انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي October 15th, 2009, 03:41   #91
timkal
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: Iran
تشکر از ايشان: 217 بار در 85 پست
timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)timkal (سطح 3)
0

با تشکر از دوست عزیز mrm2007 بابت معرفی این نرم افزار خوب لازم است بدانید که نرم افزار DUmeter نرم افزار

****** شده و حاوی تروجانی است که توسط بیشتر انتی ویروسها قابل کشف نبوده و عمدتا توسط شرکت شاتل جهت

پیگیری کاربران خود بکار میرود.توصیه میکنم از این نرم افزار بهیچوجه استفاده نکنید.نرم افزارهای رایگان بسیار کاملتر و

کارامدتر چون انچه دوست عزیز معرفی کردند وجود دارد.
timkal آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از timkal:
قديمي October 16th, 2009, 06:37   #92
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 520 بار در 141 پست
daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
0

سلام دوستان

من به یک مشکلی برخوردم.اینترنت من adsl 3GB است.من کمتر از 300MB دانلود/اپلود داشتم(به غیر از متا).ولی الان قطع شده به علت تمام شدن حجم.ماه پیشم همینطور بود.الان این نرم افزاری که دوستان در چند پست قبل گذاشتن دانلود کردم ببینم ماهانه چقدر دانلود/اپلود دارم شاید ISP بازی درمیاره.ولی وقتی نگاه کردم دیدم وقتی همه صفحات منجمله متا رو میبندم باز هم SEND/RECEIVE دارم.اتوماتیک اپدیت و حتی انتی ویروس هم خاموش کردم بازم این بده بستون بند نمیاد.به نظرتون اشکال از کجا است. از کجا میشه فهمید چی داره میره و چی داره مییاد
با تشکر
daivid آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از daivid:
قديمي October 16th, 2009, 06:57   #93
hadiearn
Senior Member

hadiearn's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: ایران سرای من است .
تشکر از ايشان: 1,084 بار در 288 پست
hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hadiearn
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله daivid نمايش نوشته ها
سلام دوستان

من به یک مشکلی برخوردم.اینترنت من adsl 3GB است.من کمتر از 300MB دانلود/اپلود داشتم(به غیر از متا).ولی الان قطع شده به علت تمام شدن حجم.ماه پیشم همینطور بود.الان این نرم افزاری که دوستان در چند پست قبل گذاشتن دانلود کردم ببینم ماهانه چقدر دانلود/اپلود دارم شاید ISP بازی درمیاره.ولی وقتی نگاه کردم دیدم وقتی همه صفحات منجمله متا رو میبندم باز هم SEND/RECEIVE دارم.اتوماتیک اپدیت و حتی انتی ویروس هم خاموش کردم بازم این بده بستون بند نمیاد.به نظرتون اشکال از کجا است. از کجا میشه فهمید چی داره میره و چی داره مییاد
با تشکر
یه دونه فایروال نصب کنید و مشکل خودتونو حل کنید تازه جز این مسئله کلیم مزایای دیگه داره
من خودم از کاسپراسکای سکوراتی استفاده میکنم که مجموعه کاملیه
فقط در حالت اتوماتیک نذارین
بذارین روی حالت دستی تا هربرنامه ای که خواست از پهنای باند استفاده کنه از شما اجازه بگیره
من هیچوقت بدون فایروال وصل نمیشم
موفق باشید
قديمي October 16th, 2009, 07:15   #94
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hadiearn نمايش نوشته ها
یه دونه فایروال نصب کنید و مشکل خودتونو حل کنید تازه جز این مسئله کلیم مزایای دیگه داره
من خودم از کاسپراسکای سکوراتی استفاده میکنم که مجموعه کاملیه
فقط در حالت اتوماتیک نذارین
بذارین روی حالت دستی تا هربرنامه ای که خواست از پهنای باند استفاده کنه از شما اجازه بگیره
من هیچوقت بدون فایروال وصل نمیشم
موفق باشید
مرسی دوست عزیز.من فایر وال ویندوزم روشنه.هر وقتم حال کنه یه پیغامی میدهیه سری سایتا رو بلاک میکنه.من بیشتر میخوام بدونم وقتی هیچ چیزی باز نیست این بده بستونا از کجاست

مثلا تو لب تاب که امتحان کردم وقتی هیچ چیزی باز نیست هیچ رفت و برگشتی هم نیست که قاعدتا هم باید همینطور باشه ولی تو این یکی دستگاه هیچ چیز به ظاهر ران نیست ولی هی میره و میاد(برداشت بد نکنیدا)
قديمي October 16th, 2009, 20:48   #95
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
فایروال

0

نقل قول:
مرسی دوست عزیز.من فایر وال ویندوزم روشنه.هر وقتم حال کنه یه پیغامی میدهیه سری سایتا رو بلاک میکنه.من بیشتر میخوام بدونم وقتی هیچ چیزی باز نیست این بده بستونا از کجاست

مثلا تو لب تاب که امتحان کردم وقتی هیچ چیزی باز نیست هیچ رفت و برگشتی هم نیست که قاعدتا هم باید همینطور باشه ولی تو این یکی دستگاه هیچ چیز به ظاهر ران نیست ولی هی میره و میاد(برداشت بد نکنیدا)
باسلام

دوست عزیز فایروال ویندوز به درد بررسی برنامه ها نمیخوره. فقط اگر که ویندوز ویستا و یا 7 باشه ازتون میپرسه که آیا میخواهید اجازه بدین که فلان برنامه وصل بشه یا نه! همین و تمام. شما نیاز به يک فایروال درست و حسابی دارین مثلا یکی از این پکهای Internet Security مال یکی از سازندگان آنتی ویروس مثل کاسپرسکی , بیت دفندر و ..........

اگر هم فایروال تنها میخواهید محصولات مجانی (freeware ) بدون نیاز به ک-رک هستند مثل [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] با کارآیی بسیار بالا ویا [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]. توصیه من comodo هست. فقط باید بزارید روی مود دستی تا کوچکترین چیزی که خوایت اطلاعات رد وبدل کنه ازتون سوال کنه. در هر لحظه هم لیست برنامه هایی که دارن اطلاعات رد و بدل میکنن رو نشون میده والبته قابلیت های بسیار زیاد دیگه که اینجا مجالش نیست.
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي October 17th, 2009, 01:11   #96
Ashkan1
Senior Member

Ashkan1's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 1,703 بار در 435 پست
Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)
0

البته این دوستمون daivid بنظرم انتی ویروس دارند چون در پست اولشون فرموده بودن که" انتی ویروسشون را خاموش کرده اند."
اگه انتی ویروس دارید اسمش را بگید.اگه انتی ویروستون ند 32 یا همون اسمارت سکوریتی باشه احتمال اینکه تروجان داشته باشید هست چون ند اسمارت سکوریتی در پیدا کردن تروجان ها یه کم ضعیفه.پیشنهاد من به شما اینه که انتی اسپای ور زون الارم را نصب کنید و یه اسکن بکنید و بعدش هم پاکش کنید چون سرعت سیستم را میگیره.
چه مقدار حجم رد و بدل میشه!؟

آخرین ويرايش توسط Ashkan1 در October 17th, 2009 و ساعت 01:13
Ashkan1 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Ashkan1:
قديمي October 17th, 2009, 13:24   #97
mgh_ir
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 476 بار در 199 پست
mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)mgh_ir (سطح 2)
0

نقل قول:
سلام دوستان
با تشکر
نقل قول:
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 نمايش نوشته ها
البته این دوستمون daivid بنظرم انتی ویروس دارند چون در پست اولشون فرموده بودن که" انتی ویروسشون را خاموش کرده اند."
اگه انتی ویروس دارید اسمش را بگید.اگه انتی ویروستون ند 32 یا همون اسمارت سکوریتی باشه احتمال اینکه تروجان داشته باشید هست چون ند اسمارت سکوریتی در پیدا کردن تروجان ها یه کم ضعیفه.پیشنهاد من به شما اینه که انتی اسپای ور زون الارم را نصب کنید و یه اسکن بکنید و بعدش هم پاکش کنید چون سرعت سیستم را میگیره.

دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل را داشتم . شک نکنید که دستگاه شما الوده به ویروس میباشد.

از انجا که خودتان هم گفتید این مشکل رو در لپ تاپ ندارید و فقط مربوط به همون دستگاهتان هست.

خود من از سیمانتک استفاده میکنم هر روز هم اپدیت مشه و قدرت بالایی هم در شناسایی حذف

و قرنطینه کردن تروجان ها داره .

موقعی که این مشکل شما رو داشتم فکر کنم حدود 8 ماه یا بیشتر بود که بیخیال انتی ویروس بودم

ولی وقتی یه ویندوز عوض کردم سیمانتک هم نصب شد یه فول اسکن کردم از بس این سیستم

زبون بسته ی ما ویروس داشت فول اسکن حدود 10 ساعت طول کشید ولی خوشبختانه بعد از تارو مار

تقریبا 400 تا ویروس و تروجان و امثالهم مشکل کم شدن حجم ترافیک هم حل شد

آخرین ويرايش توسط mgh_ir در October 17th, 2009 و ساعت 13:27
mgh_ir آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mgh_ir:
قديمي October 17th, 2009, 20:31   #98
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

0

نقل قول:
من از nod32 استفاده میکنم دوست عزیز.شاید باورتون نشه ولی وقتی هیچ برنامه ای باز نیست بیشتر از 1mb در دقیقه طبق چیزی که اون برنامه نشون میده اپلود/دانلود داره که اکثرش دانلوده.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mgh_ir نمايش نوشته ها
دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل را داشتم . شک نکنید که دستگاه شما الوده به ویروس میباشد.

از انجا که خودتان هم گفتید این مشکل رو در لپ تاپ ندارید و فقط مربوط به همون دستگاهتان هست.

خود من از سیمانتک استفاده میکنم هر روز هم اپدیت مشه و قدرت بالایی هم در شناسایی حذف

و قرنطینه کردن تروجان ها داره .

موقعی که این مشکل شما رو داشتم فکر کنم حدود 8 ماه یا بیشتر بود که بیخیال انتی ویروس بودم

ولی وقتی یه ویندوز عوض کردم سیمانتک هم نصب شد یه فول اسکن کردم از بس این سیستم

زبون بسته ی ما ویروس داشت فول اسکن حدود 10 ساعت طول کشید ولی خوشبختانه بعد از تارو مار

تقریبا 400 تا ویروس و تروجان و امثالهم مشکل کم شدن حجم ترافیک هم حل شد
من قبلا یک انتی اسپی داشتم که وقتش تموم شد .چیز خوبی برای پاک کردن تروجانها بود که توهمینجا هم معرفی کردم.
دوست عزیز اگه براتون مقدوره ادرس جایی که بشه نورتون رو به طور کامل با قابلیت اپدیت دانلود کرد رو بزارید.
ممنون
تشکر کننده از daivid:
قديمي October 17th, 2009, 23:47   #99
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
من از nod32 استفاده میکنم دوست عزیز.شاید باورتون نشه ولی وقتی هیچ برنامه ای باز نیست بیشتر از 1mb در دقیقه طبق چیزی که اون برنامه نشون میده اپلود/دانلود داره که اکثرش دانلوده.

من قبلا یک انتی اسپی داشتم که وقتش تموم شد .چیز خوبی برای پاک کردن تروجانها بود که توهمینجا هم معرفی کردم.
دوست عزیز اگه براتون مقدوره ادرس جایی که بشه نورتون رو به طور کامل با قابلیت اپدیت دانلود کرد رو بزارید.
ممنون
با سلام

این هم دو لینک برای سیمانتک (همون نورتون) کلاینت سکیوریتی (آنتی ویروس - اسپای و فایروال و ...)

PHP Code:
http://rapidshare.com/files/285590230/Symantec.Client.Security.v10.1.9000.9-ZWT.rar
http://hotfile.com/dl/13613421/e9cf12a/Symantec.Client.Security.v10.1.9000.9-ZWT.rar.html 
فقط اگر در موقع نصب سوال کرد نوع آپدیت رو روی unmanaged بگذارید ( managed مخصوص شبکه های کامپیوتری با سرور نصب شده سیمانتکه)

موفق باشید.
2 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي October 18th, 2009, 15:34   #100
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

با سلام

نرم افزاری میخواهم که در صورت restart شدن کامپیوتر دوباره نرم افزارهایی که قبل از restart در حال کار بودند را اجرا کند

از دوستان اگر کسی این نوع نرم افزار را معرفی کند ممنون میشوم

موفق و پیروز باشید
قديمي October 19th, 2009, 15:41   #101
Ashkan1
Senior Member

Ashkan1's Avatar

Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)Ashkan1 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mrm2007 نمايش نوشته ها
با سلام

این هم دو لینک برای سیمانتک (همون نورتون) کلاینت سکیوریتی (آنتی ویروس - اسپای و فایروال و ...)

PHP Code:
http://rapidshare.com/files/285590230/Symantec.Client.Security.v10.1.9000.9-ZWT.rar
http://hotfile.com/dl/13613421/e9cf12a/Symantec.Client.Security.v10.1.9000.9-ZWT.rar.html 
فقط اگر در موقع نصب سوال کرد نوع آپدیت رو روی unmanaged بگذارید ( managed مخصوص شبکه های کامپیوتری با سرور نصب شده سیمانتکه)

موفق باشید.
نورتون انتی ویروس خوبیه ولیکن free نیست .البته دوهفته یا یک ماه تریال هست
قديمي October 19th, 2009, 15:49   #102
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A نمايش نوشته ها
با سلام

نرم افزاری میخواهم که در صورت restart شدن کامپیوتر دوباره نرم افزارهایی که قبل از restart در حال کار بودند را اجرا کند

از دوستان اگر کسی این نوع نرم افزار را معرفی کند ممنون میشوم

موفق و پیروز باشید
Start->All programs-> Start up هر برنامه اي كه مي خواي موقع بالا اومدن ويندوز اجرا بشه توي اين آدرس قرار بده، بصورت خودكار اجرا ميشه. نيازي به برنامه اضافي نيست!
قديمي October 19th, 2009, 19:27   #103
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
نورتون انتی ویروس خوبیه ولیکن free نیست .البته دوهفته یا یک ماه تریال هست

با سلام

دوست عزیز این لینکها نسخه های فول ورژن شرکتی است (مخصوص شرکتها) و با این نسخه های تریال که روی سی دی مادر بوردها و ... هست به کل فرق داره.
تشکر کننده از mrm2007:
قديمي October 19th, 2009, 19:54   #104
tim1340
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 1,722 بار در 298 پست
tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)tim1340 (سطح 4)
0

امنیت کامپیوتر و اطلاعات موجود در سیستم برای کسی که به صورت واقعی فارکس کار میکند امری حیاتی است. قیمت یک انتی ویروس اورجینال خوب بین سی الی شصت هزار تومان است.فکر میکنم این مبالغ چیزی نباشد که ریسک استفاده از نرم افزارهای غیرقانونی و سرقتی را توجیه کند.حتم دارم میدانید که خطرناکترین ویروسها از طریق خود این شرکتها برای استفاده های غیر مجاز ارسال میگردد.
tim1340 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از tim1340:
قديمي October 19th, 2009, 21:17   #105
Ashkan1
Senior Member

Ashkan1's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mrm2007 نمايش نوشته ها
با سلام

دوست عزیز این لینکها نسخه های فول ورژن شرکتی است (مخصوص شرکتها) و با این نسخه های تریال که روی سی دی مادر بوردها و ... هست به کل فرق داره.
یعنی همیشه ابدیت میشند و اکسپایر هم نمیشند؟
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پاسخ, پرسش, نرم, معرفی, افزار, افزاری

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 05:30 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.