انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 21st, 2009, 14:51   #1411
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
سلام جناب حصارکی

آنها هم به همین سرعت انجام می شوند.شاید در یک شب پر ز ستاره که ما غرق نظاره های ستاره و ماهتاب شده باشیم قوانین هم تدوین گردد اما تشکر بی حد از شما برای پیگیری روند دموکراتیک و شفاف که این دو عامل بی شک به وجود شماست اما عامل سوم حتی اگر بخواهید در حیطه اختیارات شما نیست بدون هیچگونه بی نزاکتی این مورد را بیان نمودم.امیدوارم مورد سوم را بی ادبی بنده قلمداد ننمایید
با نام و ياد خدا

به راه باديه رفتن به از نشستن باطل
كه گر مراد نيابم به قدر وسع بكوشم

در ضمن بعيد مي دونم به اين سرعت اين كار بزرگ انجام بشه، اتفاقا سرعت بخشيدن به كار اگر باعث كاهش كيفيت كار نشه پسنديده هست، اينطور نيست ؟

در ضمن چون فرايند دموكراتيك هست و راي گيري هم چيزي نيست كه بشه توش دست برد پس ميشه انتظار داشت نتيجه مطلوب گرفته بشه

مادرم چيزي از سياست نمي دونه، هر موقع حرفي مي زنيم يا از كسي انتقاد مي كنيم اگر باب ميلش نباشه به جاي جبهه گرفتن ميگه خدا هر كسي رو كه مي خواد به مردم خدمت كنه حفظ كنه و كمكش كنه

موفق باشيد
يا علي

آخرین ويرايش توسط kakolokia در May 21st, 2009 و ساعت 14:54
kakolokia آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 14:59   #1412
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
جناب رضا وقت بخیر

ما چند نوع موضع گیری داریم .کاملا اخلاقی.کاملا سیاسی.

کاملا سیاسی:1-واکنش در قبال واکنش.2-رهگیری یک برنامه کامل و مدون

کدام را انتخاب کرده اید چون بنده شفافیت را زیاد و صداقت را پررنگ نمی بینیم احیانا جسارت نمی کنم و قصد سخن پراکنی ندارم. صداقت نسبت به شفافیت در کلام وجود ندارد.چه شفافیت برگ برنده نیز هست نه صداقت ................
با سلام

متاسفانه من هم مانند برخی دوستان بطور کامل متوجه منظور شما نمی شوم. بعنوان نمونه جمله: (صداقت نسبت به شفافیت در کلام وجود ندارد)

لطفا در چند جمله و بطور ساده وشفاف اعلام کنید که بنده چکار کنم که شما شفافیت را زیاد و صداقت را پر رنگ ببینید؟

با تشکر

پ.ن: تصادفا در یک مورد با شما اتفاق نظر دارم. زیرا من هم صداقت را پر رنگ نمی بینم.
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 21st, 2009, 15:04   #1413
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kakolokia نمايش نوشته ها
با نام و ياد خدا

به راه باديه رفتن به از نشستن باطل
كه گر مراد نيابم به قدر وسع بكوشم

در ضمن بعيد مي دونم به اين سرعت اين كار بزرگ انجام بشه، اتفاقا سرعت بخشيدن به كار اگر باعث كاهش كيفيت كار نشه پسنديده هست، اينطور نيست ؟

در ضمن چون فرايند دموكراتيك هست و راي گيري هم چيزي نيست كه بشه توش دست برد پس ميشه انتظار داشت نتيجه مطلوب گرفته بشه

مادرم چيزي از سياست نمي دونه، هر موقع حرفي مي زنيم يا از كسي انتقاد مي كنيم اگر باب ميلش نباشه به جاي جبهه گرفتن ميگه خدا هر كسي رو كه مي خواد به مردم خدمت كنه حفظ كنه و كمكش كنه

موفق باشيد
يا علي
بنده شعرها می سرایم برای دموکراسی و فرایندهایی از این دست وخواب خوش من چیزی جز رفتارهای دموکراتیک گونه نیست که والاتر از آن نمی بینم.اما ای دریغ که مثل آب خوردن سر دموکراسی بریده می شود.

مادرتان به سلامت که همیشه حسرت صداقت های نسل های پیش را خورده ام .نسل هایی که اگر ذره ای آنان را سرلوحه کنیم بی شک قهرمان زندگانی هستیم.نسلی که من به شخصه نتوانستم چیزی از صداقتشان را وام بگیرم.اما تا ابد تمجیدگر رفتارهایشان خواهم بود.

اما باید ببینیم این فرایند دموکراتیک آیا در پی این نیست که مرزها را تنگتر و حریم را سخت تر نماید.پیش زمینه دموکراسی حذف نکردنست نه حذف کردن چهره.حذف نکردن قوانین بنیادی دموکراسی !

تا نظر شما و آقا رضا چه باشد تا من ادامه دهم ............
قديمي May 21st, 2009, 15:12   #1414
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

متاسفانه من هم مانند برخی دوستان بطور کامل متوجه منظور شما نمی شوم. بعنوان نمونه جمله: (صداقت نسبت به شفافیت در کلام وجود ندارد)

لطفا در چند جمله و بطور ساده وشفاف اعلام کنید که بنده چکار کنم که شما شفافیت را زیاد و صداقت را پر رنگ ببینید؟

با تشکر

پ.ن: تصادفا در یک مورد با شما اتفاق نظر دارم. زیرا من هم صداقت را پر رنگ نمی بینم.

شفافیت:یک بسته کاملا روشن از سوی غرب در موررد انرژی هسته ای برای مذاکره روی میز ایران است .غرب چقدر در پی صداقت است و چه هدفی را دنبال می نماید؟

صداقت:ایران بسته شفاف را می خواند صداقت کمست خوب حالا این درست نیست که ایران بیاید داد بزند من می خواهم ادامه دهم چرا که قصد ایران هم این نیست!همه هم میدانیم.اما تا مادامیکه دوستان قدرتمند بسته بپیچند حتی کاملا شفاف دوستان ضعیف تر ادعای حقوق خویش را دارند حتی در سطح محدود.همین برق خانگی ...........

اما خوب شد شما آمدید چون کلامی داشتم با شما.اجازه هست؟
قديمي May 21st, 2009, 15:18   #1415
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
شفافیت:یک بسته کاملا روشن از سوی غرب در موررد انرژی هسته ای برای مذاکره روی میز ایران است .غرب چقدر در پی صداقت است و چه هدفی را دنبال می نماید؟

صداقت:ایران بسته شفاف را می خواند صداقت کمست خوب حالا این درست نیست که ایران بیاید داد بزند من می خواهم ادامه دهم چرا که قصد ایران هم این نیست!همه هم میدانیم.اما تا مادامیکه دوستان قدرتمند بسته بپیچند حتی کاملا شفاف دوستان ضعیف تر ادعای حقوق خویش را دارند حتی در سطح محدود.همین برق خانگی ...........

البته مثال شما را مرتبط نمی دانم. لطفا مطلب مورد نظرتان را مطرح بفرمائید.
قديمي May 21st, 2009, 15:19   #1416
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
0

نقل قول:
بنده شعرها می سرایم برای دموکراسی و فرایندهایی از این دست وخواب خوش من چیزی جز رفتارهای دموکراتیک گونه نیست که والاتر از آن نمی بینم.اما ای دریغ که مثل آب خوردن سر دموکراسی بریده می شود.

مادرتان به سلامت که همیشه حسرت صداقت های نسل های پیش را خورده ام .نسل هایی که اگر ذره ای آنان را سرلوحه کنیم بی شک قهرمان زندگانی هستیم.نسلی که من به شخصه نتوانستم چیزی از صداقتشان را وام بگیرم.اما تا ابد تمجیدگر رفتارهایشان خواهم بود.

اما باید ببینیم این فرایند دموکراتیک آیا در پی این نیست که مرزها را تنگتر و حریم را سخت تر نماید.پیش زمینه دموکراسی حذف نکردنست نه حذف کردن چهره.حذف نکردن قوانین بنیادی دموکراسی !

تا نظر شما و آقا رضا چه باشد تا من ادامه دهم ............
با نام و ياد خدا

ممنون از لطف شما

اگر درست متوجه منظور شما شده باشم مي خواهيد بفرمائيد همه سعي و تلاش ها براي رسيدن به يك جامعه دموكراتيك مجازي در اين سايت محكوم به شكست هست و در نهايت نارضايتي ها كاهش پيدا نمي كنه و در اجرا دچار نقص مي شويم و همون جو سليقه ها و برداشت ها و منافع شخصي حاكم هست ؟

در جواب شما مي تونم بگم فرض كنيد تا الان در محدوديت بوديم و از حالا مي خواهيم يكبار هم كه شده دموكراسي رو تمرين كنيم، اگر اين كار رو نكنيم چطور مي فهميم كجاي كارمون ايراد داشته و بايد اصلاح بشه ؟

اگر راه حل بهتري داريد ارائه بديد و يا مساله رو كاملا باز كنيد تا بهتر بررسي بشه

پ.ن: اعتقاد بنده بر اين هست كه همه خوب هستند و در پي اصلاح و خير رساني هستند مگر اينكه عكس اون ثابت بشه، تازه در اينجا باز هم كل موجوديت و هويت شخص رو زير سوال نمي برم و به همون افكارها و رفتارهاي نادرست انتقاد مي كنم.

موفق باشيد
يا علي
2 تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 15:20   #1417
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:

جناب فراري با عرض پوزش تنها راهي كه دوستان متوجه منظور شما در مرحله اول و سپس پاسخگويي شوند نگارش به سبك معمول شفاف و محاوره اي ميباشد
در اپتدا شفافيت متون خود را زياد كنيد با تغيير سبك نگارش .شما در هر نوشته خود يك معما اضاف ميكنيد
اقا يك قرن بيا جلو
ميگن يك انگليسي امده بود ايران . از يك همشهري پرسيد كن يو اسپيك انگليش؟ همشهري گفت جهت احتياط خودتي!!
ياد كتب قديمي افتادم .... ي
اما اين جمله مجلس فرمايشيست يك جمله معروف است در زمان مشروطه

آخرین ويرايش توسط وحید در May 21st, 2009 و ساعت 16:09
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از وحید:
قديمي May 21st, 2009, 15:25   #1418
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
البته مثال شما را مرتبط نمی دانم. لطفا مطلب مورد نظرتان را مطرح بفرمائید.

شما از من مرز بین شفافیت و صداقت را خواستید من هم مثال عینی زدم مثال های درون سایتی هم فراوان دارم

ادامه می دهم.........
قديمي May 21st, 2009, 15:30   #1419
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
شما از من مرز بین شفافیت و صداقت را خواستید من هم مثال عینی زدم مثال های درون سایتی هم فراوان دارم

ادامه می دهم.........
بنده کی چنین چیزی خواستم؟ خواسته بنده این است:

نقل قول:
با تشکر
قديمي May 21st, 2009, 15:35   #1420
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

با سلام و تشکر برای پی گیریها و تشکر از شما جناب حصارکی .
در مورد تدوین قانون باید عرض کنم که زمانی که جناب وحید مدیریت تالار را به عهده گرفتند قوانینی اضافه شد که اگر با همین قوانین بخواهیم تدوینی انجام دهیم جز تعطیلی تالار عمومی اتفاق دیگری رخ نخواهد داد پس در واقع ما تدوینی در پیش نداریم از هم اکنون می توان نتیجه را پیش بینی کرد .با این قوانین باید تالار را بدرود بگوییم.
قديمي May 21st, 2009, 15:37   #1421
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
بنده کی چنین چیزی خواستم؟ خواسته بنده این است:

با تشکر
قوانین کاملا مشخص است چه قوانین داخل سایت برگرفته از قوانین جامعه است و کسی که برای ساعتی به دل شهر بزند همه چیز بدستش می آید حال می خواهد توریستی از سوییس باشد یا رزمنده ای از لبنان.اینکه ما قصد نموده ایم قوانین را پررنگتر نماییم اصلا کار بدی نمی تواند باشد اما قصد ما از پررنگ کردن قوانین چیست؟

1-پررنگ کردن دلایل و توضیح روشن تر در قبال حذف پست
2-تنگ کردن حریم نوشتاری
3-یک نوع حرکت برای توجیه رفتارهای بعدی
4-مرز های کم رنگ را هم پررنگ کنید
5-نیت خیر!
قديمي May 21st, 2009, 15:50   #1422
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
قوانین کاملا مشخص است چه قوانین داخل سایت برگرفته از قوانین جامعه است و کسی که برای ساعتی به دل شهر بزند همه چیز بدستش می آید حال می خواهد توریستی از سوییس باشد یا رزمنده ای از لبنان.اینکه ما قصد نموده ایم قوانین را پررنگتر نماییم اصلا کار بدی نمی تواند باشد اما قصد ما از پررنگ کردن قوانین چیست؟

1-پررنگ کردن دلایل و توضیح روشن تر در قبال حذف پست
2-تنگ کردن حریم نوشتاری
3-یک نوع حرکت برای توجیه رفتارهای بعدی
4-مرز های کم رنگ را هم پررنگ کنید
5-نیت خیر!
با سلام

سایت سرمایه یک سایت تخصصی در حوزه بازارهای مالی است. هدف این سایت (هدفی که بنده از تاسیس این سایت در ذهن داشتم و هنوز هم این هدف را دنبال می کنم) عبارت است از:

آموزش، تولید محتوای فارسی و بحث و تبادل نظر در حوزه بازارهای مالی

موارد زیر در دستور کار سایت سرمایه قرار ندارند و نخواهد داشت:
اصلاح سیاسی جامعه، بسط و گسترش دموکراسی، گسترش دین در جامعه، اثبات اینکه کدام دین و عقیده حق است و کدام نیست، بزرگنمایی عملکرد مثبت مسئولان یا انتقاد از عملکرد منفی آنها، و مواردی از این دست

به صراحت اعلام می کنم که سایت سرمایه در راستای گسترش یا تضعیف دموکراسی در جامعه فعالیت نمی کند. اما تلاش می کند در حوزه فعالیت تخصصی خود دموکراتیک عمل کند.

با تشکر

پ.ن: اگر سوال یا ابهامی هست، با صراحت بپرسید، با صراحت پاسخ خواهم داد.
7 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 21st, 2009, 15:53   #1423
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر برای پی گیریها و تشکر از شما جناب حصارکی .
در مورد تدوین قانون باید عرض کنم که زمانی که جناب وحید مدیریت تالار را به عهده گرفتند قوانینی اضافه شد که اگر با همین قوانین بخواهیم تدوینی انجام دهیم جز تعطیلی تالار عمومی اتفاق دیگری رخ نخواهد داد پس در واقع ما تدوینی در پیش نداریم از هم اکنون می توان نتیجه را پیش بینی کرد .با این قوانین باید تالار را بدرود بگوییم.
با نام و ياد خدا

سلام سركار خانم شيخي

پس شما مي فرمائيد عملا نمي توان قوانين كشور در مورد سايت هاي اينترنتي را رعايت كرد و حتما بايد از خط قرمزهاي آن عبور كرد تا بتوان پستي در زمينه سياست و مذهب و ... زد، درسته ؟

بنده عرضم اين هست كه دوستان چه موافق و چه مخالف اگر نقدي دارند يا پستي مي خواهند بزنند يا خبري مي خواهند درج كنند كه به حوزه هاي حاشيه ساز مرتبط مي شود مي توانند آن را در كمال احترام و ادب و حفظ حريم حقيقي و حقوقي بيان كنند و از جبهه گيري، محكوم نمودن يكديگر، متهم كردن و تحقير كردن يكديگر خودداري كنند.

از نظر شما خصوصيت ويژه يك جامعه دموكرات غير از شنيدن نظر مخالف در محيطي آرام و رد و اثبات نظرات با دلايل منطقي و علمي هست ؟

اگر بنا به اين باشه كه همه به هم حمله كنند و هيچكس حاضر نباشه نظر ديگري رو تحمل كنه چه قانون باشه چه نباشه فرقي نمي كنه.

در نهايت اولويت حفظ سايت هست و اگر همه بر اين نظر شما هستند كه حرف زدن از هر نوع و به هر شكل در اين كشور با يكي از قوانين همخواني نداره ديگه بنده حرفي ندارم

موفق باشيد
يا علي
تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 15:58   #1424
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
با سلام

سایت سرمایه یک سایت تخصصی در حوزه بازارهای مالی است. هدف این سایت (هدفی که بنده از تاسیس این سایت در ذهن داشتم و هنوز هم این هدف را دنبال می کنم) عبارت است از:

آموزش، تولید محتوای فارسی و بحث و تبادل نظر در حوزه بازارهای مالی

موارد زیر در دستور کار سایت سرمایه قرار ندارند و نخواهد داشت:
اصلاح سیاسی جامعه، بسط و گسترش دموکراسی، گسترش دین در جامعه، اثبات اینکه کدام دین و عقیده حق است و کدام نیست، بزرگنمایی عملکرد مثبت مسئولان یا انتقاد از عملکرد منفی آنها، و مواردی از این دست

به صراحت اعلام می کنم که سایت سرمایه در راستای گسترش یا تضعیف دموکراسی در جامعه فعالیت نمی کند. اما تلاش می کند در حوزه فعالیت تخصصی خود دموکراتیک عمل کند.

با تشکر

پ.ن: اگر سوال یا ابهامی هست، با صراحت بپرسید، با صراحت پاسخ خواهم داد.

بنده حرفی در مورد توسعه دموکراسی زدم؟شفافیت از من خواستید تا پاسخ دهید من هم در چند بند شفافانه حرف زدم.برنمی تابید خاموش شویم اما اگر قصد فرایند دموکراتیک برای قوانین جدید دارید پیش زمینه ها را هم رعایت نمایید. قصد این بود پاسخ کلامم را دهید نه مرا فرستید دنبال نخود سیاه........

اما اتفاقا کاملا موافقم با حذف موارد دینی چرا که دین حریم شخصیست نه در ایران در جهان به این پهناوری.
قديمي May 21st, 2009, 16:04   #1425
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
بنده حرفی در مورد توسعه دموکراسی زدم؟شفافیت از من خواستید تا پاسخ دهید من هم در چند بند شفافانه حرف زدم.برنمی تابید خاموش شویم اما اگر قصد فرایند دموکراتیک برای قوانین جدید دارید پیش زمینه ها را هم رعایت نمایید. قصد این بود پاسخ کلامم را دهید نه مرا فرستید دنبال نخود سیاه........

اما اتفاقا کاملا موافقم با حذف موارد دینی چرا که دین حریم شخصیست نه در ایران در جهان به این پهناوری.
لطفا پیش نیازها را در چند بند لیست کنید.

با تشکر
تشکر کننده از Reza:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 00:14 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.