انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 30th, 2009, 17:40   #91
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 785 بار در 308 پست
keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله omidsx نمايش نوشته ها
keivanpro شما از کدام ورژن استفاده میکنید؟
من از همین ورژن آخری یعنی 4 استفاده میکنم
قديمي May 1st, 2009, 02:12   #92
simplex
Senior Member

simplex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 406 بار در 87 پست
simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به simplex
توضیح:

0

من این رو تست کردم درست کار میکرد

UserName: EAV-03522702
PassWord: at5cdnspts

شما در قسمت راست صفحه [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] به بالاترین تاریخ زیر نوشته Recent Entries رجوع کنید و روی ان کلیک کنید معمولا 6 تا پسورد و یوزر نیم همون تاریخ رو میده میتوانید یکی یکی کپی پیست کنید تایکیش درست کار کنه .
پیروز باشید
قديمي May 1st, 2009, 12:34   #93
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

سلام آقا امید

ممنون از راهنمایی های خوبتون

من یوزر نیم و پسورد را که میدم(البته از سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]) قبول میکنه مشکلی با یوزر نیم نداره و شروع میکنه به آپدیت ولی بعد که اپدیت تموم میشه رنگ آیکن کنار ساعت نارنجی میشه (منظور شما اینه که مشکل از یوزر نیم و پسورد هاست؟)
چند بار هم به من پیام داده که باید سیستم عامل را آپدیت کنی چطوری میتونم این مشکل ر برطرف کنم؟ من ویندوزم را به همون روش هایی که توی این سایت گفتن اوریجینال کردم ولی وقتی automatic update ویندوز را فعال میکنم آپدیت های جدید برای من نمی یاد مشکل از کجاست؟

ارادتمند
قديمي May 1st, 2009, 14:08   #94
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

0

سلام
جالبه الان به طور کلمل آپدیت کرد در قسمت آپدیت که میرم نوشته
virus signature database is up to date
update is not necessary- the virus signature database is currect
در قسمت protection status نوشته
maximum protection is not ensured
license expired
you are using your eset nod32 antivirus licensing credentials with eset smart security . this trial version is expired
بعد از آپدیت رنگ آیکن کنار ساعت قرمزه

مشکل از کرکه؟
ارادتمند

آخرین ويرايش توسط keivanpro در May 1st, 2009 و ساعت 14:11
keivanpro آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 1st, 2009, 14:10   #95
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

0

این را یادم رفت بگم

الان در قسمت آپدیت جلوی version of virus signature database نوشته: 4047(20090430)
قديمي May 1st, 2009, 16:54   #96
simplex
Senior Member

simplex's Avatar

simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)simplex (سطح 3)
0

keivanpro این اتفاق برای من هم افتاد ولی بعد که چندتا یوزر پسورد عوض کردن درست شد شما باید یکی یکی یوزر پسوردهای جدید رو وارد وتست کنید درست میشه
قديمي May 1st, 2009, 17:51   #97
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله omidsx نمايش نوشته ها
keivanpro این اتفاق برای من هم افتاد ولی بعد که چندتا یوزر پسورد عوض کردن درست شد شما باید یکی یکی یوزر پسوردهای جدید رو وارد وتست کنید درست میشه
سلام
یوزر نیم و پسورد ها را کدوم قسمت باید وارد کنم؟
چون یوزرنیم و پسورید را که در قسمت update وارد کردم مشکلی نداشت و اونو قبول کرد
مشکل اینجاست که وقتی روی فایل ****** کلید میکنم install میشه ( در پوشه ای که خود آنتی ویورس نصب شده) بعد درخواست اتصال به اینترنت میده وقتی متصل میشه به سرور سایت نود پیام میده که lisence شما expire شده به نظر میرسه که نمیتونه نرم افزار را ****** کنه در اسن شرایط راه حل چیه؟ license دیگه ای یا ****** دیگه ای برای این نرم افزار وجود داره؟

ارادتمند
قديمي May 2nd, 2009, 02:09   #98
simplex
Senior Member

simplex's Avatar

0

keivanpro فایل ک -ر -ک برای بار اول است که از کار افتاد باید به همان سایت که در چند پست قبلی گفتم بروید و پسورد و یوزر نیم جدید بگیرید و در قسمت یوزرنیم پسورد ستاپ وارد کنید و یکی یکی پسورد یوزرنیمها رو چک کنید تا درست کار کنه و دیگه نباید فایل ک-ر-ک رو بزنید اگر با یکی از یوزرها درست کار کرد کافی . بعد ان هم فقط کافی یوزرنیم و پسورد جدید بدهید .

آخرین ويرايش توسط simplex در May 2nd, 2009 و ساعت 02:14
simplex آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از simplex:
قديمي May 4th, 2009, 01:20   #99
Farzad619
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,552 بار در 366 پست
Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)
0

سلام دوستان
با تشکر از omidsx عزیز

از[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]میتونید یوز و پسورد لحظه ای بگیرید

موفق باشید
فرزاد

آخرین ويرايش توسط Farzad619 در May 4th, 2009 و ساعت 01:29
Farzad619 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Farzad619:
قديمي May 26th, 2009, 12:49   #100
goldsun
Senior Member

goldsun's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 832 بار در 184 پست
goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به goldsun
Exclamation انتشار ویروسی جدید

0

كارشناسان امنيتي سوفوس به كاربران اينترنت هشدار دادند مراقب حمله نرم افزار مخرب جديدي باشند كه از سوي خلافكاران اينترنتي بكار گرفته شده است.

تروژان JSRedir-R كه به Gumblar معروف است مي تواند از سوي خلافكاران اينترنتي براي دسترسي به اطلاعات با ارزش كاربران يا سرقت اطلاعات شخصي آنها مورد استفاده قرار بگيرد.

طبق هشدار كارشناسان سوفوس، اين نرم افزار مخرب با شش برابر سرعت نزديك ترين رقيبان خود در حال انتشار است؛ تنها در هفته گذشته نيمي از نرم افزارهاي مخرب در وب سايتها به عنوان اين نرم افزار مخرب شناسايي شدند.

بر اساس اين گزارش، تروژان JSRedir-R خود را در داخل وب سايتهاي معتبري كه امنيت پاييني دارند پنهان مي كند و بدون اينكه كاربر بداند برنامه‌هاي مخرب را از سايت‌هاي ديگر در رايانه وي دانلود مي كند. اين امر به هكرها زمينه نفوذ به رايانه كاربر را فراهم كرده و به آنها فرصت مي دهد به سرقت اطلاعات شخصي و مالي كاربر بپردازند.

كارشناسان امنيتي كاربران اينترنت را به اطمينان از بروز بودن نرم افزار ضد ويروس خود فراخواندند تا در برابر تهديدات ويروسها محافظت شوند.
goldsun آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از goldsun:
قديمي November 11th, 2009, 02:53   #101
simplex
Senior Member

simplex's Avatar

ورژن جدید nodlogin 10 جهت آپدیت ( Update ) آنتی ویروس Nod32 منتشر شد.

0

ورژن جدید nodlogin 10 جهت آپدیت ( Update ) آنتی ویروس Nod32 منتشر شد.

از آنجایی که میدانید آنتی ویروس Nod32 توسط سرور خود برروی اینترنت دائما
کدهای ****** شده را شناسایی کرده و آنها را Block میکند از اینرو شما جهت
آپدیت کردن آنتی ویروس خود همواره نیاز به کد جدید دارید که میبایست آن را به
نرم افزار Nod32 خود بدهید تا بتوانید به سرور Nod32 متصل شده و آخرین
آپدیت ها را دریافت نماید.

از آنجایی که میدانید آنتی ویروس Nod32 توسط سرور خود برروی اینترنت دائما کدهای ****** شده را شناسایی
کرده و آنها را Block میکند از اینرو شما جهت آپدیت کردن آنتی ویروس خود همواره نیاز به کد جدید دارید که
میبایست آن را به نرم افزار Nod32 خود بدهید تا بتوانید به سرور Nod32 متصل شده و آخرین آپدیت ها را دریافت
نماید.

1- فایل کوچک Daryasoft Update NOD32 را از لینک ذیل دانلود کرده و آن را برروی دسکتاپ
ویندوز خود ذخیره کنید .

2- در هنگام اتصال به اینترنت فایل مذکور را اجرا کنید. این برنامه به صورت خودکار Username و
Password جدید مورد نیاز برای آنتی ویروس Nod32 را از روی اینترنت یافته و بصورت آتوماتیک
آن را در داخل Nod32 وارد مینماید و شما میتوانید پس از آن به سادگی آنتی ویروس خود را
Update کنید.

Daryasoft Update NOD32 x86 ویندوزهای 32bit حجم: 640KB:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

Daryasoft Update NOD32 x64 ویندوزهای 64bit حجم: 700KB:
قديمي November 11th, 2009, 09:38   #102
kingnothing
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: WwW.GuilanFX.CoM
تشکر از ايشان: 453 بار در 167 پست
kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)kingnothing (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kingnothing
Thumbs up M Autorun Killer 1.5

0

این آنتی ویروس علاوه بر کشتن ویروسها Run و Cmd ویندوز و همچنین رجیستری و Task Manager رو هم فعال می کنه وعلاوه بر اینها فولدر آپشن ویندوز رو هم دوباره برمیگردونه .

تغییرات این نسخه نسبت به نسخه ی قبل :
- اضافه شدن زبان فارسی به برنامه
- از بین رفتن برخی مشکلات
- افزایش قدرت برنامه و افزایش تعداد ویروسهای قابل کشف
بعد از باز کردن برنامه بر روی دکمه ی مربوطه کلیک کنید و منتظر بمانید برنامه به صورت خودکار ویروسها را پیدا می کند و از بین می برد بعد از این کار هم نیاز به یک لاگ آف و یا ریستارت کردن هم هست

دانلود

kingnothing آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
مقابله, معرفی, تروجان

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید