انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 4th, 2010, 13:43   #106
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله LionHeart نمايش نوشته ها
با تشکر از محسن و کسرای عزیز

زمانی که باتری را كلاً خارج میکنیم اگر زمانی هم برق رفت و یا برق قطع و وصل شد مشکلی برای لپ تاپ پیش نمیاد ؟
این موضوع خیلی سلیقه ای هست .
من متخصص سخت افزار سراغ دارم که باطری رو از لپتاپ خارج کرده و بدون باطری کار میکنه که عمر باطریش کم نشه ، از اونطرف خیلیها هستند که هیچوقت باطری رو خارج نمیکنند به خاطر اینکه احتمال داره قطع شدن برق به لپتاپ صدمه بزنه .
در مقابل عده ای هم هستند که حتی ادعا میکنند اگر همیشه باطری روی دستگاه باشه اصلا عمرش نسبت به حالتی که جدا باشه کم نمیشه .

در این بین شما باید خود رای باشی و هرجور دلت خواست عمل کنی ، من که هیچوقت باطری رو جدا نمیکنم .

آخرین ويرايش توسط Kasra در May 4th, 2010 و ساعت 14:15
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Kasra:
قديمي May 4th, 2010, 14:42   #107
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نظرتون درباره لپ تاپهای ایسوس چیه؟
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از albertini:
قديمي May 4th, 2010, 14:47   #108
Mehrdad-FX
Senior Member

Mehrdad-FX's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2009
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 4,271 بار در 808 پست
Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)Mehrdad-FX (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kasra نمايش نوشته ها
این موضوع خیلی سلیقه ای هست .
من متخصص سخت افزار سراغ دارم که باطری رو از لپتاپ خارج کرده و بدون باطری کار میکنه که عمر باطریش کم نشه ، از اونطرف خیلیها هستند که هیچوقت باطری رو خارج نمیکنند به خاطر اینکه احتمال داره قطع شدن برق به لپتاپ صدمه بزنه .
در مقابل عده ای هم هستند که حتی ادعا میکنند اگر همیشه باطری روی دستگاه باشه اصلا عمرش نسبت به حالتی که جدا باشه کم نمیشه .

در این بین شما باید خود رای باشی و هرجور دلت خواست عمل کنی ، من که هیچوقت باطری رو جدا نمیکنم .

با درود فراوان

تا اونجائیکه من تحقیق کردم، عمر باطریهای لپ تاپ بسیار بستتگی به نحوه شارژ و دشارژ کردن اونها داره و اگر همیشه به برق متصل باشه مطمئناٌ عمرش پائین میاد و بطور کلی شارژ کردن این نوع باطری ها و کلاٌ باطریهای قابل شارژ زمانیکه هنوز مقداری شارژ دارند به باطری صدمه میزنه و باید کاملاٌ خالیش کرد و دوباره شارژ کرد. من برای موبایلم هم همیشه یک باطری زاپاس دارم که مجبور نشم باطریش رو موقع بیرون رفتن، قبل از کاملاٌ خالی شدن شارژ کنم و همینکار عمر باطریهای من رو بسیار بالا میبره.
من سابقاٌ برای اینکه باطری لپ تاپم مشکل پیدا نکنه وقتی که لپ تاپ میخریدم، یک باطری فرسوده هم پیدا میکردم و وقتی در جای ثابت برای ساعات طولانی میخواستم از لپ تاپ استفاده کنم از اون باطری فرسوده استفاده میکردم و لپ تاپ رو متصل به برق نگه میداشتم تا در صورت قطع و وصل برق، اون باطری فرسوده از صدمه خوردن به سیستم جلوگیری کنه.
لپ تاپ فعلی من Dell Studio 1535 که یک آپشن نرم افزاری برای قطع اتصال برق به باطری داره که در واقع بدون شارژ شدن باطری، اون رو بصورت برق اضطراری درمیاره که خیلی مفیده.

موفق باشید
قديمي May 4th, 2010, 15:02   #109
Kasra

Kasra's Avatar

Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
نظرتون درباره لپ تاپهای ایسوس چیه؟
ASUS فعلا اگر جمیع موارد را در نظر بگیریم از نظر قیمت قابلیت رقابت با برندهای بازار ایران را ندارد . فکر میکنم بیشتر خریداران آن به نوعی از قبل ذهنیتی در مورد ASUS داشته اند و یا شاید به خاطر ساپورت خوب آنرا بخرند . ولی ندیدم کسی بدون تصمیم قبلی برای خرید مدل خاصی بره بازار لپتاپ و با یک لپتاپ ASUS در دستش برگرده .

آخرین ويرايش توسط Kasra در May 4th, 2010 و ساعت 15:04
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Kasra:
قديمي May 5th, 2010, 09:03   #110
oomidian
Senior Member

oomidian's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: تبریز
تشکر از ايشان: 248 بار در 94 پست
oomidian (سطح 1)oomidian (سطح 1)
0

سلام جناب کسری

آقا ممنون میشم اگه موارد مهم را در خرید کامپیوتر معمولی دسکتاپ را هم بیان نمایید.
oomidian آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 5th, 2010, 09:14   #111
Kasra

Kasra's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله oomidian نمايش نوشته ها
سلام جناب کسری

آقا ممنون میشم اگه موارد مهم را در خرید کامپیوتر معمولی دسکتاپ را هم بیان نمایید.
در مقاله ذیل توضیحات خوبی داده شده :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
قديمي May 5th, 2010, 09:54   #112
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

شما میتونید از سایتهای سونی یا اپل لپ تاپی رو که دوست دارید انتخاب کنید و این سایت براتون سفارش میده و تو ایران بهتون تحویل میده یکی از دوستان که باهاشون کار کرده خیلی راضیه
قديمي May 9th, 2010, 13:00   #113
kowsar
Member

تاريخ عضويت: Feb 2009
تشکر از ايشان: 85 بار در 40 پست
kowsar (سطح 1)kowsar (سطح 1)
خرید لب تاپ

0

سلام کسری جان
بین این دو مدل کدام را پیشنهاد مکنید لازم به ذکر است که برای استفاده از نرم افزارهای مهندسی مورد نیاز است
dell

اگر هم پیشنهاد دیگری دارید ممنون میشوم ذکر کنید
مطلب دیگه اینکه اگر ممکنه لطف کنید و محل معتبری برای خرید هم ذکر کنید
قديمي June 1st, 2010, 23:21   #114
Konjkav
Member

Konjkav's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2009
تشکر از ايشان: 294 بار در 60 پست
Konjkav (سطح 1)Konjkav (سطح 1)Konjkav (سطح 1)Konjkav (سطح 1)
0

جناب کسری از راهنمائیهاتون خیلی استفاده میکنیم.
میخواستم بدونم بنظر شما Dell Inspiron 1564-D برای کارهای گرافیکی (مثل طراحی انیمیشن و انجام بازی های کامپیوتری ) مناسبه؟

من توی برسی خانواده (Inspiron 1564 (A,B,...,D,F فکر کردم D گزینه مناسبی (با بودجه حدود 800 ت) باشه شما چی راهنمایی میفرمایید؟
Konjkav آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 3rd, 2010, 18:40   #115
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

چند سایت در این زمینه:

albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از albertini:
قديمي June 3rd, 2010, 19:04   #116
mohsen59
Member

mohsen59's Avatar

تشکر از ايشان: 112 بار در 43 پست
mohsen59 (سطح 1)mohsen59 (سطح 1)mohsen59 (سطح 1)
0

سلام دوستان
می خواستم سوالی بپرسم بعضی مواقع پیش میاد که لپ تاپ هنگ می کنه ایا راهی غیر از خارج کردن باطری وجود داره ایا اینکار در اینده مشکلی پیش میاره یانه ؟مدل 1564Aدل
باتشکر
mohsen59 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 3rd, 2010, 19:48   #117
hadiearn
Senior Member

hadiearn's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: ایران سرای من است .
تشکر از ايشان: 1,084 بار در 288 پست
hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hadiearn
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsen59 نمايش نوشته ها
سلام دوستان
می خواستم سوالی بپرسم بعضی مواقع پیش میاد که لپ تاپ هنگ می کنه ایا راهی غیر از خارج کردن باطری وجود داره ایا اینکار در اینده مشکلی پیش میاره یانه ؟مدل 1564Aدل
باتشکر
از چه نظر هنگ میکنه در حالت عادی هنگ میکنه یا در حالتی که فشار رو سیستمه؟ هنگ کردنش سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ راه اول اینکه با فشار دادن دکمه پاور به مدت چند ثانیه میتونید سیستمو خاموش کنید و بعد روشن کنید .
بله میتونه باعث اسیب به لپ تاپتون بشه .
اما اگر هنگ کردن لپ تاپتون سخت افزاری باشه حتما بررسی کنید ببینید اشکالش چیه ، چون ممکنه از رم یا ای سی های کنار سی پی یو باشه و حتما تعمیرش کنید توی این مورد .
اگرم گارانتی داره حتما بدید یه چک اپ براتون بکنن .

موفق باشید .
قديمي June 3rd, 2010, 20:07   #118
alijob444
Senior Member

alijob444's Avatar

تشکر از ايشان: 1,582 بار در 591 پست
alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)alijob444 (سطح 2)
0

لب تاپی که به شدت بهش علاقه دارم واقعا یه زمانی لب تاپ IBM داشتم باور کنید راسته که میگن با دوام هست چندین بار به طریقه های وحشتناک از دستم افتاد ولی هیچ چیزش نشد جدیدا میگن این مدلها یه قابلیت داره که بجای پسورد واسه سیستم چهره نگاری میکنه خیلی زده به سرم که یکی از اینها خریداری کنم
قديمي June 4th, 2010, 00:28   #119
hadiearn
Senior Member

hadiearn's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: ایران سرای من است .
تشکر از ايشان: 1,084 بار در 288 پست
hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hadiearn
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alijob444 نمايش نوشته ها
لب تاپی که به شدت بهش علاقه دارم واقعا یه زمانی لب تاپ IBM داشتم باور کنید راسته که میگن با دوام هست چندین بار به طریقه های وحشتناک از دستم افتاد ولی هیچ چیزش نشد جدیدا میگن این مدلها یه قابلیت داره که بجای پسورد واسه سیستم چهره نگاری میکنه خیلی زده به سرم که یکی از اینها خریداری کنم
لب تاپ های جدید اکثرا دیگه به جای فینگر پرینت از قابلیت face recognition استفاده میکنن که الان رویه یه سری از لپ تاپ های دل هم موجود هست و یه قابلیت دیگه هم که دل داره اضافه میکنه فینگر تاچ کردن لپ تاپ هاش هست که الان روی سری STUDIO 1749 به صورت پیش فرض وجود داره که البته هنوز تو ایران جایی من اینو ندیدم .
اینم لینکش :
که البته احتمالا یه دونشو سفارش بدم از امریکا دوستان بیارن که حدودا 850 دلار میشه که واقعا ارزونه .
در ضمن دوستانی که میتونن از امریکا خرید داشته باشن الان دل 25% تو امریکا تخفیف میده که واقعا قیمتش خیلی عالی میشه مخصوصا اینکه ساخت امریکا هم هست .ولی در مجموع این ساخت چینی هاش که تو ایران عرضه میشه خیلی با کیفیت نیستند .
در رابطه با مقاوت و دوام هم یه دونه از سری latitude لپ تاپ های دل یه بار از دست یکی از بچه ها به شدت پرت شد وسط خیابون که پلاستیک پشت مانیتور کاملا نابود شد ولی بدون مشکل هنوز داره کار میکنه .
این سری از لپ تاپ دل کاملا مقاوم هستند ولی خب قیمتش هم بالاست .
اینم لینک سری جدید این مدل که دیگه واقعا مقاوم و بادوامه و هم کیفه و هم لپ تاپ ولی قیمتش بالاست .

موفق باشید .

آخرین ويرايش توسط hadiearn در June 4th, 2010 و ساعت 00:31
hadiearn آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از hadiearn:
قديمي June 26th, 2010, 15:43   #120
mohsen59
Member

mohsen59's Avatar

تشکر از ايشان: 112 بار در 43 پست
mohsen59 (سطح 1)mohsen59 (سطح 1)mohsen59 (سطح 1)
0

سلام دوستان

لطفا یکی از دوستان درمورد نحو کار کردن با بلتوث لب تاپ دل یکم توضیح بده ؟
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
لپ, تاپ, تریدر, خرید, دست, راهنمایی, عصای

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 22:34 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.