انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > بورس تهران

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 26th, 2010, 15:28   #46
tanha
Junior Member

تاريخ عضويت: Nov 2005
تشکر از ايشان: 14 بار در 4 پست
tanha (سطح 0)
0

با سلام خدمت دوستان محترم مخصوصا آقا سعید

ببخشید سوالی داشتم نمی دونم اینجا جاش بود یا نه ولی جایی رو هم پیدا نکردم

من 10 سال پیش 600 سهم از سهام شرکت توسعه معادن روی ایران خریداری کردم و در طول این 10 سال هیچ خبری از اینکه چی شده و چجوری هست ندارم فقط چندین باز برگه افزایش اتوماتیک سهام اومد و فکر کنم الان سهامم 2650 یا شایدم به 3000 و خورده ایی رسیده باشه می خواستم بپرسم که الان این سهام منو چقدر می خرن ؟ و من برگه های مربوط به سهامم رو از کجا باید بگیرم .من فقط سهام مربوط به 600 سهم رو دارم و برای بقیه سهام 2 تا نامه از سوی شرکت اومده ... ممنونم اگه منو راهنمایی کنید که چطور و کجا می تونم اونو بفروشم .. بازم ممنون
tanha آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 26th, 2010, 17:13   #47
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
محل سكونت: كرج
تشکر از ايشان: 4,255 بار در 1,272 پست
سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله tanha نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان محترم مخصوصا آقا سعید

ببخشید سوالی داشتم نمی دونم اینجا جاش بود یا نه ولی جایی رو هم پیدا نکردم

من 10 سال پیش 600 سهم از سهام شرکت توسعه معادن روی ایران خریداری کردم و در طول این 10 سال هیچ خبری از اینکه چی شده و چجوری هست ندارم فقط چندین باز برگه افزایش اتوماتیک سهام اومد و فکر کنم الان سهامم 2650 یا شایدم به 3000 و خورده ایی رسیده باشه می خواستم بپرسم که الان این سهام منو چقدر می خرن ؟ و من برگه های مربوط به سهامم رو از کجا باید بگیرم .من فقط سهام مربوط به 600 سهم رو دارم و برای بقیه سهام 2 تا نامه از سوی شرکت اومده ... ممنونم اگه منو راهنمایی کنید که چطور و کجا می تونم اونو بفروشم .. بازم ممنون
سلام دوست من برگه سهام خود رو به این ادرس ببرید و از اخرین مقدار سهام خود اطلاع پیدا کنید یا می تونید به کارگزاری مراجعه کنید داستان بالا را براشون بگید بهتون اخرین میزان سهم خودتون رو میدهند اما اگر به خود شرکت مراجعه کنید می تونید سود حاصله از فعالیت این شرکت رو در این 10 سال دریافت نمایید

شركت توسعه معادن روي ايران (سهامي عام) براساس تبصره 29 قانون بودجه سال 1376 كشور و به منظور اجراي پروژه‌هاي توسعه صنعت روي تأسيس گرديد . در دي ماه 1376 با تشكيل كميته راهبري توسط وزارت معادن و فلزات وقت عملاً تلاش و فعاليت جهت تشكيل شركتي به صورت سهامي عام به منظور ايجاد ظرفيت‌هاي جديد توليد روي به ميزان يكصد هزار تن در سال آغاز گرديد و با جلب مشاركت 27 نهاد ملي و منطقه‌اي به عنوان هيأت مؤسس و با اخذ تأييديه از اداره ثبت زنجان در تاريخ 21/11/1376 نسبت به عرضه سهام به عموم مردم ايران اقدام شد . اولين مجمع عمومي مؤسسين شركت در تاريخ 10/2/1377 برگزار و با تصويب اساسنامه، انتخاب هيأت‌مديره، بازرس قانوني و ثبت شركت در تاريخ 19/2/1377 تحت شماره 2972 در اداره ثبت زنجان، شركت توسعه معادن روي ايران (سهامي عام) به عنوان يك شركت خصوصي عملاً فعاليت خود را آغاز نمود. شركت در تاريخ 2/8/1379در سازمان بورس اوراق بهادار تهران مورد پذيرش قرار گرفت و سهام آن در تاريخ 20/1/1380 بر روي تابلوي بورس معامله شد.

88730772-4
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]
ایران - تهران - تهران، خيابن قائم مقام فراهاني، خيابان هشتم،شماره 10

اخرین قیمت هرسهم هم 383.9 ریال هست
توصیه ایی هم برای شما دارم این که این مقدار سهم رو تا اخر امسال حفظ کنید احتمال ریزش قیمت تا 300 تومان هست اما اینده درخشانی رو می بینم براش حداقل میبینم تا حدود 600-700 تومان
قديمي June 14th, 2010, 15:07   #48
MEhdi Sobhani
Senior Member

MEhdi Sobhani's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 1,401 بار در 273 پست
MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به MEhdi Sobhani
سایپا

0

با عرض سلام و خسته نباشید .

جناب حاج حیدری لطفا اگر امکانش هست نظرتون رو درباره چارت سایپا بفرمایید .

با تشکر فراوان .

عكس ضميمه
نوع فايل: png khsapa.png‏ (24.0 کیلوبایت, 193 نمایش)
قديمي June 14th, 2010, 20:32   #49
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)سعید حاج حیدری (سطح 3)
0

در صورت شکست اون مقاومت بالا احتمال صعود قیمت تا 228 و 242 وجود دارد تحلیل سایپا در صفحات قبل موجود است
قديمي June 19th, 2010, 16:39   #50
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

0

چند وقتی یکی از دوستان بهم گفت میشه یگ گزارش کار یا نتیجه بگیرید از تحلیل هایی که قرار دادید

باید عرض کنم که به صورت زیر است
ایران خودرو دقیقا عین پیش بینی پیش رفته است
فولاد مبارکه اصفهان درست پیش بینی شده است
صدرا دقیقا به تارگت هایی که اعلام کردم رسیده است و ریزش شدید خودش رو انجام داد
اذراب دقیقا تارگت های احتمالی رو دید
سایپا تقریبا صعود و اصلاح هاش عین تحلیل هام درامد
کنتور سازی در حال صعود به منطقه هایی که مشخص کرده بودم هست
بوتان هم درست بوده است و به سمت تارگت های احتمالی در حال حرکت است اما حرکت ان کند است
چادر ملو ریزش خودش رو نشان داد
کالسیمین نیز دقیقا از اونجایی که مشخص کرده بودم ریزش داشت

صندوق بازنشستگی خطا شد اونم به دلیل این که صعود در قالب موج بی بود نه شروع حرکت جدید اما هنوز تا زمانی که انتهای موج سی لمس نشود تحلیل به قوت خود باقی است
لیزینک خودرو غدیر فیل شد
بانک کار افرین الان موج 4 تمام شده است و تحلیل قبلی ما رو فیل کرده است

تقریبا در این مدت حدود 200 درصد سود اوری داشته برای بنده بورس ایران (از برج 2 )
و این جا اعلام میکنم که بورس ایران هم مثل سایر کشور های دیگر تکنیکال درونش هست و میشه با دانش تکنیکال و بررسی کوچک فاندامنتال می توان سود های خوبی از این بازار کرد
البته فعلا دوران خوب بازار است
قديمي June 19th, 2010, 16:55   #51
vahidgh
Senior Member

vahidgh's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: اتاق انتظار
تشکر از ايشان: 662 بار در 309 پست
vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)vahidgh (سطح 1)
0

سلام

با تشکر از آقا سعید

میشه لطفا نحوه ی استفاده از دیتاها رو مختصرا توضیح بدید؟
من پوشه ی دیتاهای سهام به زبان انگلیسی و نرم افزار getdata رو دارم اما دقیقا نمی دونم چه طور باید باهاش کار کنم و البته آخرین آپدیت این دیتاها سال 2008 هست.
لطفا نحوه ی ورود دیتا به متاتریدر رو هم مختصرا بفرمایید البته قبلا این کار رو کردم اما نمی دونم چه طور باید به اسم خود دیتا اون رو ایمپورت کنم.

با تشکر
قديمي June 19th, 2010, 16:57   #52
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid_vpshack نمايش نوشته ها
سلام

با تشکر از آقا سعید

من پوشه ی دیتاهای سهام به زبان انگلیسی و نرم افزار getdata رو دارم اما دقیقا نمی دونم چه طور باید باهاش کار کنم و البته آخرین آپدیت این دیتاها سال 2008 هست.
لطفا نحوه ی ورود دیتا به متاتریدر رو هم مختصرا بفرمایید البته قبلا این کار رو کردم اما نمی دونم چه طور باید به اسم خود دیتا اون رو ایمپورت کنم.

با تشکر
سلام من دیتا از اریا سهام گرفتم و از نرم افزاری که شما می فرمایید استفاده نمیکنم دیتارو هم می برم داخل داینامیک تریدر به متاتریدر ارسال نمیکنم
قديمي June 19th, 2010, 17:40   #53
Fartoos
Senior Member

Fartoos's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
تشکر از ايشان: 187 بار در 78 پست
Fartoos (سطح 1)Fartoos (سطح 1)Fartoos (سطح 1)Fartoos (سطح 1)Fartoos (سطح 1)
0

درود به جناب حيدري
اقا چادرملو توي صعودش سود خوبي به من داد حالا كه ريزش خوبي داشته ميخواستم نظرتون رو بدونم ايا وقت برگشتشه اگه جواب مثبت هستش به نظرتون تارگتش كجاها ميتونه باشه؟
ممنون
Fartoos آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي June 19th, 2010, 19:16   #54
ali20
Member

تاريخ عضويت: Dec 2008
تشکر از ايشان: 100 بار در 52 پست
ali20 (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahid_vpshack نمايش نوشته ها
سلام

با تشکر از آقا سعید

با تشکر
سلام

در تاپیک زیر آقای دکتر صبحانی توضیحات خوبی+نرم افزار انتقال دیتا به متاتریدر ارائه کردن:
ali20 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از ali20:
قديمي June 19th, 2010, 22:48   #55
MEhdi Sobhani
Senior Member

MEhdi Sobhani's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 1,401 بار در 273 پست
MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)MEhdi Sobhani (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به MEhdi Sobhani
نسخه آخر

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ali20 نمايش نوشته ها
سلام

در تاپیک زیر آقای دکتر صبحانی توضیحات خوبی+نرم افزار انتقال دیتا به متاتریدر ارائه کردن:
سلام
لطفا اگر قصد دانلود داشتید ، نسخه آخرش رو از این پست بگیرید .
قديمي July 1st, 2010, 13:15   #56
mani_trader
Member

mani_trader's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 43 بار در 27 پست
mani_trader (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به mani_trader ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mani_trader
0

سلام .میخو استم نظرمو در مورد چند تا سهم بهتون بگم .کسانی که فیبر ایران و حمل و نقل پتروشیمی دارن بهتره بفروشن .کسانی که معادن روی ایران ، سرمایه گذاری معادن فلزات ، اسوه ، لعاب ایران ،لوله و ماشین سازی ، پتروشیمی خارک، صنعتی نیرو محرکه و داروسازی زهراوی داران بهتره نگارداران تا معلوم بشه وضعیتشون فعلا مشخص نیست چی میخان بشن واسه خرید هم داروسازی زهراوی و صنعتی نیرو محرکه و لعاب ایران بترتیبه اهمیت توصیه میشه .دارو سازی اسوه هم خوبه ولی واسه کسانی که سرمایشون کمه ریسکش بالاس بنابراین فقط کسانی که دارن نگرش داران تا ۲۰۰۰ تومان حداقل .در صورتی که در مورد اینده ی سهم خاصی میخواستین بدونین همینجا بپرسین.موفق باشید
mani_trader آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 1st, 2010, 17:40   #57
rezaei360
Junior Member

تاريخ عضويت: Jan 2010
تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
rezaei360 (سطح 0)
0

با سلام.
از اساتید درخواست دارم در صورت امکان نمودار شاخص کل و مخابرات را بررسی کنید.

آخرین ويرايش توسط rezaei360 در July 1st, 2010 و ساعت 17:45
rezaei360 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 2nd, 2010, 16:14   #58
mani_trader
Member

mani_trader's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2007
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 43 بار در 27 پست
mani_trader (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به mani_trader ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mani_trader
مخابرات

0

سلام دوست عزیز من که جزو اساتید نیستم ولی در مورد آینده مخابرات تکنیکالی چیزی دیده نمیشه شاخص کل هم بنظر ثابت و یا بالارونده میاد.البته طولانی مدت رو من منظورمه.موفق باشی
mani_trader آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي July 3rd, 2010, 16:43   #59
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mani_trader نمايش نوشته ها
سلام .میخو استم نظرمو در مورد چند تا سهم بهتون بگم .کسانی که فیبر ایران و حمل و نقل پتروشیمی دارن بهتره بفروشن .کسانی که معادن روی ایران ، سرمایه گذاری معادن فلزات ، اسوه ، لعاب ایران ،لوله و ماشین سازی ، پتروشیمی خارک، صنعتی نیرو محرکه و داروسازی زهراوی داران بهتره نگارداران تا معلوم بشه وضعیتشون فعلا مشخص نیست چی میخان بشن واسه خرید هم داروسازی زهراوی و صنعتی نیرو محرکه و لعاب ایران بترتیبه اهمیت توصیه میشه .دارو سازی اسوه هم خوبه ولی واسه کسانی که سرمایشون کمه ریسکش بالاس بنابراین فقط کسانی که دارن نگرش داران تا ۲۰۰۰ تومان حداقل .در صورتی که در مورد اینده ی سهم خاصی میخواستین بدونین همینجا بپرسین.موفق باشید
می تونم بپرسم این نوسته های بالا بر چه اساس نوشته شده است
ممنون میشم اگر روی چارت توضیح بفرمایید
ما اینجا میخوایم تکنیکالی دلایل خرید و فروش رو بررسی کنیم

ممنونم
قديمي July 3rd, 2010, 16:54   #60
سعید حاج حیدری
Senior Member

سعید حاج حیدری's Avatar

1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Fartoos نمايش نوشته ها
درود به جناب حيدري
اقا چادرملو توي صعودش سود خوبي به من داد حالا كه ريزش خوبي داشته ميخواستم نظرتون رو بدونم ايا وقت برگشتشه اگه جواب مثبت هستش به نظرتون تارگتش كجاها ميتونه باشه؟
ممنون

سلام دوست عزیز
کلا سهم کچاد سهم خوبی است در دراز مدت جواب میده و شما سرمایه گذاری تون باید برای دراز مدت باشه
سهم تقریبا ریزشهای خوبی داشته و برای سرمایه گذاری دراز مدت میشه یک 60-70 درصد رو گرفته حداقل تا اخر سال
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
ایران, بورس, بررسی, تکنیکالی, سهام

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است