انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي November 9th, 2008, 23:43   #1
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
تبادل نظر پیرامون تالار مقالات

0

ضمن عرض سلام خدمت تمام دوستان و یاران سرمایه

همه ی عزیزانی که چند وقتی با این سایت همراه بوده و هستند و زمانی را به مطالعه ی مطالب آن اختصاص داده اند متفق القول بر این باورند که مطالب بسیار ارزشمندی در گوشه و کنار سایت در تاپیک های مختلف مطرح شده که پس از گذشت مدت زمانی در میان انبوه صفحات ، کمرنگ شده اند و رجوع مجدد به آنها کار ساده ای نیست .

خوشبختانه مدتی قبل ایده ای مطرح شد تا این مطالب در قالب تاپیک هایی در تالار مقالات جمع آوری گردد تا هم سهل الوصول باشند و هم آیندگان بتوانند راحت تر با این پیشینه آشنا شده و راه را ادامه دهند (نه اینکه هربار همان راه تکرار شود) .

این کار مدتی توسط آقا یاسر عزیز و آقا رضا انجام شد که نتیجه ی آنرا در حال حاضر در این تالار می بینیم و جا دارد همینجا یکبار دیگر از این عزیزان تشکر کنیم . از این پس اگر توفیقی باشد قصد داریم پا جای پای این بزرگان و عزیزان گذاشته و اینکار را ادامه دهیم .

از همه ی دوستانی که فکر می کنند اینکار ارزش وقت گذاشتن را دارد ، خواهش می کنم در این تاپیک با ما همفکری کرده و ایده های خودشان را مطرح کنند .

در اولین قدم برای این موارد نیاز به همفکری و کمک دوستان داریم :

1 . تاپیک ها و پست هایی را که فکر می کنید حاوی مطالب ارزشمندی هستند و می توان آنها را جمعبندی و خلاصه کرده و در قالب یک مقاله ی کاربردی ارائه کنیم در اینجا معرفی کنید تا آنها را در برنامه قرار داده و به مرور به آرشیو مقالات اضافه کنیم .

2 . اگر تاپیک های مورد نظر صفحات زیادی دارد ، ترجیحاً لینک پست های مشخصی را قرار دهید تا کار سریعتر پیش برود .

3 . مطالب مورد نظر می تواند شامل : ترجمه ی مقالات و کتب یا آموزه های تجربی دوستان در تمام زمینه های مرتبط باشد که نمونه های آن در حال حاضر در تالار موجود است .

منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان در زمینه ی این مطالب هستیم .

پیروز و سربلند باشید

آخرین ويرايش توسط Mohsen در November 9th, 2008 و ساعت 23:45
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 10th, 2008, 13:33   #2
Mehdi.gpr
Senior Member

Mehdi.gpr's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 3,623 بار در 720 پست
Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)Mehdi.gpr (سطح 5)
0

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت جناب محسن

اول تشکر میکنم از شما که همیشه مانند سایر شخصیتهای علمی سایت برای تازه کارانی مثل ما بدون هیچ چشمداشتی وقت میگذارید ..

میخواستم فقط از بابت پیشنهاد خوبتون تشکر کنم و برای این موضوع اگر جسارتی نباشد یک نظری دارم که خدمتتان عرض میکنم :

در رابطه با تالار من حس میکنم اگه مقداری طبقه بندی تر به شرایط فعلی ادامه داده بشه عالی میشه ..

گروههای مختلف رسته کاری رو به عنوان زیر تالارهای تالار مقالات قرار گرفته بشه تا هر مقاله ای ، دست نوشته ای ، ترجمه ای و... بصورت یک تاپیک در زیر تالار مربوط به خودش معرفی بشه مثل دسته های مهمی از قبیل : تکنیکال ، فاندامنتال ، مدیریت ریسک و سرمایه ، روانشناسی معاملات و...
که هر موضوع و مقاله ای به صورت یک تاپیک در زیر تالار مربوط به خودش در تالار مقالات اعلام بشه تا براحتی مطالب برای عزیزان قابل تفکیک باشه .

و همکاری تمام دوستان در این رابطه خیلی به پیشرفت این قضیه کمک میکنه و مسلما باعث بوجود اومدن یک منبع فوق العاده میشه .

میبخشید که در جمع بزرگان اظهار نظر کردم .

با تشکر
مهدی

آخرین ويرايش توسط Mehdi.gpr در November 10th, 2008 و ساعت 13:36
Mehdi.gpr آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 10th, 2008, 14:25   #3
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

با سلام جناب محسن
بنده پیشنهادم مطالب این تاپیک هستش(مخصوصا اون مطالبی رو که باز کننده تاپیک- [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]- اونجا پست کردند):

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

با احترام

کلاید
3 تشکر کننده از clyde_barrow:
قديمي November 10th, 2008, 15:24   #4
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Exclamation

0

جناب Mohsen سلام
حقیر از دوستداران مطالعه هستم و انگیزه زیادی در جهت بالا بردن سطح اطلاعاتم دارم تا بتوانم روزی همانند شما اطلاعاتم را در اختیار دیگران قرار دهم . از هم اکنون حاضرم در بخش تهیه مقالات از تاپیکهای منتخب اقدام کنم . این کار منفعت زیادی برای خودم دارد که مرا مشتاقتر می نماید . آماده هرگونه همکاری در این زمینه می باشم .
با تشکر و ارادت
قديمي November 11th, 2008, 00:37   #5
مجتبی
Senior Member

مجتبی's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: FXNeed.com
تشکر از ايشان: 4,407 بار در 950 پست
مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به مجتبی
0

با سلام خدمت استاد عزیز و دیگر دوستان

بنده نیز از مدتها قبل علاقه مند به فعالیت در این نوع زمینه ها بودم و باور داشتم که روزی موافقت اساتیدی مثل شما رو برای ایجاد چنین زمینه هایی کسب خواهم کرد. پیشاپیش از ایجاد این تاپیک و هدف نهایی آن از شما تشکر میکنم. همهء ما میدونیم که اینکار چه نتایج مفیدی برای تمامی دوستان خواهد داشت.

در مورد شیوه کار نظر این حقیر اینه که ما دسته بندی موضوعی داشته باشیم. اینکار بعلت وسعت و پراکندگی اطلاعات در این حرفه , بی شک لازم و ضروریه. موضوعاتی از قبیل, تحلیل فاندامنتال, تحلیل تکنیکال, بازار کالا, استراتژی ها , بروکرها, مدیریت سرمایه, روانشناسی , سیستمهای ترید, تریدر های مبتدی و ... علاقه مندان خاص خودش رو داره و این جستجوی مطالب رو برای این علاقه مندان راحت تر می کنه.
و در مرحله بعد لازمه که دوستانی رو برای فعالیت در این زمینه انتخاب کنیم و طبق معمول به گرد آوری و ترجمه مقالات مفید از سایتهای معتبر بپردازیم.تعیین گروه ایجاد مسئولیت میکنه و باعث رونق داشتن همیشگی این تالار میشه.(البته باید پذیرش نیروی جدید برای این کار استمرار داشته باشه تا کار دچار یکنواختی نشه. در این بین چیز دیگری که بنظر من لازم است ایجاد نوعی سردبیری است. با اینکار می تونیم کیفیت مقالات رو توسط استادی مثل شما بسنجیم و با اینکار هم تیم ترجمه هدف مند فعالیت می کنه و هم نتیجه کار از کیفیت بالاتری برخوردار میشه.

بنده نیز بعنوان عضو کوچکی از سایت در خدمتگذاری بصورت تمام و کمال حاضر ام.

ارادتمند
مجتبی
مجتبی آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از مجتبی:
قديمي November 11th, 2008, 01:14   #6
mirzaei21
Member

mirzaei21's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 81 بار در 24 پست
mirzaei21 (سطح 0)
0

سلام

مطالبی ارزشمندی که توسط دوستان و عزیزان ارائه شده در میان صفحات سایت بعضا به دلیل زیاد بودن مطالب و تایپک ها دارن یه جورای به قول دوستان خاک می خورن
اگه یکمی همت کنیم می تونیم بخشی از اینارو از هم تفکیک کنیم تا برای همه مفید باشن.
اگر کمکی از من هم برمیاد ما هم درخدمتیم
من هم با پیشنهاد اقا مهدی موافقم

شب همگی خوش
mirzaei21 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mirzaei21:
قديمي November 11th, 2008, 23:58   #7
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من تاپیک طراحی یک سیستم معاملاتی از حاج رضا بدلیل اینکه به معنای واقعی کامل هست باید در این تالار قرار بگیره، در آخرین صفحات تاپیک هم فایل PDF کل تاپیک قرار داره، همچنین تاپیک تحلیل خطوط روند بدلیل توضیح بسیار واضح و روشن خطوط روند نحوه استفاده از اونها با توجه به تایم فریم های گوناگون جا داره که در این تالار قرار بگیره.

البته لازم به گفتن نبود چرا که بنظر من تمام کسانی که این تاپیک ها رو مطالعه فرمودند با من هم نظر هستند.
قديمي November 12th, 2008, 00:55   #8
مجتبی
Senior Member

مجتبی's Avatar

محل سكونت: FXNeed.com
تشکر از ايشان: 4,407 بار در 950 پست
مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)مجتبی (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به مجتبی
0

با سلام

تالار مدیریت سرمایه - تاپیک انتخاب حداکثر ریسک سرمایه و تعیین سایز معاملات به همتViper عزیز.(امیدوارم که در سلامت و تندرستی کامل باشه)

پستهای پیشنهادی بنده که می تواند در قالب یک مقاله در آید.

پیشنهاداتی برای ورود به فارکس و بقا در آن [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

موفق باشید

پ ن: البته پیش از این دوستان PDF این تاپیک رو تهیه کرده بودند ولی بنظر من فشردگی یک مقاله اجازه ذکر تمامی پست ها رو نمیده.
مجتبی آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از مجتبی:
قديمي November 14th, 2008, 02:32   #9
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

از تمام دوستانی که نظراتشان را در این قسمت مطرح فرمودند سپاسگذارم .

خواهش می کنم باز هم اینکار را ادامه داده و پست ها و تاپیک های مورد نظرتان را در اینجا معرفی کنید تا در برنامه ی کار قرار دهیم .

بهترین روش قرار دادن مطالب همین کاریست که آقا مجتبی عزیز در پست قبل کرده اند و لینک تک تک پست ها را در اینجا قرار داده اند .

منتظر نظرات و راهنمایی های ارزشمند شما هستیم .

موفق و شاد باشید
3 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي December 14th, 2008, 05:42   #10
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

0

سلام

سه تاپيك زير به مجموعه ي مقالات اضافه شد :

مباني مديريت سرمايه

ترجمه کتاب Mental Fitness For Traders

10 رتبه برتر اشتباهات تریدرها

لطفاً همچنان تاپيك ها و مطالب مورد نظرتان را در اين قسمت قرار دهيد تا براي انتقل به مجموعه ي مقالات آماده سازي و مرتب گردد .

موفق باشيد
قديمي December 16th, 2008, 04:56   #11
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

0

تاپيك زير به بخش مقالات اضافه شد :

الدر(Elder) خوانی در سرمایه
قديمي December 18th, 2008, 06:24   #12
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

0

تاپيك هاي زير به بخش مقالات اضافه شد :

اندرزها و نكته ها

قوانین جهانی موفقیت

ترجمه ي چند مقاله ي تكنيكال
قديمي December 19th, 2008, 04:52   #13
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

0

قديمي December 19th, 2008, 22:40   #14
Meysam Piri
مسئول تالار "روان‌شناسی در معامله‌گری"

Meysam Piri's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 4,889 بار در 891 پست
Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)Meysam Piri (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Meysam Piri
0

سلام به دوستان عزیز
در ابتدا لازم می دانم از محسن عزیز بابت ایجاد این تاپیک ارزشمند تشکر کنم.در ادامه بنده نیز سعی می کنم هر تاپیک مفیدی که مشاهده کردم لینکش را برای دوستان قرار دهم.اما:

تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات:
دو کتاب ارزشمند از الکساندر الدر در زمینه روانشناسی که توسط حامد صمدی عزیز قسمتهایی از آن ترجمه شد .مدتها قبل این دو کتاب در دو تاپیک مجزا خدمت دوستان ارائه شد که هر دو لینک مجددا تقدیم می گردد:

شاد و پیروز باشید

آخرین ويرايش توسط Meysam Piri در December 19th, 2008 و ساعت 22:44
Meysam Piri آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از Meysam Piri:
قديمي December 22nd, 2008, 04:21   #15
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

0

خلاصه کتاب Come Into My Trading Room
6 تشکر کننده از Mohsen:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیرامون, نظر, مقالات, تالار, تبادل

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 16:30 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.