انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 12th, 2009, 13:39   #1066
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

آقا رضا سایتهای رسمی حکومتی که تکلیفشون معلومه.منظور سایتهایی هستند که به راحتی دارند به فعالیتشون ادامه میدهند و سالها هم هست که وجود دارند و تعداد بازدید کننده بالایی هم دارند و تا حالا هم براشون مشکلی پیش نیومده.وقتی مطلبی از اونها هم نقل میشه سریع سانسور میشه.
این جریان مثل روزنامه کیهان میمونه و بقیه روزنامه ها.مثل اینکه بگیم فقط مطالبی حق چاپ داره که توی کیهان باشه!! خب توی این مملکت دهها روزنامه دیگه داره چاپ میشه که حکومتی هم نیستند ولی با رعایت کردن یک سری حدود دارند به کارشون ادامه میدهند.حالا سایتها هم همینطور این حرف خیلی مضحکه که منبع مطلب حتما باید حکومتی باشه!!

آخرین ويرايش توسط Kourosh007 در May 12th, 2009 و ساعت 13:44
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي May 12th, 2009, 13:41   #1067
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
Question

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
آقا رضا سایتهای رسمی حکومتی که تکلیفشون معلومه.منظور سایتهایی هستند که به راحتی دارند به فعالیتشون ادامه میدهند و سالها هم هست که وجود دارند و تعداد بازدید کننده بالایی هم دارند و تا حالا هم براشون مشکلی پیش نیومده.وقتی مطلبی از اونها هم نقل میشه سریع سانسور میشه.
سلام
مثل بازتاب قبلی که ف.ی.ل.ت.ر شد و تابناک فعلی؟
قديمي May 12th, 2009, 13:41   #1068
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله babakhoo نمايش نوشته ها
سایت سرمایه یک سایت تخصصی است .
در صورت بروز هر گونه مشکلی ، ابتدا و در درجه اول مدیریت سایت لطمه می بیند . چرا که ایشان بوده اند که سرمایه گذاری کرده اند و سالها خاک سایت را خورده اند تا بالاخره کم کم این سایت گل کرده و بعد افرادی پیدا شده اند و با درج مطالب خوب ، وزن سایت را بالا برده اند و سایت را به این درجه از کمال رسانده اند .
و اما بعد . . .
جناب آقا رضا ، بحث فیلترینگ فقط به مطالب جناب Lastnight یا موضوعات عمومی و ... ختم نشده است .
سئوالی دارم از حضورتان که امیدوارم تکلیف همه را روشن بفرمایید ما بدونیم بالاخره
شما رضا جان هستید یا رضا خان ؟
1- شما یا مدیران محترم (که مدیران از جمع دوستانه ما جدا نبوده و نیستند)به هر دلیلی ممکن است با پستی مخالفت کنند ، اما شما به من بگویید ، بعد از تعطیلی تاپیک بنده ، چرا چندین صفحه پست های افراد دیگری همچون جناب محسن و ... پاک شد ؟ این پست ها که در مورد سیاست و مذهب نبود !
نخواستید من حرف بزنم ، حق شماست، اینکه تاپیک قفل شود و بلافاصله به آرشیو منتقل شود حق شما و جناب رهجو است ، ولی اینکه ایشان بیاید پست های خودش را هم پاک کند و بعد برای اینکه بعدا هم کسی از چیزی سر در نیاورد 3 صفحه پست های افراد مختلف را که در مورد استرولوژی و ... با هم همفکری می کردند پاک کند ، به نظر این حقیر پاره کردن کتاب و تحریف واقعیت ها ست .
اگر امکان دارد جواب بدهید چرا ؟ چون از به آرشیو رفتن و قفل شدن اینقدر دلم نسوخت که از پاک کردن پست های دیگران سوخت (جناب رهجو بخون دلت خنک بشه که تونستی دل من رو بسوزونی)
2- شما فیلم چارچنگولی را دیده اید ؟
در همین دولت پخش شده است ، نظر شما در مورد عدم سانسور صحنه ای که جواد رضویان در خواب فرایند O r g a s m برایشان اتفاق می افتد و بعد ... چیست ؟
3- سایت فارکس پرشین حدود 6 سال پیش بدلیل اینکه یکی از دشمنان این آقا، فارکس را با گلد کوئست اشتباه گرفته بوده فیلتر شده و هنوز هم فیلتره !!! اما .ir که نمرده ، اونها هم ادامه دادند.
زمانی فیلتر شد و هنوز هم دات کامش فیلتره که اصلا فریوم نداشتند و چهار تا مقاله در مورد فارکس گذاشته بودند .
آیا فکر نمی کنید اگر سبیل کلفتی بخواهد در سایت را ببندد شما نمی توانید جلوش را بگیرید و اگر همین شخص بخواهد چارچنگولی مجوز می گیرد ولی ... نه .
اگر خدای نکرده روزی چنین اتفاقی بیافتد ، انتظار همراهی و کمک از اعضای سایت را دارید (بعد از خدا) یا کلا خودتان را اینقدر قوی می دانید که مشکل را حل کنید ؟
نظرتان در مورد قدرت و سینرجی اعضای خودتان چیست و در چه حدی روی کاربران فکر می کنید ؟
اضولا کاربران فعال را در چه حدی می بینید و چه حق و حقوقی برایشان قایل اید ؟ این را از باب اینکه می خواهم ببینم در اندیشه شما چیست و موفقیت سرمایه را بعد از مدیریت خوب خودتان ، چند درصد منوط به دیگرانی می دانید که الان دیگر حتی در جمع ما نیستند.

در پایان ، با ایده جناب وایپر 100 در 100 موافقم ، و اگر شما با این قضیه مخالفید و این کار را نمی کنید باز هم تکرار می کنم که این حق شماست ، و البته ادب و احترام وظیفه ما ، فقط بفرمایید رضا خان را بیشتر می پسندید یا رضا جان را ؟

ارادتمند
با سلام به جناب babakhoo

متاسفانه در همین پست شما هم ناچار شدم یک کلمه را ویرایش کنم. به نظر شما آیا لازم است در این تاپیک فرایندی که در فیلم برای جواد رضویان اتفاق افتاد را توضیح بدهید؟ و آیا حتما باید کلمه مربوطه را بطور کامل ذکر کنید؟ شما حتما می دانید که رباتها به این قبیل کلمات حساس هستند.

نقل قول:
اگر خدای نکرده روزی چنین اتفاقی بیافتد ، انتظار همراهی و کمک از اعضای سایت را دارید (بعد از خدا) یا کلا خودتان را اینقدر قوی می دانید که مشکل را حل کنید ؟
اگر بنده خودم را اینقدر قوی می دانستم که این همه موجب دلخوری دوستان نمی شدم. با خیال راحت همه چیز را آزاد اعلام می کردم!

در مورد ایده جناب وایپر هم دلیل عدم اجرا را توضیح دادم. اگر شما راه حلی مد نظر دارید لطفا از طریق PM به من اعلام کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 12th, 2009, 13:50   #1069
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
مثل بازتاب قبلی که ف.ی.ل.ت.ر شد و تابناک فعلی؟
آقا شما یک سایت رو نام ببرید که به دلیل اینکه مطالب بازتاب رو نقل قول کرده باشه ف.ی.ل.ت.ر شده باشه!!
مشکل به وجود اومدن برای اون سایت هم در راستای جنگ قدرتهایی بود که همه میدونیم و هنوز هم ادامه داره.وگرنه مطالب اون یا تابناک فعلی مشکلی ندارند.
در ضمن این قانون که مطلب باید لینک داده بشه به مرجع به نظرم خیلی بیشتر میتونه مشکل ایجاد کنه.چون در صورتی که هر زمان اون سایت مرجع مشکلی براش پیش بیاد برای سرمایه هم که بهش لینک داده ممکنه مشکل ایجاد بشه ولی در روال قبلی فقط یک مطلب بود که اونم میشد اگر جمله مشکل داری داشته باشه خودمون حذفش کنیم.

آخرین ويرايش توسط Kourosh007 در May 12th, 2009 و ساعت 13:52
قديمي May 12th, 2009, 13:50   #1070
Dark knight
Member

Dark knight's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 1,202 بار در 262 پست
Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها

آیا شما راهی سراغ دارید؟

با تشکر
با سلام خدمت مدیریت محترم
با اجازه شما تمام جوانب را میسنجم در پیغام خصوصی خدمت میرسم
Dark knight آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Dark knight:
قديمي May 12th, 2009, 13:51   #1071
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
لطفا نمونه ذکر کنید. شاید مشکلاتی در اجرا وجود داشته و من بی خبرم. با کلی گویی به جایی نمی رسیم.
تشکر کننده از Reza:
قديمي May 12th, 2009, 13:52   #1072
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Police نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیریت محترم
با اجازه شما تمام جوانب را میسنجم در پیغام خصوصی خدمت میرسم
پیشنهاد می کنم سایر دوستانی که به فکر کمک، همفکری و حل مشکل هستند نیز این روش را اجرا کنند.
قديمي May 12th, 2009, 13:55   #1073
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

خواندن این متن نیز خالی از لطف نیست:

متن کامل آيين نامه ساماندهی پایگاه های اينترنتی ايرانی
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 12th, 2009, 14:01   #1074
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود به تمام دوستان و همراهان سرمایه
بنده چند سوال و پیشنهاد دارم لطفا پاسخ سوالات بنده رافقط آقا رضا مدیر محترم سایت سرمایه بدهند
آقا رضا چرا اسم این سایت سرمایه است ؟
چرا سرمایه نیوز نیست ؟ چرا سرمایه اسپورت نیست ؟ چرا سرمایه پیکچر نیست ؟ چرا سرمایه فان نیست؟
آیا دلیلش بجز اینست که این سایت مربوط به تمام مسائل در رابطه با بازارهای مالی ، سرمایه گذاری و معرفی شیوه ها و راهکارهای آن هست؟
آیا ما اینجا دور هم جمع نشده ایم که در رابطه با این مسائل مشکلات و راه کارها به بحث بنشینیم؟
آیا خیلی از اعضای این سایت شغلشان این نیست و از این راه امورات زندگی را نمیگذرانند؟
مگر بجز این است که اگر سرمایه امروز سرمایه شده است بخاطر ارائه مطالب چنین جامع و کاملی از جانب اعضای بعضا بسیار با تجربه این سایت است؟
آیا در یک فروم مثلا مهندسی الکترونیک معتبر کسی حرف از سیاست میزند ؟ حرف از مذهب میزند؟
آیا فکر نمیکنید حجم مطالب وافعا مفید سایت نسبت به گذشته شدیدا کاهش یافته و در عوض حجم مطالب غیرمفید و بی مصرف لااقل در حد سرمایه و سرمایه گذاری بشدت افزایش پیدا کرده است؟
بنظر شما واقعا برخی از تاپیکها از ارزش حتی پایین هم برخوردارند؟
بنطر بنده جناب رضا اگر هم قرار است تاپیک عمومی باشد باید به موضوعات علمی مفید اختصاص داده شود نه .....
این مردم اصولا به مذهب و سیاست حساسیت بی دلیل و تعصب دارند و در هیچ زمانی هم در این موارد به نتیجه ایی نرسیده اند پس چه لزومی برای وجود مثلا اخبار سیاسی ، مذهبی وجود دارد ؟
سرمایه باید سرمایه علمی باشد نه محلی برای وقت گذرانی قبول دارید؟
آقا اگر کسی خبر میخواد اینهمه سایت نیوز چپ و راست در هر زمینه ایی راست و دروغ حتما باید در اینجا مطرح شود؟که یک عده هم از آب گل آلود ماهی بگیرند؟
شما چه میدانید پشت این نامه و آواتارها چه کسی پنهان است فکر نمیکنید یکروزی از همین راهی که در سرمایه باز شده است ضربه خواهید خورد؟
بنظرم تالارهای عمومی و تاپیکهای عمومی فاقد بار علمی تماما آفت این سایت هستند و چیزی جز گمراه کردن فکر و اندیشه دیگران و وقت گذرانی برای یک عده هیچ سودی ندارند.
اینهمه زمانی که برای کپی پیست مسائل اضافی در این سایت میرود اگر برای ترجمه یک صفحه مطلب علمی میرفت ........
قدرت تخصصی سایت سرمایه کم کم زیر سلطه مسائل عمومی در حال به تحلیل رفتن است این یک هشدار است خواه کسی از من برنجد و خواه....
اصلا چرا یک بخشی در سایت نمیگذارید با این نام " اگر من مدیر سایت بودم ...." تا کاربران بیایند و راحت سلایق خود را مطرح کنند آنوقت شما راه کارها را بررسی کنید؟
سپاس
قديمي May 12th, 2009, 14:05   #1075
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ProfessionaTrader نمايش نوشته ها
سلام
پست هایی سانسور شد..خبرهایی پاک شد.از ترس ف.ی.ل.ت.رینگ سایت.. از ترس مستبدان.کسانی که با هر دروغ و ریا و پستی که شده می خوان همه چیز مال خودشون باشه جلوی هرچیزی که علیه اونها باشه رابگیرن...عده ای دلخور شدندکه چرا اطلاع رسانی خبری و انعکاس مطالبشون باسانسور وخودسانسوری مواجه شده..از طرفی افرادی ناراحت از سانسور و از طرفی مدیرانی نگران سانسور (ف.ی.ل.تر)
اما در عجبم از کسی یا کسانی که دنبال ماهی گیری از آب گل آلودن... نگران سایتن!؟ نه ...نگران واقعیتن...واقعیت هایی که نباید گفته شه...تا نکنه همه بدونن هم مسلکانی که سنگشونا به سینه می زنن چقدر عوامفریبند...چقدر با نیرنگ و همون آمار اشتباه می خوان واقعیتا کتمان کنند...همونایی که الان مدیر و کاربر می ترسن از اینکه سایتا ف.ی... کنن
...
سلام
شما فکر میکنید اخباری که تو اون تاپیک نوشته میشه به گوش جهانیان میرسه؟ که انقدر از ازادی بیان دفاع میکنید؟
متاسفانه نه تنها شما بلکه بسیاری از اعضایی که تو اون تاپیک فعال هستند فکر میکنند صدای اعتراضشان را همه مردم دنیا خواهد شنید غافل از اینکه تعداد اعضایی که اون تاپیک رو نگاه میکنند به تعداد انگشتهای دست هم نمیرسد.
قديمي May 12th, 2009, 14:09   #1076
cold_fear
Senior Member

cold_fear's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 4,040 بار در 757 پست
cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)
0

سلام

دو فروم بزرگ که تو ایران فعال هستند رو هممون میشناسیم و بیشترمون در اونها عضو هستیم
چون این فرومها خیلی وقته کار میکنن و کارشون تخصصی نیست بهتره نگاهی به اونها بکنیم ببینیم چیکار میکنند و ما هم اینجا همون قوانین رو به کار ببریم
ره رو چنان که رهروان رفتند
به نظر من همه جا قانون هست و چه بد و چه خوب باید تابع قانون بود
قديمي May 12th, 2009, 14:12   #1077
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله babakhoo نمايش نوشته ها
به من بگویید ، بعد از تعطیلی تاپیک بنده ، چرا چندین صفحه پست های افراد دیگری همچون جناب محسن و ... پاک شد ؟
سلام

بعد از قفل شدن تاپيك مورد اشاره ي شما (كه اميدوارم علت آنرا از خاطر نبرده باشيد) برخي پستهايي كه ممكن بود دوستان بخواهند آنها را تحليل كرده و يا درباره ي آنها بحث كنند را به تاپيك زير منتقل كرديم :

http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2044

هيچيك از پستهاي تكنيكي از آن تاپيك حذف نشده و تنها با انتقال آنها سعي شد بحث خاتمه نيابد .

موفق باشيد
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي May 12th, 2009, 14:13   #1078
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

یک جنبه موضوع اینه که درسته قوانین محدود کننده ایی در کشور داریم ولی بسته به اینکه این قوانین چقدر مقبولیت عمومی دارند

در میزان اجرا با هم متفاوت هستند .مثلا شاید 10 سال یا بیشتر از تصویب ممنوعیت استفاده از تجهیزات دریافت امواج میگذرد ولی

همیشه قشر عظیمی از مردم از ان استفاده میکنند و به نوعی قانون مسکوت مانده و همچنین تعداد زیادی سایت که به معرفی فرکانسها

و نرم افزارهای مربوطه میپردازند تا بدانجا که ریس جمهور هم در پاسخ به ممنوعیت این تجهیزات در ایران به خبرنگار خارجی و در خارج از

کشور گفت اتفاقا خیلی از مردم از ان استفاده میکنند.نمونه دیگر سایت تالار بورس میباشد که از نظر قدمت و تعداد کاربر تقریبا مشابه

سرمایه میباشد که هم تالار سیاسی دارد و هم تالار مذهبی و هم حداقل 9 ناظر در بخش سیاسی و هم تذکر و هم اخراجی .ولی

با وجود این هرگز محدودیت ان در اندازه سرمایه حتی در مدیریت قبلی نبوده تا اندازه ایی که در زمانی که بورس شدیدا سقوط کرد

و خیلی ها ناراضی بودند(چند ماه پیش) حتی در سایتشان سازماندهی برگزاری تجمعهای اعتراض امیز میکردند.در واقع فضای اعتراضی

موجود از این است که کاربران که با میزان ازادی در فضای وب ایران اگاه هستند صمیمیت مدیریت جدید را مبنی بر محدودیت بخاطر

امنیت سایت را مخصوصا با توجه به گرایشهای سیاسی ایشان نتوانسته اند بپذیرند .تنها انتظار این است که ما هم در محدوده فضای

موجود فعلی حرکت کنیم و دایره را از انچه هست برای خودمان محدودتر نکنیم.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از albertini:
قديمي May 12th, 2009, 14:13   #1079
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
لطفا نمونه ذکر کنید. شاید مشکلاتی در اجرا وجود داشته و من بی خبرم. با کلی گویی به جایی نمی رسیم.
آقا رضا اگر نمونه سایت منظوره که بهترین نمونه میتونه همون تابناک باشه.آمار بازدیدکننده بسیار بالایی داره.همه دستگاهها هم از وجودش مطلع هستند و مطالب اون سایت حدود رو رعایت میکنه.اگر هم منظورتون نمونه سانسور شده هست خود بنده مطلبی رو در مورد حذف نام خلیج فارس به درخواست کشورهای عربی از پوستر بازیهای کشورهای اسلامی درج کردم که هیچ مشکلی هم توی اون مطلب نبود و هیچ توهینی به کسی نشده بود ولی بلافاصله حذف شد به این بهونه که هیچ سایت حکومتی اون خبر رو ننوشته!!

آقا رضا بذارید راحت صحبت کنیم.بعد هم میشه این پستها رو بعد از بحث سریع پاک کرد.تا قبل از مدیریت آقا وحید اون تالار روال خودشو طی میکرد و برای سایت هم مشکلی پیش نیومده بود و پنین احتمالی هم به صفر میل میکرد.بعد یک سری افراد انگشت شماری سر و کلشون پیدا شد توی سایت که دیدند اکثریت مطلق نظرشون باهاشون مخالفه و این قضیه بهشون فشار اورد که چرا اینجا هم سرکوبگری نکنند؟! از طریق پیغام خصوصی یا هر روشی شما رو تهدید کردند.شما هم کسی رو به عنوان مسوول اون تالار انتخاب کردید که حداکثر سانسور رو اعمال کنه تا شاید اون چند نفر معلوم الحال راضی بشند.ولی لین مساله باعث نارضایتی گسترده بچه ها شده.حالا اینجا جمع شدیم که راهکار انتخاب کنیم. دو تا راه داریم:
1- اینکه منطقی باشیم و احساسات رو کنار بگذاریم جام زهر رو سر بکشیم و اگر راهی مثل راههایی که جناب وایپر پیشنهاد دادند قابلیت اجرایی نداره کلا اینجور تاپیکها حذف بشه.چون با این وضعیت اونجا تبدیل میشه به بلنگوی حکومتی !! به جاش سعی کنیم همونطوری که آقا وحید پیشنهاد دادند همه کاری رو بکنیم شبیه کاری که جناب راسپوتین کردند.یعنی توی زمینه ای که اطلاعات داریم یا علاقه داریم یکسری تاپیک ایجاد کنیم تا در کنار کارمون که فارکس هست چیزهای جدیدی هم یاد بگیریم یا به دوستامون یاد بدیم.
2- احساساتی عمل کنیم و ادامه بدیم و بعد اگر سایت ف.ی.ل.تر شد بریزیم سر جاسوس سایت و تا میخوره بزنیمش

من خودم راه اول رو پیشنهاد میکنم.دوستان هم نظری دارند لطفا بدند
3 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي May 12th, 2009, 14:20   #1080
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
این جریان مثل روزنامه کیهان میمونه و بقیه روزنامه ها.مثل اینکه بگیم فقط مطالبی حق چاپ داره که توی کیهان باشه!! خب توی این مملکت دهها روزنامه دیگه داره چاپ میشه که حکومتی هم نیستند ولی با رعایت کردن یک سری حدود دارند به کارشون ادامه میدهند.حالا سایتها هم همینطور این حرف خیلی مضحکه که منبع مطلب حتما باید حکومتی باشه!!
بحث حكومتي را يك دوست تازه وارد مطرح كرد و شما نقل از ايشان ميكنيد نظر ما اين مطلب نبود كه شما روي ان زوم كرديد
اينجا 2 مطلب وجود دارد اول اينكه سايت معتبر سايت شناسنامه دار است چه حكومتي چه غير حكومتي كه در صورت بروز مشكل ميتوان به ان استناد كرد و اين مطلب تنها مانع از محكوميت قضايي براي كاربران و مديران است و نه رفع فيل تر در قوانين اگر شما خبري ذكر ميكنيد حتي به عنوان خبر گذاري بايد مدارك و مستندات ان خبر را در دست داشته باشيد و اگر غير از اين باشد به نشر اكاذيب متهم خواهيد شد
مطلب بعدي اينست كه شما تنها اخبار يك جهته را در اين تالار همراه با تفاسير خبري .حتي اگر ان تفسير از همان منبع معتبر باشد قرار ميدهيد(شما منظورم كلي است ) اين به چه معناست ؟در همان قانوني كه خدمت شما عرض كردم دقت كنيد و مصداق ان را بيابيد (كه پيشنهاد من به اقا رضا كلن تعطيل كردنجريان سياسي در يك فروم تخصصي است كه بدتر از خطر في لتر اتحاد ميان اعضا را بر هم زده است به خاطر 2 نفر !)
شما اگر همان تاپيك را بخوانيد از تمام گروهها و جناه ها همه نوع خبري از كوبيدن همديگر تا .... موجود است پس جريان فكري سياسي من كه شما نميدانيد چيست در ان دخالت داده نشده و تنها اخبار غير معتبري كه خود به تنهايي باعث ايجاد مشكل ميباشد حذف شده است
نظر شخصي من اينست كه سايت تخصصي سرمايه نميبايست مورد سو استفاده جريان هاي اتنخاباتي باشد حالا هر جرياني!
اين سايت پر بازديدي است و حساسيت ها فراوان
اقا رضا من اين قوانين را ديروز در چند جا ذكر كردم و گمان ميكردم با خواندن ان بحث دوستان پايان يابد
اخرين كلام اينكه اينجا جاي بحث پيرامون درستي و نادرستي قانون نيست چون نه در تخصص ماست و نه مكان مناسبي براي ان است
تنها با ذكر مدرك در صورتي كه خلاف قانون عمل شده اطلاع دهيد . بنده حقير كه مخلص همه دوستان هم ميباشم در صورتي كه اشتباهي صورت گرفته باشد اصلاح ميكنم
قبل از عمل بايد تمام جواني ان را در نظر گرفت سايتهايي كه اقدام به انتشار اخبار ميكنند همه نفعي در ان دارند يا جنگ بر سر قدرت است يا از جايي تغذيه ميشوند سايتهاي داخلي كه رسمي كار ميكنند و اعتبار انها برايشان مهم است وكلاي ورزيده اي دارند كه قبل و بعد از هر جرياني روي انها حساب ميشود و ميدانند كه چه ميكنند يا يك جريان سياسي قوي پشت سر انهاست
انهايي كه خارج از ايرانند هم منافع خود را دنبال ميكنند و از فيل تر و قانون و هر چيزي در امان
منافع ما اينجا چيست؟ كپي اخباري كه هيچ نفعي ندارد ؟ اگر اين اخبار اينجا كپي نشود به منافع ما و سايت ضربه ميخورد؟ اگر اينجا كپي نشود ديگر هيچ كس به انها واقف نخواهد شد ؟سايت سرمايه سايت سرمايه است
در اخر از همه بزرگان پوزش ميطلبم و ارزوي موفقيت براي انها دارم
پ ن :دوستان كه ميخواهند پست جديد ارسال كنند قوانين را بخوانند . پست هاي قبلي را هم بخوانند . توجه كنيد ما اينجا مجري هستيم پس فقط به نحوه اجرا دقت كنيد
موفق و در پناه خدا باشيد
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 06:33 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.