انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي January 26th, 2007, 13:13   #106
Shakhes
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

Shakhes's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 11,240 بار در 3,503 پست
Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)Shakhes (سطح 4)
0

با سلام
جناب محسن از حسن توجه و همچنین پیشنهادات خوب شما ممنونم .در مورد پیشنهاد شما یک مساله وجود دارد و ان اینست که به مرور زمان و با زیاد شدن این پست ها و بالا رفتن حجم تاپیک مجددا همان مشکل اولیه یعنی تراکم و عدم دستیابی سریع به پست مورد نظر تکرار خواهد شد . اما دوتا کار می توانیم انجام دهیم :
اول اینکه - پستها را همانطور که فرمودید کپی کنیم و در پایان هر ماه پستها را حذف کنیم و انها به صورت لینک ارشیو کنیم .
دوم اینکه - لینک پستها را به صورت تاریخ و به ترتیب در بیاوریم تا کاربران با کلیک بر روی ان به پست دلخواه بر سند .مثل این :[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

باز هم منتظر نظرات خوب شما هستیم .

شاد و تندرست باشید

Shakhes آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 26th, 2007, 13:31   #107
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Shakhes نمايش نوشته ها
با سلام
جناب محسن از حسن توجه و همچنین پیشنهادات خوب شما ممنونم .در مورد پیشنهاد شما یک مساله وجود دارد و ان اینست که به مرور زمان و با زیاد شدن این پست ها و بالا رفتن حجم تاپیک مجددا همان مشکل اولیه یعنی تراکم و عدم دستیابی سریع به پست مورد نظر تکرار خواهد شد . اما دوتا کار می توانیم انجام دهیم :
اول اینکه - پستها را همانطور که فرمودید کپی کنیم و در پایان هر ماه پستها را حذف کنیم و انها به صورت لینک ارشیو کنیم .
دوم اینکه - لینک پستها را به صورت تاریخ و به ترتیب در بیاوریم تا کاربران با کلیک بر روی ان به پست دلخواه بر سند .مثل این :[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
شاد و تندرست باشید
گاهي اوقات بعد از نوشتن پست هاي آنچه... سوالاتي پيش ميآيد كه در تاپيك مطرح ميشود...
و فكر ميكنم كه اگر لينك پست هاي آنچه... را به همين صورت قرار دهيد بهتر ميشود تا افراد سوالات مطح شده در تاپيكك را نيز ميبينند.
ولي اگر خود پست هاي آنچه... را به همراه لينكشان قرار دهيد كه خيلي بهتر ميشود! و هم اين كه به صورت يك مجموعه ي و جزوه ي كاملي در مي‌آيد و هم ميتوان با استفاده از لينك به سوالات پيش آمده ي كاربران و توضيحات بعد از آن دست رسي پيدا كرد...

پ.ن: من تا فردا يه بررسي ميكنم كه ببينم پستي از قلم افتاده است يا خير...
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 27th, 2007, 16:53   #108
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Shakhes نمايش نوشته ها
دوتا کار می توانیم انجام دهیم :
دوم اینکه - لینک پستها را به صورت تاریخ و به ترتیب در بیاوریم تا کاربران با کلیک بر روی ان به پست دلخواه بر سند .مثل این :Jan-24,2007--چهارشنبه
سلام بر شاخص عزيز
ممنون از حسن توجه و لطف شما
به نظر بنده چون اين مجموعه تماماً حاوي نكات ارزشمندي مي باشد (تك تك پست ها) اگر اصل پست ها در تاپيك مذكور قرار گيرد بسيار مفيدتر خواهد بود و حجم تاپيك نيز با احتساب روزي يك پست ، قابل قبول خواهد بود .
در ضمن با توجه به فرمايش جناب آريو و جهت دسترسي دوستان به سوال و جوابهاي مطرح شده در پيرامون هر يك از پستها مي توان در انتهاي هر پست لينكي همانند آنچه خود شما در بالا فرموديد (همراه با روز و تاريخ) قرار داد تا به پست اصلي ارجاع داده شود .
اميدوارم اين تلاش و زحمت ارزشمند شما باعث گردد تا اين مجموعه ي بينظير راهگشايي براي كسب تجارب بيشتر و ادامه ي مسير گردد .
موفق و شاد باشيد
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 27th, 2007, 21:48   #109
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

سلام
راستش تک تک پست های جناب فرخ مثل کلاس درس برای ما هستش
آرشیو کردن اگر بصورت فایل باشد مثلا pdf یا مشابه که بشود دانلود کرد خیلی خوبه و هم حجم ترافیک سایت پایین می آید و هم دسترسی بهتری به مطالب خواهیم داشت . کلا هم اگر بشود برخی تاپیک های خوب و مهم سایت هر چند ماه یکبار آرشیو گردد تا بتوان دانلود کرد خیلی در مطالعه راحتت تر آنها مفید خواهد بود .
البته کار راحتی نیست اما فکر می کنم ارزش زیادی دارد
موفق باشید
قديمي January 31st, 2007, 00:17   #110
mehran_lp
Senior Member

mehran_lp's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 478 بار در 154 پست
mehran_lp (سطح 1)mehran_lp (سطح 1)
0

یا سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار و گل خودم
و سلام ویژه خدمت آقا رضا و یاسر خان گل و دوست داشتنی
یه مطلبی رو می خواستم مطرح کنم و اون چیزیه که زیادی داره روش مانور می شه و کسل کننده و مضحک شده !
پاک شدن و ادیت پست ها در گفتگوی آزاد
دیگه همه می دونن که من کوچکترین عضو سایتم .. پس از یه جنبه که بی احترامیه هیچ حرفی نمی زنم .
جنبه بعدی اینه که اصلآ چرا پست ها ادیت می شه ؟ کی گفته با این بحث ها سایت فیلتر میشه ؟
کی گفته با 4 تا جک که خوشبختانه خیلی مودبانه است سایت فیلتر می شه ؟
کی گفته وقتی فلان کس میاد یه حرف چرتی می زنه و ما از جهت اینکه ساکن این مملکتیم بیایم و نظرمون رو در مورد این حرف بگیم سایت فیلتر می شه ؟
بابا والا مام سایت چرخوندیم و از این صحبت ها نبوده ...
چی بگم والا ... من به شخصه دیگه در گفتگوی آزاد پست نمی زنم تا موجبات ناراحتی و آزار مدیران محترم سایت فراهم نشه !
ارادتمند - مهران
قديمي January 31st, 2007, 01:51   #111
Arak_fx
Banned

Arak_fx's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2005
محل سكونت: اراك
تشکر از ايشان: 334 بار در 187 پست
Arak_fx (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Arak_fx
0

سلام .

به نظر من هم مهران جان درست میگه . شماها دیگه شورشو در آوردید . گاهی اوقات از دل همین گفتمان هایی که شما پاک میکنید کسانی آگاهی های لازم را کسب میکنند .
یک چیز جالب هم اینکه اصلا هر چی من مینویسم یا ادیت میشه یا پاک میشه درست است که مدیران وظیفه ای دارند ولی فکر میکنم بعضی اوقات هم زیادی روی میکنند . در همون تاپیک جشن سده یکی اومد یه چیزی پروند و چندین نفر جواب دادند ولی همگی آن پست ها حذف شد و جالب تر اینکه بدون فکر این کار انجام شد چرا که اگر یک دقیقه بعد رفرش میکردید دیگه از اون پست خبری نبود !

مطلب بعد تاپیک تسلیت عاشوراست که کل تاپیک مذهبیست و طبق قوانین سایت سرمایه بحث مذهبی ممنوع است . مدیر جان اگر عدالت را میخواهی رعایت کنی خب بزن کل اون تاپیک را پاک کن . شک ندارم که جراتش رو نداری .

این حفظ آرامش سایت دیگه چه صیغه ایه که دلیل نمیتونید بیارید برای پاک کردن و ادیت کردن همیشه ازش استفاده میکنید ؟ با کلمات بازی نکنید .

مدیر باید بتونه عدالت رو رعایت کنه .

پی نوشت 1 : مطمئنم که مطالب حذف شده از تاپیک جشن سده را حامد خان پاک نکرده و از این بابت هیچ شکی ندارم .

پی نوشت 2 : هر کس حرفی میزنه باید منتظر جبهه گیری افرادی که طور دیگر فکر میکنند هم باشه مثل الانه من و این بحث باعث برهمخوردن آرامش سایت نخواهد شد

پی نوشت 3 : من عادت دارم تا برجک کسی را نزنم ساکت نمیشینم .

Arak_fx آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي January 31st, 2007, 03:01   #112
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

سلام

جسارتاً من یک نکته ای رو بگم!

ما به قوانین سایت پایبند هستیم یا نه؟

نقل قول:
5. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.

آقا بهروز این نکته ای که بهش اشاره کردین (در مورد تاپیک عاشورا ...) آریو عزیز هم از من سوال کرد اما من این مطلب رو اضافه کنم، طبق قانون سایت:

نقل قول:
6. بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. تشخيص مصداقها بر عهده مديران سايت مي باشد.
در تاپیک مورد نظر در تالار موضوع آزاد، صرفاً گفتن تسلیت به دیگر کاربران هدف بوده و مطمئن باشید که اگر کسی بحثی در این مورد میکرد، پست هاش پاک میشد.

نکته بعد در مورد پاک شدن برخی پست ها در تاپیک جشن سده اینکه، تاپیک مثل اکثر تاپیک های موجود در سایت به خوبی به پیش میرفت اما هنگامی که یک پست بحث برانگیز زده شد، برای اینکه جو تاپیک به هم نریزد، پست هایی که حالت بحث داشتند رو طبق قوانین سایت پاک کردیم.

مهران خان شما هم به این نکته توجه کنید لطفاً!

ادیت کردن و حذف کردن بعضی پست ها که از برخی درگیری ها، بحث های بی مورد و ایحاد تشنج در تاپیک ( که تماماً نامربوط با اهداف سایت هستند) جلوگیری میکنه، کار نامناسبی است؟

بار دیگر تکرار میکنم که تالار موضوع آزاد مکانی برای کم کردن استرس حاصل از این کار، ایجاد جوی دوستانه، کمی استراحت و تفریح و در نهایت اطلاع رسانی در برخی زمینه ها است نه جایی برای بحث و جدل درباره مسائلی که در دو قانون بالایی نقل کردم!

جسارت بنده رو ببخشید
موفق باشید
ارادتمند شما
Hamed2420 آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Hamed2420:
قديمي January 31st, 2007, 03:37   #113
Arak_fx
Banned

Arak_fx's Avatar

Arak_fx (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
6.بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. تشخيص مصداقها بر عهده مديران سايت مي باشد.ا
سلام .

حامد جان عزیز دل .
من مشکل را متوجه شدم و با رنگ قرمز نشان دادم . هدف صحبت من شما نبودید چون پستها رو مطمئنم شما پاک نکردید .

این مصداق که الان گفتید یعنی چی ؟ بازم کلمه بازی ؟ این مصداق ها را اگر مدیران بخواهند فقط تشخیص بدهند که میشه همین مملکت خودمون که یک سری خودشان را عقل کل میدونند و الان کشور را در لبه تیغ قرار دادند ! حامد خان گل همین سایت قیمت ها رو ببین در قسمت بحث آزاد هیچ مشکلی نیست و سانسوری با مسائل برخورد نمیشه . مشکلی دیدی تا حالا در اون قسمت ؟ یا حتی همون سایت پارس . در سایت سرمایه متاسفانه سانسور شدیدی داریم و این چنین برخوردها مناسب این سایت نیست .

چاکریم
قديمي January 31st, 2007, 15:14   #114
mehran_lp
Senior Member

mehran_lp's Avatar

0

من دیگه حرفی ندارم بزنم ...
فقط کاش دنیا یه جور بود که آدما عوض نمی شدن ... خوب خوب می موند و بد , بد !
دیگه خسته شدم از این رنگ عوض کردنا
ایشالا همه انسانهای راستین موفق بشن
قديمي January 31st, 2007, 15:23   #115
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
Exclamation

0

يك راه به غير از جواب دادن به پست آقاي cold_fear اين بود كه بر روي كليك كنيم...
و به فرد خاطي اخطار داده ميشد
و بعدش هم اين همه بحث و جدل پيش نمي آمد.
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از ario:
قديمي February 1st, 2007, 01:31   #116
Arak_fx
Banned

Arak_fx's Avatar

Arak_fx (سطح 0)
0

موردی جالب از ادیت شدن :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

در پست جناب candletrader کلمه یهودی پاک شد ! من چندین بار ادیت کردم و کلمه یهودی را اضافه کردم و دوباره حامد خان ادیت کرد و سه تا نقطه قرمز گذاشت ! ( سه بار ادیت ) تا جایی که دیگر امکان ویرایش برای من نبود وگرنه شک نکنید این کار تا قیامت ادامه داشت !

حال پرسش این است : آیا نوشتن کلمه یهودی نیاز به ادیت دارد ؟

بیاییم متحجر نباشیم

پی نوشت : حامد خان عزیز دلم نبینم کم بیاری

تشکر کننده از Arak_fx:
قديمي February 1st, 2007, 02:55   #117
Arak_fx
Banned

Arak_fx's Avatar

Arak_fx (سطح 0)
0

سلام .

آقا من کلا منصرف بحث شدم . اصلا به من چه ؟ چرا من باید زبون دیگران باشم ؟ حامد دوست منه و اینجوری نمیخوام رفاقتمون به هم بخوره . کلا میخوام از این به بعد اکثرا خواننده باشم مثل خیلیهای دیگه .

گاهی اوقات تو هپروت سیر میکنی ولی وقتی یکی که خیلی قبولش داری یک چیزی رو میگه و روش فکر میکنی میبینی حق با اونه . یکی از دوستان قدیمی که خیلی قبولش دارم و کسی نیست جز دنی عزیز که شاید تعدادی از شما بشناسید .

مخلصیم دنی جان .

پی نوشت : این دو پست را لطفا مدیران بعد از 48 ساعت پاک کنند .

یادتان باشد با اینکه تند مینویسم ولی جرات قبول اشتباه خود را دارم . با سه اصل زرتشت بحث را تمام میکنم :
پندار نیک,گفتار نیک,کردار نیک
3 تشکر کننده از Arak_fx:
قديمي February 1st, 2007, 12:01   #118
mehran_lp
Senior Member

mehran_lp's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Arak_fx نمايش نوشته ها
[RIGHT] کلا میخوام از این به بعد اکثرا خواننده باشم مثل خیلیهای دیگه .
منم همینطور
قديمي February 1st, 2007, 12:25   #119
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
Cool

0

نقل قول:
قديمي February 1st, 2007, 17:24   #120
dieline
Member

تشکر از ايشان: 82 بار در 31 پست
dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)dieline (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به dieline
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Arak_fx نمايش نوشته ها
سلام .

آقا من کلا منصرف بحث شدم . اصلا به من چه ؟ چرا من باید زبون دیگران باشم ؟ حامد دوست منه و اینجوری نمیخوام رفاقتمون به هم بخوره . کلا میخوام از این به بعد اکثرا خواننده باشم مثل خیلیهای دیگه .

گاهی اوقات تو هپروت سیر میکنی ولی وقتی یکی که خیلی قبولش داری یک چیزی رو میگه و روش فکر میکنی میبینی حق با اونه . یکی از دوستان قدیمی که خیلی قبولش دارم و کسی نیست جز دنی عزیز که شاید تعدادی از شما بشناسید .

مخلصیم دنی جان .

پی نوشت : این دو پست را لطفا مدیران بعد از 48 ساعت پاک کنند .

یادتان باشد با اینکه تند مینویسم ولی جرات قبول اشتباه خود را دارم . با سه اصل زرتشت بحث را تمام میکنم :
بهروز جان چکیدهٔ مطالبی که توی چت عنوان کردم اینجا هم می‌گم شاید تلنگری باشه برای دیگر دوستان! همیشه برای کاری که انجام می‌دی فکر کن و ببین در مقابل چیزهائی که در قبال اون کار از دست می‌دی ( سلامتی و اعصاب، وقت و انرژی و ... ) آیا ارزشش رو داره یا نه!

از لطف بی پایانت نسبت به من سپاسگذارم

آرزوی بهترین‌ها رو برای یکایک دوستان
دنی
dieline آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از dieline:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 14:44 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.