انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 25th, 2006, 02:19   #166
ghazmar
مدیر سابق تالار عمومی فارکس و سیگنالها

ghazmar's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2004
محل سكونت: Iran - Karaj
تشکر از ايشان: 882 بار در 227 پست
ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghazmar
Question

0

يه سؤال. فرض کنيم من الان مي خوام مطالبي رو که توي سه روز گذشته نوشته شده ببينم. چکار بايد بکنم؟
راه حلي که خودم رفتم اين بود که توي جستجوي پيشرفته، انتخاب کردم که مطالب رو از يک هفته پيش تا الان بياره. اما بازم نياورد بخاطر اين که مي گه بايد يکي از اون دو تا فيلد اصلي بالايي رو هم پر کني. يعني دنبال يه کلمه اي چيزي بگردي...
من از قديم با جستجوي Pt هم مشکل داشتم. يه وقتايي چيزي رو که مي خواستم بهم نمي داد...
ghazmar آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 25th, 2006, 08:26   #167
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ghazmar
يه سؤال. فرض کنيم من الان مي خوام مطالبي رو که توي سه روز گذشته نوشته شده ببينم. چکار بايد بکنم؟
راه حلي که خودم رفتم اين بود که توي جستجوي پيشرفته، انتخاب کردم که مطالب رو از يک هفته پيش تا الان بياره. اما بازم نياورد بخاطر اين که مي گه بايد يکي از اون دو تا فيلد اصلي بالايي رو هم پر کني. يعني دنبال يه کلمه اي چيزي بگردي...
من از قديم با جستجوي Pt هم مشکل داشتم. يه وقتايي چيزي رو که مي خواستم بهم نمي داد...
راهي به فكرم نميرسه جز اينكه يك كلمه عمومي كه احتمالا در اكثر مطالب وجود داره رو در فيلد مربوطه وارد كنيد. البته ميدونيد اگه از سه روز گذشته تا الآن به فوروم لاگين نكرده باشيد با گزينه "ارسالهاي جديد" ميشه مطالبي كه بعد از آخرين ورود به سايت نوشته شده رو ديد.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 25th, 2006, 09:21   #168
Mostafa_Fallahi
Senior Member

Mostafa_Fallahi's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: Shiraz
تشکر از ايشان: 963 بار در 344 پست
Mostafa_Fallahi (سطح 1)Mostafa_Fallahi (سطح 1)Mostafa_Fallahi (سطح 1)Mostafa_Fallahi (سطح 1)Mostafa_Fallahi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mostafa_Fallahi
0

براي فعال شده اين قسمت روي دكمه ارسال پاسخ سريع در پايين و كنار هر پست كليك كنيد
Mostafa_Fallahi آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 25th, 2006, 10:00   #169
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مصطفي-فلاحي
براي فعال شده اين قسمت روي دكمه ارسال پاسخ سريع در پايين و كنار هر پست كليك كنيد
اصلاح شد
قديمي February 25th, 2006, 18:46   #170
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

نقل قول:
سلام Ghazmar جان ( عزيز دل هوندا )
يك راه حلي را برايت تست كردم كه فكر كنم كمي بهت كمك كنه ...
در قسمت جستجوي پيشرفته :
جستجوي موضوعات : حداكثر تعداد پاسخها : 10000 ( همينطوري يك عدد بالايي را دادم ولي فكر كنم با خيلي كمتر هم جواب بده )
زمان : 1 هفته و جديدتر
براي 3 روز بهتر است از اولين عدد بزرگتر بعد از آن ( 3 روز ) كه در ليست موجود است يعني 1 هفته استفاده فرماييد ( و چون تاريخها را هم sort مي كند پس براحتي آن 3 روز را مشاهده مي فرماييد )
( البته فكر كنم تا حالا راه حل آنرا خودتان پيدا كرده ايد )
مخلصم

آخرین ويرايش توسط Honda در February 25th, 2006 و ساعت 18:53
Honda آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 25th, 2006, 23:24   #171
ghazmar

ghazmar's Avatar

ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)
0

کماکان اين پيغام خطا:
Please specify some words or valid user names to search on. There were no matches for those that you specified.
نه هوندا جان. هنوز راه حلش رو پيدا نکرده ام. البته راستش خيلي هم وقت روش نذاشتم ولي ايده اي هم ندارم!
قديمي February 25th, 2006, 23:26   #172
ghazmar

ghazmar's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza
راهي به فكرم نميرسه جز اينكه يك كلمه عمومي كه احتمالا در اكثر مطالب وجود داره رو در فيلد مربوطه وارد كنيد. البته ميدونيد اگه از سه روز گذشته تا الآن به فوروم لاگين نكرده باشيد با گزينه "ارسالهاي جديد" ميشه مطالبي كه بعد از آخرين ورود به سايت نوشته شده رو ديد.
واسه مني که هر روز وصل مي شم، اصلا راه حل خوبي نبود!
ولي ايده يه لغت عمومي رو هم دوست ندارم... بايد يه راهي باشه... مطمئنا با برنامه نوشتن که براحتي مي شه اين کار رو کرد...
قديمي February 26th, 2006, 16:24   #173
Honda
Senior Member

Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

نقل قول:
کماکان اين پيغام خطا:
Please specify some words or valid user names to search on. There were no matches for those that you specified.

نه هوندا جان. هنوز راه حلش رو پيدا نکرده ام. البته راستش خيلي هم وقت روش نذاشتم ولي ايده اي هم ندارم!
Ghazmar جان سلام
آقا فكر مي كنم اين مسئله براحتي قابل حل باشه ( حالا شايدم من اصلاً صورت مسئله را اشتباهي متوجه شدم چون اين چيزي كه تا الان فهميدم به نظرم راه حل ساده اي داره ).

جهت اثبات ، جستجويي را بهمراه نتايج آن ( 3 صفحه ) برايت در فايل پيوست گذاشتم

شما يك لطفي بفرما : آن 7 تا فيلدي كه در عكس دورش خط كشيدم را در جستجوي خود رعايت بفرما ( كلاً پيشنهاد مي كنم همانندي با همه فيلدهاي عكس عيناً رعايت شود ) تا نتيجه اي كه در 3 صفحه براي من بعنوان نتايج جستجو مي آيد براي شما هم اجرا شود
اگر بازهم نتايج جستجوي شما درست از كار در نيايد لطفاً در صورت تمايل عكس صفحه جستجوي خود را ( جهت ديدن فيلدهاي انتخاب شده ) قرار دهيد تا اگر كمكي ازم ساخته بود در خدمت باشم
متشكرم
قديمي February 26th, 2006, 16:56   #174
Honda
Senior Member

0

اميدوارم اين دفعه بالاخره پيوست شود
فايل ضميمه
نوع فايل: rar For Ghazmar 2.rar‏ (210.3 کیلوبایت, 12 نمایش)
قديمي February 26th, 2006, 18:11   #175
ghazmar

ghazmar's Avatar

0

نقل قول:
Ghazmar جان سلام
آقا فكر مي كنم اين مسئله براحتي قابل حل باشه ( حالا شايدم من اصلاً صورت مسئله را اشتباهي متوجه شدم چون اين چيزي كه تا الان فهميدم به نظرم راه حل ساده اي داره ).

جهت اثبات ، جستجويي را بهمراه نتايج آن ( 3 صفحه ) برايت در فايل پيوست گذاشتم

شما يك لطفي بفرما : آن 7 تا فيلدي كه در عكس دورش خط كشيدم را در جستجوي خود رعايت بفرما ( كلاً پيشنهاد مي كنم همانندي با همه فيلدهاي عكس عيناً رعايت شود ) تا نتيجه اي كه در 3 صفحه براي من بعنوان نتايج جستجو مي آيد براي شما هم اجرا شود
اگر بازهم نتايج جستجوي شما درست از كار در نيايد لطفاً در صورت تمايل عكس صفحه جستجوي خود را ( جهت ديدن فيلدهاي انتخاب شده ) قرار دهيد تا اگر كمكي ازم ساخته بود در خدمت باشم
متشكرم
هوندا جان، حل شد. من فيلد حداقل رو به حداکثر عوض نمي کردم. خيلي ممنون بابت پي گيري ات.
قربون تو...
قديمي February 26th, 2006, 19:18   #176
Honda
Senior Member

0

خواهش مي كنم استاد
شما لطف داريد
قديمي March 1st, 2006, 12:11   #177
Gunman
Member

Gunman's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2005
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 39 بار در 15 پست
Gunman (سطح 0)
0

در بخش تقویم یکی از مدیران لطف کرده و اخبار و رویدادهای مربوط به روزهای هفته را وارد کرده که در زیر Home Page فوروم قابل مشاهده است فقط اگر امکان دارد درجه اهمیت خبر را هم به صورت C,B,A,........ در کنار خبر با رنگ متفاوت ذکر شود، خیلی مفید خواهد بود.
Gunman آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 3rd, 2006, 13:06   #178
ghods
Senior Member

ghods's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2004
تشکر از ايشان: 213 بار در 109 پست
ghods (سطح 0)
0

سلام آقا رضا

نطرتون در مورد داشتن چت روم چيه ؟
آيا در پلت فرم جديد سايت امكان ايجاد چت روم هست ؟
ghods آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 3rd, 2006, 18:07   #179
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ممد
سلام آقا رضا

نطرتون در مورد داشتن چت روم چيه ؟
آيا در پلت فرم جديد سايت امكان ايجاد چت روم هست ؟
با سلام

vbulletin بصورت پیش فرض سیستم چت نداره. اما میشه این امکان رو به سیستم اضافه کرد.

در نظرسنجی در مورد راه اندازی چت روم شرکت کنید: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1557
قديمي March 5th, 2006, 10:33   #180
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

دوستانی که تیک پرافیت پزیشن هاشون میخوره میتونن از این smile استفاده کنن:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
فروم, تبديل, سيستم

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 20:43 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.