انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > درباره سایت سرمایه (About Sarmaye Website) > پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks)
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

پاسخ

ابزارهاي موضوع
قديمي May 21st, 2009, 18:14   #1456
mehrdad1919
Senior Member

mehrdad1919's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2008
محل سكونت: تهران: نزدیک خونه کلاغ
تشکر از ايشان: 738 بار در 116 پست
mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)mehrdad1919 (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mehrdad1919
0

یک پیشنهاد کلی برای مدیر سایت آقا رضا
دکمه تشکر رو بردارید و به جاش دو تا دکمه امتیاز مثبت و امتیاز منفی بذارید
کارکرد دکمه مثبت همین باشه که الان هست.
فعلا کاربران فقط ببینن که این پست به این تعداد منفی گرفته.
بعدا هم میشه یک حد نصاب برای منفی ها گذاشت و پستی که منفی بیشتری گرفته رو اتوماتیک حذف کرد
mehrdad1919 آفلاين است پاسخ با نقل قول
قديمي May 21st, 2009, 18:18   #1457
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
جناب حصارکی من به همراه دوستان معترض عنوان نمودیم قانون را کاملا پذیرفته ایم و اگر قرار است چیزی تدوین شود بحث مدیر تالار است و نحوه هیات نظارت نه خود قانون.حالا آن تاپیک چه نکته ای داشت بنده عاجزم از پاسخ دادن!
با نام و ياد خدا

جناب فراري من هم دارم كم كم گيج ميشم

هنوز قانوني تصويب نشده كه از ديد كل اعضا تائيد يا رد بشه، همه صحبت هاي اين مدت هم راجع با فاز اول يعني قانونگذاري هست

عجله شما براي راي گيري در مورد مجريان قانوني كه هنوز تائيد نشده رو درك نمي كنم

موفق باشيد
يا علي
2 تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 18:22   #1458
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kakolokia نمايش نوشته ها
با نام و ياد خدا

جناب فراري من هم دارم كم كم گيج ميشم

هنوز قانوني تصويب نشده كه از ديد كل اعضا تائيد يا رد بشه، همه صحبت هاي اين مدت هم راجع با فاز اول يعني قانونگذاري هست

عجله شما براي راي گيري در مورد مجريان قانوني كه هنوز تائيد نشده رو درك نمي كنم

موفق باشيد
يا علي
جناب حصارکی معترضین اصلی که گفتند با قانون مشکلی ندارند اگر قرار است قانونی تدوین شود در حد همان قانون انتخاب هیات ناظره و مدیریت و استقلال ایشان باشد خوب بحث ما اینست که شما اگر می فرمایید معترضین و اگر ما هم جزیی از آنها هستیم اول قصد داریم نظر اقا رضا را بدانیم آیا موافق هستند با تغییر مدیر و انتخاب هیات نظارت بعد در مرحله بعدی نظر سنجی و تدوین قانون.در ابتدا آیا ایشان این ایده اولیه را می پذیرند؟
قديمي May 21st, 2009, 18:22   #1459
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

قرار شد البزرخان يك تاپيك ايجاد كنند و نظرات مخالف رو اونجا جمع آوري كنند تا تيم تدوين قوانين با مشكلات كاربران در مورد قوانين جاري و نحوه اجرا بيشتر آشنا بشن و راحت تر تصميم گيري كنند

موفق باشيد
يا علي
جناب حصارکی این در حالی است که ما به تدوین رای دهیم که بنده خواستار تدوین و دویاره نوشتن نیستم.در مورد تعیین مدیر تالارها فقط با نظر اخلاقی آقا رضا مواجه هستیم نه قوانین.
قديمي May 21st, 2009, 18:28   #1460
farari
Senior Member

farari's Avatar

farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
جناب حصارکی این در حالی است که ما به تدوین رای دهیم که بنده خواستار تدوین و دویاره نوشتن نیستم.در مورد تعیین مدیر تالارها فقط با نظر اخلاقی آقا رضا مواجه هستیم نه قوانین.

جناب کوروش و یونایتد و جناب امید و مالباخته و جناب عرفان و خانم بلو که تقریبا همه هم ایده هستیم با ذکر جزییات اگر شما هم قبول دارید در ابتدا این خواسته ما باشد از جناب رضا.

آخرین ويرايش توسط farari در May 21st, 2009 و ساعت 18:32
farari آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از farari:
قديمي May 21st, 2009, 18:31   #1461
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
جناب حصارکی معترضین اصلی که گفتند با قانون مشکلی ندارند اگر قرار است قانونی تدوین شود در حد همان قانون انتخاب هیات ناظره و مدیریت و استقلال ایشان باشد خوب بحث ما اینست که شما اگر می فرمایید معترضین و اگر ما هم جزیی از آنها هستیم اول قصد داریم نظر اقا رضا را بدانیم آیا موافق هستند با تغییر مدیر و انتخاب هیات نظارت بعد در مرحله بعدی نظر سنجی و تدوین قانون.در ابتدا آیا ایشان این ایده اولیه را می پذیرند؟
نقل قول:
با نام و ياد خدا

تا اونجا كه من اطلاع دارم آقا رضا به فرايند دموكراتيك تدوين قانون، انتخاب مجريان و ناظريان نظر مثبت نشون دادن

الان هم داريم فرايند اول رو تجربه مي كنيم و بعد به فرايند هاي بعدي هم مي رسيم

شما مي گيد همين قانون ها باشه و تدوين مجدد نشه، دوستاني كه مايل به تدوين مجدد هستند چي ؟ از كجا بدونيم كدوم دسته در اكثريت قرار دارند ؟

حالا اگه يه بازنگري صورت بگيره و قانون مطابق با نظر كاربران و مصالح سايت تدوين بشه ايرادي داره ؟

اگر شما منتظر فرايند دوم يعني انتخاب مجريان هستيد پس يكم ديگه دندون روي جيگر بگذاريد تا فرايند اول خاتمه پيدا كنه

موفق باشيد
يا علي
تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 18:40   #1462
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

درود جناب حصارکی

این صحبت شما متین است که میفرمایید مشخص نیست که آیا اکثریت اعضاء خواستار تغییر قوانین هستند یا حفظ قوانین موجود.راه حل این کار نیز این است که در گام اول یک نظرسنجی از اعضای سایت صورت بگیرد تا اگر مشخص شد که مشکلی با قوانین موجود نیست (که به گمانم اینگونه باشد) بتوانیم به گام دوم، یعنی نحوه اجرای آن بپردازیم. ولی اگر اکثریت با قانون فعلی مشکل داشتند و در صدد تغییر قوانین بودند آنموقع میتوانیم به فکر تشکیل تیم تغییر قانون باشیم.در غیر اینصورت این کار بیمورد خواهد بود.

با سپاس از شما

آخرین ويرايش توسط Kourosh007 در May 21st, 2009 و ساعت 18:46
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Kourosh007:
قديمي May 21st, 2009, 18:43   #1463
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

تا اونجا كه من اطلاع دارم آقا رضا به فرايند دموكراتيك تدوين قانون، انتخاب مجريان و ناظريان نظر مثبت نشون دادن

الان هم داريم فرايند اول رو تجربه مي كنيم و بعد به فرايند هاي بعدي هم مي رسيم

شما مي گيد همين قانون ها باشه و تدوين مجدد نشه، دوستاني كه مايل به تدوين مجدد هستند چي ؟ از كجا بدونيم كدوم دسته در اكثريت قرار دارند ؟

حالا اگه يه بازنگري صورت بگيره و قانون مطابق با نظر كاربران و مصالح سايت تدوين بشه ايرادي داره ؟

اگر شما منتظر فرايند دوم يعني انتخاب مجريان هستيد پس يكم ديگه دندون روي جيگر بگذاريد تا فرايند اول خاتمه پيدا كنه

موفق باشيد
يا علي
اگر ماسر دسته مخالفينيم که نمیخواهيم قانون عوض بشه.
اما اگه خودتان مي خواهيد قوانين را اصلاح کنيد به اسم ما تمام نشود.
قديمي May 21st, 2009, 18:47   #1464
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
درود جناب حصارکی

این صحبت شما متین است که میفرمایید مشخص نیست که آیا اکثریت اعضاء خواستار تغییر قوانین هستند یا حفظ قوانین موجود.راه حل این کار نیز این است که در گام اول یک نظرسنجی از اعضای سایت صورت بگیرد تا اگر مشخص شد که مشکلی با قوانین موجود نیست (که به گمانم اینگونه باشد) بتوانیم به سراغ گام دوم یعنی نحوه اجرای آن بپردازیم. ولی اگر اکثریت با قانون فعلی مشکل داشتند و در صدد تغییر قوانین بودند آنموقع میتوانیم به فکر تشکیل تیم تغییر قانون باشیم.در غیر اینصورت این کار بیمورد خواهد بود.

با سپاس از شما
با نام و ياد خدا

سلام كوروش عزيز

بنده حرفي ندارم، من هم مطيع اكثريت هستم، ولي الان تاپيك مربوطه زده شده و بعضي از دوستان اعلام آمادگي كردند، حالا كه داره مقدماتش جور ميشه بهتر نيست صبر كنيم تا نتيجه اين فرايند معلوم بشه، هر چي باشه به عنوان يك تجربه مي تونه براي سايت مفيد باشه

در هر حال همونطور كه گفتم بنده هم يك راي دارم، دراين مورد ديگه بايد خود آقا رضا نظر نهايي رو بدن

موفق باشيد
يا علي
تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 18:50   #1465
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

0

نقل قول:
اگر ماسر دسته مخالفينيم که نمیخواهيم قانون عوض بشه.
اما اگه خودتان مي خواهيد قوانين را اصلاح کنيد به اسم ما تمام نشود.
با نام و ياد خدا

جناب سرهنگ اينجا كه قرار نيست ياركشي كنيم دعوا كنيم كه بحث سردسته و اينا مطرح باشه

بنده هم فقط و فقط يك راي و يك نظر دارم، تصميم گيري هم با من نيست و خدايي نكرده قصد ندارم با سوء استفاده از اسم دموكراسي نظر خودم يا يك گروه خاص رو تحميل كنم

موفق باشيد
يا علي
تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 18:52   #1466
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

سلام كوروش عزيز

بنده حرفي ندارم، من هم مطيع اكثريت هستم، ولي الان تاپيك مربوطه زده شده و بعضي از دوستان اعلام آمادگي كردند، حالا كه داره مقدماتش جور ميشه بهتر نيست صبر كنيم تا نتيجه اين فرايند معلوم بشه، هر چي باشه به عنوان يك تجربه مي تونه براي سايت مفيد باشه

در هر حال همونطور كه گفتم بنده هم يك راي دارم، دراين مورد ديگه بايد خود آقا رضا نظر نهايي رو بدن

موفق باشيد
يا علي
این تجریه بهتر نیست برای تالارهای تخصصی کسب بشه؟
یک مقدار زود تصمیم گیری شد برای تاپیک.
قديمي May 21st, 2009, 18:52   #1467
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

سلام كوروش عزيز

موفق باشيد
يا علي

خوب آقا رضا همانطور که جناب حصارکی هم فرمودند نظر نهایی را بدید که آیا با نظر ما موافقید که راجع به آن نظرسنجی و بحث شود یا همچنان در پی فرایند قانون گذاری هستید که بنده معذورم چون از همان بدو کودکی به قانون التزام داده ام گرچه........
قديمي May 21st, 2009, 18:54   #1468
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

0

نقل قول:
با نام و ياد خدا

جناب سرهنگ اينجا كه قرار نيست ياركشي كنيم دعوا كنيم كه بحث سردسته و اينا مطرح باشه

بنده هم فقط و فقط يك راي و يك نظر دارم، تصميم گيري هم با من نيست و خدايي نكرده قصد ندارم با سوء استفاده از اسم دموكراسي نظر خودم يا يك گروه خاص رو تحميل كنم

موفق باشيد
يا علي
نه گفتم خدایی نکرده دوستان بعدا با بیل دنبالمون نیفتن .مرز ها همین الان مشخص شود بهتر هست.آخه اینجا فقط تا یه برهه ای همه تماشاگر یا متشکر هستند .

آخرین ويرايش توسط blue_dream_1983 در May 21st, 2009 و ساعت 19:02
blue_dream_1983 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از blue_dream_1983:
قديمي May 21st, 2009, 19:00   #1469
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

0

با نام و ياد خدا

آقا رضا لطفا به همون تاپيكي كه ايجاد كرديد يك نظرسنجي با گزينه هاي زير اضافه كنيد تا دوباره كاري نشه :

1- موافق تدوين و بازنگري مجدد قوانين سايت هستم.
2- مخالف تدوين و بازنگري مجدد قوانين سايت هستم.

تا اگر موافقين بيشتر شدند تيم از همون دوستاني كه اعلام آمادگي كردند شروع به كار كنه

موفق باشيد
يا علي
4 تشکر کننده از kakolokia:
قديمي May 21st, 2009, 19:05   #1470
farari
Senior Member

farari's Avatar

0

نقل قول:
نه گفتم خدایی نکرده دوستان بعدا با بیل دنبالمون نیفتن .مرز ها همین الان مشخص شود بهتر هست.
من هم کاملا موافقم چون احتمال دارد فردا با تدوین همین قانون جدید اگر اعتراضی شد بند هایش را برسرمان کوبند و بگویند" خودکرده را تدبیر نیست" ما هم از همین الان عنوان می کنیم هیچ گونه دخالتی در فرایند قانون گذاری نمی نماییم چون هدف آن مشخص است به اسم ما تمام خواهد شد مایی که فقط به دنبال بهبود نگرش هستیم نه تعویض قانون...................

تا نظر دوستان چه باشد . آقا رضا اگر سکوت شما نشان موافقت است با تعویض مدیر و انتخاب هیات ناظره که چه بهتر و چه استقبالی شیرین تر از این..............
پاسخ

Bookmarks

برچسب‌ها
پیشنهاد, انتقاد

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
کدهای HTML غير فعال است

ساعت جاري 22:07 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.