انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي January 12th, 2007, 12:34   #31
armani
Junior Member

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 8 بار در 3 پست
armani (سطح 0)
0

[QUOTE=Arak_fx;80684]سلام .

شما که در مورد موضوعات سیاسی و مذهبی تذکر میدهید لطفا به این سوال پاسخ دهید : آیا تبریک عید غدیر و یا قربان و یا تسلیت هایی در این سبک مذهبی نیست ؟ مطمئنا هست

migam toy arak beh tabrik va tasliat migan bahs mazhabi
armani آفلاين است
قديمي January 12th, 2007, 12:45   #32
Arak_fx
Banned

Arak_fx's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2005
محل سكونت: اراك
تشکر از ايشان: 334 بار در 187 پست
Arak_fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Arak_fx
0

[quote=armani;80712]
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Arak_fx نمايش نوشته ها
سلام .

شما که در مورد موضوعات سیاسی و مذهبی تذکر میدهید لطفا به این سوال پاسخ دهید : آیا تبریک عید غدیر و یا قربان و یا تسلیت هایی در این سبک مذهبی نیست ؟ مطمئنا هست

migam toy arak beh tabrik va tasliat migan bahs mazhabi
آخ آخ که چقدر باهوشی و من از هوش شما بی نصیب !

پسر خوب مگه من گفتم تبریک و تسلیت مذهبیه ؟ چرا حرف میگذاری تو دهن مردم ؟ من گفتم تبریک و تسلیت اعیاد و مناسبت های مذهبی هم جز مسائل مذهبیه .
بهت حق میدم اشک تو چشمات جمع بشه

نکته کنکوری ! : ابتدا خوب بخوانید بعد خوب تفسیر کنید و بعد خوب بنویسید

شاد باشید
Arak_fx آفلاين است
قديمي January 12th, 2007, 12:51   #33
mbinazir
Senior Member

mbinazir's Avatar

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 945 بار در 235 پست
mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
ضمن تشکر از شما،

ذکر این نکته نیز خالی از فایده نیست که: اگر کسی به آزادی بیان اعتقاد راسخ دارد، بهتر است هزینه های این اعتقاد را نیز خود بپردازد. نه اینکه آنها را به دیگران تحمیل کند!
با سلام به سرور گرامي آقا رضاي گل مدير محترم سايت

دقيقا حق با جناب عالي است. تشكر و قدرداني مرا از بابت زحماتي كه ميكشيد پذيرا باشيد.
(حقيقتاً) مديريت سايت كار سختي است.

موفق و پيروز باشيد
قديمي January 12th, 2007, 13:02   #34
mbinazir
Senior Member

mbinazir's Avatar

تشکر از ايشان: 945 بار در 235 پست
mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)mbinazir (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alibeirami نمايش نوشته ها
جناب بینظیر سلام

از این که به جای آقا رضا جواب میدم عذر میخوام چون ممکنه ایشون نتونه به این صراحت به این موضوع اشاره کنه..این جا هم یک جامعه خصوصیه که آقا رضا اداره میکنه و یکی از هنجار هایی که ایشون برای جامعه شون لازم میدونه بحث سیاسی یا مذهبی نکردنه.

خدا سوسکم کنه اگر منظورم توجیه و نصیحت و این چیزا بوده باشه جناب بینظیر شما سرور مایی و ما برادر کوچک بیسواد شما.با نظرات خودتون این راه گم کرده رو ارشاد بفرمایید.

مخلصیم.
دوست گرامي علي آقاي گل

من ميكنم شما در جريان صحبتها و تبادل اينجانب با مدير محترم سايت نبوديد و بايد به پستهاي قبلي مراجعه فرماييد
جهت اطلاع عرض ميكنم كه نظر قطعي اينجانب نيز اين است كه موضوعات سياسي يا مذهبي در اين سايت مطرح نشود و طرح چنين مباحثي در اين سايت موضوعيت ندارد. از اينكه شما هم با ما هم عقيده هستيد خوشحالم.

موفق و پيروز باشيد
قديمي January 12th, 2007, 15:50   #35
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

سلام
در مورد تبریکات عید ها و جشن ها و یا عزاداری های مذهبی شاید این نکته قابل توجه باشد که بحث مذهبی موضوعی است که نیاز مند داشتن دانش کافی و مکان مخصوص خود است که فروم های تخصصی برای آن وجود دارند . اما تبریک و تسلیت به مناسبت اعیاد و عزاداری های مذهبی موضوع دیگری است و جنبه خبر رسانی دارد و از طرف دیگر ریشه در فرهنگ ما دارد و حتی سایتهای خارجی هم اعیاد مذهبی خود را در اخبار و تقویم های اقتصادی درج می کنند مثل تولد حضرت مسیح که در هر صورت یک خبر مذهبی است .
مسئله دیگر این است که بخصوص در بحث فاندامنتال ممکنه گاهی مورد خاصی مطرح شود که دقیقا هم متوجه فارکس و سهام باشد و این تناقضی هم با قوانین سایت ندارد منتها تا جایی که فقط و فقط جنبه خبر رسانی داشته باشد و بس . مثل قطع شدن ارتباط فلان بانک با ایران یا تبدیل ذخیره ارزی کشور یا اخبار مربوط به نفت و گاز که به دلیل تاثیر آنها روی اقتصاد می تواند باعث شود اینجا مطرح شوند اما حالا اگه کسی بخواهد اینجا به بحث در باره چرا ها و علت ها بپردازد و غیره ... دیگر موضوعی است که اصلا ربطی به این سایت ندارد و مدیران می توانند با قاطعیت نسبت به ویرایش پست مورد نظر اقدام نمایند .

به عبارت دیگر : هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

در پناه خداوند شاد باشید
قديمي January 13th, 2007, 03:12   #36
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

سلام

این چند روزه سایت رو به صورت یک اکسپرت کاملاً مکانیکی میبینم، خشک و بی روح!!!!!

پیشنهاد میکنم که به جای بحث های بی مورد و تیکه پرانی ها ، هر چه سریعتر به جمع بندی خوبی در مورد مشکل بوجود آمده برسیم تا تالار به روال عادی خود (همراه با رعایت قوانین) باز گرده و یا اینکه کلاً تالار مورد نظر را از بین ببرید تا تکلیف مشخص باشد!

اگر مدیریت از شرایط حاکم در این چند روز راضی است، فکر کنم حذف تالار مربوطه از صحنه سایت سرمایه، بهترین گزینه برای اتمام این بحث ها خواهد بود.

موفق باشید
ارادتمند شما
Hamed2420 آفلاين است
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي January 13th, 2007, 11:13   #37
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

سلام

ما ناچار به بستن انجمن "موضوع آزاد" شدیم و از بسته بودن انجمن خوشحال نیستیم . . .

با توجه به پیشنهاداتی که توسط دوستان مطرح شد، پذیرفتن مدیریت انجمن "موضوع آزاد" توسط یک (یا چند) نفر از دوستان راه حل مناسبتری به نظر می رسد.

لذا دوستانی که ساعات زیادی در طول روز آنلاین هستند، وقت کافی برای مطالعه تمام مطالب انجمن مذکور و ویرایش مطالب بر اساس قوانین سایت در اختیار دارند، با قوانین سایت آشنا بوده و بدون در نظر گرفتن احساسات آنها را پیاده می کنند و البته تمایل به مدیریت انجمن "موضوع آزاد" دارند، از طریق ارسال پیام خصوصی تمایل خود را اعلام کنند تا یک یا دو نفر از دوستان برای مدیریت این انجمن معرفی شوند.

لطفا دوستان علاقه مند فقط از طریق ارسال پیام خصوصی اعلام آمادگی کنند.

انجمن مذکور پس از معرفی مدیران بازگشائی خواهد شد.

با تشکر
Reza آفلاين است
قديمي January 13th, 2007, 13:24   #38
ariana
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 1,441 بار در 465 پست
ariana (سطح 1)ariana (سطح 1)ariana (سطح 1)ariana (سطح 1)
0

پيشنهاد مي‌كنم اسم انجمن ( موضوع آزاد ) را به گوناگون و يا تالار عمومي تغيير پيدا كند
ariana آفلاين است
قديمي January 13th, 2007, 13:36   #39
mehdi77
Senior Member

mehdi77's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 203 بار در 106 پست
mehdi77 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamed2420 نمايش نوشته ها
سلام

این چند روزه سایت رو به صورت یک اکسپرت کاملاً مکانیکی میبینم، خشک و بی روح!!!!!

پیشنهاد میکنم که به جای بحث های بی مورد و تیکه پرانی ها ، هر چه سریعتر به جمع بندی خوبی در مورد مشکل بوجود آمده برسیم تا تالار به روال عادی خود (همراه با رعایت قوانین) باز گرده و یا اینکه کلاً تالار مورد نظر را از بین ببرید تا تکلیف مشخص باشد!

اگر مدیریت از شرایط حاکم در این چند روز راضی است، فکر کنم حذف تالار مربوطه از صحنه سایت سرمایه، بهترین گزینه برای اتمام این بحث ها خواهد بود.

موفق باشید
ارادتمند شما
جانا سخن از زبان ما می گویی
قديمي January 25th, 2007, 23:47   #40
mohsentabibzadeh
Junior Member

mohsentabibzadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: ايران - كرج - گوهردشت ، 3146736711
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
mohsentabibzadeh (سطح 0)
0

آقاي رضا
من نظر به احترامي كهه براي سايت شما قايل هستم و با بررسي هاي موشكافانه و دقيق تشخص و وزين بودن كاربران را همراه با داشتن تخصص و تجرب باور كردم وارد سايت شما شدم ولي متاسفانه هنوز حركتي را آغاز نكرده ميبينيم كه با حركتي غير معقول از سوي يك و يا چند تن از كاربران معظم ، همگي تهديد به تعطيل شده ايم .

لطفا بفرمائيد آيا بخاطر جز ميبايد كل و بخاط عدم رعايت برخي ، همگي سرزنش شوند ؟ و يا همگي تهديد به تعطيل شوند .
حسارتا عرض ميكنم اگر اين روش به روال مبدل شود ، اكثر دوستان از سايت خواهند رنجيد
بياد داشته باشيذد كه جمع كردن نيرو ها سخت است ولي سخت تر از آن نگهداري فردا ، فرد آنانان .
حناب آقاي رضا پاسخ سئوالم را ميدانم ولي ميخواهم از نوشته جنابعالي بهره مند شوم و آ” اينست ، براي شما متخلفين با ارزش ترند تا محترم ترين و مقيتذ ترين كاربران به اساسنامه ؟
حال خود تصميم بگيريد

من امروز كلي وقت صرف كردم تا در ادامه موضوع ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري كه با حمايت ضرتعالي و مديريت كل سايت مفتوح گرديد مطلب تهيه كنم ، ولي خبر دريافتي آب سردي بود بر سر افكار من ، بر سر قلم من و بر سر اميد من به سايت شما
بهرصورت پيشنهادميكنم به روشي مطلوب حبران خسارت معنوي فرمائيد و دوستان و كاربران متعهد و علاقمند خود را نرنجانيد
من شخصا در انتظار اقدام شما هستم
محسن طبيب زاده
mohsentabibzadeh آفلاين است
قديمي January 26th, 2007, 00:57   #41
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
من امروز كلي وقت صرف كردم تا در ادامه موضوع ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري كه با حمايت ضرتعالي و مديريت كل سايت مفتوح گرديد مطلب تهيه كنم ، ولي خبر دريافتي آب سردي بود بر سر افكار من ، بر سر قلم من و بر سر اميد من به سايت شما
با سلام

این تاپیک، حدود دو هفته قبل ایجاد شده بود. در حال حاضر با کمک دوست عزیز جناب Hamed2420 که زحمت مدیریت انجمن "موضوع آزاد" رو پذیرفتن، مشکل برطرف شده. متاسفانه برخی دوستان به قوانین سایت توجه کافی ندارند و این موضوع موجب میشه برخی پستها نیاز به ویرایش پیدا کنند و زحمت آقا حامد زیاد بشه. امیدوارم این دوستان نیز به قوانین سایت توجه بیشتری داشته باشند.

خلاصه اینکه فعلا بحث مسدود شدن انجمن "موضوع آزاد" مطرح نیست. اگر مورد خاصی مد نظر شماست، لطفا اعلام کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است
قديمي January 26th, 2007, 18:22   #42
mohsentabibzadeh
Junior Member

mohsentabibzadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: ايران - كرج - گوهردشت ، 3146736711
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
mohsentabibzadeh (سطح 0)
يك پيشنهاد

0

آقاي رضا محترم
با عرض تاسف من آمدم تا طرح موضوع جديد با موافقت شما را در مورد ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري مطرح كمم به مسئله تعطيل موضوع آزاد برخورد كردم .
مقل اينكه تحريم آمريكا هم دارد به موضوعات سايت سرايت ميكن و مثل اينكه مسئله تحريم دارد به يك ويروس مبدل ميشود

بهرصورت همه بايد به قوانين و قرارداد هاي قبول كرده متعهد باشيم ولي يك مسئله مطرح است و آن اينكه ، جناب رضا آيا با تخلف فرد و يا افراد بايد كل مسئله زير سئوال و تعطيل برود . يا فرد خاطي مرد مواخذه قرار بگيرد ؟

خاطي را معرفي كنيد ،‌تخلفاتش را بيان فرمائيد و حتي به او اجازه دفاع دهيد ؟
و حتي اگر محكوم شد ، در صوذتن پوزش از او دلجوئي كرده و از سايت طردش نكنيد .

من در انتظار پاسخ هستم زيرا مطالبي براي گفتن در باب ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري ناظر به پروژه فراملي مركز تمدن جهان و پايتخت هنر دارم
mohsentabibzadeh آفلاين است
قديمي January 26th, 2007, 19:46   #43
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsentabibzadeh نمايش نوشته ها
آقاي رضا محترم
با عرض تاسف من آمدم تا طرح موضوع جديد با موافقت شما را در مورد ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري مطرح كمم به مسئله تعطيل موضوع آزاد برخورد كردم .
مقل اينكه تحريم آمريكا هم دارد به موضوعات سايت سرايت ميكن و مثل اينكه مسئله تحريم دارد به يك ويروس مبدل ميشود

بهرصورت همه بايد به قوانين و قرارداد هاي قبول كرده متعهد باشيم ولي يك مسئله مطرح است و آن اينكه ، جناب رضا آيا با تخلف فرد و يا افراد بايد كل مسئله زير سئوال و تعطيل برود . يا فرد خاطي مرد مواخذه قرار بگيرد ؟

خاطي را معرفي كنيد ،‌تخلفاتش را بيان فرمائيد و حتي به او اجازه دفاع دهيد ؟
و حتي اگر محكوم شد ، در صوذتن پوزش از او دلجوئي كرده و از سايت طردش نكنيد .

من در انتظار پاسخ هستم زيرا مطالبي براي گفتن در باب ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري ناظر به پروژه فراملي مركز تمدن جهان و پايتخت هنر دارم
با سلام

همانطور که می دانید "سرمایه" سایتی برای آموزش و تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی می باشد. سایر موضوعات در صورتی قابل طرح در سایت می باشند که ایجاد مشکل نکرده و به اهداف اصلی سایت لطمه ای وارد نکنند.

مطالبی که بر خلاف قوانین صریح سایت باشند، حذف خواهند شد و به کاربران خاطی در مرحله اول تذکر داده شود و در مرحله بعد دسترسی آنها به سایت محدود خواهد شد.

همانطور که در پست قبل اشاره کردم، فعلن مشکل حل شده و جای نگرانی برای شما وجود ندارد.
Reza آفلاين است
قديمي January 27th, 2007, 00:41   #44
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

آقا رضا، ضمن تشکر از توضیحات شما، تقاضا دارم که این تاپیک را قفل فرمایید چرا که باعث سوء برداشت دوستان تازه وارد خواهد شد.

امیدوارم که این تاپیک با پایبندی دوستان به قوانین سایت، دیگر باز نشود و تا ابد قفل شده باقی بماند

متشکرم
ارادتمند شما
Hamed2420 آفلاين است
قديمي January 27th, 2007, 00:58   #45
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

آقا رضا، ضمن تشکر از توضیحات شما، تقاضا دارم که این تاپیک را قفل فرمایید چرا که باعث سوء برداشت دوستان تازه وارد خواهد شد.

امیدوارم که این تاپیک با پایبندی دوستان به قوانین سایت، دیگر باز نشود و تا ابد قفل شده باقی بماند

متشکرم
ارادتمند شما
با سلام

با نظر شما موافقم آقا حامد. دیگر نیازی به باز بودن این تاپیک نیست و امیدوارم در آینده هم بسته باقی بماند.

با تشکر
Reza آفلاين است
تشکر کننده از Reza:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
موضوع آزاد, مسدود, انجمن, شدن

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید