انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 5th, 2010, 18:38   #31
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

با تشکر از جناب مرکوری بابت توضیحاتشون. به نظر من زنبور داری علاقه میخواد و نمیشه بهش به عنوان شغل جانبی نگاه کرد. یعنی یا باید تفریحی و برای مصرف خودتون زنبور داری کنید و یا باید به عنوان شغل اصلی تمام وقت انجامش بدید.
قديمي January 6th, 2010, 22:39   #32
Amin_Forex
Senior Member

Amin_Forex's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 3,061 بار در 902 پست
Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)Amin_Forex (سطح 4)
0

سلام دوستان
من تعجب میکنم چرا وقتی حرف از کسب و کار پیش میاد همه میرن دنبال تولید !!!
عزیزان ! راه رو دارید به غلط میرید.
تولید از سه جزء تشکیل میشه : مکانی جهت تولید. موادی جهت فرآوری و ارزش افزوده و سرمایه درگردش که نهایتا اگر در حد خیلی مینیاتوری بهش نگاه کنید خودتون میشید مدیر عامل و مدیر بازرگانی و مدیر مالی و حسابدار و کارمند و مسئول امور بانکی و ... کارگر و آبدارچی .....
ولی خیلی ساده است ! بحث خیلی ساده تر است !!
شما باید وارد بخش خدمات بشوید ! خدمات فقط همون آخری رو میخواهد ! منظورم آبدارچی نیست نیروی انسانی است !!!
یه ایده و بعد تلاش !
تصور کنید یه شوی لباس بزنید از جنوب لباس بیارید
نمایندگی فروش محصولات لوازم آرایشی رو بگیرید و بین دوستان و دوستان خواهر و مادر و همسایه ها و دوستان آنها و دوستان همسر (نامزد ، دوست ....) پخش کنید.
خیلی زنانه شد ؟ خوب البته یهی چیزی هست ! زنها واقعا بیشتر خرج میکنند. با 40 هزارتومان میشه کلی لباس خوشگل زنانه خرید که هر کدومشون برای به ذوق آوردن یک مونث کافیه ولی یه پیرهن حسابی یا شلوار خوب مردانه یا پلیور یا کاپشن خیلی ارزون همین حدود در میاد.
ولی مشکلی نیست : برای ورود به بخش خدمات شما باید یا فروشنده باشید یا خریدار و یا بازاریاب یه فروشنده بزرگتر یا خریدار بزرگتر.
البته اگر بخواهید کار بیزینس شخصی داشته باشید وگرنه تایپ ، ترجمه ، انجام تمرین ، آموزش و تدریس ریاضی و .... ادبیات و ...کارهای جالبیه.
عملا استفاده از خرافات رو نمیشه اسمش رو شغل گذاست و لی خوب اینجا ایرانه دیگه !! متاسفانه اگر نسل قبلی دنبال طی کردن راه در یک شب بود این نسل خودمون میخواهد تو یک ساعت برسه !!
ولی اگر از کف بینی و فال قهوه و .. قمار و خردی و فروش وام و جابجایی سرمایه و...... اینها بگذریم شغل های تخصصی هستند که از ارتباط با مردم به دست میاد.
شغل های تخصصی که روابط اجتماعی خوب و با پرستیژی رو میپسنده. فروش بیمه های عمر و جا انداختن فرهنگ پس انداز عمر نه تنها به نفع صنعت بیمه ایران که بسیار به نفع خانواده ها و آینده شونه. اگر من براتون تفاوت بیمه عمر بیمه گذارهایی که اون هار و ارائه میدن از دانا و البرز و کارآفرین و ... (عمدا چنتا اسم آوردن نگن تبلیغه) رو نسبت به بیمه تامین اجتماعی که باید 30 سال تو بدوی و بعد چندر غاز بهمون بدن بگم فردا میرین شرکت میگین بیمه تامین اجتماعی من رو قطع کنین !

ولی بی رو در بایستی به عزیزانم میگم : هیچ شغلی از فارکس پر در آمد تر نیست. شرط داره شرطش اینه که باورکنیم هیچ راه آسونی برای پول در آوردن نیست که ادامه دار باشه ! اگر یه نفر از یه شاگرد مغازه خیاطی شروع میکنه و بعد از 15 سال میشه اوستا کار خیاط و لباس عروس و داماد میدوزه یه نفر با هوش متوسط به بالا و پشتکار 75 از صد و بیشتر ظرف سه سال میتونه به اونجا و حتی بالاتر برسه. مشکل ما اینه که با سرمایه های کوچک در فارکس میخواهیم غوغا کنیم.
شما با ده میلیون تومان در بازار به طور متوسط بین 200 تا 700 هزار تومان میتونید کار کنید. تو فارکس اگر بیشتر نباشه کمتر نیست !
فقط فرقش اینه که شما برای زدن یک اسنفروشی یا قهوه خانه و یا یه مغازه خوارو بار فروشی اگر به سرمایه بیشتری نیاز نداشته باشید به کلی دوندگی صنفی و مالیاتی و بازرگانی و .... و هزار جور مجوز که نیاز دارید !

ولی من همینجا اعلام میکنم به دوستانی که در زمینه کار بازرگانی کار میکنند و با شرکتهایی بزرگی که خط اعتباری سنگین دارند و نیاز به نقدینگی دارند پسنهاد همکاری میدم. نقد کردن اعتبار اسنادی یا LC Discounting.
کسانی که کار بازرگانی کردند : یوزانس 360 روزه با تنزیل 21 درصد قیمت پروفورم. نقد در زمان مبادله اسناد.
قديمي January 25th, 2010, 11:50   #33
fxpesaran
Senior Member

fxpesaran's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 265 بار در 85 پست
fxpesaran (سطح 1)fxpesaran (سطح 1)fxpesaran (سطح 1)fxpesaran (سطح 1)
0

سلام دوستان
بسيار فوري
براي كار در يك كارگاه پرورش قارچ خوراكي به من پيشنهاداتي شده كه قبول كردم . من يه كم جزوه در اين زمينه دارم ولي كافي نيست اگه كسي از دوستان اطلاعات كاملي در زمينه آموزش كامل و گام به گام پرورش قارچ دكمه اي و صدفي دارد لطف كنيد در اينجا قرار دهيد و يا براي من ارسال كنيد . اگر به شكل سي دي و يا دي وي دي داريد كه كاملا عملي آموزش مي دهد هزينه آن را براتون ارسال مي كنم . دوستان اجازه نديد اين كار از دستم بره خيلي ممنون
fxpesaran آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از fxpesaran:
قديمي January 29th, 2010, 15:41   #34
fx.PARADISE
Senior Member

fx.PARADISE's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: ایران سرای من است
تشکر از ايشان: 846 بار در 243 پست
fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)fx.PARADISE (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به fx.PARADISE
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fxpesaran نمايش نوشته ها
سلام دوستان
بسيار فوري
براي كار در يك كارگاه پرورش قارچ خوراكي به من پيشنهاداتي شده كه قبول كردم . من يه كم جزوه در اين زمينه دارم ولي كافي نيست اگه كسي از دوستان اطلاعات كاملي در زمينه آموزش كامل و گام به گام پرورش قارچ دكمه اي و صدفي دارد لطف كنيد در اينجا قرار دهيد و يا براي من ارسال كنيد . اگر به شكل سي دي و يا دي وي دي داريد كه كاملا عملي آموزش مي دهد هزينه آن را براتون ارسال مي كنم . دوستان اجازه نديد اين كار از دستم بره خيلي ممنون
با سلام

دوست عزیز .
می خواستم اطلاعاتی از اینترنت برای شما تهیه وارسال کنم دیدم اطلاعات انقدر زیاد است که اگر خودتان این کار را انجام بدید مفید تر خواهد بود.
در مورد سی دی هم سایت زیر را ببینید.
امیدوارم در کار جدیدتون موفق باشید.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
قديمي March 18th, 2010, 14:34   #35
sohrabibroker
Senior Member

sohrabibroker's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 860 بار در 158 پست
sohrabibroker (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به sohrabibroker
sg

0

نقل قول:
موتورهاي خارجي كه از دوبي و كشورهاي حاشيه خليج مي آرن اينجا نسبت به باقي جاهاي كشور بيشتر پيدا ميشه و ارزون تر هم است . من نمي دونم چه جوري اونا رو وارد مي كنند و چه قدر گمركي بايد بدند ولي اينو مي دونم كه اينجا توي شهر من ارزون تر از جاهاي ديگه است . فقط نمي دونم از كجا بايد شروع كنم و چطوري بايد اونا رو به شهرهاي ديگه ببرم و مشتري براش پيدا كنم .
من در حال حاضر در كنار فاركس دنبال شغل ديگه اي هستم . تا حالا روي اين شغل هايي كه عرض مي كنم بررسي و تحقيق كردم .
1- پرورش قارچ 2- پرورش زنبور عسل 3- پرورش كبك و بلدر چين و قرقاول 4- خريد و فروش موتور سيكلت خارجي
اكثر اينها هزينه و سرمايه هاي بالا و يا ريسك مي خواد . نمي دونم چيكار كنم دوستان لطفا كنيد راهنمايي بفرماييد من توي اينجا هم مثل فاركس به سود كم راضي ام
سلام به شما دوست عزیز fxpesaran
برای مورد شماره 4 قرار بود من با مشتری مکاتبه کنم تا به شما خبر بدم "
ما مشتری پیدا کردیم "اعلام کردند که هر چی cc بالاتر باشه "بهتر
مشخصاتی هم که اینا اعلام کردند تر جیحا :
هوندا
مدل 2007 به بالا
600 سی سی
باز هم اگر این مورد نتونستی پیدا کنی "مدلهای پیشنهادی را به ما اعلام کن "تا ما هم پی مشتری باشیم "
با هم این مورد را به نتیجه خواهیم رساند "مانده به پیگیری شما دوست عزیز "
مشتری من "خریدار واقعی می باشد
قديمي March 18th, 2010, 14:54   #36
sohrabibroker
Senior Member

sohrabibroker's Avatar

sohrabibroker (سطح 0)
0

نقل قول:
موتورهاي خارجي كه از دوبي و كشورهاي حاشيه خليج مي آرن اينجا نسبت به باقي جاهاي كشور بيشتر پيدا ميشه و ارزون تر هم است . من نمي دونم چه جوري اونا رو وارد مي كنند و چه قدر گمركي بايد بدند ولي اينو مي دونم كه اينجا توي شهر من ارزون تر از جاهاي ديگه است . فقط نمي دونم از كجا بايد شروع كنم و چطوري بايد اونا رو به شهرهاي ديگه ببرم و مشتري براش پيدا كنم .
من در حال حاضر در كنار فاركس دنبال شغل ديگه اي هستم . تا حالا روي اين شغل هايي كه عرض مي كنم بررسي و تحقيق كردم .
1- پرورش قارچ 2- پرورش زنبور عسل 3- پرورش كبك و بلدر چين و قرقاول 4- خريد و فروش موتور سيكلت خارجي
اكثر اينها هزينه و سرمايه هاي بالا و يا ريسك مي خواد . نمي دونم چيكار كنم دوستان لطفا كنيد راهنمايي بفرماييد من توي اينجا هم مثل فاركس به سود كم راضي ام
سلام به همه دوستان :
دوستا ن کمک کنند تا برای مورد های 2- پرورش زنبور عسل 3- پرورش كبك و بلدر چين و قرقاول هم کاری کنیم که راهاندازی بشه تا جناب fxpesaran "وقت سر خارو ندن هم نداشته باشه "
پرورش قارچ را که به جد خودشون پیگیر هستند "مورد 4 را مشارکتی "مانده 2و3
موفق باشید وشاد
عید را پیشاپیش به همه کارآفرینان تبریک می گم

آخرین ويرايش توسط sohrabibroker در March 18th, 2010 و ساعت 14:56
sohrabibroker آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از sohrabibroker:
قديمي March 27th, 2010, 12:41   #37
ssaroo
Senior Member

ssaroo's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
تشکر از ايشان: 175 بار در 75 پست
ssaroo (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ssaroo
0

با سلام خدمت دوستان عزیز
من بانه هستم دنبال یه همکار برای فروش LCDمی گردم
ترجیحآ ازتهران وآشنا به کارلوازم خانگی وصوتی تصویری ومغازه دار

توضیح :سفارش ازشما تحویل جنس درتهران باما .
درصورت تمایل با شماره 09189858501تماس بگیرید
قديمي March 28th, 2010, 22:48   #38
sohrabibroker
Senior Member

sohrabibroker's Avatar

sohrabibroker (سطح 0)
0

سلام دوست عزيز fxpesaran
هر زمان كه شماره من را ديدي با من تماس بگير "
من در عيد " 9 و 10 و11 فروردين در لار هستم "ما براي خريد ميايم "اگر شما تماس بگيري با همكارري شما" خوبه كه همديگر را ببينيم بابت خريد موتور سنگين " با هم قرارهايي گذاشته بوديم"كه من مشتري پيدا كنم "منتظر تماست هستم ""پيام خصوصيت را چك كن "{شماره گذاشتم }

آخرین ويرايش توسط sohrabibroker در March 28th, 2010 و ساعت 22:54
sohrabibroker آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از sohrabibroker:
قديمي April 4th, 2010, 20:57   #39
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ssaroo نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان عزیز
من بانه هستم دنبال یه همکار برای فروش LCDمی گردم
ترجیحآ ازتهران وآشنا به کارلوازم خانگی وصوتی تصویری ومغازه دار

توضیح :سفارش ازشما تحویل جنس درتهران باما .
درصورت تمایل با شماره 09189858501تماس بگیرید
چه قیمتی میدی شاید من سراغ داشته باشم من بانه سفر کردم اما بیشتر وسایل الکترونیکی و لوازم خانگی ارزان بود آیا تو بانه وسایل کوهنوردی هم میفروشن چون من یه سری وسایل لازم دارم که اگر باشه از شما خریدارم تازه چون تو کوه آشنا زیاد دارم شاید جنسش خوب باشه اونها هم خرید کنن
قديمي April 5th, 2010, 13:14   #40
sohrabibroker
Senior Member

sohrabibroker's Avatar

sohrabibroker (سطح 0)
شهر لار

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله sohrabibroker نمايش نوشته ها
سلام دوست عزيز fxpesaran
هر زمان كه شماره من را ديدي با من تماس بگير "
من در عيد " 9 و 10 و11 فروردين در لار هستم "ما براي خريد ميايم "اگر شما تماس بگيري با همكارري شما" خوبه كه همديگر را ببينيم بابت خريد موتور سنگين " با هم قرارهايي گذاشته بوديم"كه من مشتري پيدا كنم "منتظر تماست هستم ""پيام خصوصيت را چك كن "{شماره گذاشتم }
گفتم به اطلاع دوستان برسانم که دوست عزیزم fxpesaran "در سفری که به لار داشتم از پذیرایی که کم نگذاشتند "هیچ "یک شب هم مهمانشان بودیم "و در تجارت با هم به توافقات مقدماتی هم رسیدیم "
خواستم در همین تاپیک هم یک تشکری از خود ایشان و هم از خانواده خوبشان داشته باشم " و با هم یک تور لار گردی هم رفتیم که جای همه دوستان خالی بود "خیلی خوش گذشت"انشاا.. بتوانیم در تجارت جبران کنیم
قديمي April 5th, 2010, 20:18   #41
fxpesaran
Senior Member

fxpesaran's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 265 بار در 85 پست
fxpesaran (سطح 1)fxpesaran (سطح 1)fxpesaran (سطح 1)fxpesaran (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله sohrabibroker نمايش نوشته ها
گفتم به اطلاع دوستان برسانم که دوست عزیزم fxpesaran "در سفری که به لار داشتم از پذیرایی که کم نگذاشتند "هیچ "یک شب هم مهمانشان بودیم "و در تجارت با هم به توافقات مقدماتی هم رسیدیم "
خواستم در همین تاپیک هم یک تشکری از خود ایشان و هم از خانواده خوبشان داشته باشم " و با هم یک تور لار گردی هم رفتیم که جای همه دوستان خالی بود "خیلی خوش گذشت"انشاا.. بتوانیم در تجارت جبران کنیم
شرمنده مي فرماييد قربان . ما مخلص شما و همه دوستان سرمايه اي هستيم باز هم از اين ديار ديدن بفرماييد .
fxpesaran آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از fxpesaran:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کارهای, کسب, خانگی

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 20:08 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.