انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 17th, 2009, 17:31   #1186
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام آقا رضا

بنده زیاد پست نمی زنم . اما اگر به خاطر داشته باشید ، چند باری بوده که نهایت سعی خودم رو ( گاها به شکل تبادل نطر خصوصی با شما ) برای حل مشکلات سایت انجام دادم .

اینو فقط به این لحاظ عرض کردم که بگم الان هم صرفا هدفم کمک به حل موضوع هست و نه گنجانده شدن در قالب یکی از دو گروه درگیر موضوع ... ( و صحبتم به واقع مرتبط به تاپیک انتقاد و پیشنهاد هست ! )

میخوام عرض کنم جسارتا به مدیریت شما اینجا یک انتقاد وارد هست و اونم این هست که وقتی دوستان چند روز قبل خواسته و ناخواسته ( به هر دلیلی ، از جمله رعایت مصالح سایت و احترام به درخواست شما و ... ) از زدن پست در تاپیکهای حساس و مورد نظر خودداری کردند و در واقع نظر شما تامین شد ، زمان مناسبی بود تا با اقدام لازم ، از قبیل حذف کردن تاپیکهای مذکور ، نظر سنجی یه هر راه حل دیگه ای که صلاح میدونستید و قبلا در موردش بحث شد ، مساله رو نهایی و تکلیفش رو مشخص میکردید .

بی تفاوتی و سکوت شما بعد از سکوت دوستان و ارسالهای یک جانبه بعضی از دوستان و مجددا سکوت ادامه دار شما ، این دیدگاه رو ایجاد میکنه که شما جهت دار عمل کردید و نه بی طرف ( هر چند که با شناختی که شخصا از شما دارم میدونم که اینطور نیست )

الان هم فکر میکنم دیر نشده . به گمانم با خودداری یکی دو روزه دوستان از ادامه این بحث ، و تصمیم گیری قطعی و مشخص در اینباره ( به هر گونه ای که صلاح و درست میدونید ) میتونه به این روند پایان بده .

شرمنده که رک و صریح صحبتم رو عرض کردم .
پیروز باشید .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 17th, 2009, 17:38   #1187
Leprechaun
Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 495 بار در 117 پست
Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)
0

ظاهرا كم نيستند دوستاني كه خوش ندارند سكوتشان به رضا تعبير شود و شكستن اين سكوت را ارجح مي دانند به مصلحت انديشي و سلاخي حقيقتي كه ظاهرا هميشه و همه جا بايد قرباني منفعت طلبي زود گذر عده اي باشد كه جهت باد را نشانه رفته است!
و صد البته نتيجه اين بازي فرسايشي مدارا نمي تواند باشد، چرا كه جهت گيري هاي مغرضانه جائي براي انتقاد نمي گذارد و صد البته همانطور كه جناب كلايد فرمودند متاسفانه اين بحث نيست كه كدورت ايجاد مي كند !!!
قديمي May 17th, 2009, 17:40   #1188
HERCOOL
Senior Member

HERCOOL's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 5,168 بار در 883 پست
HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)HERCOOL (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
جناب هرکول اگر بحث است بگذارید به سرانجامی رسد در این شکی نیست که شما موضع بی طرفی دارید اما سریع دست به قیچی نشوید تا دوباره شاهد خروج عده ای باشیم که سکوت و خروجشان مطالب را کم مایه نموده است برای یک بار هم که شده دست از قیچی بازی برداریم تا دست کم متوجه شویم که نه در عقایدمان بل در پایین ترین مسایل دچار مشکل هستیم و فقط به دنبال حذف و خروج نباشیم ............
سلام فراری نازنین
درست حدس زدید بنده در مورد این مسائل بی طرف هستم البته دلیلشم این هست که دنبال حاشیه نیستم

از نظر من هم ادامه بحث خوب است در هر مسئله ای چرا که باعث شناخت بهتر می شود اما
اما میدانم اخر این راه جدایی است

عزیز من من دست به قیچی نیستم اما به خواست شما و به احترام شما چشم
تا پایان این بحث وارد نمیشم انشالله که به خوشی تمام بشه

با تشکر
تشکر کننده از HERCOOL:
قديمي May 17th, 2009, 17:40   #1189
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

ضمن عرض خوشامد به کلاید عزیز و دوست داشتنی که واقعاً یکی از 4 ستون تالار بنیادین بود و نبودش به ضرر سایت انجامید.
اجازه بدید نکته ای رو عرض کنم:

به هر دو دسته انتقاد وارد است، چرا؟

1- دسته روشنفکران!! سایت ، که با هدف تنویر افکار عمومی و پر کردن خلأ اخبار صحیح در جامعه، حتی حاضر شده اند برای سایت مشکلاتی بوجود آید و موفقیت خود را در تبدیل سایت پربیننده و تخصصی سرمایه به یک پایگاه اطلاع رسانی دموکرات و آزاد می بینند، بدون توجه به اثرات منفی ناشی از این اقدامات برای همه کاربران سایت.

2- دسته اصولگرایان!! سایت ، که متاسفانه همانند رفقای دست اندر کارشان در همه بخشهای کشور، خود را مجاز به زدن هر پست و متعهد به دفاع از هر ارزش انقلابی میدانند.
این دسته در غیاب دوستان قهر کرده، به تاخت و تاز خود شدت عمل داده و خود را مصداق شعر زیر نموده اند:
ماه درخشنده چو پنهان شود
شب پره بازیگر میدان شود

آقا رضا
من همینجا آمادگی خود را برای نظامت کل سایت و پاکسازی سایت تخصصی سرمایه از پستهای بی حاصل اعلام میکنم.
هر چه شما صلاح بدانید.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 17th, 2009, 17:45   #1190
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله HERCOOL نمايش نوشته ها
سلام فراری نازنین
درست حدس زدید بنده در مورد این مسائل بی طرف هستم البته دلیلشم این هست که دنبال حاشیه نیستم

از نظر من هم ادامه بحث خوب است در هر مسئله ای چرا که باعث شناخت بهتر می شود اما
اما میدانم اخر این راه جدایی است

عزیز من من دست به قیچی نیستم اما به خواست شما و به احترام شما چشم
تا پایان این بحث وارد نمیشم انشالله که به خوشی تمام بشه

با تشکر
جناب هرکول بنده جسارت خروج شما از بحث را به میان نیاوردم و صد البته چنین اجازه ای به خویش نخواهم داد نه به شما به هر شخص دیگری اتفاقا منظور بنده اینست که با استقبال کامل شما و دیگران از وروود به بحث، نه خروجتان که حذف هر شخصی چه موافق و چه مخالف دور از اعتقادات من است.

شاد خواهیم شد با حضورتان اگر ادمه یابد ..........
قديمي May 17th, 2009, 17:48   #1191
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
ضمن عرض خوشامد به کلاید عزیز و دوست داشتنی که واقعاً یکی از 4 ستون تالار بنیادین بود و نبودش به ضرر سایت انجامید.

1- دسته روشنفکران!! سایت ، که با هدف تنویر افکار عمومی و پر کردن خلأ اخبار صحیح در جامعه، حتی حاضر شده اند برای سایت مشکلاتی بوجود آید و موفقیت خود را در تبدیل سایت پربیننده و تخصصی سرمایه به یک پایگاه اطلاع رسانی دموکرات و آزاد می بینند، بدون توجه به اثرات منفی ناشی از این اقدامات برای همه کاربران سایت.

2- دسته اصولگرایان!! سایت ، که متاسفانه همانند رفقای دست اندر کارشان در همه بخشهای کشور، خود را مجاز به زدن هر پست و متعهد به دفاع از هر ارزش انقلابی میدانند.
این دسته در غیاب دوستان قهر کرده، به تاخت و تاز خود شدت عمل داده و خود را مصداق شعر زیر نموده اند:
ماه درخشنده چو پنهان شود
شب پره بازیگر میدان شود

آقا رضا
من همینجا آمادگی خود را برای نظامت کل سایت و پاکسازی سایت تخصصی سرمایه از پستهای بی حاصل اعلام میکنم.
هر چه شما صلاح بدانید.

خوب هست برای پاکسازی همه آماده به خدمت هستند که شاید وظیفه ای بالاتر نتوان برایشان قائل شد.
خسته نباشید مدیر آماده به خدمت.
قديمي May 17th, 2009, 17:54   #1192
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:

ماه درخشنده چو پنهان شود
شب پره بازیگر میدان شود

آقا رضا
هر چه شما صلاح بدانید.
در این شکی ندارم که نیت شما کاملا انسانی و آزاد منشانه است اما سوال اینجاست چرا هنگامی که یک عده از بچه ها شروع به فعالیت می نمایند تهدید ها آغاز می شود ؟تا مادامیکه گروه دیگر در حال موضع گیری بی پاسخ هستند مشکلی نیست اما به محض وروود بعضی از بچه ها تعطیلی و حذف و ...... آغاز می شود.

صدالبته که شما و مدیریت سایت به دسته اول تعلق دارید اما این روزگار است که مدیر آنسویی شده و شما آماده به حذف............
قديمي May 17th, 2009, 18:01   #1193
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
ناسزا می گویم و آندم ز تو سلام می خواهم .ارزش واژه ها را کدر ننماییم!

آنچه که نوشته می شود را بخوانید نه آنچه که خود می خواهید!این ناتوانی که من نام می برم به معنای نقل نکردن مطالب جدید یعنی ترک سایت از طرف آن دوستان عزیز و چیزیست که بسیار مشهود است خواهش می کنم ببینید آنچه را که باید و نبینید آنچه را که نباید واین نباید به این معناست شما هرچه دوست دارید تفسیر می کنید که دو سبب دارد یا از روی تیرگیست که نام بردم یا ناتوانی در درک کنه مطلب.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها

اره دیگه حتما هم هر کی رو که شما فحاش فرض کنید لازمه که بمیره...مثل این شاعر بنده خدا که بهمین دلیل از
زمین و زمان حذف شد چون بنظر بعضی ها بیخودی اکسیژن مصرف میکرد و زیادی حرف می زد :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
صحنه را خالی نکرده ایم مطمئن باشید. حرفی با شما نیست که من شما را نه هم وطن می دانم نه دوست نه همکار .کلمه ی دوست به دوش شما بد سنگینی می کند حالا که شمشیر از رو بسته اید منتظر شمشیر هم باشید.
از اینجای حرفم با مدیریت سایت هست که خوب می داند چه کار کند تا نفراتی به مانند شما را دورتا دور خود جمع کند و منافعش را همچنان پیش ببرد.
چرا با شما بحث کنیم؟که حتی در فارکس هم چیزی در چنته ندارید خوب چشمانتان را باز کنید آنقدر باز که بتوانید ببینید کسانی که رفتند موفق های این عرصه بودند نه یک عده از همه جا رانده و مانده و سینه چاک این ارایه دهنده ی هالی و اون حالی.
حالا بیایید به صحنه ببینم چند مرده حلاجین.
با سلام به همه افرادی که با آرامش با انها صحبت کرده اما انها همیشه با ملتهب کردن فضا نشان دادند علی رغم ادعاهایشان تحمل نقد ندارند .
بنده از سایت خداحافظی نکردم بلکه منظور بنده عدم ادامه بحثهای اینچنینی بود زیرا نمیخواستم از قوانین سایت تخطی کنم و بحثهای حاشیه ای راه بیندازم .
جناب فراری یک مورد ناسزا هایی که من به شما داده ام را نشان دهید .(اگر بخواهید چند مورد از ناسزاهایی که شما به من گفتید را نشان میدهم) نکند شما زندانی هستید و خود را مصداق عبارت من یافتید؟ شما با حرفهایی که زدید مواضعتان را روشن نمودید و من مواضع شما و همفکرانتان را مورد نقد قرار دادم.
جناب کلاید واقعا منظورتان را نفهمیدم
بانو بلو دریم شما که رسما خداحافظی کرده و صحنه را ترک کردید . بر عکس شما من شخصی را بخاطر اختلاف عقیده از هم وطنی و دوستی و همکاری طرد نمیکنم . خدا میداند اگر امثال شما در راس امور بودند چه بلایی به سر مخالفان خود میاوردند .در مورد اینکه من در فارکس چیزی در چنته ندارم نمیدانم از کجا به سلولهای مغزی بنده راه پیدا کرده اید.و از عبارات دون شان خود استفاده کرده اید (این را هم میگذارم به حساب روشن فکری و دانایی و مظلومیت فراکسیون اکثریت) در مورد رفتن موفقها باید بگویم اگر فارکس دغدغه اولشان بود بخاطر بسته شدن تاپیک اخبار با یک ساینت تخصصی فار کسی خداحافظی نمیکردند.

لازم میدانم مواضع خودم راروشن و بدون پرده بیان کنم و این بحث را به اتمام برسانم:
بنده نسبت به افرادی که در تالار عمومی فعالیت میکردند انتقاد داشتم و چند بار نیز به طرق مختلف این اعتراض را نشان دادم
1:من اعتراض دارم چرا تاپیک کاریکاتور پر است از کاریکاتورهای احمدی نژاد و مسئولان نظام
2: من اعتراض دارم چرا تاپیک اخبار پر است از تحقیر و تمسخر مسئولان مملکت و فرهنگ خودی و هویت و ایرانی
3:من اعتراض دارم چرا در تاپیک اخبار محض رضای خدا یک خبر مثبت از مملکت دیده نمیشود و از ابتدا تا انتها سیاه نمایی است؟
4:من اعتراض دارم چرا جوانان اینقدر جو زده چند سایت اینترنتی و خبر گزاری و تحلیلهای توام با غرض میشوند
5: من اعتراض دارم چرا حد انصاف و عدالت را رعایت نمیکنیم؟

6: من اعتراض دارم چرا ما انقدر عادت کردیم توده مردم را یک مشت نادان و احمق خطاب کرده و خود را در اوج بنشانیم
7: من اعتراض دارم چرا نمیتوانیم با آرامش با یکدیگر بحث کنیم؟ بعد هم توقع داریم فضای جامعه و رسانه باز باشد اگر قرار است با باز شدن فضای رسانه ها همین رویه که در این تاپیک را شاهد هستیم در پیش بگیریم که خود همین رفتار ما دلیل بر چرایی باز نشدن فضای نقد است وقتی تحمل یکدیگر را نداریم همان بهتر که فضا بسته باشد.
مدیریت تا اینجای کار لطف کردند و با سعه صدر امکان بحث را فراهم کردند اما دوستان همه این فرصت را به بداخلاقی گذراندند.
ریشه تنگ نظری و استبداد در خود ماست پستهای این تاپیک هم شاهدش هیچ ربطی هم به هیچ مرام و عقیده و حزب سیاسی ندارد . اگر یک عده از اعضای همین سایت مسئول کشور بودند باز هم رویه مملکت همین بود که الان هست فقط بجای اینکه حجاب را اجباری کنند چادر را از سر زنان میکشیدند

در پایان حاظرم هر کاری انجام دهم تا این بحث تمام شود همه معترضان به من بگویند از من میخواهند چه کاری انجام دهم که این بحث به اتمام برسد قول شرف میدهم ان کار را انجام دهم
قديمي May 17th, 2009, 18:06   #1194
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
بنده تمام پستها را خواندم .و تنها چيزي كه متوجه شدم اين بود :
با توجه به اينكه دوستمان فراري نثر عجيب و دو پهلويي را براي نوشتن انتخاب كرده چند سو تفاهم ايجاد شد و دوستان فكر كردند كه ايشان با اسكندر مقايسه شده اند ! در صورتي كه به نظر بنده تنها قصد جناب فراري زيبا شدن نوشته هايشان ميباشد تا خداي ناكرده مقايسه هم وطنان با فردي مثل اسكندر
بنابرين بحث هايي شكل گرفت كه سو تفاهم موجود را تشديد كرد در صورتي كه از اپتدا هم چيزي نبود
دوستان عزيز تاپيك هاي مربوطه قفل شد و خدا را شكر اين سياست زدگي دست از سر ما برداشت!
به نظر حقير بهتر است در اين مجموعه به دنبال راهكارهايي براي پيروزي بر هدف اصلي دوستان كه غلبه بر بازار است باشيم و اصل را فداي فرع نكنيم(در اين سايت اصل سرمايه است) نميدانم تا كي بايد چوب سياست را بخوريم؟
دوستان عزيزم اين يك بحث خانوادگي بود و مثل هر خانواده ديگري بايد شب را با هم بر سر يك سفره بنشينيم .
پ ن:بازگشت جناب بلو دريم را تبريك ميگويم
پ ن2: جناب كلايد را دوست داريم در قسمت فاندامنتال بيشتر زيارت كنيم
پ ن3:خواهش ميكنم به اين نوشته پاسخ ندهيد
موفق و در پناه خداوند باشيد
قديمي May 17th, 2009, 18:06   #1195
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
با سلام به همه افرادی که با آرامش با انها صحبت کرده اما انها همیشه با ملتهب کردن فضا نشان دادند علی رغم ادعاهایشان تحمل نقد ندارند .
بنده از سایت خداحافظی نکردم بلکه منظور بنده عدم ادامه بحثهای اینچنینی بود زیرا نمیخواستم از قوانین سایت تخطی کنم و بحثهای حاشیه ای راه بیندازم .
جناب فراری یک مورد ناسزا هایی که من به شما داده ام را نشان دهید .(اگر بخواهید چند مورد از ناسزاهایی که شما به من گفتید را نشان میدهم) نکند شما زندانی هستید و خود را مصداق عبارت من یافتید؟ شما با حرفهایی که زدید مواضعتان را روشن نمودید و من مواضع شما و همفکرانتان را مورد نقد قرار دادم.
جناب کلاید واقعا منظورتان را نفهمیدم
بانو بلو دریم شما که رسما خداحافظی کرده و صحنه را ترک کردید . بر عکس شما من شخصی را بخاطر اختلاف عقیده از هم وطنی و دوستی و همکاری طرد نمیکنم . خدا میداند اگر امثال شما در راس امور بودند چه بلایی به سر مخالفان خود میاوردند .در مورد اینکه من در فارکس چیزی در چنته ندارم نمیدانم از کجا به سلولهای مغزی بنده راه پیدا کرده اید.و از عبارات دون شان خود استفاده کرده اید (این را هم میگذارم به حساب روشن فکری و دانایی و مظلومیت فراکسیون اکثریت) در مورد رفتن موفقها باید بگویم اگر فارکس دغدغه اولشان بود بخاطر بسته شدن تاپیک اخبار با یک ساینت تخصصی فار کسی خداحافظی نمیکردند.

لازم میدانم مواضع خودم راروشن و بدون پرده بیان کنم و این بحث را به اتمام برسانم:
بنده نسبت به افرادی که در تالار عمومی فعالیت میکردند انتقاد داشتم و چند بار نیز به طرق مختلف این اعتراض را نشان دادم
1:من اعتراض دارم چرا تاپیک کاریکاتور پر است از کاریکاتورهای احمدی نژاد و مسئولان نظام
2: من اعتراض دارم چرا تاپیک اخبار پر است از تحقیر و تمسخر مسئولان مملکت و فرهنگ خودی و هویت و ایرانی
3:من اعتراض دارم چرا در تاپیک اخبار محض رضای خدا یک خبر مثبت از مملکت دیده نمیشود و از ابتدا تا انتها سیاه نمایی است؟
4:من اعتراض دارم چرا جوانان اینقدر جو زده چند سایت اینترنتی و خبر گزاری و تحلیلهای توام با غرض میشوند

6: من اعتراض دارم چرا ما انقدر عادت کردیم توده مردم را یک مشت نادان و احمق خطاب کرده و خود را در اوج بنشانیم
7: من اعتراض دارم چرا نمیتوانیم با آرامش با یکدیگر بحث کنیم؟ بعد هم توقع داریم فضای جامعه و رسانه باز باشد اگر قرار است با باز شدن فضای رسانه ها همین رویه که در این تاپیک را شاهد هستیم در پیش بگیریم که خود همین رفتار ما دلیل بر چرایی باز نشدن فضای نقد است وقتی تحمل یکدیگر را نداریم همان بهتر که فضا بسته باشد.
مدیریت تا اینجای کار لطف کردند و با سعه صدر امکان بحث را فراهم کردند اما دوستان همه این فرصت را به بداخلاقی گذراندند.
ریشه تنگ نظری و استبداد در خود ماست پستهای این تاپیک هم شاهدش هیچ ربطی هم به هیچ مرام و عقیده و حزب سیاسی ندارد . اگر یک عده از اعضای همین سایت مسئول کشور بودند باز هم رویه مملکت همین بود که الان هست فقط بجای اینکه حجاب را اجباری کنند چادر را از سر زنان میکشیدند

در پایان حاظرم هر کاری انجام دهم تا این بحث تمام شود همه معترضان به من بگویند از من میخواهند چه کاری انجام دهم که این بحث به اتمام برسد قول شرف میدهم ان کار را انجام دهم

بحث سیاسی نفرمایید پاک می شود جنجال سیاسی هم به پا نکنید که ما خودمان اندر خم کوچه ی سرمایه هنوز مانده ایم این بازیها را اینجا در نیاورید لطفا ،حنایتان دیگر رنگ ندارد .اینجا کسی بحث سیاسی نمی کند اشتباه تشریف آورده اید.
قديمي May 17th, 2009, 18:08   #1196
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
خوب هست برای پاکسازی همه آماده به خدمت هستند که شاید وظیفه ای بالاتر نتوان برایشان قائل شد.
خسته نباشید مدیر آماده به خدمت.
بله.
من آماده به خدمتم، خدمت به جوانان ایران زمین، خدمت به درآمدزایی ملی و... و در نهایت خدمت به مدیریت سایتی که مرا در رسیدن به اهداف ملی ام یاری میرساند.

قابل توجه همه علاقمندان به روشنگری و رساندن اخبار صحیح به خلق الله و نیز قابل توجه کلیه مدافعین نظام حاکم:

موارد لازم برای ساخت یک فروم فارسی با مدیریت خودتان:
- هزینه ساخت یک فروم با ویبولتین(مانند سیستم فروم سرمایه) ، 180 دلار
- هزینه هاست و دامین، در حدود 150 دلار

لطفاً از سایت سرمایه مایه نگذارید.
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 17th, 2009, 18:09   #1197
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها

حالم به هم می خوره از فرشته های الکی
این همه از ما بهترون
قدیسای دروغکی............
قديمي May 17th, 2009, 18:12   #1198
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

بنده ادعا نمی کنم اقدامات انجام شده توسط مدیران سایت بی عیب و نقص بوده. اما معتقدم مدیران سایت هرطور عمل کنند عده ای ناراضی خواهند بود.

متاسفانه در وضعیت فعلی بدلیل انبوه پستهایی که توسط دوستان درج می شود، خواندن پستها نیز به سختی انجام می شود. چه رسد به پاسخگویی!

آیا منتقدان عملکرد مدیران سایت می توانند یک نماینده انتخاب و معرفی کنند تا در فضایی آرامتر به گفتگو و تبادل نظر بپردازیم و امکان اصلاح ایرادات نیز فراهم شود؟

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 17th, 2009, 18:14   #1199
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
بله.
من آماده به خدمتم، خدمت به جوانان ایران زمین، خدمت به درآمدزایی ملی و... و در نهایت خدمت به مدیریت سایتی که مرا در رسیدن به اهداف ملی ام یاری میرساند.

قابل توجه همه علاقمندان به روشنگری و رساندن اخبار صحیح به خلق الله و نیز قابل توجه کلیه مدافعین نظام حاکم:

موارد لازم برای ساخت یک فروم فارسی با مدیریت خودتان:
- هزینه ساخت یک فروم با ویبولتین(مانند سیستم فروم سرمایه) ، 180 دلار
- هزینه هاست و دامین، در حدود 150 دلار

لطفاً از سایت سرمایه مایه نگذارید.

پس جناب امیربابک عزیز چون اینجا همه آماده به خدمت هستند از طرفی هم باخبر شدیم مدیریت خیلی دلشان به حال دختران دم بخت سایت می سوزد و شما هم که قبلا خیلی ناراحت خواستگار نداشتن این بینوایان بوده اید، یک دسته سبزی هم بگیرید در جهت خدمت رسانی در این امور خیر با بعضی مدیران به بحث و تبادل بنشینید.

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در May 17th, 2009 و ساعت 18:16
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي May 17th, 2009, 18:27   #1200
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

بنده ادعا نمی کنم اقدامات انجام شده توسط مدیران سایت بی عیب و نقص بوده. اما معتقدم مدیران سایت هرطور عمل کنند عده ای ناراضی خواهند بود.

متاسفانه در وضعیت فعلی بدلیل انبوه پستهایی که توسط دوستان درج می شود، خواندن پستها نیز به سختی انجام می شود. چه رسد به پاسخگویی!

آیا منتقدان عملکرد مدیران سایت می توانند یک نماینده انتخاب و معرفی کنند تا در فضایی آرامتر به گفتگو و تبادل نظر بپردازیم و امکان اصلاح ایرادات نیز فراهم شود؟

با تشکر

اگر دوستان موافق به انتخاب نماینده بودند که با کمال میل ابن کار را انجام می دهیم.

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در May 17th, 2009 و ساعت 18:45 دليل: نظر دوستان
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از blue_dream_1983:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 16:21 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.