انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 27th, 2010, 21:40   #136
solati
Member

تاريخ عضويت: Aug 2009
تشکر از ايشان: 134 بار در 53 پست
solati (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید سلیمانی نمايش نوشته ها
سلام

سخن را ببیاید شنیدن نخست ---- چو دانا شوی پاسخ آری درست

آقا رضا بنده متعجبم كه چرا شما مسئله رو شخصي ميكنيد.اين حقير با شما جنگي ندارم ولي شما بايد بپذيريد كه

عملكردتون در مسئله عليجان اشتباه بود و رفتار غير حرفه اي شما در اون مسئله و عدم برخورد با متخلفين طبق

نظري كه در بالا فرموديد در آينده باعث ايجاد حاشيه براي عده كثيري از اعضاي سايت شد.اينكه ما اينجا عليجان رو

مثال ميزنيم به خاطر دوستي نيست به خاطر فجيع بودن عملكرد شماست و حداقل انتظار ما از شما پذيرفتن اين

اشتباه هست.

بازهم از شما تقاضا دارم مشكل رو شخصي نكنيد و با فكر بازتري به مسائل پيش امده بپردازيد.

سخن را مگردان پس و پیش هیچ ---- جوانـــمردی و داد،دادن بسیچ

بـپــــــاسخ خردمند پیـــــــــدا شود ---- بهــــــــر آرزو بــــــــر توانا شود

هر آنکس که راند سخن بر گزاف ----- بــــــــــــــود بــــــر سر انجمن مرد لاف

بگاهی که تنها شــــــود در نهفت ----- پشیمان شود ز آن سخنها که گفت

بگفتــــــــار بی سود و دیوانگی ----- نجوید جهــــــــــــانجوی مردانگی

ارادتمند وحید سلیمانی
جناب سلیمانی خیلی عذر میخوام ولی به نظر شما این حرکت انتقادی به مدیر سایت یک برنامه ی از پیش تعیین شده نیست؟؟
solati آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 27th, 2010, 22:30   #137
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

سلام

آقا رضا بنده پاسخم رو از شما گرفتم و پست دوم رو هم (بقول شاخص) جهت تنویر افکار عمومی ارسال کردم

و به نظرات دیگر عزیزان هم احترام میگذارم.

موفق و پیروز باشید
قديمي May 28th, 2010, 00:02   #138
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
.....

کسری جان ایمیل شما رو دریافت کردم، خواندم و هنوز هم دارمش. لطفاً یکبار دیگر خودتون ایمیلتون رو بخونید ببینید سوالی از من کرده بودید که من بخوام جوابی بهش بدم؟!!!!
شما یک توضیحی در مورد سوال من دادید که حداقل برای من قانع کننده نبود و تبریک به خاطر تاهل گفتید که از شما بسیار ممنون هستم . اگر ایمیل رو ندارید، میتونم دوباره براتون فرواردش کنم.

......
حامد جان، منظورم اين بود كه چنانچه ابهامي در مورد توضيحات من يا در مورد مسايل ديگر برايتان باقي مانده بود مي توانستيد توسط ايميل از من جواب بخواهيد . مطمئن هستم با گفتگو كردن ، نقاط ابهام شما برطرف ميشد . يا ميشد تلفني صحبت كرد . . .
متاسفانه در فضاي مجازي ، لحن سخن گفتن افراد مشخص نيست ، ولي اگر از من كينه اي به دل داشته ايد يا قصد ضربه زدن به من را داشته ايد به شما تبريك ميگويم ، چون در بدترين موقعيت قرار دارم كه از همه طرف تحت فشار هستم و . . .

خدایا به من کمک کن تا وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.
قديمي May 28th, 2010, 00:37   #139
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kasra نمايش نوشته ها
حامد جان، منظورم اين بود كه چنانچه ابهامي در مورد توضيحات من يا در مورد مسايل ديگر برايتان باقي مانده بود مي توانستيد توسط ايميل از من جواب بخواهيد . مطمئن هستم با گفتگو كردن ، نقاط ابهام شما برطرف ميشد . يا ميشد تلفني صحبت كرد . . .
متاسفانه در فضاي مجازي ، لحن سخن گفتن افراد مشخص نيست ، ولي اگر از من كينه اي به دل داشته ايد يا قصد ضربه زدن به من را داشته ايد به شما تبريك ميگويم ، چون در بدترين موقعيت قرار دارم كه از همه طرف تحت فشار هستم و . . .

خدایا به من کمک کن تا وقتی می خواهم درباره ی راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفش های او راه بروم.
کسری جان، خودتون خوب میدونید که من هیچگونه رابطه و مراوده ای با شما نداشته و ندارم که بخوام از شما چیزی در دل داشته باشم. قصدم از اون گزارش تنها برای جلوگیری از بوجود آمدن برخی مسائل بود که خوشبختانه یا متاسفانه بوجود آمد. لطفاً مسائله رو برای خودتون بزرگ نکنید و یا بهتره بگم که با مظلوم نمایی قصد گرفتن دست پیش و فرار رو به جلو رو نداشته باشید.

لطفاً جمله آخر متنتون رو به خودتون هم نسبت بدید. یادتون هم باشه که من و خیلی های دیگه تو این سایت اشخاص حقیقی هستیم و شما همچنان یک شخص مجازی ...

زیاده عرضی نیست

اسحاقی زاده
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 28th, 2010, 13:51   #140
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
کسری جان، خودتون خوب میدونید که من هیچگونه رابطه و مراوده ای با شما نداشته و ندارم که بخوام از شما چیزی در دل داشته باشم. قصدم از اون گزارش تنها برای جلوگیری از بوجود آمدن برخی مسائل بود که خوشبختانه یا متاسفانه بوجود آمد. لطفاً مسائله رو برای خودتون بزرگ نکنید و یا بهتره بگم که با مظلوم نمایی قصد گرفتن دست پیش و فرار رو به جلو رو نداشته باشید.

لطفاً جمله آخر متنتون رو به خودتون هم نسبت بدید. یادتون هم باشه که من و خیلی های دیگه تو این سایت اشخاص حقیقی هستیم و شما همچنان یک شخص مجازی ...

زیاده عرضی نیست

اسحاقی زاده
حامد جان . لطفا شفاف صحبت کنید . موضوعی وجود نداره که بخواهم به خاطر آن دست پیش بگیرم و فرار رو به جلو بکنم .
از شما و هر کدام از دوستانی که مطلبی بر علیه بنده دارید تقاضا میکنم بدون توجه به قانون ممنوعیت اتهام به اشخاص حقیقی در همینجا بیان کنید .
البته بنده تا کنون هیچکدام از پست های توهین یا انتقاد به خودم را پاک نکرده ام . از آقا رضا و محسن دوست داشتنی هم درخواست میکنم پست هایی که برای خراب کردن من یا توهین یا هر چیز دیگری نسبت به اینجانب است را دیگر پاک نکنند .
خوب حالا که قراره شفاف صحبت کنیم . متن گزارشی که شما فرستاده بودید ، انتقاد در مورد این موضوع بود که در آواتار یکی از آی بی ها کلمه AST نوشته شده بود .
باید بگویم قبل از اجرای قوانین تالار بروکرها خیلی از آی بی ها در امضا یا آواتار خود اسم شرکت و تبلیغات خود را قرار داده بودند . که بنده برای تک تک آی بی ها نامه فرستادم و از آنها درخواست کردم این قانون را رعایت کنند . و کاربر مورد نظر امضا خود را تغییر داد . همچنین ایشان اسم شرکتشان را به طور کامل در آواتارشان نوشته بودند که حذف کردند و فقط کلمه AST باقی ماند .
با توجه به اینکه این کلمه نه آدرس سایت است و نه برند ثبت شده ، بنده نتوانستم چیز دیگری به ایشان بگویم .

جناب حامد لطفا از کلی گویی دست بردارید و موارد مورد ابهام را همینجا مشخص کنید تا توضیحات کامل خدمتتان ارایه دهم .

با احترام
مهدی نیاکی

آخرین ويرايش توسط Kasra در May 28th, 2010 و ساعت 13:59
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Kasra:
قديمي May 28th, 2010, 23:59   #141
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:

زیاده عرضی نیست

اسحاقی زاده
سلام حامد جان

بی خیال حامد زندگی ارزش ترش رویی را نداره من نمیدانم چه مسئله ای پیش آمده حتما سو تفاهم بوده
کسرا هم مثل خودت گل پسره این بدون همه در زندگی اشتباهاتی میکنند به قول صفدر در آشپز باشی میخواهد بگه آدم جایز الخطاست میگه " آدم خطاخوردست دیه کاریش نمیشه کرد" شنیدیم شاه داماد شدی مبارک انشاال.. خوشبخت بشی . یک دستی هم روی سر ما بکش .

"زیاده عرضی نیست "

رهجو

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در May 29th, 2010 و ساعت 00:04
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از مسعود رهجو:
قديمي May 29th, 2010, 08:50   #142
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
عرض ارادت

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو نمايش نوشته ها
سلام حامد جان

بی خیال حامد زندگی ارزش ترش رویی را نداره من نمیدانم چه مسئله ای پیش آمده حتما سو تفاهم بوده
کسرا هم مثل خودت گل پسره این بدون همه در زندگی اشتباهاتی میکنند به قول صفدر در آشپز باشی میخواهد بگه آدم جایز الخطاست میگه " آدم خطاخوردست دیه کاریش نمیشه کرد" شنیدیم شاه داماد شدی مبارک انشاال.. خوشبخت بشی . یک دستی هم روی سر ما بکش .

"زیاده عرضی نیست "

رهجو
سلام بر آقا مسعود عزيز

چشم قربان. يك بار جناب Shakhes در تالار مديران به من گفتن كه بعضي مسائل مثل ظرف لجني ميمونه كه هر چه بيشتر درش كنكاش بشه، بوي تعفن آن ...

كسري عزيز
اگر سوء تفاهمي در ذهن شما شكل گرفت و ناراحتي اي از سمت من براي شما پيش آمده، بنده عذر خواهي ميكنم...

به هر حال من از شخص مدير سايت انتظار بيشتري داشتم كه متاسفانه باز هم مثل هميشه سكوت اختيار كردن. زين پس بنده هم مثل شما. راحت باشيد.

موفق باشيد
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي June 3rd, 2010, 12:29   #143
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

ممکن تالارهایی درست کنید که افراد کسب شرایطی قادر به پست زدن در اونها باشند؟

مثلاً تالار 3000 هزار پستی ها یا 2000 پستی ها، یا تالار براساس اعتبار و تشکر باشه، یا هرماه رای گیری انجام بشه و سه نفر اول رای گیری وارد تالار بشوند.

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در June 3rd, 2010 و ساعت 12:29 دليل: همیشه سبز باشید
lastnight19 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از lastnight19:
قديمي June 3rd, 2010, 23:37   #144
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها

مثلاً تالار 3000 هزار پستی ها یا 2000 پستی ها، یا تالار براساس اعتبار و تشکر باشه، یا هرماه رای گیری انجام بشه و سه نفر اول رای گیری وارد تالار بشوند.

من میگم اعتباری باشه

مثلا افراد بالای 5000 امتیاز یا افرادی که به سطح 11 رسیده اند
قديمي June 4th, 2010, 00:21   #145
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
من میگم اعتباری باشه

مثلا افراد بالای 5000 امتیاز یا افرادی که به سطح 11 رسیده اند
بنظر من اعتباری خیلی گزینه مناسبی نیست چون افراد می تونند باهم دست به یکی کنند و تند تند به هم اعتبار بدن، البته این نظر من هست.

من فکر می کنم تعداد پست یا تشکر گزینه بهتری باشه، یا مسابقه برگزار کنیم و یا رای گیری هم می تونه جواب بده.

این تالار هم به اینصورت باشه که همه قادر به خواندن مطالبش باشند ولی همه قادر به پست زدن و یا تاپیک زدن نباشند.

آخرین ويرايش توسط lastnight19 در June 4th, 2010 و ساعت 00:22 دليل: لعنت بر اون کسی که برای مردم دردسر درست می کنه
lastnight19 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از lastnight19:
قديمي June 4th, 2010, 01:10   #146
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

خاصيت چنين تالاري چي ميتونه باشه؟
قديمي June 4th, 2010, 09:10   #147
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

سلام آقا رضا
مال همین امروزه
چون گفته بودید اطلاع رسانی کنید پست زدم.

ضمنا ظرفیت آپلود عکسها رو زیاد کنید.39 کیلوبایت برای آپلود یه عکس خیلی کمه.
موفق باشید
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg Image.jpg‏ (37.0 کیلوبایت, 17 نمایش)

آخرین ويرايش توسط trendfinder در June 4th, 2010 و ساعت 09:14
trendfinder آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از trendfinder:
قديمي June 4th, 2010, 11:54   #148
Khakestari
Senior Member

Khakestari's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 3,213 بار در 495 پست
Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)Khakestari (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها

جناب البرز سلام
من با پيشنهاد شما مخالفم
زيرا اين قضيه باعث مي شود كه دوستاني كه تازه وارد هستند نتوانند وارد بحث شوند . ولو اينكه تازه كار باشند و مطالبشان غير مفيد . ثانيا اين موضوع باعث مي شود كه ديگران شروع به دادن پست هاي غير مفيد كنند و يا مطالب را كپي كنند تا امار پست هايشان بالاتر رود .
اگرمعيار را بر پايه اعتبار و تشكر قرار بدهيد، باز هم جاي ايراد هست زيرا اين قضيه باعث مي شود افراد با چند ايدي ثبت نام كنند و هي از خودشون تشكر كنند و اعتبار بدهند (كه نمونه ان مستند موجود است اگر خواستيد!) .

اگر قصد، كار ماندگار است. پيشنهاد من خلاصه كردن تاپيك هاي مفيد و ذخيره در تالار منابع، از همه چيز واجب تر و مفيد تر است، كه هم از تكرار مطالب جلوگيري شود و هم منبعي خوب براي اينده، و در نهايت پست هاي اضافه نيز به اين صورت حذف خواهند شدو مطالب مفيد ماندگار!

با تشكر
قديمي June 4th, 2010, 13:36   #149
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

با سلام

برای من هم سایت در ساعت 11:03 صبح امروز مشکل داشت (خلاصه پیغام : به دلیل ترافیک بالا قادر به پاسخگویی نمیباشد)
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 5th, 2010, 11:23   #150
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Khakestari نمايش نوشته ها
جناب البرز سلام
من با پيشنهاد شما مخالفم
زيرا اين قضيه باعث مي شود كه دوستاني كه تازه وارد هستند نتوانند وارد بحث شوند . ولو اينكه تازه كار باشند و مطالبشان غير مفيد . ثانيا اين موضوع باعث مي شود كه ديگران شروع به دادن پست هاي غير مفيد كنند و يا مطالب را كپي كنند تا امار پست هايشان بالاتر رود .
اگرمعيار را بر پايه اعتبار و تشكر قرار بدهيد، باز هم جاي ايراد هست زيرا اين قضيه باعث مي شود افراد با چند ايدي ثبت نام كنند و هي از خودشون تشكر كنند و اعتبار بدهند (كه نمونه ان مستند موجود است اگر خواستيد!) .

اگر قصد، كار ماندگار است. پيشنهاد من خلاصه كردن تاپيك هاي مفيد و ذخيره در تالار منابع، از همه چيز واجب تر و مفيد تر است، كه هم از تكرار مطالب جلوگيري شود و هم منبعي خوب براي اينده، و در نهايت پست هاي اضافه نيز به اين صورت حذف خواهند شدو مطالب مفيد ماندگار!

با تشكر
تالارهای قبلی به همون شکل قبلی باقی خواهد ماند، من نگفتم که روند کلی کار تغییر کنه، فقط گفتم یک بخش اضافه کنیم.

در مورد اینکه چه جوری افراد رو انتخاب کنیم هم من بعنوان مثال اون چند مورد رو خدمتتون عرض کردم، می شه با گذاشتن مسابقاتی که هر 3 ماه برگزار بشه 3 نفر اول رو به این تالار راه داد یا اینکه رای گیری کنیم یا اینکه افراد به پستها امتیاز بدهند.

خیلی راههای زیادی برای وارد شدن به این تالار وجود داره، اگر تصمیم قطعی برایجاد چنین تالاری گرفته شد می شه راجع به نحوه ورود افراد به این تالار تصمیم گرفت.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کیفیت, پیشنهاد, مطالب, ارائه, ارتقاء, راهکار, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:39 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.