انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 20th, 2009, 14:17   #1381
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

با سلام
پس در اولين مرحله بايد يك قانون منبع وجود داشته باشد كه بر اساس ان قوانين اين فروم را پايه ريزي كرد
مثل قانون اساسي در كشورها
چون ما در ايران زندگي ميكنيم قوانين اين فروم نيز بايد از قوانين اين كشور پيرويكند يعني قانوني مخالف ان قانون را نميتوانيم تصويب كنيم
قوانيني نيز لازم است كه شان دوستان و حرمت و كرامت انساني انها را حفظ كند
اين شامل بخش عمومي ميشود
قسمت تخصصي هم علاوه بر اينها بايد يك سري قوانين خاص را در بر بگيرد كه دوستان متخصص و با تجربه بايد استين بالا بزنند
حالا دوستان با توجه به قانون فعاليت هاي اينترنتي و در نظر گرفتن منافع مالك سايت پيشنهادات خود را مطرح كنند
تمام پيشنهادات جمع بندي و راجع به ان صحبت خواهد شد
موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط وحید در May 20th, 2009 و ساعت 14:33
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از وحید:
قديمي May 20th, 2009, 14:22   #1382
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

اگر ممکن هست از اینجا به بعدش رو خود آقا رضا صحبت کنند .تا شبهه ای بعد پیش نیاد.مرسی.
قديمي May 20th, 2009, 15:19   #1383
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kakolokia نمايش نوشته ها
با نام و ياد خدا

با سلام و روز به خير خدمت دوستان عزيز خصوصا آقا رضا مديريت محترم سايت

مطمئنا فرايندهايي كه بايد طي بشه خارج از اين 3 فرايند نيستند:

1- قانونگذاري
2- اجراي قانون
3- نظارت بر اجراي قانون

هر سه فرايند فوق مي بايست دموكراتيك باشند تا نظر همه تامين بشه يعني نظرسنجي

به جرات ميشه گفت الان قوانين سايت داراي نقص هستند و كليتي كه در اونها هست باعث ايجاد سوء تفاهم ها ميشه، بعضي از قوانين هم كلا يك طرفه هستند و دست مديران رو براي هرگونه اعمال نظر شخصي باز ميگذارند.

حالا بهتره روي فرايند اول تمركز بشه، بهتره قوانين حال حاضر سايت با قوانين نظام در مورد سايت هاي اينترنتي تركيب بشه و اگر چيز جديدي هست بهش اضافه بشه و به صورت خلاصه و شفاف تنظيم بشه و بعد به راي گذاشته بشه و در همون تاپيك نظرسنجي نظرات براي اصلاح قوانين منظور بشه، اين فرايند خيلي مهمه چون قوانيني رو كه اكثريت تائيد كردند ديگه بهونه اي براي سرپيچي و زيرپا گذاشتنش ندارند

بعد تيم مديريت معرفه بشه و اون هم به نظرسنجي گذاشته بشه و در نهايت قاضي ها و ناظران معرفي بشن تا اختلافات رو حل كنند

از اونجا كه ديگه پست ها بلافاصله حذف نميشن و حذف تاخيري در دستور كار قرار مي گيره ميشه بعضي از پست ها رو اصلاح كرد و به روند تاپيك ها برگردوند

موفق باشيد
يا علي
با سلام و تشکر از جناب kakolokia

برای بازنگری در قوانین، دو راه وجود دارد:

1- باز هم قوانین توسط بنده تنظیم شود.
2- تنظیم قوانین توسط نمایندگانی از اعضا انجام شود،

شخصا با گزینه 2 موافقم. به دو دلیل:

الف- معمولا چند نفر با چند فکر بیش از یک نفر و یک فکر کارایی دارند.
ب- اگر قوانین توسط نمایندگان اعضا تنظیم شود، مقبولیت آن توسط اعضاء بیشتر خواهد بود.

لذا پیشنهاد می شود تیمی توسط اعضاء انتخاب و تدوین قوانین توسط این تیم انجام شود. نحوه انتخاب مسئولان و ناظران تالار را نیز می توان در قانون مشخص کرد.

پیشنهاد می کنم جناب kakolokia تاپیکی ایجاد و با استفاده از ابزارهای موجود در سایت (ایجاد نظرسنجی، دکمه تشکر و . . .) مباحث مربوط به انتخاب نمایندگان اعضاء برای تدوین قوانین را پیگیری کنند.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 20th, 2009, 15:33   #1384
shahramfx
Senior Member

shahramfx's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: شيراز
تشکر از ايشان: 2,762 بار در 606 پست
shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به shahramfx
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها

به نظر من خودتون ميتونيد با توجه به تجربه اي كه داريد به عنوان يك عضو از گروهي كه ميخوان قانون تعيين كنن تاثير گذار باشيد ولي با يك حق راي
shahramfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از shahramfx:
قديمي May 20th, 2009, 16:32   #1385
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

نقل قول:

ب- اگر قوانین توسط نمایندگان اعضا تنظیم شود، مقبولیت آن توسط اعضاء بیشتر خواهد بود.

لذا پیشنهاد می شود تیمی توسط اعضاء انتخاب و تدوین قوانین توسط این تیم انجام شود. نحوه انتخاب مسئولان و ناظران تالار را نیز می توان در قانون مشخص کرد.

پیشنهاد می کنم جناب kakolokia تاپیکی ایجاد و با استفاده از ابزارهای موجود در سایت (ایجاد نظرسنجی، دکمه تشکر و . . .) مباحث مربوط به انتخاب نمایندگان اعضاء برای تدوین قوانین را پیگیری کنند.

با تشکر
خوشبختانه جناب مسعود رهجوی نازنین به مسئله مهمی اشاره کردند که بنده هم قبلا ان را به عرض شما رسانده بودم همچین kakolokia عزیز نیز نظارت بر انجام کار را یکی از مولفه های اساسی ذکر کردند

از شما که انتخاب به جایی برای حل مناقشه سایت را نیز داشته اید تشکر میکنم
بهتر است هر چه سریعتر تیم انتخاب قوانین ایجاد و بعد از تکمیل قوانین ان را ثبت و بعد از ان نیز تیم ناظران ایجاد شود
که در امر بهبود و تسریع مشکلات سایت قدمی پیشرو داشته باشند

با تشکر
4 تشکر کننده از HERCOOL:
قديمي May 20th, 2009, 19:42   #1386
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:

با تشکر
با نام و ياد خدا

سلام خدمت دوستان عزيز و مديريت محترم

بنده هم با گزينه دوم موافقم و بهتره خود شما هم در تيم تدوين قوانين باشين تا قوانين جامع الاطراف باشه و منافع همه حفظ بشه

ايجاد تاپيك نظرسنجي و راي گيري مستلزم آماده شدن پيش نويس قوانين هست، لذا براي تشكيل تيم تدوين قوانين پيشنهاد مي كنم يك فراخوان براي تمام اعضا زده بشه تا دوستاني كه در حوزه هاي حقوق و جامعه شناسي و روانشناسي و فناوري اطلاعات و حوزه هاي مرتبط سررشته دارند آمادگي خودشون رو اعلام كنند

اگر راه ديگه اي هم براي تشكيل اين تيم وجود داره لطفا دوستان نظراتشون رو ارائه بدن

موفق باشيد
يا علي
قديمي May 20th, 2009, 23:17   #1387
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من بد نیست یک تیم مدیریت تشکیل بدیم و به اتفاق آقا رضا قوانین رو تنظیم کنیم، اینجوری هر دو مورد تامین می شه.

و اینکه می تونیم از راهنمایی و تجربه ایشون هم استفاده کنیم.
قديمي May 20th, 2009, 23:27   #1388
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

بنده هم با گزينه دوم موافقم و بهتره خود شما هم در تيم تدوين قوانين باشين تا قوانين جامع الاطراف باشه و منافع همه حفظ بشه

ايجاد تاپيك نظرسنجي و راي گيري مستلزم آماده شدن پيش نويس قوانين هست، لذا براي تشكيل تيم تدوين قوانين پيشنهاد مي كنم يك فراخوان براي تمام اعضا زده بشه تا دوستاني كه در حوزه هاي حقوق و جامعه شناسي و روانشناسي و فناوري اطلاعات و حوزه هاي مرتبط سررشته دارند آمادگي خودشون رو اعلام كنند

اگر راه ديگه اي هم براي تشكيل اين تيم وجود داره لطفا دوستان نظراتشون رو ارائه بدن

موفق باشيد
يا علي
لطفا یکی از دوستان پیش قدم شود و متن این فراخوان را تهیه و در یک تاپیک مستقل درج کند. من هم تنظیمات لازم را انجام می دهم تا تمام بازدیدکنندگان سایت از تاپیک بازدید کنند.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 20th, 2009, 23:51   #1389
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
صدای خوش دوست

0

سلام و عرض ادب بر جناب حصارکی و مسعود خان رهجو و از جناب رضا برای حسن سلیقه شان

دوستی دارم که در دیاری دور سردبیر نشریه ایست که اندکی نیز مقبولست از او احوال دیارشان را پرسیدم او شروع به ناله کرد .علت را خواستم بدانم؟
گفت این شهر برای هر جوانی از جانمایه گذاشته تا روزی آنجوان به آغوش شهر بازگردد و موثرترین ایده ها را با خود به همراه آورد .دریغ که جوانان دیروز و بزرگان امروز شهر را ترک کرده اند و شهر خالی از افراد تاثیر گذار گردیده. من نیز اندوهم گرفت اما چاره چیست مامن که تنگ شود عاشقان نیز می روند هرچند که خوب می دانیم این دو گرانقدر کوچی ننموده اند برای ترک دیار بل اندکی روزمرگی و سختی های زندگانی آنان را از مامنشان دور نموده.

چه خوش وقتیم از بازگشت آنان که حرفشان خریدار دارد ویک تنه دیاری را به سرمنزل مقصود می رساند...
قديمي May 21st, 2009, 00:11   #1390
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
یاد آن ظریف

0

قصد پرگویی ندارم که هستم .اما پیش از رسیدن به اصل مطلب اگر از حاشیه نگوییم که دهانمان شیرین نمی شود.پس چشم آقا رضا همین امروز و فردا به آنجا هم میرسیم اما بدون قصد مطول نمودن کلام اما درد ودل را که نمی شود حذف کرد حتی در کلاس ریاضیات.............

ظریفی چند روز پیش نکته ای را به من گوش زد نمود و گزینه ای را بر سرمان زد محتوا چنین بود
"گر شما هم عددی از معاملاتتان در سود بود یا بهتر بگویم اهل معامله بودید اینقدر پرحرفی نمی نمودید"

حرف ظریف بی هیچ ادعایی بر روی چشم ما. چه ابایی داریم از حرف صادقانه چه ابایی داریم از اینکه بگوییم آمده ایم یاد بگیریم چه ترسی داریم که به قول دوستان فریاد کال شدن سردهیم؟ چه مشکلی هست که شاگردی خود را افتخار ندانیم؟ اما کدام شاگردست که تنها به یادگیری بسنده کند در یک فضای خالی از مهر و لبخند؟ در یک فضایی که مبصرش بد زیراب میزند؟

اگر می خواستیم سیاسی بنگاریم و به قول دوستان شجاعتش را داشتیم که می رفتیم در روزنامه خود اگر می خواستیم سخن پراکنی کنیم چرا کسب علم؟
قديمي May 21st, 2009, 00:18   #1391
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

ببخشید جناب فراری واقعاً جسارته ولی می شه یک مقدار فارسی روان مطلب بنویسید من بی سواد هم متوجه بشم.

من هر کدوم از پست های ما رو چند مرتبه باید بخونم آخرش هم نمی دونم درست منظور شما رو متوجه شدم یا نه.
قديمي May 21st, 2009, 00:47   #1392
farari
Senior Member

farari's Avatar

حضور مغتنم

0

نقل قول:
لطفا یکی از دوستان پیش قدم شود و متن این فراخوان را تهیه و در یک تاپیک مستقل درج کند. من هم تنظیمات لازم را انجام می دهم تا تمام بازدیدکنندگان سایت از تاپیک بازدید کنند.

با تشکر
اگر این تاپیک انتقادها و به گفته بعضیها این حرفهای جنجالی توانسته باشد به جای دفاع از حقوق معترضین، این دو بزرگوار را به سایت برگردانده باشد ،شاه تاپیک های این سایت است هرچند که می دانیم خوش یمنی ماست حضور این دو عزیز و این کاملا اتفاقیست.مگر نه آقا رضا؟
قديمي May 21st, 2009, 01:02   #1393
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
ظریفی چند روز پیش نکته ای را به من گوش زد نمود و گزینه ای را بر سرمان زد محتوا چنین بود
"گر شما هم عددی از معاملاتتان در سود بود یا بهتر بگویم اهل معامله بودید اینقدر پرحرفی نمی نمودید"

حرف ظریف بی هیچ ادعایی بر روی چشم ما. چه ابایی داریم از حرف صادقانه چه ابایی داریم از اینکه بگوییم آمده ایم یاد بگیریم چه ترسی داریم که به قول دوستان فریاد کال شدن سردهیم؟ چه مشکلی هست که شاگردی خود را افتخار ندانیم؟ اما کدام شاگردست که تنها به یادگیری بسنده کند در یک فضای خالی از مهر و لبخند؟ در یک فضایی که مبصرش بد زیراب میزند؟

اگر می خواستیم سیاسی بنگاریم و به قول دوستان شجاعتش را داشتیم که می رفتیم در روزنامه خود اگر می خواستیم سخن پراکنی کنیم چرا کسب علم؟
جناب فراری گرامی

با سلام

اگر مقصودتان [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] پست بنده است :

عرض کنم که بنده قصد جسارت نداشتم . ضمنا نه صحبت از پر حرفی کردم و نه سود . جهت اطلاع که خودم پای ثابت ضرر و زیان هستم وشاگرد عرض کردم ریل (فارغ از سود یا ضرر ). چرا که سود یا ضرر در هر حال دلمشغولی های خودش رو داره ...

شاید آنقدری که زیبایی یک گل برای یک گلفروش قابل درک است برای یک خراط نباشد ، و زیبایی یک کار کنده کاری برای یک گلفروش قابل درک نیست . بگذریم که هر دو از گل و کنده کاری زیبا لذت میبرند ... بنده هم احساس کردم شما موضوع رو از دیدگاه خاص خودتون نگاه میکنید و اشاره ام به این نکته بود .

خلاصه کلام ، هدفم از جمله ام دقیقا همان چیزی بود که در جمله ام گفتم و نه استعاره و کنایه و ... .
با این حال اگر از اشاره دوستانه و بی قصد و غرض من رنجیده شدید ، عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید .

پ.ن : لطفا این پست رو ریپلای نکنید که تاپیک رو بیش از این از مسیر اصلی خارج نکنیم .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي May 21st, 2009, 01:14   #1394
farari
Senior Member

farari's Avatar

طلب بخشش

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K نمايش نوشته ها
جناب فراری گرامی

با سلام

اگر مقصودتان [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] پست بنده است :

عرض کنم که بنده قصد جسارت نداشتم . ضمنا نه صحبت از پر حرفی کردم و نه سود . جهت اطلاع که خودم پای ثابت ضرر و زیان هستم وشاگرد عرض کردم ریل (فارغ از سود یا ضرر ). چرا که سود یا ضرر در هر حال دلمشغولی های خودش رو داره ...

شاید آنقدری که زیبایی یک گل برای یک گلفروش قابل درک است برای یک خراط نباشد ، و زیبایی یک کار کنده کاری برای یک گلفروش قابل درک نیست . بگذریم که هر دو از گل و کنده کاری زیبا لذت میبرند ... بنده هم احساس کردم شما موضوع رو از دیدگاه خاص خودتون نگاه میکنید و اشاره ام به این نکته بود .

خلاصه کلام ، هدفم از جمله ام دقیقا همان چیزی بود که در جمله ام گفتم و نه استعاره و کنایه و ... .
با این حال اگر از اشاره دوستانه و بی قصد و غرض من رنجیده شدید ، عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید .

پ.ن : لطفا این پست رو ریپلای نکنید که تاپیک رو بیش از این از مسیر اصلی خارج نکنیم .

شرمنده که نمی توانم پی نوشتتان را اطاعت نمایم .اما بنده کاملا حرفتان را می پذیرم این پیش بینیتان اصلا اشتباه نبود و من هم که گفتم به روی جانمی پذیرم اتفاقا کلی لذت بردم از این حرف دل انگیز چون چیزی جز حق نبود.

اما قسمت دوم حرف هایم اصلا با شمانیست چون شما بنده را محکوم به آن موارد ننمودید.اگر چنین برداشت کرده اید که من باید پوزش بخواهم.شما اگر نگاه کنید پست های دیگر را گفته مرا باور خواهید نمود که به چه محکوم شدیم........
قديمي May 21st, 2009, 02:30   #1395
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

موفق باشيد
يا علي
نقل قول:

با تشکر
با سلام
ضمن تشکر از دوست عزیزم جناب حصارکی عزیز اجازه می خواهم یک پیشنهاد در این زمینه ارائه دهم:

1- یک تاپیک با عنوان "فراخوان از اعضای سایت برای تدوین قوانین تالارهای غیرتخصصی" زده شود.
2- تاپیک حاوی یک نظرسنجی به فرم زیر باشد:

در کدام یک از بخشهای زیر سررشته داشته و نیز مایلید در تیم تدوین قوانین شرکت جویید؟
  • - در حوزه حقوق
  • - در حوزه جامعه شناسی
  • - در حوزه روانشناسی
  • - در حوزه فناوری اطلاعات
  • - در حوزه فقه
  • -در سایر حوزه های مرتبط(اعلام فرمایید)

نکته: نظرسنجی بصورتی باشد که نام اشخاص رای دهنده برای عموم قابل مشاهده باشد.

موفق باشید.

آخرین ويرايش توسط AmirBabak در May 21st, 2009 و ساعت 03:23
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از AmirBabak:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 17:57 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.