انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي July 30th, 2008, 02:46   #646
xeroF
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
در صورت مشاهده مجدد مشکل لطفا اعلام کنید.
جناب آقا رضا
با سلام
بنر fxacm.com هم با مسئله مشابهی روبروست.

در حالیکه بنر bazarsarmaye.com مشکلی ندارد.

یک بنر هم هست که معلوم نیست مال کجاست. چون به هیچ لینکی وصل نیست. در طراحی بنر هم نه اسمی نه آدرس وب سایتی و نه آرم و لوگویی.... اما با منوهای کشویی هم مشکلی نداره.

به نظرم یک راه حل جامع برای این موضوع باید به گونه ای باشد که مشکل بنرهای پاصفحه بخصوص بنری که منوی امتیازدهی را می پوشاند را هم حل کند. (اشکالی که جناب Mohsen در پست شماره 604 مطرح کرده بودند)

اظهار فضل ها و ایرادگیری های مداوم ما را عفو فرمایید. بالاخره ما سایت سرمایه را از خودمان می دانیم.
با احترام
xeroF آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از xeroF:
قديمي July 30th, 2008, 12:41   #647
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

تا جایی که من می بینم در حال حاضر برای هیچیک از بنرهای بالا و پایین صفحات، مشکلی وجود ندارد. لطفا در صورت مشاهده مشکل، تصویری از آن را در این تاپیک قرار بدهید تا رسیدگی کنم.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي July 30th, 2008, 21:35   #648
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
یک پیشنهاد:

اگر ممکنه به کاربران سایت، سیستم اعتبار دهی به پست های دیگران را توضیح دهید تا به پستهای مفید و مثمر ثمر اعتبار دهند.

مثلاً من خودم نمیدانم این اعتبارها چگونه محاسبه و نمایش داده میشوند! حتی دیده ام درجه بعضی از کاربران بجای سبز حتی قرمز است!
ضمناً هر بار کلیک دوستان چند امتیاز را برای اعتبار در بر دارد؟
لطفاً به این پیشنهاد بذل توجه داشته باشید.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
با سلام

سیستم اعتبار دهی در دست بررسی کامل هست. این چند وقت بصورت آزمایشی اجرا میشد تا نقاط ضعف و قوتش رو پیدا کنیم. تا حداکثر یکی دو هفته دیگر تمام مطالب آن به صورت مفصل شرح داده میشه.

ارادتمندم
با سلام

سیستم اعتباردهی یا Reputation در تاپیک زیر شرح داده شد.

از دوستان تقاضا میکنم که در استفاده از گزینه های تشکر و اعتباردهی رعایت جوانب رو بکنند تا افراد فعال و موثر سایت به راحتی مشخص شوند.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

با تشکر
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي July 31st, 2008, 13:09   #649
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من از گزینه تشکر و اعتبار دهی یکی رو غیر فعال و حذف کنید، چرا که اگر تشکر هست پس اعتبار دهی به چه معناست؟
اگر قراره اعتبار نوشته افراد مشخص باشه و ما دو گزینه برای اینکار داشته باشیم پس باید به نحوی این دو از هم جدا شوند و مشخص بشه که نوشته های چه کسی بهتر بوده و فرد موثرتری هست.
قديمي July 31st, 2008, 14:08   #650
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

با سلام

من فکر می کنم گزینه تشکر و اعتبار دهی دو مقوله جدا گانه هستند و باید از هم متمایز شوند

مثلا کسی که مطلب طنزی می نوسه یا ادرسی رو برای دوستی تازه وارد ارایه می کنه یا اینکه اندیکتوری رو به درخواستی قرار می ده یا مثلا تفاوت ساعت رسمی بروکر و ساعت اروپا رو می گه یا نه عکس جالبی قرار می ده یا خبری رو از سایت دیگه ای برای دوستان منعکس میکنه و........به نظر من باید برای اون از گزینه تشکر استفاده کرد و این اصلا به اعتبار اون فرد در سایت ربطی نداره

ولی برعکس کسی که نظر ی در مورد مسائل فارکس می ده یا روشی رو توضیح می ده در فروم تخصصی فارکس دارای اعتبار هست و من تازه کار می دونم مثلا جناب محسن وقتی میگه هیچ اندیکتوری توانائی پیش بینی کف و سقف رو نداره بدونم این یک نظر متخصصانه هست و باید اونو در برنامه کاری و فکری خودم لحاظ کنم

ولی ایا کسی که کتابی رو خط به خط در سایت قرار می ده و مثلا چند هزار پست داره به نظر شما ایا دارای اعتبار هست؟ به نظر شخصی من نه ایشون فوق العاده به دوستان لطف کردند زحمت کشیدن که لایق تشکر هستند ولی اصلا نمیشه گفت که ایشون در عرصه فارکس دارای اعتبار هستند

چیز دیگه ای که تو ذهنم هست اینه که اصلا چه کسی می تونه به یک فرد دیگه اعتبار بده و برای چه مطلبی کاش می شد اعتبار دادن به افراد رو دید چون معلوم میشد چه کسی و برای چه پستی به یک فرد اعتبار داده مثلا برای پستی که نوشته شده "سلام امید جان ممنون "من به اعتبار فرد اضافه کردم یا برای توصیف و تشریحی که جناب اقبالی در تالار فاندامنتال ارایه کردند

در اخر فکر می کنم سیستم اعتبار دهی نباید در اختیار همه باشه ( هر چند با توجه به توضیحات حامد عزیز اعتبار دادن یک فرد معتبر ارزشش با یک کاربر عادی متفاوته و این به نوعی لحاظ کردن همین موضوع هست )

با تشکر

آخرین ويرايش توسط oomiidd در July 31st, 2008 و ساعت 14:11
oomiidd آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از oomiidd:
قديمي August 1st, 2008, 18:11   #651
Pip_Noob
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 327 بار در 130 پست
Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)
0

با سلام
عرض تشکر و خسته نباشید خدمت شما .
تقاضایی داشتم مبنی بر اینکه آیا می توان در صفحه نخست سایت که ستونهای آخرین عناوین تالار ها می باشد وقتی بر روی یک تاپیک کلیک شد کاربر را به اولین پست خوانده نشده ببرد ؟ چون بنده همیشه از این طریق لینکها را باز می کنم که می رود صفحه اول دوباره از آنجا روی آخرین صفه کلیک می کنم که قدری زمانبر تر می باشد. اگر هم این امکان وجود دارد و تنظیماتی باید انجام دهم لطفا مرا راهنمایی فرمایید.
با تشکر فراوان.
Pip_Noob آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 1st, 2008, 20:41   #652
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Pip_Noob نمايش نوشته ها
با سلام
عرض تشکر و خسته نباشید خدمت شما .
تقاضایی داشتم مبنی بر اینکه آیا می توان در صفحه نخست سایت که ستونهای آخرین عناوین تالار ها می باشد وقتی بر روی یک تاپیک کلیک شد کاربر را به اولین پست خوانده نشده ببرد ؟ چون بنده همیشه از این طریق لینکها را باز می کنم که می رود صفحه اول دوباره از آنجا روی آخرین صفه کلیک می کنم که قدری زمانبر تر می باشد. اگر هم این امکان وجود دارد و تنظیماتی باید انجام دهم لطفا مرا راهنمایی فرمایید.
با تشکر فراوان.
با سلام

لطفا روی این دکمه که در کنار هر پست قرار دارد کلیک کنید. اگر نتیجه رضایتبخش نبود اعلام کنید.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي August 1st, 2008, 22:15   #653
Pip_Noob
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 327 بار در 130 پست
Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)Pip_Noob (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

لطفا روی این دکمه که در کنار هر پست قرار دارد کلیک کنید. اگر نتیجه رضایتبخش نبود اعلام کنید.

با تشکر
با سلام
آقا رضا خیلی ممنونم کمک بزرگی کردید . دقیقا همین مد نظر بنده بود که از دید من پنهان مانده بود.
موفقیت روز افزون شما را آرزومندم.
Pip_Noob آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 1st, 2008, 22:24   #654
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

با سلام خدمت مدیریت محترم
اخیراً مشاهده کرده ام در تاپیکهایی که بحث واریز و جمع آوری پول به میان می آید(مانند خرید اکسپرت دست جمعی، گلریزان برای کمک به یک هم نوع(زندگی)، فروش محصولات کاربران سایت و ....) وقتی پای شماره حساب و واریز مطرح میشود، واریز کنندگان به شخص داوطلب جمع آوری مبالغ، (به حق) اعتماد کافی ندارند و داوطلبی هم که دل را به دریا زده و برای رفع مشکل سایرین ، خود را (به ناحق!) در مظان اتهام قرار میدهد هم، راه به جایی نبرده و کلاً این تاپیک های مبتنی بر تشریک مساعی ، کم فرجام ویا حتی نافرجام خواهد شد.

پیشنهادی که به ذهنم خطور کرد اینست که از طرف خود سایت شخصی بعنوان "امین الاموال" تعیین شده و مسئولیت کلیه پرداختها و واریزها را بر شانه ایشان قرار دهد.(مثلاً شخص مدیر محترم سایت و یا یکی از مدیران و یا حتی کسی دیگر که صلاح میدانید)

با اینکار همکاری های بچه های سایت ، با ایجاد جو اعتماد ، ان شا الله به ثمره خواهد نشست.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي August 5th, 2008, 11:49   #655
Hpanahi
Senior Member

Hpanahi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: فرديس ( بهشت برین )
تشکر از ايشان: 3,028 بار در 1,003 پست
Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)Hpanahi (سطح 6)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Hpanahi
0

با سلام و عرض ادب
سوالي در ذهن من هست و اون اينكه اين سيستم اعتبار دهي آيا براي افرادي كه تازه ثبت نام ميكنند هم وجود داره يعني ميتونن به شخصي اعتبار بدن ؟
براي شخص بنده جالبه كه چطور در عرض يك هفته اعتبار من شده -6 اگر دليل اعتبار ها هم به شخص ما داده بشه عالي ميشه

با سپاس فراوان
پناهي
قديمي August 5th, 2008, 12:37   #656
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hpanahi نمايش نوشته ها
با سلام و عرض ادب
سوالي در ذهن من هست و اون اينكه اين سيستم اعتبار دهي آيا براي افرادي كه تازه ثبت نام ميكنند هم وجود داره يعني ميتونن به شخصي اعتبار بدن ؟
براي شخص بنده جالبه كه چطور در عرض يك هفته اعتبار من شده -6 اگر دليل اعتبار ها هم به شخص ما داده بشه عالي ميشه

با سپاس فراوان
پناهي
با سلام

افراد تازه وارد هم می توانند به دیگران اعتبار بدهند. اما بدلیل اینکه تعداد پست، مدت عضویت در سایت و از همه مهمتر اعتبار خود این افراد کم می باشد، اعتباردهی مثبت یا منفی افراد تازه وارد تاثیر بسیار کم و ناچیزی در اعتبار دیگران دارد.

در مورد علت اعتبار منفی شما، همینقدر بگم که بدلیل چند پست خاص در تالار آگهی، برخی دوستان که دارای اعتبار و سابقه زیادی می باشند به شما اعتبار منفی داده اند.

با احترام
تشکر کننده از Reza:
قديمي August 5th, 2008, 12:48   #657
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

با سلام خدمت مدیر سایت سرمایه

بنده پیشنهاد میکنم که مسنجر google talk به مسنجر های تعریف شده سایت اضافه بشود(در قسمت جزئیات مربوط به کاربر)

با تشکر
قديمي August 5th, 2008, 12:51   #658
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
با سلام خدمت مدیر سایت سرمایه

بنده پیشنهاد میکنم که مسنجر google talk به مسنجر های تعریف شده سایت اضافه بشود(در قسمت جزئیات مربوط به کاربر)

با تشکر
با سلام

متاسفانه این امکان در vBulletin وجود ندارد.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي August 6th, 2008, 09:51   #659
khoshshaans
Junior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 4 بار در 2 پست
khoshshaans (سطح 0)
0

با سلام وخسته نباشيد
آيا امكانش هست كه يك كپي از كل سايت را در در دي وي دي تهيه كنيد و به كاربران بفروشيد تا لازمنباشد با اين سرعت كم اينترنت وقتزيادي را براي خواندنتاپيكهاي قديمي صرف كرد

شما حتما بك اپ تهيه مي كنيد كپي كردن از روي ان اسان است

فقط بايد قفلي روي آن بگذاريد كه نشود روي آن كپي زد

ولي دي وي دي اصلي را هر جا بتوان خواند
ممنون
khoshshaans آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 9th, 2008, 08:54   #660
khoshshaans
Junior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 4 بار در 2 پست
khoshshaans (سطح 0)
0

مديران عزيز جواب من چي شد؟
khoshshaans آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 22:42 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.