انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي September 23rd, 2010, 18:11   #1696
Captive
Member

Captive's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: PersianDiscuss.com
تشکر از ايشان: 347 بار در 78 پست
Captive (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Captive
0

سلام آقا رضا

شرمنده من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای بیان مشکلم :

من میخواستم یک تایپیک جدید در بخش "موضوعات عمومی" ایجاد کنم که با Error زیر مواجه شدم.

نقل قول:
کاربر محترم Captive, شما به یکی از دلایل زیر اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید :

1. ممکن است کمتر از 15 روز از عضویت شما گذشته، یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.x
2. ممکن است نام کاربری شما فعال نشده باشد.x
3. ممکن است دسترسی شما بدلیل عدم رعایت قوانین سایت، محدود شده باشد.?
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
قديمي September 23rd, 2010, 18:38   #1697
PASSERBY
Senior Member

PASSERBY's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: ساکن ولایت مطلقه فقیه در کره شمالی ایران
تشکر از ايشان: 2,475 بار در 560 پست
PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Captive نمايش نوشته ها
سلام آقا رضا

شرمنده من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم برای بیان مشکلم :

من میخواستم یک تایپیک جدید در بخش "موضوعات عمومی" ایجاد کنم که با Error زیر مواجه شدم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام
بند شماره 3 Notices بالای صفحه تالار عمومی رو مطالعه کنید :

۳- امکان ایجاد تاپیک جدید در این تالار وجود ندارد. لطفا مطالب خود را در تاپیک های موجود درج کنید. همچنین کاربران تازه وارد با تعداد پست کم، امکان درج پست در این تالار را ندارند.
قديمي September 25th, 2010, 20:20   #1698
mostafa976
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2009
تشکر از ايشان: 543 بار در 135 پست
mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)mostafa976 (سطح 2)
0

حوصلم سر رفته دلم گرفته همين
mostafa976 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 25th, 2010, 21:39   #1699
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2010
تشکر از ايشان: 10 بار در 7 پست
avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)
0

با سلام

جناب مدیر سایت لطفا یه نگاهی به این پیام بازرگانی!!!؟؟؟ بندازید
این پیام احتمالا دیروز یا امروز اومده تو صندوق پیامهای خصوصی من این آقا فکر میکنه من تازه کارم ، بیاد و سر من رو کلاه بذاره

متن پیام :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ا سلام خدمت شما دوست عزيز

شما تا حالا با ...signal کار کردين ؟ من ورژن قبلي رو خريداري کرده بودم . باهاش کار ميکردم اما خيلي زياد نه ! الان ورژن جديدش رو گرفتم و به طور جدي کار باهاشو شروع کردم . الان نزديک به 2 هفته ميشه که دارم باهاش کار ميکنم و پزيشن منفي هم نداشتم !!!! اين واسه خود من يه چيز واقعا دور از دسترس بود !
من با حساب 240 دلاريم رو در کمتر از 1.5 هفته 130$ تا سود کردم . 1هفتشم مسافرت بودم اما پزيشن باز داشتم . من الان فقط با اين کار ميکنم .

قيمتش 50 هزار تومان هست .
اگر شما هم خواستين به من پست خصوصي بدين .
اينم ميل من :

اين شماره من هست : . . .
اگر سوالي بود من هستم !! بعد از اين که ديدين اگر خواستين بخرين اينم شماره حساب من هست :
. . .
استيت منت live هست .باورتون بشه که چه جادويي ميکنه!!!
هر سوالي داشتين واسم ميل کنين يا تماس بگيرين .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لطفا یه فکری واسه این افراد فرصت طلب بکنید
اکه به جای من یه آدم تازه کار این پیام رو دریافت میکرد به احتمال زیاد تو هچل می افتاد و کلی مشکل واسش درست میشد

با تشکر
avatar آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از avatar:
قديمي September 25th, 2010, 22:39   #1700
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله avatar نمايش نوشته ها
با سلام

جناب مدیر سایت لطفا یه نگاهی به این پیام بازرگانی!!!؟؟؟ بندازید
این پیام احتمالا دیروز یا امروز اومده تو صندوق پیامهای خصوصی من این آقا فکر میکنه من تازه کارم ، بیاد و سر من رو کلاه بذاره

متن پیام :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما تا حالا با ...signal کار کردين ؟ من ورژن قبلي رو خريداري کرده بودم . باهاش کار ميکردم اما خيلي زياد نه ! الان ورژن جديدش رو گرفتم و به طور جدي کار باهاشو شروع کردم . الان نزديک به 2 هفته ميشه که دارم باهاش کار ميکنم و پزيشن منفي هم نداشتم !!!! اين واسه خود من يه چيز واقعا دور از دسترس بود !
من با حساب 240 دلاريم رو در کمتر از 1.5 هفته 130$ تا سود کردم . 1هفتشم مسافرت بودم اما پزيشن باز داشتم . من الان فقط با اين کار ميکنم .

قيمتش 50 هزار تومان هست .
. . .
با سلام

لطفا این قبیل پیامها را از طریق دکمه که در بالای پیام قرار دارد گزارش کنید تا رسیدگی شود.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 26th, 2010, 11:12   #1701
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

سلام

شما که با این کارتون تبلیغ به قول خودتون این پیام بازرگانی رو کردید ! حداقل مشخصات تماسش رو بر می داشتید . جالبه که مدیر سایت هم فراموش کرده این کار رو بکنه .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 26th, 2010, 14:03   #1702
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
-1

من متوجه نمی شم تبلیغات بصورت مستقیم چه اشکالی داره که اینجا مطرح شده، شاید سیستم سوده باشه یا شاید هم ضرر ده شما تصمیم گیرنده هستید که بخرید یا نخرید ولی اگر سیستم تبلیغات حذف بشه که چرخ اقتصاد نخواهد چرخید، اینهمه پیام کوتاه به مبایلها می یاد، ساعتها تلویزیون، رادیو و روزنامه و 1001 جای دیگه ما تبلیغات رو می بینیم چه اشکالی داره که اینجا توی پیغام خصوصی شما هم باشه؟

چرا اینقدر بفکر محدود کردن هم هستیم؟
قديمي September 26th, 2010, 20:38   #1703
Junior Member

avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)avatar (سطح 2)
2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
من متوجه نمی شم تبلیغات بصورت مستقیم چه اشکالی داره که اینجا مطرح شده، شاید سیستم سوده باشه یا شاید هم ضرر ده شما تصمیم گیرنده هستید که بخرید یا نخرید ولی اگر سیستم تبلیغات حذف بشه که چرخ اقتصاد نخواهد چرخید، اینهمه پیام کوتاه به مبایلها می یاد، ساعتها تلویزیون، رادیو و روزنامه و 1001 جای دیگه ما تبلیغات رو می بینیم چه اشکالی داره که اینجا توی پیغام خصوصی شما هم باشه؟

چرا اینقدر بفکر محدود کردن هم هستیم؟
با سلام

دوست گرامی بنده از این گفته شما ثعجب میکنم شما اینهمه مدت در این بازار سابقه فعالیت دارید کدوم روش معاملاتی رو سراغ دارید که در دراز مدت سود ده باشه یا حد اقل یه استیتمنت مثبت 1 ساله از کدوم تریدر رو روئیت فرمودید .

اگر هم چنین روشی وجود داشته باشه کدوم ثریدر عاقلی میاد روشی رو که باهاش سود قطعی میکنه و با اون نون میخوره میاد به قیمت 50 هزار تومان اونو رو میکنه و اونو در معرض خطر برخورد منفی بروکر قرار میده؟

به نظر من وبا توجه به تجربیاتم همه ما کم و بیش و به نوعی " علی بابا " هستیم و هیچ علی بابایی نمیاد روی در و دیوار و sms و یا تبلیغات ( به هر صورتش ) غار گنجی رو که با مشقت فراوان پیدا کرده لو بده.

شما تا حالا با خودت فکر کردی که چرا ما آدمها از بازیهای کامپیوتری کشت و کشتار همدیگر و بازیهایی که حالت خشن دارند بیشتر لذت میبریم و این بازیها در صدر پر فروش ترین بازیهای کامپیوتری قرار دارند ؟

جوابش رو با کمی تفکر میتونیم پیدا کنیم

بله ما آدمها مثل همین بازار فارکس بالای 95 % آدمهای بازنده غیر نرمال و بدی هستیم و ما در جامعه و برخورد و اصطحکاک با دیگران این تنفر از دیگران به صورت نا خود آگاه در ضمیر وجودی ما نهادینه میشه و این تنفر موقعی که بهش میدون داده میشه مثل یک بازی کامپیوتری از وجود ما خودش رو نشون و بروز میده و از کشتن دیگران و افراد بد احساس لذت میکنیم.

البته اینجا جای این بحث روانشناسی نیست امیدوارم که در آینده بتونم تاپیکی رو با عنوان روانشناسی " آدم "
راه اندازی کنم که این بحث میتونه حتی در ترید کردن به افراد کمک کنه.

با تشکر
قديمي September 27th, 2010, 11:52   #1704
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
-1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله avatar نمايش نوشته ها
با سلام

دوست گرامی بنده از این گفته شما ثعجب میکنم شما اینهمه مدت در این بازار سابقه فعالیت دارید کدوم روش معاملاتی رو سراغ دارید که در دراز مدت سود ده باشه یا حد اقل یه استیتمنت مثبت 1 ساله از کدوم تریدر رو روئیت فرمودید .

اگر هم چنین روشی وجود داشته باشه کدوم ثریدر عاقلی میاد روشی رو که باهاش سود قطعی میکنه و با اون نون میخوره میاد به قیمت 50 هزار تومان اونو رو میکنه و اونو در معرض خطر برخورد منفی بروکر قرار میده؟

به نظر من وبا توجه به تجربیاتم همه ما کم و بیش و به نوعی " علی بابا " هستیم و هیچ علی بابایی نمیاد روی در و دیوار و sms و یا تبلیغات ( به هر صورتش ) غار گنجی رو که با مشقت فراوان پیدا کرده لو بده.

شما تا حالا با خودت فکر کردی که چرا ما آدمها از بازیهای کامپیوتری کشت و کشتار همدیگر و بازیهایی که حالت خشن دارند بیشتر لذت میبریم و این بازیها در صدر پر فروش ترین بازیهای کامپیوتری قرار دارند ؟

جوابش رو با کمی تفکر میتونیم پیدا کنیم

بله ما آدمها مثل همین بازار فارکس بالای 95 % آدمهای بازنده غیر نرمال و بدی هستیم و ما در جامعه و برخورد و اصطحکاک با دیگران این تنفر از دیگران به صورت نا خود آگاه در ضمیر وجودی ما نهادینه میشه و این تنفر موقعی که بهش میدون داده میشه مثل یک بازی کامپیوتری از وجود ما خودش رو نشون و بروز میده و از کشتن دیگران و افراد بد احساس لذت میکنیم.

البته اینجا جای این بحث روانشناسی نیست امیدوارم که در آینده بتونم تاپیکی رو با عنوان روانشناسی " آدم "
راه اندازی کنم که این بحث میتونه حتی در ترید کردن به افراد کمک کنه.

با تشکر
من راجع به روش صحبت نمی کنم اینکه روش سوده هست یا ضرر ده من درجریان نیستم، من صحبتم این هست که تبلیغات چه ایرادی داره؟
یعنی حتماً باید یک تبلیغ 100% مفید و سوده باشه تا انجام بشه؟

اگر اینجوری هست شما چه جوری بنرهای بالای سایت رو تاحالا تحمل کردید و می کنید؟
یا حتی تبلیغاتی که توی یاهوف گوگل و هرسایت دیگری هست رو تحمل می کنید؟

ارزشیابی محتوی به شما بستگی داره، نه فرستنده.

چه ایرادی داره شما وقتی ایمیلتون رو باز می کنید توش تبلیغات ببینید؟

ایشون برای کسب درآمد این روش رو انتخاب کردند، شما تصمیم بگیرید که سیستم رو بخرید یا نخرید.

چرا ما عادت کردیم اینقدر به دیگران خرده بگیریم ؟
قديمي September 27th, 2010, 12:07   #1705
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها

چرا ما عادت کردیم اینقدر به دیگران خرده بگیریم ؟
دقیقا
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي September 27th, 2010, 12:24   #1706
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

بر اساس قوانین سایت، تبلیغات از طریق پیام خصوصی مجاز نیست و با کاربران خاطی برخورد خواهد شد. لطفا در صورت دریافت PM تبلیغاتی، از طریق دکمه که در بالای پیام خصوصی قرار دارد موضوع را گزارش کنید تا رسیدگی شود. تبلیغات کاربران فقط در تالار آگهی مجاز است.

بطور کلی ارسال ایمیل یا پیام تبلیغاتی ناخواسته Spam محسوب می شود و علاوه بر اینکه اقدامی غیر حرفه ای است، در برخی کشورها غیر قانونی محسوب می شود.

شرکتهای ارائه دهنده خدمات Web hosting نیز با مشتریانی که از سرورهای آنها برای Spamming استفاده کنند شدیدا برخورد می کنند.

اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا:
Spam
اسپم
2 تشکر کننده از Reza:
قديمي September 27th, 2010, 23:21   #1707
Junior Member

1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K نمايش نوشته ها
دقیقا

دقیقا !!!!!! ؟؟؟؟؟

دقیقا این مسئله مثل این میمونه که یکی بیاد تبلیغات فروش کامیون howo رو بندازه تو صندوق پستی شما !!

آیا این توهین به شعور و شخصیت شما نیست ؟

آیا همه با تجربه های این حرفه وظیفه صیانت از نام این حرفه و جلوگیری از ضرر سایر افراد بی تجربه یا کم تجربه در این شغل رو ندارند ؟

آیا کسی که از طریق این سایت در نتیجه روئیت تبلیغات اینچنینی متحمل ضرر و زیان میشه به بدگویی از سایت و مدیر سایت و آخر سر شکایت و ... نخواهد پرداخت ؟

و ...

لطفا کمی تامل کنید .
قديمي October 1st, 2010, 00:11   #1708
forceforex
Senior Member

forceforex's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2009
تشکر از ايشان: 257 بار در 121 پست
forceforex (سطح 2)forceforex (سطح 2)forceforex (سطح 2)forceforex (سطح 2)forceforex (سطح 2)forceforex (سطح 2)forceforex (سطح 2)
-7

سلام آقا رضا ؟ چه خبر ؟ به جا آوردید که !
بفرمایید ببینیم
ناگهان این همه خواننده از کجا وارد سایت شدند ؟
چرا سرمایه به کاربرانش آمار نادرست نشان میدهد ؟
آیا شایعه رقیب جدید برای سایت شما را به این تکاپو واداشته ؟

یاد مانی میکر گروپ افتادم وقتی دید کاربرانش از دست رفتن و مطالب سایت رو به افول است دست آویز آمار نادرست شد و چندی پیش گند پلاگین افزایش آمار باردید در آمد . جناب رضا خان آب رفته به جوی باز نمیگردد
قديمي October 1st, 2010, 00:24   #1709
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله forceforex نمايش نوشته ها
سلام آقا رضا ؟ چه خبر ؟ به جا آوردید که !
بفرمایید ببینیم
ناگهان این همه خواننده از کجا وارد سایت شدند ؟
چرا سرمایه به کاربرانش آمار نادرست نشان میدهد ؟
آیا شایعه رقیب جدید برای سایت شما را به این تکاپو واداشته ؟

یاد مانی میکر گروپ افتادم وقتی دید کاربرانش از دست رفتن و مطالب سایت رو به افول است دست آویز آمار نادرست شد و چندی پیش گند پلاگین افزایش آمار باردید در آمد . جناب رضا خان آب رفته به جوی باز نمیگردد
احتمالا موتورهای جستجو در حال ایندکس کردن صفحات سایت هستند و چند ساعت دیگر ترافیک سایت به وضعیت عادی باز می گردد. اگر اینطور نشد باید احتمالات دیگر را بررسی کنیم. امیدوارم حمله جدیدی در پیش نباشد.
قديمي October 10th, 2010, 17:50   #1710
ali444
Senior Member

ali444's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2010
محل سكونت: ایران
تشکر از ايشان: 340 بار در 118 پست
ali444 (سطح 0)
2

با سلام خدمت مدیرت محترم سایت ممنون میشم علت بستن تاپیک fcr ذکر نمایید به نظر من هر مشکلی که در اون تاپیک پیش اومده با صحبت کردن خود بچه ها و مسئول تاپیک بهتر حل میشه وقتی شما تاپیک میبندید جایی برای پاسخ گویی برای دوستان نمیگذارد و این وسط مشکل بیشتر هم میشه یا حداقل نظر بقیه را در نظر بگیرید

با تشکر
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 15:41 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.