انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 23rd, 2009, 00:10   #1516
saleh derakhshan
Senior Member

saleh derakhshan's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,258 بار در 327 پست
saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)saleh derakhshan (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به saleh derakhshan
0

جناب حاج رضا شما نگاهی به تاپیک کارگزاری بروکو بندازید ... تو این مدتی که من ایران نبودم فردی با یه اکانت ورچوآل که بر اساس تعداد پستهایی که زده و فردی که بابت هر پست از ایشان تشکر کرده مشخصا براحتی میتوان فهمید این موضوع را
به متهم کردن وایت لیبل منطقه ای ایران اقدام کرده است ... بطور بسیار ابتدایی و بچهگانه حتی با این لفظ که سایت اصلی خیلی خوبه سایت فارسی خوب نیست ... و این پست براحتی نمایش داده شده ... منی که در سایت شما هرماهه در تبلیغات دارم هزینه میکنم .. پست زدم فلانی شما کی از دپارتمنت فارسی درخواست داشتید که جوابتون رو ندادن بعد همکارای شما پست اون فردی که کارش آی بی گیریه و اینطور توهین کرده رو براحتی نمایش میدهند ولی ادعای حیثیت و یا حتی سوال مطرح شده که شما کی سوال کردید را اونم چندین بار براحتی پستهایش را پاک میکنند
این دور از هر عدالتیست .. اگر صحبت از منع مباحث تبلیغاتیست چگونه است که توهین و تخریب اونم بدون هیچ مدرکی برای شما قابل قبول است ولی کارگزاری که سایت شما را برای تبلیغ خود در ایران برگزیده حتی اجازه سوال هم ندارد
قديمي May 23rd, 2009, 09:05   #1517
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saleh derakhshan نمايش نوشته ها
جناب حاج رضا شما نگاهی به تاپیک کارگزاری بروکو بندازید ... تو این مدتی که من ایران نبودم فردی با یه اکانت ورچوآل که بر اساس تعداد پستهایی که زده و فردی که بابت هر پست از ایشان تشکر کرده مشخصا براحتی میتوان فهمید این موضوع را
به متهم کردن وایت لیبل منطقه ای ایران اقدام کرده است ... بطور بسیار ابتدایی و بچهگانه حتی با این لفظ که سایت اصلی خیلی خوبه سایت فارسی خوب نیست ... و این پست براحتی نمایش داده شده ... منی که در سایت شما هرماهه در تبلیغات دارم هزینه میکنم .. پست زدم فلانی شما کی از دپارتمنت فارسی درخواست داشتید که جوابتون رو ندادن بعد همکارای شما پست اون فردی که کارش آی بی گیریه و اینطور توهین کرده رو براحتی نمایش میدهند ولی ادعای حیثیت و یا حتی سوال مطرح شده که شما کی سوال کردید را اونم چندین بار براحتی پستهایش را پاک میکنند
این دور از هر عدالتیست .. اگر صحبت از منع مباحث تبلیغاتیست چگونه است که توهین و تخریب اونم بدون هیچ مدرکی برای شما قابل قبول است ولی کارگزاری که سایت شما را برای تبلیغ خود در ایران برگزیده حتی اجازه سوال هم ندارد
با سلام

دو موضوع مختلف در پیام شما مطرح شده است:

۱- ظاهرا شما انتظار دارید بدلیل اینکه کارگزار مربوطه سایت سرمایه را برای نمایش آگهی انتخاب کرده، اجازه داشته باشد در تالار بروکرها تبلیغ کند، یا از مدیران توقع دارید بدلیل اینکه کارگزار هر ماه هزینه نمایش بنر را می پردازد، پستهای انتقادی در مورد عملکرد بروکر را حذف کنند!

در پاسخ به این خواسته شما اعلام می کنم که مدیران سایت هرگز نمایش آگهی یک کارگزار یا شرکت را در اجرای قوانین سایت دخالت نمی دهند و این انتظار و توقع شما، توقع درست و بجایی نیست.

۲- ممکن است فردی بر اساس منافع شخصی یا غرض ورزی، اقدام به تخریب یک شرکت یا بروکر کند. با توجه به تعداد زیاد اعضای سایت و همچنین تعداد زیاد پستهایی که روزانه در سایت درج می شود، کنترل دقیق مواردی که شما در سطر اول اشاره کردید برای ما مقدور نیست. اما اگر شما موارد مشکوک را به همراه توضیحات کافی اعلام کنید، حتما بررسی می کنیم.

نکته آخر اینکه اگر درست به خاطر داشته باشم، شما پست انتقاد به بخش فارسی بروکر را اینطور گزارش کردید که: (اگر این پست از نظر شما ایرادی ندارد من دیگر حاضر نیستم در سایت شما تبلیغ کنم!) که من هم پاسخ دادم (اگر منظور شما این است که چون شما شما در سایت تبلیغات کرده اید، ما باید پستهای انتقادی را حذف کنیم، بدانید که هرگز این اتفاق نخواهد افتاد و شما می توانید از همین لحظه نمایش آگهی را متوقف کنید). در حالی که اگر بجای این نحوه برخورد با موضوع، دلایل خود در مورد اینکه کاربر مذکور قصد تخریب یا نفع شخصی دارد را به ما اعلام می کردید، شاید به نتیجه متفاوتی می رسیدید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Reza:
قديمي May 23rd, 2009, 12:30   #1518
mehdif
Senior Member

mehdif's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 263 بار در 99 پست
mehdif (سطح 1)mehdif (سطح 1)mehdif (سطح 1)mehdif (سطح 1)mehdif (سطح 1)
0

سلام و خسته نباشيد خدمت آقا رضا و تمامي دست اندر كاران سايت سرمايه

ابتدا از زحمات و تلاشهاي شما براي پربار كردن سايت و از اينكه محلي جهت ارتقاي دانش ايرانيان فراهم نموديد به نوبه خودم تشكر مي كنم.
دو پيشنهاد براي بهتر شدن روند رو به رشد سايت دارم كه در صورت صلاحديد و كارايي از آن استفاده شود:
1-همانند بسياري از سايتها و فرومهاي خارجي و چند نمونه از فروم هاي داخلي ، خواهشمند است تدابيري انديشيده شود تا مطالب ارائه شده در هر تاپيك به طور خلاصه در پست ابتداي تاپيك ارائه شود و انديكاتور ها و پستهاي مهم و فايل PDF مطالب در پست اول ضميمه گردد و با ادامه پيدا كردن مطالب تاپيك پست اول نقش هدايت كننده و خلاصه كننده تاپيك را بر عهده گيرد.
چه بسيار افرادي كه جهت پيگيري مطالب تاپيك مجبور به load نمودن تمام حدود 150 صفحه تاپيك كرده اند كه با اين سرعت اينترنت پايين كاري بسيار سخت است و در ضمن اكثر صفحات حاوي مطالب مهمي نيست.

2-ايجاد يك فهرست از اطلاعات سايت بدين صورت كه موضوع و پست نخست هرتاپيك در آن فهرست ارائه گردد.همچنين كلمات كليدي و مرتبط مربوط به هر تاپيك در پست نخست ارائه شود تا بدين صورت امكان جستجوي اطلاعات به صورت راحت تري ميسر باشد.

با تشكر از زحمات بي دريغ شما
به اميد ايراني آزاد و سربلند

آخرین ويرايش توسط mehdif در May 23rd, 2009 و ساعت 12:33
mehdif آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از mehdif:
قديمي May 24th, 2009, 11:31   #1519
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 520 بار در 141 پست
daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
Exclamation اخبار سیاسی چه لزومی دارد

0

سلام

با توجه به اینکه من دیشب یک پست نه چندان سیاسی در تاپیک کوتاه و خواندنی از روزنامه اقتصادی دنیای اقتصاد نقل کردم و فی الفور کات شد بر ان شدم که این موضوع را بیان کنم.گرچه که من یک پیام هم به دوستمان اقا وحید دادم و ایشان هم گفتند که هرگونه پست سیاسی در سرمایه ممنوع است که البته پست بنده زیاد هم سیاسی نبود و بیشتر یک مطلب جالب به نظر میرسید.

و اما چه لزومی دارد در یک سایت غیر سیاسی و یا روزنامه غیر سیاسی ستونی به سیاست اختصاص داده شود؟

همانطور که میدانیم در کشور ما و در تمام کشورها تعویض افراد با تغییر یکسری از سیاستهای ان کشور در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد همراه است.و خواه یا ناخواه روی زندگی همه افراد ان جامعه تاثیر میگذارد.برای همین هم اگر به روزنامه های تخصصی اقتصادی نگاهی بیندازیم ستون یا صفحه ای در باره سیاست خواهیم دید.اما شاید شما بگویید اقا این چه ارتباطی به فارکس و بازارهای مالی دارد.ماکه ضرری نمیکنیم هر کی میخواد باشه.

برای این منظور من با یک مثال سعی میکنم موضوع را کمی بررسی کنم.

همانطور که ما میدانیم به خاطر سیاستهایی که نظام جمهوری اسلامی و بالطبع ان دولت جمهوری اسلامی تعیین کرده است کشور ایران در تحریم قرار گرفته است و هرگونه نقل و انتقال پول با خارج از کشور با مشکلاتی همراه شده است.فرض کنید شما میخواهید پول به حساب بروکرتان واریز کنید.خوب چه میکنید.یک راه حل این است که شما با وب مانی کار کنید(همان پول الکترونیکی روسی)یعنی شما فقط و فقط به خاطر سیاستهای دولتتان باید پول به جیب دوستان و همسایه دوست داشتنی که همانه روسیه باشد بریزید.حال ممکن است شما بگویید بابا من میخوام 300 دلار حسابمو شارژ کنم مابع التفاوتش میشه 6000 یا 7000 تومان .این که پولی نیست.خوب اگه کسی قرار باشد حساب را 30000 یا 40000 شارژ کند به این مبلغ ناقابل از لحاظ شما باید 2 عدد صفر ناقابل اضافه کند.برای برداشت پول نیز وضع همین گونه است.حال شما سالانه میزان برداشت این فرد در ماه را حساب کنید(با فرض سود ده بودن)ببینید در سال چقدر پول زور باید بدهد.
یه روش دیگر هم دور زدن بانکهاست که در این روش هم هر کدام از بانکهای سر راه شما را کمی تا قسمتی شارژ میکنند.فکر کنم سیاست یه مقداری در همین کار هم زهر خودشو به افراد میرسونه.

در هر حال هدف از این پست نه اصلاح جامعه و نه اصلاح قوانین سایت سرمایه بود بلکه درددل کسی بود که یه پستش گرفتار تیغ تیز سانسور در یک جامعه توتالیتر قرار گرفت.ببین اونایی که یه فیلم میسازن یا یک کتاب مینویسن و با ان فیلم یا کتاب زندگی میکنن و بعد یک عده و یا یک نفر اون رو مخالف امیال و قوانین خود ساخته میبیند و ان را حذف میکند چه حالی پیدا میکنند.

موفق باشید.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پ.ن:هدف بنده از طرح این پست به هیچ وجه تخریب یا اهانت به کسی علی الخصوص اقای وحید نبود.ولی همانطور که در پیام خصوصی به ایشان هم گفتم سانسور عقاید و افکار کسی از دون ترین کارها و رفتارهایی است که غیر انسانی است که البته رنگ انسانی به خود میگیرد.
daivid آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از daivid:
قديمي May 24th, 2009, 13:21   #1520
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله daivid نمايش نوشته ها
سلام

با توجه به اینکه من دیشب یک پست نه چندان سیاسی در تاپیک کوتاه و خواندنی از روزنامه اقتصادی دنیای اقتصاد نقل کردم و فی الفور کات شد بر ان شدم که این موضوع را بیان کنم.گرچه که من یک پیام هم به دوستمان اقا وحید دادم و ایشان هم گفتند که هرگونه پست سیاسی در سرمایه ممنوع است که البته پست بنده زیاد هم سیاسی نبود و بیشتر یک مطلب جالب به نظر میرسید.

و اما چه لزومی دارد در یک سایت غیر سیاسی و یا روزنامه غیر سیاسی ستونی به سیاست اختصاص داده شود؟

همانطور که میدانیم در کشور ما و در تمام کشورها تعویض افراد با تغییر یکسری از سیاستهای ان کشور در زمینه های مختلف از جمله اقتصاد همراه است.و خواه یا ناخواه روی زندگی همه افراد ان جامعه تاثیر میگذارد.برای همین هم اگر به روزنامه های تخصصی اقتصادی نگاهی بیندازیم ستون یا صفحه ای در باره سیاست خواهیم دید.اما شاید شما بگویید اقا این چه ارتباطی به فارکس و بازارهای مالی دارد.ماکه ضرری نمیکنیم هر کی میخواد باشه.

برای این منظور من با یک مثال سعی میکنم موضوع را کمی بررسی کنم.

همانطور که ما میدانیم به خاطر سیاستهایی که نظام جمهوری اسلامی و بالطبع ان دولت جمهوری اسلامی تعیین کرده است کشور ایران در تحریم قرار گرفته است و هرگونه نقل و انتقال پول با خارج از کشور با مشکلاتی همراه شده است.فرض کنید شما میخواهید پول به حساب بروکرتان واریز کنید.خوب چه میکنید.یک راه حل این است که شما با وب مانی کار کنید(همان پول الکترونیکی روسی)یعنی شما فقط و فقط به خاطر سیاستهای دولتتان باید پول به جیب دوستان و همسایه دوست داشتنی که همانه روسیه باشد بریزید.حال ممکن است شما بگویید بابا من میخوام 300 دلار حسابمو شارژ کنم مابع التفاوتش میشه 6000 یا 7000 تومان .این که پولی نیست.خوب اگه کسی قرار باشد حساب را 30000 یا 40000 شارژ کند به این مبلغ ناقابل از لحاظ شما باید 2 عدد صفر ناقابل اضافه کند.برای برداشت پول نیز وضع همین گونه است.حال شما سالانه میزان برداشت این فرد در ماه را حساب کنید(با فرض سود ده بودن)ببینید در سال چقدر پول زور باید بدهد.
یه روش دیگر هم دور زدن بانکهاست که در این روش هم هر کدام از بانکهای سر راه شما را کمی تا قسمتی شارژ میکنند.فکر کنم سیاست یه مقداری در همین کار هم زهر خودشو به افراد میرسونه.

در هر حال هدف از این پست نه اصلاح جامعه و نه اصلاح قوانین سایت سرمایه بود بلکه درددل کسی بود که یه پستش گرفتار تیغ تیز سانسور در یک جامعه توتالیتر قرار گرفت.ببین اونایی که یه فیلم میسازن یا یک کتاب مینویسن و با ان فیلم یا کتاب زندگی میکنن و بعد یک عده و یا یک نفر اون رو مخالف امیال و قوانین خود ساخته میبیند و ان را حذف میکند چه حالی پیدا میکنند.

موفق باشید.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پ.ن:هدف بنده از طرح این پست به هیچ وجه تخریب یا اهانت به کسی علی الخصوص اقای وحید نبود.ولی همانطور که در پیام خصوصی به ایشان هم گفتم سانسور عقاید و افکار کسی از دون ترین کارها و رفتارهایی است که غیر انسانی است که البته رنگ انسانی به خود میگیرد.

این مساله سانسور به آقا وحید یا آقا رضا ربطی نداره که شما به ایشون پیغام خصوصی دادی یا از ایشون شکایت می کنی، قوانین مملکت به اینصورت هست و مدیران فقط فقط مجری هستند.

شما اگر واقعاً شکایتی دارید می تونید به آدرس زیر ایمیل بزنید:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینک ها می باشند. ]

یا تشریف ببرید قوه قضائیه، وزارت کشور، نیروی انتظامی، وزارت ارشاد، بسیج کل کشور، فرماندهی کل قوا و ... .
قديمي May 24th, 2009, 14:29   #1521
daivid
Senior Member

daivid's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
تشکر از ايشان: 520 بار در 141 پست
daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)daivid (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
این مساله سانسور به آقا وحید یا آقا رضا ربطی نداره که شما به ایشون پیغام خصوصی دادی یا از ایشون شکایت می کنی، قوانین مملکت به اینصورت هست و مدیران فقط فقط مجری هستند.

شما اگر واقعاً شکایتی دارید می تونید به آدرس زیر ایمیل بزنید:

یا تشریف ببرید قوه قضائیه، وزارت کشور، نیروی انتظامی، وزارت ارشاد، بسیج کل کشور، فرماندهی کل قوا و ... .
منظور من چیز دیگه ای بود و در دل بود اولشم اینو گفتم و الا گفتم که قصد اصلاح چیزی نیست و نه شما و نه اقا وحید و نه من به تنهایی نمیتوانیم چیزی رو عوض کنیم.ولی از راهنمایی شما ممنون.چشم حتما میرم.
daivid آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 25th, 2009, 12:00   #1522
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
0

اگر دلتون می خواد بحث مذهبی، سیاسی و اجتماعی کنید و در سایت وزین سرمایه نمی تونید، به فروم زیر حتماً یه سری بزنید، هرچی دلتون بخواد می تونید توی این سایت بگید هیچ کس هم کاری به کارتون نداره (هنوز هم سایتش از طرف نظام مقدس تحریم نشده).

سایت سرمایه فقط محل بحث و گفتگوی تخصصی در رابطه با فارکس هست و سایتهایی نظیر سایت بالا محل گفتگو در رابطه با خداشناسی و مذهب و سیاست.

توجه مهم: این سایت هم به من هیچ ارتباطی نداره و من فقط فیلم از این سایت دانلود می کنم، نه مال منه و نه من هیچ کدوم از مدیرانش رو می شناسم و باهاشون رابطه دارم، فقط بعضی از تاپیک هاش برام جالبه و این پست رو جهت تبلیغات نزدم، فقط هدفم حل مشکل دوستان مذهبی و سیاست مدار بود.
قديمي May 25th, 2009, 12:10   #1523
GFX
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 481 بار در 161 پست
GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)GFX (سطح 1)
Thumbs down

0

نقل قول:
اگر دلتون می خواد بحث مذهبی، سیاسی و اجتماعی کنید و در سایت وزین سرمایه نمی تونید، به فروم زیر حتماً یه سری بزنید، هرچی دلتون بخواد می تونید توی این سایت بگید هیچ کس هم کاری به کارتون نداره (هنوز هم سایتش از طرف نظام مقدس تحریم نشده).

سایت سرمایه فقط محل بحث و گفتگوی تخصصی در رابطه با فارکس هست و سایتهایی نظیر سایت بالا محل گفتگو در رابطه با خداشناسی و مذهب و سیاست.

توجه مهم: این سایت هم به من هیچ ارتباطی نداره و من فقط فیلم از این سایت دانلود می کنم، نه مال منه و نه من هیچ کدوم از مدیرانش رو می شناسم و باهاشون رابطه دارم، فقط بعضی از تاپیک هاش برام جالبه و این پست رو جهت تبلیغات نزدم، فقط هدفم حل مشکل دوستان مذهبی و سیاست مدار بود.
این یعنی حرف حساب

دوستان سرمایه ایه علاقمند به این قبیل مباحث تشریف بیارید اونجا تا هر چی رو که صلاح دونستیم Down کنیم

البته یه جور هم بیایید همو بشناسیم تا لیچار بار خودی نکنیم دیگه

حملـــــه
GFX آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از GFX:
قديمي May 25th, 2009, 23:02   #1524
parvan
Member

parvan's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 122 بار در 43 پست
parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)parvan (سطح 1)
0

سلام
یک پیشنهاد داشتم (البته نمیدونم که قبلا مطرح شده یا نه ، تاپیک صحفه 102 و من نمی تونم همش رابخونم )
با توجه به اینکه در موارد مختلفی دیده شده که بعضی از آیدی ها صرفا جهت تخریب کاربران و یا به حاشیه بردن تاپیک ها ایجاد میشوند و متاسفانه با حساسیتی که بین دوستان ایجاد شده باعث سر خوردگی و بعضا خداحافظی کسانیکه خالصانه زحمت میکشند شده ، پیشنهاد میکنم که به طریقی ( مثلا گذشت یک مدت محدودی از زمان عضویت حتی چند روز کم ) محدودیتی در ارسال پست برای دوستان تازه وارد ایجاد شود ، تا مثلا من نوعی که قصد خیری ندارم نیام یک آیدی همین حالا درست کنم و باعث ایجاد تنش و شیطنت برای دوستان دیگر بشم !.

البته مسلما این یک پیشنهاد کاملا خام است اما شاید باعث بشود که مدیران به طور جدی تری به فکر راهی برای جلوگیری از این آفت باشند .

سرمایه این سایت سرمایه همین دوستان هستند که به نظر بنده متاسفانه به طور جدی در معرض تخریب (کاملا حساب شده ) قرار دارند .

موفق باشید
parvan آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از parvan:
قديمي May 26th, 2009, 17:17   #1525
leader_nima
Member

leader_nima's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2009
محل سكونت: روی زمین
تشکر از ايشان: 191 بار در 46 پست
leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)leader_nima (سطح 2)
0

با درود و عرض احترام خدمت مدیریت سایت ...
مدتهاست که در حال مطالعه و جمع آوری اطلاعات هستم ...
چیزی که امروز باعثه ناراحتی من شد ... این بود که ... در تاپیک بازه ی زمانی خواستم مطلبی رو دریافت کنم
و با این پیغام مواجه شدم ... که کاربر گرامی شما کمتر از 30 پست دارین ... و دسترسی شما محدود شده ...
میخوام بدونم ملاک 30 پست از کجا اومده و آیا ارزش دسترسی افراد با تعداد پستهای اونهاست ... من در حال آموزشم زمان زیادیست و نیاز دارم تا وقتی به سیستمم برسم از منابع استفاده کنم آیا این کمیت 30 پست ملاک دسترسی درست است ...
یعنی این خوبه که من در هر تاپیکی و در بین هر آموزشی یه پست بی محتوا و بی ارزش بزنم ... که کنار اسمم یه فعال بخوره و کسانی که در حال آموزش هستن با دیدن یک تاپیک 100 صفحه ای و کلی تشکر و جبهه گیری ... انصراف از خوندن بدن ... آیا این معیار سنجش دسترسی افراد به سایته ... خوب وقتی من سیستمم و نیازهام تکمیل بشه من هم مدیر یک تاپیک میشم ... و دیگران باید به راحتی به اون دسترسی داشته باشن ... امیدوارم تونسته باشم بعد تاثیری که این پیغام روی من گذاشت رو بیان کرده باشم ... باشد فردایی زیبا تر ... با مهر ...
قديمي May 26th, 2009, 22:39   #1526
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله leader_nima نمايش نوشته ها
با درود و عرض احترام خدمت مدیریت سایت ...
مدتهاست که در حال مطالعه و جمع آوری اطلاعات هستم ...
چیزی که امروز باعثه ناراحتی من شد ... این بود که ... در تاپیک بازه ی زمانی خواستم مطلبی رو دریافت کنم
http://forum.sarmaye.com/downloads.p...id=61&act=down
و با این پیغام مواجه شدم ... که کاربر گرامی شما کمتر از 30 پست دارین ... و دسترسی شما محدود شده ...
میخوام بدونم ملاک 30 پست از کجا اومده و آیا ارزش دسترسی افراد با تعداد پستهای اونهاست ... من در حال آموزشم زمان زیادیست و نیاز دارم تا وقتی به سیستمم برسم از منابع استفاده کنم آیا این کمیت 30 پست ملاک دسترسی درست است ...
یعنی این خوبه که من در هر تاپیکی و در بین هر آموزشی یه پست بی محتوا و بی ارزش بزنم ... که کنار اسمم یه فعال بخوره و کسانی که در حال آموزش هستن با دیدن یک تاپیک 100 صفحه ای و کلی تشکر و جبهه گیری ... انصراف از خوندن بدن ... آیا این معیار سنجش دسترسی افراد به سایته ... خوب وقتی من سیستمم و نیازهام تکمیل بشه من هم مدیر یک تاپیک میشم ... و دیگران باید به راحتی به اون دسترسی داشته باشن ... امیدوارم تونسته باشم بعد تاثیری که این پیغام روی من گذاشت رو بیان کرده باشم ... باشد فردایی زیبا تر ... با مهر ...
با سلام

دسترسی شما را تنظیم کردم. اما به این نکته توجه کنید که این محدودیت ها برای ایجاد زحمت برای دوستان یا ترغیب کاربران تازه وارد به درج پستهای بیهوده ایجاد نشده.

اگر فرصت کنم تاپیکی با عنوان (پرسشهای متداول) ایجاد می کنم و در آن پاسخ سوالاتی از قبیل: چرا کاربران تازه وارد اجازه ایجاد تاپیک جدید را ندارند؟ چرا کاربران با تعداد پست کم به تالار منابع دسترسی ندارند؟ چرا دکمه تشکر برای کاربرانی که هیچ پستی ندارند فعال نیست و . . . را یکبار برای همیشه شرح خواهم داد.

موفق باشید
قديمي May 29th, 2009, 18:03   #1527
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

0

جناب رضاخان قول داده بودید که برای ماه اردیبهشت دور بعدی مسابقه رو راه اندازی کنید، با توجه به گذشت یک ماه آیا برنامه ای برای راه اندازی مسابقه دارید یا خیر؟
قديمي May 31st, 2009, 23:54   #1528
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
0

سلام خدمت مدیریت بزرگوار و عزیز سایت سرمایه
یکی از دوستان لینک چند ویدئوی سیاسی_تخریبی را در تاپیک ویدئوهای دیدنی قرار داده.و باهاش برخورد نشده.البته بنده متنی را نوشته بودم که در جواب لینکها در سایت قرار دهم ولی برای احترام قوانین سایت از این کار صرف نظر کردم.
حالا در نظر بگیرید که اگر بنده یک ویدئوی تبلیغاتی از احمدی نژاد روی سایت میگذاشتم.دیگه هیچی ایندفعه شاید تا تعویض مدیریت سایت هم بعضی ها پیش میرفتند.
واقعا عدالت این است؟
اگه اجازه تبلیغات هست برای همه باشه و اگه نیست برای همه.
تکلیف چیه؟

پ.ن:چندین روز پیش در پیغام خصوصی مطلبی را با شما در میان گذاشتم.ولی شما هنوز جواب آن پیغام را ندادید؟!
قديمي June 1st, 2009, 10:09   #1529
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

الان چهار روزه كه براي وارد شدن به سايت بايد تو صف وايستيم!!! اگه سرور مورد حمله واقع شده پس چرا اقدامي نمي كنين.
قديمي June 1st, 2009, 12:04   #1530
Reza
مدیر سایت

Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
جناب رضاخان قول داده بودید که برای ماه اردیبهشت دور بعدی مسابقه رو راه اندازی کنید، با توجه به گذشت یک ماه آیا برنامه ای برای راه اندازی مسابقه دارید یا خیر؟
با سلام

البته تا جایی که به یاد دارم زمان قطعی برای آغاز مسابقه مشخص نکردم و قولی ندادم. در این مدت نیز با همکاری شرکت ایمانی مشغول آماده سازی برخی امکانات فنی بودیم تا برگزاری مسابقه با سهولت بیشتری انجام شود.

امیدوارم بزودی ثبت نام سومین دوره را آغاز کنیم.
تشکر کننده از Reza:
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

ابزارهاي موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 16:39 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.