انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) > مسابقات

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي October 26th, 2008, 20:16   #121
fx.PARADISE
Senior Member

fx.PARADISE's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: ایران سرای من است
تشکر از ايشان: 846 بار در 243 پست
fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به fx.PARADISE
0

باسلام

حساب من فعال شد. مشکل حل شد.

با تشکر
قديمي October 26th, 2008, 20:50   #122
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام

در پست اول و دوم این تاپیک به تاریخ دقیق اتمام مسابقه اشاره نشده و صرفا ساعت و روز جمعه اعلام شده است ( مشخص نیست که این جمعه ؛ جمعه هفته چهارم هست یا پنجم )

ممنون
Sohrab_K آفلاين است
تشکر کننده از Sohrab_K:
قديمي October 26th, 2008, 20:58   #123
ramin.qmax
Senior Member

ramin.qmax's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: orumieh
تشکر از ايشان: 81 بار در 47 پست
ramin.qmax (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به ramin.qmax
0

از کجا برم نگاه کنم شماره ردیف یادم رفته مس شه لینک بدین نگاه کنم اخه 1 بار فرستادم که
ramin.qmax آفلاين است
قديمي October 26th, 2008, 21:06   #124
ramin.qmax
Senior Member

ramin.qmax's Avatar

ramin.qmax (سطح 0)
0

یه عکس هست که اسم نوشتن تو اون 292 است ولی تو ردیف 318 کدومو بزنم می شه بگین کامل که چی بنویسم
ramin.qmax آفلاين است
قديمي October 26th, 2008, 21:12   #125
ramin.qmax
Senior Member

ramin.qmax's Avatar

ramin.qmax (سطح 0)
0

زدم ولی بازم از اکانت خبری نیست این میلم است [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] میشه کمک کنین

آخرین ويرايش توسط ramin.qmax در October 26th, 2008 و ساعت 21:44
ramin.qmax آفلاين است
قديمي October 26th, 2008, 22:09   #126
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
با توجه به اینکه بروکرهای برگزار کننده شرایط متفاوتی را برای جوایز مشخص میکنند .مثلا اینکه فقط سود حاصل از جوایز قابل برداشت است نه اصل ان یا اینکه اصل جایزه فقط پس از انجام تعداد مشخصی معامله قابل برداشت است بهتر است که رویه شرکت ایمانی قبل
از شروع مسابقه در این مورد روشن شود.
نحوه پرداخت جوایز به این صورت خواهد بود:
نقل قول:
- جایزه نفرات اول تا سوم به شرح ذیل می باشد:

نفر اول: حساب تجاری به مبلغ 1000 دلار آمریکا
نفر دوم: حساب تجاری به مبلغ 500 دلار آمریکا
نفر سوم: حساب تجاری به مبلغ 300 دلار آمریکا

حسابهای فوق در اولین روز کاری پس از مشخص شدن برندگان، در Murphy & Williams Financial Group Ltd افتتاح می شود. (بدیهی است که ارائه مدارک شناسایی، اطلاعات تماس، مشخصات حساب بانکی برای افتتاح این حساب ها ضروری است و مراحل افتتاح حساب به طور کامل طی می شود)
بعد از افتتاح حساب و واریز وجه، برندگان می توانند به معامله روی حساب بپردازند یا بدون محدودیت مبلغ جایزه را برداشت کنند.
Reza آفلاين است
تشکر کننده از Reza:
قديمي October 26th, 2008, 22:10   #127
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K نمايش نوشته ها
سلام

در پست اول و دوم این تاپیک به تاریخ دقیق اتمام مسابقه اشاره نشده و صرفا ساعت و روز جمعه اعلام شده است ( مشخص نیست که این جمعه ؛ جمعه هفته چهارم هست یا پنجم )

ممنون
مدت مسابقه 4 هفته می باشد.

موفق باشید
Reza آفلاين است
تشکر کننده از Reza:
قديمي October 26th, 2008, 22:35   #128
ramin.qmax
Senior Member

ramin.qmax's Avatar

ramin.qmax (سطح 0)
0

نمی یاد هر دوشو زدم بازم خبری نیست جریان چیه؟ حالا چی کار کنم
ramin.qmax آفلاين است
قديمي October 26th, 2008, 22:43   #129
ramin.qmax
Senior Member

ramin.qmax's Avatar

ramin.qmax (سطح 0)
0

مرسی اومد اقا رضا دستتون درد نکنه
ramin.qmax آفلاين است
قديمي October 26th, 2008, 23:00   #130
arman_javid
Member

arman_javid's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 83 بار در 39 پست
arman_javid (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به arman_javid
0

هنوز ایملی به من ارسال نشده
قديمي October 26th, 2008, 23:14   #131
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kurosh_lava نمايش نوشته ها
دوست عزیز با سلام و احترام به شما لطفا با آدی اصلیتان بیایید. تا در انتهای مسابقه در صورت برنده شدن
سو تفاهمی پیش نیاید.
از مدیر سایت خواهش می کنم تمام آیدی هایی که تو این 2 هفته ساخته شدند رو برای مسابقه فیلتر کنند.
سلام به اقای kurosh_lava که روز اول اعتراض کردی
اگر این همه اعتراض نمی کردی الان قوانین مسابقه بهتر از این بود

اقا رضا من از طرف همه اونایی که با بالانس مشکل دارن عذر خواهی می کنم

اقا رضا دستم به دامنت یکمی کوتاه بیا ما اگر به خواستگاری دختر پادشاه بخوایم بریم هم این همه مانع سر راه مون نمی زارن
که شما گذاشتین اون هم فقط برای 1000 دلار
بابا من 60 تا ایدی درست کرده بودم. برای این مسابقه کلی برنامه داشتم این همه رو هزار دلار حساب کرده بودم
یعنی همش دود شد رفت هوا
power4400 آفلاين است
تشکر کننده از power4400:
قديمي October 26th, 2008, 23:15   #132
candletrader
مدیر سابق تالار "تحلیل تکنیکال"

candletrader's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: نه جائیکه دلم میخواد
تشکر از ايشان: 7,608 بار در 1,780 پست
candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)candletrader (سطح 8)
0

سلام
من نیز ابهامی داشتم:
این که فاصله بین تریدها کمتر از 30 دقیقه باشد یکی حساب می شود. برای تریدهای روی ارزهای متفاوت نیز یک ترید محسوب می شود؟اگر به این صورت باشه که برای ارزهای متفاوت هم یکی حساب شود . فکر میکنم جای اشکال است. چون دیگر حکم اسکالپ و یا ترید تجمعی روی یک ارز را ندارد.
آیا از اکسپرت برای تریلینگ و نه برای ترید کردن مجاز به استفاده هستیم یا خیر؟
ممنونم
شاد باشید.
قديمي October 26th, 2008, 23:30   #133
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
Talking

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله arman_javid نمايش نوشته ها
هنوز ایملی به من ارسال نشده
بابا ایمیل توسره من بخوره
با این قوانین همون بهتر که ایمیل برات نیاد
حالا من 60 تا ایمیل برام اومده چکارشون بکنم
power4400 آفلاين است
قديمي October 26th, 2008, 23:37   #134
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله candletrader نمايش نوشته ها
سلام
من نیز ابهامی داشتم:
این که فاصله بین تریدها کمتر از 30 دقیقه باشد یکی حساب می شود. برای تریدهای روی ارزهای متفاوت نیز یک ترید محسوب می شود؟اگر به این صورت باشه که برای ارزهای متفاوت هم یکی حساب شود . فکر میکنم جای اشکال است. چون دیگر حکم اسکالپ و یا ترید تجمعی روی یک ارز را ندارد.
آیا از اکسپرت برای تریلینگ و نه برای ترید کردن مجاز به استفاده هستیم یا خیر؟
ممنونم
شاد باشید.
با سلام
همانطور که قبلا هم نوشتم، در مورد این بند از قوانین:
نقل قول:
الف- در طول برگزاری مسابقه حداقل 10 معامله انجام داده باشند. (اگر زمان باز شدن دو یا چند معامله کمتر از 30 دقیقه با یکدیگر اختلاف داشته باشد، این معاملات یک معامله محسوب خواهند شد)
هدف این است هر شرکت کننده حداقل 10 معامله انجام بدهد. عبارت آبی رنگ هم فقط برای کنترل این بند در نظر گرفته می شود و کاربرد دیگری ندارد.

بعبارت دیگر در صورتی که تعداد معاملات شما در مدت یک ماه بیش از ۱۰ معامله مستقل است، می توانید این شرط را بطور کامل نادیده بگیرید.

در مورد استفاده از اکسپرت: مطمئن نیستم که امکان استفاده از اکسپرت روی حسابها فعال است یا خیر. سوال می کنم و نتیجه را اعلام می کنم.

موفق باشید
Reza آفلاين است
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي October 26th, 2008, 23:43   #135
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
به نام خدا

سایت سرمایه با همکاری شرکت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] برگزار می کند:
مسابقه فارکس کاربران سایت سرمایه (حساب دمو)

هدف:

هدف از برگزاری این مسابقات، افزایش تجربه شرکت کنندگان و ارتقاء مهارت آنها در تحلیل بازار، مدیریت سرمایه و کنترل احساسات می باشد.

شرایط و ضوابط:

شرایط و ضوابط برگزاری مسابقه به شرح ذیل می باشد:

1- مدت برگزاری مسابقه 4 هفته کاری می باشد. شرکت کنندگان باید حداکثر تا 48 ساعت قبل از شروع مسابقه از طریق درج پست در تاپیک مسابقه، اقدام به ثبت نام نمایند. زمان 48 ساعت اشاره شده برای آماده کردن حسابها و ارسال مشخصات برای شرکت کنندگان صرف می شود.

2- تمام افراد حقیقی عضو سایت سرمایه می توانند در مسابقه شرکت کنند. با توجه به اینکه حمایت مالی این مسابقه بر عهده [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]می باشد، هيچ یک از کارکنان این شرکت و شرکت های وابسته امکان شرکت در این مسابقه را ندارند.

3- موجودی حسابهای شرکت کنندگان 500 دلار آمریکا و نوع حسابها میکرو می باشد. حسابهای این مسابقه بهره شبانه ندارند. به منظور کنترل ریسک، لوریج حسابها 1:100 انتخاب شده است.

4- در این مسابقات، استفاده از اکسپرت (Automated Trading) قابل قبول نمی باشند. (احتمال دارد در آینده برگزاری مسابقه جداگانه ای برای Automated Trading مورد بررسی قرار گیرد.)

5- جایزه نفرات اول تا سوم به شرح ذیل می باشد:

نفر اول: حساب تجاری به مبلغ 1000 دلار آمریکا
نفر دوم: حساب تجاری به مبلغ 500 دلار آمریکا
نفر سوم: حساب تجاری به مبلغ 300 دلار آمریکا

حسابهای فوق در اولین روز کاری پس از مشخص شدن برندگان، در Murphy & Williams Financial Group Ltd افتتاح می شود. (بدیهی است که ارائه مدارک شناسایی، اطلاعات تماس، مشخصات حساب بانکی برای افتتاح این حساب ها ضروری است و مراحل افتتاح حساب به طور کامل طی می شود)

6- در طول برگزاری مسابقه و همچنین اعلام نتایج نهایی، نام کاربری نفرات برگزیده و همچنین نتایج عملکرد آنها در سایت سرمایه منتشر خواهد شد.

7- در انتهای مسابقه، Statement کامل حساب برندگان جوایز با اهداف آموزشی برای دسترس عموم روی سایت سرمایه قرار خواهد گرفت.

8- در زمان پایان مسابقه، پزیشن های باز احتمالی در قیمت بازار بسته می شوند.

9- اگر فردی با بیش از یک نام کاربری در مسابقه شرکت کند، از دریافت جایزه محروم خواهد شد.

10- ملاک انتخاب نفرات برگزیده، به شرح ذیل مباشد:
  • نفرات برنده از میان افرادی انتخاب خواهند شد که:
الف- در طول برگزاری مسابقه حداقل 10 معامله انجام داده باشند. (اگر زمان باز شدن دو یا چند معامله کمتر از 30 دقیقه با یکدیگر اختلاف داشته باشد، این معاملات یک معامله محسوب خواهند شد)
ب‌- بالانس نهایی آنها حداقل 5% بالاتر از بالانس اولیه باشد.
  • در صورتی که بیش از 30 درصد سود ناخالص نهایی(مجموع سود معاملات سود ده) از یک معامله بدست آمده باشد، مقدار سود آن معامله در نظر گرفته نخواهد شد (از بالانس نهایی کسر خواهد شد).
  • برای انتخاب نفرت برنده، دو پارامتر equity و balance تمام حسابها در زمانهای مختلف در طول شبانه روز استخراج و مقادیر زیر محاسبه می شود:
Watermark: بیشترین مقدار Balance دیده شده (اگر با استفاده از hedge یا روشهای دیگر، مقدار Equity به مدت 24 ساعت روی عددی بالاتر از Watermark قبلی تثبیت شود، مقدار Equity بعنوان Watermark جدید محسوب خواهد شد.)
Drawdown(%): نزول Equity نسبت به Watermark (بر حسب درصد). در این شیوه محاسبه، زیان شناور نیز در محاسبه Deawdown مؤثر خواهد بود.
Max Drawdown(%): بیشترین مقدار Drawdown دیده شده (بر حسب درصد)
Net Profit(%): درصد سود خالص نسبت به موجودی اولیه 500$ (بر حسب درصد)
نفرات برگزیده افرادی خواهند بود که دارای بیشترین مقدار
Profit(%) / Max DrawDown(%)
باشند. لازم به ذکر است تنها ملاک محاسبه پارامترهای فوق، اعداد ثبت شده توسط برگزارکنندگان مسابقه می باشد.
مقررات تجاری
1- جفت ارزها و کارمزدها در حساب مجازی و تجاری یکسان می باشد.

2- ساعت کاری از روز دوشنبه ساعت 00:00 به وقت GMT تا روز جمعه ساعت 20:30 به وقت GMT است. (از دوشنبه ساعت 03:30 تا شنبه ساعت 11:59 به وقت تهران)

3- اجرای دستورها و قوانين مربوط به بازار پر نوسان: دستورهای خرید در قيمت تقاضا یا Ask و دستورهای فروش در قیمت عرضه یا Bid اجرا می شوند. به اختلاف میان قیمت خرید و فروش، کارمزد یا Spread گفته می شود که در شرایط عادی بازار(قبل و بعد از انتشار اخبار اقتصادی) معمولا ثابت است. هنگام ناپایداری شدید بازار در بازارهای سریع، نرخ خرید و فروش از هم فاصله می گیرد و کارمزدها افزایش پیدا می کند. این اختلاف قيمت زمانی اتفاق می افتد که بهای یک جفت ارز به طور ناگهانی از آخرین نرخ عرضه – تقاضا به نرخ جدیدی تغيير کند و در ميان این دو نرخ هيچ خرید و فروشی صورت نگرفته باشد. اگر در چنين شرایطی در بازار خرید و فروشی صورت گرفته باشد، دستورهای خرید و فروش، حد ضرر و حد سود در نرخ تعيين شده اجرا می شوند و در غير این صورت دستورها در اولين نرخ ثبت شده در بازار اجرا خواهند شد.

4- حداقل فاصله ثبت سفارش ها: حداقل فاصله ثبت سفارش های خرید و فروش، دو برابر کارمزد و حداقل 5 واحد است. این حد در بازار پرنوسان ممکن است افزایش یابد.

5- قوانین مربوط به Margin Call: سیاست کنترل پیش پرداخت یا Margin کمک می کند که مشتری بیش از مبلغ سرمایه گذاری شده متحمل زیان نشود. زمانیکه فاکتور Margin Level در حساب کمتر از 50% شود، مشتری اولین هشدار Margin Call را دریافت می کند. زمانیکه فاکتور Margin Level کمتر از 30% شود به حد Stop Out Level رسیده است که در این شرایط به منظور تامین وجه مورد نیاز، بطور خودکار و بدون رعایت هیچ اولویت مشخصی خرید و فروش های موجود در حساب بسته می شوند. مسئولیت کنترل Margin مورد نیاز به عهده مشتری می باشد.

Equity = Balance + (Total loss/profit of open positions)
Margin = Total margin on all open positions
Free Margin = Balance – Margin
Margin level = Equity ÷ Margin
از شوخی بگذریم
سلام به همه مخصوصا kurosh_lava ی عزیز و اقا رضا
تا 4.15 دقیقه دیگر مسابقه شروع می شود
کامپیوترها روشن موس ها اماده
10
9
8
7
6