انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 16th, 2009, 01:42   #886
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

در تالار [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] امکان ضمیمه کردن فایل وجود ندارد. لذا به پیشنهاد جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]، تاپیک در تالار عمومی فارکس باقی ماند تا فایلها و تصاویر تاپیک به پستها ضمیمه شوند و برای آینده باقی بمانند.

توضیح اینکه در vBulletin امکان ضمیمه کردن فایل در یک تاپیک، به تالاری که تاپیک در آن وجود دارد بستگی دارد.

موفق باشید
سلام اقا رضا دست شما درد نکنه
قديمي January 16th, 2009, 17:26   #887
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Question

0

آقا رضا سلام ، یه سوال داشتم . دلیل محدودیت در تعداد کلمات و ... در امضاء چیه ؟ اگر می شه یه تجدید نظری بشه ، چون الان خیلی محدود هستش و می تونه با برداشتن محدودیت کاربردهای زیادی برای برخی ها داشته باشه ، ممنونم . یا علی
قديمي January 16th, 2009, 17:31   #888
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید درزی نمايش نوشته ها
آقا رضا سلام ، یه سوال داشتم . دلیل محدودیت در تعداد کلمات و ... در امضاء چیه ؟ اگر می شه یه تجدید نظری بشه ، چون الان خیلی محدود هستش و می تونه با برداشتن محدودیت کاربردهای زیادی برای برخی ها داشته باشه ، ممنونم . یا علی
با سلام

دلیلش جلوگیری از شلوغ و سنگین شدن صفحات است. خودم در برخی فرومها با این مشکل مواجه شدم که کاربران عکسهای بزرگ (با ابعاد بیش از 500 پیکسل!) یا متون طولانی در امضا قرار می دهند که بسیار آزار دهنده است.

اصولا امضا باید مختصر و مفید باشه.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 16th, 2009, 17:36   #889
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

نقل قول:
با سلام

دلیلش جلوگیری از شلوغ و سنگین شدن صفحات است. خودم در برخی فرومها با این مشکل مواجه شدم که کاربران عکسهای بزرگ (با ابعاد بیش از 500 پیکسل!) یا متون طولانی در امضا قرار می دهند که بسیار آزار دهنده است.

اصولا امضا باید مختصر و مفید باشه.

با تشکر
ممنونم از پاسختون . ولی من منظورم اونقدر گسترش نیست . مثلا من می خواستم غیر از این ایمیلی که می بینید ، لینک مربوط به قوانین و برنامه های مجله رو هم داشته باشم ، اما نشد . اگر بشه چند کلمه بیشتر قبول کنه بهتر می شه . یا علی
قديمي January 16th, 2009, 17:40   #890
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید درزی نمايش نوشته ها
ممنونم از پاسختون . ولی من منظورم اونقدر گسترش نیست . مثلا من می خواستم غیر از این ایمیلی که می بینید ، لینک مربوط به قوانین و برنامه های مجله رو هم داشته باشم ، اما نشد . اگر بشه چند کلمه بیشتر قبول کنه بهتر می شه . یا علی
در این موارد خاص، لطفا متن کامل امضا به همراه لینک، رنگ و سایز نوشته ها و . . . رو از طریق PM به من اعلام کنید که در امضای شما قرار بدهم.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي January 18th, 2009, 23:09   #891
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Parham A نمايش نوشته ها
با سلام
ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت محترم به خاطر زحمات و تلاشهایشان در جهت بالا بردن سطح کیفی سایت
پیشنهادی در خصوص ثبت و شمارش پست های کاربران فروم دارم.
همانطور که مستحضر هستید پست های کاربران در تالارهای عمومی به جهت ترغیب کاربران در فعالیتهای تخصصی فروم، قابل شمارش نمی باشد.
دوستانی هستند که فعالیتهای بسیار زیادی در این تالار ها داشته و مورد عنایت و قدردانی از طرف دیگر کاربران هم قرار میگیرند ولی متاسفانه به دلیل قوانین فوق گذشته از اینکه دارای اعتبار بالایی نیز هستند ولی به تعداد پستهایشان افزوده نمیگردد.
به این منظور در جهت ترغیب بیشتر فعالیت کاربران در تالارهای عمومی و همچنین همخوانی داشتن تعداد پستها با سیستم اعتباردهی، در صورتی که مقدور باشد به ازای چند پست ( مثلا 3 پست ) یک پست محسوب گردد.
یک نمونه از مواردی که در بالا اشاره گردید را می توانید در این پست مشاهده بفرمایید.
با تشکر
با سلام و پوزش از تاخیر در پاسخگویی به پست شما

در vBulletin برای شمارش پستهای یک تالار دو گزینه وجود دارد: شمارش و عدم شمارش

گزینه سومی در vBulletin برای این منظور تعریف نشده. لذا پیشنهاد شما از نظر فنی قابل اجرا نیست. ضمنا عدم شمارش پستها در تالارهای غیرتخصصی به این دلیل است که گسترش بیش از حد تالارهای غیرتخصصی در راستای اهداف سایت قرار ندارد.

موفق باشید.
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 19th, 2009, 07:33   #892
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

آقا رضا ضمن عرض ارادت مدتیه بعضی از تاپیک ها رو که باز میکنم فوراً یک فایل بطور اتوماتیک و بدون هیچ گونه کلیک در لیست دانلود قرار میگیره.
میخواستم بدونم علتش چیه
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg Image.jpg‏ (27.2 کیلوبایت, 17 نمایش)
قديمي January 19th, 2009, 09:59   #893
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
آقا رضا ضمن عرض ارادت مدتیه بعضی از تاپیک ها رو که باز میکنم فوراً یک فایل بطور اتوماتیک و بدون هیچ گونه کلیک در لیست دانلود قرار میگیره.
میخواستم بدونم علتش چیه
با سلام

احتمالا این مشکل به کامپیوتر شما مربوط می شود.

موفق باشید
تشکر کننده از Reza:
قديمي January 19th, 2009, 11:39   #894
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
میخواستم بدونم علتش چیه
نقل قول:
با سلام

احتمالا این مشکل به کامپیوتر شما مربوط می شود.

موفق باشید
با سلام
این مشکل مربوط به پستهایی میشه که در اون فایلهایی که در فورشیر اپلود شده باشند وجود داشته باشه و لینک دانلود مخصوص فورومها رو در اون پست قرار داده باشند....تنها راهش کنسل کردن این پیام هست....اگر هم که تایید کنید بدرستی دانلود نخواهد شد.

موفق باشید
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از shahroodi:
قديمي January 19th, 2009, 12:36   #895
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
با سلام
این مشکل مربوط به پستهایی میشه که در اون فایلهایی که در فورشیر اپلود شده باشند وجود داشته باشه و لینک دانلود مخصوص فورومها رو در اون پست قرار داده باشند....تنها راهش کنسل کردن این پیام هست....اگر هم که تایید کنید بدرستی دانلود نخواهد شد.

موفق باشید
با سلام

لطفا لینک چند مورد از این پستها رو در همین تاپیک یا از طریق PM برای بنده ارسال کنید.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي January 19th, 2009, 12:51   #896
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام
ایا امکان این وجود ندارد که در قسمت ارسال پاسخ سریع در پایین صفحات به شکلکها دسترسی داشته باشیم.به نظر فضای کافی برای این کار وجود دارد( دو طرف کادری که در آن نوشته قرار میگیرد)

با تشکر
قديمي January 19th, 2009, 12:57   #897
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
با سلام

لطفا لینک چند مورد از این پستها رو در همین تاپیک یا از طریق PM برای بنده ارسال کنید.

با تشکر
سلام
الان دوباره که چک کردم این موضع رخ نداد.
مثلا توی این صفحه که می رفتم:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
بخاطر پست 50 حتما اون پیام دانلود رو میداد...ولی امروز که دوباره چک کردم این پیام رو نداد....در کل این موضوع برای خود فورشیر هستش نه سایت.

ارادتمندم
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 19th, 2009, 13:10   #898
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
ایا امکان این وجود ندارد که در قسمت ارسال پاسخ سریع در پایین صفحات به شکلکها دسترسی داشته باشیم.به نظر فضای کافی برای این کار وجود دارد( دو طرف کادری که در آن نوشته قرار میگیرد)

با تشکر
با سلام

در vBulletin تنظیماتی برای دسترسی شکلکها در قسمت پاسخ سریع وجود ندارد. اما شما می توانید کدهای مربوط به برخی شکلکهای متداول را به ذهن بسپارید و استفاده کنید. مثلا کد زیر مربوط به شکلک می باشد:
كد:
:)
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 20th, 2009, 16:22   #899
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

با سلام خدمت آقا رضا مدیریت محترم سایت
همانطور که میدانید به تازگی فایلهای مشکوک و تروجانی در سایت رواج پیدا کرده چند وقت پیش در سایتی داشتم عضو میشدم که با پیام اینکه شماباید دعوتنامه ای از طرف یکی از اعضای سایت داشته باشید تا ثبت نام کنید برای همین این ایده به نظرم رسید که چه طور است کسانی که میخواهند در سرمایه عضو سایت شوند حداقل دعوتنامه ای از یکی از اعضا داشته باشند تا یک نفرچندین مرتبه عضو سرمایه نشود و اینگونه مشکل ایجاد نکند
قديمي January 29th, 2009, 01:56   #900
szh.1367
Senior Member

szh.1367's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 1,600 بار در 554 پست
szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)szh.1367 (سطح 3)
0

با سلام خدمت مدیر محترم سایت

یه درخواست داشتم

چند وقتی هست که موضوع حلال ، حرام ، مقایسه فارکس باشرکت ها هرمی و ... در سایت سرمایه باب شده

تقاضایی که از شما دارم اینکه یه تاپیک جامع ایجاد و موضوع را به صورت کامل توضیح دهید و پرونده حلال و حرام بودن فارکس و ... را ببندید

استفتاء اقای ... میگه حلال بعد همون شخص چند وقت دیگه میگه حرام ، دیگه خسته شدیم از بس در این مورد صحبت شد
szh.1367 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از szh.1367:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 03:37 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.