:
سلام.

حالا جالبه به یک نکته که تقریبا توی ترید خانم ها عمومیت داره اشاره کنم و اون بی اهمیتی ترید برای بسیاری از اونهاست . بارها دیدم که در مسابقات خانومی پوزیشنی رو گرفته و ول کرده رفته و احتمالا اصلا یادش رفته بوده که همچین کاری کرده و بعد از دو هفته مثلا برگشته و دیده به به چه سودی بسته و یکی دیگه گرفته و باز رفته

و همینطوری گاهی میبینیم که با کمتر از ده پوزیشن برنده هم شدن ....خانومها بیشتر از اینکه از توان تریدشون بهره ببرن از بخت و اقبال بلندشون بهره مند میشن که این هم خودش یه جورشه مهم اینه که آدم سود کنه حالا چطوری مهم نیست.شما هم اگر خواستی با روش اونا سود کنی یا باید خانوم بشی که خوب نمیشه یا باید برای خودت یه همسر اختیار کنی و ریش و قیچی رو به ایشون بسپری
امیدوارم موفق باشی.
سلام جناب 5 نقطه
قصد اثبات قدرت تحلیل و ترید غیر احساسی خانمها را ندارم چون دلیلی برای اینکار نمی بینم ,
اما فکر نمی کنید این نحوه قضاوت کردن و کلی گویی شما در مورد خانمهای تریدر نوعی بی انصافی یا شاید هم بی حرمتی است ؟ آن هم در بین این سیل آقایونی که به عشق یک کلیک میلیاردر شدن , تریدر شده اند ؟
Desire آفلاين است
5 تشکر کننده از Desire:
قديمي November 17th, 2008, 15:23   #461
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

سلام.مگر مارکت جنسیت رو هم تشخیص می دهد؟
قديمي November 17th, 2008, 15:30   #462
.....
Senior Member

.....'s Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Desire نمايش نوشته ها
سلام جناب 5 نقطه
قصد اثبات قدرت تحلیل و ترید غیر احساسی خانمها را ندارم چون دلیلی برای اینکار نمی بینم ,
اما فکر نمی کنید این نحوه قضاوت کردن و کلی گویی شما در مورد خانمهای تریدر نوعی بی انصافی یا شاید هم بی حرمتی است ؟ آن هم در بین این سیل آقایونی که به عشق یک کلیک میلیاردر شدن , تریدر شده اند ؟
سلام دوست عزیز ...

من خدای نکرده نه قصد بی حرمتی داشتم و نه بی انصافی کردم ...
شما چجوری نصف جمله منو به نفع خودتون سانسور کردید بعد اتهام هم به من بدبخت زدید

اون کلمه تقریبا و اون کلمه عمومیت داره دو کلمه کلیدی بود که فقط داشتن شرح میدادن که لزوما اینطوری نیست و هیچ جامعه آماری یک دست نیست ولی شما هر دو رو به نفع خودتو ترور کردید

در ضمن عملکرد خود خانوم ابراهیمی که همه هم دنبال کردن دقیقا نمونه نقضی بر قطعیت بخشیدن به این موضوعه ...
به هر حال استیتمنت مسابقاتی که قبلا انجام شده موجود .
به شما پیشنهاد میکنم استیتمنت مسابقاتی مثل آلپاری و آدمیرال رو مطالعه بفرمایید .

حالا واسه اینکه دیگه واسه ما حرف در نیارن اینم اضافه میکنم که خانوم هایی هستند که جزو بهترین تریدرها و تحلیل گرای بازار جهانی فارکس هستند و به دفعات در روز تحلیل های اونها رو خبر گذاری داو جونز منتشر میکنه ...ولی بازم این اون چیزی رو که من گفتم نقض نمیکنه ...بنده به یه کلیت اشاره کردم.

آخرین ويرايش توسط ..... در November 17th, 2008 و ساعت 15:34
..... آفلاين است
3 تشکر کننده از .....:
قديمي November 18th, 2008, 00:00   #463
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

سلام به همه
من برگشتم
اول صبر کنین یه نگاه کنم ببینم کسی پشت سر من غیبت نکرده
خوب خانم ابراهیمی و ..... عزیز که غیبت نکردن
دوستانه دیگه رو هم یه نگاه بکنم , نه کسی غیبت نکرده
ولی خودمونیم ها تو این چند ساعتی که نبودم خانمها و اقایون چه جنگ و دعوایی رو راه انداختن
power4400 آفلاين است
قديمي November 18th, 2008, 10:19   #464
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 714 بار در 237 پست
kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kurosh_lava
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام.مگر مارکت جنسیت رو هم تشخیص می دهد؟
بله. البته دوست عزیز
ابتدا مارکت سیگنالی را از طریق مانیتور به سمت بیرون فرستاده و بازتابب آن را را در کمتراز 10 میلی ثانیه ازطریق کریستال ها ی موجود دریافت می کند البته این گزینه را ازطریق متا تریدر می توانید غیر فعال کنید ابتدا وارد منوی chatt/properties/ شده و از زبانه comone قسمت male راتیک زده . ازاین به بعد شما می توانید به راحتی دست به ترید های نجومی بزنید مارکت جنسیت شما را تشخیص نخواهد داد دیگر ضرر نمی کنید . با خیال راحت بالای 5 لات باز کنید و حالش روببرید. اگه مشکلی بود خجالت نکشید بگید شاید من بد توضیح دادم . همیشه یادتون باشه مشکل از فرستندست. به گیرنده های خود دست نزنید
kurosh_lava آفلاين است
3 تشکر کننده از kurosh_lava:
قديمي November 18th, 2008, 10:26   #465
javadsmo
Member

javadsmo's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 40 بار در 24 پست
javadsmo (سطح 0)
0

سلام و خسته نباشيد به اقا رضا
اگه ممکنه رتبه واقعي(حداقل 3 نفر اول) رو با توجه به قوانین مسابقه و با همین موجودی ها مشخص کنید که ما بدونیم کجای کاریم.
مرسی.
javadsmo آفلاين است
4 تشکر کننده از javadsmo:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کاربران, مسابقه, دمو, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید