انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 11th, 2009, 23:58   #1051
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
0

لبخند بزنید ... 1 ... 2 ... 3

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
قديمي May 12th, 2009, 00:01   #1052
Dark knight
Member

Dark knight's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 1,202 بار در 262 پست
Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)
0

اگر بخواهیم پیشنهاد جناب وایپر را عملی کنیم باید انتخاب توسط سه نفر انجام بشه یعنی هر کسی که میخواهد جواز ورود را بگیره باید سه مدیر که یکی خود آقا رضا یکی خود مدیر تالار و دیگری نماینده بچه ها هست یا یکی از مدیران تالار تخصصی هست باشه که اگر به این شکل عمل بشه تبعیض هم از بین خواهد رفت
Dark knight آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Dark knight:
قديمي May 12th, 2009, 00:06   #1053
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Police نمايش نوشته ها
اگر بخواهیم پیشنهاد جناب وایپر را عملی کنیم باید انتخاب توسط سه نفر انجام بشه یعنی هر کسی که میخواهد جواز ورود را بگیره باید سه مدیر که یکی خود آقا رضا یکی خود مدیر تالار و دیگری نماینده بچه ها هست یا یکی از مدیران تالار تخصصی هست باشه که اگر به این شکل عمل بشه تبعیض هم از بین خواهد رفت
من همین الان برم یه سر به تاپیک کسب اجازه و عذرخواهی بزنم پس.
قديمي May 12th, 2009, 00:08   #1054
Dark knight
Member

Dark knight's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 1,202 بار در 262 پست
Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)Dark knight (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها

شما که جناب سرهنگ هستید جواز ورود را که شما باید بدید

آخرین ويرايش توسط Dark knight در May 12th, 2009 و ساعت 00:10
Dark knight آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Dark knight:
قديمي May 12th, 2009, 00:49   #1055
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:

شما که جناب سرهنگ هستید جواز ورود را که شما باید بدید
به قول کوروش خان سرهنگ نو محافظه کار نیستم که اتفاقا به خاطر درجه ی سرهنگیم رد میشم.
بعد از این راه کاری که آقای وایپر دادند من دیگه صحبتی ندارم فکر می کنم بهترین راه در این مرحله باشه.به هرحال من هم هرگز نخواستم مشکلی برای سرمایه پیش بیاد.
من جدا دارم میرم تاپیک خداحافظی دوستان بیایید اون ور.

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در May 12th, 2009 و ساعت 00:52
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي May 12th, 2009, 02:11   #1056
viper
مدیر سابق تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات

viper's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 5,606 بار در 1,280 پست
viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)viper (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
فقط در حد ایده بود

گفتم به این وسیله شاید هم دوستان بتوانند راحت تر پست بزنند هم برای سایت مشکلی پیش نیاد.

من خودم همیشه بخش اخبار رو میخوندم و از اینکه دیگه دوستان در این زمینه پست نمی زنند ناراحت شدم.

ولی باید بالاخره با هم مشورت کنیم و یک راه حلی پیدا کنیم.

آخرین ويرايش توسط viper در May 12th, 2009 و ساعت 02:19
viper آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از viper:
قديمي May 12th, 2009, 10:37   #1057
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

من در زمانی که آقاحامد مدیر بودند پستهایی می زدندکه خودم از قبل می دونستم مشکل داره و باید حذف بشه (شما بذارید به حساب شیطنت و جوانی) وقتی هم که پستم حذف می شد به هیچ عنوان ناراحت نمی شدم (حتی بعضی مواقع احساس می کردم که پست می زنم که فقط فقط حامدخان بخونه نه کس دیگه) ولی الان من احساس می کنم مدیر جدید داره اعمال نظر شخصی می کنه، از پستهایی که خودش خوشش نمی یاد انتقاد می کنه و اونها رو پاک می کنه و یا اینکه چون تازه کار هست هنوز درست دستش نیومده که باید کدوم پستها پاک بشه و یا کدوم بمونه و یا کدوم پستها دقیقاً لب مرزه و می شه ازشون چشم پوشی کرد.

شما زمان مدیریت آقا حامد رو مقایسه کنید چند تا شکایت این چنینی داشتیم، در نهایت چیزی که من یادمه 2 یا 3 نفر بیشتر نبود الان تقریباً تمامی کسانی که توی تالار غیر تخصصی مطلب می نویسند ناراضی هستند.

به هر صورت این اصلاً شرایط جالبی نیست که پیش اومده.
قديمي May 12th, 2009, 11:23   #1058
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
Exclamation

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
من در زمانی که آقاحامد مدیر بودند پستهایی می زدندکه خودم از قبل می دونستم مشکل داره و باید حذف بشه (شما بذارید به حساب شیطنت و جوانی) وقتی هم که پستم حذف می شد به هیچ عنوان ناراحت نمی شدم (حتی بعضی مواقع احساس می کردم که پست می زنم که فقط فقط حامدخان بخونه نه کس دیگه) ولی الان من احساس می کنم مدیر جدید داره اعمال نظر شخصی می کنه، از پستهایی که خودش خوشش نمی یاد انتقاد می کنه و اونها رو پاک می کنه و یا اینکه چون تازه کار هست هنوز درست دستش نیومده که باید کدوم پستها پاک بشه و یا کدوم بمونه و یا کدوم پستها دقیقاً لب مرزه و می شه ازشون چشم پوشی کرد.

شما زمان مدیریت آقا حامد رو مقایسه کنید چند تا شکایت این چنینی داشتیم، در نهایت چیزی که من یادمه 2 یا 3 نفر بیشتر نبود الان تقریباً تمامی کسانی که توی تالار غیر تخصصی مطلب می نویسند ناراضی هستند.

به هر صورت این اصلاً شرایط جالبی نیست که پیش اومده.
سلام
اقای لاستینگ 19 لطفا امار اشتباه به نفع خودتان صادر نکنید.
خیلی از پستهای شما که در تالار غیر تخصصی درج میشود مشکل دار است.
لطفا پستهای اقایان طاهری و هورزاد را در صفحه قبل دوباره مطالعه فرمایید.واقعا مدیران این سایت باید اجازه وقوع چنین حادثه ای را بدهند؟ فقط به این خاطر که بعضی ها میخواهند..........
قديمي May 12th, 2009, 11:49   #1059
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نهالی کن سر از باغی بر آرد
ببارش هر کسی دستی برآرد....

برآرد باغبان از بیخ و از بن
اگر بر جای میوه گوهر آرد....

بابا طاهر

حیف از این سایت تخصصی سرمایه که داره اسیر بی تخصصی میشه واقعا حیف ...

چیزی که فقط در این سایت مورد انتقاد است همین است و بس.....
قديمي May 12th, 2009, 12:16   #1060
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidrock نمايش نوشته ها
نهالی کن سر از باغی بر آرد
ببارش هر کسی دستی برآرد....

برآرد باغبان از بیخ و از بن
اگر بر جای میوه گوهر آرد....

بابا طاهر

حیف از این سایت تخصصی سرمایه که داره اسیر بی تخصصی میشه واقعا حیف ...

چیزی که فقط در این سایت مورد انتقاد است همین است و بس.....
البته فقط قسمت سياسي اون هم نه جناحي
انشاالله با كمك دوستان بايد دنبال راهكاري باشيم كه تالار عمومي به جاي مسابقه جهت كپي پيست مطالب به جايي مفيد براي اموزش و يادگيري مطالب كارامد غير فاركسي بشه
دوستان حيف نيست از اين گنج فكري در سايت استفاده نشه ! در اين سايت بهترين مغزهاي اين سرزمين در تمامي تخصصها گرد هم امده اند از ستاره شناسي تا فزيك و بازاري و ......
بايد دنبال راهكاري باشيم تا از اين معدن غني تخصصي كه در هيچ جاي ديگه پيدا نميشه به ياري خدا و كمك دوستان استفاده كنيم
اين روزها با يه سرچ ساده به هر مطلبي ميرسيم مطالب سياسي و خبري فراوون و همه دوستان خودشون پيگيرند
در زمينه ورزش. طب. سلامتي. تغذيه. زندگي .روانشناسي. خريد و فروش. كارهاي اداري. مسافرت. موسيقي . فيلم .تفريحي و خيلي مطالب ديگه ميشه بهترين استفاده را از دوستان متخصص به عمل اورد
دوستان منتظر پيشنهادات شما عزيزان هستم
با تشكر
قديمي May 12th, 2009, 12:40   #1061
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام و تشکر از نظرات مطرح شده توسط دوستان

چند بخش از این نظرات را دوباره بخوانیم:

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
اکثر گلایه ها ازحذفیات تاپیک اخبار بود که جای برسی داره ,ببینید دوستان فلسفه ی وجودی سایت سرمایه تاپیک اخبار نیست اطلاع رسانی در مورد وقایع اتفاقیه جاری کشور هم وظیفه سایت سرمایه نیست.
قوانین جدید که وضع شده اند فقط بخاطر افزایش ضریب امنیت سایت است . سیستمی که سایت ها را مسدود میکند کافی است یکی از مصادیق تعریف شده را بیابد که از این مصادیق در تالار عمومی هم کم نیست اونوقت باید بر مزار این گنجینه عظیم بنشینیم و بگرییم واقعا ارزشش روداره بخاطر دو تا خبر!!!!!!! الان هم که سیستم مسدود کننده خیلی بی ظابطه کار میکنه و هرچی گیرش بیاد رو مسدود میکنه.
اینجا همه ماشا الله اینتر نت باز هستند و وبگردی تفریحشان است و کم و بیش اخبار را دنبال میکنند پس دلیلی نداره که بعضی از اعضا هر 5 دقیقه یک خبر بگذارند. اگر میخواهند اعتراضشان را به مسائل جاری کشور نشان دهند راه خوبی را انتخاب نکرده اند.
کافی است همین کاری را که اینجا انجام میدهند در وبلاگ شخصی شان انجام بدهد به شما قول میدهم در عرض حد اکثر 20 روز وبلاگ مسدود میشه .
تاپیک اخبار و تالار عمومی یک جز کم اهمیت از این سایت هست بخاطر این جز کل را خراب نکنیم.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
حرفهای همه هم درست . مدیریت یه لبه نازکه که نه باید از اینور بیفتی نه از اونور .
ولی من از این روز میترسم : روزی که هیچکس دوست نداره ببینه . هیچکس .

چند تا عکس و خبر اینقدر ارزش داره که همچین روزی رو (حالا با احتمال 0.1% ) ببینیم ؟؟
نقل قول:
باید دنبال راه هایی باشیم که هم سایت را حفظ کنیم هم صمیمت را از بین نبریم

دو پیشنهاد توسط جناب viper مطرح شد:

پیشنهاد اول:
نقل قول:
یک تالار یا تاپیک باشه برای اعضای فعال و شناخته شده.یعنی هر کی عضو سرمایه شد نتونه تالار رو ببینه. مدیر فروم و یا نماینده ای از طرف ایشان بنا به شناختی که از اعضا داره اجازه بده که بعضی از اعضا دسترسی داشته باشند.
و در این تالار یک مقدار بشه آزادانه تر اخبار و اینجور مسایل را مطرح کرد. البته بازم شاید از نظر قانونی دردسر ساز باشه.
مشکل اجرای این پیشنهاد در جمله آخر توسط جناب viper بیان شده.

مدتی قبل پیامی از یکی از اعضای سایت دریافت کردم با این مضمون که:

نقل قول:
تالار اعضا به محفلی برای فعالیت های . . . تبدیل شده. شما فکر نکنید که همه افرادی که از سایت سرمایه بازدید می کنند یا در سایت مطلب می نویسند به اصلاح کاره ای نیستند. خلاصه حواستان جمع باشد و اگر زمانی سایت با مشکل مواجه شد نگید چرا و چطور این اتفاق افتاد!
البته هدف این دوست عزیز آگاه کردن ما از خطرات احتمالی بود. اما احتمال وقوع این خطر وجود دارد و علاوه بر ایجاد مشکل برای سایت، ممکن است مشکلاتی برای مسئولان و حتی برخی اعضای سایت نیز ایجاد شود.

پیشنهاد دوم:
نقل قول:
نمی دونم چت روم سایت فعاله یا نه. ولی میشه یک چت روم با قابلیت های مناسبی درست کرد که دوستان مثلا لینک اخبار و... را آنجا بگذارند. کسی هم نمی تونه به چت روم گیر بده به سایت ربطی نداره و چیزی روی وب نیومده. روز بعد هم میشود کل هیستوری چت روم رو پاک کرد.هر کی علاقه داشته همون روز مطالب رو دیده و اخبار قدیمی هم که بدرد نمی خوره.

کلیه موضوعات دردسر ساز سایت حذف و به چت روم منتقل میشود.
اجرای این پیشنهاد، مقداری از مسائل را حل می کند. اما باز هم مشکلی که در مورد پیشنهاد اول به آن اشاره شد، وجود خواهد داشت.

خلاصه اینکه:
نقل قول:
باید دنبال راه هایی باشیم که هم سایت را حفظ کنیم هم صمیمت را از بین نبریم
آیا شما راهی سراغ دارید؟

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 12th, 2009, 13:01   #1062
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
اندر حکایت فیلترینگ و افراد اینکاره ...

0

سایت سرمایه یک سایت تخصصی است .
در صورت بروز هر گونه مشکلی ، ابتدا و در درجه اول مدیریت سایت لطمه می بیند . چرا که ایشان بوده اند که سرمایه گذاری کرده اند و سالها خاک سایت را خورده اند تا بالاخره کم کم این سایت گل کرده و بعد افرادی پیدا شده اند و با درج مطالب خوب ، وزن سایت را بالا برده اند و سایت را به این درجه از کمال رسانده اند .
و اما بعد . . .
جناب آقا رضا ، بحث فیلترینگ فقط به مطالب جناب Lastnight یا موضوعات عمومی و ... ختم نشده است .
سئوالی دارم از حضورتان که امیدوارم تکلیف همه را روشن بفرمایید ما بدونیم بالاخره
شما رضا جان هستید یا رضا خان ؟
1- شما یا مدیران محترم (که مدیران از جمع دوستانه ما جدا نبوده و نیستند)به هر دلیلی ممکن است با پستی مخالفت کنند ، اما شما به من بگویید ، بعد از تعطیلی تاپیک بنده ، چرا چندین صفحه پست های افراد دیگری همچون جناب محسن و ... پاک شد ؟ این پست ها که در مورد سیاست و مذهب نبود !
نخواستید من حرف بزنم ، حق شماست، اینکه تاپیک قفل شود و بلافاصله به آرشیو منتقل شود حق شما و جناب رهجو است ، ولی اینکه ایشان بیاید پست های خودش را هم پاک کند و بعد برای اینکه بعدا هم کسی از چیزی سر در نیاورد 3 صفحه پست های افراد مختلف را که در مورد استرولوژی و ... با هم همفکری می کردند پاک کند ، به نظر این حقیر پاره کردن کتاب و تحریف واقعیت ها ست .
اگر امکان دارد جواب بدهید چرا ؟ چون از به آرشیو رفتن و قفل شدن اینقدر دلم نسوخت که از پاک کردن پست های دیگران سوخت (جناب رهجو بخون دلت خنک بشه که تونستی دل من رو بسوزونی)
2- شما فیلم چارچنگولی را دیده اید ؟
در همین دولت پخش شده است ، نظر شما در مورد عدم سانسور صحنه ای که جواد رضویان در خواب فرایند O r g a s m برایشان اتفاق می افتد و بعد ... چیست ؟
3- سایت فارکس پرشین حدود 6 سال پیش بدلیل اینکه یکی از دشمنان این آقا، فارکس را با گلد کوئست اشتباه گرفته بوده فیلتر شده و هنوز هم فیلتره !!! اما .ir که نمرده ، اونها هم ادامه دادند.
زمانی فیلتر شد و هنوز هم دات کامش فیلتره که اصلا فریوم نداشتند و چهار تا مقاله در مورد فارکس گذاشته بودند .
آیا فکر نمی کنید اگر سبیل کلفتی بخواهد در سایت را ببندد شما نمی توانید جلوش را بگیرید و اگر همین شخص بخواهد چارچنگولی مجوز می گیرد ولی ... نه .
اگر خدای نکرده روزی چنین اتفاقی بیافتد ، انتظار همراهی و کمک از اعضای سایت را دارید (بعد از خدا) یا کلا خودتان را اینقدر قوی می دانید که مشکل را حل کنید ؟
نظرتان در مورد قدرت و سینرجی اعضای خودتان چیست و در چه حدی روی کاربران فکر می کنید ؟
اضولا کاربران فعال را در چه حدی می بینید و چه حق و حقوقی برایشان قایل اید ؟ این را از باب اینکه می خواهم ببینم در اندیشه شما چیست و موفقیت سرمایه را بعد از مدیریت خوب خودتان ، چند درصد منوط به دیگرانی می دانید که الان دیگر حتی در جمع ما نیستند.

در پایان ، با ایده جناب وایپر 100 در 100 موافقم ، و اگر شما با این قضیه مخالفید و این کار را نمی کنید باز هم تکرار می کنم که این حق شماست ، و البته ادب و احترام وظیفه ما ، فقط بفرمایید رضا خان را بیشتر می پسندید یا رضا جان را ؟

ارادتمند
قديمي May 12th, 2009, 13:16   #1063
iran7000
Senior Member

iran7000's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2006
تشکر از ايشان: 1,542 بار در 427 پست
iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)iran7000 (سطح 3)
0

با درود

من متوجه یک مسئله نشدم. وقتی اخبار از طریق سایت های رسمی حکومتی و خبرگزاری های حکومتی هست و از صدها فیلتر و

سانسور گذشته باز هم در این سایت فیلتر می شه. واقعا علت چیه.

این اخباری که دوستان می گذارند که از سایت های گروهای سیساسی اونور آب که نیست. همش وطنی هست و حکومتی.
iran7000 آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از iran7000:
قديمي May 12th, 2009, 13:27   #1064
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله iran7000 نمايش نوشته ها
با درود

من متوجه یک مسئله نشدم. وقتی اخبار از طریق سایت های رسمی حکومتی و خبرگزاری های حکومتی هست و از صدها فیلتر و

سانسور گذشته باز هم در این سایت فیلتر می شه. واقعا علت چیه.

این اخباری که دوستان می گذارند که از سایت های گروهای سیساسی اونور آب که نیست. همش وطنی هست و حکومتی.
با سلام

لطفا یک نمونه ذکر کنید که خبر از سایت رسمی حکومتی نقل شده، اما توسط مسئولان سایت سرمایه سانسور شده.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 12th, 2009, 13:38   #1065
ProfessionaTrader
Junior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 13 بار در 6 پست
ProfessionaTrader (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA نمايش نوشته ها
سلام
اقای لاستینگ 19 لطفا امار اشتباه به نفع خودتان صادر نکنید.
خیلی از پستهای شما که در تالار غیر تخصصی درج میشود مشکل دار است.
لطفا پستهای اقایان طاهری و هورزاد را در صفحه قبل دوباره مطالعه فرمایید.واقعا مدیران این سایت باید اجازه وقوع چنین حادثه ای را بدهند؟ فقط به این خاطر که بعضی ها میخواهند..........
سلام
پست هایی سانسور شد..خبرهایی پاک شد.از ترس ف.ی.ل.ت.رینگ سایت.. از ترس مستبدان.کسانی که با هر دروغ و ریا و پستی که شده می خوان همه چیز مال خودشون باشه جلوی هرچیزی که علیه اونها باشه رابگیرن...عده ای دلخور شدندکه چرا اطلاع رسانی خبری و انعکاس مطالبشون باسانسور وخودسانسوری مواجه شده..از طرفی افرادی ناراحت از سانسور و از طرفی مدیرانی نگران سانسور (ف.ی.ل.تر)
اما در عجبم از کسی یا کسانی که دنبال ماهی گیری از آب گل آلودن... نگران سایتن!؟ نه ...نگران واقعیتن...واقعیت هایی که نباید گفته شه...تا نکنه همه بدونن هم مسلکانی که سنگشونا به سینه می زنن چقدر عوامفریبند...چقدر با نیرنگ و همون آمار اشتباه می خوان واقعیتا کتمان کنند...همونایی که الان مدیر و کاربر می ترسن از اینکه سایتا ف.ی... کنن
...
ProfessionaTrader آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از ProfessionaTrader:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 13:17 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.