انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي April 21st, 2004, 12:36   #16
kamyar
Junior Member

تاريخ عضويت: Apr 2004
تشکر از ایشان: یک بار در یک پست
kamyar (سطح 0)
0

ياسر جان
من كه پست كردن را اينجا اخرش هم ياد نگرفتم اميدوارم جاي اشتباه پست نكرده باشم .!

از لطفت و حركت قشنگت ممنون و سپاسگزارم اميدوارم خسته نباشي
و روي ماهه همه بچه هاي اين سايت را مي بوسم
ممنونم
kamyar آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 21st, 2004, 14:56   #17
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
Originally posted by كاميار@ ۲ ارديبهشت ۱۳۸۳ @ ۱۲:۳۶ بعدازظهر
من كه پست كردن را اينجا اخرش هم ياد نگرفتم اميدوارم جاي اشتباه پست نكرده باشم .!

نه كاميار جان . درست پست كردي !
دستتم درد نكنه . فقط ما از بر و بچ پارس و آقاي كرباسيان انتظار نداشتيم اين مطلب را به اون صورت ناجور كپي پيست كند در سايت پارس . من در سطر آخر مطلبم نوشتم كه در صورت ذكر نام سايت نقل قول ايرادي ندارد ولي گويا آقاي كرباسيان و ديگر مسوولان پارس برايشان اين موضوع اهميتي ندارد .
البته موضوعي كه باعث ميشه فكر كنم براشون مهمه اينه :
من آدرس ميلم رو (yaser@sarmaye.com ) اونجا نوشتم كه نگن اومد لينك مطلبشو داد و تبليغ كرد و ... ( ميدونيد كه ..... تو پارس اينطوريه ! پورسانت قابليت هاي بالاي سايته ديگه !‌ ) اومدن آدرس ميلمو پاك كردن !
شما بگو كسي كه كمترين اطلاعي از اينترنت داشته باشه ميدونه كه آدرس ميل فقط مال منه و هيچ ربطي به سايت نداره ! ........
مثل اينكه به همينم اكتفا نكرده و كل آي دي ( ID ) من رو غير فعال ( disable ) كرده كه اينم احتمالا تو موافقتنامه معروف سايت پارس بوده و من نخوندم‌ !

تازه تو تاپيك ديگري آقاي كرباسيان مياد و كل مطلب من رو با فونت بهم ريخته و .... ( ميدونيد چقدر سر درست و حسابي بودن اين مطلب زحمت كشيدم ؟‌) آورده و سطر آخر را هم كه مربوط به كپي رايت بوده به دلخواه حذف كرده و تازه زيرش خودش كامنت گذاشته كه بله .....البته متن اصلي غلط املايي داشت !!!!!
اميدوارم از اين مساپل كه باعث عدم اطمينان بين سهامدارا ( كه اهدافشون با هم مشتركه ....حد اقل بين اعضاي اينجا كه اينطوره ) ميشه ديگه پيش نياد .
من اينبار چشمپوشي ميكنم . ولي از دفعه ديگه اجازه نقل قول مطالب خودم رو از سايت سرمايه نميدم ! مگر اينكه محترمانه آي دي من رو كه حق مسلم منه تو سايت پارس باز كنين . پستمم اديت كنيد و آدرس ميلم رو كه به ناحق پاك شده بزاريد سر جاش .
هر چند كه ديگه فايده اي نداره !
اين نحوه دلگرم كردن يكنفر علاقمنده كه كلي وقت گذاشته برا يك مطلب ؟
مسلما همه ميدونن كه هدف سايت ما اطلاع رساني بدون چشمداشته ! نه نيازي داريم به اعضاي مورد اعتماد و اعضاي غير قابل اعتماد ! :P نه كه نذاريم تبليغ كنه كسي تو سايت و بخوايم پول تبليغ بگيريم !!!

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 21st, 2004, 16:08   #18
سعيد
Junior Member

تشکر از ايشان: 11 بار در 2 پست
سعيد (سطح 0)
0

خسته نباشي آقا ياسر
ممنون از زحمتي كه در تهيه و تايپ گزارش كشيدي. من كه دير به جلسه رسيده بودم و از جمع بندي مطالب توسط شما استفاده كردم.
به اميد ديدار
سعيد آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 21st, 2004, 16:44   #19
kamyar
Junior Member

تشکر از ایشان: یک بار در یک پست
kamyar (سطح 0)
0

سلام ياسر عزيزم
اميدوارم باز هم درست تايپ كنم
قبل از هز چيز لازم مي دونم بگم من از مسولين سايت و اصلا جيره و مواجب بگير پارس نيستم و بر عكس در نوشتارم پيداست كه انتقاداتي هم دارم پس اين را بپذير كه مخاطب قرار دادن من در مورد مشكلات كاربري شايد خارج از انصاف باشد و شايد از عصبانيت شما باشد .
بعد كاري كه مديريت سايت كرده كاري زشت و با جرات مي گويم احمقانه بوده !
و همچنين شخصي كه مطلب شما را كپي پست كرده هر چند بر اساس قوانين شما نام منبع را در عنوان ذكر كرده ولي باز هم مقبول نيست !
دوست من - من شاهد زحمات هاي شما در اين عرصه مي باشم و واقعا انرا ارج مي نهم ولي دلسرد شدن نيز چاره ماجرا نيست . ما با هم از گوشه گوشه اين اتاقك ها صداقت مي سازيم باور كن .
واين همان سودي است كه همه ما دنبالش مي گرديم
ممنون
kamyar آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از kamyar:
قديمي April 21st, 2004, 18:15   #20
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

0

نقل قول:
قبل از هز چيز لازم مي دونم بگم من از مسولين سايت و اصلا جيره و مواجب بگير پارس نيستم و بر عكس در نوشتارم پيداست كه انتقاداتي هم دارم پس اين را بپذير كه مخاطب قرار دادن من در مورد مشكلات كاربري شايد خارج از انصاف باشد و شايد از عصبانيت شما باشد .
بعد كاري كه مديريت سايت كرده كاري زشت و با جرات مي گويم احمقانه بوده
من از اينكه شما را مخاطب قرار دادم معذرت ميخواهم . قصد اهانتي به شما نداشته و ندارم .
فقط كمي خود را جاي من بگذاريد . مقدار زيادي از وقت دو روز تعطيلم را به جمع بندي و سر و سامان دادن به مطلبي اختصاص دادم . مطلبي كه اعتقاد داشتم ( و دارم ) دانستنش براي جميع سهامداراني مثل من و شما مفيد است . مطمپنم خيلي از دوستاني كه حضور داشتند هم در اين مطلب مساپل بدرد بخوري را خواهند يافت كه شايد ازش گذشته بودند...يا يادشان رفته بود . براي ديگراني هم كه حضور نداشتند هم مفيد است .
قبول دارم كمي زياد عصباني شدم . و بابت آن هم معذرت ميخواهم .
اميدوارم دوستان پارس هم به اشتباهشان پي ببرند .
من آدم بي انصافي نيستم و ميگم كه الان ميتونم وارد پارس بشم ! يا آيديم رو دوباره اكتيو كردن يا من اشتباه كردم .
در هر صورت دفعات بعد اميدوارم اينچنين كاري صورت نگيرد . خلاصه جلسه قبلي را هم همين آقاي كرباسيان لينكش را گذاشته بود نه خود مطلب را آنهم بصورت بهم ريخته ! ديدي چجوري شده متن ؟ ؟‌؟

قديمي April 23rd, 2004, 22:04   #21
محمد مهدی
Junior Member

تشکر از ايشان: 3 بار در 2 پست
محمد مهدی (سطح 0)
0

سلام ممنون خيلي خوب و قابل استفاده است.
محمد مهدی آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 24th, 2004, 14:00   #22
arezae
Junior Member

تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
arezae (سطح 0)
0

ممنون از اينكه اين گزارش را نوشتيد. راستش بايد بگم كه من با سايت شما از طريق يك ياز دوستاني آشنا شدم كه توصيه مي كرد اهميت سايت شما در همين گزارشهاست. اين گزارشها مي تواند به افرادي مانند من كه در بورس تازه كار هستند كمك زيادي بكند.

ادامه بدهيد
موفق باشيذ
arezae آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 24th, 2004, 15:18   #23
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

0

نقل قول:
من با سايت شما از طريق يك ياز دوستاني آشنا شدم كه توصيه مي كرد اهميت سايت شما در همين گزارشهاست. اين گزارشها مي تواند به افرادي مانند من كه در بورس تازه كار هستند كمك زيادي بكند
هدف ما نيز همين است دوست عزيز .
اميدوارم در كنار شما و ديگر دوستان هر چه بيشتر به يكديگر كمك كنيم .

قديمي August 31st, 2004, 12:52   #24
سعيد
Junior Member

تشکر از ايشان: 11 بار در 2 پست
سعيد (سطح 0)
0

آقا ياسر سلام

مطلب زير در خصوص گردهمايي مجدد فعالان بورس به نقل از وبلاگ تدبيرانديش ميباشد.
اميدوارم كه توفيق زيارت شما و ساير دوستان را در جلسه فردا داشته باشيم:

.: گردهمايی هشتم :.
هيئت برگزار کننده گردهمايی ها ی سهامداران جزء ضمن عذر خواهی از وقفه ای که در اين امر بوجود آمده با کمال افتخار اعلام می دارد که هشتمين گردهمايی سهامداران جزء در روز چهارشنبه مورخه ۱۱/۶/۸۳ راس ساعت ۵ بعداز ظهر در محل بلوار کشاورز نبش فلسطين تالار کوچينی با هماهنگی با ارگانهای ذيربط و اخذ مجوز به منظورتبادل نظر و آشنايی وتحليل شرکت های بورسی برگزار ميگردد.
داوطلبين می بايستی ضمن ثبت نام در [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] در قسمت پاتوق ( اخبار داغ ) و يا در قسمت نظرات همين وبلاگ ([کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]) در زمان برگزاری صرفا قيمت پذيرايی شام را بمبلغ ۲۷۰۰ تومان در هنگام ورود به مسئولين تالار کوچينی پرداخت فرمايند.
۱) سالن برای ۱۵۰ نفر رزرو گرديده است .
۲) به منظور احترام و حفظ حرمت حاظرين در جلسه ،نظم و نزاکت اجتمايی مورد تقاضاست.
۳) کليه سوالات احتمالی صرفا به صورت کتبی اخذ و پاسخ داده خواهد شد.
۴) لطفا برای هر گونه ضبط صدا وتصوير حتما با مسئولين برگزاری هماهنگی بعمل آوريد.
هيئت برگزار کننده اعلام می دارد که اين تیپ گردهمايی ها خود جوش بوده وبه هيچ عنوان به گروه يا انجمن ، خانه و کانون خاصی ارتباط ندارد.

و من ا... توفيق
سعيد آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 17th, 2008, 22:18   #25
farid.helalat
Junior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ایشان: 4 بار در يک پست
farid.helalat (سطح 0)
0

شاخص کل:

شاخص تا محدوده میانگین متحرک 55 روزه تصحیح شد و حال زمان صعود مجدد فرا رسیده است. با شکسته شدن مقاومت 10370 مثلث صعودی ایجاد شده شکسته می شود و هدف بعدی در محدوده 10550 خواهد بود.

با نزدیک شدن به مجامع شرکت ها و خصوصا فصل تابستان، روند صعودی بازار تشدید شده و مثلث صعودی به بالا شکسته می شود.

RSI و MFI شاخص کل نیز در نزدیکی مرز خرید های هیجانی هستند. اینطور به نظر می رسد که بزودی برای اغلب نماد های مورد توجه بازار صفهای خرید تشکیل شود.

با این همه کاملا مشخص است که حساسیت معامله گران به عدد 10000 کم شده و دیگر برای کسی مهم نیست که عدد شاخص بالای 10000 است یا زیر 10000.

Bookmarks

برچسب‌ها
فعالان, گردهمايي, بورس, جلسه

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است