انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 17th, 2009, 14:03   #136
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
یک خاطره پند آموز

0

یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیشششکی نبود.

یه روز یکی از دوستام زنگ زدو گفت: ایثار آی دیم هک شده. طرف دوتا از آی دیهامو گرفته. با مبایلم رفتم تو اینترنت و یک آی دی دیگه باز کردم. و باهاش چت کردم. هی میگفت با کامپیوتر آنلاین بشو تا پسوردت رو بدم.

( گویا طرف میخواست رفیق ما سیستمش رو کانکت کنه و یه گشتی تو سیستم رفیق ما بزنه. )

به دوستم گفتم: تا ویندوزت رو عوض نکردی، به اینترنت وصل نشو.

القصه فردا که من آنلاین بودم یارو با آی دی دوستم پی ام داد و شروع به چتیدن کردیم.
گفت : کلیپ جدید رو دیدی. خیلی خنده داره.
گفتم : نه ندیدم.
گفت : پس برات میفرستم.
( و بلافاصله فرستاد) ( دیدم یه فایل فرستاده با پسوند exe )
گفتم : مطمئنی این کلیپه ؟
گفت : آره. کلیپ ویدئویی خنده داره . من الآن دارم نگاه میکنم.
گفتم : من تا حالا کلیپ ویدئو با پسوند EXE نداشتم !!!!!!!!!
گفت : من دارم نگاه میکنم
منم هرچی از دهان مبارکم جاری شد، نثار آن موجود منحوس کردم

نتیجه اخلاقی:
1- دوستانی که بیشتر از طریق اینترنت و یاهومسنجر باهاشون در ارتباطین رو از هک شدنتون مطلع کنید.
2- پسوند فایلهای ویندوز رو بشناسین تا اونها رو از هم تشخیص بدین.
3- از الفاظ رکیک استفاده نکنید
قديمي January 17th, 2009, 14:16   #137
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

با سلام

آقاي درزي عزيز اگر واقعا ميخواهي كه پيگير اين قضيه بشي و نتيجه درست بگيري بهترين گزينه براي شما پيگيري از راه قانوني است

به اداره آگاهي تشريف ببريد و شعبه جرائم اينتر نتي

بقيه كارها را خودشون با متخصصان خبره اي كه در اين زمينه دارند پيگيري ميكنند

در ضمن ISP بدون مجوز قانوني اطلاعات را در اختيار شما نميگذارد

يك نكته ديگر را هم خدمت دوستان عرض كنم اين است كه اگر از سيستم عامل لينوكس استفاده كنيد درصد امنيت سيستم شما بمراتب بالاتر از سيستمهايي است كه از سيستم عامل ويندوز استفاده ميكنند

دوم اينكه سعي كنيد حتي الامكان از 2 كامپيو تر استفاده كنيد

براي يك تريدر به لحاظ امنيتي و خيلي مسايل احتمالاتي ديگر از قبيل هك شدن يا خرابي كامپيوتر و مخصوصا به لحاظ امنيتي استفاده از 2 كامپيوتر بسيار ضروري است البته با رعايت نكات امنيتي

شما بايد از يك كامپيوتر براي چك كردن ايميلها و ساير كارهاي روز مره استفاده كنيد و از كامپيوتر ديگر فقط براي تريد و كارهاي بانكي و نگهداري اطلاعات مهم استفاده كنيد و به هيچ وجه اجازه دسترسي هيچ كس را به آن ندهيد

در ادامه انشا اله راه كارهاي امنيتي ديگري را هم خواهم گفت

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از Kambiz_T.A:
قديمي January 17th, 2009, 14:23   #138
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

تا اینجای کار چند تامسئله مطرحه:
1:از اونجا که طرف قصد خالی کردن حساب وحید جان رو نداشته چون میدونسته نمیتونه و در تلاش بوده با بقیه بچه های سایت سرمایه هم همین کار رو بکنه نتیجه میگیریم قصد سرقت نداره و قصد ازار و اذیت و دشمنی داشته.
2:طرف تریدر حرفه ای نیست یا حداقل اطلاعات محدودی از فارکس داره.
3:احتمال داره که قصد اخاذی داشته باشه شاید چند روز دیگه بگه اگه اطلاعاتت رو میخواهی انقدر پول بده (با توجه به اینکه از موجودی حساب هم با خبره).
4:اقا وحید اگه میخواهی طرف رو گیر بیاری حتما از راه قضایی وارد شو چون اگه بخواهی تنها پیداش کنی طرف خیلی راحت میتونه انکار کنه و از دستت در بره و اونوقت اون از تو شکایت میکنه (بر فرض هم که ادرسو گیر بیاری یارو میگه من اصلا کامپیوتر بلد نیستم تو خونش هم که نمیتونی بری پس دوباره مجبوری بری دادگاه) در ضمن ISP هم اونقدر ساده لوح نیست که به گفته دوستمون بتونی بهشون یه دستی بزنی و اطلاعات ادرس طرف رو گیر بیاری شاید از طریق قضایی یکم طول بکشه ولی نتیجه بخشه.

نتیجه گیری :
علت این حمله جز خصومت شخصی چیز دیگری نمیتواند باشد
راه حل هم جز پیگرد قضایی نتیجه بخش نیست
قديمي January 17th, 2009, 14:58   #139
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

با یکی از دوستانم که تو شرکت داتک کار میکنه صحبت کردم و قضیه رو براش مفصل توضیح دادم بعد به من گفت آیپی رو بده آیپی رو که براش فرستادم گفت این شرکت در تبریز هست ولی طرف از شهر مراغه کانکت شده و گفت شرکت اصلی هست که تو تبریزه و شهرهای حوالی تبریز هم خدمات میده در ضمن توضیح داد که رسیدگی به جرائم اینترنتی بسیار سریع کار خودشون رو انجام میدن در ضمن گفت متخصصانی دارند که اصلا نیاز نیست به شرکت مراجعه کنی خودشون دو سوته رد طرف رو میگیرن
قديمي January 17th, 2009, 14:59   #140
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
0

دوستان عزیز
عرض کنم خدمتتون که به حساب های اصلیم که دسترسی نداشته ، چون اونها رو فقط با موبایلم باز می کنم ، و در ضمن اگر هم دسترسی داشته باشه نمی تونه پول برداشت کنه چون امضامو نداره . حسابی که دستبرد زده شده ، یه حساب میکروی 600 دلاری بود که برای تست سیستمها یک سال هستش که استفاده می کنم ، چون اغلب از دمو استفاده نمی کنم ، پینکد این حساب در ایمیلم بوده و ایشون زحمت بقیه کارها رو کشیدن پوزیشنی هم زده بود که با سود بسته بود ، تا من وارد حساب می شم از طریق پسوورده جدید ایشون پسووردو عوش می کنه ، بی خیال حساب شدم ولی بی خیال طرف نمی شم ، الان دنبالشم
قديمي January 17th, 2009, 15:19   #141
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

من فکر میکردم تا حالا 7- 8 هزار تا بهت ضرر زده نمیدونستم سود هم کرده
قديمي January 17th, 2009, 15:23   #142
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
من فکر میکردم تا حالا 7- 8 هزار تا بهت ضرر زده نمیدونستم سود هم کرده
عرض کردم که طرف تریدر هستش ، اما بی شرافت . در ضمن من هفته قبل به حساب دست پیدا کردم و دیدم سود کرده ، بعدش خدا می دونه چی شده . در هر صورت باید پی گیری بشه ، اصل کار دزدیه ، چه یک دلار چه 1000 دلار .
قديمي January 17th, 2009, 18:27   #143
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
Wink

0

سلام
خودمونيم سرمايه هم كم كاراگاه نداره ها
ميشه يه داستان جنايي ازش ساخت !!!
سرمايه و تبه كاران!!!
قديمي January 17th, 2009, 21:50   #144
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید درزی نمايش نوشته ها
دوستان عزیز
عرض کنم خدمتتون که به حساب های اصلیم که دسترسی نداشته ، چون اونها رو فقط با موبایلم باز می کنم ، و در ضمن اگر هم دسترسی داشته باشه نمی تونه پول برداشت کنه چون امضامو نداره . حسابی که دستبرد زده شده ، یه حساب میکروی 600 دلاری بود که برای تست سیستمها یک سال هستش که استفاده می کنم ، چون اغلب از دمو استفاده نمی کنم ، پینکد این حساب در ایمیلم بوده و ایشون زحمت بقیه کارها رو کشیدن پوزیشنی هم زده بود که با سود بسته بود ، تا من وارد حساب می شم از طریق پسوورده جدید ایشون پسووردو عوش می کنه ، بی خیال حساب شدم ولی بی خیال طرف نمی شم ، الان دنبالشم
سلام

شما میتونید با بروکر تماس بگیربد و موضوع رو بگید .

احتمالا باهاتون تماس بگیرن و همینطور نمونه امضاتون رو بخوان تا مشکلتون رو حل کنند.

و میتونید تاکید کنید که تا روشن شدن موضوع براشون ، حساب رو غیر قابل ترید کنند که پولتون از دست نره
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي January 17th, 2009, 23:03   #145
majid_k
Senior Member

majid_k's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 1,317 بار در 470 پست
majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alijob444 نمايش نوشته ها
با یکی از دوستانم که تو شرکت داتک کار میکنه صحبت کردم و قضیه رو براش مفصل توضیح دادم بعد به من گفت آیپی رو بده آیپی رو که براش فرستادم گفت این شرکت در تبریز هست ولی طرف از شهر مراغه کانکت شده و گفت شرکت اصلی هست که تو تبریزه و شهرهای حوالی تبریز هم خدمات میده در ضمن توضیح داد که رسیدگی به جرائم اینترنتی بسیار سریع کار خودشون رو انجام میدن در ضمن گفت متخصصانی دارند که اصلا نیاز نیست به شرکت مراجعه کنی خودشون دو سوته رد طرف رو میگیرن
سلام

فکر کنم همون هکر مراغه ای باشه که چند وقت پیش چنجر های ایگولد رو بد جوری اذیت میکرد
شماره تلفنشو به منم داده بودند ولی نمیدونم کجا نوشتم
قديمي January 18th, 2009, 08:40   #146
mosen
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 421 بار در 194 پست
mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)mosen (سطح 3)
salam

0

hafte ghabl ye email baray man ye nafar ferestad, ke dar oun ye seri harf hay rajebe .......

badesh edame dade bood ke barat chand ta ax ham az oun shab ke az man gerefti ersal kardam,

negashoon kon.

esmesho pari moarefi karde bood.

albate man ax haro baz nakardam,

mostaghim delet kardam.

bad az chand rooz ye payam az agha saleh derakh shan va fxmehdi tabriz be soorate send to all

baram omade bood, ke movazebe intor email ha bashid,

movafagh bashid
mosen آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از mosen:
قديمي January 20th, 2009, 13:00   #147
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

Exclamation

0

شخص مذکور بیکار ننشسته داره با آی دی های مسنجر من با خیلی ها می چته مواظب باشید ، بازم تونسته به یه نفر ضربه بزنه اطلاعات بیشتری خواهم داد ....
قديمي January 20th, 2009, 14:12   #148
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

آقا وحید شما شکایت نکردی
قديمي January 20th, 2009, 14:18   #149
وحید درزی

وحید درزی's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alijob444 نمايش نوشته ها
آقا وحید شما شکایت نکردی
حقیقتش اینه که چون تونستم حساب رو برگردونم و دیدم فقط من اینطوری شدم و بقیه بی خیالن ، بی خیال شده بودم ، اما حالا که یارو دست بردار نیست و ول کن آی دی های من هم نیست داریم یه کارهائی می کنیم ، لازم به ذکر است که با وجود تمام ترفندهای امنیتی سیستم بنده روزی سه بار توی چند ورز اخیر دچار اتک هارد شده ، ولی جان سالم به در برده طرف زوم کرده روی من
قديمي January 20th, 2009, 14:20   #150
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

0

وحید جان احتمالا شما adsl دارید که آیپی شما دائمی هست برای همین آیپی شما رو داره و این کار رو داره میکنه میتونی از شرکت خدمات دهنده یک آیپی جدید درخواست کنی هزینش اگر اشتباه نکنم 10000 تومان هستش
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
فارکس, کردن, هک, جدید, درآمد, زائی, شیوه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:32 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.