انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي November 15th, 2009, 22:04   #76
homa110
Member

homa110's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
محل سكونت: در دنیای بی وفا
تشکر از ايشان: 112 بار در 36 پست
homa110 (سطح 1)homa110 (سطح 1)homa110 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به homa110
0

با سلام

خواستم نظری درباره این سایت بدهم .الان در این سایت نزدیک بیست و نه هزار نفر عضو هستند و بیست ونه هزار مغز. ما در این سایت مدیران خوبی داریم ولی مدیر خلاق نداریم .معجزه خلاقیت را دست کم نگیرید .ممکن است یک تازه وارد نظری ساده داشته باشد که بنظر حتی مخها هم نرسد .بهتر است کار گروهی انجام گیرد هر چند ما ایرانیها در این کار گروهی مشکل داریم ولی بهترین راه حل است .بنظرمن باید اعضا را براساس کارشان گروه بندی کرد و از همه کار خواست و نباید همه مسئولیت بعهده چند نفر باشد .2- سایت بسیار شلوغ است. مطالب اضافی از روی سایت برداشته شود و بایگانی شود تا مطالب مفید نمایان شود.3- مسابقات فارکس راه بیندازیم و افراد را به فعالیت وادار کنید و افراد غیر فعال را از سایت اخراج کنید تا کیفیت فدای کمیت نشود. 4- برای سایت حق عضویت تعیین کنید . و همه قسمتهای آن را رایگان نکنید و یا نتیایج کار گروهی را اگر مفید واقع بود بفروش بگذارید تا انگیزه ها برای فعالیت زیاد تر شود.و...........
homa110 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي November 16th, 2009, 04:00   #77
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

تا به حال چندین تاپیک مربوط به آگهی جذب سرمایه و مدیریت سرمایه و ... در تالار آگهی ها داشتیم و ظاهرا قرار است همه آنها حذف شوند.
من پیشنهاد می کنم با توجه به خرابکاری اکثر قریب به اتفاق این آگهی ها که خود دلیل حذف شدن آنها از سایت شده است، از پاک کردن این تاپیک ها خودداری شود و در عوض در اولین پست این تاپیکها آخر و عاقبت آن تاپیک و آگهی آورده شود، تا درس عبرتی برای هر کسی باشد که دلش می خواهد دنبال اینگونه آگهی ها باشد
از مدیریت سایت می خواهم کمی در این پیشنهاد فکر کند. چون همیشه راحتترین راه پاک کردن صورت قضیه است اما لزوما بهترین راه حل نیست.
با تشکر
5 تشکر کننده از rasoulg:
قديمي November 17th, 2009, 12:53   #78
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

بنظر من اگر ما تالار بروکرها رو به دو قسمت بروکرهایی که حساب زیر 2000 دلار و بالای 2000 دلار دارند تقسیم کنیم روند و نتیجه بهتری از این تالار خواهیم گرفت.

چون بروکری که حساب میکرو و مینی داره چون طرف حسابش مشتری هست که پول زیادی نداره در نتیجه قدرت زیادی هم نداره برخوردش هم شاید زیاد جالب نباشه و از بالا به مشتری ها نگاه کنه ولی بروکری که فقط حسابهای بالا باز می کنه خوب طبیعتاً چون مشتریها پول دارتر هستند و طبیعتاً صداشون بلندتره یک جور دیگه به مسائل نگاه می کنه.

البته حمل بر بی ادبی نشه، منظور من این نیست که کسی که حساب مینی یا میکرو داره آدم ضعیفیه یا پول نداره که حساب بزرگتر باز بکنه، به هیچ عنوان منظور من این نیست، منظور من فقط فقط نحوه برخورد بروکر هست.

لطفاً اشتباه برداشت نکنید.

البته این رو هم ذکر کنم که حساب 2000 دلاری هم برای بعضی از دوستان حساب میکرو به حساب می یاد ولی خوب چون اکثراً حسابهای کوچیک تر باز می کنند این رو گفتم.
قديمي November 24th, 2009, 15:41   #79
homa110
Member

homa110's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
محل سكونت: در دنیای بی وفا
تشکر از ايشان: 112 بار در 36 پست
homa110 (سطح 1)homa110 (سطح 1)homa110 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به homa110
0

با سلام

در پیوست نظر کار گروهی که گفته بودم خواستم یک نمونه برایتان بیاورم . هر کتاب مفیدی در جهان به چاپ برسد فردای انروز ترجمه چینی ان را در معرض دیدگان میگذارند ولی نه ترجمه ماشینی یا سطحی بلکه یک ترجمه استاندارد و عالی چگونه////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا یک کتاب پانصد صفحه ای را به پانصد مترجم میدهند تا ترجمه کند.حالا این کتاب پانصد صفحهای در عرض یکی دو ساعت ترجمه اولیه میشودسپس ترجمه های گروه اول توسط بیست مترجم حرفهایتر با هماهنگی یکدیکر تصحیح و هماهنگ میشودکه این کار را هم در مدت کمی انجام میدهند.و سپس سه چهار مترجم حرفه ای تر کار را به نحو احسن به پایان میبرند. و ترجمه این کتاب اگر مثلا هزار ساعت وقت میبرد را درکمتر از ده پانزده ساعت با کار گروهی و تیمی به پایان میبرند...

حالا اگر بشود اینچنین طرحهایی و بهتر از این را در این سایت که بحق سایت خوبی است اجرا کرد سایت جان تازهای میگیرد

با تشکر فراوان
قديمي November 25th, 2009, 00:05   #80
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله homa110 نمايش نوشته ها
با سلام

در پیوست نظر کار گروهی که گفته بودم خواستم یک نمونه برایتان بیاورم . هر کتاب مفیدی در جهان به چاپ برسد فردای انروز ترجمه چینی ان را در معرض دیدگان میگذارند ولی نه ترجمه ماشینی یا سطحی بلکه یک ترجمه استاندارد و عالی چگونه////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا یک کتاب پانصد صفحه ای را به پانصد مترجم میدهند تا ترجمه کند.حالا این کتاب پانصد صفحهای در عرض یکی دو ساعت ترجمه اولیه میشودسپس ترجمه های گروه اول توسط بیست مترجم حرفهایتر با هماهنگی یکدیکر تصحیح و هماهنگ میشودکه این کار را هم در مدت کمی انجام میدهند.و سپس سه چهار مترجم حرفه ای تر کار را به نحو احسن به پایان میبرند. و ترجمه این کتاب اگر مثلا هزار ساعت وقت میبرد را درکمتر از ده پانزده ساعت با کار گروهی و تیمی به پایان میبرند...

حالا اگر بشود اینچنین طرحهایی و بهتر از این را در این سایت که بحق سایت خوبی است اجرا کرد سایت جان تازهای میگیرد

با تشکر فراوان
با سلام

برای اجرای اینگونه طرح ها، اعضای سایت باید پیش قدم شوند. من هم تا جایی که بتوانم و فرصت داشته باشم آماده همکاری هستم.

موفق باشید
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از Reza:
قديمي November 25th, 2009, 01:24   #81
fx1
Senior Member

fx1's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 141 بار در 54 پست
fx1 (سطح 1)fx1 (سطح 1)fx1 (سطح 1)fx1 (سطح 1)
0

آقا رضا اگر ترتیبی اتخاذ کنید که تو اولین پست هر تاپیک دوستان عکس قرار ندن برای لود صفحه اول خیلی بهتره.همین الان تاپیک تحلییلهای تکنیکال میلاد باعث شده صفحه اول سایت خیلی دیر لود بشه.
قديمي November 25th, 2009, 11:59   #82
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ramin123 نمايش نوشته ها
آقا رضا اگر ترتیبی اتخاذ کنید که تو اولین پست هر تاپیک دوستان عکس قرار ندن برای لود صفحه اول خیلی بهتره.همین الان تاپیک تحلییلهای تکنیکال میلاد باعث شده صفحه اول سایت خیلی دیر لود بشه.
با سلام

متاسفانه از نظر فنی این امکان وجود ندارد. امیدوارم دوستان این موضوع را رعایت کنند.

در تاپیک مذکور عکسها را به پست دوم منتقل کردم.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
قديمي November 25th, 2009, 12:33   #83
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ramin123 نمايش نوشته ها

البته این مشکل راه حل ساده تری داره.

با استفاده از نرم افزار Paint که در همه ویندوزها وجود داره، خیلی راحت میشه حجم عکس رو کوچک کرد تا از این مساعل پیش نیاد.

اینم لینکش [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

آخرین ويرايش توسط isar در November 25th, 2009 و ساعت 12:49
isar آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از isar:
قديمي December 15th, 2009, 19:03   #84
fareksi
Junior Member

تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
fareksi (سطح 0)
0

من چون نمی دونستم که این مطلب رو باید کجا عنوان می کردم اینجا می نویسم

مدیریت سایت سرمایه جناب آقای رضا آقا احمدی

با عرض سلام و تهیت به اطلاع می رسانم که اینجانب علیرضا کریمان با نام کاربری fareksi می باشم

حتما در جریان مطالبی که طی چند روز اخیر در تالار آگهی ها /تاپیک خرید و فروش وب مانی مطرح شده هستید

احتراما به استحضار می رساند هرگونه حذف یا ویرایش یا دخل و تصرف در نوشته های مندرج در صفحه 51 تاپیک به بعد

بویژه مطالب نوشته شده توسط آقای مصطفی فلاحی با نام کاربری Mostafa_Falahi می تواند برای جنابعالی و سایت وزین سرمایه

دات کام دارای بار حقوقی و قضایی باشد

لذا خواهشمند است در حراست از آنها اقدامات مقتضی را انجام فرمایید

با احترام / علیرضا کریمان

مطلب گفته شده من باب تذکر و یادآوری می باشد و هیچ گونه غرض دیگری بر آن مترتب نیست
fareksi آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 15th, 2009, 19:41   #85
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

جناب كريمان قبل از اينكه آقا رضا تشريف بياورند و در خصوص مسائل پيش آمده تصميم گيري كنند بد نديدم توجه شما را به بند 10 قوانين سايت سرمايه ، كه همه ي ما اعم از بنده و شما به هنگام ثبت نام انها را پذيرفته ايم جلب كنم :

نقل قول:
10. طرح منازعات و مشکلات شخصی و همچنین اتهام به افراد حقیقی و حقوقی تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
از آنجا كه در اين محيط مجازي امكان رد يا اثبات مطالب شما وجود ندارد و اين امر فقط در صلاحيت مراجع قضايي است ، فكر مي كنم موافق باشيد كه هم شما و هم آقاي فلاحي در اين خصوص كم لطفي فرموده و مشكل خود را در جاي نامناسبي عنوان كرده ايد .

اميدوارم مشكل شما از راه صحيح آن هرچه زودتر مرتفع گردد .

موفق باشيد
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي December 15th, 2009, 20:10   #86
fareksi
Junior Member

تشکر از ايشان: 0 بار در 0 پست
fareksi (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mohsen نمايش نوشته ها
سلام

جناب كريمان قبل از اينكه آقا رضا تشريف بياورند و در خصوص مسائل پيش آمده تصميم گيري كنند بد نديدم توجه شما را به بند 10 قوانين سايت سرمايه ، كه همه ي ما اعم از بنده و شما به هنگام ثبت نام انها را پذيرفته ايم جلب كنم :

از آنجا كه در اين محيط مجازي امكان رد يا اثبات مطالب شما وجود ندارد و اين امر فقط در صلاحيت مراجع قضايي است ، فكر مي كنم موافق باشيد كه هم شما و هم آقاي فلاحي در اين خصوص كم لطفي فرموده و مشكل خود را در جاي نامناسبي عنوان كرده ايد .

اميدوارم مشكل شما از راه صحيح آن هرچه زودتر مرتفع گردد .

موفق باشيد

ممنون از تذکر بجایتان

بله بنده هم از قوانین سایت مطلع هستم لطفا عنایت بفرمایید که بنده فقط امروز آن هم در دفاع از حیثیت و آبروی خود و برای روشن شدن افکار عمومی 2 پست در تاپیک مربوطه زده ام و دیگر هم قصد هیچ گونه نوشتن در آن تاپیک را ندارم

صراحتا در پست دوم اعلام کرده ام که هر دوی این موارد ( چه سرقت اینترنتی و چه پرونده ای که بنده بعدا علیه آقای فلاحی خواهم گشود) از این پس در " مجاری قانونی" خودش پیگیری خواهد شد

اما اگر منظور شما این هست که مثلا مدیریت محترم بیاید و نوشته ها رو حذف کند ( البته من پرینت گرفتم ) باید خدمت شما عرض کنم که آقای فلاحی از دو روز پیش بدون اینکه به موضوع اشراف کامل داشته باشد در چندین پست علیه بنده اتهاماتی مطزح کرده است حتی مشخصات بانکی من که جزو اسرار شخصی هر فرد است را علنی کرده با این حال مدیریت محترم سرمایه هیچ گونه اقدامی انجام نداده

در نتیجه این حق طبیعی و قانونی بنده هست که مطالب همین طور که هستند باقی بماند ( بنده مطلقا قصد ادامه این موضوعات رو در سرمایه ندارم ) فقط می گویم مطالب گفته شده نباید حذف یا ویرایش یا دخل و تصرف دیگری شوند همین !

حتما جنابعالی می دانید که ما شهروند دولت جمهوری اسلامی ایران هستیم و قوانین موضوعه این دولت در قلمرو ملی بر هر قانون وضع شده دیگر ارجحیت دارد در نتیجه گفتن اینکه اینا با قوانین سایت مغایرت دارد پس باید حذف شود
ادله محکمه پسندی نیست تازه در همین مورد هم یاز جناب فلاحی پیش قدم شده نه من

من دارم مسئله را از راهش پیگیری می کنم و در جایش / این کس دیگری هست که بیراهه رفته و باید جوابگو باشد

ضمنا هیچ گونه مسئله حقوقی بر سایت سرمایه و مدیران آن مترتب نیست ولی اتهامات و مدارک در آن موجود است
و گفته ها در آن موجود است طبیعی است که هر گونه دخل و تصرف در آنها به منزله دست بردن در مدارک اتهامی می باشد

من خودم را برای بقا و استمرار این سایت به عنوان یک عضو مسئول می دانم و کاری نخواهم کرد که از ناحیه من خطری متوجه سایت و گردانندگان آن شود

فکر می کنم حق مطلب را بیان کرده باشم

با احترام
fareksi آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي December 19th, 2009, 23:29   #87
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
با سلام
پیشنهاد می کنم تاپیکهای خلوتگاه شعر و اهنگ ها ی درخواستی یا ترانه های به یاد ماندنی باز شوند.
نقل قول:
لطفا تاپییک خلوتگاه شعر را باز کنید.همینطور تاپیکهایی از این دست که ضرر وحاشیه ای برای سایت ندارند.
مرسی
لطفا...
قديمي January 19th, 2010, 16:36   #88
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

با سلام به آقا رضا و سایر دوستان

پیشنهادی داشتم، تا تصمیم مدیریت و جمع چه باشد:

پیشنهاد میکنم تاپیکهایی که در تالار "سیگنال ها" ایجاد می شود، در صفحه اول سایت(VbAdvanced) نمایش داده نشود. مانند تالار آگهی ها.

دلایل:
1- اکثر این تاپیکها نیمه کاره رها می شود.
2- اکثر این تاپیکها از نظر تعداد پست، به یک صفحه هم نمیرسند و اصولاً چندان مورد توجه سایرین نیست.
3- تعدادی قابل توجهی از این تاپیکها به حاشیه کشیده می شوند.
4- این تاپیکها باعث می شوند، به تدریج تاپیکهای جدید التاسیس بعضاً مفید از لیست صفحه اول سایت خارج شوند.

موفق باشید.

پ.ن:
بنده قصد توهین و خدای ناکرده جسارت به هیچ کدام از دوستان باز کننده این تاپیکها را ندارم، کما اینکه خود من هم قبلاً تاپیک "سیگنالهای نیمه مکانیکال" را ایجاد و نیمه کاره رها کرده ام.(البته ورزن 2 آنرا در آینده ای نزدیک تقدیم میکنم)

آخرین ويرايش توسط AmirBabak در January 19th, 2010 و ساعت 16:39
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
10 تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي January 20th, 2010, 14:09   #89
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله AmirBabak نمايش نوشته ها
با سلام به آقا رضا و سایر دوستان

پیشنهادی داشتم، تا تصمیم مدیریت و جمع چه باشد:

پیشنهاد میکنم تاپیکهایی که در تالار "سیگنال ها" ایجاد می شود، در صفحه اول سایت(VbAdvanced) نمایش داده نشود. مانند تالار آگهی ها.

دلایل:
1- اکثر این تاپیکها نیمه کاره رها می شود.
2- اکثر این تاپیکها از نظر تعداد پست، به یک صفحه هم نمیرسند و اصولاً چندان مورد توجه سایرین نیست.
3- تعدادی قابل توجهی از این تاپیکها به حاشیه کشیده می شوند.
4- این تاپیکها باعث می شوند، به تدریج تاپیکهای جدید التاسیس بعضاً مفید از لیست صفحه اول سایت خارج شوند.

موفق باشید.

پ.ن:
بنده قصد توهین و خدای ناکرده جسارت به هیچ کدام از دوستان باز کننده این تاپیکها را ندارم، کما اینکه خود من هم قبلاً تاپیک "سیگنالهای نیمه مکانیکال" را ایجاد و نیمه کاره رها کرده ام.(البته ورزن 2 آنرا در آینده ای نزدیک تقدیم میکنم)
با سلام

دلایلی که جناب امیربابک عنوان کردند درست و منطقی به نظر می رسد. لطفا اگر دوستان دیگر نیز نظری در این مورد دارند اعلام کنند تا در مورد اجرا یا عدم اجرای این پیشنهاد به جمعبندی برسیم.
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي January 20th, 2010, 15:46   #90
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

دلایلی که جناب امیربابک عنوان کردند درست و منطقی به نظر می رسد. لطفا اگر دوستان دیگر نیز نظری در این مورد دارند اعلام کنند تا در مورد اجرا یا عدم اجرای این پیشنهاد به جمعبندی برسیم.

5- در این تاپیکها نقد و بررسی و بحثهای مفید کمتر دیده میشه یا اصلا دیده نمیشه.
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
کیفیت, پیشنهاد, مطالب, ارائه, ارتقاء, راهکار, سایت, سرمایه

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 16:30 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.