انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي December 9th, 2009, 08:16   #226
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

کمک کنید
جدیدا بعد از وصل شدن به اینترنت (دیال آپ) پس از یک دقیقه اینترنت قطع می شود و بعد که می خواهم دوباره کانکش شوم اخطار 633 می دهد: یعنی: که معنایش می شود:
Port هم اكنون مورد استفاده مي باشد و براي Remote Access Dial-up پيكر بندي نشده است (راه انداز درستي بر روي مودم شناخته نشده است)
چی کار کنم؟ لطفا کمک کنید
قديمي December 9th, 2009, 13:04   #227
LionHeart
Senior Member

LionHeart's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران - امامت
تشکر از ايشان: 2,834 بار در 860 پست
LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به LionHeart
Red face Multi Meta

0

با سلام خدمت تمامي دوستان

ميخواستم بپرسم كه چگونه ميشه كه بعضي از متاي بروكر ها رو ميشه چند بار باز كرد و بعضي ها رو فقط يه بار ؟

آيا امكانش هست كه همه رو به صورت چند تايي باز كرد ؟

[SIGPIC][/SIGPIC]
LionHeart آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 9th, 2009, 13:36   #228
hnp2500
Senior Member

hnp2500's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,627 بار در 600 پست
hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)hnp2500 (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hnp2500
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله LionHeart نمايش نوشته ها

ميخواستم بپرسم كه چگونه ميشه كه بعضي از متاي بروكر ها رو ميشه چند بار باز كرد و بعضي ها رو فقط يه بار ؟

با عرض سلام
کافیست شما شاخه ای را که متاتریدر بروکر مورد نظر را در آن نصب کرده اید کپی نموده و تحت عنوان یک شاخه جدید paste نمائید. می توانید از داخل شاخه جدید یک shortcut از برنامه terminal.exe ایجاد کنید و آنرا اجرا نمائید. به راحتی مشاهده خواهید کرد که همزمان دو متاتریدر قابل اجرا خواهند بود.
قديمي December 9th, 2009, 13:42   #229
hasssan
Junior Member

تاريخ عضويت: Nov 2009
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
hasssan (سطح 0)
0

دوستان سلام
سئوالی داشتم لطف بفرمائید یک نرم افزار است که زمانی دراینترنت هستیم زمان و سرعت کانکشن رو نشون میده اسمش یادم رفته آیا کسی می تونه راهنمائیم کنه ؟
hasssan آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 9th, 2009, 13:45   #230
hasssan
Junior Member

تاريخ عضويت: Nov 2009
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
hasssan (سطح 0)
Lightbulb

0

[QUOTE=hasssan;361516]دوستان سلام
سئوالی داشتم لطف بفرمائید یک نرم افزار است که زمانی دراینترنت هستیم زمان و سرعت کانکشن رو نشون میده اسمش یادم رفته آیا کسی می تونه راهنمائیم کنه ؟[/QUOTE]
hasssan آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 9th, 2009, 13:50   #231
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
Thumbs up

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hasssan نمايش نوشته ها
دوستان سلام
سئوالی داشتم لطف بفرمائید یک نرم افزار است که زمانی دراینترنت هستیم زمان و سرعت کانکشن رو نشون میده اسمش یادم رفته آیا کسی می تونه راهنمائیم کنه ؟

سلام حسن خان

من قبلا DUmeter داشتم اما به توصیه یکی از دوستان الآن از BitMeter استفاده میکنم.
قديمي December 9th, 2009, 14:48   #232
LionHeart
Senior Member

LionHeart's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران - امامت
تشکر از ايشان: 2,834 بار در 860 پست
LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)LionHeart (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به LionHeart
0

نقل قول:

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hnp2500 نمايش نوشته ها
با عرض سلام
کافیست شما شاخه ای را که متاتریدر بروکر مورد نظر را در آن نصب کرده اید کپی نموده و تحت عنوان یک شاخه جدید paste نمائید. می توانید از داخل شاخه جدید یک shortcut از برنامه terminal.exe ایجاد کنید و آنرا اجرا نمائید. به راحتی مشاهده خواهید کرد که همزمان دو متاتریدر قابل اجرا خواهند بود.

خيلي ممنون

ولي ميخواستم بدونم كه آيا راهي هست كه بدون كپي كردن و درست كردن ShortCut چند متا باز كرد
چون در عكسي هم كه گذاشتم من زماني كه رو Fxpro كليك ميكنم همزمان بدون هيچ كپي يك متاي جديد باز ميكنه ميخواستم بدونم كه آيا رويه متاي بروكرهاي ديگه اين كار قابل اجرا هست يا نه ؟

پ.ن : البته FxPRo اين قابليت به صورت پيش فرض فعال بود

[SIGPIC][/SIGPIC]
LionHeart آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 9th, 2009, 15:11   #233
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
سلام حسن خان

من قبلا DUmeter داشتم اما به توصیه یکی از دوستان الآن از BitMeter استفاده میکنم.
این یکی هم امکانات خوبی داره.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از albertini:
قديمي December 9th, 2009, 15:18   #234
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:

خيلي ممنون

ولي ميخواستم بدونم كه آيا راهي هست كه بدون كپي كردن و درست كردن ShortCut چند متا باز كرد
چون در عكسي هم كه گذاشتم من زماني كه رو Fxpro كليك ميكنم همزمان بدون هيچ كپي يك متاي جديد باز ميكنه ميخواستم بدونم كه آيا رويه متاي بروكرهاي ديگه اين كار قابل اجرا هست يا نه ؟

پ.ن : البته FxPRo اين قابليت به صورت پيش فرض فعال بود
فکر کنم یک راه داشته باشه. که البته باید وقت بگذارید و با روش آزمون و خطا آزمایش کنید.

البته نمیدونم جواب بده یا نه.

به تنظیمات رجستری برید و تنظیمات متاتریدر FxPro رو با Prime چک کنید. ببینید در کجا با هم تفاوت دارند.

از این مسیر :

Start => Run
در Run عبارت regedit رو تایپ کنید و Ok کنید.

بقیش به عهده خودتون

اما توجه داشته باشید که باز کردن تعداد بیشتر متاتریدر یعنی سنگین تر شدن کامپیوتر
قديمي December 9th, 2009, 15:36   #235
ahmadfx
Junior Member

تاريخ عضويت: Dec 2008
تشکر از ايشان: 16 بار در 7 پست
ahmadfx (سطح 1)ahmadfx (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
کمک کنید
جدیدا بعد از وصل شدن به اینترنت (دیال آپ) پس از یک دقیقه اینترنت قطع می شود و بعد که می خواهم دوباره کانکش شوم اخطار 633 می دهد: یعنی: که معنایش می شود:
Port هم اكنون مورد استفاده مي باشد و براي Remote Access Dial-up پيكر بندي نشده است (راه انداز درستي بر روي مودم شناخته نشده است)
این مشکل من هم هست
کسی کمک نمیکنه

آخرین ويرايش توسط ahmadfx در December 9th, 2009 و ساعت 15:40
ahmadfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 9th, 2009, 21:01   #236
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf نمايش نوشته ها
سلام به همگی
من چند روزه در تلاش هستم!! که چند تا فیلم دوربین رو کپچر کنم ولی یه طورایی به مشکل خوردم!
ببینید وقتی میخوام با ulead studio یه فیلم 1 ساعته رو با کیفیت اصلی فیلم یعنی با بالاترین کیفیت نرم افزار(570*720) کپچر کنم فایل mpg ای که بهم میده برای یه فیلم یکساعته بیشتر از 4گیگ حجم داره!! اگر هم بخوام رزولوشن یا سایر پارامترها رو پایینتر انتخاب کنم که مثلا" 1 گیگ بشه کیفیت طبیعتا" افت زیادی میکنه و ارزش دیگه نداره..
وقتی با movie maker ویندوز هم با کیفیت بالا wmv میگیرم, حجم 1 گیگ هست ولی موقع رایت dvd, دو گیگ نشون میده و جا میگیره!
حالا من نمیدونم چرا اینقدر این حجمها واسه یک ساعت فیلم آنالوگ اینقدر زیاد در میاد!...در حالی که تو dvd ها چند ساعت فیلم با کیفیت به مراتب عالی تر جا میدن!

گفتم از شما بپرسم ببینم شاید کلا" اشتباه عمل میکنم و راحت تر از این حرفها باید باشه...چون اینم بگم که کپچر هر فیلم 3 ساعت حداقل طول میکشه! 1 ساعت play کردن فیلم و کپچر و 2 ساعت ساخت فایل خروجی...
ممنون میشم راهنمایی کنید..

راستی همین یکی دوتا هم که میام تو یه dvd رایت کنم , درب و داغون درمیاد dvd ام...با nero رایت میکنم ولی بعد از رایت تو دستگاه پخش dvd معمولا" error میده! چه جوری باید اینها رو dvd کرد چون تا حالا dvd تصویری نزدم..

موفق و سلامت باشید...
با سلام

1) در مورد فیلمهای Movie Maker : این فیلمها رو فقط با DVD Player هایی میتونید تماشا کنین که بتونن فرمت WMV رو پخش کنن. اگه با Nero همینجوری رایت کنید اگه دستگاه شما این فرمت را ساپورت نکنه فایده نداره. حالا اگر در Nero رایت DVD-Video رو انتخاب کنین اونا رو به فرمت استاندارد مربوطه تبدیل میکنه و قابل پخش که البته زمان زیادی برای تبدیل لازم داره.

2) در مورد ulead video : هنگامیکه شما بهترین حالت رو انتخاب میکنین بیت ریت اون میره روی 8000kbps یا همون 8 مگ که مال دیسک های دولایه است و اصولا برای کپچر به درد نمیخوره . درضمن در اون حالت نرم افزار صدارو با فرمت LPCM و بیت ریت بالا کپچر میکنه که اون هم حجم زیادی میگیره. برای حل این موضوع شما توی فرمت های نرم افزار یک دونه جدید تعریف کنید با این مشخصات :
رزولوشن استاندارد 720*576 با 25 فریم ( استاندارد پال DVD )
حداکثر بیت ریت رو حدود 3 مگ بگذارید.
نوع صدارو هم به MPEG-1 استریو و با بیت ریت 160kbps انتخاب کنید. ( همون MP3 با بیت ریت 160kbps )
(البته فکر کنم نرم افزار یک کیفیت متوسط هم داره که همین حدوده - الان نرم افزار رو این کامپیوتر ندارم که چکش کنم دقیقا)
برای تبدیل vhs همین مقدار بیت ریت کفایت میکنه.

آخرین ويرايش توسط mrm2007 در December 9th, 2009 و ساعت 21:04
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrm2007:
قديمي December 9th, 2009, 21:02   #237
.: Lithium :.
Member

.: Lithium :.'s Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: >> قزوین <<
تشکر از ايشان: 143 بار در 52 پست
.: Lithium :. (سطح 1).: Lithium :. (سطح 1).: Lithium :. (سطح 1).: Lithium :. (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به .: Lithium :.
Question Windows 7 Task Scheduler

0

سلام
کسی از دوستان میدونه چطور میشه قسمت Task Scheduler ویندوز 7 رو به حالت Default برگردوند؟
.: Lithium :. آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 9th, 2009, 21:44   #238
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2009
محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
کمک کنید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ahmadfx نمايش نوشته ها
این مشکل من هم هست
کسی کمک نمیکنه
با سلام

1) این مشکل اگه نرم افزار دریافت fax و ... داشته باشین پیش میاد اگر هست اونو رو حذف کنید ببینید درست میشه یا نه و البته با درایورهای نامناسب مودم.

2)برید به commad prompt (با استفاده دستور cmd ) و سپس این دستور رو اجرا کنین :

netsh int ip reset resetlog.txt

وبعد از اجرای اون کامپیوتر رو ری استارت کنین. این ظاهرا یکی از مشکلات مایکروسافته البته برای تعمیر اتوماتیک هم برید به این لینک (فایل دانلودی دقیقا همین کار رو میکنه)

این فیکس مربوط اینه که یکی از فایلهای پروتکل TCP/IP یا ستینگهای رجیستری اون مشکل پیدا میکنه که در ویندوز xp نمیشه این پروتکل رو حذف و دوباره اینستال کرد. این دستور کل این پروتکل رو برمیگردونه به وضع استاندارد در موقع نصب ویندوز.

موفق باشید.
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي December 10th, 2009, 02:37   #239
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mrm2007 نمايش نوشته ها
با سلام

1) در مورد فیلمهای Movie Maker : این فیلمها رو فقط با DVD Player هایی میتونید تماشا کنین که بتونن فرمت WMV رو پخش کنن. اگه با Nero همینجوری رایت کنید اگه دستگاه شما این فرمت را ساپورت نکنه فایده نداره. حالا اگر در Nero رایت DVD-Video رو انتخاب کنین اونا رو به فرمت استاندارد مربوطه تبدیل میکنه و قابل پخش که البته زمان زیادی برای تبدیل لازم داره.

2) در مورد ulead video : هنگامیکه شما بهترین حالت رو انتخاب میکنین بیت ریت اون میره روی 8000kbps یا همون 8 مگ که مال دیسک های دولایه است و اصولا برای کپچر به درد نمیخوره . درضمن در اون حالت نرم افزار صدارو با فرمت LPCM و بیت ریت بالا کپچر میکنه که اون هم حجم زیادی میگیره. برای حل این موضوع شما توی فرمت های نرم افزار یک دونه جدید تعریف کنید با این مشخصات :
رزولوشن استاندارد 720*576 با 25 فریم ( استاندارد پال DVD )
حداکثر بیت ریت رو حدود 3 مگ بگذارید.
نوع صدارو هم به MPEG-1 استریو و با بیت ریت 160kbps انتخاب کنید. ( همون MP3 با بیت ریت 160kbps )
(البته فکر کنم نرم افزار یک کیفیت متوسط هم داره که همین حدوده - الان نرم افزار رو این کامپیوتر ندارم که چکش کنم دقیقا)
برای تبدیل vhs همین مقدار بیت ریت کفایت میکنه.
ممنون دوست عزیز...
پس میفرمایید این نوع کپچر کردن با ulead راه درستی هست و همه به همین شکل کپچر میکنن ...ولی من باید بیت ریت رو رو 3000 بزارم...و فایل خروجی رو که mpg هست رایت کنم..درسته؟
اگر ممکنه یه نرم افزار خوب video convertor هم معرفی کنید...
ممنون..
موفق و سلامت باشید...
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 10th, 2009, 05:29   #240
ahmadfx
Junior Member

تاريخ عضويت: Dec 2008
تشکر از ايشان: 16 بار در 7 پست
ahmadfx (سطح 1)ahmadfx (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mrm2007 نمايش نوشته ها
با سلام

1) این مشکل اگه نرم افزار دریافت fax و ... داشته باشین پیش میاد اگر هست اونو رو حذف کنید ببینید درست میشه یا نه و البته با درایورهای نامناسب مودم.

2)برید به commad prompt (با استفاده دستور cmd ) و سپس این دستور رو اجرا کنین :

netsh int ip reset resetlog.txt

وبعد از اجرای اون کامپیوتر رو ری استارت کنین. این ظاهرا یکی از مشکلات مایکروسافته البته برای تعمیر اتوماتیک هم برید به این لینک (فایل دانلودی دقیقا همین کار رو میکنه)

این فیکس مربوط اینه که یکی از فایلهای پروتکل TCP/IP یا ستینگهای رجیستری اون مشکل پیدا میکنه که در ویندوز xp نمیشه این پروتکل رو حذف و دوباره اینستال کرد. این دستور کل این پروتکل رو برمیگردونه به وضع استاندارد در موقع نصب ویندوز.

موفق باشید.
با تشکر
نرم افزار دریافت fax و ... که ندارم
ببخشید این دستور cmd و رفتن به commad prompt رو هم توضیح بدهید ممنون میشوم
ahmadfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پاسخ, پرسش, نرم, معرفی, افزار, افزاری

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 11:32 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.