انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 19th, 2009, 13:46   #1351
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kakolokia نمايش نوشته ها
با نام و ياد خدا

سلام خدمت دوستان عزيز

در راستاي حل مسائل پيش آمده مابين مسئولين سايت و كاربران بنده راه حلي به ذهنم مي رسه كه مي تونه كارگشا باشه:

1- در اولين قدم با يك كار كارشناسي و حقوقي در قوانين و مرامنامه سايت يك بازنگري كلي و جامع صورت بگيره و قوانين طوري طراحي بشه كه در عين شفافيت و وضوح، خطوط قرمز رو با مصاديق اون معرفي كنه (مثلا چجور عكسهايي رو نميشه گذاشت و يا چه جور كلماتي رو نميشه به كار برد و ...) و با قوانين كشور انطباق كامل داشته باشه و اعتدال و انصاف رو ميان كاربران و مديران در نظر بگيره و طوري باشه كه همه عدالت رو احساس كنند

مثلا اينكه گفته شده بحث سياسي و مذهبي ممنوع است خيلي جمله كلي است و بايد منظور از بحث كاملا شرح داده بشه، مثلا عنوان كردن و مطرح كردن مسائل سياسي و مذهبي هم آيا جزو بحث هست ؟ آيا اظهار نظرهاي علمي و منطقي و كارشناسانه هم جزو بحث هست ؟ مسلما تبليغ و تشريح بعضي مسائل سياسي و مذهبي در قوانين اين كشور مجاز نيست (كاري به درست يا غلط بودنش نداريم) و اين ربطي به سايت و عقايد مديريت نداره ولي تا يك حد و مرزي ميشه وارد مسائل شد و بهتره اون حد و مرزها كاملا مشخص بشه

2- به جاي حذف پست ها، عمل انتقال و حذف تاخيري صورت بگيره به اين صورت كه پست مربوطه به تاپيك حاشيه هاي سايت منتقل بشه و در پي نوشت اون فقط شماره قوانين تخطي شده درج بشه و پست هاي تاپيك حاشيه در يك مدت زمان مشخص حذف بشه، با اين كار ميشه يك آمار كلي از حاشيه هاي سايت و بيشترين قوانين نقض شده و زحمات مديريت و كاربران حاشيه ساز بدست آورد و همه در جريان روند اصلاح قرار مي گيرند

3- كاربران موظف هستند از قوانين مثل مديريت اطلاع داشته باشند و اگر به پستي اعتراض دارند در جوابيه اون پست فقط شماره قوانين نقض شده رو گوشزد كنند و از توضيح و تفصيل كه خودش باعث حاشيه هاي بيشتر ميشه خودداري كنند.

4- سرفصل هاي تاپيك ها و موضوعات حاشيه ساز به صورت كامل مشخص بشه و ايجاد و هدايت اين تاپيك ها زير نظر كامل مديريت قرار بگيره و اگر در حين بحث ها مورد جديدي پيش آمد كه در قوانين بيان نشده بود آن را به تبصره ها اضافه كرده و قوانين سايت را به صورت پويا و متناسب با زمان كامل نمايد

5- همه در برابر قانون برابر باشند و هيچ كاربري برتري نسبت به ديگري نداشته باشه و اگر اختلافات و دعاوي بالا گرفت و پيچيده شد، اونوقت بهتره يك دادگاه و قاضي عادل براي سايت داشته باشيم تا طرفين دعوا در اونجا با عدالت محاكمه بشن و هر رايي كه قاضي داد رو اعم از تنبيه و يا اخراج و ... رو قبول كنند.

6- هر شخص موظف باشه تا قبل از ايجاد يك تاپيك غير تخصصي يك تاپيك تخصصي ايجاد كنه و چيزهايي رو كه بلد هست تا اونجا كه براش مقدور هست ياد بده تا بار علمي و تخصصي سايت هم حفظ بشه و روحيه دوستي و همدلي بالا بره

به اميد يك سايت پر بارتر و كم حاشيه تر و وحدت آفرين تر
موفق باشيد
يا علي
با سلام و تشکر از پیشنهادات مطرح شده توسط دوستان

راه حل ارائه شده توسط جناب kakolokia مناسب و کاربردی به نظر می رسد.

شخصا مایلم اجرای مراحل این پیشنهاد را طی یک فرآیند دموکراتیک به اعضای سایت واگذار کنم. بعنوان نمونه مراحل اجرا شامل قدم های زیر می شود:

1- انتخاب یک تیم توسط اعضا برای بازنگری در قوانین تالارهای غیرتخصصی (با هدف شفافیت و صراحت هر چه بیشتر قوانین)

2- تصویب قوانین تالارهای غیرتخصصی توسط اعضا

3- انتخاب مسئولان تالارهای غیرتخصصی توسط اعضاء

4- انتخاب ناظران توسط اعضاء برای نظارت بر حسن اجرای قوانین

مدیر سایت نیز تنها در صورتی در روند تصمیم گیری یا اجرا دخالت خواهد کرد که موجودیت سایت یا اهداف سایت را در خطر ببیند.

از همه دوستان دعوت می کنم بجای بحثهای بی حاصل (مانند انتقاد از وضع موجود، یا توجیه وضع موجود) به چگونگی اجرای این راه حل ها فکر کنند.

این تاپیک برای چند ساعت بسته خواهد بود تا همه دوستان با آرامش روی مسئله تأمل کنند و بعد از باز شدن تاپیک نظرات مفید و سازنده خود را مطرح کنند.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 19th, 2009, 22:43   #1352
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

با سلام

منتظر شنیدن نظرات دوستان هستیم.
3 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 19th, 2009, 23:11   #1353
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

آقا رضا شما یک قدم جلو بیایید بعد منتظر حضور اعضا باشید.
قديمي May 19th, 2009, 23:15   #1354
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
آقا رضا شما یک قدم جلو بیایید بعد منتظر حضور اعضا باشید.
من تا اینجا جلو آمدم که تهیه قوانین، تصویب قوانین، نظارت و همچنین اجرا را به اعضا واگذار کنم. اگر شما خواسته دیگری دارید لطفا اعلام کنید.
تشکر کننده از Reza:
قديمي May 19th, 2009, 23:16   #1355
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
0

آقای وحید را از مدیریت تالار خلع کنید .این اولین قدم آمادگی است.
قديمي May 19th, 2009, 23:20   #1356
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
آقای وحید را از مدیریت تالار خلع کنید .این اولین قدم آمادگی است.
تا زمانی که قوانین تالارهای غیرتخصصی تدوین نشده اند و مسئولان و ناظران تالارها توسط اعضا انتخاب نشده اند، تعیین مسئول تالار بر عهده مدیر سایت است.

پ.ن: برای به نتیجه رسیدن بحث، پستهای غیرمفید را حذف خواهم کرد.
قديمي May 19th, 2009, 23:52   #1357
AmirBabak
مدیر تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار و تالارهای زیرمجموعه

AmirBabak's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: نارمک
تشکر از ايشان: 14,016 بار در 1,535 پست
AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)AmirBabak (سطح 11)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به AmirBabak
0

آقا رضا با سلام و تشکر از حسن تدبیر شما
یک سوال دارم
الان کدام بند از موارد ذیل قرار است مورد بحث قرار گیرد؟

نقل قول:
1- انتخاب یک تیم توسط اعضا برای بازنگری در قوانین تالارهای غیرتخصصی (با هدف شفافیت و صراحت هر چه بیشتر قوانین)

2- تصویب قوانین تالارهای غیرتخصصی توسط اعضا

3- انتخاب مسئولان تالارهای غیرتخصصی توسط اعضاء

4- انتخاب ناظران توسط اعضاء برای نظارت بر حسن اجرای قوانین
AmirBabak آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از AmirBabak:
قديمي May 20th, 2009, 00:07   #1358
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

منتظر شنیدن نظرات دوستان هستیم.

با سلام

اقا رضا پیشنهاد می کنم اول تعدادی از دوستان انتخاب و بعد نظر سنجی انجام بشه و گروهی جهت مدیریت و رسیدگی به اختلاف دوستان یا همان گروه ناظران انتخاب بشن

مدتی این گروه و مدیر انتخابی با همین قوانین کار رو ادامه بدهند تا اولا مشخص بشه ایا با نظر جمعی و انتخاب اعضا ایا باز هم حاشیه زیاد خواهد بود و ایا اصلا ایراد از قوانین است یا نحوه اجرا

چون فکر نمی کنم قوانین بصورت بنیادی نیاز به تغییر داشته باشه و ممکنه حداکثر با چند تغییر کوچک نیازها مرتغع بشه

بعد از مدتی تست این گروه می تونه نظر خودش رو ارایه کنه که ایا قوانین نیاز به تغییر اساسی دارند یا نه

و برا ساس تجربه دوره تست در صورت صلاحدید و احساس نیاز این تیم قوانینی کم - شفاف و کارا تدوین بشه و به اجرا گذاشته بشه

مورد دیگر تالار اعضا هست

که اصلا فلسفه ایجاد این تالار این بود که دوستان جائی داشته باشند که اگه حرفی هم زده شدمشکلی برای سایت ایجاد نکنه از شما در خواست می کنم روی این مساله و موضوع بیشتر تمرکز بشه

با احترام به نظر همه دوستانی که به حکم تخصصی بودن سایت حکم به حذف تالار موضوع ازاد یا قسمتهائی از اون می دن من فکر می کنم سایت سرمایه به این تالار نیز احتیاج داره

چون همه ما با حضور زیاد در این سایت به اون احساس وابستگی شدیدی هم به سایت و هم به همدیگر داریم( هر چند ممکنه بین مون گاهی اختلافاتی هم پیش بیاد ) و این جمع و سایت علاوه بر بار اموزشی برای خیلی از ما بار عاطفی هم داره و کار مشترک حلقه مشترک همه ماست ونمیشه برای ارسال یک خبر یا درد دل کردن یا صبحت پیرامون موضوعی خاص بریم توی یک سایتی که اصلا با اعضای اونها هیچ فصل مشترکی نداریم( البته این نظر شخصی من هست شاید بقیه دوستان بتونن چنین کاری رو انجام بدن )

با تشکر

آخرین ويرايش توسط oomiidd در May 20th, 2009 و ساعت 00:09
oomiidd آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از oomiidd:
قديمي May 20th, 2009, 00:36   #1359
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

آقا رضا من فکر میکنم در همون قدمهای اول یعنی تعیین قوانینی جدید برای تالارهای غیر تخصصی ما با مشکل بزرگی روبرو هستیم.
ببینید قوانین و بخشنامه ها در مورد خطوط قرمز سایتها مشخص هستند که آقا وحید نیز آنها را در سایت قرار دادند و همه دوستان فکر میکنم مطالعه کرده باشند.اگر بخواهیم بر طبق این قوانین رفتار کنیم مدیر این بخش هر کس که باشد چاره ای نخواهد داشت جز اینکه تا حدود زیادی مانند آقا وحید عمل کند و در نتیجه همانطوری که قبلا نیز اشاره کردم این تاپیکها به بلندگوی جناح اقلیت تبدیل خواهند شد که مطمئنا در این حالت برای اکثریت بچه ها وجود این تاپیکها با چنان وضعی زجر آورتر از نبودن آنهاست!شاید دوستان خرده بگیرند که با وجود همین قانونها سایتهای زیادی هستند که خارج از این خطوط به فعالیت سیاسی مشغولند.ولی مساله ای که هست اینه که در کشور ما متاسفانه قانون رو فقط برای خالی نبودن عریضه مینویسند و به قول جورج اورول "همه در برابر قانون برابرند ولی بعضی برابرترند!!" میخوام بگم که در کشوری مثل کشور ما روش اجرای قانون برای افراد مختلف و در شرایط زمانی و سیاسی متفاوت تغییر میکنه.خیلی از اون سایتها به کانونها و لابیهای قدرت وابسته هستند و خیلی دیگه هم براشون فی.لتر مهم نیست و با عوض کردن اسم دوباره به فعالیتهاشون ادامه میدند.بعضی هم که مسوولینشون در خارج از کشور هستند و دست کسی بهشون نمیرسه! ببینید در مورد سرمایه چند نکته هست: یکی اینکه سرمایه سایت کوچک و مهجوری نیست و بازدید کننده بالایی داره که روز به روز هم به این تعداد داره اضافه میشه و بالطبع به همین نسبت هم روز به روز به حساسیت نسبت به اون اضافه خواهد شد.دوم اینکه موضوع این سایت یعنی فارکس حوزه ایه که هنوز تکلیفش مشخص نیست و هر روز این احتمال وجود داره که به اقتضای یک صحبت غیر کارشناسانه یا مغرضانه (که نمونه هاش رو هم در همین سایت دیدیم) همه چیز زیر و رو بشه و ادامه کار ما و سرمایه به مشکل بر بخوره. سوم اینکه اخیرا افراد معدودی در سایت پیدا شدند که زیاد از آزادی بیان نسبی که اینجا بین بچه ها وجود داشت خوششون نیومده و بصورت غیر مستقیم سایت رو تهدید به فیل.تر کردند.در ضمن سخت گیریها در حوزه اینترنت روز به روز داره افزایش پیدا میکنه.شما شرایط 5 سال پیش را با پارسال مقایسه کنید و پارسال را نیز با امسال.میبینید که این فشارها گذشته از شرایط ویژه ای مثل انتخابات در کل نیز روز به روز در حال افزایش بوده.پس این دلیل نمیشود که چون تاکنون برای سرمایه مشکلی بوجود نیامده از این به بعد نیز نخواهد آمد!
اگر هم این قوانین به طریق دموکراتیک بین اعضاء سایت وضع بشه نتیجه کم و بیش مشخصه و به احتمال زیاد به روند این تاپیکها قبل از مدیریت آقا وحید برمیگردیم.یعنی فضایی بازتر و درگیری و نارضایتی بسیار کمتر.ولی نکته اینجاست که با توجه به چند موردی که عرض شد و شرایط خاص سرمایه اگر برای سایت و آقا رضا به عنوان مسوول مستقیم این سایت مشکلی به وجود بیاد ( که احتمالش از این به بعد زیاد خواهد بود ) اون موقع آیا کسی هست که اینقدر قدرت داشته باشه تا از ایشون و سرمایه محافظت کنه؟ یا اصلا کسی هست که در جهت دفاع از آزادی بیان حاضر باشه به جای آقا رضا این خطرات رو به جون بخره و مسوولیت اون تالار رو به صورت رسمی و محضری به عهده بگیره؟
امیدوارم که من بدبینانه به قضیه نگاه کرده باشم و شرایط به اون بدی که من تصور میکنم نباشه .
به نظرم اول باید جواب این سوالات و ابهامات رو بدیم تا بعدا بتونیم به بخشهای دیگه بپردازیم.
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي May 20th, 2009, 01:23   #1360
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

یک شورای نگهبان متشکل از آراء اعضا ایجاد شود تا قوانین نوشته شوند بعد قولنین دوباره برای همه پرسی گذاشته شوند و بعد تصویب گردند .
شورا هم از اعضایی که اعلام کاندیتاتوری می کنند به رای اعضا انتخاب می شوند.
قديمي May 20th, 2009, 08:32   #1361
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

با تشکر از اینکه نظرات اعضاء رو می پرسید و اهمیت می دید، چیزی که معمولاً در جامعه ایرانی از طرف مدیران دیده نمی شه.

بنظر من اولین قانونی که باید تصویب کنید (البته قبلاً تصویب شده باید فقط اجرا بشه) این هست که هرگونه بحث مذهبی و سیاسی به معنای واقعی ممنوع باشه.

یعنی نه کسی در وصف امام زمان و امام حسین پست و تاپیک بزنه و نه در وصف جناح مخالف، کلاً مذهب رو از این سایت دور کنیم، هیچ حرفی تبریک، تسلیت، تهنیت، تعریف، تجلیل و ... راجع به اسلام، خدا، پیغمبر و ائمه اطهار زده نشه (چه موافق قوانین نظام باشه چه مخالف).

بنظر من این اولین قانونی هست که باید تصویب بشه و اگر تصویب نشه مطمئن باشید بازهم همین آش و همین کاسه است.

پ . ن : این نظر شخصی من هست و حرفم رو هم به هیچ عنوان به کسی تحمیل نمی کنم، پس لطفاً جبهه نگیرید.
قديمي May 20th, 2009, 08:44   #1362
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

دومین چیزی که باید تصویب شه این هست که باید ما یک تیم مدیریت داشته باشه به دلایل زیر:

1 - این وسط یک نفر انسان بد و دشمن سایر اعضاء شناخته نمی شه، که مثل آقا وحید وقتی پست ها رو پاک می کنه و یا تذکر می ده همه صداشون در بیاد، چون تیم هست و رای گیری شده و نظرات دسته جمعی اعمال شده از طرف سایرین راحتتر پذیرش می شه.
2 - واقعاً بعضی از خط قرمزها رو یک نفر نمی تونه بدرستی تشخیص بده باید از نظرات دیگران استفاده بشه.
3 - چک کردن تالارهای غیر تخصصی واقعاً کار نفس گیری هست که از عهده یک نفر خارجه.
4 - اگر ما یک مدیر داشته باشیم، مطمئناً این تفکر پیش می یاد که این فرد طرفدار یک گروه در سایت هست و داره پستهای یک عده رو از روی قصد و غرض پاک می کنه و در عوض پستهای جناح مخالف و مقابل رو که با عقایدش منطبق هستند پاک نمی کنه (شرایطی مثل شرایط الان)، ولی اگر چند نفر وجود داشته باشند که یک نفر از طرف مدیریت سایت باشه (آقا رضا) و بقیه با نظرات اعضاء و با رای گیری انتخاب بشوند خود به خود این تفکر که داره حق فردی پایمال میشه از بین می ره و کسی فکر نمی کنه که داره در حقش ظلم می شه و حقش به کس عضو دیگری داده می شه.
قديمي May 20th, 2009, 10:12   #1363
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

من اصلا به این تصمیمی که اقا رضا گرفتن اعتقادی ندارم

این کار نهایتا با موفقیت به انجام نمیرسد اینکه ما مرتب بیایم تیم درست کنیم بعد بگیم این چند نفر اون بخش رو ادره کنند اون چند نفر به اونه نظارت کنند دوباره چند نفر دیگه به اون یکی ها نظارت کنند .......... این کار رو حتی اگه با موفقیت هم انجام بدهید نهایتا یک شلم شوربای عظیم به پا خواهد شد و افزایش حاشیه و افزایش جدل نتیجه اش خواهد بود .... بهترین کار اینه که قوانین سایت بدون هیچگونه اغماضی اجرا بشه ..........خود دانید از ما گفتن بود ..........

صلاح خویش خسروان دانند
قديمي May 20th, 2009, 10:20   #1364
BLACK_NINJA
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام

در این سایت اکثریت خدا پرست و شیعه هستند.باید به عقاید این اکثریت احترام گزاشت.و به نظر من وجود تاپیکهایی مثل سلام خدا و حکمتهای مولی من علی(ع) و تبریک و تسلیت و مناجات و.... به همین صورتی که هست وجودش برای سایت مشکلی ایجاد نمیکند.بلکه در مواردی با عث ایجاد همدلی بیشتر بین اعضا میشود.بنده هم مخالف ایجاد بحث مذهبی در سایت هستم.
قديمي May 20th, 2009, 10:36   #1365
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

دوستان سختش نکنید .اولین قدم قانون هست که یا باید تغییر کند یا اصلاح شود .برای این اولین قدم باید تیم تشکیل شود .تیم هم از بچه های قدیمی و فرهیخته ی سایت باید انتخاب شود.تا اینجا را به توافق و رای گیری برسیم به مراحل بعد هم می رسیم ان شاءالله.

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 11:57 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.