انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي February 8th, 2008, 19:41   #91
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

با سلام من فهمیدم از کجا متاتریدر فیبو را باید دانلود کرد همونی که 380 کیلوبایت زده اون هست
اینم لینکش [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط سعید حاج حیدری در February 8th, 2008 و ساعت 19:45
سعید حاج حیدری آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از سعید حاج حیدری:
قديمي February 9th, 2008, 02:09   #92
a_skeletor
Senior Member

a_skeletor's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: :)
تشکر از ايشان: 2,140 بار در 996 پست
a_skeletor (سطح 1)a_skeletor (سطح 1)a_skeletor (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saeidhidari نمايش نوشته ها
با سلام من فهمیدم از کجا متاتریدر فیبو را باید دانلود کرد همونی که 380 کیلوبایت زده اون هست
اینم لینکش [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
سلام سلام

اولی از ویندوز و توسط active sync وصل میشه
دومی .cab است واول باید کپی کنید روی ppc بعد از داخل گوشی install کنید
قديمي March 24th, 2008, 19:33   #93
silent_killer
Senior Member

silent_killer's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,067 بار در 640 پست
silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)
0

بابا همه اینها درست من از ابتدای تاپیک تا اینجا خوندم بلکه مشکلم حل شه اما نشد . ممنون میشم یکی از دوستان جواب منو بده :
اول اینکه من مدل گوشیم HTC TYTN 2 هست که اخیرن به قیمت بالا خریدمش
دوما یه خط ایرانسل اعتباری دارم که توی گوشی نوکیا n93 تونستم اینترنتش رو راه بندازم ولی توی پاکت پی سی هی قطع و وصل میشه
سوما من الان برنامه متا تریدر رو روی پاکت پس سیم نصب کردم که متاسفانه 7 روز بیشتر دووم نمیاره
خالا چند تا سوال دارم :
من با بر.کر EFXco که انگلیسی هست حساب ریل دارم اما در سایتش نرم افزاری وواسه ترید با موبایل پیدا نکردم . آیا از همین نرم افزار متا تریدر میتونم وارد حساب ریلم بشم ؟
چطور میتونم یه ........ یا سریال واسه متا تریدر تو گوشیم پیدا کنم ؟ ( اگر بدونم واقعا با بروکر من کار میکنه میخرمش )
سوما اینکه توروبه خدا یکی بیاد جوونمردی کنه و آدرس سایت بروکرهایی که نرم افزار واسه موبایل دارن رو اینجا بذاره
از همتون ممنونم
silent_killer آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 30th, 2008, 22:15   #94
silent_killer
Senior Member

silent_killer's Avatar

silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)silent_killer (سطح 4)
0

کسی جواب مارو نمیده ؟ بابا توروخدا کمک کنید
قديمي March 30th, 2008, 22:27   #95
henriholmz
Senior Member

henriholmz's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: Finland
تشکر از ايشان: 513 بار در 179 پست
henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)henriholmz (سطح 2)
0

با سلام به دوستان
من یک تلفن iphone خریده‌ام نمیدونم کسی با اون کار کرده و میدونه میشه متاتریدر موبایل را روش وصل کرد
البته میشه باهاش به اینترنت وصل شد اما برای فونتهای غیر انگلیسی مشکل داره.اگه کسی اطلاعاتی داره بگه متشکر میشم
henriholmz آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي March 31st, 2008, 09:49   #96
saba1515
Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 174 بار در 80 پست
saba1515 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله henriholmz نمايش نوشته ها
با سلام به دوستان
من یک تلفن iphone خریده‌ام نمیدونم کسی با اون کار کرده و میدونه میشه متاتریدر موبایل را روش وصل کرد
البته میشه باهاش به اینترنت وصل شد اما برای فونتهای غیر انگلیسی مشکل داره.اگه کسی اطلاعاتی داره بگه متشکر میشم
با سلام
سیستم عامل این گوشی Mac هستش و تا جایی که بنده اطلاع دارم نسخه های متاتریدر موبایل در حال حاضر فقط با گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز مایکروسافت سازگارند.
موفق باشید.
پ ن : نقل از سایت ویکیپدیا
iPhone OS is the operating system that runs on the iPhone and iPod Touch. It is based on a variant of the same basic Mach kernel that is found in Mac OS X
saba1515 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از saba1515:
قديمي March 31st, 2008, 21:25   #97
mtkhr
Junior Member

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5 بار در 5 پست
mtkhr (سطح 0)
Question درخواست توضيح بيشتر در خصوص پاكت پي سي

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله a_skeletor نمايش نوشته ها
سلام سلام
اولا لازم نیست که متاتریدر همیشه وصل باشه میشه سر ساعت هایی که ترید می کنید بازش کنید
چون بعضی وقتها هم قطع میشه اصلا به درد اسکالپ نمی خوره
ولی اگه یه روز کامل روشن باشه حدودا 1 مگ دانلود میشه که با کارت پیام رسان میشه 500 تومن
من به شخصه دیگه کلا با موبایل ترید می کنم ماهی یه کارت 10 تومنی می خرم
با سلام
ببخشيد ، من منظور شما رو درست متوجه نشدم ، يعني اگر تمام مدت روز رو نرم افزار متاتريدر در روي گوشي باز و اينترنت موبايل (ايرانسل) هم وصل باشه ، فقط يك مگا بايت اطلاعات رد و بدل مي‌شه؟
خب در اين صورت كه خيلي عالي هست.
راستي كارت پيام رسان ايرانسل ، قابليت برقراري تماس تلفني رو هم داره؟ يا فقط براي اينترنت بكار برده مي‌شه؟
در ضمن چون اين گوشي‌هاي پاكت پي سي ، صفحه نمايش لمسي دارند ، چطور مي‌شه روي يك آيتم كليك راست كرد؟
با تشكر
mtkhr آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 1st, 2008, 23:27   #98
silent_killer
Senior Member

silent_killer's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله silent_killer نمايش نوشته ها
بابا همه اینها درست من از ابتدای تاپیک تا اینجا خوندم بلکه مشکلم حل شه اما نشد . ممنون میشم یکی از دوستان جواب منو بده :
اول اینکه من مدل گوشیم HTC TYTN 2 هست که اخیرن به قیمت بالا خریدمش
دوما یه خط ایرانسل اعتباری دارم که توی گوشی نوکیا n93 تونستم اینترنتش رو راه بندازم ولی توی پاکت پی سی هی قطع و وصل میشه
سوما من الان برنامه متا تریدر رو روی پاکت پس سیم نصب کردم که متاسفانه 7 روز بیشتر دووم نمیاره
خالا چند تا سوال دارم :
من با بر.کر EFXco که انگلیسی هست حساب ریل دارم اما در سایتش نرم افزاری وواسه ترید با موبایل پیدا نکردم . آیا از همین نرم افزار متا تریدر میتونم وارد حساب ریلم بشم ؟
چطور میتونم یه ........ یا سریال واسه متا تریدر تو گوشیم پیدا کنم ؟ ( اگر بدونم واقعا با بروکر من کار میکنه میخرمش )
سوما اینکه توروبه خدا یکی بیاد جوونمردی کنه و آدرس سایت بروکرهایی که نرم افزار واسه موبایل دارن رو اینجا بذاره
از همتون ممنونم

آقا توروخدا یکی جواب ما رو بده !!! زیر پامون علف سبز شد از بس صبر کردیم
قديمي April 6th, 2008, 23:56   #99
a_skeletor
Senior Member

a_skeletor's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله silent_killer نمايش نوشته ها
آقا توروخدا یکی جواب ما رو بده !!! زیر پامون علف سبز شد از بس صبر کردیم
سلام من پست شما رو خوندم ولی نفهمیدم مشکل کجاست اگه وصل میشه و دیتا دارین اما بعدش قطع میشه مشکل گوشی است اگه وصل نمیشه مشکل تنظیم دارید در ضمن در مورد متاتریدر موبایل همه بروکرهایی که اینجا بچه ها باهاشون کار می کنن ورژن موبایل دارندمثل

mig , fibo , north , alpari , ...

سوالتون رو واضح تر بیان کنید تا بنونم کمکنون کنیم
قديمي April 6th, 2008, 23:59   #100
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

:
نقل قول:
سلام من پست شما رو خوندم ولی نفهمیدم مشکل کجاست اگه وصل میشه و دیتا دارین اما بعدش قطع میشه مشکل گوشی است اگه وصل نمیشه مشکل تنظیم دارید در ضمن در مورد متاتریدر موبایل همه بروکرهایی که اینجا بچه ها باهاشون کار می کنن ورژن موبایل دارندمثل

یا الله علی اقا بابا کم پیدایی جیگر
خدمت خوش میگذره پست تو بیمارستان حال میده

خیلی مخلصیم
قديمي April 7th, 2008, 13:22   #101
silent_killer
Senior Member

silent_killer's Avatar

0

نقل قول:

ممنونم از جوابتون من خودم جواب تعدادی از سئوالامو پیدا کردم . بروکری که من باهاش دارم کار میکنم فعلا پلت فرم موبایل نداره و در ارتباط با قعط و وصل شدن هم مشکل از ایرانسل لعنتی هست . نمیدونم توی این مملکت چرا هیچ چیزی رو نمیتونن درست راه بندازن . مشکل ایرانسل اینه که اینتر نتش به فرض محال اگر هم راه بیفته دائم قطع و وصل میشه . به هر حال ممنونم از توجه شما دوست گلم
قديمي April 7th, 2008, 20:10   #102
a_skeletor
Senior Member

a_skeletor's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saeidhidari نمايش نوشته ها
:

یا الله علی اقا بابا کم پیدایی جیگر
خدمت خوش میگذره پست تو بیمارستان حال میده

خیلی مخلصیم
سلام سلام سعید جان
والا این سربازی دیگه داره ... ای وای چه بی تربیت
بعداز سربازی هم میرم سرکار تا 6 دیگه جسدم

خرداد امتحان IELTS دارم تو زمستون هم Zertifikat Deutsch (ZD) خلاصه سرم بد شلوغه هر روز چارت ها نگاه می کنم ببینم در چه حاله ولی از اول امسال حتی یک پوزیشن هم نگرفتم می خواستم حساب رو برای یکسال ببندم دیدیم اولا نمیشه و دیگه معتاد شدیم ثانیا من فقط 2 3 هزار تا تا حالا اسپرید دادم دیگه زورم میاد واسه هزار و خورده ایی حساب رو ببندم

در جریان سایت هم هستم
قديمي April 9th, 2008, 11:40   #103
kpartou
Senior Member

kpartou's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
تشکر از ايشان: 168 بار در 74 پست
kpartou (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kpartou
0

یک نوع لب تاپ هست به نام Fly Book که سیم کارت میخوره و LCD "12 ;که میچرخه و میخوابه رو کیبورد و lcd تاچ اسکرین هست. اگر بتونید پیدا کنید وسیله بسیار خوبی
یک مدل هم سامسونگ تبلت پی سی داره به نام Q1 -
LCD 8" و سیم کارت میخوره این مدل هم حرف نداره

لب تاپ ساز پایین خواستین بخرید فقط
HP 1350

خدایی اینهمه تبلیغ کردم شرکتا باید یه پور سانتی بهم بدن
kpartou آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي April 10th, 2008, 09:49   #104
NAVID20
Member

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 54 بار در 35 پست
NAVID20 (سطح 1)NAVID20 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pejman-m نمايش نوشته ها
من یه بار تو یه تاپیک دیگه اینو گفتم،درسته امکانات اکثر پاکت پی سی ها مشابهند،ولی برای ترید دو نکته مهمه:
صفحه بزرگ باشه،وگرنه خیلی آدم اذیت میشه. و cpu سرعت بالا داشته باشه وگرنه هی هنگ میکنه.
یه عیب اساسی تو ورژن موبایل متا ،قبول نکردن اندیکاتورهای custom است،حجم این اندیکاتورها خیلی پایینه،نمیدونم چرا این امکان رو اضافه نمیکنه.
من ایمیل برای متا زدم،ولی اونا گفتن که فعلا همچین قصدی رو ندارند. بد نیست افراد دیگه هم این ایمیل رو بزنند،شاید به فکرش بیفتند.
سلام

الان چطور هنوز اندیکاتورهای custom رو قبول نمیکنن ؟
NAVID20 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 27th, 2008, 12:26   #105
alimiri
Junior Member

alimiri's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
تشکر از ايشان: 34 بار در 10 پست
alimiri (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به alimiri
0

با سلام به دوستان عزيز
چند وقتي است كه براي مشاهده تريد ها يك موبايل HTC Tytn II خريدم ولي متاسفانه با تنظيمات ارائه شده توسط ايرانسل نتونستم به اينترنت متصل بشم. خود اتصالات هم نتونست كمكي كنه. آيا كسي از اين موبايل داره و با ايرانسل تونسته به اينترنت متصل بشه؟
alimiri آفلاين است پاسخ با نقل قول
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
موبایل, اطلاعات, تمام, ترید

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است