انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 20th, 2008, 01:46   #16
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 506 بار در 129 پست
HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله nabeghe نمايش نوشته ها
راستي يادم رفت

جناب HardyLaity
شما كه زحمت كشيديد و دهن ما رو آب انداختي يك لطفي بكن و از اوبونتو خودت هم ( حتما از خودت باشه) چند تا عكس بگير بزار تا ببينيم. راستش عكس هاي لينك بالا رو ديدم ولي تا خودم با گوشاي خودم نبينم باورم نميشه كه ممكنه سيستم عاملي با اين طراحي زيبا هم وجود داشته باشه.
این یک عکس از دسکتاپ کیوب

این هم یک عکس از افکت ژلاتینی

در مورد سیستم عامل ملی هم یه خاطره تعریف میکنم . یادم یه دوستی داشتیم سه ماه سرویس میومد دم خونشون میبردش یه ارگان دولتی که پرامپت داسشون را رنگی کنه و یه آیه بنویسه توش با اسم اون ارگان کاری که یه کاربر نیمه حرفه ای اون زمان در عرض ۳ نا ۵ دقیقه انجام میداد

نتیجه اخلاقی : اگر این قبیل کارها بار علمی نداشته باشه نون که داره
قديمي June 20th, 2008, 02:21   #17
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله nabeghe نمايش نوشته ها
فوق العاده است.
من كه به شدت ترغيب شدم كه حتي براي يك بار هم كه شده اوبونتو رو نصب و استفاده كنم.
از HardyLaity هم به خاطر اين روشنگريشون متشكرم.

واقعا تا زماني كه يك سيستم عامل رايگان با اين همه امكانات وجود داشته باشه كي مياد ويندوز 300000 توماني روي سيستمش نصب مي كنه.

يك سوال هم دارم.
من يگ چيزايي راجب سيستم عامل ملي شنيدم كه مثل اينكه از فك و فاميل لينوكسه و در حال طراحيه. در اين مورد اگه اطلاعاتي داريد ممنون مي شم توضيح بديد
من الان رفتم تحقیقات جالبی کردم با ۲ تا از بچه های دست اندر کار هم گپی زدم بعد مغزم سوت کشید و الان دارم این پست رو در حالت منگی برتون مینویسم

تا حالا نهصد و پنجا میلیون تومان پول دادند و میدونید چی تحویل گرفتن ؟ kde که لوگوی اولش عوض شده یعنی یکی از نگارشهای اوبونتو رو تحویل دادند این کار رو من با ساختن بوت سی دیش در عرض ۱ یا ماکزیمم ۲ ساعت انجام میدادم ای خدا دردمون رو باید به کی بگیم ؟؟؟؟؟؟؟؟
قديمي June 20th, 2008, 02:22   #18
AbarEnsan
Senior Member

AbarEnsan's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: احتمالا دنیا
تشکر از ايشان: 2,172 بار در 488 پست
AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)AbarEnsan (سطح 3)
0

سلام
مهارت شما در معرفي محصول و ترغيب ديگران به استفاده از آن ستودنيست.

يك سوال :... من اوايل 2008 سيستم عامل لينوكس Mandriva را تهيه كردم ولي تا به حال از آن استفاده نكرده ام. آيا شما با اين سيستم عامل آشنايي داريد؟ آيا تفاوت زيادي بين Mandriva و Ubuntu وجود دارد؟
پيشاپيش از پاسخ شما متشكرم.

هميشه سبز باشيد.
قديمي June 20th, 2008, 02:39   #19
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله abarensan نمايش نوشته ها
سلام
مهارت شما در معرفي محصول و ترغيب ديگران به استفاده از آن ستودنيست.

يك سوال :... من اوايل 2008 سيستم عامل لينوكس Mandriva را تهيه كردم ولي تا به حال از آن استفاده نكرده ام. آيا شما با اين سيستم عامل آشنايي داريد؟ آيا تفاوت زيادي بين Mandriva و Ubuntu وجود دارد؟
پيشاپيش از پاسخ شما متشكرم.

هميشه سبز باشيد.
ممنون شما لطف دارید ولی من محصولی اینجا معرفی نکردم من یک تفکر را معرفی کردم که نمودی از آن سیستم عامل لینوکس است یکم که جلوتر بریم موضوع بیشتر باز میشه

اما در مورد مندریوا سوال کردید این هم یه نگارش خوب از لینوکس است که اگر بخواهیم از نظر ساپورت و یوزرفرندلی بودن بهش نمره بدیم نمره اوبونتو ۲۰ باشه نمره اون ۱۴ هستش

اوبونتو یه چیز دیگست تکه پیشنهاد من اوبونتو هستش یکم که وارد جهان لینوکس شدید این تفاوتها را دقیقتر لمس میکنید
قديمي June 20th, 2008, 03:38   #20
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

دوست عزیز خوشحالم که این بحث را در اینجا مطرح کردید تا سرآغار آشنایی دوستان با این تفکر باشد .

چند سال پیش ویرایش Suse 9.2 را تهیه و نصب کردم (الان اطلاع ندارم چه ویرایش در دسترس است) تا با امکانات و کارایی این سیستم عامل آشنا شوم . طی چند ماهی که با آن کار می کردم و بعد از آشنایی مختصر ، متوجه چند مورد شدم که ادامه ی کار را غیر ممکن کرد .

بزرگترین مشکل اینست که متاسفانه بسیاری از نرم افزارهای تخصصی که ما با آنها کار می کنیم (در هر شاخه ای که در نظر بگیرید) از نوع قفل شکسته و بدون لایسنس هستند که تقریباً تمام آنها برای ویندوز ک ر ک شده اند . به عبارت دیگر این برنامه های بدون مجوز فقط در محیط ویندوز در دسترس هستند . حتی در چند مورد سعی کردم با راهنمایی دوستان خبره ، آنها را در قسمت win نصب و اجرا کنیم که پس از صرف زمان زیاد و تست روش های مختلف موفق به اینکار نشدیم . به مورد بالا این نکته را هم اضافه می کنم که با توجه به مطالعاتی که در زمینه های مختلف داریم مجبوریم نرم افزارهای گوناگونی را نصب و تست کنیم که اغلب آنها از منابع روسی یا چینی بصورت ک ر ک شده دریافت می شوند و تقریباً همه ی آنها فقط برای ویندوز ک ر ک شده اند .

شاید اگر می توانستم بر این مشکل غلبه کنم امروز بنده هم جزو کاربران لینوکس بودم چون محیط کار و امکانات آنرا بسیار مناسب و جذاب دیدم .

موفق باشید
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي June 20th, 2008, 12:00   #21
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mohsen نمايش نوشته ها
سلام

دوست عزیز خوشحالم که این بحث را در اینجا مطرح کردید تا سرآغار آشنایی دوستان با این تفکر باشد .

چند سال پیش ویرایش Suse 9.2 را تهیه و نصب کردم (الان اطلاع ندارم چه ویرایش در دسترس است) تا با امکانات و کارایی این سیستم عامل آشنا شوم . طی چند ماهی که با آن کار می کردم و بعد از آشنایی مختصر ، متوجه چند مورد شدم که ادامه ی کار را غیر ممکن کرد .

بزرگترین مشکل اینست که متاسفانه بسیاری از نرم افزارهای تخصصی که ما با آنها کار می کنیم (در هر شاخه ای که در نظر بگیرید) از نوع قفل شکسته و بدون لایسنس هستند که تقریباً تمام آنها برای ویندوز ک ر ک شده اند . به عبارت دیگر این برنامه های بدون مجوز فقط در محیط ویندوز در دسترس هستند . حتی در چند مورد سعی کردم با راهنمایی دوستان خبره ، آنها را در قسمت win نصب و اجرا کنیم که پس از صرف زمان زیاد و تست روش های مختلف موفق به اینکار نشدیم . به مورد بالا این نکته را هم اضافه می کنم که با توجه به مطالعاتی که در زمینه های مختلف داریم مجبوریم نرم افزارهای گوناگونی را نصب و تست کنیم که اغلب آنها از منابع روسی یا چینی بصورت ک ر ک شده دریافت می شوند و تقریباً همه ی آنها فقط برای ویندوز ک ر ک شده اند .

شاید اگر می توانستم بر این مشکل غلبه کنم امروز بنده هم جزو کاربران لینوکس بودم چون محیط کار و امکانات آنرا بسیار مناسب و جذاب دیدم .

موفق باشید
ای کاش چند تا از این نرم افزارها را نام میبردید تا روشون بحث میکردیم

یه توضیح کلی میدم وسعی میکنم چنتا مثال بزنم

ببینید ما همین دلایلی که برای استفاده نکردن از ویندوز داریم را برای سایر پکیجهای عصر دیکتاتوری هم داریم

یک مثال : شما کار گرافیکی انجام میدید با فتو شاپ و اکنون که میخواهید آزاد زندگی کنید باید سورس فتوشاپ را داشته باشید یا حداقل بایستی چند نمونه در یک رده از این نرم افزار در نت موجود باشه که اگر یک روز من با این محصول مشکل داشتم بتونم به راحتی برم سراغ یک محصول دیگه

نکته ظریف همینجاست قربان شما الان در اسارت کمپانیهائی هستید که این نرم افزار ها رو تولید میکنند

دلیل را هم خودتون فرمودید با اینکه محیط کار سوزه را بسیار پسندیده اید ولی نمیتوانید ار آن استفاده کنید

اما راه حل : در لینوکس نه خود نرم افزارها بلکه معادلها که در اکثر موارد خیلی بهینه تر از نرم افزار مورد نظر شما هستند معمولا چندتاپی وجود داره چرا میگم معمولا برای اینکه ممکنه باشند نرم افزارهائی که موارد مصرف خیلی خواص داشته باشند و هنوز نوشته نشده باشند (‌که البته در لینوکس شما اگر برنامه نویس نباشید که خودتون اونو بنویسید به میرید در مکانهای بخصوص و برنامه مورد نظرتون را شرح میدید میلیونها برنامه نویس براتون اون رو مینویسند )

شما به دنبال خود نرم افزار میگشتید نه کاربری اون اگر به دنبال کاریری میگشتید به احتمال قوی الان با کلی نرم افزارهای جدید آشنا میشدید که از استفاده از اونها خیلی بیشتر از معادلهای ( کاربری ) ویندوزش لذت میبردید مضاف به اینکه تقریبا تمام اون ساپورتهائی که در مورد لینوکس گفتیم برای یک یک نرم افزارها هم وجود داره

برای مثال فتوشاپ در لینوکس میشه از gimp یا fotox نام برد

برای آفیس - اپن آفیس . یاهو مسنجر - skype gizmo gyanhi و بهمین صورت البته باید این مسئله رو متذکر شد که کمپانیهای بزرگ هم یواش یواش مجبور میشند برای رقابت بیان تو گردونه لینوکس و خیلیها هم اومدند فعلا خاندان سلطنتی موندند که یا باید با امپراطور به پایین سقوط کنند یا جدا شده وارد چرخه آزادی میشوند

خوب خیلی پر چونگی کردم مختصر بگم شما اول باید لینوکس رو در کنار ویندوز نصب کنید . بعد از اون اندیشه رهايی را درک کنید . اول کار ۱۰٪ از زمانتون تو لینوکس میگذره ۹۰٪ تو ویندوز یواش یواش میشه ۲۰ - ۸۰ بعد ۴۰ - ۶۰ به همین منوال طولی نمیکشه که این روند بشه ۹۹ به ۱ و سالی یک بار هم مجبور نشید برید ویندوز
قديمي June 20th, 2008, 12:13   #22
pakan.p
Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 133 بار در 52 پست
pakan.p (سطح 0)
0

سلام و خسته نباشيد
يه راهنمايي ميخواستم
اگر امكان داره يه پك كامل از ( منظورم پكي كه در بازار موجود باشه) خود لينوكس و نرم افزارهايي كه براي كار نياز هست رو معرفي كنيد خلاصه پكش كامل باشه كه مجبور نشيم با اين سرعت مافوق نور اينترنت ايران دانلود كنيم
با تشكر فراوان
pakan.p آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 20th, 2008, 12:31   #23
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pakan.p نمايش نوشته ها
سلام و خسته نباشيد
يه راهنمايي ميخواستم
اگر امكان داره يه پك كامل از ( منظورم پكي كه در بازار موجود باشه) خود لينوكس و نرم افزارهايي كه براي كار نياز هست رو معرفي كنيد خلاصه پكش كامل باشه كه مجبور نشيم با اين سرعت مافوق نور اينترنت ايران دانلود كنيم
با تشكر فراوان
اوبونتو دات آی آر یه اسپانسر داره که گویا این پک را میفروشه من خودم تا حالا این پک رو ندیدم الان هم سایتش باز نمیشه یه سرچ تو فرومش اگر بکنید معلوم میشه اون چیزی هست که مد نظر شماست یا نه . یه پرس و جو میکنم نتیجه رو میگم
قديمي June 20th, 2008, 12:57   #24
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
بازیابی اطلاعات پاک شده در سیستم عامل های لینوکس Linux Data Recovery 1.0

0

با سلام

این نرم افزار به شما کمک میکند تا فایلها و اطلاعات پاک شده و از دست رفته خود را در سیستم عامل لینیوکس با پارتیشن Ext2 & Ext3 را بازیابی کنید.

برخی از سیستم عامل های پشبیبانی شده : Redhat Linux, Suse Linux, Mandriva Linux, Ubuntu Linux, Caldera Linux, Slackware Linux, Gentoo Linux, Kubuntu Linux و ...

لينك دانلود : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

پسورد فایل : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Kambiz_T.A:
قديمي June 20th, 2008, 13:41   #25
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

بحث دل انگیز فروم آزاد ( لطفا مدیران و مسئولین عنایت ویژه داشته باشند)

0

همونتور که تو پستهای قبلی قول داده بودم میخوایم بحث دل انگیز فروم آزاد را شروع کنیم

قبل از شروع باید بگم که من قصد زیر سوال بردن زحمات مدیران و مسئولین فروم را به هیچ وجه ندارم و اصلا در اون جایگاه هم نیستم که بخوام یه همچین جسارتی بکنم اگر نحوه اداره و کارکرد این قسم فرومهای سنتی را به چالش نقد و بررسی میکشم هدفم فقط پیشرفت وضعیت حرکتی فروم هستش که فکر میکنم با این پیشنهادات خیلی بهینه بشه

اداره یک فروم سنتی به این شکله :

یک یا چند نفر بانی خیر مشن با هزینه اولیه شخصی یه سایت و فرومی علم میکنند یه مدت اول به سختی و با جدیت پشتش رو میگیرند مطلب مینویسند ترجمه میکنند زحمت میکشن تا یه فروم فروم بشه بعد یه مدت هم خسته میشن خوب حجم کار بسیار سنگینه شبانه روز باید فروم مونیتور بشه جواب سوال داده بشه مطالب اضافه حذف بشه راه کار چیه چند مدیر خوب بین دوستان فروم گلچین میکنیم که بهشمون کمک کنند خوب حالا این مدیران هر کدوم دارای یه شخصیت خواصی هستند یکی زود رنجه یکی بعد یه مدت کم میاد تو فروم حالا یه مدیر میخواد که به کار مدیرا رسیدگی کنه مشکل شد چنتا خوب حالا بعضی از این مدیرا استفا میدن کسائی جاشونو میگیرند خوب عمل نمی کنند عزل میشن و ........ اصلا ولش کن ما مدیر نخواستیم همین یه دونه آقا حامد گل برای ما بسه (‌من تو این مدت تقریبا هر موقع که آنلاین شدم دیدم این مدیر زحمت کش تو سایت حضور دارن از این باب ایشون رو مثال زدم ) خوب حالا از مدیرا بگذریم یه عده میان یه سری مطالب بی ربط مینویسند حذفش میکنیم اعتراض میکنند بحث میشه جدل میشه حاشیه سازی میشه . ای بابا پس چرا مطالب پایه کسی نمینویسه حسین تقی نقی شما که بقچتون پره چهار تا مطلب بزنید دیگه اونا هم تو رو در باسی یه چندتا مطلب شکسته بسته میزنن و در میرن حالا یکی بیاد سوالات ملتو جواب بده

باز توضیح میدم که خدای نکرده سوء تفاهمی پیش نیاد این روال کلی کلیه فرومها هستش و میدونم بار اطلاعاتی این فروم بسیار گران سنگتر از این حرفاست

خوب حالا پیش خودتون فکر میکنید این تازه کار جسور ( hardylaty ) چی چی داره میگه مگه میشه جور دیگه ای هم فروم را اداره کرد که از هم نپاشه جواب من مثبته چجوریش را توضیح میدم

من فروم سنتی را به یه حکومت پادشاهی مشابه میبینم که یک پادشاه داره که از نزدیکان و افراد با سلاحیت یه کابینه تشکیل میده و کشورش رو اداره میکنه

این سبک حکومتها سالهاست که در جوامع بشری تاریخ انقضاء شون سر اومده

من به عنوان یک انسان در این فروم حق رای دارم چه روز اول باشه چه سالها در اینجا بوده باشم

هر شخص در فروم زمانی که یک مطلب را مینویسه باید اثر اون رو به بینه نه فقط مثبت با گزینه تشکر شما بلکه با گزینه دو سویه که فلش منفی هم داشته باشه

بدین صورت هر شخص بعد از مدتی زندگی در یک فروم دارای یک نمره شخصیته میشه که این در مورد آمار تشکر اصلا خود نمائی نمیکنه

شما الان ۱۰۰۰ نفر کاربر فعال دارید و این نیاز به مثالا ۱۰ تا مدیر داره سیستم به صورت اتوماتیک ۱۰ کاربر ارشد از نظر بارم را مدیر میکنه این اشخاص حالا هم انگیزه لازم را برای ادامه کار دارن هم میدونن مدیران در سایه بعد از رتبه ۱۱ منتظر کم کاریشون هستند

من تازه وارد هم یک کاری نمیکنم که شخصیتم نمرش بیاد پائین پستهای کم رنگ نمیزنم بلکه میرم میگردم در راستای اطلاعاتم بهترین مقاله را مینویسم

شاید فکر کنید که اینجوری تعداد پستها کم میشه شاید بدین گونه باشه ولی تعداد پستهای استخون دار به سرعت اضافه میشه

و به این صورت فروم به صورت مردم سالار اداره میشه

این کار مزیتهای زیر رو داره

کسی از دست کسی دلخور نمیشه چون آرا به صورت سکرت میمونه

همیشه اصلح ترین افراد مدیر میشن

گرید کاربری من از روی تعداد پست و تاریخ ورودم محاسبه نمیشه پس همه چه قدیمی چه جدید دنبال ایجاد پستهای مفید هستند

تقریبا در تمام ساعات روز مدیرانی ذر سایت حضور دارند چون از لوازم داشتن بارم بالا حضور مناسب در فروم هستش

و ....... هزاران مطلب دیگه

پیش خودتون فکر میکنید این یارو هم حالش بده خوب یه کلام بگو پیشنهاد میدم تشکر رو بر دارید و نمراتور جاش بزارید من در جواب میگم اگر پشت هر کاری که میخواهیم انجام بدیم یه تفکر و ایدئولوژی قوی نباشه موفقیت اون کار شاید زیاد پر رنگ نباشه
قديمي June 20th, 2008, 13:54   #26
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A نمايش نوشته ها
با سلام

این نرم افزار به شما کمک میکند تا فایلها و اطلاعات پاک شده و از دست رفته خود را در سیستم عامل لینیوکس با پارتیشن Ext2 & Ext3 را بازیابی کنید.

برخی از سیستم عامل های پشبیبانی شده : Redhat Linux, Suse Linux, Mandriva Linux, Ubuntu Linux, Caldera Linux, Slackware Linux, Gentoo Linux, Kubuntu Linux و ...

لينك دانلود : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
ممنون از معرفیتون من یه چند تا سوال ازتون داشتم

آیا مگه تو لینوکس اینقدر فایلها پاک میشه یا از دست میره که شما به عنوان اولین مثال نصب نرم افزار روی لینوکس وسط یه بحث آموزشی میاین یه همچین نرم افزاری رو معرفی میکنید ؟

آیا پکیجهای لینوکس اینقدر بد بخت و عقب افتاده است که نمونه بارز یک تکنولوژی برترش میتونه یه دیتا ریکاوری باشه ؟

آیا امنترین فایل سرورهای دنیا بر بستر لینوکس نیآرمیده اند؟

آیا شما از منی که به ماکروسافت و مدیران فروم گیر میدم نمیترسن که بهتون گیر بدم ؟

خوبه که قبل از ارسال پست یکم بیشتر دقت کنیم خوب نیست ؟
قديمي June 20th, 2008, 14:22   #27
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
ضمیمه بایت روزنامه خراسان شماره 30

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HardyLaity نمايش نوشته ها
ممنون از معرفیتون من یه چند تا سوال ازتون داشتم

آیا مگه تو لینوکس اینقدر فایلها پاک میشه یا از دست میره که شما به عنوان اولین مثال نصب نرم افزار روی لینوکس وسط یه بحث آموزشی میاین یه همچین نرم افزاری رو معرفی میکنید ؟

آیا پکیجهای لینوکس اینقدر بد بخت و عقب افتاده است که نمونه بارز یک تکنولوژی برترش میتونه یه دیتا ریکاوری باشه ؟

آیا امنترین فایل سرورهای دنیا بر بستر لینوکس نیآرمیده اند؟

آیا شما از منی که به ماکروسافت و مدیران فروم گیر میدم نمیترسن که بهتون گیر بدم ؟

خوبه که قبل از ارسال پست یکم بیشتر دقت کنیم خوب نیست ؟
با سلام

ببخشيد شب بود سيبيلاتون را نديدم

اين هم يك سري اطلا عات در رابطه با لينوكس خدمت دوستان

در ضمن هدف من اطلاع رساني به دوستان است حالا هركسي هر فكري بكند برام مهم نيست

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق و پيروز باشيد
Kambiz_T.A آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Kambiz_T.A:
قديمي June 20th, 2008, 18:26   #28
Mehdi.gpr
Senior Member

Mehdi.gpr's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 3,623 بار در 720 پست
Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HardyLaity نمايش نوشته ها
من به عنوان یک انسان در این فروم حق رای دارم چه روز اول باشه چه سالها در اینجا بوده باشم

هر شخص در فروم زمانی که یک مطلب را مینویسه باید اثر اون رو به بینه نه فقط مثبت با گزینه تشکر شما بلکه با گزینه دو سویه که فلش منفی هم داشته باشه

بدین صورت هر شخص بعد از مدتی زندگی در یک فروم دارای یک نمره شخصیته میشه که این در مورد آمار تشکر اصلا خود نمائی نمیکنه

شما الان ۱۰۰۰ نفر کاربر فعال دارید و این نیاز به مثالا ۱۰ تا مدیر داره سیستم به صورت اتوماتیک ۱۰ کاربر ارشد از نظر بارم را مدیر میکنه این اشخاص حالا هم انگیزه لازم را برای ادامه کار دارن هم میدونن مدیران در سایه بعد از رتبه ۱۱ منتظر کم کاریشون هستند

من تازه وارد هم یک کاری نمیکنم که شخصیتم نمرش بیاد پائین پستهای کم رنگ نمیزنم بلکه میرم میگردم در راستای اطلاعاتم بهترین مقاله را مینویسم

شاید فکر کنید که اینجوری تعداد پستها کم میشه شاید بدین گونه باشه ولی تعداد پستهای استخون دار به سرعت اضافه میشه

و به این صورت فروم به صورت مردم سالار اداره میشه

این کار مزیتهای زیر رو داره

کسی از دست کسی دلخور نمیشه چون آرا به صورت سکرت میمونه

همیشه اصلح ترین افراد مدیر میشن

گرید کاربری من از روی تعداد پست و تاریخ ورودم محاسبه نمیشه پس همه چه قدیمی چه جدید دنبال ایجاد پستهای مفید هستند

تقریبا در تمام ساعات روز مدیرانی ذر سایت حضور دارند چون از لوازم داشتن بارم بالا حضور مناسب در فروم هستش

و ....... هزاران مطلب دیگه

پیش خودتون فکر میکنید این یارو هم حالش بده خوب یه کلام بگو پیشنهاد میدم تشکر رو بر دارید و نمراتور جاش بزارید من در جواب میگم اگر پشت هر کاری که میخواهیم انجام بدیم یه تفکر و ایدئولوژی قوی نباشه موفقیت اون کار شاید زیاد پر رنگ نباشه
آقا تفکر خیلی خوب و جالبی بود .. بشدت موافقم
Mehdi.gpr آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Mehdi.gpr:
قديمي June 20th, 2008, 21:22   #29
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

0

صحبتهای من با جناب کام‍بیز جنیه طنز داشت که ایشون هم الحق خوب جوابم را دادند

من سیبیل ندارم و به کسی هم گیر نمیدم . آزادانه فکر و اندیشم رو مینویسم و از دوستان میخوام که از نظراتشون من رو بی بهره نگذارند.

شاید اصلا فکرشو هم نکنید که آینده این تاپیک به کجا قراره که بره ( البته الان فکرشو میکنید )

از میان نوشته های اشرق مغربم میخوایم یه نتیجه گیری بکنیم تا بریم سر اصل موضوع

این امر فقط با دونستن بازتاب نوشته ها در شما میسر میشه

تمام سعی خودم را میکنم که شما از صرف زمانی که برای خوندن مطالب و نقد اونها صرف میکنید پشیمون نشید

پس لطفا نظرتون حتی اگه چند کلمه یا مخالف نظراتم باشه رو بنویسید ممنون
قديمي June 21st, 2008, 02:15   #30
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

0

حرفهایی خواهم زد که مرا بر سر یک دار بلندخواهد اویخت ...

کارهایی خواهم کرد که بگویم آزادم...

ولی اما جشن آزادی را پشت دیوار قفس ها خواهم گرفت آخرین شمع تولد آخرین قطره ی باران آخرین بوسه ی اصرار من که آزادم آخرین حرف من این است من آزادم حرفهایی که مرا خواهد کشت...
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کد, گفتمانی, آزادی, انقلاب, باز, حرکت, سمت

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:28 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.