انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 11th, 2009, 04:14   #916
dido
Senior Member

dido's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 610 بار در 110 پست
dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)dido (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
dido جان جواب من چیزی نبود که شما گفتید !

این که هر دو یک .... هستند یا نیستند مهم نیست .

مهم این است که من و شما بتوانیم به نظرات هم احترام بگذاریم .
عزيز دل برادر من يه عمره كه اينو ميگم(احترام به نظر همديگه)

ولي ما چندين هزار سال كه داريم تو حكومتهاي توتاليتر زندگي ميكنيم.

جايي كه به شخصي ترين امورتم كار دارن(دينت چي .خدات كي و....)شما توقع دموكراسي داري.

منظورم اينه كه اخه اين كه تعجبي نداره.شما وقتي بايد تعجب كني كه اگه انتقاد يا كاري كه كردي

اگه به مذاق بعضي ها خوش نيومد باهات دموكرات برخورد بشه.

در هر صورت اينجور برخوردا اين ور دنيا نه تنها عاديه بلكه خيلي خيلي طبعيه.
قديمي February 11th, 2009, 04:34   #917
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

از تمامی مدیران زحمت کش تشکر میکنم.مطلبی رو بد ندیدم بعد از مدت ها مطرح کنم
مدیر باید در جایگاه بی طرفی قضاوت کنه.موردی که بنده دیدم این بود که مدیریت در برخی مواقع تحت تاثیر اکثریت اقدام کرده است.
نمونه اش برخورد با یکی از کاربران تالار بنیادی بود که ایشون هیچی هم نگفتن و بی سرو صدا رفتن.کاری به جزییاتش ندارم اما فکر میکنم میشد به نحوی برخورد کرد تالار بنیادی یکی از اکتیوترین نیروهاشو از دست نده.در واقع میشد یه جور برخورد کرد که نه سیخ بسوزه نه کباب.
چه خوبه اگه در موارد یکسان تصمیماتی یکسان گرفته بشه.

مسئله ای دیگر که در تاپیک های حاشیه ای توی این مدت به چشم میخوره اینه که یه عده با هم که عقاید نزدیکی به هم دارن یه دفعه یه تیم میشن و فردی رو که دیدگاه مخالف اونها داره شدیدا تخریب میکنن.نمونه اش اتفاقی بود که برای جناب black ninja افتاد در تاپیک خاتمی.اقای نینجا هر دیدگاهی هم داشته باشه اما باز هم قابل احترام هست.یادمه یه بار یه بحثی راه افتاد در مورد فلسطین و همه (حتی خود من) به چند نفر که هیچ منظوری هم نداشتن توپیدن.

بعضی مواقع پیش خودم میگم مدیریت کردن چقدر سخته.حتی مدیریت جایی مثل سرمایه ،چرا که سرمایه نیز همونطور که اقای امام به درستی اشاره کردن مملو از نظرات و عقاید گوناگونه.و مشکلات حاشیه ای هم معمولا جایی پیش میاد که برخی عقاید به کل با هم در تضاد هستن و هر کس هم دوست داره عقیده خودش رو به اثبات برسونه.انسانها با عقایدشون زندگی میکنن و چیزی که از نظر من درسته شاید از نظر شخصی دیگر 100 درصد اشتباه باشه.
حال مدیریت باید بین تمام این نظرات یک تصمیم رو اتخاذ بکنه که البته ممکنه به مزاق برخی خوش نیاد.واقعا هر کسی نمیتونه مدیر باشه و به شخصه احساس میکنم در برخی مواقع بنده کارهایی کردم که نباید میکردم.حداقل تا زمانی که ای دی بنده سبز هست نباید اون کار رو انجام میدادم چرا که ناراحتی برخی رو میتونسته در پی داشته باشه.
برای همه مدیران ارزوی موفقیت میکنم مخصوصا جناب محسن و اقا حامد که مدیریت بخش سنگینی رو بر عهده دارند.

آخرین ويرايش توسط بهزاد اقبالی در February 11th, 2009 و ساعت 04:36
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
9 تشکر کننده از بهزاد اقبالی:
قديمي February 11th, 2009, 07:31   #918
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

سلام.وقت بخیر.
من هیچ جایی را ندیدم به اندازه ی سرمایه که از کلمه ی حاشیه استفاده شود.
نکته ی ظریفی هست به نظر من.
چرا؟ چرا اینقدر باید از حاشیه استفاده کرد؟ والا این بحث ها همه جا هست اما فقط اینجا بهش حاشیه گفته میشه.
جناب اقبالی چرا فکر می کنید چون آیدیان سبز هست نباید نظر دهید؟حتی یک نظر کاملا شخصی؟ چرا باید همیشه دنبال راضی نگه داشتن دیگران بود ؟شما هم یک عضو هستید خوب در رده ای بالاتر اشکالش کجاست ؟
من فکر می کنم این حاشیه خیلی حاشیه شده.
مرسی.
قديمي February 12th, 2009, 13:22   #919
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من اکثر حاشیه هایی که درست می شه بخاطر تفسیر بعدی اخبار توسط اشخاص و ارائه نظرات شخصی هست.

من خودم سعی می کنم (البته فقط سعی می کنم ولی متاسفانه کمتر می تونم به این مطلب عمل کنم) فقط اصل خبر رو اعلام کنم و نظرات شخصی خودم رو عنوان نکنم و یا به تفسیر خبر نپردازم. بدبختانه ما جائی زندگی می کنیم که بخاطر مسائل و مشکلاتی که خودتون بهتر در جریان هستید بعضی ها تحمل شنیدن هرحرفی رو ندارند.

نظر شخصی من این هست که مدیران سایت هر پستی که در تفسیر پستهای سیاسی قبلی هست رو حذف کنند چون اکثراً اصل پستها ایرادی نداره تفاسیر و شرحها و نظرات شخصی که بعد از پست اصلی عنوان می شه قالباً مشکل ساز هست.
قديمي February 12th, 2009, 14:00   #920
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

منظور من کلا استفاده ی بیش از حد از کلمه ی حاشیه بود که این رابه جز سرمایه در جایی ندیدم و اصلا اینکه حاشیه واقعا چه معنی داره ؟
فرض کنیم یک تاپیک 200000 تا پست بخورد همه اش هم حاشیه اغلب پستها هم جوابهای کنایه آمیز اعضا به هم باشد قفل هم نشود آخرش چه اتفاقی میافتد؟ باور دارم که همه خسته میشوند و به این نتیجه می رسند که تمامش کنند .این را در مورد خودم امتحان کرده ام جواب داده است به عنوان سردمدار حاشیه من رسما کم آوردم .
ولی به این شکل فقط تاپیکهای قفل شده زیاد شده و جو شدیدا غیر دوستانه میشود .
من به شخصه با خیلی از بچه هایی که در سرمایه بحث می کنم دوست هستم هیچ دشمنی این بین نیست ولی نمی دانم واقعا چرا جو سرمایه چنین هست که تا حرف میزنید سریعا از کلمه ی منحصر به فرد حاشیه برایتان استفاده میشود.

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در February 12th, 2009 و ساعت 14:02
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي February 12th, 2009, 16:34   #921
jamaica
Senior Member

jamaica's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
تشکر از ايشان: 510 بار در 118 پست
jamaica (سطح 1)jamaica (سطح 1)jamaica (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به jamaica
0

درود بر آقا رضا . من از کاربران تازه عضو شده هستم و یه راهنمایی میخواستم.
م اونم اینکه : چه جوری میشه از پست ها تشکر کرد.؟
من هرچی میگردم پیدا نمیکنم.

در مصر و عدن غلغله از شوکت ما بود
jamaica آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي February 14th, 2009, 02:37   #922
Mostafa.Nasiri
Senior Member

Mostafa.Nasiri's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2004
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 6,815 بار در 1,078 پست
Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله MSN به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mostafa.Nasiri
0

سلام

آقا رضا لطفا در صورت امکان فنی ترتیبی اتخاذ کنید که افراد تازه وارد همونطور که محدودیتهای برای باز کردن تاپیک و یا ... دارند , اجازه پست زدن در تاپیک آگهی ها نداشته باشند

امکان سوءاستفاده بسیار زیاد است. درست است که شما هشدارهای لازم را در ابتدای هر تاپیک قرار دادید . اما به علت آمار بالای بازدید کنند , ممکن ست عده ای افراد تازه وارد فریب این افراد را بخورند

لطفا به این 2 پست توجه کنید :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

همین امروز من کلی به دنبال وبمانی گشتم , ولی موفق به خرید نشدم . در چنین شرایط یک آیدی با تعداد 0 پست اومده و آگهی فروش 6000 دلار وبمانی زیر قیمت داده . در صورتی که سایتهای خرید و فروش وبمانی در کمتر از 5 دقیقه این مقدار را به قیمت خیلی بالاتر براش تبدیل به ریال می کنند . چه نیازی به دادن آگهی برای فروش زیر قیمت هست ؟

شما به این کار می گید چی ؟ انسان دوستی یا کلاه برداری ؟

البته عکس این 2 پست را هم قرار میدم که در صورت حذف پستها , قابل مشاهده باشند

با تشکر
قديمي February 14th, 2009, 03:24   #923
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

جالبه که طرف بقدری عجله داشته که هر دو بار وبمانی رو غلط نوشته
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از albertini:
قديمي February 16th, 2009, 03:15   #924
Mostafa.Nasiri
Senior Member

Mostafa.Nasiri's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2004
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 6,815 بار در 1,078 پست
Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)Mostafa.Nasiri (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله MSN به Mostafa.Nasiri ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mostafa.Nasiri
0

سلام

متاسفانه مثل اینکه زمان زیادی نگذشت و پیشبینی من محقق شد

قديمي February 16th, 2009, 11:57   #925
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mostafa.Nasiri نمايش نوشته ها
سلام

آقا رضا لطفا در صورت امکان فنی ترتیبی اتخاذ کنید که افراد تازه وارد همونطور که محدودیتهای برای باز کردن تاپیک و یا ... دارند , اجازه پست زدن در تاپیک آگهی ها نداشته باشند

امکان سوءاستفاده بسیار زیاد است. درست است که شما هشدارهای لازم را در ابتدای هر تاپیک قرار دادید . اما به علت آمار بالای بازدید کنند , ممکن ست عده ای افراد تازه وارد فریب این افراد را بخورند

لطفا به این 2 پست توجه کنید :
http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...&postcount=200
http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...&postcount=201

همین امروز من کلی به دنبال وبمانی گشتم , ولی موفق به خرید نشدم . در چنین شرایط یک آیدی با تعداد 0 پست اومده و آگهی فروش 6000 دلار وبمانی زیر قیمت داده . در صورتی که سایتهای خرید و فروش وبمانی در کمتر از 5 دقیقه این مقدار را به قیمت خیلی بالاتر براش تبدیل به ریال می کنند . چه نیازی به دادن آگهی برای فروش زیر قیمت هست ؟

شما به این کار می گید چی ؟ انسان دوستی یا کلاه برداری ؟

البته عکس این 2 پست را هم قرار میدم که در صورت حذف پستها , قابل مشاهده باشند

با تشکر
با سلام

تنها راه جلوگیری از سوء استفاده، دقت و هوشیاری اعضای سایت است که هشدارهای لازم نیز بطور شفاف در بالای تالار آگهی داده شده است.

ایجاد محدودیت ۳۰ پست موجب می شود که کاربران تازه وارد آگهی های خود را در تالارهای دیگر درج کنند یا برای رسیدن به ۳۰ پست، مطالب بیهوده در تالارهای تخصصی ارسال کنند.

مسئولیت این مشکلات تنها بر عهده خریدار و فروشنده است.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 17th, 2009, 02:53   #926
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Lightbulb

0

آقا رضا پیشنهادی به ذهنم رسید که خواستم خدمتتان عرض کنم :
آیا این امکان وجود دارد که وقتی افرادی مثلا با تعداد پستهای بالاتر از 100 ( عدد فقط مثال است ) می خواهند تاپیکی ایجاد کنند در صورت تمایل خودشان برای حفظ انسجام مطالبشان بتوانند از تاپیک قفل شده استفاده کنند و در کنار آن تاپیکی برای بحث و تبادل نظر ایجاد بنمایند ؟؟؟؟ اگر این امکان وجود داشت شاهد تاپیکهای با نظم و کاربری بسیار بالا می شدیم و صد البته اظهار نظر ها ، تشکر ها و ... هم در جای خودش مطرح می شد و عزیزی که تاپیک ایجاد کرده مانند قبل مسئول پاسخگوئی به دوستان در تاپیک دوم خواهد بود ، یا علی .
قديمي February 17th, 2009, 04:42   #927
GFX
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 481 بار در 161 پست
GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)
0

پیشنهاد بسیار خوبیه و منافع قابلی را برای نظم بیشتر در سرمایه بدنبال خواهد داشت
GFX آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از GFX:
قديمي February 17th, 2009, 04:50   #928
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

به عنوان عضو کوچکی از خانواده سرمایه نظر خودم رو میگم به عقیده من محدودیت پست فایده نداره و طرف مورد نظر میاد و پست بیهوده میزنه تا به سی تا برسه ولی اگر محدودیت زمانی باشه مثلا کاربر تازه وارد زودتر از دوماه پس از ثبت نام نتونه وارد تالار آگهی بشه فکر کنم بهتر باشه
قديمي February 17th, 2009, 09:23   #929
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید درزی نمايش نوشته ها
آقا رضا پیشنهادی به ذهنم رسید که خواستم خدمتتان عرض کنم :
آیا این امکان وجود دارد که وقتی افرادی مثلا با تعداد پستهای بالاتر از 100 ( عدد فقط مثال است ) می خواهند تاپیکی ایجاد کنند در صورت تمایل خودشان برای حفظ انسجام مطالبشان بتوانند از تاپیک قفل شده استفاده کنند و در کنار آن تاپیکی برای بحث و تبادل نظر ایجاد بنمایند ؟؟؟؟ اگر این امکان وجود داشت شاهد تاپیکهای با نظم و کاربری بسیار بالا می شدیم و صد البته اظهار نظر ها ، تشکر ها و ... هم در جای خودش مطرح می شد و عزیزی که تاپیک ایجاد کرده مانند قبل مسئول پاسخگوئی به دوستان در تاپیک دوم خواهد بود ، یا علی .
با سلام

در vBulletin اگر تاپیکی بسته شود، تنها مدیر تالار می تواند در آن پست ارسال کند. لذا از نظر فنی این کار امکان پذیر نیست.

راه حل جایگزین این است که تالاری ایجاد شود که در آن تالار هر یک از اعضا فقط در تاپیکهایی که خود ایجاد کرده بتواند پست ارسال کند. البته در مورد مفید بودن اجرای این ایده لازم است بررسی های بیشتری صورت گیرد.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي February 19th, 2009, 15:17   #930
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

در برخی فروم های خارجی مانند fxstreet علاوه بر تعداد اعضا تعداد اعضای فعال نیز مشخص است .البته نمیدانم معیار فعال بودن یک

عضو در فروم ها تعریف ثابتی دارد یا نه.مثلا فروم مذکور از 48,129 فقط 2,642 نفر فعال هستند.اگر امکان پذیر است تعداد اعضای فعال نیز مشخص شود.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:16 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.