انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي January 13th, 2009, 11:39   #121
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام
فکر می کنم تو اون نظرسنجی که پرسیده بودین کی می خواد مسابقه مثل دفعه قبل باشه یا قوانین مسابقه جدید، فقط من بودم که مخالفت کردم و قوانین قبل رو ترجیح دادم... باز خوبه فقط یه نفر ناراضیه، یه نفر مهم نیس، اتفاقا ً خیلی هم خوبه که قوانین مسابقه حداقل چیزی حدود 99/5 درصد افراد رو راضی کنه، ولی شاید می شد با یه قانون و اونهم سود کمتر از 30% همه رو راضی کرد.من الان 90 دلار تو ضررم و نمی تونم هیچ حرکتی بکنم، چون دیگه اجازه پوزیشن گیری ندارم و باید بشینم فقط چارت رو نگاه کنم... من مارتینگل کار می کنم، فکر می کنم متوجه باشین که چرا این قوانین اصلا ً به نفع من نیست... خواهش می کنم تو وضع قوانین کمی تجدید نظر کنین و کسی هم در مورد درست و غلط ِ نحوه پوزیشن گیری افراد نظر مطلق نده (لحن بیانم رو بد و تند برداشت نکنین!!!)... چون من با همین نحوه، تو این مدت تقریبا ً 90% اوقات سود گرفتم و تو مسابقه آی اف سی نفر 16ام شدم، اما اینجا قوانین به ضررم هست چون چیز زیادی تو ضرر نیستم، ولی اینکه نمی شه پوزیشن جدید باز کنم جالب نیست. فکر می کنم اگر قانون محدودیت سود رو بررسی کنید متوجه می شید که این بهترین قانون می تونه باشه، چون فقط می خوایم کسی یه دفعه به سود کلان ِ شانسی نرسه، نه هیچ چیز دیگه... وگرنه اصلا ً چه اشکالی داره یکی آخر مسابقه مارجین خیلی بالایی هم کسب کرده و کلی هم از دیگران فاصله گرفته... ما که مخالف اون دسته نیستیم، هستیم؟ ممنون
قديمي January 13th, 2009, 12:42   #122
allen4054
Senior Member

allen4054's Avatar

محل سكونت: iran
تشکر از ايشان: 183 بار در 68 پست
allen4054 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به allen4054
سوال در باره afc

0

سلام دوست عزيز ميشه لطف كني و بيشتر در مورد اون مسابقه صحبت كني
اون مسابقه كي بوده ؟ چه وقت هايي بر گزار ميشه؟
شما چجوري ثبت نام كردين ؟
يك كم هم در مورد AFC توضيح بدين ممنون ميشم
با تشكر
allen4054 آفلاين است
قديمي January 13th, 2009, 13:04   #123
fxtradeisfahan
Senior Member

fxtradeisfahan's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 414 بار در 99 پست
fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به fxtradeisfahan
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
سلام
فکر می کنم تو اون نظرسنجی که پرسیده بودین کی می خواد مسابقه مثل دفعه قبل باشه یا قوانین مسابقه جدید، فقط من بودم که مخالفت کردم و قوانین قبل رو ترجیح دادم... باز خوبه فقط یه نفر ناراضیه، یه نفر مهم نیس، اتفاقا ً خیلی هم خوبه که قوانین مسابقه حداقل چیزی حدود 99/5 درصد افراد رو راضی کنه، ولی شاید می شد با یه قانون و اونهم سود کمتر از 30% همه رو راضی کرد.من الان 90 دلار تو ضررم و نمی تونم هیچ حرکتی بکنم، چون دیگه اجازه پوزیشن گیری ندارم و باید بشینم فقط چارت رو نگاه کنم... من مارتینگل کار می کنم، فکر می کنم متوجه باشین که چرا این قوانین اصلا ً به نفع من نیست... خواهش می کنم تو وضع قوانین کمی تجدید نظر کنین و کسی هم در مورد درست و غلط ِ نحوه پوزیشن گیری افراد نظر مطلق نده (لحن بیانم رو بد و تند برداشت نکنین!!!)... چون من با همین نحوه، تو این مدت تقریبا ً 90% اوقات سود گرفتم و تو مسابقه آی اف سی نفر 16ام شدم، اما اینجا قوانین به ضررم هست چون چیز زیادی تو ضرر نیستم، ولی اینکه نمی شه پوزیشن جدید باز کنم جالب نیست. فکر می کنم اگر قانون محدودیت سود رو بررسی کنید متوجه می شید که این بهترین قانون می تونه باشه، چون فقط می خوایم کسی یه دفعه به سود کلان ِ شانسی نرسه، نه هیچ چیز دیگه... وگرنه اصلا ً چه اشکالی داره یکی آخر مسابقه مارجین خیلی بالایی هم کسب کرده و کلی هم از دیگران فاصله گرفته... ما که مخالف اون دسته نیستیم، هستیم؟ ممنون
سلام
ببخشید اگه می پرم وسط
راستش قبلا اقا رضا گفته بودند که ما هدفمون اینه که به شیوه ای مسابقه را طراحی کنیم که برنده کسی باشه که بشه فرضا اگه 50,000 $ سرمایه داشتید بتونید اعتماد کنید و سرمایتونو به اون بسپارید تا باهاش ترید کنه
سیستمهای مارتینگلی اعتبارشون به نحوه استفاده از آنهاست. و امکانش هست که با یک اشتباه حساب کال بشه و به هر حال کمی ریسکش از حالتهای عادی ترید بالاتره
البته این نظر شخصیه منه و حتما نمیتونه صحیح باشه

آخرین ويرايش توسط fxtradeisfahan در January 13th, 2009 و ساعت 13:43 دليل: .....
fxtradeisfahan آفلاين است
3 تشکر کننده از fxtradeisfahan:
قديمي January 13th, 2009, 13:21   #124
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

بنده هم موافقم که تنها قانون این دوره (لوریج 10 ) بهترین درس و کلاس آموزشی برای بچه های این سایته و شاید هر کسی به مرور زمان و به فراخور افزایش علم و تجربش توی این بازار یک زمانی از این تصمیم آقا رضا مدیر این سایت یاد کنه و اونموقع درک کنه که این مسابقه - بر خلاف مسابقات تمام سایتها و بروکرها که ضد آموزشه - چه کلاس آموزشی خوبی بوده.
در ضمن جناب ابراهیمی گفتند که با کسی سر روشهای مارتینگلی بحث ندارند و بنده نیز به صحبت ایشون احترام میگذارم و بحثی روی این روشها نمیکنم.

امیدوارم همگی موفق باشید
Kourosh007 آفلاين است
4 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي January 13th, 2009, 14:03   #125
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

من از الان یک چیزی رو پیش بینی میکنم ببینیم درست در میاد یا نه
اخر مسابقه کال شده نداریم

این خط این نشون
قديمي January 13th, 2009, 14:07   #126
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
0

جناب طاهری یکی از اهداف هم همین بوده و پیش بینی بنده هم همین بود که شما میفرمائید.ولی بعضیها مثل اینکه عجیب استعداد پیپ منفی دارند!!
بعد از 2 روز 40% یک حساب رو با لوریج 10 پروندن واقعا کار هر کسی نیست.اینو جدی میگم.شما امتحان کنید ببینید میتونید چنین کاری بکنید!!

آخرین ويرايش توسط Kourosh007 در January 13th, 2009 و ساعت 14:15
Kourosh007 آفلاين است
2 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي January 13th, 2009, 14:39   #127
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

یک نکته جالب:

تا اینجا 217 شرکت کننده روی حساب خود معامله انجام داده اند.

در ابتدای مسابقه مجموع موجودی اولیه این 217 نفر برابر با 217,000 دلار بوده. اما مجموع موجودی این افراد در حال حاضر برابر با 218,068 دلار می باشد.

یعنی تا اینجا در مجموع شرکت کنندگان بیش از 1000 دلار در سود هستند. میانگین موجودی این 217 نفر نیز حدود 1005 دلار می باشد.

این در حالی است که در مسابقه قبل، مجموع موجودی شرکت کنندگان هرگز بالاتر از مجموع موجودی اولیه نبوده است.

امیدوارم این روند تا پایان مسابقه ادامه داشته باشد.
Reza آفلاين است
قديمي January 13th, 2009, 14:46   #128
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

0

آقا رضا واقعا به نکته بسیار خوبی اشاره کردند.یعنی بر خلاف دوره قبل و برخلاف تمام دنیای فارکس که در مجموع همه ضرر میکنند ( و بروکرهای مارکت میکر هم از این قضیه کمال استفاده رو میکنند ) سایت سرمایه تونسته فقط با گذاشتن یک قانون ساده (لوریج 10 ) که بارها هم توسط اساتید توصیه میشه ولی کسی بهش توجهی نمیکنه این قانون قدیمی رو بشکونه و کاری کنه که بچه ها در کل سود کنند!! (قابل توجه کسانی که با این قانون مشکل داشتند)
حالا دوست دارم یک بروکر مارکت میکر شیر پیدا بشه بیاد با این قانون برای بچه ها حساب ریل باز کنه !!!
Kourosh007 آفلاين است
5 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي January 13th, 2009, 14:48   #129
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

سلام و خسته نباشید.
مسابقه آرام آرام داره مسیرش رو پیش میره لوریج پایین هست و مشکل آزاد نشدن مارجین هم هست اما به هر حال دوستان این شاید تمرینی باشد برای اینکه بفهمیم دلیل کال شدن ها چیست.در این مسابقه شرایط طوری تنظیم شده که خود به خود خیلی از مسیرهای کال شدن بسته هست.این مسابقه بیشتر به نفع ماست مثبت نگاه کنید تا دلایل شکست 95 درصد را پیدا کنید.
خانم پری با شما هم موافقم به هر حال روش شما مارتینگل هست و از آن سود می کنید شاید در این جور مسابقه ها بهتر باشد روشتان را تغییر دهید ویا بر اساس شرایطی که به نفع روش شماست شرکت کنید. با آرزوی موفقیت برای شما و همه ی دوستان.
blue_dream_1983 آفلاين است
6 تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي January 13th, 2009, 14:49   #130
pari.ebrahimi
Member

محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام
در مورد سوال Allen4054:
شرکت IFC بروکریه که من باهاش کار می کنم و خوشبختانه می شه باهاش مارتینگل کار کرد، چون حساب میکرو داره (0.1)حساب میکروی بروکرهای دیگه و از این بابت می شه مدیریت سرمایه رو باهاش رعایت کرد و در این صورت ریسک خیلی پایینی داره... مسابقه حدود 6-7 هفته یک بار برگزار می شه و شما می تونید اطلاعات بیشتر رو از خود سایت که به فارسی هم هست بخونید (تبلیغ نکردم که؟)... می ترسم لینک بذارم تبلیغ حساب بشه... جستجو کنید پیداش می کنید، وگرنه با پیغام خصوصی براتون می ذارم...
در مورد دوست اصفهانی... من فقط با یک حرفتون کاملا ً مخالفم و اون درمورد نقل قولتون بود... به نظر من هیشکی (هیشکی درسته!) نباید پولشو دست کسی بده که پس فردا طرف به بادش داد اونو مدیون بدونه و خودش بدبخت شه، چون با زندان رفتن یا فراری شدن اون، پولش زنده نمی شه!
در مورد این صحبتتون: "سیستمهای مارتینگلی اعتبارشون به نحوه استفاده از آنهاست. و امکانش هست که با یک اشتباه حساب کال بشه و به هر حال کمی ریسکش از حالتهای عادی ترید بالاتره" حرفتون از نظر شخص ِ من از درست هم درست تره، واسه همین حتی اگر این مسابقه با لورج 100 یا 200 هم برگزار می شد باز هم ریسک داشت، چه برسه به این قانون لورج 10 که حتی دیگه پوزیشن جدید هم نمی شه باهاش باز کرد...
از آقای کوروش 007 هم تشکر می کنم که نظرشون رو دادن، مشخص بود که مخالف مارتینگل هستین. من حقیقتش از کسانی ناراحت می شم که میان و بی چون و چرا یه خط بطلان می کشن رو روش ترید آدم... بخصوص من که دستی پوزشن هامو می بندم و حد ضرر نمی ذارم... منظورم اینطور صحبت ها بود، وگرنه خوشحال می شم نظرتون رو در مورد همه چیز بشنوم، البته با توجه به این نکته که من مدیریت سرمایه رو تا حد زیادی رعایت می کنم... متاسفانه علاوه بر قانون این مسابقه، از بابت مودم کامپیوتر خونه هم بد شانسی آوردم، نمی دونم سوخته، یا چی شده... 15 ثانیه که کانکت می شم قطع می شه و تو کانکشن هام یه کانکشن جدید درست می کنه و به مدت نیم دقیقه با اون حالت کانکت می خواد برقرار کنه... فکر کنم ویروسی چیزیه.. کاش ویروس باشه، ایشالا امروز سی دی مودممو پیدا کنم ویندوزم رو عوض کنم ببینم چی می شه... تو شرکت هم که نمی شه تحلیل کرد... شانس آوردین دیگه!!! :P
3 تشکر کننده از pari.ebrahimi:
قديمي January 13th, 2009, 14:58   #131
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
سلام و خسته نباشید.
مسابقه آرام آرام داره مسیرش رو پیش میره لوریج پایین هست و مشکل آزاد نشدن مارجین هم هست اما به هر حال دوستان این شاید تمرینی باشد برای اینکه بفهمیم دلیل کال شدن ها چیست.در این مسابقه شرایط طوری تنظیم شده که خود به خود خیلی از مسیرهای کال شدن بسته هست.این مسابقه بیشتر به نفع ماست مثبت نگاه کنید تا دلایل شکست 95 درصد را پیدا کنید.
خانم پری با شما هم موافقم به هر حال روش شما مارتینگل هست و از آن سود می کنید شاید در این جور مسابقه ها بهتر باشد روشتان را تغییر دهید ویا بر اساس شرایطی که به نفع روش شماست شرکت کنید. با آرزوی موفقیت برای شما و همه ی دوستان.
سلام
آخ آخ ، گفتین ، خدا لعنت کنه این پوند را با این مارجینی که میخواد ، دو تا پوز میگیری ، حساب تعطیل میشه ، منم پارتیزانی عمل میکنم ، رو پوند میگیرم ، دوباره میبندم ، میام 2و 3 تا دلار میگیرم ، دوباره
البته کلا لانگ ترم کار میکنم و لی اینجا مسابقه هست دیگه
یه تاپیک واسه کل کل هم دوستان ایجاد کنند ، لاک پشتی کل کل کنیم ، عماد و آلبرتینی کجا رفتن ؟!
مثلا من میگم شدم 1002 دلار ، اون یکی میاد میگه بکش کنار ، من شدم 1005 دلار
موفق باشید
قديمي January 13th, 2009, 15:02   #132
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx نمايش نوشته ها
سلام
آخ آخ ، گفتین ، خدا لعنت کنه این پوند را با این مارجینی که میخواد ، دو تا پوز میگیری ، حساب تعطیل میشه ، منم پارتیزانی عمل میکنم ، رو پوند میگیرم ، دوباره میبندم ، میام 2و 3 تا دلار میگیرم ، دوباره
البته کلا لانگ ترم کار میکنم و لی اینجا مسابقه هست دیگه
یه تاپیک واسه کل کل هم دوستان ایجاد کنند ،لاک پشتی کل کل کنیم ، عماد و آلبرتینی کجا رفتن ؟!
مثلا من میگم شدم 1002 دلار ، اون یکی میاد میگه بکش کنار ، من شدم 1005 دلار
موفق باشید
blue_dream_1983 آفلاين است
قديمي January 13th, 2009, 15:04   #133
fxtradeisfahan
Senior Member

fxtradeisfahan's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
تشکر از ايشان: 414 بار در 99 پست
fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)fxtradeisfahan (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به fxtradeisfahan
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
در مورد دوست اصفهانی... من فقط با یک حرفتون کاملا ً مخالفم و اون درمورد نقل قولتون بود... به نظر من هیشکی (هیشکی درسته!) نباید پولشو دست کسی بده که پس فردا طرف به بادش داد اونو مدیون بدونه و خودش بدبخت شه، چون با زندان رفتن یا فراری شدن اون، پولش زنده نمی شه!
بله زندان زیاد خوب نیست
و گرفتن سرمایه خودش فشار روانی داره البته من با پذیرش سرمایه به شدت شما مخالف نیستم اما هر کاری توانایی می خاد و اگر کسی تونایی تحمل اون فشار + پلن سود ده داره چرا که نه توی تاپیک کار کردن با سرمایه دیگران یه زمانی این بحث را پیگیر شدند اگه علاقمند بودید پستهای آنجا را مطالعه بفرمایید
قديمي January 13th, 2009, 17:14   #134
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
جناب طاهری یکی از اهداف هم همین بوده و پیش بینی بنده هم همین بود که شما میفرمائید.ولی بعضیها مثل اینکه عجیب استعداد پیپ منفی دارند!!
بعد از 2 روز 40% یک حساب رو با لوریج 10 پروندن واقعا کار هر کسی نیست.اینو جدی میگم.شما امتحان کنید ببینید میتونید چنین کاری بکنید!!
داداش امتحان کردم نشد
قديمي January 13th, 2009, 19:14   #135
vahidgh
Senior Member

vahidgh's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: اتاق انتظار
تشکر از ايشان: 662 بار در 309 پست
vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)
0

سلام

آقا رضا امکانش نیست که مثل سایت قیمت ها یه سرور آنلاین بسازید که هر نیم ساعت یک بار مثلا 100 نفر اول رو نشون بده؟

با تشکر
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, گفتگو, مسابقات, دومین, دوره, درباره, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است