انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي June 2nd, 2009, 18:54   #286
hossein_jahan
Member

hossein_jahan's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 82 بار در 49 پست
hossein_jahan (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hossein_jahan نمايش نوشته ها
Ba salam khedmate dostan
lotfan mano rahnamaye konid
narm afzare meta treader 4 mobile ba ver build223 broker fibo ra roye goshi bedoneh moshkel nasb kardam va estefaseh ham mikardam vali modati hast ke be mahze vorod live update faal mishe paraye update be ver build 224 va goshi hang mikoneh leza az dostan agar kasi ver 224 ro dare khaheshan lotf konad va dar ekhtiyare man bezare test konam
dar zen goshi man htc touch 3G ast
ba tashakor
BA tashakor moskel bar taraf shod
hossein_jahan آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از hossein_jahan:
قديمي June 2nd, 2009, 19:29   #287
gfxtree
Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 33 بار در 19 پست
gfxtree (سطح 0)
0

آقای کوهزادی سلام

یک سوال داشتم ممنونم می شم اگر دوستان هم راهنمای کنند

گوشی htc touch viva چند GIG را شما برای خرید پیشنهاد می کنید؟ ایا شما هنوز هم این گوشی را با بودجه حدودا (300 تا 350) پیشنهاد می کنید؟

و همچنین بفرماید هزینه یک بار چک کردن قیمتها و یا باز کردن(بستن) پوزیشن توسط موبایل چقدر می باشد؟ به طور میانگین مثلا اگر من در روز دو سه بار از طریق مویایل ترید کنم یا فقط قیمتها را برای چند ثانیه(حداکثر یک دقیقه) مانیتور کنم چقدر فیش موبایل(البته با خط 0912 ) به صورت ثابت بایستی انتظار داشته باشم؟
با سپاس
gfxtree آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 2nd, 2009, 20:13   #288
kohzadi
Senior Member

kohzadi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 1,392 بار در 391 پست
kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله gfxtree نمايش نوشته ها
آقای کوهزادی سلام

یک سوال داشتم ممنونم می شم اگر دوستان هم راهنمای کنند

گوشی htc touch viva چند GIG را شما برای خرید پیشنهاد می کنید؟ ایا شما هنوز هم این گوشی را با بودجه حدودا (300 تا 350) پیشنهاد می کنید؟

و همچنین بفرماید هزینه یک بار چک کردن قیمتها و یا باز کردن(بستن) پوزیشن توسط موبایل چقدر می باشد؟ به طور میانگین مثلا اگر من در روز دو سه بار از طریق مویایل ترید کنم یا فقط قیمتها را برای چند ثانیه(حداکثر یک دقیقه) مانیتور کنم چقدر فیش موبایل(البته با خط 0912 ) به صورت ثابت بایستی انتظار داشته باشم؟
با سپاس
سلام
منظور از چند گیگ را نفهمیدم این گوشی هارد داخلی ندارد و لازم است حافظه روی آن نصب کنید.
بله هنوز به نظرم در این حدود قیمت مناسب است البته الان می توانید زیر 300 بخرید احتمالا حدود 260.
ایرانسل را نمی دانم اما با همراه اول هر بار وصل شدن از 80 تومان به بالا هزینه دارد(بسته به زمان اتصال)
موفق باشید
کهزادی
قديمي July 11th, 2009, 15:20   #289
omid_fx
Senior Member

omid_fx's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2005
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 823 بار در 287 پست
omid_fx (سطح 1)omid_fx (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به omid_fx
0

سلام
دوستان من با gprs ایران سل به راحتی میتونم به متا تریدر کانکت بشم
ولی با GPRS همراه اول این کار رو نمیتونم بکنم به نظر شما آیا همراه اول پورت متا تریدر رو بسته ؟
البته من در اصفهان ساکن هستم.
قديمي July 12th, 2009, 11:26   #290
moh3n jamali
Senior Member

moh3n jamali's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 270 بار در 146 پست
moh3n jamali (سطح 1)moh3n jamali (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله omid_fx نمايش نوشته ها
سلام
دوستان من با gprs ایران سل به راحتی میتونم به متا تریدر کانکت بشم
ولی با GPRS همراه اول این کار رو نمیتونم بکنم به نظر شما آیا همراه اول پورت متا تریدر رو بسته ؟
البته من در اصفهان ساکن هستم.
من که با همراه اول مشکلی ندارم البته از متاتریدر های فیبو و پرایم استفاده می کنم
moh3n jamali آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از moh3n jamali:
قديمي July 13th, 2009, 00:42   #291
ali kiani
Junior Member

تاريخ عضويت: Jan 2009
تشکر از ايشان: 11 بار در 3 پست
ali kiani (سطح 0)
چک کردن vps

0

با سلام

از دوستانی که برای ترید از موبایل استفاده میکنند سوالی داشتم ، میخواستم بدونم با موبایل میشه VPS رو کنترل کرد ؟ میشه اکسپرت فعال رو مدیریت کرد ؟ از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن تقاضای راهنمائی دارم !

با تشکر
ali kiani آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از ali kiani:
قديمي July 13th, 2009, 18:05   #292
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

محل سكونت: نصف جهان
تشکر از ايشان: 250 بار در 120 پست
mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)mrm2007 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ali kiani نمايش نوشته ها
با سلام

از دوستانی که برای ترید از موبایل استفاده میکنند سوالی داشتم ، میخواستم بدونم با موبایل میشه VPS رو کنترل کرد ؟ میشه اکسپرت فعال رو مدیریت کرد ؟ از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن تقاضای راهنمائی دارم !

با تشکر
با سلام

1) در مورد کنترل vps : چون vps های ویندوز معمولا از Remote Desktop استفاده میکنن نباید مشکلی باشه, چون ويندوز موبايل هم نسخهremote Desktop برای اتصال به ويندوز داره (اگر روی گوشيتون نبود ميتونيد به راحتی نصب کنيد) و میشه استفاده کرد.

2) در مورد اکسپرت هم باید سایر دوستان جواب بدن (من خودم چون با IFC کار میکنم از متا تریدر استفاده نمیکنم)

موفق باشید
mrm2007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از mrm2007:
قديمي July 20th, 2009, 23:17   #293
aras194
Senior Member

aras194's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 553 بار در 134 پست
aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kohzadi نمايش نوشته ها
نسخه smartphone مربوط به گوشی های با ویندوز 2003 هست مثل i-mate SP3 برای viva نسخه WM5 به بالا را دانلود کنید

تفاوت این مدل ها فقط در مقدار حافظه هست.

Omnia علاوه بر امکانات بالا امکاناتی که هنوز در ایران نیامده مانند EDGE و 3G را ساپورت می کند

خدمت شما
این تصاویر گوشی خودم هست که همین امروز صبح گرفتم
1) صفحه خرید و فروش و بستن معامله
2)جفت ارزها
3) نمودار عمودی
4) نمودار افقی
6) معاملات باز

موفق باشید
با سلام
من نسخه pda رو نصب کردم اما نمودار افقی رو نشون نمیده. آیا کار خاصی باید انجام داد تا این قابلیت فعال بشه؟
البته گوشی من قابلیت rotate خودکار با چرخش گوشی رو داره اما اینجا عمل نمیکنه (HTC Touch HD هست)
با درود
aras194 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از aras194:
قديمي August 14th, 2009, 14:20   #294
north face
Member

north face's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
تشکر از ايشان: 54 بار در 28 پست
north face (سطح 0)
0

ba salam bebakhshid ke fingilish type mikonam
2ta soal daram yeki inke baraye sony ericsson p1 noskheie pda ro baiad nasb konam ya smarthphon va soale 2 inke chetor mitonam indicator delbekhaho roie chart atach konam aya aslan emkan dare
man ba alpari kar mikonam
ba tashakor az hameie dostan
north face آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي August 14th, 2009, 15:34   #295
aras194
Senior Member

aras194's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
تشکر از ايشان: 553 بار در 134 پست
aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)aras194 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله north face نمايش نوشته ها
ba salam bebakhshid ke fingilish type mikonam
2ta soal daram yeki inke baraye sony ericsson p1 noskheie pda ro baiad nasb konam ya smarthphon va soale 2 inke chetor mitonam indicator delbekhaho roie chart atach konam aya aslan emkan dare
man ba alpari kar mikonam
ba tashakor az hameie dostan
سلام دوست عزیز،

1- برای نصب متاتریدر بر روی گوشی باید سیستم عامل گوشیتون ویندوز موبایل باشه، پس روی sony ericsson p1 هیچکدوم از نسخه ها رو نمیتونید نصب کنید.
2- این نسخه از متاتریدر امکان اضافه کردن ایندیکاتورهای سفارشی رو نداره و باید با همین اندیکاتورهای استاندارد ساخت.

با درود
aras194 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از aras194:
قديمي August 23rd, 2009, 12:47   #296
me.trader
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 664 بار در 275 پست
me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)
اشکال هنگام ارتباط با اینترنت

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A نمايش نوشته ها
با سلام
فکر کنم جوابتون در این پست باشد
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
موفق و پیروز باشید
با سلام و تشکر از راهنمایی های شما
امروز یک دستگاه HTC Touch Viva به قیمت 267 هزار تومان خریدم. برای فعال سازی سرویس GPRS به سایت همراه اول رفتم: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] شماره موبایل را وارد کردم و می گوید سرویس دیتای شما فعال نیست. بعد به صفحه درخواست فعال سازی رفتم: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] اطلاعات را وارد کردم و نهایتا گفت سرویس شما فعال شده است.
بعد تنظیمات مربوط به گوشی را از صفحه: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] بند 5 انجام دادم ولی هنگام ارتباط با اینترنت، این پیام می آید:
There is a problem connecting to the GPRS service in your registered home network
اگر ممکن است راهنمایی نمایید.
با تشکر
قديمي August 23rd, 2009, 16:11   #297
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله me.trader نمايش نوشته ها
امروز یک دستگاه HTC Touch Viva به قیمت 267 هزار تومان خریدم. برای فعال سازی سرویس GPRS به سایت همراه اول رفتم: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] شماره موبایل را وارد کردم و می گوید سرویس دیتای شما فعال نیست. بعد به صفحه درخواست فعال سازی رفتم: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] اطلاعات را وارد کردم و نهایتا گفت سرویس شما فعال شده است.
بعد تنظیمات مربوط به گوشی را از صفحه: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ] بند 5 انجام دادم ولی هنگام ارتباط با اینترنت، این پیام می آید:
There is a problem connecting to the GPRS service in your registered home network
با تشکر
با سلام

اگر تنظیماتتون درست باشه, معمولا فعال شدن این سرویس بین 2 روز تا حتی 1 ماه طول میکشه!! ( اینجا ایرانه و همراه آخر هم ...)
3 تشکر کننده از mrm2007:
قديمي August 23rd, 2009, 17:43   #298
jamal.tavasoi
Junior Member

jamal.tavasoi's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 43 بار در 11 پست
jamal.tavasoi (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به jamal.tavasoi
0

با درود فراوان.

چقدر برای کانکت شدن به متاتریدر زمان می گیرد؟ من با touch 3G حدود 1 دقیقه .
قديمي August 23rd, 2009, 19:41   #299
me.trader
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2008
تشکر از ايشان: 664 بار در 275 پست
me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)me.trader (سطح 2)
0

نقل قول:
با تشکر
امروز فروشنده گوشی گفت که باید سیم کارتم را که IR-TCI است بسوزانم و سیم کارت MCI همراه اول بگیرم تا بتونم به اینترنت وصل شوم. حالا دنبال این کار از طریق امور مشترکین هستم. سیم کارت پیام رسان ایرانسل هم که پیدا نمیشه.
قديمي August 23rd, 2009, 20:33   #300
mrm2007
Senior Member

mrm2007's Avatar

0

نقل قول:
امروز فروشنده گوشی گفت که باید سیم کارتم را که IR-TCI است بسوزانم و سیم کارت MCI همراه اول بگیرم تا بتونم به اینترنت وصل شوم. حالا دنبال این کار از طریق امور مشترکین هستم. سیم کارت پیام رسان ایرانسل هم که پیدا نمیشه.
باسلام

اگه از همین اعتباریهای عادی ایرانسل هم بگیرید , هزینه اتصال به اینترنت کمتر از نصف همراه آخر میباشد (البته سیم کارت پیام رسانش که کمتر هم هست) علتش هم نه تنها قیمت پایینتر ایرانسل بلکه یک هزینه Connection Per Session مخفی در این اپراتور میباشد.
2 تشکر کننده از mrm2007:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
موبایل, اطلاعات, تمام, ترید

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید