انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 7th, 2008, 20:48   #16
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb مدیران بخوانند

0

یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!!
قديمي September 7th, 2008, 21:00   #17
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

کاربر فقط چند نفر به شخصی مثل جناب طالبی رای دادند در حالی که بسیار بیشتر از این تعداد از تاپیک ایشان بهره بردند ولی ایشان

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .[/quote]

جناب طالبی بر گردن من حق دارند ، ولی لازم است بدانید که ایشان اصلا حضور ندارند . معمولا دو سه نفر در تالار هستند که جوابهایشان را هر 3 روز یک بار دریافت می کنند . مسوول تالار شدنشان هم بدلیل رفاقت ( پارتی بازی ) با جناب رهجو بوده است . من تعجب نکردم که چرا کسی رای نداد و آن یک رای هم که شما بودید باز هم تعجب نکردم . معلوم شد شما از کسانی که سرشون تو لاک خودشونه و زبونه حرف زدن ندارند بیشتر برای رفاقت استفاده می کنید و امثال من را دشمن می دانید .
پ.ن : چون اسم آوردی بنده هم پاسخ دادم .
قديمي September 7th, 2008, 21:05   #18
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

این دو پست شما تاپیک را خواباند . بعد از چند روز ادامه دادم ولی فایده ای نداشت . شما نذاشتید من به اطلاعاتی که می خواستم دست پیدا کنم . لازم است بدانید تاپیک جمع آوری اطلاعات بود و نه اطلاع رسانی .

این پست شما هم همین طور . بعد هم بدانید خیلی ها دارند در بورس ایران تکنیکال کار می کنند . لازم نیست حتما به شما اطلاع دهند .

مدتها این تاپیک که به روش اثبات شده اندری و اخیرا با نام سیستم 123 می پرداخت را خواباندید .

اینها از من ، در تاپیکهای دیگران نیز به کررات این مساله را دیده ام که اگر لازم باشد اعلام می کنم .
همه این پستهای من در جهت کمک به بحثها بوده.اتفاقا سعی کردم بصورت مبسوط و تکنیکی جوابهای خودمو بنویسم . اینکه شما میگید

دنبال روشی هستید که فقط باندازه اسپرید داخل ضرر شوید به من حق بدهید که بگویم این امر امکان پذیر نیست .حرف من را قبول ندارید

میتوانید از دوستانتان بپرسید.هرچند من به تعداد تشکرها حساس نیستم ولی میبینید تعداد کسانی که با من موافق بودهاند بیشتر از هر پست دیگری بوده است.

در مورد بحثی که درباره عدم کارایی تکنیکال در بازار ایران و ذکر یک دلیل بر اساس فاکتور حجم مبنا خوشحال میشوم که ان را با دلایل تکنیکی رد کنید .خیلی هم ممنون میشوم.

در مورد لینک اخریتون باید بگم که این تاپیک رو خودتون بعد از اینکه بصورت لایو ان را ازمایش کردید و اردرهاتون را یا مجبور شدید کنسل کنید و یا با ضرر ببندید بستید.

با عرض معذرت از دوستی که از من خواسته بودند ادامه ندم.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از albertini:
قديمي September 7th, 2008, 21:08   #19
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
همه این پستهای من در جهت کمک به بحثها بوده.اتفاقا سعی کردم بصورت مبسوط و تکنیکی جوابهای خودمو بنویسم . اینکه شما میگید

دنبال روشی هستید که فقط باندازه اسپرید داخل ضرر شوید به من حق بدهید که بگویم این امر امکان پذیر نیست .حرف من را قبول ندارید

میتوانید از دوستانتان بپرسید.هرچند من به تعداد تشکرها حساس نیستم ولی میبینید تعداد کسانی که با من موافق بودهاند بیشتر از هر پست دیگری بوده است.

در مورد بحثی که درباره عدم کارایی تکنیکال در بازار ایران و ذکر یک دلیل بر اساس فاکتور حجم مبنا خوشحال میشوم که ان را با دلایل تکنیکی رد کنید .خیلی هم ممنون میشوم.

در مورد لینک اخریتون باید بگم که این تاپیک رو خودتون بعد از اینکه بصورت لایو ان را ازمایش کردید و اردرهاتون را یا مجبور شدید کنسل کنید و یا با ضرر ببندید بستید.
معمولا خیلی ها وقتی در تاپیکی انتقاد می شوند سریعا تشکر را می زنند که یعنی مثلا ما هم بله ، گرفتیم چه اشتباهی شده .
دوما شما بحث تکنیکال در بورس ایران را زیر سوال بردید ، که این کارتان زیر سوال بردن خیلی هاست که کاش اینجا پیدایشان می شد و شما با آنها بحث می کردید .
سوما به کارگاه روش عمل و عکس العمل سر بزنید و ببینید که چند پوزیشن اعلام شد و چند تارگت داشتیم ، فقط به دلیل عدم استقبال ادامه داده نشد .
قديمي September 7th, 2008, 21:12   #20
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Lightbulb

0

نقل قول:
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!!
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!

این یک پارادکس است در سایت سرمایه
قديمي September 7th, 2008, 21:37   #21
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

جناب درزی شما وقتی مهمان دارید چه جوری ازش پذیرایی می کنید؟

هرجور میهمان شما می خواد یا اینکه هرجوری که شما می خواهید؟ شما سعی می کنید تا اونجایی که دلتون می خواد بر طبق سلیقه میهمان رفتار کنید ولی اگر دلتون نخواد هم هرجور که دوست دارید با اون برخورد می کنید، درسته یا نه؟ مسلماً توی خونه شما که توی خونه هیچ کس توی این دنیا اینجوری نیست که مهمان بیاد هرجور که دلش خواست برخورد کنه و صاحب خونه هم چیزی نگه، اگر غیر از این باشه مطمئناً یه جایی مشکلی هست، اگر شما میهمانی داشتید که به شما و خانواده محترمتان بی احترامی کرد اگر شروع به خراب کردن وسایل منزل شما کرد مطمئناً اول با خواهش و بعد با زور و نیروی انتظامی اون فرد یا افراد رو از منزل بیرون می کنید و دیگه راه نمی دید.

قوانین منزلی رو هم که دارید توش زندگی می کنید خودتون وضع می کنید نه مهمان شاید این قوانین بنظر بعضی ها ناعادلانه یا ظالمانه باشه ولی خونه شماست و تا وقتی مزاحم دیگرانی که بیرون خانه هستند نشدید می تونید هر قانونی که دلتون می خواد بذارید هرکس دلش خواست میاد توی خونه شما هرکس دلش نخواست نمی یاد، اجباری نیست.

من یکبار توی همین تالار انتقادات و پیشنهادات به تاپیک های مذهبی اعتراض کردم، ولی دیدم آقا رضا مدیریت محترم سایت می گه من علی رغم اینکه گفتم بحث مذهبی ممنوعه ولی اجازه می دم تاپیک اسلامی زده بشه، هرکس هم که دلش می خواد معترض باشه و بره، منهم قبول کردم و دیگه الان به هیچ وجه اعتراضی ندارم، یا چندین بار پست هایی که زدم حذف شده، ولی به هیچ وجه ناراحت نیستم، قانون اینجا اینجوریه، اینجا مال آقا رضاست و ایشون می تونه هرقانونی بذاره.

بنظر من اعتراض شما کاملاً بی معنیه.
قديمي September 7th, 2008, 21:42   #22
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب درزی شما وقتی مهمان دارید چه جوری ازش پذیرایی می کنید؟

هرجور میهمان شما می خواد یا اینکه هرجوری که شما می خواهید؟ شما سعی می کنید تا اونجایی که دلتون می خواد بر طبق سلیقه میهمان رفتار کنید ولی اگر دلتون نخواد هم هرجور که دوست دارید با اون برخورد می کنید، درسته یا نه؟ مسلماً توی خونه شما که توی خونه هیچ کس توی این دنیا اینجوری نیست که مهمان بیاد هرجور که دلش خواست برخورد کنه و صاحب خونه هم چیزی نگه، اگر غیر از این باشه مطمئناً یه جایی مشکلی هست، اگر شما میهمانی داشتید که به شما و خانواده محترمتان بی احترامی کرد اگر شروع به خراب کردن وسایل منزل شما کرد مطمئناً اول با خواهش و بعد با زور و نیروی انتظامی اون فرد یا افراد رو از منزل بیرون می کنید و دیگه راه نمی دید.

قوانین منزلی رو هم که دارید توش زندگی می کنید خودتون وضع می کنید نه مهمان شاید این قوانین بنظر بعضی ها ناعادلانه یا ظالمانه باشه ولی خونه شماست و تا وقتی مزاحم دیگرانی که بیرون خانه هستند نشدید می تونید هر قانونی که دلتون می خواد بذارید هرکس دلش خواست میاد توی خونه شما هرکس دلش نخواست نمی یاد، اجباری نیست.

من یکبار توی همین تالار انتقادات و پیشنهادات به تاپیک های مذهبی اعتراض کردم، ولی دیدم آقا رضا مدیریت محترم سایت می گه من علی رغم اینکه گفتم بحث مذهبی ممنوعه ولی اجازه می دم تاپیک اسلامی زده بشه، هرکس هم که دلش می خواد معترض باشه و بره، منهم قبول کردم و دیگه الان به هیچ وجه اعتراضی ندارم، یا چندین بار پست هایی که زدم حذف شده، ولی به هیچ وجه ناراحت نیستم، قانون اینجا اینجوریه، اینجا مال آقا رضاست و ایشون می تونه هرقانونی بذاره.

بنظر من اعتراض شما کاملاً بی معنیه.
سلام ، شب بخیر ، یعنی سایت مال آقا رضاست ؟؟؟ یعنی این همه کاربر صاحبش نیستن ؟؟؟ وای بر ما !!! اگه اینطوره این کشور هم ماله یک نفره !!!
من دقیقا اعتراضم به همینه
قديمي September 7th, 2008, 21:53   #23
targeter_forex
Senior Member

targeter_forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
تشکر از ايشان: 1,001 بار در 162 پست
targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)targeter_forex (سطح 2)
0

نقل قول:
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!

این یک پارادکس است در سایت سرمایه

آقا من دارم سرچ میکنم هر 20 دقیقه یه بار میام اینجا میبینم 5 تا 5 تا پست زیاد میشه !!!!!!

حالا نزنی منو ها یه چیزی میخوام بگم .... البته بیشترشو تو پست قبل نوشتم ولی این چند تا جمله هم بیت الحاقی:

بی خیال شو بابا یه تفکری رو دور بریز ( دوستانه در کنار هم باشیم) این تفکر رو بزار کنار ببین چقدر راحت میشی
10 تا پست زدی برای هر کدوم 10 دقیقه وقت گذاشتی میشه 100 دقیقه ! تو این 100 دقیقه میتونستی حد اقل نصف یه کتاب تحلیلی بازار فارکس رو بخونی 4 تا نکته از توش در بیاری که به دردت بخوره حالا هی اینارو مینویسی....

بابا هر چقدر به بقیه کمک کنی هر چقدر چیزای مختلف مطرح کنی هر چقدر PDF در اختیار بقیه بزاری خلاصه ته فردین هم که باشی کافیه 2 هفته پست نزنی همه یادشون میره کی هستی او.... کی بودی فراموشت میکنن یه توصیه به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم امید وارم ناراحت نشی:
از فضای مجازی سایتها فقط برای رفع احتیاجات خودت استفاده کن هیچ چی رو هم مجانی به بقیه نده چون همه عادت کردن چیزی رو که با پول و به سختی به دست بیارن براش ارزش قائل هستن بعدم زیاد سخت نگیر فاصله تو با کسایی که میگی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect هست به همین راحتی
(خودمم دومین 10 دقیقه رو ....!!! آره)
موفق باشی
قديمي September 7th, 2008, 21:57   #24
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Lightbulb

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله targeter_forex نمايش نوشته ها
آقا من دارم سرچ میکنم هر 20 دقیقه یه بار میام اینجا میبینم 5 تا 5 تا پست زیاد میشه !!!!!!

حالا نزنی منو ها یه چیزی میخوام بگم .... البته بیشترشو تو پست قبل نوشتم ولی این چند تا جمله هم بیت الحاقی:

بی خیال شو بابا یه تفکری رو دور بریز ( دوستانه در کنار هم باشیم) این تفکر رو بزار کنار ببین چقدر راحت میشی
10 تا پست زدی برای هر کدوم 10 دقیقه وقت گذاشتی میشه 100 دقیقه ! تو این 100 دقیقه میتونستی حد اقل نصف یه کتاب تحلیلی بازار فارکس رو بخونی 4 تا نکته از توش در بیاری که به دردت بخوره حالا هی اینارو مینویسی....

بابا هر چقدر به بقیه کمک کنی هر چقدر چیزای مختلف مطرح کنی هر چقدر PDF در اختیار بقیه بزاری خلاصه ته فردین هم که باشی کافیه 2 هفته پست نزنی همه یادشون میره کی هستی او.... کی بودی فراموشت میکنن یه توصیه به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم امید وارم ناراحت نشی:
از فضای مجازی سایتها فقط برای رفع احتیاجات خودت استفاده کن هیچ چی رو هم مجانی به بقیه نده چون همه عادت کردن چیزی رو که با پول و به سختی به دست بیارن براش ارزش قائل هستن بعدم زیاد سخت نگیر فاصله تو با کسایی که میگی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect هست به همین راحتی
(خودمم دومین 10 دقیقه رو ....!!! آره)
موفق باشی
خدا امواتت رو بیامرزه و پدر مادرت رو برات نگه داره . نه از اینکه چون پستت انتقادی نبود ( قابل توجه جناب آلبرتینی ) بلکه به خاطر اینکه برای دومین بار می گم گرفتی که من دردم چیه .
قديمي September 7th, 2008, 22:04   #25
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs down

0

نه قصد جسارت دارم و نه بی ادبم ، نه مغرضم و نه بیکار و الاف !!!!
من معترضم و نمی توانم خاموش باشم
چون قربانی شدم

من به نحوه اداره این سایت معترضم

کسانی که مانند من فکر می کنند کلید تشکر این پست را فشار دهند تا بلکه اعتراض دسته جمعی تاثیری بگذارد .

دیگر اهل قهر کردن هم نیستم ! تا جواب مثبت گرفتن و یا بن شدن می مانم .
قديمي September 7th, 2008, 22:50   #26
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs down من به نحوه اداره این سایت معترضم

0

نه قصد جسارت دارم و نه بی ادبم ، نه مغرضم و نه بیکار و الاف !!!!
من معترضم و نمی توانم خاموش باشم
چون قربانی شدم

من به نحوه اداره این سایت معترضم

کسانی که مانند من فکر می کنند کلید تشکر این پست را فشار دهند تا بلکه اعتراض دسته جمعی تاثیری بگذارد .

دیگر اهل قهر کردن هم نیستم ! تا جواب مثبت گرفتن و یا بن شدن می مانم .
قديمي September 7th, 2008, 23:12   #27
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
با سلام

جناب Lastnight ما بخاطر احترام به انتقاد شما در تالار های عمومی کلی تغییرات ایجاد کردیم. دقت کنید که اعتراض تنها یک نفر باعث شد که تغییرات زیادی انجام بشه. این نشان دهنده اهمیت نظرات کاربران هست.

همانطور که میدانید در یک گروه یا سازمان، هر تصمیمی گرفته بشه باعث شادی گروهی و ناراحتی تعدادی دیگر خواهد شد. پس ما هم سعی کردیم تا تحت قوانین سایت سرمایه، هم به انتقاد شما اهمیت بدیم و هم احترام برای کسانی قائل شویم که از اینگونه تاپیک ها استقبال میکردند.

پس مطمئن باشید که به انتقاد ها و پیشنهاد ها اهمیت داده میشه و آقا رضا هم سایت سرمایه رو به همراه کاربران سایت می خواهند.

ارادتمندم

آخرین ويرايش توسط Hamed2420 در September 7th, 2008 و ساعت 23:17
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي September 7th, 2008, 23:19   #28
parvan
Member

parvan's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 122 بار در 43 پست
parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)
0

سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید که وسط صحبتهای شما بزرگواران پست میزنم . اما از خواندن این چند صحفه آخر واقعا متاثر شدم .قصد فرستادن صلوات هم برای ختم غائله را هم ندارم .فقط چند تا سوال داشتم .ممنون میشم از دوستان اگر بفرمایند که این همه کاربر برای چی در این محیط جمع شدیم ؟
آیا غیر از این هست که قصد داریم از معلومات همدیگر استفاده ببریم و سطح آگاهی خود را افزایش دهیم؟
آیا غیر از این هست که اگر علمی در مورد نحوه بهره برداری از این بازار شلوغ داریم میخواهیم به دیگر دوستانمان هم منتقل کنیم؟
و یا تجربیاتمان را با دیگران به اشترک بگذاریم شاید اشتباهاتمان را بتوانیم برطرف کنیم ونکات تازه تری رابیاموزیم ؟
و تا مثلا در زندگیمان انسان موفقتری باشیم؟
آیا نباید از دوستان با سابقه در این آشفته بازار فارکس حداقل انتظار صبوری بیشتر و با آستانه تحمل بالاتر را داشت؟
آیا نباید قوانین بازی را در همه جا چه در فارکس ویا ... رعایت کرد؟
دوستان عزیز بنده هم شاید با بعضی از قوانین این سایت (که خیلی هم دوستش دارم) مشکل داشته باشم (مخصوصا محدودیتهای کاربران با تعداد پست کم !!!) اما در مقابل آنقدر خودم را مدیون بزرگوارانی که خالصانه و صادقانه در جهت کمک به بنده و امثال بنده و آموزش معلومات و تجربیات خود کرده اند میدانم که فکر میکنم میشود در این محیط مجازی به زیبائیهای آن نظر دوخت و لذت همصحبتی با دوستانی را که سخت بشود در زندگی عادی پیدایشان کرد را برد .
همگی شاد و موفق و سلامت باشد

پ. ن:دوست عزیز جناب درزی نمیدونم ما جونیور ها حق رای در این مورد را داریم یا نه اما من متاسفانه نفهمیدم مسائل انتقادی شما چیست . اگر لطف کنید و لینک پستی را که در آن انتقاد های خود را بیان کردید قرار بدهید ممنون میشوم .
parvan آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از parvan:
قديمي September 7th, 2008, 23:26   #29
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs down

0

ارتباط شائبه انگیز برخی مدیران با برخی آزار دهندگان کاربران
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg Picture11.jpg‏ (86.8 کیلوبایت, 252 نمایش)
قديمي September 7th, 2008, 23:29   #30
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Thumbs down

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله parvan نمايش نوشته ها
سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید که وسط صحبتهای شما بزرگواران پست میزنم . اما از خواندن این چند صحفه آخر واقعا متاثر شدم .قصد فرستادن صلوات هم برای ختم غائله را هم ندارم .فقط چند تا سوال داشتم .ممنون میشم از دوستان اگر بفرمایند که این همه کاربر برای چی در این محیط جمع شدیم ؟
آیا غیر از این هست که قصد داریم از معلومات همدیگر استفاده ببریم و سطح آگاهی خود را افزایش دهیم؟
آیا غیر از این هست که اگر علمی در مورد نحوه بهره برداری از این بازار شلوغ داریم میخواهیم به دیگر دوستانمان هم منتقل کنیم؟
و یا تجربیاتمان را با دیگران به اشترک بگذاریم شاید اشتباهاتمان را بتوانیم برطرف کنیم ونکات تازه تری رابیاموزیم ؟
و تا مثلا در زندگیمان انسان موفقتری باشیم؟
آیا نباید از دوستان با سابقه در این آشفته بازار فارکس حداقل انتظار صبوری بیشتر و با آستانه تحمل بالاتر را داشت؟
آیا نباید قوانین بازی را در همه جا چه در فارکس ویا ... رعایت کرد؟
دوستان عزیز بنده هم شاید با بعضی از قوانین این سایت (که خیلی هم دوستش دارم) مشکل داشته باشم (مخصوصا محدودیتهای کاربران با تعداد پست کم !!!) اما در مقابل آنقدر خودم را مدیون بزرگوارانی که خالصانه و صادقانه در جهت کمک به بنده و امثال بنده و آموزش معلومات و تجربیات خود کرده اند میدانم که فکر میکنم میشود در این محیط مجازی به زیبائیهای آن نظر دوخت و لذت همصحبتی با دوستانی را که سخت بشود در زندگی عادی پیدایشان کرد را برد .
همگی شاد و موفق و سلامت باشد

پ. ن:دوست عزیز جناب درزی نمیدونم ما جونیور ها حق رای در این مورد را داریم یا نه اما من متاسفانه نفهمیدم مسائل انتقادی شما چیست . اگر لطف کنید و لینک پستی را که در آن انتقاد های خود را بیان کردید قرار بدهید ممنون میشوم .
کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
نحوه, من, معترضم, این, اداره, سایت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است