انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 27th, 2009, 17:41   #946
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

این درست که در جامعه به این صورت هست ولی اینجا کل جامعه نیست و معمولاً افرادی که فارکس کار می کنند باهوشتر از سایر افراد هستند.

و اینکه کلاً یک جائی بالاخره این اعتبارهای افراد باید بدرد بخوره یا نه؟

اگر قرار باشه فقط مثل یک چراغ سبز اون پائین روشن باشه چه کاربردی داره؟ پست های افراد و تشکرهایی که شده هست هرکس بخواد قضاوت کنه براساس اونها هم می تونه قضاوت کنه.

توی همون تاپیک نظر در مورد تاپیک های اختصاصی فردی با داشتن تنها یک پست (اونهم اولین پستش رو توی همون تاپیک زده) اومده گفته که این کار خوبه و یک رای مثبت به این کار داده، شما اول بپرسید شما فرق تاپیک و پست رو می دونید که در این مورد نظر می دید، یا کلاً شما مگه تا حالا پست یا تاپیک زدی که بگی این کار خوبه یا بده .
قديمي February 27th, 2009, 21:42   #947
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با توجه به نتیجه نظرسنجی، در میان موافقان هر یک از سه گزینه، مدیران، اعضای با سابقه و فعال و همچنین اعضای تازه وارد و غیر فعال حضور دارند:
http://forum.sarmaye.com/poll.php?do...lts&pollid=136
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 27th, 2009, 22:12   #948
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

یک شوخی :

مدیران سایت در نظر داشته باشند در مسایل مربوط به فارکس معمولا اکثریت در اشتباه هستند.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از albertini:
قديمي February 27th, 2009, 22:27   #949
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
Off Topic

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها

۳- این مشکل در رأی گیری های سطح جامعه نیز وجود دارد. به نظر شما رای یک جوان یا نوجوان ۱۸ ساله یا کمتر که از تحصیلات پایینی برخوردار است، با رای یک دانشمند یا استاد دانشگاه، دارای ارزش یکسان است؟ به احتمال زیاد خیر! اما بدلایل گوناگون (از جمله اینکه روشی که مورد اجماع باشد برای وزن دهی به رأی این افراد وجود ندارد)، رای این افراد هم وزن محاسبه می شود.

موفق باشید
فکر میکنم به همین دلیلی که فرمودید اون بابائی که به نوعی پایه گذار دمکراسی نوین بود.امد گفت من اشتباه کردم

و دقیقاً همین دلیل شما رو ذکر کرد.و اضافه کرد در جامعه ای که دمکراسی تا حالا ندیده آموزش اون حداقل 50 سال

طول میکشه (دقیقاً 2 نسل)

پ.ن:من این مقاله خیلی وقت پیش در روزنامه همشهری خوندم.صفحه آخر قسمت برگی از تاریخ یا یک همچین چیزی.

الان هم نمیتونم پیداش کنم.
قديمي February 27th, 2009, 22:45   #950
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid639 نمايش نوشته ها
فکر میکنم به همین دلیلی که فرمودید اون بابائی که به نوعی پایه گذار دمکراسی نوین بود.امد گفت من اشتباه کردم

و دقیقاً همین دلیل شما رو ذکر کرد.و اضافه کرد در جامعه ای که دمکراسی تا حالا ندیده آموزش اون حداقل 50 سال

طول میکشه (دقیقاً 2 نسل)

پ.ن:من این مقاله خیلی وقت پیش در روزنامه همشهری خوندم.صفحه آخر قسمت برگی از تاریخ یا یک همچین چیزی.

الان هم نمیتونم پیداش کنم.
با سلام
فکر کنم این صحبت چرچیل هستش که میگه:
"حکومت دموکراسی برای ملتی که انواع دیگه حکومت رو تجربه نکرده باشه(مثلا مونارشی و الیگارشی و دیکتاتوری و...) بدترین نوع حکومت خواهد بود. "
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از shahroodi:
قديمي February 28th, 2009, 22:53   #951
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
با سلام
"حکومت دموکراسی برای ملتی که انواع دیگه حکومت رو تجربه نکرده باشه(مثلا مونارشی و الیگارشی و دیکتاتوری و...) بدترین نوع حکومت خواهد بود. "
سلام جناب شاهرودی

مطمئنم مطلبی رو که نوشتم از چرچیل نبود.اون شخص یک متفکر بود نه یک سیاستمدار.اسمش رو بالاخره یادم

میاد ولی الان خاطرم نیست.

بازم از مشارکت شما ممنونم

بنده بیشتر میخواستم در جواب آقا رضا بگم.پس اگر اعتقاد دارید رای گیری اون کیفیت لازم رو نداره و مثال کاملاً

بجائی هم زدید چرا روش پافشاری میکنید؟

و پیشنهادی داشتم در مورد وزن دهی در رای گیری:اونم اینکه نمیشه 2 نظرسنجی برگذار کنید

1-برای فعال تر ها(رنگ آیدی) بدون دخالت دیگر عزیزان

2-برای کمتر فعالان با شرایط بالا

مدیران هم نظر شون رو در قسمت مربوطه بفرمایند

البته نمیدونم ابزارش در ویبولتن هست یا نه
قديمي February 28th, 2009, 23:07   #952
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid639 نمايش نوشته ها
سلام جناب شاهرودی

مطمئنم مطلبی رو که نوشتم از چرچیل نبود.اون شخص یک متفکر بود نه یک سیاستمدار.اسمش رو بالاخره یادم

میاد ولی الان خاطرم نیست.

بازم از مشارکت شما ممنونم

بنده بیشتر میخواستم در جواب آقا رضا بگم.پس اگر اعتقاد دارید رای گیری اون کیفیت لازم رو نداره و مثال کاملاً

بجائی هم زدید چرا روش پافشاری میکنید؟

و پیشنهادی داشتم در مورد وزن دهی در رای گیری:اونم اینکه نمیشه 2 نظرسنجی برگذار کنید

1-برای فعال تر ها(رنگ آیدی) بدون دخالت دیگر عزیزان

2-برای کمتر فعالان با شرایط بالا

مدیران هم نظر شون رو در قسمت مربوطه بفرمایند

البته نمیدونم ابزارش در ویبولتن هست یا نه
با سلام

به نظر من هیچ رأی گیری دارای کیفیت ایده آل نیست. اما مشکل اینجاست که راه حل بهتری وجود ندارد. همانطور که با وجود ایراداتی که به دموکراسی وارد است، راه حل بهتری برای اداره جامعه پیدا نشده است. (البته روشهایی مانند "حاکمیت دیکتاتور صالح" و . . . طرفدارانی دارد، اما منتقدان سرسختی نیز دارد.)
بگذریم . . .

در مورد نظرسنجی: به راحتی می توان این نظرسنجی را در تالار اعضاء برگزار کرد، یا امکان رأی دادن را برای کاربران کمتر از ۳۰ پست غیر فعال کرد. اما راه حل ساده تر این است که به نتیجه نظرسنجی فعلی مراجعه کنیم و برای هر گزینه، فقط آراء کاربرانی که دارای بیش از ۳۰ پست هستند (بر اساس رنگ id) را شمارش کنیم: http://forum.sarmaye.com/poll.php?do...lts&pollid=136

اگر یکی از دوستان تیزبین این زحمت را بکشد، احتمالا نتیجه برای همه ما جالب توجه خواهد بود.

با تشکر
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 28th, 2009, 23:13   #953
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

با سلام

بنده انجام میدهم

آخرین ويرايش توسط BLACK_NINJA در February 28th, 2009 و ساعت 23:50
BLACK_NINJA آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 28th, 2009, 23:50   #954
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

تعداد (id) هایی که با ایجاد تالار موافقند و مایل به ایجاد تاپیک شخصی هستند و دارای بیش از 30 پست هستند:125

تعداد (id) هایی که با ایجاد تالار موافقند، اما تاپیک شخصی ایجاد نمی کنند و دارای بیش از 30 پست هستند: 84

تعداد (id) هایی که با ایجاد تالار مخالفند و دارای بیش از 30 پست هستند: 34

پ.ن.1: این آمار گیری دستی انجام شده است و احتمال اشتباه جزئی وجود دارد (البته بنده حداقل دو مرتبه شمارش کردم)
پ.ن.2: خداوند به ctrl+Mouse Wheel Up/down خیر بدهد

موفق باشید در سایه ایمان به خداوند شنوا و بینا
قديمي March 1st, 2009, 00:00   #955
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

با تشکر از جناب BLACK_NINJA

نتیجه نظرسنجی با احتساب رأی اعضایی که بیش از ۳۰ پست داشته اند:
با ایجاد تالار موافقم و مایل به ایجاد تاپیک شخصی هستم: 51%
با ایجاد تالار موافقم، اما تاپیک شخصی ایجاد نمی کنم: 35%
با ایجاد تالار مخالفم: 14%

نتیجه نظرسنجی با احتساب رأی تمام اعضاء:
با ایجاد تالار موافقم و مایل به ایجاد تاپیک شخصی هستم: 44%
با ایجاد تالار موافقم، اما تاپیک شخصی ایجاد نمی کنم: 41%
با ایجاد تالار مخالفم: 15%

نتیجه: در هر دو حالت، اکثریت شرکت کنندگان در نظرسنجی با ایجاد تالار موافقند. حتی در حالت اول (احتساب رأی اعضایی که بیش از ۳۰ پست دارند)، درصد مخالفان ایجاد تالار کمتر می باشد.
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي March 1st, 2009, 00:04   #956
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
با سلام
جمله دقیق وینستن چرچیل در این مورد:

"Democracy is the worst form of government except all those other forms that have been tried from time to time"

موفق باشید .
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از shahroodi:
قديمي March 1st, 2009, 15:32   #957
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

برای ماههای دیگه کاربر نمونه انتخاب نمی کنید؟

حالا اگر جایزه هم در بین نبود فقط به این صورت که مشخص بشه کاربر نمونه کی هست من فکر می کنم که کافی باشه.
قديمي March 1st, 2009, 15:46   #958
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
برای ماههای دیگه کاربر نمونه انتخاب نمی کنید؟

حالا اگر جایزه هم در بین نبود فقط به این صورت که مشخص بشه کاربر نمونه کی هست من فکر می کنم که کافی باشه.
متاسفانه بر خلاف انتظار، استقبال از این نظرسنجی خوب نبود و در دوره آخر فقط 128 نفر در نظرسنجی شرکت کردند و تعداد رای نفرات برگزیده نیز قابل توجه نبود. لذا برگزاری نظرسنجی ادامه پیدا نکرد.
تشکر کننده از Reza:
قديمي March 1st, 2009, 18:00   #959
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb پیشنهاد خام

0

پیشنهادی دارم خدمت آقا رضای عزیز :
پس از برگزاری مسابقات خوب ترید و همین طور اکسپرت نویسی فکر می کنم زمان آن باشد تا با یک پلن خوب و همین طور طرح و نقشه کامل مسابقه بین سیستمها و روشهای معامله را برگزار کنید ، البته خودم نمی دانم چگونه می توان مطمئن شد که هر کس با استراتژی ثابتی در حال رقابت است ؟!! اما شاید شما و دوستان بدانید که چه باید کرد ، به هر حال پیشنهاد خامی است که باید روی آن کار شود ، فواید زیادی هم دارد ، مثلا شناسائی سیستمهای برتر و سپس تحلیل و بررسی بیشتر سیستمهای موفق در سایت ، شناسائی بهتر سیستمهای منتخب و ... ، یا علی .
قديمي March 6th, 2009, 02:33   #960
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

گزینه تشکر قبلاً زیبا تر بود.

فکر کنم که طراحی این گزینه اواخر سال 2006 توسط جناب ariana انجام شده که به حق از گزینه حال حاضر سایت زیباتر هست.

ممنون
عكس ضميمه
نوع فايل: gif post_thanks2.gif‏ (1.1 کیلوبایت, 92 نمایش)
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 17:43 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.