انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 8th, 2008, 00:26   #46
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

حالا بدونید من می تونستم که آقای طالبی رو تشویق کنم که سایت رو بی خیال بشه و ضربه خوبی به سایت بزنم ، ولی این کار رو نکردم و این حامد جان فقط یک معنی داره :

یعنی من پذیرفتم که انتخاب نشدم و قبول کردم که او از من بهتر است و این یعنی انتقاد پذیری ، چون پی امی هم از رضا دریافت کردم که مرا فردی اهل حاشیه خواند . من هم از تالار چنگال کنار کشیدم تا در این تالار نازنین حاشیه ایجاد نشود . و فقط شدم یه کاربر عادی .
ولی نامردها منو ول نکردن . هر روز آزار و اذیت ... و کسی حمایتم نکرد ، حتی طالبی کسی رو به سمت آموزهای من سوق نمی داد ، حتی طالبی ...

اینها همه تقصیر مدیر سایت است و تمام .

قديمي September 8th, 2008, 00:28   #47
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid639 نمايش نوشته ها
جناب درزی من آخرش هم نفهمیدم در این دو ماه به شما چه گذشته.قصد قضاوت هم ندارم ولی شما عده ای را

مخاطب قرار دادید.(تاپیک جدیدتان)از جمله دوستان عزیز و شریف من جناب آلبرتینی و حامد.پس باید به خودم حق بدهم که

که از دوستانم حمایت کنم.من به هیچ ذی حیاتی هر کس که میخواهد باشد اجازه نمیدهم به دوستان بنده نسبتی

روا دهد.من از مدیریت خواستم جواب سوالی را که شما ندادید به من بدهد فرمودن مثل اینکه شخصی به شما

اعتبار منفی داده همینجا از مدیران میخواهم این 3 مربع سبز را از من بگیرند و به شما بدهند در ازایش تا جائی که

جا دارد مربع قرمز به من بدهند.ولی شما نه حق دارید نه اجازه که وقتی شخصی معلوم کاملاً منطقی از شما انتقاد

میکند به او الفاظ توهین آمیز بگوئید.اگر 2 ماه است دچار مشکلید باید بدنبال راه حل باشید نه اینکه سر هر مسئله

کوچکی به زمین و زمان بپرید.و دنبال متهم بگردید.مگر هر کس در این سایت فعالیت میکند فامیل کسی است

مگر شاخص،محسن،رهجو،اقبالی،خسر وی،نصیری و ... با کسی نسبت دارند چرا آنها دچار مشکل نیستند ولی

شما هستید؟

اینکه شخصی از شما انتقاد میکند دلیل دارد دنبال دلیلش باشید

پ.ن1:اصولاً من نباید وارد این بحث میشدم ولی آستانه تحمل من هم حدی دارد.

پ.ن2:ادمین محترم شما یک بار اجازه دادید شخصی با هوچیگری پای اشخاصی چون علیجان و چیپال و... را از این سایت قطع کند
اگر روال این است بنده را هم بن کنید.تا خیالم راحت شود که در سرمایه جائی ندارم.
با احترام به شما ، ولی چرا بدون اطلاع صحبت می کنید ؟؟؟ چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااا ؟؟؟؟
قديمي September 8th, 2008, 00:29   #48
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
پیشنهاد ایجاد تالار چنگال اندری از بنده بود و من برای متقاعد کردن مدیر سایت و آقای رهجو خیلی تلاش کردم و قول دادم تالار پر باری شود و آنها هم به من قول همکاری دادند .
بعد از ایجاد تالار من از مدیر سایت خواستم به دلیل آنکه وقت آزاد زیادی دارم و برنامه های زیاد و ایده های مختلف ف مسوولیت تالار چنگال را در کنار جناب رهجو به من بدهند تا بتوانم خدمت کنم . ایشان در پاسخ گفتند قرار نیست برای زیر تالار ها مدیری و یا مسوولی باشد . که من هم قبول کردم . جالب اینجاست که دو روز بعد از این ماجرا جناب طالبی برایم پی ام های خصوصی آقا رضا را مبنی بر دعوت از ایشان برای مدیریت تالار چنگال در یافت کردم . با تعجب از این اقدام آقا رضا و کنار زده شدن خودم بدون سر و صدا ، متوجه شدم که چگونه دشمنانم حاشیه سازیهایشان برایم گران تمام شده است .
ادامه دارد .
سلام
یعنی حتما باید مسئولیت بهتون بدن تا خدمت کنید ؟
این forum اینقدر بزرگ هست و اینقدر کاربر و تشنه اموختن داره
اگر شما واقعا قصد خدمت دارید خب نیازی به مدیر شدن نیست

بنظرم وقتی شما با چنین وضعی روبرو شدید ، میتونستید فعالیت خودتون رو بیشتر کنید و بیشتر خدمت کنید بجای ...

همین
قديمي September 8th, 2008, 00:32   #49
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx-pip نمايش نوشته ها
سلام
یعنی حتما باید مسئولیت بهتون بدن تا خدمت کنید ؟
این forum اینقدر بزرگ هست و اینقدر کاربر و تشنه اموختن داره
اگر شما واقعا قصد خدمت دارید خب نیازی به مدیر شدن نیست

بنظرم وقتی شما با چنین وضعی روبرو شدید ، میتونستید فعالیت خودتون رو بیشتر کنید و بیشتر خدمت کنید بجای ...

همین
بحث مدیر شدن نبود ، بحث دور خوردن من بود و موضوعات دیگری که گفتنش بی فایدست چون دوستان زحمت می کشند و با خواندن یک پست نظر می دهند و این آزار دهنده است .

پ.ن : لطفا اگر کسی تمام پستها را نخوانده و از کل ماجرا خبر ندارد نظر ندهد .
قديمي September 8th, 2008, 00:35   #50
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نتایجی که دوستان از این اتفاقات گرفتند :
من می خواستم مدیر بشم نشدم دیوونه شدم .
من دوست دارم ازم تشکر بشه ، دوست دارم همش قربون صدقم برن ، چون نرفتن یه دفعه دیوونه شدم .
من کارم خیلی درسته و نمیشه از من انتقاد کرد ، انتقاد کردن یه دفعه دیوونه شدم .
پول منو تو رستوران کسی نداد یه دفعه دیوونه شدم .
من فحش شنیدن رو و تحقیر شدن رو دوست نداشتم در حالی که خیلی ها می گن فحش مثل انقاد می مونه پس یه دفعه دیوونه شدم .
و ...
قديمي September 8th, 2008, 00:36   #51
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

........
قديمي September 8th, 2008, 00:39   #52
FRXCFD
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 267 بار در 151 پست
FRXCFD (سطح 1)FRXCFD (سطح 1)FRXCFD (سطح 1)FRXCFD (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به FRXCFD
0

نقل قول:
حالا بدونید من می تونستم که آقای طالبی رو تشویق کنم که سایت رو بی خیال بشه و ضربه خوبی به سایت بزنم ، ولی این کار رو نکردم و این حامد جان فقط یک معنی داره :

یعنی من پذیرفتم که انتخاب نشدم و قبول کردم که او از من بهتر است و این یعنی انتقاد پذیری ، چون پی امی هم از رضا دریافت کردم که مرا فردی اهل حاشیه خواند . من هم از تالار چنگال کنار کشیدم تا در این تالار نازنین حاشیه ایجاد نشود . و فقط شدم یه کاربر عادی .
ولی نامردها منو ول نکردن . هر روز آزار و اذیت ... و کسی حمایتم نکرد ، حتی طالبی کسی رو به سمت آموزهای من سوق نمی داد ، حتی طالبی ...

اینها همه تقصیر مدیر سایت است و تمام .

درزی جان

خودم باهاتم تا آخرش

می زنیم، می کشیم،
می ترکونیم، می پکونیم

جدی میگما، شوخی هم ندارم
اصلا تخصص من ترکوندن و پوکوندنه

فقط قربون اون مرامت امشب رو رخصت بده چون بدجوری خسته ام.
فردا پس فردا سر فرصت خدمت هر چی نامرده میرسیم
FRXCFD آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 00:39   #53
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نتایجی که دوستان از این اتفاقات گرفتند :
من می خواستم مدیر بشم نشدم دیوونه شدم .
من دوست دارم ازم تشکر بشه ، دوست دارم همش قربون صدقم برن ، چون نرفتن یه دفعه دیوونه شدم .
من کارم خیلی درسته و نمیشه از من انتقاد کرد ، انتقاد کردن یه دفعه دیوونه شدم .
پول منو تو رستوران کسی نداد یه دفعه دیوونه شدم .
من فحش شنیدن رو و تحقیر شدن رو دوست نداشتم در حالی که خیلی ها می گن فحش مثل انقاد می مونه پس یه دفعه دیوونه شدم .
و ...
قديمي September 8th, 2008, 00:40   #54
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام جناب درزی

من زیاد پست نمیزنم و قدیمی هم نیستم ...

ولی دو سه تا نکته رو دوستانه میخوام مطرح کنم
با اجازتون ...

اول اینکه فرضا شما از کسی گلایه دارید و کسی یا کسانی با شما مشکل دارند و قصد تخریب شما رو دارند و ... ( اینها رو از صحبتهاتون برداشت کردم ) . با فرض اینها ، مدیر سایت باید چه عکس العملی نشون بده ؟ به فرض که بخواد در مقام دفاع از شما بر بیاد . واقعا چیکار میتونه بکنه. ممکنه واضح انتظارتون رو بفرمایید در این مورد ؟اینو فقط برای ارضاء کنجکاوی خودم پرسیدم ...
بعد قکر نمیکنید که اگر به فرض مدیران سایت تصمیم بگیرن خواسته ها و انتظارات شما رو برآورده کنند ، ( حتی چنانچه منطقی باشند ) و مورد مشابه برای اعضاء دیگه هم پیش بیاد و اونها هم انتظار مشابه داشته باشند ، باید به تعداد اعضای سایت مدیر و رهگیر و پلیس باشه !؟

مورد دوم اینکه چون شما در تاپیک دیگه ای مستقیم اشاره کردید که از اعتبارتون کم میکنند و ... من در این مورد دقیق شدم و با وجود تمام بحثی که این چند ساعت انجام شده و محیط سایت به واسطه این بحث ها متشنج شده ، اعتبار شما فکر میکنم تغییری نکرده و شاید این گواهی باشه که احتمالا کسی با شما خصومت شخصی نداره و شاید کل قضیه یک سوء تفاهم هست !

مساله آخر هم اینکه امیدوارم وقتی از فشار عصبی موجود خلاص شدید و چند روز یا چند ماه بعد به سایت دوباره سر زدید ، از پستهای خودتون احساس "*******" نکنید .
اجازه بدید یک مثال عرض کنم . من و برادرم وقتی بچه بودیم ، بارها با هم دعوا میکردیم که تو چرا نوار کاست من رو گوش کردی؟ !!
توجه کنید که نوار کاست سالم بود و دعوا بر سر این بود که مثلا تو چرا اونو گوش کردی بدون اچازه من !!نه اینکه چرا خرابش کردی ...
یا دعواهایی بر سر مسائلی از این دست . اونم چه دعواهایی ... بعضی وقتها کار واقعا به جاهای باریک میکشید .
کمی بزرگتر که شدیم ، خودمون به این دعواها میخندیدیم و به مرور یاد گرفتیم به مسائل از بالا نگاه کنیم. هر چقدر بالاتر بریم ، این مسائل کوچکتر و کمرنگ تر میشه . به قول فارکسی ها ، تایم فریم بالاتر ...
الان یکی مون ماشین اون یکی رو میبره می زنه داغون میکنه ، با خنده میاره سوئیچش رو پس میده !
اینا رو گفتم که بگم کمی برید بالاتر ، فکرتون رو از اینها رها کنید .
من جای شما باشم ، همین الان از مدیر سایت میخوام این تاپیک رو پاک کنه . این رو به عنوان یک توصیه برادرانه گفتم . وگرنه خدای من شاهده من با هیچ یک از اعضای سایت بده بستونی ندارم .

نکته آخر هم اینکه فارکس یک دید باز و یک شخصیت منطق گرا میخواد . با روحیاتی که شما دارید ، فقط میتونم دعا کنم که در این بازار موفق باشید و از شما هم تقاضای همین دعا رو برای خودم دارم .

از صمیم قلب آرزو میکنم شاد ، پیروز و سرافراز باشید .

آخرین ويرايش توسط Sohrab_K در September 8th, 2008 و ساعت 00:48
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 00:42   #55
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
آقا حامد شما دیگر چرا مثل من هستی و هر حرفی را توهین می بینی . در تاپیک قرار عمومی هم سریعا زدی توهین به اعضای سایت و همه را از من بیزار کردی ، در حالی که هنوز دلایلم منطقیست.
خوب خدا رو شکر که بقیه مسائل نوشته بنده رو قبول دارید و فقط تالار اندرو برای شما جای سوال هست. ما در تالار مدیران مشورت کردیم و به نتیجه ای رسیدیم. حال شما میگید که این پارتی بازی است. به نظر بنده این توهین به خرد جمعی چند نفری است که با هم مشورت کرده اند.

در ضمن جنابعالی هر حرفی را در پست های دوستان توهین میبینید؟؟؟!!!! پس بیخود نیست که اینقدر وارد حاشیه میشوید. باز هم توصیه میکنم که از این حالت بیرون بیاید و بار نوشتاری محیط های مجازی را با صبر و تحمل بیشتری حلاجی کنید.

در مورد تاپیک قرار عمومی هم شما به جناب مصطفی نصیری توهین کرده بودید. اگر درست یادم باشه در پستتون نوشته ای با این مضمون بود که "کسانی که سری قبلی قرار عمومی برای نشون دادن خودشون و یا فخرفروشی هزینه قرار رو متقبل شده بودند، این بار هم ...." درسته یا میخواید منکر مضمون جمله بشید؟

توضیح اینکه جناب نصیری از شخصیت های والای این سایت هستند و آیا شما با ایشون برخورد داشته اید و اخلاق ایشون رو میدونید؟
بنده تا زمانی که مدیر یک تالار هستم، به احدی اجازه نمیدم که به اشخاص و کاربران سایت و به خصوص کسانی که شخصیت های حقیقی هستند یعنی برای اکثر دوستان شناخته شده هستند، توهین کنند.

این پست شما رو که نوشته بودید مدیر سایت که رابطه خوبی با بروکرها داره و افرادی که .... رو بنده ویرایش کردم و دلیل ویرایش رو هم کاملاً درست نوشتم. عدم رعایت احترام به کاربران.

تعارف هم با کسی ندارم. بارها پست های جناب سهامدار جزء و جناب اقبالی رو هم ویرایش و یا پاک کردم.

ارادتمندم
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 8th, 2008, 00:43   #56
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

اگر بر سر حرفشان بمانند تا به حال سه نفر با من به مدیریت سایت اعتراض دارند . بقیه هم می دانم که از بن شدن و یا وارد حاشیه شدن پریز می کنند که قابل احترام است .
قديمي September 8th, 2008, 00:46   #57
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

سلام به همه! من کوچولو تر از اونی هستم که بخوام چیزی بگم ولی...
وحید جان ببخش منو اما شما یه خورده زیادی زود رنجی! چیزی نشده که... این مقام ها این مدیر شدن ها که زیاد مهم نیست شما با تلاشهای زیادی که تو سایت کردی شناخته شده هستی به اندازه مدیران تالارها نباشه کمتر از اونها هم نیست. به نظر من جالب نیست به خاطر مدیر شدن یا یک انتقاد آدم اینطور به هم بریزه! من قبلا بعضی از پستهای شما رو که اینطوری به هم ریخته بودین رو خونده بودم و جز تعجب هیچ کاری ازم بر نمیومد! آخه واسه مسائلی شما ناراحت میشین که حداقل برای من خیلی پیش و پا افتاده اس و اگه برای من شخصا پیش بیاد ترجیح میدم با یه خنده با یه لبخند ازش بگذرم! به خدا این مسائل ارزشی نداره این اعتبارات به نظر من چیز مهمی نیست جز چند تا نقطه سبز! آدم که واسه چند تا نقطه اینقدر به هم نمیریزه

به هر حال ببخشیدم

با سپاس
قديمي September 8th, 2008, 00:47   #58
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

........ تکراری
قديمي September 8th, 2008, 00:47   #59
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Lightbulb

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
خوب خدا رو شکر که بقیه مسائل نوشته بنده رو قبول دارید و فقط تالار اندرو برای شما جای سوال هست. ما در تالار مدیران مشورت کردیم و به نتیجه ای رسیدیم. حال شما میگید که این پارتی بازی است. به نظر بنده این توهین به خرد جمعی چند نفری است که با هم مشورت کرده اند.

در ضمن جنابعالی هر حرفی را در پست های دوستان توهین میبینید؟؟؟!!!! پس بیخود نیست که اینقدر وارد حاشیه میشوید. باز هم توصیه میکنم که از این حالت بیرون بیاید و بار نوشتاری محیط های مجازی را با صبر و تحمل بیشتری حلاجی کنید.

در مورد تاپیک قرار عمومی هم شما به جناب مصطفی نصیری توهین کرده بودید. اگر درست یادم باشه در پستتون نوشته ای با این مضمون بود که "کسانی که سری قبلی قرار عمومی برای نشون دادن خودشون و یا فخرفروشی هزینه قرار رو متقبل شده بودند، این بار هم ...." درسته یا میخواید منکر مضمون جمله بشید؟

توضیح اینکه جناب نصیری از شخصیت های والای این سایت هستند و آیا شما با ایشون برخورد داشته اید و اخلاق ایشون رو میدونید؟
بنده تا زمانی که مدیر یک تالار هستم، به احدی اجازه نمیدم که به اشخاص و کاربران سایت و به خصوص کسانی که شخصیت های حقیقی هستند یعنی برای اکثر دوستان شناخته شده هستند، توهین کنند.

این پست شما رو که نوشته بودید مدیر سایت که رابطه خوبی با بروکرها داره و افرادی که .... رو بنده ویرایش کردم و دلیل ویرایش رو هم کاملاً درست نوشتم. عدم رعایت احترام به کاربران.

تعارف هم با کسی ندارم. بارها پست های جناب سهامدار جزء و جناب اقبالی رو هم ویرایش و یا پاک کردم.

ارادتمندم

به هیچ وجه صحت ندارد ، البته از شما آقای مدیر عامل بعید نیست جعل هم بکنید . در ضمن لطفا پای افراد را وسط نیاورید . یکی از حاشیه سازان سایت که دست به قلم خوبی دارد و از حرفه ای بودنش در تایپ برای تخریب دیگران استفاده می کند شما هستید . شما نگران باشید خرج کسی گردنتان نیفتد قربان .
قديمي September 8th, 2008, 00:49   #60
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

مدیران از خود متشکر

5 بار در نظر سنجی های قبلی کاربر فعال و برتر تالار سیستمها شدم کسی نگفت خرت به چن منه ، دقیقا ما که کشیدیم کنار آقا رضا از اول نظر سنجی برگزار کرد و مدیران محترم پی در پی قرار است کاربر فعال شوند .

Bookmarks

برچسب‌ها
نحوه, من, معترضم, این, اداره, سایت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است