انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 10th, 2010, 02:56   #466
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله asagh نمايش نوشته ها
با سلام و خسته نباشید

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه ولی جایه دیگه ای پیدا نکردم

اقا من یه ابزاری. برنامه . چه میدونم یه چیزی نیست مثل ماشین حساب با هاش حساب کنی مثلا از قیمت 1.5520تا مثلا 1.5550 با حجم 0.01 چند پیپ میشه یا مثلا اگه ما بخایم 20 پیپ با حجم 0.05 بدست بیاریم قیمتم مثلا 1.5530 باشه(اوپن پرایس) حساب کنه تا چه قیمتی پیش بره 20 پیپ میشه

تشکر میکنم

اگر که راهنمایی کنید ممنون میشم
پاینده ایران
سلام. عجب سوالی !!! فکر کنم قسمتی که نوشتید 20 پیپ منظورتون 20$ بود. البته جسارت نمیکنم؛ ولی در حد اطلاعاتم میگم که پیپ همونی هست که شما محاسبه میکنید:30=15520-15550
اما اگه دلارش رو میخواید فرق میکنه. حدس میزنم نه تنها جفت ارز با جفت ارز بلکه بروکر با بروکر هم متفاوت باشه. مثلا یورو به دلار هر پیپ با یک صدم لات میشه صد تا تک تومانی یا هر پیپ با یک لات میشه ده $ خودمون. ولی یورو به پوند هر پیپ فکر کنم صد و چهل تومان خودمون میشه. حالا اینها برا بروکر آلپاری روسیه بود. هر بروکری جدا جدا این ها رو نوشته. کافیه محاسبش رو توی اگسل بنویسید و بعد عدد رو جایگزین کنید. کار سختی نیست.
قديمي April 10th, 2010, 03:04   #467
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله morteza_kh نمايش نوشته ها
با سلام
دوستان چطوری ميشه يک برنامه را دوبار را ن کرد.؟
خيلی واسم مهمه اگر دوستان کسی ميدونه ممنون ميشام راهنمايی کنه
سلام. کلی گشتم تا این رو پیدا کنم. توی این عکس نحوه اجرای یاهو مسنجر رو به هر تعداد بار که بطور مجزا بخواین، آموزش داده. اگه یه خورده بالا پایینش کنید میشه هر برنامه که مد نظرتون هست و نصب شده، با دستکاری رجیستری همین بلا رو سرش بیارید.
قديمي April 11th, 2010, 23:46   #468
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

یک مشکل بسیار بسیار بزرگ برای من پیش آمده که کم مونده گریم بگیره دوستان من دیروز داشتم ایمیلهام رو که حدود 50 تا میشد و تازه اومده بود چک میکردم و اونایی که لازم نداشتم رو تصمیم گرفتم پاک کنم ولی اشتباها موس بروی همشون کلیک کرد و همه ایمیلها که محتویاتش هزاران اکسپرت و اندیکاتور و صدها اندیکاتور و اکسپرت کمیاب بود پاک شد آیا راهی وجود داره که این ایمیلها برگردانده بشه
قديمي April 11th, 2010, 23:52   #469
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alijob444 نمايش نوشته ها
یک مشکل بسیار بسیار بزرگ برای من پیش آمده که کم مونده گریم بگیره دوستان من دیروز داشتم ایمیلهام رو که حدود 50 تا میشد و تازه اومده بود چک میکردم و اونایی که لازم نداشتم رو تصمیم گرفتم پاک کنم ولی اشتباها موس بروی همشون کلیک کرد و همه ایمیلها که محتویاتش هزاران اکسپرت و اندیکاتور و صدها اندیکاتور و اکسپرت کمیاب بود پاک شد آیا راهی وجود داره که این ایمیلها برگردانده بشه
سلام. معمولا به پوشه سطل زباله (یا همون trash) منتقل میشه و در صورتی که دستور تخلیه ( یا همون empty) صادر نشده بشه از طرف شما ، براحتی با باز کردن پوشه اشاره شده میتوان همه ایمیل های موجود در پوشه را برگرداند به هر پوشه مورد نظر. کافی هست که با انتخاب کردن ایمیل ها با گزینه جا به جایی ( یا همون move) آدرس پوشه را مشخص کنید.
در صورت خالی کردن سطل زباله بنده اطلاعی ندارم.
قديمي April 12th, 2010, 01:24   #470
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ehsanshok نمايش نوشته ها
سلام. معمولا به پوشه سطل زباله (یا همون trash) منتقل میشه و در صورتی که دستور تخلیه ( یا همون empty) صادر نشده بشه از طرف شما ، براحتی با باز کردن پوشه اشاره شده میتوان همه ایمیل های موجود در پوشه را برگرداند به هر پوشه مورد نظر. کافی هست که با انتخاب کردن ایمیل ها با گزینه جا به جایی ( یا همون move) آدرس پوشه را مشخص کنید.
در صورت خالی کردن سطل زباله بنده اطلاعی ندارم.
نه دوست عزیز مشکل فراتر از این حرفها هست نمیدونم چطور شده که به سطل آشغال هم نرفته و کلا یاور همه نامه ها استاد شده خلاصه میتونم بگم حاصل حداقل یک سال و نیم تلاش ما به باد رفت
قديمي April 12th, 2010, 01:33   #471
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alijob444 نمايش نوشته ها
نه دوست عزیز مشکل فراتر از این حرفها هست نمیدونم چطور شده که به سطل آشغال هم نرفته و کلا یاور همه نامه ها استاد شده خلاصه میتونم بگم حاصل حداقل یک سال و نیم تلاش ما به باد رفت

سلام

امکان نداره چنین اتفاقی بیوفته. مگر اینکه اشتباه از سرویس خود ایمیل باشه.

این اتفاق در یاهو میل افتاده یا در جیمیل ؟

فقط ایمیلهای دروم Spam یا Bulk بدون رفتن به زباله دانی، حذف میشوند !

به ساپورتشون ایمیل بزن و بگو چه اتفاقی افتاده.
قديمي April 16th, 2010, 11:58   #472
Man1
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2009
تشکر از ايشان: 428 بار در 142 پست
Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)
0

دوستان سلام.
وقتی تو لایبرتی با اینترنت اکسبلوره روی create account کلیک میکنم این بیام رو میده can not display the web page با موزیلا هم امتحان کردم نتیجه یکی بود چیکار باید کرد؟
ممنون از راهنمایی.
Man1 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Man1:
قديمي April 17th, 2010, 03:01   #473
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

salam

sharmande finglish minevisam. fonte farsi narikham.

2 rooze in error be mahze baba omadane system miad :

The application failed initialize properly (0×c0000034). Click on OK to terminate the application.

va Antivirousam gheyre faal mishe.

vase hamin sai mikonam connect nasham.

lotfan rahnamai konid.

merc
قديمي April 17th, 2010, 11:56   #474
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

jetAudio.8.0.5.320.Plus

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
قديمي April 17th, 2010, 15:01   #475
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
salam

sharmande finglish minevisam. fonte farsi narikham.

2 rooze in error be mahze baba omadane system miad :

The application failed initialize properly (0×c0000034). Click on OK to terminate the application.

va Antivirousam gheyre faal mishe.

vase hamin sai mikonam connect nasham.

lotfan rahnamai konid.

merc
سلام. همونطور که میدونی آنتی ویروس برنامه حجیمی هست. این پیغام خطا بنظر من از کمبود جا برای اجرای نرم افزار (البته منظور حافظه کوتاه مدت یا همون آر.ای.ام هست) خبر میده. یعنی چندین برنامه همزمان باز داری که جای کافی برای اجرای آنتی ویروس نمیزاره. البته یه دلیل دیگه هم میتونه باشه. قسمتی از آر.ای.ام ت خراب شده و اطلاعات کامل روی اون ثبت و بازخوانی نمیشه.
جدیدا یک برنامه هم اومده که با نصب و اجراش میشه از کارت های حافظه یو.اس.بی یاهمون فلش کارت ها بعنوان آر.ای.ام استفاده کرد. این با درد سر موازی هست. دلیلش هم سرعت خیلی خیلی پایین تر فلش کارت ها نسبت به باس آر.ای.ام (رَم) هست. اگه از این نرم افزار استفاده میکنی بهتره آن.اینستال کنیش و حتی بهتره فلش کارتت رو هم از کیس جدا کنی.
قديمي April 17th, 2010, 19:48   #476
helijoop
Member

helijoop's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 195 بار در 45 پست
helijoop (سطح 1)helijoop (سطح 1)helijoop (سطح 1)helijoop (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به helijoop
0

برنامه های زیادی برای دانلود فایلهای ویدئویی آنلاین هست که براحتی میتونن فایل ویدئویی را از صفحه وب تشخیص بدهند و برای ما امکان دانلود بدون نمایش آنلاین را فراهم کنند. به یک مشکل برخورد کردم، فایل ویدئویی انلاین هست که توسط Adobe's video streamingساخته شده (ساختار و فرمت پخش از این تکنولوژی استفاده شده) و ظاهرا اصلا در کامپیوتر و مرورگر "کش" نمی کند و هر بار که کلید پخش ویدئو را می زنید از ابتدا شروع به پخش میکند و اگر اینترنت دارای نوسان باشد صدا/تصویر قطع و وصل میشود. برنامه ای سراغ دارید که این فایل ویدئویی را از سرور محل پخش تشخیص بدهد و حدااقل بعد از یکبار پخش یا همان لحظه اول ویدئو را برای دانلود اماده کند ؟

با تشکر

قديمي April 18th, 2010, 18:02   #477
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله helijoop نمايش نوشته ها
برنامه های زیادی برای دانلود فایلهای ویدئویی آنلاین هست که براحتی میتونن فایل ویدئویی را از صفحه وب تشخیص بدهند و برای ما امکان دانلود بدون نمایش آنلاین را فراهم کنند. به یک مشکل برخورد کردم، فایل ویدئویی انلاین هست که توسط Adobe's video streamingساخته شده (ساختار و فرمت پخش از این تکنولوژی استفاده شده) و ظاهرا اصلا در کامپیوتر و مرورگر "کش" نمی کند و هر بار که کلید پخش ویدئو را می زنید از ابتدا شروع به پخش میکند و اگر اینترنت دارای نوسان باشد صدا/تصویر قطع و وصل میشود. برنامه ای سراغ دارید که این فایل ویدئویی را از سرور محل پخش تشخیص بدهد و حدااقل بعد از یکبار پخش یا همان لحظه اول ویدئو را برای دانلود اماده کند ؟

با تشکر

با سلام

اکستنشن Flashgot رو روی فایرفاکس نصب کنید و بعد Free Download Manager رو .پایین روی استاتوس بار فایرفاکس وقتی ویدئو درصفحه باشه یک نوار سینمایی کوچک میاد روی اون کلبک کنید تا لینک به دانلود منیجر فرستاده بشه و ...

موفق باشید.
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 26th, 2010, 15:21   #478
massoud
Member

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 14 بار در 11 پست
massoud (سطح 0)
0

سلام دوستان

وب سایتی ( خاجی ) هست که وقتی می خوام اون رو بیارم بطور ناقص میاد. یعنی حدود 90% اون میاد و بقیش نمیاد. کسی میدونه این مشکل از چیه ؟ از سرعت کامپیوتر منه؟ از سرعت اینترنته ؟ از خود سایته ؟. . .

با تشکر
قديمي May 3rd, 2010, 14:15   #479
Man1
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2009
تشکر از ايشان: 428 بار در 142 پست
Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)Man1 (سطح 2)
0

سلام.
وقتی کامبیوترو روشن کردم بیام داد که باید یکی از درایوها چک بشه بعد به مدت 40 دقیقه یک سری از فایلهای ایندکسی رو ریکاوری بعد دیلیت و بعد جایگزین کرد الان که ویندوز اکس بی بالا میاد ظاهرا همه چی سر جاشه ولی هیچ فایلی باز نمیشه دایل اب کار نمیکنه فقط متا تریدر باز میشه اونم بدون اتصال به اینترنت امیدوارم نصب دوباره ویندوز نخواد چون یکی دو هفته قبل نصب کردم.
Man1 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 3rd, 2010, 17:17   #480
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Man1 نمايش نوشته ها
سلام.
وقتی کامبیوترو روشن کردم بیام داد که باید یکی از درایوها چک بشه بعد به مدت 40 دقیقه یک سری از فایلهای ایندکسی رو ریکاوری بعد دیلیت و بعد جایگزین کرد الان که ویندوز اکس بی بالا میاد ظاهرا همه چی سر جاشه ولی هیچ فایلی باز نمیشه دایل اب کار نمیکنه فقط متا تریدر باز میشه اونم بدون اتصال به اینترنت امیدوارم نصب دوباره ویندوز نخواد چون یکی دو هفته قبل نصب کردم.
سلام. بهتره یه بار با سیف مود"Safe mode" وارد بشید. احتمال برگشت به حالت اول هست.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پاسخ, پرسش, نرم, معرفی, افزار, افزاری

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 17:44 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.