انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 25th, 2009, 22:01   #16
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Aliomidi نمايش نوشته ها
اگه دوست داشته کی..ادامه میده
من تیکه بالا رو که قرار دادم از صحبت های شما واقعاً متوجه نشدم، نفهمیدم اون "کی " به چه معناست، شرمنده.

ولی فکر کنم منظور شما این بود که هرکس دلش خواست بره و بخونه و هرکس هم خوشش نیومد خوب نخونه.

خوب چرا؟ مگه من با اون کسی که اون چیزها رو نوشتم چه فرقی باهم داریم؟ که اون می تونه بنویسه من نمی تونم؟

پس عدل علی که گفته همه باهم برابر هستند چی می شه؟ (حتی توی قرآن هم این مطلب اومده).

اگر من با شما و سایر کاربران برابر هستم، پس چون به من اجازه داده نمی شه در نتیجه به شما هم نباید اجازه داده بشه.

اگر که نه من با شما برابر نیستم و شما می تونی بنویسی ولی من نمی تونم، پس ما اینجا کاربر "درجه یک" و "درجه دو" داریم، از ما بهترون داریم، کاربرانی داریم که خونشون رنگین تره.

اگر این تقسیم بندی رو قبول دارید، پس لطفاً زیر نام کاربری من و هرکس که مخالفه بنویسید کاربر درجه دو، یا کاربر پست، که حداقل منم بدونم کجای سایت قرار دارم، من اینجا بفهمم که مثل بقیه جامعه ملاک علم و شعور و تجربه نیست، ملاک چیزهای دیگریست.
قديمي May 25th, 2009, 23:11   #17
Aliomidi
Member

Aliomidi's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: Germany
تشکر از ايشان: 334 بار در 117 پست
Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Aliomidi
0

راستش، من هم با شما کاملا موافقم، و از اینکه چندین پست منو سانسور کردن، ناراحت شدم،...

خدا رو شکر که اینترنتو ایرانیها اختراع نکردن، فکرشو بکنین که چی‌ بر سر کارگزاران در دنیا میومد
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
قوانین, نظرات, مخالف, حاضر

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است