انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 13th, 2009, 00:32   #1636
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
سایت عصر جوان دقیقا به همین شکل که مورد نظر شماست عمل کرده ولی امروز چت روم را از حالت ران خارج کرده ( شاید به دلیل انتخابات ) دلیلش را پرسیدم منتظر پاسخ هستم
ارادت
سلام
جواب سوال :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ;
سلام
چت روم سايت به علت مسايل انتخاباتي فعلا غير فعال شده است
با تشكر

آقا رضا به محض فعال شدن آدرس سایت را در اختیار شما قرار میدهم

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در June 13th, 2009 و ساعت 00:58
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي June 13th, 2009, 10:06   #1637
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

با سلام

اميدوارم كه مديريت محترم سايت تنها به حذف پستهاي حاشيه اي در تاپيك تبريكات بسنده نكنند.

آقا رضا و آقا محسن عزيز، حاشيه ساز و توهين كننده به اعضاي سايت رو شناختيد؟ شروع كننده توهين ها رو پيدا كرديد يا باز هم با سياست سكوت از كنارش رد ميشيد؟

بگيريد جلوي اينگونه كاربرها رو....

بنده از جانب اون كاربري كه به برخي اعضاي سايت توهين كرد، قوياً عذرخواهي ميكنم و از بقيه دوستان هم ميخوام كه در اين شرايط وارد بحث هاي حاشيه اي نشوند.
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي June 13th, 2009, 11:23   #1638
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

اميدوارم كه مديريت محترم سايت تنها به حذف پستهاي حاشيه اي در تاپيك تبريكات بسنده نكنند.

آقا رضا و آقا محسن عزيز، حاشيه ساز و توهين كننده به اعضاي سايت رو شناختيد؟ شروع كننده توهين ها رو پيدا كرديد يا باز هم با سياست سكوت از كنارش رد ميشيد؟

بگيريد جلوي اينگونه كاربرها رو....

بنده از جانب اون كاربري كه به برخي اعضاي سايت توهين كرد، قوياً عذرخواهي ميكنم و از بقيه دوستان هم ميخوام كه در اين شرايط وارد بحث هاي حاشيه اي نشوند.

دیروز پستی زدم که صحبت و سوال و انتقاد از یک رویه و رند شکل گرفته در سایت بود که طبق صحبتهایی که با اقا رضا کردم مخالف قوانین سایت نبود ولی چون ممکن بود حاشیه درست کنه حذف شد و من هم پذیرفتم....ولی ولی...امروز دوباره می بینم باز هم همون روند و رویه دوباره در سایت داره جولان میده و هیچ چیزی هم جلودارش نیست ....لازم دیدم دوباره اون پست رو بزارم

البته اضافه کنم که اصلا از موضوع که جناب حامد ازش صحبت میکنند خبر ندارم و نمیدونم از چه چیز یا چه کسی صحبت میکنه...ولی چون صحبت از شنساسایی حاشیه سازها و درخواست بن کردن این افراد رو کرده وبد لازم دیدم دوباره این پست گذاشته بشه تا علاوه بر افرادی که بطور مشخص بعنوان حاشیه ساز معروفند یک لایه پنهان حاشیه ساز هم شناخته بشه و جلوی اونها هم گرفته بشه.

نکته دیگه اینکه این مطلب مال دیروزه و طبق قرار شکل گرفته قرار بود پست زدن سیاسی اعم ازهر نوع ممنوع باشه و حتی همین رویه که ذکر خواهد شد به البرزخان هم بشدت خرده گرفته بودند که بهمین دلیل باید امضاشو پاک کنه...بخونید و قضاوت کنید:

اینم از اون پست مور نظر:
با سلام در ابتدای این پست یک نکته رو عرض کنم نا سوتفاهم پیش نیاد: این پستی که میزنم برای این نیست که نشون بدم چه کسانی خاطی هستند یا اینکه بخوام بگم بخاطر این خطا مستوجب انتقاد به هروشی هستند(روشی که با بنده در پیش گرفته شد)...اتفاقا اصلا صدم این نیست...قصدم نشون دادن و انتقاد از روش و رویه ای هستش که خود اگاه و یا ناخوداگاه در این سایت جا افتاده و وقتی که به این رویه کسی اعتراض کنه با انواع روشها به تخریب فرد انتقاد کننده پرداخته میشه(منجمله با افشای حرفهای خصوصی...تهمتهای شخصیتی زدن مثل شخصیت مجازی،نمکدون شکن،عاطفی و احساسی کردن بحث منطقی و....)...اون رویه هم چیزی نیست جز "مرگ خوبه برای همسایه"..یا یک جور دیگه بگم "من چون اینجا قدیمی هستم ،چون سابقه دارم،اصلا چون من خیرخواه سایتم و برای این سایت زحمت کشیدم عیبی نداره هر ازچند گاهی قانون شکنی کنم و در عین حال هم اصلا بهیچ وجه قبول ندارم که قانون شکنم...در مقابل تو چون شخصیت مجازی هستی،چون از گروه ما نیستی،اصلا چون با انتقادات(که اتفاقا در راستای بهبود این سایت بوده) نشون دادی دشمن سایتی پس اصلا حق هیچگونه اشتباه و یا انتقادی نداری،اصلا اگر دوست نداری از این سایت برو"

حالا ببینم:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

و :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
بنده اگر جای مدیریت سایت سرمایه بودم، تمام کسانی رو که آواتار سیاسی، امضاء سیاسی و پست های سیاسی دارند رو اول با تذکر و بعد با محدودیت در دسترسی به سایت سرمایه مواجه میکردم. هر چند که دیگه برای این کارها دیر هست. اینقدر ما اعضای سایت سرمایه پررو و حق به جانب شدیم که .... آقا رضا، به شدت پیشنهاد میکنم برای چند وقت سایت رو Down نگه دارید
دوباره تکرار میکنم با شخص اقای حامد کاری ندارم...با روند و رویه در پیش گرفته شده توسط ایشون و بعضی از اعضا مشکل دارم

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
بخدا ، به پیر ، به پیغمبر ، به این نور تجلی به این وقت عزیز بجون هرکی که قبولش دارید من بس کردم، شما ول نمی کنید، آقا بهزاد گفت پست نزن گفتم چشم، پیغام خصوصی می دید ول کنم پست نزنم گفتم چشم، پست زدم گفتم غلط کردم پست نمی زنم ، حالا شما ول نمی کنید؟ من چیکار کنم شما دست از سر من وردارید به من گیر ندید؟ شما بحث می کنید، عقیده خودتون رو می گید بعد هم انتظار دارید هیچ کس هیچی نگه، بازهم من کوتاه اومدم گفتم اگر توی پستتون منظورتون من نباشم چیزی نمی گم، شما هرچی دلتون می خواد از نظام و کاندیداهاش طرفداری کنید، من قول می دم تا ابد در مورد این انتخابات هیچی نگم، ولی اگر یک کلمه به من بگید جواب می دم. حالا این شما و این هم سایت سرمایه، اگر دلتون می خواد بازم بمن گیر بدید.
البرزجان شما خودت رو ناراحت نکن..این رویه و روند غلط خودش به خودی خود غلط بودن خودش رو نشون میده.

لازمه اینو هم بیان کنم که یک اعضای این سایت به بنده فرمودند که اگر قوانین این سایت و این سایت رو دوست نداری برو...در جواب ایشون باید بگم که بنده با این سایت مشکل ندارم.....برخلاف جرفی که شما می زنید بنده برای اثبات حرفم از هر روش پست و کثیفی استفاده نمیکنم(مثالهاش رو بالا زدم...دوستان می تونن ببینند چه کساین از این روش استفاده میکنند)...

شما فرمودید که اگر بنده با جناب اقا رضا و سایت مشکل دارم چرا برگشتم و حاشیه ایجاد میکنم؟؟؟ باید عرض کنم که بنده هیچ وقت و هیچ جا نه در عموم اعلام کردم و نه اعمالم اینو نشون میده که با سایت یا اقا رضا مشکل دارم ...فکر کنم این توهم شما باشه...من اگر اونجور که شما میگید اگر اهل ایجاد حاشیه بودم و اگر همانطور که می فرمایید با اقا رضا مشکل داشتم پس وقت رفتن باید کلی حاشیه درست میکرم.....من کی وقتی رفتم حرفی در مورد علت رفتنم به بقیه و یا حتی به شما زدم که شما به راحتی بمن انواع تهمت اعم از "حاشیه ساز،دشمن سایت،دشمن اقا رضا" می زنی؟؟....

بزار مثالی برات بزنم تا متوجه بشی هر تهمتی رو به هر کسی نزی و تفکر خودت رو بعنوان حقیقت به خورد دیگران ندی:

من اگر دشمن بودم من اگر حاشیه ساز بودم من اگر اینقدر که شما می فرمایید دشمن سایت و اقا رضا بودمباید کاری بمانند یکی از مدیران این سایت می کردم که وقتی بهش ریاست نرسید قبل از رفتن اینقدر حاشیه ایجاد کرد اینقدر دری وری گفت حتی علنا فحشی داد که زبون شرم میکنه از گفتنش و بعد قهر کرد رفت و بعد از برگشتن ریاستی که می خواست رو بهش رسید(حالا اینکه اچرا اینکار رو کرد بحثم نیست...با شخص مورد نظر هم هیچ گونه مشکل ندارم...اصلا هم قصدم تخریب ایشون نیست... فقط قصدم بیان مثالی در این مورد برای روشن شدن افراد تهمت زن)

من اگر هم ناراحت شدم جز بطور خصوصی پیش 3 نفر در دل نکردم حتی اصلا بهش در عموم اشاره هم نکردم....حالا چطور شما به من می فرمایید دشمن سایتم یا با اقا رضا مشکل دارم؟؟؟؟؟؟ اصلا چه کسی حرف دل من رو به شما زده؟؟؟؟؟...چه کسی جرف خصوصی من رو اورده پیش ما تا شما اینجور به استناد به اون حرف خصوصی ،در عموم به من بتازید؟؟؟؟
من همه و همه حرفم فقط و فقط اعتراض به روندیست که در بالا ذکر کردم....بر خلاف حرف و نظر شما اگر با اقا رضا مشکلی داشتم و یا اگر سایت برام مهم نبود اصلا به این بحث نمی پرداختم بله ممکنه در این میان من اشتباهاتی کرده باشم ولی به روشنی می پذیرم و به راحتی به اشتباهم اعتراف میکنم...

من همینجا میگم بنده اشتباه کردم که تاپیک اقای اقبالی رو برای زدن حرفم انتخاب کرد و هیمنجا معذرت میخوام(البته این حرفم باعث نمیشه تا اعتقادم به اینکه تاپیک اقای اقبالی سیاسی بوده و اینکه مدیران در برخورد با اون سیاست یک بام دو هوا در پیش گرفتند رو عوض کنم)

در اخر بازهم از همه اعضای سایت یک سوال می پرسم: ایا شما با این روند موجود در سایت که توسط یکسری افراد در پیش گرفته شده موافقید؟؟؟..روشی که فقط باعث دلسردی بقیه اعضا و داشتن احساس تبعیض در انها میشه؟؟؟

واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند

با احترام

کلاید
2 تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي June 13th, 2009, 11:35   #1639
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

با سلام
قصد صحبت اضافه ندارم فقط یک نکته ی کوچک
چرا بعضی ها در هر تاپیک بی ربط و با ربطی بحث سیاسی میکنند ؟ همین الان تو تاپیک تسلیت و تبریک و هرچه میخواهد دل تنگت و چند تا تاپیک دیگه . من امروز همش دو تا پست زدم که حذف شد واعتراضی هم ندارم بعدش هم دیگه حرف نزدیم ولی چرا بعضی ها ول کن نیستند ؟

دیگه حرفی ندارم .
با تشکر
قديمي June 13th, 2009, 11:56   #1640
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

من کلاً متوجه نمی شم اگر ما همه اینجا به قصد کار اقتصادی و فارکس جمع شدیم چرا اگر ما کاری رو انتخاب کردیم که از این کشور و قوانینش جدا بشیم چرا باید اولاً از سیاست اینقدر طرفداری کنیم، دوماً چرا باید اینقدر از سیاست اینجا صحبت کنیم، من نمی فهمم چرا وقتی ما همه کار و وقتی که می ذاریم به آمریکا، اروپا، استرالیا و ژاپن مربوط می شه ما چرا باید بیائیم در مورد انتخابات ایران صحبت کنیم، چه ربطی به موضوع این سایت داره.

اگر خیلی به سیاست علاقه مند هستیم و می خواهیم بحث سیاسی کنیم همین چند وقت پیش رای گیری ناحیه یورو بود بیائیم در اون مورد صحبت کنیم.

بنظر من کل این بحث ها رو جمع کنیم بره خیال همه راحت بشه، بخدا من توی این چند وقته احساس می کنم چقدر دشمن پیدا کردم، صبح داشتم فکر می کردم اگر قرار عمومی گذاشتیم باید برم یا نرم، اگر برم کی می خواد با من درگیر بشه یا به من گیر بده با من بحث کنه، آخه چرا؟
هر بحثی به ایران و اقتصاد ایران مربوط می شه رو لطفاً تموم کنید فروم و سایت اینقدر زیاده که شما توش هر حرفی خواستید بزنید که قابل شمارش نیست، یا در نهایت یه وبلاگ درست کنید هرچی که دلتون خواست بنویسید. این یه تیکه رو بیخیال بشید.

بنظر من آقا رضا یه تذکری به مدیرانتون بدید هر صحبتی به ایران مربوطه می شه رو حذف کنند.
قديمي June 13th, 2009, 12:09   #1641
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

جناب لست نایت من فکر می کنم شما اگر کسی راببینید که می خواد باهاتون درد و دل کنه یکیم می زنید تو سرش .این انصاف نیست الان همه ناراحتیم چرا می خواهید کتمان کنید؟الانم که بازار تعطیله.حالا دور هم جمع شدیم یه کم ناراحتیمونو باهم شریک بشیم شما چرا ناراحتین؟من نمی فهمم اگه یکی بیافته جای اینکه دستشو بگیرن یکیم می زنن که بیشتر بیافته و شرایطش رو هم انکار می کنن؟
قديمي June 13th, 2009, 12:22   #1642
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
جناب لست نایت من فکر می کنم شما اگر کسی راببینید که می خواد باهاتون درد و دل کنه یکیم می زنید تو سرش .این انصاف نیست الان همه ناراحتیم چرا می خواهید کتمان کنید؟الانم که بازار تعطیله.حالا دور هم جمع شدیم یه کم ناراحتیمونو باهم شریک بشیم شما چرا ناراحتین؟من نمی فهمم اگه یکی بیافته جای اینکه دستشو بگیرن یکیم می زنن که بیشتر بیافته و شرایطش رو هم انکار می کنن؟
من توی سر کسی نزدم ولی هر سخن گفتنش جائی و مکانی داره ، بنظر من توی سایتی که به بازارهای مالی مربوطه جای درد و دل سیاسی و مذهبی و انتخاباتی نیست ، می خواین یه وبلاگ باز کنیم تا آخر دنیا راجع به سیاست و مذهب و غیره و غیره صحبت کنیم، یا یه کنفرانس توی یاهو مسنجر راه بندازیم هرچی دلمون می خواد بگیم، بسته هم نمی شه ، مدیری هم نداره که پست هامون رو حذف کنه، قانون رو هم هرکس خودش تعیین می کنه ، من هم تا آخرش هستم، ولی اینجا جاش نیست.
قديمي June 13th, 2009, 12:24   #1643
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

نقل قول:
بدلیل عدم رعایت قوانین سایت توسط برخی اعضاء، امکان درج پست در تالارهای غیرتخصصی تا اطلاع بعدی وجود ندارد.
از همه دوستان درخواست می کنم از هرگونه بحث مرتبط با سیاست، انتخابات و مسائل اخیر تالارهای غیرتخصصی خودداری کنند. بدیهی است پستهایی که این مورد را رعایت نکنند حذف خواهند شد.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 13th, 2009, 12:44   #1644
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
من توی سر کسی نزدم ولی هر سخن گفتنش جائی و مکانی داره ، بنظر من توی سایتی که به بازارهای مالی مربوطه جای درد و دل سیاسی و مذهبی و انتخاباتی نیست ، می خواین یه وبلاگ باز کنیم تا آخر دنیا راجع به سیاست و مذهب و غیره و غیره صحبت کنیم، یا یه کنفرانس توی یاهو مسنجر راه بندازیم هرچی دلمون می خواد بگیم، بسته هم نمی شه ، مدیری هم نداره که پست هامون رو حذف کنه، قانون رو هم هرکس خودش تعیین می کنه ، من هم تا آخرش هستم، ولی اینجا جاش نیست.
موافقم.ما تو فیس بوکیم.بچه ها یی که هستند بگن لطفا
قديمي June 13th, 2009, 16:33   #1645
مجتبی
Senior Member

مجتبی's Avatar

محل سكونت: FXNeed.com
تشکر از ايشان: 4,407 بار در 950 پست
مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به مجتبی
0

با سلام به آقا رضا

بنده از روی عصبانیت پستی در تالار موضوعات عمومی زدم که بهیچ وجه با قوانین سایت همخوانی نداشت.
باید بپذریم که این مباحث در این سایت جائی ندارد و ضمن عذرخواهی از دوستان درخواست حذف آن پست را دارم.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

با تشکر از شما
مجتبی آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از مجتبی:
قديمي June 13th, 2009, 18:03   #1646
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

دوستان این پیج من در فیس بوک هست.
facebook.com/profile.php?id=1494762985&ref=mf
دیدم بچه ها پرسیدند ما کجا اتراق کردیم و تالارم که بستست مجبور شدم اینجا بزنم بعدا پاک کنید لطفا البته نه به سرعت نور.مرسی.
قديمي June 13th, 2009, 19:36   #1647
alireza abbasi
Senior Member

alireza abbasi's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 356 بار در 121 پست
alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)
0

دسترسی من به امارهای اقتصادی ایران قطع شده
میشه یه نفر دلیلش رو به من بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قديمي June 13th, 2009, 19:42   #1648
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alireza abbasi نمايش نوشته ها
دسترسی من به امارهای اقتصادی ایران قطع شده
میشه یه نفر دلیلش رو به من بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علیرضای عزیز
از شما و تمامی دوستان تقاضا دارم اون تاپیک رو فعلا فراموش کنند.
اوضاع خیلی بی ریخته.

من هم دیگه جرات نمیکنم اون تاپیک رو ادامه بدم.خواهش میکنم به عواقبش فکر کنید و شرایط رو درک کنید.
اگر میخوایم کاری کنیم جایی به غیر از سرمایه رو انتخاب کنیم.روزنامه ها مکان بهتری برای انتشار این مطالب خواهد بود.

متشکرم
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي June 13th, 2009, 19:47   #1649
alireza abbasi
Senior Member

alireza abbasi's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 356 بار در 121 پست
alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)alireza abbasi (سطح 1)
0

جناب اقبالی بزرگوار
با احترام کامل فقط یک کلمه
چشم همه جا غیر از سرمایه
قديمي June 13th, 2009, 19:55   #1650
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alireza abbasi نمايش نوشته ها
جناب اقبالی بزرگوار
با احترام کامل فقط یک کلمه
چشم همه جا غیر از سرمایه
همه جا غیر از سرمایه
مردو مردونه.
. . .
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 02:03 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.